Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čenkovice - Suchý vrch

23.9.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čenkovice - Suchý vrch
  • datum konání: 23.9.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:1411,00
2MJ2652Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:47:38-
3MJ3782Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:49:209,00
4MJ4856Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:50:33-
5MJ5289Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:51:00-
6MJ5390Olah JanJiskra Horní Maršov8400:51:25-
Muži A (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:41:04-
2MA270Tempír TomášSKI Klub Šumperk7700:41:39-
3MA384Horák OndřejKHB Radegast7500:41:57-
4MA483Dobšíček Pavel2 B Tým8000:42:0111,00
5MA893Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:129,00
6MA1066Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:378,00
7MA1180Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:43:43-
8MA1279Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:487,00
9MA1351Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:43:58-
10MA1435Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:44:046,00
11MA1540Ketzl MartinWAN Uhříněves6700:44:50-
12MA1762Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:45:025,00
13MA1858Šesták KarelKAK Team Police nad Metují7100:45:46-
14MA2097Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:46:224,00
15MA2122Fořt MartinSokol Kolín6800:46:41-
16MA2954Křička LeošSvitavy7200:48:08-
17MA3343Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:44-
18MA3524Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:49:063,00
19MA4087Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:512,00
20MA4238Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:50:001,00
21MA4353Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:50:06-
22MA4416Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:50:14-
23MA4511Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:180,00
24MA4675Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:50:180,00
25MA5019Dvořák PavelPřerov7700:50:50-
26MA5450Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:51:270,00
27MA55100Širůček JaromírAGIT BIK Hradec Králové6200:51:36-
28MA5620Mikulík DanielPřerov7300:51:45-
29MA6433Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:52:54-
30MA7110Havrda JiříIPM Dlouhoňovice7300:55:100,00
31MA7331Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:03-
32MA8168Zabloudil PetrŠternberk6200:58:19-
33MA8396Tomšů PetrPardubice6400:58:36-
34MA8794Rozlívka RadekHS Čenkovice7300:59:130,00
35MA8998Šilar TomášPardubice6300:59:47-
36MA9755Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6901:08:170,00
Muži B (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:0511,00
2MB642Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:42:19-
3MB759Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:59-
4MB917Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:34-
5MB1665Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:44:53-
6MB1972Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:57-
7MB2748Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:47:479,00
8MB2885Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:47:59-
9MB3160Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:48:27-
10MB3434Mrva PavelFofr Tým6000:48:52-
11MB4173Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:558,00
12MB4918Talaš JaromírSHD Otrokovice5400:50:42-
13MB512Ryba MilanAVC5200:50:54-
14MB588Koštoval JiříJeseník5100:51:55-
15MB5963Zajíc JanKRB Chrudim5300:52:04-
16MB6181Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:28-
17MB656Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:53:19-
18MB7025Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:54:587,00
19MB7926Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:586,00
20MB9432Krása RomanČeská Třebová5301:03:065,00
Muži C 50 a starší (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2291Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:53-
2MC2369Tempír FrantišekSKI Klub Šumperk4900:46:53-
3MC2578Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:3011,00
4MC3037Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:11-
5MC3257Skalický JiříSokol Žamberk5000:48:409,00
6MC3644Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:49:16-
7MC3814Vodička JanŠELA SPORT Přerov 00:49:23-
8MC3939Vaško BohuslavŽichlínek4800:49:258,00
9MC479Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:50:18-
10MC6064Valenta JiříLetohrad4700:52:137,00
11MC6247Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:52:42-
12MC6629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:416,00
13MC6928Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:54:565,00
14MC7274Sadílek VáclavAlbrechtice5000:55:364,00
15MC7521Nanke WernerBK Kravaře3800:56:05-
16MC777Herbst ManfredJeseník4100:57:23-
17MC7876Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:57:383,00
18MC8036Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:58:142,00
19MC8588Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:58:59-
20MC8695Tučný JanMK Pardubice4700:59:10-
21MC8849Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:151,00
22MC9041Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:00:100,00
23MC9292Kubíček JanLitomyšl5001:01:20-
24MC931Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:450,00
25MC9971Kalousek JanKČT Žamberk4101:14:520,00
Juniorky (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6767Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:54:03-
2ŽJ914Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:5211,00
3ŽJ983Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:09:029,00
Ženy A (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5723Fořtová IvetaSokol Kolín7200:51:50-
2ZA6399Loskotová DanielaOrbitt Praha 00:52:49-
3ZA7630Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:56:30-
4ZA8445Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:58:4111,00
Ženy B (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6886Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:55-
2ZB7427Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:56:0311,00
3ZB8246Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:58:249,00
4ZB955Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:358,00
5ZB9677Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:287,00
Trať 10,000 km, 493,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:41:04-
2MA270Tempír TomášSKI Klub Šumperk7700:41:39-
3MA384Horák OndřejKHB Radegast7500:41:57-
4MA483Dobšíček Pavel2 B Tým8000:42:0111,00
1MB513Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:0511,00
2MB642Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:42:19-
3MB759Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:59-
5MA893Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:129,00
4MB917Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:34-
6MA1066Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:378,00
7MA1180Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:43:43-
8MA1279Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:487,00
9MA1351Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:43:58-
10MA1435Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:44:046,00
11MA1540Ketzl MartinWAN Uhříněves6700:44:50-
5MB1665Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:44:53-
12MA1762Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:45:025,00
13MA1858Šesták KarelKAK Team Police nad Metují7100:45:46-
6MB1972Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:57-
14MA2097Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:46:224,00
15MA2122Fořt MartinSokol Kolín6800:46:41-
1MC2291Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:53-
2MC2369Tempír FrantišekSKI Klub Šumperk4900:46:53-
1MJ2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:1411,00
3MC2578Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:3011,00
2MJ2652Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:47:38-
7MB2748Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:47:479,00
8MB2885Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:47:59-
16MA2954Křička LeošSvitavy7200:48:08-
4MC3037Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:11-
9MB3160Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:48:27-
5MC3257Skalický JiříSokol Žamberk5000:48:409,00
17MA3343Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:44-
10MB3434Mrva PavelFofr Tým6000:48:52-
18MA3524Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:49:063,00
6MC3644Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:49:16-
3MJ3782Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:49:209,00
7MC3814Vodička JanŠELA SPORT Přerov 00:49:23-
8MC3939Vaško BohuslavŽichlínek4800:49:258,00
19MA4087Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:512,00
11MB4173Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:558,00
20MA4238Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:50:001,00
21MA4353Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:50:06-
22MA4416Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:50:14-
23MA4511Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:180,00
24MA4675Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:50:180,00
9MC479Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:50:18-
4MJ4856Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:50:33-
12MB4918Talaš JaromírSHD Otrokovice5400:50:42-
25MA5019Dvořák PavelPřerov7700:50:50-
13MB512Ryba MilanAVC5200:50:54-
5MJ5289Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:51:00-
6MJ5390Olah JanJiskra Horní Maršov8400:51:25-
26MA5450Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:51:270,00
27MA55100Širůček JaromírAGIT BIK Hradec Králové6200:51:36-
28MA5620Mikulík DanielPřerov7300:51:45-
1ZA5723Fořtová IvetaSokol Kolín7200:51:50-
14MB588Koštoval JiříJeseník5100:51:55-
15MB5963Zajíc JanKRB Chrudim5300:52:04-
10MC6064Valenta JiříLetohrad4700:52:137,00
16MB6181Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:28-
11MC6247Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:52:42-
2ZA6399Loskotová DanielaOrbitt Praha 00:52:49-
29MA6433Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:52:54-
17MB656Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:53:19-
12MC6629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:416,00
1ŽJ6767Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:54:03-
1ZB6886Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:55-
13MC6928Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:54:565,00
18MB7025Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:54:587,00
30MA7110Havrda JiříIPM Dlouhoňovice7300:55:100,00
14MC7274Sadílek VáclavAlbrechtice5000:55:364,00
31MA7331Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:03-
2ZB7427Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:56:0311,00
15MC7521Nanke WernerBK Kravaře3800:56:05-
3ZA7630Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:56:30-
16MC777Herbst ManfredJeseník4100:57:23-
17MC7876Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:57:383,00
19MB7926Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:586,00
18MC8036Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:58:142,00
32MA8168Zabloudil PetrŠternberk6200:58:19-
3ZB8246Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:58:249,00
33MA8396Tomšů PetrPardubice6400:58:36-
4ZA8445Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:58:4111,00
19MC8588Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:58:59-
20MC8695Tučný JanMK Pardubice4700:59:10-
34MA8794Rozlívka RadekHS Čenkovice7300:59:130,00
21MC8849Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:151,00
35MA8998Šilar TomášPardubice6300:59:47-
22MC9041Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:00:100,00
2ŽJ914Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:5211,00
23MC9292Kubíček JanLitomyšl5001:01:20-
24MC931Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:450,00
20MB9432Krása RomanČeská Třebová5301:03:065,00
4ZB955Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:358,00
5ZB9677Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:287,00
36MA9755Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6901:08:170,00
3ŽJ983Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:09:029,00
25MC9971Kalousek JanKČT Žamberk4101:14:520,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód