Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

3.8.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 3.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Svinná a Osadní výbor Svinná

Sociální sítě

Místo konání

hřiště ve Svinné u České Třebové
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti a dorost 10 Kč

Popis tratě

Délka: 5,6 km a méně
Tratě vedou obcí Svinná u České Třebové. Kopcovitý profil, smíšený terén.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Michal Jaško
Svinná 55
560 02 Česká Třebová
tel. 602 536 947

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Internetové stránky

http://www.svinna.cz

E-mailová adresa

jasko@kkh.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2003 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11141Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:29-
2D1231Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:31-
3D1351Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:34-
4D1495Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:35-
5D1590Gyombér MartinČlupek0300:00:36-
6D16213Svobodová EliškaPardubice0300:00:37-
7D17203Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:39-
8D18215Marhold StanislavChoceň0400:00:45-
9D1971Kopecký Josefneregistrován0400:00:47-
10D1101Zachař LukášSDH Svinná0400:00:48-
11D11129Dolečková ValerieSK Žamberk0400:00:50-
12D112174Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
13D11316Jaško MichalSDH Svinná0400:00:51-
14D11489Němec DominikSDH Svinná0600:00:57-
15D115122Belisario SaraBŠ BCA Jána Nemce0500:00:59-
16D116305Zýková KAteřina-0400:01:00-
17D11796Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:01-
18D118143Miláčková AndreaSvinná0600:01:04-
19D119139Štyndlová Tina-0600:01:16-
20D12017Houdová NelaČeská Třebová0700:01:27-
Děvčata r. 2002-1999 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1564Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:40-
2Ž16142Šimůnková TerezaJiskra HAvlíčkův Brod0000:01:41-
3Ž1757Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:43-
4Ž18150Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:44-
5Ž110200Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:48-
6Ž113104Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:57-
7Ž115116Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:59-
8Ž116140Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:00-
9Ž119145Kašparová KamilaOREL Rtyně v Podkrkonoší0200:02:14-
10Ž120177Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:18-
11Ž1216Zachařová MarcelaSDH Svinná0100:02:35-
12Ž124202Kopecká KláraSvinná0200:03:34-
Chlapci r. 2002-1999 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11146Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:31-
2M1234Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:37-
3M1321Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:39-
4M14102Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:39-
5M19192Borek MatějČeská Třebová0000:01:47-
6M11136Šindelář AdamŽamberk9900:01:51-
7M11291Uma JakubČlupek0000:01:57-
8M114199Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:58-
9M11720Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:02:02-
10M118111Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:02:10-
11M12242Beránek ŠimonSDH Svinná0200:03:02-
12M12312Jaško DanielSDH Svinná0100:03:03-
Děvčata r. 1998-1997 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž35130Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:08-
2Ž39148Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:08:20-
3Ž31559Hanušová VeronikaAC Choceň9700:09:09-
4Ž31646Pártlová DanielaAC Choceň9700:09:17-
5Ž318197Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:26-
6Ž320214Svobodová EditaPardubice9800:09:51-
7Ž32179Poláková AnnaAC Choceň9700:11:23-
8Ž324123Hanušová MartinaBŠ Praha9700:16:39-
9Ž3264Hurtová MarianaSDH Svinná9800:16:58-
Chlapci r. 1998-1997 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3869Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:08:17-
2M31247Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:08:40-
Žákyně mladší r. 1996-1995 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM286Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:07:44-
2ŽM6144Couralová SimonaJiskra Vír9600:08:11-
3ŽM14147Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:09:03-
4ŽM22124Maříková LenkaPraha9500:13:14-
5ŽM23317MIláčková Barbora-9500:14:50-
6ŽM259Hurtová AnetaSDH SVInná9600:16:39-
Žáci mladší r. 1996-1995 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM7121Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:14-
2MM1023Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:08:25-
3MM1185Polák ŠtěpánAC Choceň9500:08:27-
4MM1910Klejch AdamSDH Svinná9600:09:29-
Žákyně starší r. 1994-1993 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS453Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:07:51-
2ŽS1325Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:43-
3ŽS17198Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:26-
Žáci starší r. 1994-1993 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS194Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:07:21-
2MS3196Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:49-
Junioři 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1355Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:59103,94
2MJ14127Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:2699,83
3MJ18311Večeře TomášAtletika Polička9000:22:5096,23
4MJ19216Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:23:0594,13
5MJ2726Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:24:0684,99
6MJ40136Rentka JakubKrálíkz9000:27:2156,04
7MJ45208Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:28:0649,26
8MJ58112Živný MarekLetohrad9100:34:230,00
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1314Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:20:03102,72
2MA2218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:2698,90
3MA3105Bogdał LukaszMiedzygorze8200:20:3098,38
4MA4220Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3497,58
5MA8313Lorenc TomášAtletika Polička8600:21:1590,85
6MA10310Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:21:4386,41
7MA11107Bogdał RomanMiedzygorze7900:21:5584,45
8MA12307Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:5883,95
9MA15135Bielčik PetrLichkov7100:22:3178,52
10MA16315Šutera JosefAtletika Polička7900:22:3477,90
11MA20149Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:23:0772,63
12MA21207Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:23:1571,31
13MA2672Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:24:0463,25
14MA28321Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:0762,80
15MA33210Marhold LubošChoceň7700:25:5145,74
16MA37193Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:3738,07
17MA38217Marhold PetrChoceň7800:26:4337,18
18MA43194Borek PetrHorní Čermná7000:27:3628,36
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5204Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:43102,60
2MB6120Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:21:0299,61
3MB7134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:1397,79
4MB9212Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:21:2296,40
5MB22132Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:1678,23
6MB2313Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:2776,50
7MB2978Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:5462,65
8MB31195Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:25:3855,81
9MB62303Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:38:120,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1773Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:22:39111,97
2MC2511Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:23:55101,50
3MC32133Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:4386,54
4MC46316Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:1964,91
5MC50201Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:0658,36
6MC52302Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:29:3354,69
7MC5475Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:3329,66
8MC57318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:2314,48
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD39308Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:44104,93
2MD42206Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:3299,19
3MD4466Václavík JaroslavTT Pardubice4800:27:5995,87
4MD49211Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:5189,57
5MD53309Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:0380,84
6MD56137Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:33:4154,32
7MD64219Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:37100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ30312Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:24:54100,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24129Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:36116,05
2ZA3454Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:25:5498,02
3ZA41138Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2885,93
4ZA51114Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:1971,42
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB35103Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:26:14105,76
2ZB36304Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:24104,50
3ZB47306Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:2389,74
4ZB48319Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:4187,51
5ZB55297Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:46115,34
6ZB59126Nechvílová MiroslavaChoceň6000:34:49116,22
7ZB6052Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:57104,94
8ZB61209Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:1284,66
9ZB63205Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:41:5478,84
Svinnovská míle (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1301Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:04:50-
2LB2110Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:05:15-
3LB3115Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:05:43-
4LB4125Kopecký MilanSDH Svinná7300:05:52-
5LB548Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:05:55-
6LB643Jaško MichalSDH Svinná7500:05:58-
7LB728Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:06:04-
8LB819Houdová MirkaSvinná6700:08:02-
9LB9320Jašková DanielaSDH Svinná7400:08:02-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11141Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:29-
2D1231Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:31-
3D1351Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:34-
4D1495Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:35-
5D1590Gyombér MartinČlupek0300:00:36-
6D16213Svobodová EliškaPardubice0300:00:37-
7D17203Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:39-
8D18215Marhold StanislavChoceň0400:00:45-
9D1971Kopecký Josefneregistrován0400:00:47-
10D1101Zachař LukášSDH Svinná0400:00:48-
11D11129Dolečková ValerieSK Žamberk0400:00:50-
12D112174Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
13D11316Jaško MichalSDH Svinná0400:00:51-
14D11489Němec DominikSDH Svinná0600:00:57-
15D115122Belisario SaraBŠ BCA Jána Nemce0500:00:59-
16D116305Zýková KAteřina-0400:01:00-
17D11796Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:01-
18D118143Miláčková AndreaSvinná0600:01:04-
19D119139Štyndlová Tina-0600:01:16-
20D12017Houdová NelaČeská Třebová0700:01:27-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11146Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:31-
2M1234Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:37-
3M1321Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:39-
4M14102Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:39-
1Ž1564Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:40-
2Ž16142Šimůnková TerezaJiskra HAvlíčkův Brod0000:01:41-
3Ž1757Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:43-
4Ž18150Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:44-
5M19192Borek MatějČeská Třebová0000:01:47-
5Ž110200Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:48-
6M11136Šindelář AdamŽamberk9900:01:51-
7M11291Uma JakubČlupek0000:01:57-
6Ž113104Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:57-
8M114199Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:58-
7Ž115116Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:59-
8Ž116140Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:00-
9M11720Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:02:02-
10M118111Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:02:10-
9Ž119145Kašparová KamilaOREL Rtyně v Podkrkonoší0200:02:14-
10Ž120177Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:18-
11Ž1216Zachařová MarcelaSDH Svinná0100:02:35-
11M12242Beránek ŠimonSDH Svinná0200:03:02-
12M12312Jaško DanielSDH Svinná0100:03:03-
12Ž124202Kopecká KláraSvinná0200:03:34-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1301Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:04:50-
2LB2110Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:05:15-
3LB3115Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:05:43-
4LB4125Kopecký MilanSDH Svinná7300:05:52-
5LB548Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:05:55-
6LB643Jaško MichalSDH Svinná7500:05:58-
7LB728Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:06:04-
8LB819Houdová MirkaSvinná6700:08:02-
9LB9320Jašková DanielaSDH Svinná7400:08:02-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1314Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:20:03102,72
2MA2218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:2698,90
3MA3105Bogdał LukaszMiedzygorze8200:20:3098,38
4MA4220Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3497,58
1MB5204Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:43102,60
2MB6120Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:21:0299,61
3MB7134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:1397,79
5MA8313Lorenc TomášAtletika Polička8600:21:1590,85
4MB9212Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:21:2296,40
6MA10310Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:21:4386,41
7MA11107Bogdał RomanMiedzygorze7900:21:5584,45
8MA12307Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:5883,95
1MJ1355Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:59103,94
2MJ14127Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:2699,83
9MA15135Bielčik PetrLichkov7100:22:3178,52
10MA16315Šutera JosefAtletika Polička7900:22:3477,90
1MC1773Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:22:39111,97
3MJ18311Večeře TomášAtletika Polička9000:22:5096,23
4MJ19216Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:23:0594,13
11MA20149Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:23:0772,63
12MA21207Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:23:1571,31
5MB22132Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:1678,23
6MB2313Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:2776,50
1ZA24129Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:36116,05
2MC2511Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:23:55101,50
13MA2672Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:24:0463,25
5MJ2726Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:24:0684,99
14MA28321Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:0762,80
7MB2978Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:5462,65
1ŽJ30312Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:24:54100,00
8MB31195Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:25:3855,81
3MC32133Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:4386,54
15MA33210Marhold LubošChoceň7700:25:5145,74
2ZA3454Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:25:5498,02
1ZB35103Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:26:14105,76
2ZB36304Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:24104,50
16MA37193Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:3738,07
17MA38217Marhold PetrChoceň7800:26:4337,18
1MD39308Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:44104,93
6MJ40136Rentka JakubKrálíkz9000:27:2156,04
3ZA41138Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2885,93
2MD42206Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:3299,19
18MA43194Borek PetrHorní Čermná7000:27:3628,36
3MD4466Václavík JaroslavTT Pardubice4800:27:5995,87
7MJ45208Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:28:0649,26
4MC46316Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:1964,91
3ZB47306Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:2389,74
4ZB48319Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:4187,51
4MD49211Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:5189,57
5MC50201Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:0658,36
4ZA51114Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:1971,42
6MC52302Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:29:3354,69
5MD53309Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:0380,84
7MC5475Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:3329,66
5ZB55297Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:46115,34
6MD56137Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:33:4154,32
8MC57318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:2314,48
8MJ58112Živný MarekLetohrad9100:34:230,00
6ZB59126Nechvílová MiroslavaChoceň6000:34:49116,22
7ZB6052Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:57104,94
8ZB61209Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:1284,66
9MB62303Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:38:120,00
9ZB63205Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:41:5478,84
7MD64219Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:37100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód