Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dolním Újezdem

24.3.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dolním Újezdem
  • datum konání: 24.3.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.3.2002Běh Dolním Újezdem82

Statistika závodu Běh Dolním Újezdem

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 82

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Musil Jiří722
Mazač Jaroslav682
Doleček Josef792
Jorová Ludmila622
Heger Vojtěch742
Štyndl Miroslav572
Šimůnek Jan822
Čechal Milan592
Soukup Jiří272
Pechek František532
Němec Jan512
Vinzens Ondřej832
Šebek Michal842
Jirásková Eva642
Stráník František852
Hubáček Petr782
Lukeš Miroslav802
Šebek Jindřich562
Kubr Václav552
Šubert Petr622
Kubrová Dagmar632
Jiroušková Jana792
Tučný Jan472
Myška Jiří732
Jirásková Hanka892
Kala Milan782
Vytlačilová Lenka842
Doleček Jiří802
Krumer Miroslav492
Razým Jan572
Wendlig Miroslav532
Pechková Jana852

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1129Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:20:21-
2MD2127Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:21:00-
3MD3131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:03-
4MD4128Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:22:32-
5MD5121Stráník FrantišekJiskra Litomyšl8500:23:54-
6MD6130Berger JanAK Moravská Třebová8400:23:59-
7MD7134Kabrhel MartinDolní Újezd8300:25:29-
8MD8133Víšek MilanMasokombinát8600:27:12-
Dorostenky (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD9126Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:27:25-
2ŽD10123Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:27:48-
3ŽD11124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:55-
4ŽD12122Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:34:45-
Muži A (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Stožek MartinAK MILO Olomouc8600:04:25-
1MA130Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:47:23-
2MA214Mazač JaroslavSK Hronov6800:47:29-
2MA138Šiška DavidAK MILO Olomouc8600:04:30-
3MA352Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:47:38-
3MA128Vojtík PetrFORTEX Moravský Beroun8700:04:56-
4MA621Musil JiříMK Hlinsko7200:48:51-
4MA170Gromus LukášAK MILO Olomouc8900:04:59-
5MA748Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:48:57-
5MA130Klimeš MartinOlympia Bruntál8900:05:50-
6MA837Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:49:33-
6MA172Minařík RobertOlomouc9100:06:05-
7MA178Žlutíř MatějŠternberk9400:07:08-
7MA910Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:49:38-
8MA124Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:07-
8MA191Jašek MartinZŠ Komenium Olomouc9100:08:11-
9MA1354Hanuš MartinFort Stavoartikel7000:50:21-
10MA1453Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:50:27-
11MA1544Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:50:33-
12MA1642Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:50:46-
13MA1738Kala MilanDTC Litomyšl7800:51:24-
14MA2025Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:52:42-
15MA2834Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:55:54-
16MA2958Bláha JanLitomyšl7400:56:54-
17MA3128Vašina JakubSKI Řetová8000:57:35-
18MA3227Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:57:48-
19MA3759Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:00-
20MA4556Hurych AntonínXXX7601:04:47-
21MA4645Cagwe JohnLTC Hradec Králové6501:05:55-
22MA4826Doleček JiříSK Řetová8001:06:36-
Muži C (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1815Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:51:33-
2MC2116Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:53:33-
3MC2422Vodička JanŠela Sport Přerov4500:54:13-
4MC2620Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:55:19-
5MC3024Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:57:25-
6MC3550Krajtl SvatoplukPardubice4900:58:40-
7MC382Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:00:09-
8MC3957Němec JanTJ Sokol Osík5101:00:38-
9MC538Krumer MiroslavOstrov4901:09:20-
10MC5639Tučný JanMK Pardubice4701:11:27-
Muži D (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3451Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:58:06-
2MD4346Bielčík JindřichObec Lichkov 01:02:21-
3MD5019Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:07:15-
4MD5549Doležal StanislavBK Pardubice3801:11:14-
5MD5955Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:23:51-
Ženy A (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3323Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:57:54-
2ZA3635Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:59:16-
3ZA4747Šedová JanaAC Choceň7301:06:18-
4ZA5143Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7701:07:38-
5ZA526Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:08:41-
Ženy B (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB405Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:12-
2ZB4231Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:02:20-
3ZB5717Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:26-
4ZB5860Koukalová DanaSokol Proseč5601:19:40-
Trať 14,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ132Křížová LucieOlympia Bruntál8700:04:28-
9ŽJ137Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:54-
8ŽJ125Svobodová LenkaFORTEX Moravský Beroun9100:05:19-
7ŽJ126Vojtíková BáraFORTEX Moravský Beroun9000:05:13-
6ŽJ176Pokorná ZuzanaMariánské Údolí8700:04:49-
5ŽJ136Pípalová LenkaAK MILO Olomouc8800:04:48-
4ŽJ127Příhodová LucieFORTEX Moravský Beroun8900:04:40-
3ŽJ131Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:04:31-
1MA130Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:47:23-
2ŽJ133Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:04:29-
11ŽJ173Minaříková KamilaOlomouc9400:08:41-
1MA139Stožek MartinAK MILO Olomouc8600:04:25-
6MA172Minařík RobertOlomouc9100:06:05-
7MA178Žlutíř MatějŠternberk9400:07:08-
5MA130Klimeš MartinOlympia Bruntál8900:05:50-
4MA170Gromus LukášAK MILO Olomouc8900:04:59-
3MA128Vojtík PetrFORTEX Moravský Beroun8700:04:56-
8MA191Jašek MartinZŠ Komenium Olomouc9100:08:11-
10ŽJ177Žlutířová VeronikaŠternberk9100:06:21-
2MA138Šiška DavidAK MILO Olomouc8600:04:30-
2MA214Mazač JaroslavSK Hronov6800:47:29-
3MA352Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:47:38-
1MB418Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:47:45-
2MB57Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:08-
4MA621Musil JiříMK Hlinsko7200:48:51-
5MA748Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:48:57-
6MA837Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:49:33-
7MA910Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:49:38-
3MB1033Kašpárek PavelIronmam Sudoměř team6100:50:00-
4MB1111Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:50:02-
8MA124Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:07-
9MA1354Hanuš MartinFort Stavoartikel7000:50:21-
10MA1453Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:50:27-
11MA1544Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:50:33-
12MA1642Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:50:46-
13MA1738Kala MilanDTC Litomyšl7800:51:24-
1MC1815Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:51:33-
5MB1912Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:40-
14MA2025Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:52:42-
2MC2116Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:53:33-
6MB2236Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:53:40-
7MB2332Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:53:54-
3MC2422Vodička JanŠela Sport Přerov4500:54:13-
8MB2541Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:54:51-
4MC2620Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:55:19-
9MB2713Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:30-
15MA2834Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:55:54-
16MA2958Bláha JanLitomyšl7400:56:54-
5MC3024Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:57:25-
17MA3128Vašina JakubSKI Řetová8000:57:35-
18MA3227Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:57:48-
1ZA3323Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:57:54-
1MD3451Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:58:06-
6MC3550Krajtl SvatoplukPardubice4900:58:40-
2ZA3635Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:59:16-
19MA3759Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:00-
7MC382Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:00:09-
8MC3957Němec JanTJ Sokol Osík5101:00:38-
1ZB405Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:12-
10MB4140Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:01:29-
2ZB4231Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:02:20-
2MD4346Bielčík JindřichObec Lichkov 01:02:21-
11MB441Páriš AttilaKRB Chrudim6001:03:21-
20MA4556Hurych AntonínXXX7601:04:47-
21MA4645Cagwe JohnLTC Hradec Králové6501:05:55-
3ZA4747Šedová JanaAC Choceň7301:06:18-
22MA4826Doleček JiříSK Řetová8001:06:36-
12MB493Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:07:05-
3MD5019Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:07:15-
4ZA5143Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7701:07:38-
5ZA526Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:08:41-
9MC538Krumer MiroslavOstrov4901:09:20-
13MB549Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:10:18-
4MD5549Doležal StanislavBK Pardubice3801:11:14-
10MC5639Tučný JanMK Pardubice4701:11:27-
3ZB5717Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:26-
4ZB5860Koukalová DanaSokol Proseč5601:19:40-
5MD5955Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:23:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód