Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

34. CKP cena Nasavrk

13.4.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 34. CKP cena Nasavrk
  • datum konání: 13.4.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Tanui Isaack K.Kenya8600:45:16-
2MA27Aliwa MosesUganda8600:45:17-
3MA3136Komen JoelKenya8700:45:27-
4MA45Karonei MichaelKenya8200:45:47-
5MA51Karanja Elijah MuturiKenya8100:45:48-
6MA62Mahugu G. MugiKenya8100:46:03-
7MA73Salil StanleyKenya8600:46:04-
8MA8137Soimo NathanKenya7900:46:31-
9MA1042Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:51:06-
10MA12159Řemínek MatějAC Choceň8600:53:08-
11MA13155Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:54:03-
12MA15131Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:54:17-
13MA1734Musil JiříMK Hlinsko7200:55:08-
14MA18166Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:55:44-
15MA2251Chlubna JanNové Město na Moravě8400:57:58-
16MA2429Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:59:17-
17MA2722Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:59:40-
18MA2836Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7701:00:08-
19MA3239Sedlák PavelTT sport Stupno Slatiňany7101:02:12-
20MA3453Alexa JaroslavE-Cottage CZ7401:02:25-
21MA3623Čejka BořivojKRB Chrudim8001:03:12-
22MA3852Novák PavelKRB Chrudim8101:04:25-
22MA38168Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:04:25-
24MA4031Jelínek PavelPraha7201:04:27-
25MA41150Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:05:14-
26MA44143Tešnar PavelAC Moravská Slávia Brno7301:05:34-
27MA4657Janů MarekGymnázium Holice7601:05:54-
28MA48157Vingr MarcelBeroun7601:06:58-
29MA50134Trpkoš MilanChrast7601:07:45-
30MA52169Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:07:57-
30MA52146Valášek OndřejKTČ Slovan Pardubice7801:07:57-
32MA5820Bělohlávek JiříPardubice7101:09:42-
33MA5914Žák TomášAC Pardubice8501:10:05-
34MA6121Šandera MartinBonbon, MPER7601:11:23-
35MA7446Sasín MartinMTB Bike Sport Chrudim8501:14:06-
36MA7543Mazánek PetrPardubice8201:14:09-
37MA7725Jirásko DušanSK Srch7301:14:26-
38MA83153Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:15:46-
39MA8754Hromádka JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7101:16:17-
40MA8941Pinkas TomášVysoké Mýto7701:16:59-
41MA9226Jirásko LubomírSK Srch7101:17:22-
42MA94132Trojan MartinAC Kuchyně na kvítku8201:18:00-
43MA9516Dočkal PetrLipec7001:18:47-
44MA9638Mikulecký TomášPIM Running Club7801:19:20-
45MA10140Sasín TomášBike Sport Chrudim8201:20:10-
46MA10530Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7001:21:05-
47MA10635Novák PetrChrudim7801:21:29-
48MA10812Pešek RadekHasiči Krásné9201:22:37-
49MA11550Bergler JanKlatovy7601:24:32-
50MA11737Hanousek MartinTurbo Chotěboř7901:25:57-
51MA12556Kanta VendelínCK Skuteč7101:42:25-
Muži B 40-49 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9138Čotov IvanLubná6600:50:31-
2MB1470Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:54:14-
3MB1666Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:54:32-
4MB19145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:54-
5MB2173Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:57:30-
6MB23148Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:58:42-
7MB26133Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:23-
8MB2965Semrád LadislavSlavoj Čáslav6701:00:40-
9MB31167Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6301:01:23-
10MB43151Benda OldřichHrubšice6101:05:29-
11MB4961Tománek JiříKřepelky Mrákotín6201:07:20-
12MB57170Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:09:19-
13MB63165Blaha StanislavBK Visky6301:11:46-
14MB68135Šilar TomášPardubice6301:13:19-
15MB7075Pospíchal JaromírSokol Nížkov5901:13:45-
16MB7159Mičulka AlešSK Srch6201:13:48-
17MB7660Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:14:15-
18MB9164Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6101:17:17-
19MB93152Zoubek DanielKPM6701:17:52-
20MB10768Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:21:54-
21MB113160Masařík PetrČD Bohumín6601:23:41-
22MB11858Pešek RadekHasiči Krásné6801:28:47-
Muži C 50-59 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1190Smrčka MilošBK Říčany5400:52:12-
2MC3092Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:00:53-
3MC3588Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:02:54-
4MC3798Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:04:03-
5MC4283Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:05:24-
6MC45163Menšík JanJablonec nad Nisou5601:05:36-
7MC4795Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:06:50-
8MC5193Vodička JiříSokol Maleč5301:07:47-
9MC54154Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:08:00-
10MC7296Alexa JiříKRB Chrudim5301:13:50-
11MC81140Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:15:32-
12MC8594Leszkow JosefMK Hlinsko5101:15:55-
13MC8679Kasal ZdeněkMK Hlinsko5201:16:11-
14MC8887Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:16:33-
15MC8976Lechner JanUhřice5801:16:59-
16MC9786Nedvěd PavelŠK Kladno5801:19:26-
17MC99161Sedlák JiříPřelouč5801:19:41-
18MC102149Motejlek LuborNymburk5501:20:14-
19MC111139Horák VáclavLipčany5601:23:19-
20MC11680Dufek StanislavTJ Liga 100 Praha5101:25:22-
21MC11884Holas JaromírTraged Team Praha5201:28:47-
22MC124144Franko OndřejKrásné5101:38:12-
Muži D 60-69 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD33162Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:15-
2MD56101Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:08:54-
3MD62105Novotný JosefAFK Chrudim4801:11:41-
4MD6799Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:13:12-
5MD78100Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:14:48-
6MD82102Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:15:37-
7MD109103Vorel MilanSlatiňany4001:22:53-
8MD120158Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:29:15-
Muži E 70 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME64108Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:11:50-
2ME79110Doležal StanislavBK Pardubice3801:14:52-
3ME121111Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:32:38-
4ME126107Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:45:08-
5ME127109Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:51:44-
Ženy A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20112Kulesh NatalyaBělorusko7800:56:22-
2ZA80114Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:15:29-
3ZA122113Tržilová IvaPIM-RC8601:33:54-
Ženy B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25121Klimešová JanaVSK Praha7000:59:20-
2ZB55119Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:08:26-
3ZB65120Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6501:12:22-
4ZB69117Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:13:26-
5ZB73122Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:52-
6ZB84164Crhová IvanaBK visky6601:15:49-
7ZB100116Bayerová LenkaPIM-RC6801:19:58-
8ZB102115Tománková PavlaKRB Chrudim6801:20:14-
9ZB110156Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6601:23:08-
10ZB112123Kadlecová RenataHeřmanův Městec6701:23:25-
11ZB123124Stržínková MarkétaSDH Opatovice7301:38:11-
Ženy C 45 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC60147Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:10:44-
2ŽC66125Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:12:54-
3ŽC97127Breburdová HanaPraha6101:19:26-
4ŽC104128Holasová JarmilaTraged Team Praha5401:20:38-
5ŽC114141Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:24:01-
6ŽC128130Hřavová MarieSokol Roudnice nad Labem6002:08:13-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Tanui Isaack K.Kenya8600:45:16-
2MA27Aliwa MosesUganda8600:45:17-
3MA3136Komen JoelKenya8700:45:27-
4MA45Karonei MichaelKenya8200:45:47-
5MA51Karanja Elijah MuturiKenya8100:45:48-
6MA62Mahugu G. MugiKenya8100:46:03-
7MA73Salil StanleyKenya8600:46:04-
8MA8137Soimo NathanKenya7900:46:31-
1MB9138Čotov IvanLubná6600:50:31-
9MA1042Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:51:06-
1MC1190Smrčka MilošBK Říčany5400:52:12-
10MA12159Řemínek MatějAC Choceň8600:53:08-
11MA13155Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:54:03-
2MB1470Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:54:14-
12MA15131Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:54:17-
3MB1666Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:54:32-
13MA1734Musil JiříMK Hlinsko7200:55:08-
14MA18166Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:55:44-
4MB19145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:54-
1ZA20112Kulesh NatalyaBělorusko7800:56:22-
5MB2173Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:57:30-
15MA2251Chlubna JanNové Město na Moravě8400:57:58-
6MB23148Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:58:42-
16MA2429Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:59:17-
1ZB25121Klimešová JanaVSK Praha7000:59:20-
7MB26133Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:23-
17MA2722Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:59:40-
18MA2836Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7701:00:08-
8MB2965Semrád LadislavSlavoj Čáslav6701:00:40-
2MC3092Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:00:53-
9MB31167Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6301:01:23-
19MA3239Sedlák PavelTT sport Stupno Slatiňany7101:02:12-
1MD33162Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:15-
20MA3453Alexa JaroslavE-Cottage CZ7401:02:25-
3MC3588Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:02:54-
21MA3623Čejka BořivojKRB Chrudim8001:03:12-
4MC3798Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:04:03-
22MA3852Novák PavelKRB Chrudim8101:04:25-
22MA38168Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:04:25-
24MA4031Jelínek PavelPraha7201:04:27-
25MA41150Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:05:14-
5MC4283Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:05:24-
10MB43151Benda OldřichHrubšice6101:05:29-
26MA44143Tešnar PavelAC Moravská Slávia Brno7301:05:34-
6MC45163Menšík JanJablonec nad Nisou5601:05:36-
27MA4657Janů MarekGymnázium Holice7601:05:54-
7MC4795Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:06:50-
28MA48157Vingr MarcelBeroun7601:06:58-
11MB4961Tománek JiříKřepelky Mrákotín6201:07:20-
29MA50134Trpkoš MilanChrast7601:07:45-
8MC5193Vodička JiříSokol Maleč5301:07:47-
30MA52169Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:07:57-
30MA52146Valášek OndřejKTČ Slovan Pardubice7801:07:57-
9MC54154Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:08:00-
2ZB55119Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:08:26-
2MD56101Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:08:54-
12MB57170Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:09:19-
32MA5820Bělohlávek JiříPardubice7101:09:42-
33MA5914Žák TomášAC Pardubice8501:10:05-
1ŽC60147Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:10:44-
34MA6121Šandera MartinBonbon, MPER7601:11:23-
3MD62105Novotný JosefAFK Chrudim4801:11:41-
13MB63165Blaha StanislavBK Visky6301:11:46-
1ME64108Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:11:50-
3ZB65120Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6501:12:22-
2ŽC66125Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:12:54-
4MD6799Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:13:12-
14MB68135Šilar TomášPardubice6301:13:19-
4ZB69117Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:13:26-
15MB7075Pospíchal JaromírSokol Nížkov5901:13:45-
16MB7159Mičulka AlešSK Srch6201:13:48-
10MC7296Alexa JiříKRB Chrudim5301:13:50-
5ZB73122Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:52-
35MA7446Sasín MartinMTB Bike Sport Chrudim8501:14:06-
36MA7543Mazánek PetrPardubice8201:14:09-
17MB7660Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:14:15-
37MA7725Jirásko DušanSK Srch7301:14:26-
5MD78100Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:14:48-
2ME79110Doležal StanislavBK Pardubice3801:14:52-
2ZA80114Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:15:29-
11MC81140Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:15:32-
6MD82102Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:15:37-
38MA83153Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:15:46-
6ZB84164Crhová IvanaBK visky6601:15:49-
12MC8594Leszkow JosefMK Hlinsko5101:15:55-
13MC8679Kasal ZdeněkMK Hlinsko5201:16:11-
39MA8754Hromádka JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7101:16:17-
14MC8887Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:16:33-
40MA8941Pinkas TomášVysoké Mýto7701:16:59-
15MC8976Lechner JanUhřice5801:16:59-
18MB9164Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6101:17:17-
41MA9226Jirásko LubomírSK Srch7101:17:22-
19MB93152Zoubek DanielKPM6701:17:52-
42MA94132Trojan MartinAC Kuchyně na kvítku8201:18:00-
43MA9516Dočkal PetrLipec7001:18:47-
44MA9638Mikulecký TomášPIM Running Club7801:19:20-
3ŽC97127Breburdová HanaPraha6101:19:26-
16MC9786Nedvěd PavelŠK Kladno5801:19:26-
17MC99161Sedlák JiříPřelouč5801:19:41-
7ZB100116Bayerová LenkaPIM-RC6801:19:58-
45MA10140Sasín TomášBike Sport Chrudim8201:20:10-
8ZB102115Tománková PavlaKRB Chrudim6801:20:14-
18MC102149Motejlek LuborNymburk5501:20:14-
4ŽC104128Holasová JarmilaTraged Team Praha5401:20:38-
46MA10530Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7001:21:05-
47MA10635Novák PetrChrudim7801:21:29-
20MB10768Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:21:54-
48MA10812Pešek RadekHasiči Krásné9201:22:37-
7MD109103Vorel MilanSlatiňany4001:22:53-
9ZB110156Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6601:23:08-
19MC111139Horák VáclavLipčany5601:23:19-
10ZB112123Kadlecová RenataHeřmanův Městec6701:23:25-
21MB113160Masařík PetrČD Bohumín6601:23:41-
5ŽC114141Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:24:01-
49MA11550Bergler JanKlatovy7601:24:32-
20MC11680Dufek StanislavTJ Liga 100 Praha5101:25:22-
50MA11737Hanousek MartinTurbo Chotěboř7901:25:57-
22MB11858Pešek RadekHasiči Krásné6801:28:47-
21MC11884Holas JaromírTraged Team Praha5201:28:47-
8MD120158Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:29:15-
3ME121111Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:32:38-
3ZA122113Tržilová IvaPIM-RC8601:33:54-
11ZB123124Stržínková MarkétaSDH Opatovice7301:38:11-
22MC124144Franko OndřejKrásné5101:38:12-
51MA12556Kanta VendelínCK Skuteč7101:42:25-
4ME126107Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:45:08-
5ME127109Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:51:44-
6ŽC128130Hřavová MarieSokol Roudnice nad Labem6002:08:13-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód