Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké Verandy 2000

3.12.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké Verandy 2000
  • datum konání: 3.12.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Malá cena Velké Verandy 2000

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž197128Juračková JanaLokomotiva Pardubice8600:23:320,00
2Ž1122129Sůvová BarboraLokomotiva Pardubice8700:25:040,00
3Ž1148130Horáková AlenaOK Polart Vamberk8700:28:120,00
4Ž1149131Podhorníková MartinaAC Spartak Choceň8600:28:250,00
5Ž1150132Smutná PavlaOK Polart Vamberk8600:28:340,00
6Ž1152133Hermanová ZuzanaLokomotiva Pardubice8700:28:520,00
7Ž1155134Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:080,00
8Ž1160135Kůrková AndreaAC Spartak Choceň8700:30:570,00
8Ž1160136Šedová VeronikaAC Spartak Choceň8700:30:570,00
10Ž1168137Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:34:360,00
Žáci (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9461Bolech FilipLokomotiva Pardubice8600:20:170,00
2M9642Bendl JaroslavCyklo Klub Vysoké Mýto8700:21:520,00
3M9703Kubík MichalTJ Sokol Česká Třebová8600:22:060,00
4M9814Pátek MichalKOB Choceň8600:22:360,00
5M9895Vostřel LukášOK Polart Vamberk8700:23:020,00
6M9956Řemínek MatějAK Spartak Choceň8600:23:280,00
7M9967Siegel JosefAK Spartak Choceň8600:23:310,00
8M9998Kafka MilošLokomotiva Pardubice8600:23:500,00
9M91029Fiala PetrLokomotiva Pardubice8700:23:550,00
10M911210Abraham PetrAC Spartak Choceň8600:24:260,00
11M914011Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:26:490,00
12M914212Sýkora BohumilKOB Choceň8600:27:260,00
13M914613Řemínek ŠtěpánAK Spartak Choceň8900:28:010,00
14M916314Trkal OndřejXXX9100:31:580,00
15M916415Košťálek MartinKOB Choceň8900:32:090,00
16M916516Šeda JanSruby9300:32:300,00
17M917017Křivda MartinKOB Choceň9500:48:110,00
Dorostenci (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1118Zvěřina PetrOK99 Hradec Králové8200:17:390,00
2MD1419Šlajs TomášKOB Choceň8300:17:430,00
2MD1420Krčál JaroslavLokomotiva Pardubice8400:17:430,00
4MD1721Pýcha LukášStart Náchod8400:17:590,00
5MD2022Knížek JiříLokomotiva Pardubice8200:18:050,00
6MD2223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:250,00
7MD2424Štěrba ZbyněkLokomotiva Pardubice8300:18:390,00
8MD2525Řehák PavelOK Polart Vamberk8400:18:440,00
9MD2926Kutín TomášCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:19:160,00
10MD3627Veverka TomášOK Polart Vamberk8400:19:390,00
11MD4228Hudák StanislavOK Polart Vamberk8400:20:030,00
12MD4829Zitka AdamLokomotiva Pardubice8400:20:320,00
13MD5530Sládek FrantišekKOB Choceň8300:21:150,00
14MD6631Šafr MartinKOB Choceň8400:21:550,00
15MD6932Sůva PetrLokomotiva Pardubice8200:22:050,00
16MD7534Španiel MiroslavLokomotiva Pardubice8500:22:220,00
17MD7633Pešek OndřejKOB Choceň8500:22:240,00
18MD15835Severa JanKOB Choceň8400:29:520,00
Dorostenky (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD90138Škodová PetraKOB Choceň8300:23:060,00
2ŽD104139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:580,00
3ŽD106140Fukátková PavlaLokomotiva Pardubice8500:24:040,00
4ŽD115141Krčálová VeronikaLokomotiva Pardubice8500:24:420,00
5ŽD129142Juráčková KateřinaLokomotiva Pardubice8300:25:350,00
6ŽD133143Rychtaříková IvaAC Spartak Choceň8500:26:020,00
7ŽD134144Vaníčková IvanaLokomotiva Pardubice8300:26:110,00
8ŽD159145Weinerová AdélaSlavia Hradec Králové8200:30:250,00
9ŽD166146Hezoučká PetraTýniště nad Orlicí8300:32:420,00
Muži (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Losman PetrOK99 Hradec Králové7900:15:250,00
2MA237Kratochvíl MilošHolice7500:16:000,00
3MA338Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:16:010,00
4MA439Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:16:090,00
5MA640Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:080,00
6MA741Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:120,00
7MA842Vlach JaromírOK99 Hradec Králové8100:17:220,00
8MA943Svoboda LukášSlavia Hradec Králové7900:17:250,00
9MA1044Pilgr LuděkLoko Česká Třebová7600:17:270,00
10MA1345Gebas MiroslavOK99 Hradec Králové8100:17:410,00
11MA1646Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:17:550,00
12MA1947Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:18:040,00
13MA2148Musil JiříMK Hlinsko7200:18:200,00
14MA2249Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:250,00
15MA2650Čivrný JiříSemily8000:18:450,00
16MA2751Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:18:550,00
17MA2952Kříž LiborLokomotiva Pardubice7800:19:160,00
18MA3153Hovorka JanLokomotiva Pardubice7900:19:170,00
19MA3254Udržal TomášLokomotiva Pardubice8000:19:190,00
20MA3355Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:19:200,00
21MA3456Švadlena PavelKOB Choceň7500:19:230,00
22MA3557Farář MartinLokomotiva Pardubice7700:19:240,00
23MA3858Vobr MarekOK Jiskra Nový Bor7800:19:490,00
24MA4059Vávra JaroslavLokomotiva Pardubice7300:19:570,00
25MA4360Mocek TomášAC Pardubice7900:20:050,00
26MA4961Slavík PavelStart Náchod7300:20:390,00
27MA5262Doležal AlešChoceň7900:21:090,00
28MA5363Hejzlar JiříLO Choceň7100:21:120,00
29MA5764Horáček JosefLokomotiva Pardubice7500:21:310,00
30MA5965Tupec ZdeněkBayer Team7300:21:360,00
31MA6066Procházka PetrOrlov7400:21:410,00
32MA6367Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:21:470,00
33MA6568Smutný MichalOK Polart Vamberk6200:21:530,00
34MA7969Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:22:330,00
35MA8171Šafář MiroslavKerhartice7000:22:360,00
35MA8170Čálek FilipJavor7600:22:360,00
37MA8472Chaloupka StanislavChoceň6700:22:530,00
38MA9173Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:080,00
39MA9374Leštínský TomášDobruška7800:23:200,00
40MA9875Trkal JaroslavXXX6400:23:390,00
41MA10076Roudný VáclavLokomotiva Pardubice6100:23:510,00
42MA10777Macháček LubomírKOB Choceň7500:24:080,00
43MA10878Držka ŠtěpánLokomotiva Pardubice7600:24:130,00
44MA12679Šustr PavelAmatér Knířov7100:25:180,00
45MA13780Pecina RomanChoceň6600:26:150,00
46MA14181Macháček MilanKOB Choceň7700:26:570,00
Muži 40 (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB584Čivrný JiříSlavia Liberec5300:16:530,00
2MB1285Filip LubošAC Spartak Choceň5900:17:400,00
3MB1886Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:18:000,00
4MB2887Martinák Sl.CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:19:030,00
5MB3788Papáček JanOseva Choceň5400:19:460,00
6MB4489Šlajs TomášChoceň 00:20:100,00
7MB4590Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:160,00
8MB5891Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:340,00
9MB6192Netušil PavelRieter Žamberk5200:21:420,00
10MB6293Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:21:430,00
11MB6894Zajíc JanKRB Chrudim5300:21:570,00
12MB7195Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:22:080,00
13MB7396Filip JaroslavXXX5900:22:180,00
14MB7897Bolech JiříLokomotiva Pardubice5900:22:260,00
15MB8098Friedrich MilanZářecká Lhota5100:22:340,00
16MB8499Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:530,00
17MB86100Toman OtakarTýniště nad Orlicí5600:23:000,00
18MB88101Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:23:010,00
19MB94102Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:23:210,00
20MB100103Pilgr BohuslavLoko Česká Třebová5100:23:510,00
21MB110104Dočkal ZdeněkTýniště nad Orlicí5600:24:220,00
22MB111105Doležal PetrTýniště nad Orlicí5400:24:240,00
23MB113106Sáňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:24:310,00
24MB116107Víšek ZdeněkPraha5300:24:430,00
25MB117108Hubka JosefChoceň5800:24:510,00
26MB120109Vlček JosefTýniště nad Orlicí5600:24:570,00
27MB123110Šafr MartinKOB Choceň5100:25:050,00
28MB125111Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:25:110,00
29MB151112Šejna JiříZimní plavci5500:28:500,00
Muži 50 (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC39113Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:560,00
2MC47114Švadlena JiříKOB Choceň4600:20:290,00
3MC50115Náprstek JiříJilemnice4900:20:470,00
4MC51116Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:20:530,00
5MC56117Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:270,00
6MC67118Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:560,00
7MC72119Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:120,00
8MC77120Černý MilanAC Spartak Choceň4800:22:250,00
9MC92121Čípa JiříLoko Česká Třebová5000:23:100,00
10MC105122Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:23:590,00
11MC124123Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:25:070,00
12MC12882Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:330,00
13MC130124Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:400,00
14MC13183Krůmer MiroslavOstrov4900:25:430,00
15MC134125Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:26:110,00
16MC145126Hejzlar JiříLO Choceň4300:27:380,00
17MC162127Kalousek JanKČT Žamberk4100:31:090,00
Ženy (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41147Vlčovská MartaAC Pardubice7600:20:010,00
2ZA54148Melounková LucieOK99 Hradec Králové8000:21:130,00
3ZA74149Dočkalová MartinaLokomotiva Pardubice8300:22:190,00
4ZA86150Fejlková MartinaSlavia Hradec Králové8100:23:000,00
5ZA103151Čtvrtečková PetraAO TJ Jablonné nad Orlicí6900:23:570,00
6ZA109152Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:24:180,00
7ZA119153Šedová JanaSruby7300:24:520,00
8ZA127154Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:25:270,00
9ZA132155Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:480,00
10ZA134156Brožková ZuzanaLokomotiva Pardubice7800:26:110,00
11ZA137157Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:26:150,00
12ZA139158Vlčovská EvaLokomotiva Pardubice7900:26:300,00
13ZA143159Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:280,00
14ZA144160Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:27:330,00
15ZA147161Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:28:060,00
16ZA153162Bašarinová MichaelaChoceň6800:28:580,00
17ZA156163Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:120,00
18ZA167164Šedová LucieSruby7700:33:360,00
19ZA169165Jiroutová JanaSruby7600:34:430,00
Ženy B (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB114166Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:24:330,00
2ZB117167Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:24:510,00
3ZB120168Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:24:570,00
4ZB154169Dočkalová JiřinaLokomotiva Pardubice5600:29:040,00
5ZB157170Kubíková KvětaLokomotiva Pardubice4700:29:420,00
Trať 4,300 km, 200,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Losman PetrOK99 Hradec Králové7900:15:250,00
2MA237Kratochvíl MilošHolice7500:16:000,00
3MA338Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:16:010,00
4MA439Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:16:090,00
1MB584Čivrný JiříSlavia Liberec5300:16:530,00
5MA640Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:080,00
6MA741Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:120,00
7MA842Vlach JaromírOK99 Hradec Králové8100:17:220,00
8MA943Svoboda LukášSlavia Hradec Králové7900:17:250,00
9MA1044Pilgr LuděkLoko Česká Třebová7600:17:270,00
1MD1118Zvěřina PetrOK99 Hradec Králové8200:17:390,00
2MB1285Filip LubošAC Spartak Choceň5900:17:400,00
10MA1345Gebas MiroslavOK99 Hradec Králové8100:17:410,00
2MD1420Krčál JaroslavLokomotiva Pardubice8400:17:430,00
2MD1419Šlajs TomášKOB Choceň8300:17:430,00
11MA1646Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:17:550,00
4MD1721Pýcha LukášStart Náchod8400:17:590,00
3MB1886Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:18:000,00
12MA1947Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:18:040,00
5MD2022Knížek JiříLokomotiva Pardubice8200:18:050,00
13MA2148Musil JiříMK Hlinsko7200:18:200,00
6MD2223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:250,00
14MA2249Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:250,00
7MD2424Štěrba ZbyněkLokomotiva Pardubice8300:18:390,00
8MD2525Řehák PavelOK Polart Vamberk8400:18:440,00
15MA2650Čivrný JiříSemily8000:18:450,00
16MA2751Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:18:550,00
4MB2887Martinák Sl.CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:19:030,00
9MD2926Kutín TomášCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:19:160,00
17MA2952Kříž LiborLokomotiva Pardubice7800:19:160,00
18MA3153Hovorka JanLokomotiva Pardubice7900:19:170,00
19MA3254Udržal TomášLokomotiva Pardubice8000:19:190,00
20MA3355Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:19:200,00
21MA3456Švadlena PavelKOB Choceň7500:19:230,00
22MA3557Farář MartinLokomotiva Pardubice7700:19:240,00
10MD3627Veverka TomášOK Polart Vamberk8400:19:390,00
5MB3788Papáček JanOseva Choceň5400:19:460,00
23MA3858Vobr MarekOK Jiskra Nový Bor7800:19:490,00
1MC39113Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:560,00
24MA4059Vávra JaroslavLokomotiva Pardubice7300:19:570,00
1ZA41147Vlčovská MartaAC Pardubice7600:20:010,00
11MD4228Hudák StanislavOK Polart Vamberk8400:20:030,00
25MA4360Mocek TomášAC Pardubice7900:20:050,00
6MB4489Šlajs TomášChoceň 00:20:100,00
7MB4590Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:160,00
1M9461Bolech FilipLokomotiva Pardubice8600:20:170,00
2MC47114Švadlena JiříKOB Choceň4600:20:290,00
12MD4829Zitka AdamLokomotiva Pardubice8400:20:320,00
26MA4961Slavík PavelStart Náchod7300:20:390,00
3MC50115Náprstek JiříJilemnice4900:20:470,00
4MC51116Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:20:530,00
27MA5262Doležal AlešChoceň7900:21:090,00
28MA5363Hejzlar JiříLO Choceň7100:21:120,00
2ZA54148Melounková LucieOK99 Hradec Králové8000:21:130,00
13MD5530Sládek FrantišekKOB Choceň8300:21:150,00
5MC56117Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:270,00
29MA5764Horáček JosefLokomotiva Pardubice7500:21:310,00
8MB5891Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:340,00
30MA5965Tupec ZdeněkBayer Team7300:21:360,00
31MA6066Procházka PetrOrlov7400:21:410,00
9MB6192Netušil PavelRieter Žamberk5200:21:420,00
10MB6293Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:21:430,00
32MA6367Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:21:470,00
2M9642Bendl JaroslavCyklo Klub Vysoké Mýto8700:21:520,00
33MA6568Smutný MichalOK Polart Vamberk6200:21:530,00
14MD6631Šafr MartinKOB Choceň8400:21:550,00
6MC67118Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:560,00
11MB6894Zajíc JanKRB Chrudim5300:21:570,00
15MD6932Sůva PetrLokomotiva Pardubice8200:22:050,00
3M9703Kubík MichalTJ Sokol Česká Třebová8600:22:060,00
12MB7195Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:22:080,00
7MC72119Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:120,00
13MB7396Filip JaroslavXXX5900:22:180,00
3ZA74149Dočkalová MartinaLokomotiva Pardubice8300:22:190,00
16MD7534Španiel MiroslavLokomotiva Pardubice8500:22:220,00
17MD7633Pešek OndřejKOB Choceň8500:22:240,00
8MC77120Černý MilanAC Spartak Choceň4800:22:250,00
14MB7897Bolech JiříLokomotiva Pardubice5900:22:260,00
34MA7969Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:22:330,00
15MB8098Friedrich MilanZářecká Lhota5100:22:340,00
4M9814Pátek MichalKOB Choceň8600:22:360,00
35MA8170Čálek FilipJavor7600:22:360,00
35MA8171Šafář MiroslavKerhartice7000:22:360,00
16MB8499Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:530,00
37MA8472Chaloupka StanislavChoceň6700:22:530,00
4ZA86150Fejlková MartinaSlavia Hradec Králové8100:23:000,00
17MB86100Toman OtakarTýniště nad Orlicí5600:23:000,00
18MB88101Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:23:010,00
5M9895Vostřel LukášOK Polart Vamberk8700:23:020,00
1ŽD90138Škodová PetraKOB Choceň8300:23:060,00
38MA9173Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:080,00
9MC92121Čípa JiříLoko Česká Třebová5000:23:100,00
39MA9374Leštínský TomášDobruška7800:23:200,00
19MB94102Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:23:210,00
6M9956Řemínek MatějAK Spartak Choceň8600:23:280,00
7M9967Siegel JosefAK Spartak Choceň8600:23:310,00
1Ž197128Juračková JanaLokomotiva Pardubice8600:23:320,00
40MA9875Trkal JaroslavXXX6400:23:390,00
8M9998Kafka MilošLokomotiva Pardubice8600:23:500,00
20MB100103Pilgr BohuslavLoko Česká Třebová5100:23:510,00
41MA10076Roudný VáclavLokomotiva Pardubice6100:23:510,00
9M91029Fiala PetrLokomotiva Pardubice8700:23:550,00
5ZA103151Čtvrtečková PetraAO TJ Jablonné nad Orlicí6900:23:570,00
2ŽD104139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:580,00
10MC105122Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:23:590,00
3ŽD106140Fukátková PavlaLokomotiva Pardubice8500:24:040,00
42MA10777Macháček LubomírKOB Choceň7500:24:080,00
43MA10878Držka ŠtěpánLokomotiva Pardubice7600:24:130,00
6ZA109152Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:24:180,00
21MB110104Dočkal ZdeněkTýniště nad Orlicí5600:24:220,00
22MB111105Doležal PetrTýniště nad Orlicí5400:24:240,00
10M911210Abraham PetrAC Spartak Choceň8600:24:260,00
23MB113106Sáňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:24:310,00
1ZB114166Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:24:330,00
4ŽD115141Krčálová VeronikaLokomotiva Pardubice8500:24:420,00
24MB116107Víšek ZdeněkPraha5300:24:430,00
2ZB117167Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:24:510,00
25MB117108Hubka JosefChoceň5800:24:510,00
7ZA119153Šedová JanaSruby7300:24:520,00
26MB120109Vlček JosefTýniště nad Orlicí5600:24:570,00
3ZB120168Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:24:570,00
2Ž1122129Sůvová BarboraLokomotiva Pardubice8700:25:040,00
27MB123110Šafr MartinKOB Choceň5100:25:050,00
11MC124123Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:25:070,00
28MB125111Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:25:110,00
44MA12679Šustr PavelAmatér Knířov7100:25:180,00
8ZA127154Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:25:270,00
12MC12882Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:330,00
5ŽD129142Juráčková KateřinaLokomotiva Pardubice8300:25:350,00
13MC130124Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:400,00
14MC13183Krůmer MiroslavOstrov4900:25:430,00
9ZA132155Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:480,00
6ŽD133143Rychtaříková IvaAC Spartak Choceň8500:26:020,00
7ŽD134144Vaníčková IvanaLokomotiva Pardubice8300:26:110,00
10ZA134156Brožková ZuzanaLokomotiva Pardubice7800:26:110,00
15MC134125Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:26:110,00
11ZA137157Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:26:150,00
45MA13780Pecina RomanChoceň6600:26:150,00
12ZA139158Vlčovská EvaLokomotiva Pardubice7900:26:300,00
11M914011Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:26:490,00
46MA14181Macháček MilanKOB Choceň7700:26:570,00
12M914212Sýkora BohumilKOB Choceň8600:27:260,00
13ZA143159Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:280,00
14ZA144160Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:27:330,00
16MC145126Hejzlar JiříLO Choceň4300:27:380,00
13M914613Řemínek ŠtěpánAK Spartak Choceň8900:28:010,00
15ZA147161Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:28:060,00
3Ž1148130Horáková AlenaOK Polart Vamberk8700:28:120,00
4Ž1149131Podhorníková MartinaAC Spartak Choceň8600:28:250,00
5Ž1150132Smutná PavlaOK Polart Vamberk8600:28:340,00
29MB151112Šejna JiříZimní plavci5500:28:500,00
6Ž1152133Hermanová ZuzanaLokomotiva Pardubice8700:28:520,00
16ZA153162Bašarinová MichaelaChoceň6800:28:580,00
4ZB154169Dočkalová JiřinaLokomotiva Pardubice5600:29:040,00
7Ž1155134Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:080,00
17ZA156163Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:120,00
5ZB157170Kubíková KvětaLokomotiva Pardubice4700:29:420,00
18MD15835Severa JanKOB Choceň8400:29:520,00
8ŽD159145Weinerová AdélaSlavia Hradec Králové8200:30:250,00
8Ž1160135Kůrková AndreaAC Spartak Choceň8700:30:570,00
8Ž1160136Šedová VeronikaAC Spartak Choceň8700:30:570,00
17MC162127Kalousek JanKČT Žamberk4100:31:090,00
14M916314Trkal OndřejXXX9100:31:580,00
15M916415Košťálek MartinKOB Choceň8900:32:090,00
16M916516Šeda JanSruby9300:32:300,00
9ŽD166146Hezoučká PetraTýniště nad Orlicí8300:32:420,00
18ZA167164Šedová LucieSruby7700:33:360,00
10Ž1168137Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:34:360,00
19ZA169165Jiroutová JanaSruby7600:34:430,00
17M917017Křivda MartinKOB Choceň9500:48:110,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód