Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

17.6.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 17.6.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: EkoBi Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=74

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.6.20203. Pekelný kilometr-
5.6.20193. Pekelný kilometr133
30.5.20183. Pekelný kilometr93
31.5.20173. Pekelný kilometr130
1.6.20163. Pekelný kilometr141
3.6.20153. Pekelný kilometr108
18.6.20143. Pekelný kilometr114
5.6.20133. Pekelný kilometr104
6.6.20123. Pekelný kilometr149
1.6.20113. Pekelný kilometr98
2.6.20103. Pekelný kilometr71
2.7.20083. Pekelný kilometr70

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1211

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6312
Sadílek Ota4612
Šimůnek Jan8211
Šimůnková Pavla7710
Stránský Aleš609
Borek Viktor048
Vacek Martin698
Kostřicová Blanka618
Serbousková Sára048
Borek Petr708
Keprtová Miloslava488
Buriánek Roman658
Šimůnková Zdena587
Bureš Josef067
Preislerová Agáta Nela097
Matyášová Jana657
Šimůnek Jan037
Borková Agáta027
Černá Markéta707
Šafář Jaroslav517
Kubišta Oto537
Gregorová Monika006
Pávek Jiří696
Kalous Petr776
Bielčik Jindřich406
Gregora Filip026
Lánová Aneta076
Stránská Adéla916
Pocsai Sándor706
Stránská Michaela976
Červ Miloslav506
Gregora Jan006
Vetchá Rozálie075
Pilgr Luděk765
Pirklová Markéta795
Burešová Markéta045
Dejdarová Tereza105
Hanáková Klára025
Sucháčková Karolína085
Preislerová Elena065
Kačerovský Michal985
Turek Martin805
Vytlačilová Lenka845
Vebr Dominik035
Krátká Hana955
Adamec Lukáš875
Volf Břetislav525
Tlapák Jaroslav875
Gregorová Michaela045
Vávra Jan075

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti r. 2003 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111094Paarová Kateřinaneregistrována0300:00:31-
2D124Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:31-
3D135Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:34-
4D141095Ruda Stanislavneregistrován0300:00:40-
5D15923Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:41-
6D16489Rudová Lucieneregistrována0400:00:49-
7D171076Paarová Martinaneregistrována0500:00:53-
8D1817Zachová AnetaPeklák team0500:01:00-
9D1921Klaclová Michaelaneregistrována0600:01:03-
10D11011Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:15-
11D1118Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:01:26-
Žákyně I r. 02-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž215930Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:19-
2Ž21626Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:36-
3Ž217630Ryšavá MagdalénaPeklák team0100:06:13-
4Ž21857Gerlová Lucieneregistrována9900:09:46-
Žáci I r. 02-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23321Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:12-
2M261020Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:32-
3M273Špateka VojtaSokol Dlouhá Třebová0000:03:44-
4M28175Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:44-
5M29132Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:51-
6M213929Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:04:06-
Žákyně II r. 98-95 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM4645Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:20-
2ŽM1027Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:53-
3ŽM14931Krátká HanaLanškroun9500:04:18-
Žáci II r. 98-95 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM19Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:01-
2MM2936Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:03-
3MM51013Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:24-
4MM11634Mareš FilipČeská Třebová9700:03:55-
5MM1253Gerla Lukášneregistrován9500:04:06-
Dorostenci a junioři 15-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ338Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:19-
2MJ1237Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:10-
3MJ1925Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:37-
4MJ211361Živný MarekOrel Orlice9100:06:41-
5MJ381367Hordějčuk VítHordějčuks team9400:07:41-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:13-
2MA234Novák LukášHZS Ústí nad Orlicí8300:05:15-
3MA415Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:27-
4MA5323Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:28-
5MA654Řemínek MatějAC Choceň8600:05:29-
6MA1023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:02-
7MA1145Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:05-
8MA1316Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:17-
9MA151362Marhold PetrChoceň7800:06:22-
10MA1758Kalous PetrSK Žamberk7700:06:36-
11MA1839Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:36-
12MA2212Homola PetrČeská Třebová7800:06:46-
13MA2349Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:51-
14MA24154Hordějčuk VáclavHordějčuks team8700:06:58-
15MA2719Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:10-
16MA2848Furik Janneregistrován8700:07:12-
17MA2947Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:20-
18MA3059Křivka Pavelneregistrován7400:07:21-
19MA341366Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:27-
20MA56484Hordějčuk JakubHordějčuks team8600:09:35-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB728Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:34-
2MB829Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:48-
3MB1442Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:22-
4MB166Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:24-
5MB20934Krátký LubošLanškroun6200:06:37-
6MB3941Kolář PetrČeská Třebová6700:07:41-
7MB421368Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:50-
8MB4655Gerla Lubošneregistrován6900:08:17-
9MB61485Papáček Radekneregistrován6400:11:19-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC930Filip LubošAC Choceň5900:05:53-
2MC327Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:25-
3MC3332Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:25-
4MC4931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:21-
5MC5150Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:58-
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25935Leszkow PetrMK Hlinsko4400:06:58-
2MD26925Hájek FrantišekFGT Stolany4900:06:59-
3MD3543Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:28-
4MD3644Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:31-
5MD4422Krumer MiroslavOstrov4900:08:04-
6MD5218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:00-
Dorostenky a juniorky 15-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5024Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:51-
2ŽJ53893Hordějčuková AnežkaHordějčuks team9000:09:04-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3740Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:34-
2ZA4020Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:44-
3ZA4335Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:53-
4ZA4851Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:21-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4552Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:08-
2ZB4714Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:20-
3ZB5733Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:53-
Ženy C 45 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4156Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:44-
2ŽC54928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:21-
3ŽC5836Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:58-
4ŽC59927Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:37-
5ŽC60922Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:46-
Hobby (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB31461Ruda Stanislavneregistrován7500:07:23-
2LB55879Živný MarekOrel Orlice9100:09:29-
3LB62933Kubíček Josefneregistrován5600:13:11-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111094Paarová Kateřinaneregistrována0300:00:31-
2D124Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:31-
3D135Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:34-
4D141095Ruda Stanislavneregistrován0300:00:40-
5D15923Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:41-
6D16489Rudová Lucieneregistrována0400:00:49-
7D171076Paarová Martinaneregistrována0500:00:53-
8D1817Zachová AnetaPeklák team0500:01:00-
9D1921Klaclová Michaelaneregistrována0600:01:03-
10D11011Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:15-
11D1118Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:01:26-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM19Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:01-
2MM2936Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:03-
1M23321Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:12-
1ŽM4645Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:20-
3MM51013Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:24-
2M261020Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:32-
3M273Špateka VojtaSokol Dlouhá Třebová0000:03:44-
4M28175Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:44-
5M29132Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:51-
2ŽM1027Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:53-
4MM11634Mareš FilipČeská Třebová9700:03:55-
5MM1253Gerla Lukášneregistrován9500:04:06-
6M213929Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:04:06-
3ŽM14931Krátká HanaLanškroun9500:04:18-
1Ž215930Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:19-
2Ž21626Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:36-
3Ž217630Ryšavá MagdalénaPeklák team0100:06:13-
4Ž21857Gerlová Lucieneregistrována9900:09:46-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:13-
2MA234Novák LukášHZS Ústí nad Orlicí8300:05:15-
1MJ338Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:19-
3MA415Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:27-
4MA5323Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:28-
5MA654Řemínek MatějAC Choceň8600:05:29-
1MB728Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:34-
2MB829Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:48-
1MC930Filip LubošAC Choceň5900:05:53-
6MA1023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:02-
7MA1145Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:05-
2MJ1237Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:10-
8MA1316Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:17-
3MB1442Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:22-
9MA151362Marhold PetrChoceň7800:06:22-
4MB166Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:24-
10MA1758Kalous PetrSK Žamberk7700:06:36-
11MA1839Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:36-
3MJ1925Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:37-
5MB20934Krátký LubošLanškroun6200:06:37-
4MJ211361Živný MarekOrel Orlice9100:06:41-
12MA2212Homola PetrČeská Třebová7800:06:46-
13MA2349Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:51-
14MA24154Hordějčuk VáclavHordějčuks team8700:06:58-
1MD25935Leszkow PetrMK Hlinsko4400:06:58-
2MD26925Hájek FrantišekFGT Stolany4900:06:59-
15MA2719Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:10-
16MA2848Furik Janneregistrován8700:07:12-
17MA2947Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:20-
18MA3059Křivka Pavelneregistrován7400:07:21-
1LB31461Ruda Stanislavneregistrován7500:07:23-
2MC327Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:25-
3MC3332Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:25-
19MA341366Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:27-
3MD3543Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:28-
4MD3644Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:31-
1ZA3740Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:34-
5MJ381367Hordějčuk VítHordějčuks team9400:07:41-
6MB3941Kolář PetrČeská Třebová6700:07:41-
2ZA4020Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:44-
1ŽC4156Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:44-
7MB421368Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:50-
3ZA4335Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:53-
5MD4422Krumer MiroslavOstrov4900:08:04-
1ZB4552Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:08-
8MB4655Gerla Lubošneregistrován6900:08:17-
2ZB4714Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:20-
4ZA4851Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:21-
4MC4931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:21-
1ŽJ5024Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:51-
5MC5150Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:58-
6MD5218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:00-
2ŽJ53893Hordějčuková AnežkaHordějčuks team9000:09:04-
2ŽC54928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:21-
2LB55879Živný MarekOrel Orlice9100:09:29-
20MA56484Hordějčuk JakubHordějčuks team8600:09:35-
3ZB5733Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:53-
3ŽC5836Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:58-
4ŽC59927Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:37-
5ŽC60922Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:46-
9MB61485Papáček Radekneregistrován6400:11:19-
3LB62933Kubíček Josefneregistrován5600:13:11-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Nebyl jsem, ale gratuluji F. Lubošovi za opětovné zlepšení! Jen tak dál Kaňoure:). P.S. Červené trenky ti sluší:)
tencotancisvlky
Opravuji toho, kdo napsal předchozí hodnocení. Je jasné, že to je Luboš Filip:) Taktéž gratulace!!! Příště pod 5,45!!! A koupím Ti pivo! Možná i dvě, když se budeš chovat slušně:)
ZubatáKecka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód