Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

21.9.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 21.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Jungmannovy sady, Vysoké Mýto
10:00 - 13:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 50 Kč
mládež 30 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Povrch převážně asfalt a dlažební kostky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Dejdar
Jiráskova 245
566 01 Vysoké Mýto
tel. 608 449 476

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

lukasdejdar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2325

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Frydrychová Eliška0111
Marek Jiří4311
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Kopecký Jan9010
Kopecký Libor5610
Šimůnková Pavla7710
Kouřil Tomáš9310
Gregora Filip029
Smoláková Alexandra989
Šafář Jaroslav519
Smolák Petr949
Nechvíl Petr919
Kozáková Denisa799
Matyášová Jana659
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Bielčik Jindřich408
Brychta Jakub088
Borková Agáta028
Mlynář Vojtěch988
Razým Jan578
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Smoláková Valérie938
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Nechvílová Miroslava607
Gregorová Monika007
Razým Lukáš797
Doskočilová Eliška007
Šimůnek Jan827
Řemínek Matěj867
Pokorný Milan647
Borek Petr707
Dudycha Jakub057
Stránská Adéla917
Stránská Michaela977
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Šimůnek Jan037
Jirásková Eva647
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Spilko Zdeněk647
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Jelínková Magdalena456

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 01-02 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11103Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:47-
2Ž12104Kulhavá AnnaVysoké Mýto0200:00:49-
3Ž13105Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:50-
4Ž14106Vaňousová KláraVysoké Mýto0100:00:56-
Chlapci r. 01-02 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11107Hurt JakubBrno0100:00:42-
2M12108Gregora FilipLanškroun0200:00:43-
3M13109Metelka OndřejHradec Králové0100:00:44-
4M14110Boháč BonifácAC Choceň0100:00:44-
5M15111Boháč ServácAC Choceň0200:00:50-
6M16112Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:52-
7M17113Lisa DominikSK Choceň0200:00:55-
Dívky r. 99-00 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21114Duchoňová AndreaPraha 49900:02:34-
2Ž24115Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:51-
3Ž26116Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:55-
4Ž27117Gregorová MonikaLanškroun0000:02:56-
5Ž28118Bauerová LenkaPříluka0000:02:57-
6Ž210119Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:59-
7Ž213120Duchoslavová SabinaAC Vysoké Mýto0000:03:21-
8Ž214121Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:03:23-
9Ž216122Lakotová TerezaAC Choceň0000:04:11-
Chlapci r. 99-00 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22123Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:40-
2M23124Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:02:49-
3M25125Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:52-
4M29126Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:02:58-
5M211127Webr MatějMUF TEAM Praha9900:03:00-
6M212128Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:13-
7M215129Doležel JanAtletika Polička0000:03:42-
Chlapci r. 97-98 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33135Novák DavidFotbal Vysoké Mýto9700:03:25-
2M34136Gregora JakubLanškroun9800:03:26-
3M35137Doskočil JanJiskra Litomyšl9700:03:29-
4M36138Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:31-
5M37139Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:32-
6M310140Lipavský AdamSK Vysoké Mýto9800:03:59-
7M311141Webr PavelMUF TEAM Praha9700:04:08-
8M312142Brychta AlešVysoké Mýto9800:04:19-
Dívky r. 97-98 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31130Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:13-
2Ž32131Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:14-
3Ž38132Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:42-
4Ž39133Svobodová EditaPardubice9800:03:46-
5Ž313134Kovářová EliškaVysoké Mýto9800:04:49-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM180Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:11-
2ŽM281Couralová SimonaJiskra Vír9600:05:12-
3ŽM382Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:05:34-
4ŽM483Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:05:50-
5ŽM584Mlejnková MartinaAC Vysoké Mýto9600:06:38-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 1,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM185Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:04:47-
2MM286Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:04:55-
3MM387Lakota AntonínAC Choceň9500:04:58-
4MM488Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:02-
5MM589Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:05:14-
6MM690Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:21-
7MM791Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:05:31-
8MM892Doleže LukášlAtletika Polička9500:06:09-
9MM993Frydrych JakubAC Choceň9500:06:45-
10MM1094Kovář LeošVysoké Mýto9500:07:18-
Žákyně starší r. 93-94 (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS195Tesařová HedvikaAC Choceň9400:05:24-
2ŽS296Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:46-
3ŽS397Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:03-
4ŽS498Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:06:49-
Žáci starší r. 93-94 (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS599Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:08:35-
2MS6100Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:44-
3MS7101Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:08:54-
4MS8102Hanuš PavelTK Choceň9300:09:24-
Dorostenci r. 91-92 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD178Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:11:11-
2MD279Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:51-
Dorostenky r. 91-92 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD177Pilnáčková KláraAC Choceň9200:18:00-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1372Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:18:38102,36
2MJ1473Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:45101,12
3MJ2274Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:1196,52
4MJ3975Živný MarekLetohrad9100:21:0476,55
5MJ4076Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:1674,43
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:16:15106,55
2MA223Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:4999,80
3MA324Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:17:2093,65
4MA425Řemínek MatějAC Choceň8600:17:3291,27
5MA726Kořínek TomášVysoké Mýto8200:18:0884,13
6MA827Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:18:1782,34
7MA928Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:1882,32
8MA1029Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:18:2081,75
9MA1530Bielčik PetrLichkov7100:18:4876,19
10MA1631Münster PavelVysoké Mýto7800:18:4975,99
11MA1732Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:18:5375,20
12MA1833Šutera JosefAtletika Polička7900:18:5574,80
13MA3034Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8100:20:3255,56
14MA3235Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:20:3754,56
15MA3336Mlateček MilanAC Pardubice7800:20:3954,17
16MA4237Marhold LubošChoceň7700:22:2034,13
17MA4338Jandera MiroslavCerekvice9400:22:3161,17
18MA4439Marhold PetrChoceň7800:22:3231,75
19MA5640Hýbl JosefDžbánov7400:25:480,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB641Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:50104,74
2MB1142Holický MilanPardubice6500:18:2598,36
3MB1243Filip LubošCyklo Choceň5900:18:3396,90
4MB1944Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:18:5892,34
5MB2145Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:0491,24
6MB2346Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:19:2287,96
7MB2547Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:5781,57
8MB2748Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:20:2077,37
9MB2949Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:20:2975,73
10MB3550Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:20:4572,81
11MB3851Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:0070,07
12MB5852Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:27:200,73
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC553Siegel JosefAC Choceň5800:17:44110,79
2MC2054Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:19:0097,27
3MC2455Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:3091,94
4MC2656Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:1883,40
5MC4857Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:5655,31
6MC5158Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:5045,70
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD412Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:05105,15
2MD463Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:34100,88
3MD494Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:23:2193,97
4MD595Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:5753,38
5MD626Linhart MilošSK Hronov4400:30:1233,53
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME457Fiala JaroslavNový věk Pardubice3800:22:33123,06
2ME538Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:59111,81
3ME619Frinta VladimírLuže3800:29:5665,13
4ME6410Hrubý MilanASK Blansko3800:30:3759,76
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2867Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:23103,32
2ZA3668Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:5098,98
3ZA3769Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:20:5897,69
4ZA4770Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:4181,13
5ZA5471Stříhavková PetraAC-Chocen7900:25:0258,46
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3059Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:32109,88
2ZB3460Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:20:40108,64
3ZB5061Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:3681,48
4ZB5262Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:5279,01
5ZB5563Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:39117,38
6ZB5764Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:26:0159,10
7ZB6065Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:09100,00
8ZB6366Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:3282,62
Lidový běh muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM111Nechvíl LukášChoceň8300:12:20-
2LBM212Zachař JiříSruby7200:13:01-
3LBM313Štěpán LadislavTýniště nad Orlicí7100:13:19-
4LBM414Pokorný OndřejVysoké Mýto8800:14:00-
5LBM515Pokorný MilanSK Vraclav6400:14:47-
6LBM616Hanuš PetrChoceň9200:15:08-
7LBM717Drahoš TomášVysoké Mýto7900:15:11-
8LBM918Bielčik JindřichLichkov4000:15:38-
9LBM1019Vašíček TomášCerekvice9400:16:50-
Lidový běh ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ820Čejková PetraChoceň7500:15:37-
2LBZ1121Nechvílová MiroslavaChoceň6000:17:27-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11103Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:47-
2Ž12104Kulhavá AnnaVysoké Mýto0200:00:49-
3Ž13105Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:50-
4Ž14106Vaňousová KláraVysoké Mýto0100:00:56-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11107Hurt JakubBrno0100:00:42-
2M12108Gregora FilipLanškroun0200:00:43-
3M13109Metelka OndřejHradec Králové0100:00:44-
4M14110Boháč BonifácAC Choceň0100:00:44-
5M15111Boháč ServácAC Choceň0200:00:50-
6M16112Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:52-
7M17113Lisa DominikSK Choceň0200:00:55-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21114Duchoňová AndreaPraha 49900:02:34-
1M22123Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:40-
2M23124Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:02:49-
2Ž24115Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:51-
3M25125Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:52-
3Ž26116Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:55-
4Ž27117Gregorová MonikaLanškroun0000:02:56-
5Ž28118Bauerová LenkaPříluka0000:02:57-
4M29126Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:02:58-
6Ž210119Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:59-
5M211127Webr MatějMUF TEAM Praha9900:03:00-
6M212128Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:13-
7Ž213120Duchoslavová SabinaAC Vysoké Mýto0000:03:21-
8Ž214121Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:03:23-
7M215129Doležel JanAtletika Polička0000:03:42-
9Ž216122Lakotová TerezaAC Choceň0000:04:11-
Trať 0,98 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31130Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:13-
2Ž32131Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:14-
1M33135Novák DavidFotbal Vysoké Mýto9700:03:25-
2M34136Gregora JakubLanškroun9800:03:26-
3M35137Doskočil JanJiskra Litomyšl9700:03:29-
4M36138Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:31-
5M37139Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:32-
3Ž38132Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:42-
4Ž39133Svobodová EditaPardubice9800:03:46-
6M310140Lipavský AdamSK Vysoké Mýto9800:03:59-
7M311141Webr PavelMUF TEAM Praha9700:04:08-
8M312142Brychta AlešVysoké Mýto9800:04:19-
5Ž313134Kovářová EliškaVysoké Mýto9800:04:49-
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM180Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:11-
2ŽM281Couralová SimonaJiskra Vír9600:05:12-
3ŽM382Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:05:34-
4ŽM483Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:05:50-
5ŽM584Mlejnková MartinaAC Vysoké Mýto9600:06:38-
Trať 1,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM185Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:04:47-
2MM286Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:04:55-
3MM387Lakota AntonínAC Choceň9500:04:58-
4MM488Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:02-
5MM589Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:05:14-
6MM690Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:21-
7MM791Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:05:31-
8MM892Doleže LukášlAtletika Polička9500:06:09-
9MM993Frydrych JakubAC Choceň9500:06:45-
10MM1094Kovář LeošVysoké Mýto9500:07:18-
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS195Tesařová HedvikaAC Choceň9400:05:24-
2ŽS296Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:46-
3ŽS397Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:03-
4ŽS498Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:06:49-
1MS599Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:08:35-
2MS6100Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:44-
3MS7101Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:08:54-
4MS8102Hanuš PavelTK Choceň9300:09:24-
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD177Pilnáčková KláraAC Choceň9200:18:00-
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD178Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:11:11-
2MD279Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:51-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM111Nechvíl LukášChoceň8300:12:20-
2LBM212Zachař JiříSruby7200:13:01-
3LBM313Štěpán LadislavTýniště nad Orlicí7100:13:19-
4LBM414Pokorný OndřejVysoké Mýto8800:14:00-
5LBM515Pokorný MilanSK Vraclav6400:14:47-
6LBM616Hanuš PetrChoceň9200:15:08-
7LBM717Drahoš TomášVysoké Mýto7900:15:11-
1LBZ820Čejková PetraChoceň7500:15:37-
8LBM918Bielčik JindřichLichkov4000:15:38-
9LBM1019Vašíček TomášCerekvice9400:16:50-
2LBZ1121Nechvílová MiroslavaChoceň6000:17:27-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:16:15106,55
2MA223Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:4999,80
3MA324Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:17:2093,65
4MA425Řemínek MatějAC Choceň8600:17:3291,27
1MC553Siegel JosefAC Choceň5800:17:44110,79
1MB641Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:50104,74
5MA726Kořínek TomášVysoké Mýto8200:18:0884,13
6MA827Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:18:1782,34
7MA928Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:1882,32
8MA1029Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:18:2081,75
2MB1142Holický MilanPardubice6500:18:2598,36
3MB1243Filip LubošCyklo Choceň5900:18:3396,90
1MJ1372Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:18:38102,36
2MJ1473Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:45101,12
9MA1530Bielčik PetrLichkov7100:18:4876,19
10MA1631Münster PavelVysoké Mýto7800:18:4975,99
11MA1732Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:18:5375,20
12MA1833Šutera JosefAtletika Polička7900:18:5574,80
4MB1944Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:18:5892,34
2MC2054Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:19:0097,27
5MB2145Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:0491,24
3MJ2274Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:1196,52
6MB2346Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:19:2287,96
3MC2455Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:3091,94
7MB2547Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:5781,57
4MC2656Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:1883,40
8MB2748Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:20:2077,37
1ZA2867Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:23103,32
9MB2949Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:20:2975,73
13MA3034Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8100:20:3255,56
1ZB3059Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:32109,88
14MA3235Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:20:3754,56
15MA3336Mlateček MilanAC Pardubice7800:20:3954,17
2ZB3460Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:20:40108,64
10MB3550Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:20:4572,81
2ZA3668Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:5098,98
3ZA3769Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:20:5897,69
11MB3851Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:0070,07
4MJ3975Živný MarekLetohrad9100:21:0476,55
5MJ4076Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:1674,43
1MD412Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:05105,15
16MA4237Marhold LubošChoceň7700:22:2034,13
17MA4338Jandera MiroslavCerekvice9400:22:3161,17
18MA4439Marhold PetrChoceň7800:22:3231,75
1ME457Fiala JaroslavNový věk Pardubice3800:22:33123,06
2MD463Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:34100,88
4ZA4770Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:4181,13
5MC4857Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:5655,31
3MD494Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:23:2193,97
3ZB5061Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:3681,48
6MC5158Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:5045,70
4ZB5262Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:5279,01
2ME538Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:59111,81
5ZA5471Stříhavková PetraAC-Chocen7900:25:0258,46
5ZB5563Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:39117,38
19MA5640Hýbl JosefDžbánov7400:25:480,00
6ZB5764Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:26:0159,10
12MB5852Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:27:200,73
4MD595Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:5753,38
7ZB6065Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:09100,00
3ME619Frinta VladimírLuže3800:29:5665,13
5MD626Linhart MilošSK Hronov4400:30:1233,53
8ZB6366Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:3282,62
4ME6410Hrubý MilanASK Blansko3800:30:3759,76

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód