Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

27.4.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 27.4.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

do 9:45 (dospělí do 10:30) hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km a méně
Terénní běh s náročným profilem.

Ceny pro vítěze

finanční odměny pro prvních 6 v hlavní kategorii mužů i žen
věcné ceny v ostatních kategoriích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Hermann
Na výsluní 424
Jablonné nad Orlicí
tel. 602 487 237

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

m.hermann@iol.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka-
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Quido Štěpánka

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3679

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Dostálek Petr6717
Krátký František4317
Novotný Luděk6216
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4016
Mannlová Jana8015
Matyášová Jana6514
Sadílek Ota4613
Jirásková Eva6413
Vítek Miroslav7213
Hrdina Pavel8813
Krupička Miroslav5313
Stránský Aleš6013
Kalous Petr7712
Fajfr František7212
Stránská Adéla9112
Nechvíl Petr9112
Ženčák Jaroslav6112
Hanuš Petr6412
Šimůnek Jan8211
Dostál Ladislav5611
Krejčí Stanislav6311
Sontáková Lenka9111
Červ Miloslav5010
Bogdał Roman7910
Moravec Jiří9610
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Borková Agáta0210
Keprtová Miloslava4810
Razým Jan5710
Živný Marek9110
Gregora Filip029
Abrahám Luděk029
Razým Lukáš799
Boháč Bonifác019
Martincová Kristýna939
Pešava Jan009
Smolák Petr949
Vévodová Martina909
Řemínek Matěj869
Borek Viktor049
Purkert Martin909
Kozáková Denisa798
Pešavová Eliška038
Vondra Vojtěch988
Volf Břetislav528
Faltusová Kateřina998
Moravec Jakub998

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školačky 7-9 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž27133Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:52-
2Ž2929Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:53-
3Ž21176Mikulová KarolínaMistrovice0100:00:53-
4Ž21368Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:53-
5Ž21564Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:54-
6Ž21661Fajtová AnnaTJ Jablonné nad Orlicí9900:00:54-
7Ž218114Gregorová MonikaLanškroun0000:00:55-
8Ž220129Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:56-
9Ž22416Chládková NatalieSokol Výprachtice9900:00:58-
10Ž22619Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:00:59-
11Ž227123Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:01:00-
12Ž23055Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:01-
13Ž23679Málková AndreaJablonné nad Orlicí0000:01:03-
14Ž24037Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:04-
15Ž241125Purkertová AnnaJablonné nad Orlicí0000:01:05-
Žáci nejmladší 10-11 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3423Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:22-
2M35138Růžička AdamOK 99 Hradec Králové9700:01:24-
3M37116Gregora JakubLanškroun9800:01:26-
4M396Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:27-
Žákyně nejmladší 10-11 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3172Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:19-
2Ž3254Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:20-
3Ž3346Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:21-
4Ž35112Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:24-
5Ž3717Hrdinová Adélaneregistrována9900:01:26-
6Ž31030Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:01:30-
7Ž31156Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:31-
8Ž31210Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:01:36-
9Ž31331Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:39-
10Ž31485Malá VeronikaAO TJ Jablonné nad Orlicí9800:01:42-
11Ž315103Nekovářová MonikaSokol Žamberk9700:01:43-
12Ž31698Mikysková TerezaTJ Čenkovice9700:01:44-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:03-
2ŽM247Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:09-
3ŽM357Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:18-
4ŽM424Civišová AnnaAC Choceň9500:03:31-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM162Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:04:58-
2MM2127Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:10-
3MM315Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:11-
4MM460Lakota AntonínAC Choceň9500:05:24-
5MM5128Václavek JanDlouhá Třebová9600:05:34-
6MM6118Barnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:05:40-
7MM839Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:05:47-
8MM1258Frydrych JakubAC Choceň9500:07:35-
9MM13151Košek TomášAtletika Polička9500:07:39-
10MM15139Růžička KarelOK 99 Hradec Králové9500:07:46-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS741Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:45-
2ŽS9108Tomanová PavlínaŽamberk9300:06:11-
3ŽS10113Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:18-
4ŽS11164Frišová MagdaČeská Třebová9300:06:36-
5ŽS1440Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:42-
6ŽS16102Vagaiová NikolaSokol Žamberk9300:08:14-
Žáci starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1150Bednář KarelJablonné nad Orlicí9300:06:15-
2MS294Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:21-
3MS375Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:06:33-
4MS442Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:47-
5MS6111Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:54-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:09:42-
2MD292Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:09:58-
3MD37Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:21-
4MD41Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:10:41-
5MD543Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:11:13-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1091Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:07:1996,92
2ŽD1173Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:2594,14
3ŽD14134Lemanská AleksandraSwidnica Polsko9200:08:0177,49
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ29167Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:30:14122,91
2MJ45162Pechanec PavelJavorník9000:33:46102,21
3MJ57153Živný Marekneregistrován9100:38:2674,88
4MJ58154Hejzlar Davidneregistrován8900:38:4173,41
5MJ59193Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:38:5671,95
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:24:40102,93
2MA2411Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:25:01100,13
3MA3189Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:2596,94
4MA4157Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:25:5992,41
5MA683Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:1490,41
6MA788Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:0084,29
7MA82Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:27:0883,22
8MA1089Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:27:2181,49
9MA11198Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:27:2381,23
10MA12184Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:2680,83
11MA13181Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:27:3579,63
12MA14200Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:0575,63
13MA15176Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:2373,24
14MA17413Šutera JosefAtletika Polička7900:28:5469,11
15MA19416Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:29:0867,24
16MA2090Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8100:29:1366,58
17MA21135Gut DawidSwidnica Polsko7900:29:2165,51
18MA22197Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:29:2265,38
19MA23407Bielčik PetrLichkov7100:29:3164,18
20MA243Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:29:3863,25
21MA25136Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:29:4462,45
22MA26199Matějka MichalSport Mladkov7300:29:5760,72
22MA2671Buryška TomášVSK UNI Brno8800:29:5760,72
24MA30423Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:30:1658,19
25MA35174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:4346,60
26MA40182Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:32:1941,81
27MA42417Kalous PetrSK Žamberk7700:32:4937,82
28MA43187Marhold LubošChoceň7700:33:1933,82
29MA4687Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:5429,16
30MA47186Marhold PetrChoceň7800:34:2624,90
31MA48414Juza StanislavTHT Polička7200:34:5021,70
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB586Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:09119,76
2MB31124Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:2090,92
3MB324Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:30:3489,32
4MB36179Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:5779,78
5MB3997Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:1777,48
6MB41166Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:2276,91
7MB49163Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:35:0558,18
8MB51420Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:36:1250,49
9MB6220Doleček JiříIsolit Bravo6600:42:099,48
10MB64160Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:45:560,00
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9196Siegel JosefAC Choceň5800:27:19110,45
2MC18418Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:29:0098,77
3MC28188Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:0990,79
4MC34183Dostál LadislavMoravská Třebová5600:31:3081,42
5MC37155Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:31:5978,06
6MC38146Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:32:0877,02
7MC505Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:35:1655,28
8MC55422Sedlák JiříPřelouč5800:37:4737,82
9MC60172Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:0029,38
10MC61171Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:40:2719,31
11MC66409Wendlig MiroslavSokol Luková5300:50:330,00
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD16119Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:29116,43
2MD33156Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:1598,60
3MD44406Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:2284,96
4MD52421Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:5462,19
5MD53177Koblížek JindřichSK Žamberk4800:37:2159,29
6MD54408Bielčik JindřichLichkov4000:37:3158,22
7MD56126Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:4956,28
8MD63412Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:42:26134,08
9MD65165Strnad JosefSokol Žamberk4400:47:400,00
10MD67415Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:0484,69
11MD68120Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:55:5781,23
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5158Vévodová MartinaAK Perná9000:06:53108,94
2ŽJ12147Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:07:4684,43
3ŽJ16175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:08:1073,32
4ŽJ19148Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:2765,46
5ŽJ23419Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:11:150,00
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8194Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:10113,45
2ZA13173Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:4896,96
3ZA15144Hrdinová LenkaBravo Jablonné nad Orlicí8700:08:0589,59
4ZA20152Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:4671,80
Ženy B 35 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB769Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:07:04112,53
2ZB966Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:07:16107,22
3ZB17109Vanická BlankaSokol Žamberk7200:08:1780,25
4ZB18192Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:2278,04
5ZB21195Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:5961,68
6ZB22410Nechvílová MiroslavaChoceň6000:10:08100,00
7ZB24101Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:11:48100,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2145Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:45-
2M22105Sviták PavelSokol Žamberk9900:00:47-
3M2393Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:48-
4M2452Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:50-
5M2512Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:00:51-
6M2635Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:51-
1Ž27133Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:52-
7M27104Divíšek JanSokol Žamberk0000:00:52-
2Ž2929Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:53-
8M2967Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:53-
9M21133Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:53-
3Ž21176Mikulová KarolínaMistrovice0100:00:53-
4Ž21368Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:53-
10M2139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:53-
5Ž21564Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:54-
6Ž21661Fajtová AnnaTJ Jablonné nad Orlicí9900:00:54-
11M216140Faltus FilipJablonné nad Orlicí0100:00:54-
12M21884Fišer VojtěchJablonné nad Orlicí0000:00:55-
7Ž218114Gregorová MonikaLanškroun0000:00:55-
13M22049Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:00:56-
8Ž220129Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:56-
14M22213Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:57-
15M22395Balšánek DavidJablonné nad Orlicí0100:00:57-
9Ž22416Chládková NatalieSokol Výprachtice9900:00:58-
16M224145Hrdina ŠtěpánBravo Jablonné nad Orlicí0000:00:58-
10Ž22619Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:00:59-
17M22728Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:00-
11Ž227123Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:01:00-
18M229107Toman AdamSokol Žamberk0100:01:01-
19M230146Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:01:01-
12Ž23055Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:01-
20M232141Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:01:02-
21M23334Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:02-
22M23448Hermann MatějTJ Jablonné nad Orlicí0000:01:02-
23M23538Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:03-
24M236106Vanický MartinSokol Žamberk0000:01:03-
13Ž23679Málková AndreaJablonné nad Orlicí0000:01:03-
25M23863Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:04-
26M23953Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:01:04-
14Ž24037Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:04-
15Ž241125Purkertová AnnaJablonné nad Orlicí0000:01:05-
27M242149Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:01:06-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3172Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:19-
2Ž3254Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:20-
3Ž3346Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:21-
1M3423Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:22-
4Ž35112Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:24-
2M35138Růžička AdamOK 99 Hradec Králové9700:01:24-
5Ž3717Hrdinová Adélaneregistrována9900:01:26-
3M37116Gregora JakubLanškroun9800:01:26-
4M396Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:27-
6Ž31030Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:01:30-
7Ž31156Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:31-
8Ž31210Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:01:36-
9Ž31331Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:39-
10Ž31485Malá VeronikaAO TJ Jablonné nad Orlicí9800:01:42-
11Ž315103Nekovářová MonikaSokol Žamberk9700:01:43-
12Ž31698Mikysková TerezaTJ Čenkovice9700:01:44-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:03-
2ŽM247Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:09-
3ŽM357Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:18-
4ŽM424Civišová AnnaAC Choceň9500:03:31-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM162Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:04:58-
2MM2127Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:10-
3MM315Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:11-
4MM460Lakota AntonínAC Choceň9500:05:24-
5MM5128Václavek JanDlouhá Třebová9600:05:34-
6MM6118Barnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:05:40-
1ŽS741Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:45-
7MM839Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:05:47-
2ŽS9108Tomanová PavlínaŽamberk9300:06:11-
3ŽS10113Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:18-
4ŽS11164Frišová MagdaČeská Třebová9300:06:36-
8MM1258Frydrych JakubAC Choceň9500:07:35-
9MM13151Košek TomášAtletika Polička9500:07:39-
5ŽS1440Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:42-
10MM15139Růžička KarelOK 99 Hradec Králové9500:07:46-
6ŽS16102Vagaiová NikolaSokol Žamberk9300:08:14-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1150Bednář KarelJablonné nad Orlicí9300:06:15-
2MS294Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:21-
3MS375Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:06:33-
4MS442Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:47-
1ŽJ5158Vévodová MartinaAK Perná9000:06:53108,94
5MS6111Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:54-
1ZB769Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:07:04112,53
1ZA8194Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:10113,45
2ZB966Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:07:16107,22
1ŽD1091Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:07:1996,92
2ŽD1173Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:2594,14
2ŽJ12147Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:07:4684,43
2ZA13173Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:4896,96
3ŽD14134Lemanská AleksandraSwidnica Polsko9200:08:0177,49
3ZA15144Hrdinová LenkaBravo Jablonné nad Orlicí8700:08:0589,59
3ŽJ16175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:08:1073,32
3ZB17109Vanická BlankaSokol Žamberk7200:08:1780,25
4ZB18192Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:2278,04
4ŽJ19148Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:2765,46
4ZA20152Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:4671,80
5ZB21195Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:5961,68
6ZB22410Nechvílová MiroslavaChoceň6000:10:08100,00
5ŽJ23419Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:11:150,00
7ZB24101Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:11:48100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:09:42-
2MD292Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:09:58-
3MD37Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:21-
4MD41Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:10:41-
5MD543Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:11:13-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:24:40102,93
2MA2411Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:25:01100,13
3MA3189Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:2596,94
4MA4157Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:25:5992,41
1MB586Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:09119,76
5MA683Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:1490,41
6MA788Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:0084,29
7MA82Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:27:0883,22
1MC9196Siegel JosefAC Choceň5800:27:19110,45
8MA1089Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:27:2181,49
9MA11198Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:27:2381,23
10MA12184Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:2680,83
11MA13181Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:27:3579,63
12MA14200Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:0575,63
13MA15176Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:2373,24
1MD16119Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:29116,43
14MA17413Šutera JosefAtletika Polička7900:28:5469,11
2MC18418Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:29:0098,77
15MA19416Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:29:0867,24
16MA2090Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8100:29:1366,58
17MA21135Gut DawidSwidnica Polsko7900:29:2165,51
18MA22197Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:29:2265,38
19MA23407Bielčik PetrLichkov7100:29:3164,18
20MA243Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:29:3863,25
21MA25136Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:29:4462,45
22MA26199Matějka MichalSport Mladkov7300:29:5760,72
22MA2671Buryška TomášVSK UNI Brno8800:29:5760,72
3MC28188Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:0990,79
1MJ29167Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:30:14122,91
24MA30423Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:30:1658,19
2MB31124Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:2090,92
3MB324Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:30:3489,32
2MD33156Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:1598,60
4MC34183Dostál LadislavMoravská Třebová5600:31:3081,42
25MA35174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:4346,60
4MB36179Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:5779,78
5MC37155Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:31:5978,06
6MC38146Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:32:0877,02
5MB3997Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:1777,48
26MA40182Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:32:1941,81
6MB41166Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:2276,91
27MA42417Kalous PetrSK Žamberk7700:32:4937,82
28MA43187Marhold LubošChoceň7700:33:1933,82
3MD44406Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:2284,96
2MJ45162Pechanec PavelJavorník9000:33:46102,21
29MA4687Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:5429,16
30MA47186Marhold PetrChoceň7800:34:2624,90
31MA48414Juza StanislavTHT Polička7200:34:5021,70
7MB49163Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:35:0558,18
7MC505Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:35:1655,28
8MB51420Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:36:1250,49
4MD52421Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:5462,19
5MD53177Koblížek JindřichSK Žamberk4800:37:2159,29
6MD54408Bielčik JindřichLichkov4000:37:3158,22
8MC55422Sedlák JiříPřelouč5800:37:4737,82
7MD56126Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:4956,28
3MJ57153Živný Marekneregistrován9100:38:2674,88
4MJ58154Hejzlar Davidneregistrován8900:38:4173,41
5MJ59193Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:38:5671,95
9MC60172Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:0029,38
10MC61171Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:40:2719,31
9MB6220Doleček JiříIsolit Bravo6600:42:099,48
8MD63412Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:42:26134,08
10MB64160Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:45:560,00
9MD65165Strnad JosefSokol Žamberk4400:47:400,00
11MC66409Wendlig MiroslavSokol Luková5300:50:330,00
10MD67415Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:0484,69
11MD68120Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:55:5781,23

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

V Jablonném tradičně velmi hezké závody. Jenom chci upozornit na malou nepřesnost, která se ve výsledcích objevila. V kategorii mladších žáků doběhl na druhém místě Jan Friš a Petr Kubelka byl o 1s.na 3.místě. Jeho čas byl tedy 00:05:11,00. Zdravím J.Pavel
pavelstrechy
Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou o opravení výsledků v Jablonném v kategorii mladší žáci. Zřejmě si zařádil běžecký šotek. Jako druhý doběhl Jan Friš (SKI Č.Třebová) s časem 00:05:10.00 a jako třetí Petr Kubelka s časem 00:05:11.00. Děkujeme za krásný závod i za opravu. Frišovi
jana.frisova
Děkujeme za upozornění, opraveno. Milan Kebrle, Iscarex Česká Třebová.
kebrle
Podstatně lepší než loni. Příště bych uvítal vyvěšenou startovní listinu(kategorie mužů a veteránů). Kopie výsledků také mohla viset. Nebo ještě lépe, kdyby byla pro zájemce k dispozici.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód