Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. WMMR, Innsbruck, Austria 2002

22.9.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 2. WMMR, Innsbruck, Austria 2002
  • datum konání: 22.9.2002
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 2. WMMR, Innsbruck, Austria 2002

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M40 (trať 9,2 km, 1044 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M40142Bryson RobinNewcastle AC6200:50:08-
2M40256Torresani FrancoAtl. TRENTO CMB6200:51:03-
3M40395Donnelly ColinCambusland5900:51:47-
4M40490Marzec StanisławLKB RUDNIK6200:52:07-
5M40525Dizin Michelxxx6000:52:19-
6M40623Wilton Andyxxx6000:52:23-
7M40758Forster Paulxxx5900:52:27-
8M40855Tomelleri FlavioAtletica Valle Comonica6100:52:38-
9M40986Shelly Richardxxx6100:52:42-
10M401054Testor NorbertS.C. Berg6200:52:51-
11M401173Melinc Stojanxxx6200:53:15-
12M401259Meffan Patrickxxx5900:53:26-
13M401431Roberts MarkBORROWDALE6200:53:48-
14M401548Pfitscher PeterSV Mölten Raiffeisen5900:53:56-
15M401752Rosso MarcoAtl. Trento Cauit6100:54:08-
16M401924Convert Gillesxxx6000:54:24-
17M402093Verrington Danielxxx6200:54:43-
18M402568Rigby Markxxx6200:55:34-
19M402683Racz Stefanxxx6100:55:43-
20M40304Gigl ManfredLCC Wien6200:56:09-
21M403360Jamont Przemyslavxxx6000:56:23-
22M403482Páleník ErvínLokomotiva Trenčín6200:56:29-
23M403713Poduška JosefAC Kladno6200:56:51-
24M403919Barlow Stephenxxx6100:57:01-
25M404271Cvajnar Bojanxxx5800:57:26-
26M404377Teraz Francixxx6200:57:35-
27M404426Stefek Sergexxx6200:57:50-
28M404621Spence Nicholasxxx6200:57:53-
29M40472Egger MartinBLT-Volders6000:57:54-
30M405029Mc Gonigle DermotShettleston6200:58:05-
31M405233Ward AdamCarnethy Hill Runners6100:58:12-
32M405546Dido FabrizioItalsotra6100:58:42-
33M40587Rauch ManfredLG Pletzer Hopfgarten5900:58:50-
34M406167Hepburn Johnxxx6100:59:00-
35M406434Becht JoachimFc Unterkirnach6100:59:14-
36M406591Martiš Vladimírxxx6200:59:20-
37M406792McLoone StephenGreenock Glenpark Harriers6200:59:23-
38M406920Frampton Duncanxxx5800:59:49-
39M407227Crowe DesmondShettleston6101:00:10-
40M407385Vlasatý VladimírRona Ledmické Rovně6201:00:11-
41M407815Tomíček JosefSKI Vysoké5901:00:28-
42M408017Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:00:38-
43M408466Davis Adrian RFife AC6201:00:55-
44M409339Lang HansLLC Marathon Regensburg6001:01:45-
45M409757Tracanelli GiovanniAtl. San Martino Amalte6001:02:12-
46M409896Kojine Petrxxx6101:02:18-
47M409916Urban JaroslavŠSK ZŠ Kounice5801:02:24-
48M4010211Čechal JaroslavTS Letohrad6101:02:36-
49M4010587Woods Adrianxxx6001:02:51-
50M4010828Hicks StephenBorrowdale6001:03:06-
51M4011394Horvát Marijanxxx5801:03:32-
52M401165Koller Robertxxx6201:03:44-
53M4011974Mlakar Bogomirxxx5801:03:48-
54M4012076Smolar Simonxxx5801:03:58-
55M4012850Rainer FerdinandSV Lana5801:05:04-
56M4013436Falterer EdgarLc Buchendorf5801:05:37-
57M4013779Cich VladimírMac Rača5801:06:07-
58M4013938Kronschnabl AlfredTSV Massing6201:06:17-
59M4014372Macuh PeterTk6101:06:50-
60M4014565Santos JoseNaturaventura5901:07:03-
61M4014761Nadkaski MarekMok Moszana Dolna6201:07:04-
62M4015278Chrenko JurajAK Baník Prievidza5901:07:35-
63M4015730Mccraw RonOchil Hill Runners5801:07:59-
64M401596Plaikner PeterTiroler Tageszeitung6001:08:15-
65M4016644Basei AndreaAtl. San Martino Amalte6101:08:48-
66M4017484Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5901:09:39-
67M4017614Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:48-
68M4018412Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:10:38-
69M4019553Tengattini EzioAtletica Paratico6101:12:56-
70M4019780Hanzlík OndrejAk Baník Prievidza6001:13:50-
71M4019818Vyšín Jiříxxx5901:13:56-
72M4020289Ficon Janxxx5801:14:18-
73M4020335Böhrer JürgenTv Hatzenbühl5801:14:24-
74M4020862Piaszczyk Stanislawxxx6201:15:04-
75M4023222Taylor NeilByngley5901:18:05-
76M4025010Brunclík IvoŠpindlerův Mlýn5801:21:33-
77M4025849Ragogna FrancescoG.S.A. Caneva6201:24:02-
78M4026281Padyšák ŠtefanJogging Dubnica5801:27:01-
M45 (trať 9,2 km, 1044 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4513208Senoner Hugotelmekom team südtirol5500:53:37-
2M4516180Oldfield Stevenxxx5600:53:57-
3M4518166Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:21-
4M4521179Neill Davidxxx5600:54:58-
5M4522191Lais NorbertFC unterkirnach5600:55:04-
6M4523212Jakubowski Marianxxx5700:55:09-
7M4524198Ciementi GaetanoA.S. Carniatletica5600:55:26-
8M4527222Urh Ivanxxx5600:56:02-
9M4528211Earwaker Colinxxx5600:56:05-
10M4529154Hones Johannxxx5700:56:07-
11M4531192Schindler ReinholdTV Hatzenbühl5400:56:16-
12M4535178Jackson Stephenxxx5400:56:36-
13M4538235Stöckl FriedrichUnion Vorchdorf5700:56:56-
14M4540182Louison Jean ClaudeSt. Germain/Lyon5600:57:19-
15M4545210Ungericht AntonSportclub Algund5600:57:50-
16M4549202Fontan Pier PaoloAtletica Susa5500:58:00-
17M4551197Cappelletti TarcisioAtletica Team Loppio5300:58:11-
18M4553157Quehenberger JohannSu Abtenau5400:58:19-
19M4556171Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:58:42-
20M4559234Brandenburg Józefxxx5500:58:55-
21M4562187Bichler LudwigFT Jahn Landsberg5400:59:03-
22M4563226Líška ĽubomírAK Žilina5300:59:07-
23M4568193Sigler JörgSc Ainring5700:59:47-
24M4571162Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5601:00:07-
25M4575181Proctor Williamxxx5601:00:17-
26M4576228Sobek MiroslavMatador Púchov5601:00:22-
27M4581155Knapp AlbinBLT-Volders5701:00:41-
28M4586168Krupka MilanJiřetín p. Jedlovou5601:01:05-
29M4589225Jankech PavolJogging klub Dubnica5701:01:22-
30M4594203Gadler ClaudioGs Vallsugana5701:01:55-
31M45101204Lantelme Pier LuigiAmici Pianezza5501:02:32-
32M45103229Adams Jeffreyxxx5701:02:49-
33M45104231Sedov Vladimirxxx5501:02:50-
34M45109183Hamilton RobertoWharfedale Harriers5601:03:19-
35M45112205Lazzaroni MarioAtletica Paratico5701:03:31-
36M45117233Vopat Janxxx5401:03:46-
37M45122215Bajic Marioxxx5701:04:07-
38M45124232Uher Jaroslavxxx5701:04:10-
39M45126188Hartl RudolfLc Aichach5301:04:22-
40M45127160Trenkwalder ErnstBerglaufteam Lippurger5701:04:59-
41M45135165Kacíř ZdeněkCZ Těšín5601:05:46-
42M45142199Ciresa VittorioAtletica Verbano5601:06:46-
43M45146206Nezosi GiocondoAtletica Paratico5301:07:03-
44M45149190Hülle VolkerTg Viktoria Augsburg5401:07:11-
45M45156153Gschiegl FranzAustria-Alpin-Team5501:07:58-
46M45164169Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:08:38-
47M45169196Bonassi LucianoATL Paratico5301:09:10-
48M45172214Hanlon DaveDundee Hawkhill Harriers5701:09:28-
49M45178161Vogelsberger RaimundLSV 1990 Kitzbühel5501:10:01-
50M45179219Klemenc Antonxxx5501:10:13-
51M45182170Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:10:26-
52M45185156Lackner AurelAustria-Alpin-Team5401:10:43-
53M45190223Frei WernerSC Auenstein5301:12:06-
54M45200174Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:14:04-
55M45201177Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:14:16-
56M45206167Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:14:45-
57M45207172Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5301:14:53-
58M45210163Hruška MilanMaratonstav Úpice5301:15:25-
59M45212227Petro LadislavJogging Dubnica5401:15:38-
60M45221201Cortinovis MicheleATL Paratico5301:16:33-
61M45222164John VladimírPSK Olymp Praha5501:16:33-
62M45228216Cufer Vojkoxxx5301:17:25-
62M45228224Bakyta JánJogging klub Dubnica5301:17:25-
64M45231186Slater BarrySettle Harriers5401:17:53-
65M45234200Conci CamilloAtl. Valli Di Non E Sole5301:18:18-
66M45236176Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5301:19:11-
67M45259175Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5701:24:28-
68M45266173Sedláček PavelTriatlon Brno5301:33:40-
M50 (trať 9,2 km, 1044 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5032299Vello GianniAtl. Brugnera Dall'agne5000:56:19-
2M5036303Prosser Barryxxx5000:56:46-
3M5041293Moscato AurelioPolisportiva Lib. Cernuschese5100:57:24-
4M5048269Mach FrantišekKarhu Lisičan5000:57:59-
5M5054257Puchner AloisLgau-Pregarten5200:58:27-
6M5057316Rogelj Jozexxx5100:58:50-
7M5060251Foidl HermannLg Pletzer Hopfgarten4900:58:57-
8M5066278Grant Bernardxxx4800:59:21-
9M5070298Valle FrancoA.S. Carniatletica4800:59:54-
10M5074286Blum SiegfriedFC Unterkirnach5001:00:13-
11M5079321Sviták StanislavAK Žilina5001:00:32-
12M5082279Hesketh Anthonyxxx4801:00:43-
13M5085329Chiara Carlluccioxxx5101:00:58-
14M5087288Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5001:01:13-
15M5090324Jasek Tadeuszxxx5101:01:24-
16M5091300Viel GiancarloG.S.A. Caneva4901:01:30-
17M5092254Höller PeterWsv-Bad-Hofgastein5201:01:34-
18M5096282Payne Kennethxxx4801:02:07-
19M50100261Widmoser AlbertLg Pletzer Hopfgarten5201:02:31-
20M50106283Winder Jeffxxx5001:03:00-
21M50107330Re AngeloBSV des LSVK5201:03:04-
22M50110308Lyznicki Zigmundxxx5101:03:20-
23M50114253Hechl AntonOlc Schwaz5101:03:38-
24M50118276Slaměný OldřichAC Česká Lípa5201:03:48-
25M50121280Jarrett Henry GeorgeCumberland Fell Funners5201:04:04-
26M50125312Jereb Marijanxxx5001:04:17-
27M50129272Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:05:12-
28M50131271Pánek PavelESO Novotný Jindřichův Hradec5001:05:28-
29M50136252Haider LudwigGötzens4901:05:48-
30M50138310Hafner Francxxx4901:06:14-
31M50140302Zappella GiuseppeAtletica Paratico5101:06:20-
32M50141270Novák Zdeněkxxx5201:06:24-
33M50144328Griffiths Johnxxx4901:06:57-
34M50148315Pavlica Dusanxxx5201:07:10-
35M50151294Pitton WalterG.S.A. Caneva5201:07:33-
36M50154259Siegele JohannSvs-Schwechat4801:07:49-
37M50158307Pietrosz Adamxxx4801:08:05-
38M50162292Donadoni LivioAtletica Paratico4901:08:29-
39M50165256Posch ErnstNaturfreunde Bruck5101:08:41-
40M50167314Merlak Konradxxx4801:08:55-
41M50180266Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:10:15-
42M50183258Scharfetter BertlLC Oberpinzgau4901:10:30-
43M50191295Sangalli MauroAtletica Paratico4901:12:09-
44M50194287Erhard LudwigFt Jahn Landsberg4901:12:50-
45M50198273Sadílek Václavxxx5001:13:56-
46M50215290Cadei GiuseppeATL Paratico5101:15:57-
47M50216296Simoncini Giovannixxx4901:15:57-
48M50224325Figura Andrzejxxx5101:16:44-
49M50225318Dunaj-Spily Peterxxx4801:16:54-
50M50226260Wallner Hans-PeterLSV 1990 Kitzbühel4901:16:57-
51M50230291Cantamessi GiorgioAtletica Paratico5101:17:47-
52M50233277Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:18:13-
53M50238305Balka Jerzyxxx5101:19:18-
54M50240326Stolarczyk Stanislawxxx5001:19:27-
55M50242322Sýkora JanZP Sport Podbrezova4901:19:46-
56M50244267Krumer MiroslavOstrov4901:20:05-
57M50247255Kerschbaum JosefUnion Braunau5201:20:43-
58M50251268Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4801:21:56-
59M50256319Hlavka JozefJogging klub Dubnica5101:23:24-
60M50260320Sládek JaroslavBBS Bratislava5001:25:43-
61M50261262Frýba HugoMaratonstav Úpice5201:26:31-
62M50264274Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:29:01-
63M50268263Hájíček FrantišekSeta 1 Tábor5101:38:28-
64M50270275Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:42:58-
65M50271306Georg AndrzejTrs4801:44:27-
66M50272265Kozel KarelLoko Trutnov5201:45:15-
M55 (trať 5 km, 710 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551425Reitmeir HelmutLc Buchendorf4400:34:21-
2M552402Haberl PeterSv Raika Reutte4700:34:32-
3M553428De Crignis GrazianoU.S. Aldo Moro Paluzza4300:35:05-
4M555431Orlandini RobertoUs S. Pellegrino4500:35:33-
5M556430Milan ClaudioAmici Pianezza4600:36:16-
6M557446Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:21-
7M558418Hulme Tonyxxx4700:36:48-
8M559447Innocente Brunoxxx4300:36:58-
9M5510527Lupták Júliusxxx4200:37:09-
10M5511419Spedding Davidxxx4500:37:33-
11M5512421Evans Richard (Dic)Cardiff A.A.C.4600:37:47-
12M5515422Baumgardt WilfriedLc Siegertsbrunn4500:38:36-
13M5517412Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:53-
14M5518450Lerchl Erwinxxx4600:39:18-
15M5519401Dornauer JohannLcti4500:39:30-
16M5520420Tait Davidxxx4700:39:36-
17M5522405Preslmayer WalterLgau-Pregarten4700:39:53-
18M5524429Froner Iginioxxx4500:40:16-
19M5526451Shields Jamesxxx4500:40:29-
20M5527441Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:40:46-
20M5527448Hämmerer Heinzxxx4300:40:46-
22M5529403Kamleitner HansPost SV Tirol4700:41:11-
23M5533423Christl PaulLc Aichach4500:41:26-
24M5535404Melitopulos Peterxxx4700:41:30-
25M5536415Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:31-
26M5538442Vrána DušanJogging Dubnica4500:41:46-
27M5540410Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:41:52-
28M5542416Škrleta JanNová Včelnice4600:42:08-
29M5545437Oblak Alojzxxx4700:42:38-
30M5548414Matiášek PetrAVC Praha4600:43:10-
31M5552409Janový PetrAC Trial Plzeň4500:43:35-
32M5557432Tyka EdwardTrs4300:44:16-
33M5559436Cufer Peterxxx4600:44:38-
34M5564449Arnold Reimundxxx4600:46:21-
35M5572424Kraus WalterTg Viktoria Augsburg4600:47:16-
36M5576417Šťavík JosefBK Hodonín4300:47:35-
37M5577426Schlosser EduardLC Aichach4400:47:55-
38M5580427Belsito RobertoLG Schlern-Raiffeisen4300:48:37-
39M5583439Holiga JanKbl Martin4700:49:11-
40M5588408Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:49:32-
41M5597445Fölöp Vladimirxxx4700:54:38-
42M55106411Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4701:00:37-
43M551121946Liko AntonJogging klub Dubnica4601:04:55-
44M551181943März FrantišekSokol Kout4301:11:30-
M60 (trať 5 km, 710 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M604528Scheiber Kasparxxx3900:35:14-
2M6013516Lessing PeterSc Önsbach4100:37:47-
3M6014524Gajic VukasinLr-Wohlen4200:38:25-
4M6016531Menghi NinoAtleta3800:38:51-
5M6021502Weber JohannLCAV Doubrava3800:39:44-
6M6023510Gibbs Fredxxx3800:40:02-
7M6030513Burns William KeithCarnethy HR4200:41:11-
8M6032520Chwastyk Karolxxx3800:41:19-
9M6034521Gorzolka PawelTRS Sila Ustron4200:41:26-
10M6037515Blust HeinzLG Hohenfels4200:41:35-
11M6039517Pesavento HeinzVFL Freudenstadt4200:41:48-
12M6041508Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:42:05-
13M6046511Murray PaulHorwich4100:42:40-
14M6047501Senfter Ftrankxxx4000:42:57-
15M6053525Babka JozefZP Sport Podbrezova4100:43:48-
16M6055518Bertazzoli VittorioATL Paratico4000:44:08-
17M6056532Costa Riccardoxxx4200:44:11-
18M6058512Wilson Williamxxx3900:44:16-
19M6060534Dwerasa ArnoldALC Wels3900:44:59-
20M6062533Deagostini Sergioxxx3900:45:14-
21M6063529Kurek Edward Teodorxxx3900:45:45-
22M6074506Loužecký MilošOlymp Praha4000:47:25-
23M6078509Nanke WernerBK Kravaře3800:48:19-
24M6081526Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:48:40-
25M6082530Johnson BarryCumberland Fell Runners4000:49:05-
26M6087505Kašpar JosefAVC Praha3800:49:29-
27M6093504Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:52:22-
28M6098523Trontelj Miroxxx4000:54:43-
29M6099507Luža Ivanxxx4000:55:54-
30M60104503Domanský IvoAVC Praha3800:59:08-
M65 (trať 5 km, 710 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6525544Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:19-
2M6531556Gauld BillCarnethy3300:41:16-
3M6543565Costenaro Luigixxx3500:42:21-
4M6544555Cerello AngeloAtletica Casorate3400:42:36-
5M6549560Norman PeterWrexham A.C.3700:43:14-
6M6550553Baggia BrunoAltetica Valli di Non e Sole3400:43:24-
7M6551552Sonnhüter ErwinTG Viktoria Augsburg3600:43:29-
8M6554543Hána KvětoslavVhs Vašek3700:43:56-
9M6561548Besch FritzIGL Reutingen3700:45:12-
10M6565542Stelzer HerbertPost-SV Graz3600:46:32-
11M6568557Lazar Albertxxx3700:46:59-
12M6570558Res Jakobxxx3500:47:10-
13M6571390Hosp FranzLäuferclub Bozen3200:47:12-
14M6584547Duffy PeterNorthern Veterans A.C.3500:49:19-
15M6586559Číž FrantišekAK Baník Prievidza3500:49:24-
16M6590562Stevanović VladaVeteran Beograd3400:51:35-
17M6591563Reitinger Ladislavxxx3700:51:58-
18M6595549Deuss PeterVfl Waldkraiburg3700:53:40-
19M65101541Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3500:56:55-
20M65110561Biskupiak Henrykxxx3601:02:27-
21M65116545Otčenášek LubošAVC Praha3501:09:38-
22M65120546Zima AntonínLiga 100 Praha3401:19:51-
M70+ (trať 5 km, 710 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7066392Mrozinski BoleslawTSR Sila Ustron/POL3000:46:32-
2M7069384Oberauer MichaelLaufclub Aufi Und Owi2700:47:03-
3M7089387Leheček AntonínAVC Praha3100:51:24-
4M7092394Varga VincentMetropol Košice2700:52:04-
5M7094385Oppel RudolfAskö-D.-F.-Marchtrenk3000:52:59-
6M70103383Leitner JosefBLT-Volders2900:59:03-
7M70105389Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3201:00:13-
8M70111382Fasser KurtLSV 1990 Kitzbühel2701:03:21-
9M70113388Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:05:43-
10M70117381Kyrcz OttoLSV 1990 Kitzbühel2901:10:12-
11M70119391Krywult TadeuszTrs2501:13:06-
12M70121393Truska JanMarathonclub2601:22:16-
W35 (trať 9,2 km, 1044 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W3583364Mac Donald CarlineWellington Harriers6301:00:47-
2W3595372Rueda-Oppliger Fabiolaxxx6301:02:02-
3W35111357Hargreaves Jacquelinexxx6501:03:23-
4W35115370West Suzyxxx6301:03:39-
5W35123365Czuta-Pakosz Irenaxxx6601:04:10-
6W35133366Rae JenniferAmbleside AC6701:05:36-
7W35150358Johnson Helenxxx6701:07:31-
8W35155352Holzknecht HenrietteBerglaufteam Lippurger6601:07:53-
9W35161371Bellorini Ombrettaxxx6701:08:19-
10W35171363Pittinio RasablaU.S. Aldo Moro Paluzza6401:09:17-
11W35186360Arici NicoletteAtletica Paratico6301:11:01-
12W35187361Filippi IsabellaAtletica Paratico6601:11:17-
13W35189356Kubrová DagmarLabe Tri Club6301:11:51-
14W35192368Trobec UršaTK Kobarid6701:12:20-
15W35219359Alberti FrancaS.A. Valchiese6601:16:09-
16W35267355Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:37:11-
W40 (trať 9,2 km, 1044 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4077133De Pay GudrunTsv Trochtelfingen5901:00:22-
2W4088137Di Stefano Karenxxx5801:01:22-
3W40130121Clark SuePeninsula Road Runner6101:05:24-
4W40153135Dossi MarcellinaCrus Ottica Pedersano6201:07:37-
5W40188124Zirknitzer AndreaLac Salzburg5801:11:27-
6W40193132Murray HelenLothian Running Club6101:12:40-
7W40196131Harvey Katherinexxx5801:13:38-
8W40204130Budgett Suzannexxx6201:14:40-
9W40209128Becconsall Suexxx5901:15:04-
10W40211134Schmid MariaTv Zwiesel5801:15:30-
11W40213136Moiola Maria GraziaU.S. Quercia Marsini6001:15:54-
12W40220125Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:16:30-
13W40235127Vyšinová Ivetaxxx6101:18:30-
14W40239123Steger AnitaLg-Telfs6101:19:25-
15W40245126Pštrossová MarieAVC Praha5901:20:10-
16W40246142Cufer Marjetaxxx5801:20:35-
17W40248129Buck Lindsay Jeanxxx6001:20:45-
18W40253122Quehenberger MariaSu Abtenau5901:22:10-
19W40257139Woods Sharonxxx6001:23:53-
W45 (trať 9,2 km, 1044 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W45160463Frotsching AnniLac Salzburg5701:08:17-
2W45163470Beck EdeltraudTsv Münnerstadt5601:08:33-
3W45168468Prowse Jo AnneKeighley5301:09:04-
4W45170465Vogelsberger AnitaLSV 1990 Kitzbühel5701:09:12-
5W45175472Moras DanilaGs Leoni San Marco5501:09:48-
6W45177461Emberger MariaLG Pletzer Hopfgarten5401:09:49-
7W45181469Slater KarenSettle Harriers5701:10:26-
8W45217476Siftar Jozicaxxx5301:16:00-
9W45243462Foidl PaulaLG-Pletzer Hopfgarten5501:19:46-
10W45255471Nissl Ernaxxx5401:23:19-
11W45263474Cufer Milojkaxxx5401:28:22-
12W45269475Lajovic Misaxxx5301:38:34-
13W45273467Pláničková Evaxxx5402:04:22-
W50 (trať 9,2 km, 1044 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W50132571Fairfax LouiseTasmania5101:05:32-
2W50173580Pattis RosaASV LG Schlern Raiffeisen5201:09:30-
3W50205577Lipp-Scherzer RegineLaz Salamander Kornw5001:14:42-
4W50214582Grm Olgaxxx4901:15:56-
5W50218573Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:16:02-
6W50223584Banasiak Alicja-Mariaxxx5201:16:39-
7W50227574Novotná EvaTS Letohrad4801:17:12-
8W50237586Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:11-
9W50241579Gianordoli AldaGs Trilacum5001:19:38-
10W50249572Reider RosiBerglaufteam Lippurger5201:20:56-
11W50252576Dodds Wendyxxx5001:22:03-
12W50254585Norer EmanuelaLSV 1990 Kitzbühel4801:23:09-
13W50265575Preislerová JiřinaSABZO Praha4801:30:21-
W55 (trať 5 km, 710 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5567599Dwerasa ErikaALC Wels4400:46:37-
2W5573591Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4400:47:17-
3W5575595Regitz ErikaTV Denzlingen4600:47:31-
4W5579593Lemoncello Phyllisxxx4700:48:20-
5W55102598Dzurošková TatianaKtk Liptovský Mikuláš4600:57:10-
6W55107596Gil Barbaraxxx4601:00:40-
7W55109597Hocevar Trontelj Silvaxxx4301:02:22-
W60+ (trať 5 km, 710 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6085612Wolf BarbaraTG Viktoria Augsburg4100:49:22-
2W6096611Gleirscher HermineSV Schlickeralm3900:53:42-
3W60100492Marcibálová MáriaSlavia Čadca3400:56:20-
4W60108613Kleinová MáriaPrievidza Bežecký spol3801:01:05-
5W60114621Brings MarleneL.G. Mönchengladbach3201:06:46-
6W60115491Kondziolka DanutaTrs3301:08:00-
Trať 5 km, 710 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551425Reitmeir HelmutLc Buchendorf4400:34:21-
2M552402Haberl PeterSv Raika Reutte4700:34:32-
3M553428De Crignis GrazianoU.S. Aldo Moro Paluzza4300:35:05-
1M604528Scheiber Kasparxxx3900:35:14-
4M555431Orlandini RobertoUs S. Pellegrino4500:35:33-
5M556430Milan ClaudioAmici Pianezza4600:36:16-
6M557446Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:21-
7M558418Hulme Tonyxxx4700:36:48-
8M559447Innocente Brunoxxx4300:36:58-
9M5510527Lupták Júliusxxx4200:37:09-
10M5511419Spedding Davidxxx4500:37:33-
11M5512421Evans Richard (Dic)Cardiff A.A.C.4600:37:47-
2M6013516Lessing PeterSc Önsbach4100:37:47-
3M6014524Gajic VukasinLr-Wohlen4200:38:25-
12M5515422Baumgardt WilfriedLc Siegertsbrunn4500:38:36-
4M6016531Menghi NinoAtleta3800:38:51-
13M5517412Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:53-
14M5518450Lerchl Erwinxxx4600:39:18-
15M5519401Dornauer JohannLcti4500:39:30-
16M5520420Tait Davidxxx4700:39:36-
5M6021502Weber JohannLCAV Doubrava3800:39:44-
17M5522405Preslmayer WalterLgau-Pregarten4700:39:53-
6M6023510Gibbs Fredxxx3800:40:02-
18M5524429Froner Iginioxxx4500:40:16-
1M6525544Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:19-
19M5526451Shields Jamesxxx4500:40:29-
20M5527448Hämmerer Heinzxxx4300:40:46-
20M5527441Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:40:46-
22M5529403Kamleitner HansPost SV Tirol4700:41:11-
7M6030513Burns William KeithCarnethy HR4200:41:11-
2M6531556Gauld BillCarnethy3300:41:16-
8M6032520Chwastyk Karolxxx3800:41:19-
23M5533423Christl PaulLc Aichach4500:41:26-
9M6034521Gorzolka PawelTRS Sila Ustron4200:41:26-
24M5535404Melitopulos Peterxxx4700:41:30-
25M5536415Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:31-
10M6037515Blust HeinzLG Hohenfels4200:41:35-
26M5538442Vrána DušanJogging Dubnica4500:41:46-
11M6039517Pesavento HeinzVFL Freudenstadt4200:41:48-
27M5540410Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:41:52-
12M6041508Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:42:05-
28M5542416Škrleta JanNová Včelnice4600:42:08-
3M6543565Costenaro Luigixxx3500:42:21-
4M6544555Cerello AngeloAtletica Casorate3400:42:36-
29M5545437Oblak Alojzxxx4700:42:38-
13M6046511Murray PaulHorwich4100:42:40-
14M6047501Senfter Ftrankxxx4000:42:57-
30M5548414Matiášek PetrAVC Praha4600:43:10-
5M6549560Norman PeterWrexham A.C.3700:43:14-
6M6550553Baggia BrunoAltetica Valli di Non e Sole3400:43:24-
7M6551552Sonnhüter ErwinTG Viktoria Augsburg3600:43:29-
31M5552409Janový PetrAC Trial Plzeň4500:43:35-
15M6053525Babka JozefZP Sport Podbrezova4100:43:48-
8M6554543Hána KvětoslavVhs Vašek3700:43:56-
16M6055518Bertazzoli VittorioATL Paratico4000:44:08-
17M6056532Costa Riccardoxxx4200:44:11-
32M5557432Tyka EdwardTrs4300:44:16-
18M6058512Wilson Williamxxx3900:44:16-
33M5559436Cufer Peterxxx4600:44:38-
19M6060534Dwerasa ArnoldALC Wels3900:44:59-
9M6561548Besch FritzIGL Reutingen3700:45:12-
20M6062533Deagostini Sergioxxx3900:45:14-
21M6063529Kurek Edward Teodorxxx3900:45:45-
34M5564449Arnold Reimundxxx4600:46:21-
10M6565542Stelzer HerbertPost-SV Graz3600:46:32-
1M7066392Mrozinski BoleslawTSR Sila Ustron/POL3000:46:32-
1W5567599Dwerasa ErikaALC Wels4400:46:37-
11M6568557Lazar Albertxxx3700:46:59-
2M7069384Oberauer MichaelLaufclub Aufi Und Owi2700:47:03-
12M6570558Res Jakobxxx3500:47:10-
13M6571390Hosp FranzLäuferclub Bozen3200:47:12-
35M5572424Kraus WalterTg Viktoria Augsburg4600:47:16-
2W5573591Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4400:47:17-
22M6074506Loužecký MilošOlymp Praha4000:47:25-
3W5575595Regitz ErikaTV Denzlingen4600:47:31-
36M5576417Šťavík JosefBK Hodonín4300:47:35-
37M5577426Schlosser EduardLC Aichach4400:47:55-
23M6078509Nanke WernerBK Kravaře3800:48:19-
4W5579593Lemoncello Phyllisxxx4700:48:20-
38M5580427Belsito RobertoLG Schlern-Raiffeisen4300:48:37-
24M6081526Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:48:40-
25M6082530Johnson BarryCumberland Fell Runners4000:49:05-
39M5583439Holiga JanKbl Martin4700:49:11-
14M6584547Duffy PeterNorthern Veterans A.C.3500:49:19-
1W6085612Wolf BarbaraTG Viktoria Augsburg4100:49:22-
15M6586559Číž FrantišekAK Baník Prievidza3500:49:24-
26M6087505Kašpar JosefAVC Praha3800:49:29-
40M5588408Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:49:32-
3M7089387Leheček AntonínAVC Praha3100:51:24-
16M6590562Stevanović VladaVeteran Beograd3400:51:35-
17M6591563Reitinger Ladislavxxx3700:51:58-
4M7092394Varga VincentMetropol Košice2700:52:04-
27M6093504Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:52:22-
5M7094385Oppel RudolfAskö-D.-F.-Marchtrenk3000:52:59-
18M6595549Deuss PeterVfl Waldkraiburg3700:53:40-
2W6096611Gleirscher HermineSV Schlickeralm3900:53:42-
41M5597445Fölöp Vladimirxxx4700:54:38-
28M6098523Trontelj Miroxxx4000:54:43-
29M6099507Luža Ivanxxx4000:55:54-
3W60100492Marcibálová MáriaSlavia Čadca3400:56:20-
19M65101541Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3500:56:55-
5W55102598Dzurošková TatianaKtk Liptovský Mikuláš4600:57:10-
6M70103383Leitner JosefBLT-Volders2900:59:03-
30M60104503Domanský IvoAVC Praha3800:59:08-
7M70105389Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3201:00:13-
42M55106411Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4701:00:37-
6W55107596Gil Barbaraxxx4601:00:40-
4W60108613Kleinová MáriaPrievidza Bežecký spol3801:01:05-
7W55109597Hocevar Trontelj Silvaxxx4301:02:22-
20M65110561Biskupiak Henrykxxx3601:02:27-
8M70111382Fasser KurtLSV 1990 Kitzbühel2701:03:21-
43M551121946Liko AntonJogging klub Dubnica4601:04:55-
9M70113388Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:05:43-
5W60114621Brings MarleneL.G. Mönchengladbach3201:06:46-
6W60115491Kondziolka DanutaTrs3301:08:00-
21M65116545Otčenášek LubošAVC Praha3501:09:38-
10M70117381Kyrcz OttoLSV 1990 Kitzbühel2901:10:12-
44M551181943März FrantišekSokol Kout4301:11:30-
11M70119391Krywult TadeuszTrs2501:13:06-
22M65120546Zima AntonínLiga 100 Praha3401:19:51-
12M70121393Truska JanMarathonclub2601:22:16-
Trať 9,2 km, 1044 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M40142Bryson RobinNewcastle AC6200:50:08-
2M40256Torresani FrancoAtl. TRENTO CMB6200:51:03-
3M40395Donnelly ColinCambusland5900:51:47-
4M40490Marzec StanisławLKB RUDNIK6200:52:07-
5M40525Dizin Michelxxx6000:52:19-
6M40623Wilton Andyxxx6000:52:23-
7M40758Forster Paulxxx5900:52:27-
8M40855Tomelleri FlavioAtletica Valle Comonica6100:52:38-
9M40986Shelly Richardxxx6100:52:42-
10M401054Testor NorbertS.C. Berg6200:52:51-
11M401173Melinc Stojanxxx6200:53:15-
12M401259Meffan Patrickxxx5900:53:26-
1M4513208Senoner Hugotelmekom team südtirol5500:53:37-
13M401431Roberts MarkBORROWDALE6200:53:48-
14M401548Pfitscher PeterSV Mölten Raiffeisen5900:53:56-
2M4516180Oldfield Stevenxxx5600:53:57-
15M401752Rosso MarcoAtl. Trento Cauit6100:54:08-
3M4518166Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:21-
16M401924Convert Gillesxxx6000:54:24-
17M402093Verrington Danielxxx6200:54:43-
4M4521179Neill Davidxxx5600:54:58-
5M4522191Lais NorbertFC unterkirnach5600:55:04-
6M4523212Jakubowski Marianxxx5700:55:09-
7M4524198Ciementi GaetanoA.S. Carniatletica5600:55:26-
18M402568Rigby Markxxx6200:55:34-
19M402683Racz Stefanxxx6100:55:43-
8M4527222Urh Ivanxxx5600:56:02-
9M4528211Earwaker Colinxxx5600:56:05-
10M4529154Hones Johannxxx5700:56:07-
20M40304Gigl ManfredLCC Wien6200:56:09-
11M4531192Schindler ReinholdTV Hatzenbühl5400:56:16-
1M5032299Vello GianniAtl. Brugnera Dall'agne5000:56:19-
21M403360Jamont Przemyslavxxx6000:56:23-
22M403482Páleník ErvínLokomotiva Trenčín6200:56:29-
12M4535178Jackson Stephenxxx5400:56:36-
2M5036303Prosser Barryxxx5000:56:46-
23M403713Poduška JosefAC Kladno6200:56:51-
13M4538235Stöckl FriedrichUnion Vorchdorf5700:56:56-
24M403919Barlow Stephenxxx6100:57:01-
14M4540182Louison Jean ClaudeSt. Germain/Lyon5600:57:19-
3M5041293Moscato AurelioPolisportiva Lib. Cernuschese5100:57:24-
25M404271Cvajnar Bojanxxx5800:57:26-
26M404377Teraz Francixxx6200:57:35-
27M404426Stefek Sergexxx6200:57:50-
15M4545210Ungericht AntonSportclub Algund5600:57:50-
28M404621Spence Nicholasxxx6200:57:53-
29M40472Egger MartinBLT-Volders6000:57:54-
4M5048269Mach FrantišekKarhu Lisičan5000:57:59-
16M4549202Fontan Pier PaoloAtletica Susa5500:58:00-
30M405029Mc Gonigle DermotShettleston6200:58:05-
17M4551197Cappelletti TarcisioAtletica Team Loppio5300:58:11-
31M405233Ward AdamCarnethy Hill Runners6100:58:12-
18M4553157Quehenberger JohannSu Abtenau5400:58:19-
5M5054257Puchner AloisLgau-Pregarten5200:58:27-
32M405546Dido FabrizioItalsotra6100:58:42-
19M4556171Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:58:42-
6M5057316Rogelj Jozexxx5100:58:50-
33M40587Rauch ManfredLG Pletzer Hopfgarten5900:58:50-
20M4559234Brandenburg Józefxxx5500:58:55-
7M5060251Foidl HermannLg Pletzer Hopfgarten4900:58:57-
34M406167Hepburn Johnxxx6100:59:00-
21M4562187Bichler LudwigFT Jahn Landsberg5400:59:03-
22M4563226Líška ĽubomírAK Žilina5300:59:07-
35M406434Becht JoachimFc Unterkirnach6100:59:14-
36M406591Martiš Vladimírxxx6200:59:20-
8M5066278Grant Bernardxxx4800:59:21-
37M406792McLoone StephenGreenock Glenpark Harriers6200:59:23-
23M4568193Sigler JörgSc Ainring5700:59:47-
38M406920Frampton Duncanxxx5800:59:49-
9M5070298Valle FrancoA.S. Carniatletica4800:59:54-
24M4571162Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5601:00:07-
39M407227Crowe DesmondShettleston6101:00:10-
40M407385Vlasatý VladimírRona Ledmické Rovně6201:00:11-
10M5074286Blum SiegfriedFC Unterkirnach5001:00:13-
25M4575181Proctor Williamxxx5601:00:17-
26M4576228Sobek MiroslavMatador Púchov5601:00:22-
1W4077133De Pay GudrunTsv Trochtelfingen5901:00:22-
41M407815Tomíček JosefSKI Vysoké5901:00:28-
11M5079321Sviták StanislavAK Žilina5001:00:32-
42M408017Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:00:38-
27M4581155Knapp AlbinBLT-Volders5701:00:41-
12M5082279Hesketh Anthonyxxx4801:00:43-
1W3583364Mac Donald CarlineWellington Harriers6301:00:47-
43M408466Davis Adrian RFife AC6201:00:55-
13M5085329Chiara Carlluccioxxx5101:00:58-
28M4586168Krupka MilanJiřetín p. Jedlovou5601:01:05-
14M5087288Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5001:01:13-
2W4088137Di Stefano Karenxxx5801:01:22-
29M4589225Jankech PavolJogging klub Dubnica5701:01:22-
15M5090324Jasek Tadeuszxxx5101:01:24-
16M5091300Viel GiancarloG.S.A. Caneva4901:01:30-
17M5092254Höller PeterWsv-Bad-Hofgastein5201:01:34-
44M409339Lang HansLLC Marathon Regensburg6001:01:45-
30M4594203Gadler ClaudioGs Vallsugana5701:01:55-
2W3595372Rueda-Oppliger Fabiolaxxx6301:02:02-
18M5096282Payne Kennethxxx4801:02:07-
45M409757Tracanelli GiovanniAtl. San Martino Amalte6001:02:12-
46M409896Kojine Petrxxx6101:02:18-
47M409916Urban JaroslavŠSK ZŠ Kounice5801:02:24-
19M50100261Widmoser AlbertLg Pletzer Hopfgarten5201:02:31-
31M45101204Lantelme Pier LuigiAmici Pianezza5501:02:32-
48M4010211Čechal JaroslavTS Letohrad6101:02:36-
32M45103229Adams Jeffreyxxx5701:02:49-
33M45104231Sedov Vladimirxxx5501:02:50-
49M4010587Woods Adrianxxx6001:02:51-
20M50106283Winder Jeffxxx5001:03:00-
21M50107330Re AngeloBSV des LSVK5201:03:04-
50M4010828Hicks StephenBorrowdale6001:03:06-
34M45109183Hamilton RobertoWharfedale Harriers5601:03:19-
22M50110308Lyznicki Zigmundxxx5101:03:20-
3W35111357Hargreaves Jacquelinexxx6501:03:23-
35M45112205Lazzaroni MarioAtletica Paratico5701:03:31-
51M4011394Horvát Marijanxxx5801:03:32-
23M50114253Hechl AntonOlc Schwaz5101:03:38-
4W35115370West Suzyxxx6301:03:39-
52M401165Koller Robertxxx6201:03:44-
36M45117233Vopat Janxxx5401:03:46-
24M50118276Slaměný OldřichAC Česká Lípa5201:03:48-
53M4011974Mlakar Bogomirxxx5801:03:48-
54M4012076Smolar Simonxxx5801:03:58-
25M50121280Jarrett Henry GeorgeCumberland Fell Funners5201:04:04-
37M45122215Bajic Marioxxx5701:04:07-
5W35123365Czuta-Pakosz Irenaxxx6601:04:10-
38M45124232Uher Jaroslavxxx5701:04:10-
26M50125312Jereb Marijanxxx5001:04:17-
39M45126188Hartl RudolfLc Aichach5301:04:22-
40M45127160Trenkwalder ErnstBerglaufteam Lippurger5701:04:59-
55M4012850Rainer FerdinandSV Lana5801:05:04-
27M50129272Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:05:12-
3W40130121Clark SuePeninsula Road Runner6101:05:24-
28M50131271Pánek PavelESO Novotný Jindřichův Hradec5001:05:28-
1W50132571Fairfax LouiseTasmania5101:05:32-
6W35133366Rae JenniferAmbleside AC6701:05:36-
56M4013436Falterer EdgarLc Buchendorf5801:05:37-
41M45135165Kacíř ZdeněkCZ Těšín5601:05:46-
29M50136252Haider LudwigGötzens4901:05:48-
57M4013779Cich VladimírMac Rača5801:06:07-
30M50138310Hafner Francxxx4901:06:14-
58M4013938Kronschnabl AlfredTSV Massing6201:06:17-
31M50140302Zappella GiuseppeAtletica Paratico5101:06:20-
32M50141270Novák Zdeněkxxx5201:06:24-
42M45142199Ciresa VittorioAtletica Verbano5601:06:46-
59M4014372Macuh PeterTk6101:06:50-
33M50144328Griffiths Johnxxx4901:06:57-
60M4014565Santos JoseNaturaventura5901:07:03-
43M45146206Nezosi GiocondoAtletica Paratico5301:07:03-
61M4014761Nadkaski MarekMok Moszana Dolna6201:07:04-
34M50148315Pavlica Dusanxxx5201:07:10-
44M45149190Hülle VolkerTg Viktoria Augsburg5401:07:11-
7W35150358Johnson Helenxxx6701:07:31-
35M50151294Pitton WalterG.S.A. Caneva5201:07:33-
62M4015278Chrenko JurajAK Baník Prievidza5901:07:35-
4W40153135Dossi MarcellinaCrus Ottica Pedersano6201:07:37-
36M50154259Siegele JohannSvs-Schwechat4801:07:49-
8W35155352Holzknecht HenrietteBerglaufteam Lippurger6601:07:53-
45M45156153Gschiegl FranzAustria-Alpin-Team5501:07:58-
63M4015730Mccraw RonOchil Hill Runners5801:07:59-
37M50158307Pietrosz Adamxxx4801:08:05-
64M401596Plaikner PeterTiroler Tageszeitung6001:08:15-
1W45160463Frotsching AnniLac Salzburg5701:08:17-
9W35161371Bellorini Ombrettaxxx6701:08:19-
38M50162292Donadoni LivioAtletica Paratico4901:08:29-
2W45163470Beck EdeltraudTsv Münnerstadt5601:08:33-
46M45164169Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:08:38-
39M50165256Posch ErnstNaturfreunde Bruck5101:08:41-
65M4016644Basei AndreaAtl. San Martino Amalte6101:08:48-
40M50167314Merlak Konradxxx4801:08:55-
3W45168468Prowse Jo AnneKeighley5301:09:04-
47M45169196Bonassi LucianoATL Paratico5301:09:10-
4W45170465Vogelsberger AnitaLSV 1990 Kitzbühel5701:09:12-
10W35171363Pittinio RasablaU.S. Aldo Moro Paluzza6401:09:17-
48M45172214Hanlon DaveDundee Hawkhill Harriers5701:09:28-
2W50173580Pattis RosaASV LG Schlern Raiffeisen5201:09:30-
66M4017484Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5901:09:39-
5W45175472Moras DanilaGs Leoni San Marco5501:09:48-
67M4017614Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:48-
6W45177461Emberger MariaLG Pletzer Hopfgarten5401:09:49-
49M45178161Vogelsberger RaimundLSV 1990 Kitzbühel5501:10:01-
50M45179219Klemenc Antonxxx5501:10:13-
41M50180266Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:10:15-
7W45181469Slater KarenSettle Harriers5701:10:26-
51M45182170Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:10:26-
42M50183258Scharfetter BertlLC Oberpinzgau4901:10:30-
68M4018412Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:10:38-
52M45185156Lackner AurelAustria-Alpin-Team5401:10:43-
11W35186360Arici NicoletteAtletica Paratico6301:11:01-
12W35187361Filippi IsabellaAtletica Paratico6601:11:17-
5W40188124Zirknitzer AndreaLac Salzburg5801:11:27-
13W35189356Kubrová DagmarLabe Tri Club6301:11:51-
53M45190223Frei WernerSC Auenstein5301:12:06-
43M50191295Sangalli MauroAtletica Paratico4901:12:09-
14W35192368Trobec UršaTK Kobarid6701:12:20-
6W40193132Murray HelenLothian Running Club6101:12:40-
44M50194287Erhard LudwigFt Jahn Landsberg4901:12:50-
69M4019553Tengattini EzioAtletica Paratico6101:12:56-
7W40196131Harvey Katherinexxx5801:13:38-
70M4019780Hanzlík OndrejAk Baník Prievidza6001:13:50-
45M50198273Sadílek Václavxxx5001:13:56-
71M4019818Vyšín Jiříxxx5901:13:56-
54M45200174Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:14:04-
55M45201177Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:14:16-
72M4020289Ficon Janxxx5801:14:18-
73M4020335Böhrer JürgenTv Hatzenbühl5801:14:24-
8W40204130Budgett Suzannexxx6201:14:40-
3W50205577Lipp-Scherzer RegineLaz Salamander Kornw5001:14:42-
56M45206167Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:14:45-
57M45207172Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5301:14:53-
74M4020862Piaszczyk Stanislawxxx6201:15:04-
9W40209128Becconsall Suexxx5901:15:04-
58M45210163Hruška MilanMaratonstav Úpice5301:15:25-
10W40211134Schmid MariaTv Zwiesel5801:15:30-
59M45212227Petro LadislavJogging Dubnica5401:15:38-
11W40213136Moiola Maria GraziaU.S. Quercia Marsini6001:15:54-
4W50214582Grm Olgaxxx4901:15:56-
46M50215290Cadei GiuseppeATL Paratico5101:15:57-
47M50216296Simoncini Giovannixxx4901:15:57-
8W45217476Siftar Jozicaxxx5301:16:00-
5W50218573Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:16:02-
15W35219359Alberti FrancaS.A. Valchiese6601:16:09-
12W40220125Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:16:30-
60M45221201Cortinovis MicheleATL Paratico5301:16:33-
61M45222164John VladimírPSK Olymp Praha5501:16:33-
6W50223584Banasiak Alicja-Mariaxxx5201:16:39-
48M50224325Figura Andrzejxxx5101:16:44-
49M50225318Dunaj-Spily Peterxxx4801:16:54-
50M50226260Wallner Hans-PeterLSV 1990 Kitzbühel4901:16:57-
7W50227574Novotná EvaTS Letohrad4801:17:12-
62M45228216Cufer Vojkoxxx5301:17:25-
62M45228224Bakyta JánJogging klub Dubnica5301:17:25-
51M50230291Cantamessi GiorgioAtletica Paratico5101:17:47-
64M45231186Slater BarrySettle Harriers5401:17:53-
75M4023222Taylor NeilByngley5901:18:05-
52M50233277Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:18:13-
65M45234200Conci CamilloAtl. Valli Di Non E Sole5301:18:18-
13W40235127Vyšinová Ivetaxxx6101:18:30-
66M45236176Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5301:19:11-
8W50237586Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:11-
53M50238305Balka Jerzyxxx5101:19:18-
14W40239123Steger AnitaLg-Telfs6101:19:25-
54M50240326Stolarczyk Stanislawxxx5001:19:27-
9W50241579Gianordoli AldaGs Trilacum5001:19:38-
55M50242322Sýkora JanZP Sport Podbrezova4901:19:46-
9W45243462Foidl PaulaLG-Pletzer Hopfgarten5501:19:46-
56M50244267Krumer MiroslavOstrov4901:20:05-
15W40245126Pštrossová MarieAVC Praha5901:20:10-
16W40246142Cufer Marjetaxxx5801:20:35-
57M50247255Kerschbaum JosefUnion Braunau5201:20:43-
17W40248129Buck Lindsay Jeanxxx6001:20:45-
10W50249572Reider RosiBerglaufteam Lippurger5201:20:56-
76M4025010Brunclík IvoŠpindlerův Mlýn5801:21:33-
58M50251268Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4801:21:56-
11W50252576Dodds Wendyxxx5001:22:03-
18W40253122Quehenberger MariaSu Abtenau5901:22:10-
12W50254585Norer EmanuelaLSV 1990 Kitzbühel4801:23:09-
10W45255471Nissl Ernaxxx5401:23:19-
59M50256319Hlavka JozefJogging klub Dubnica5101:23:24-
19W40257139Woods Sharonxxx6001:23:53-
77M4025849Ragogna FrancescoG.S.A. Caneva6201:24:02-
67M45259175Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5701:24:28-
60M50260320Sládek JaroslavBBS Bratislava5001:25:43-
61M50261262Frýba HugoMaratonstav Úpice5201:26:31-
78M4026281Padyšák ŠtefanJogging Dubnica5801:27:01-
11W45263474Cufer Milojkaxxx5401:28:22-
62M50264274Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:29:01-
13W50265575Preislerová JiřinaSABZO Praha4801:30:21-
68M45266173Sedláček PavelTriatlon Brno5301:33:40-
16W35267355Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:37:11-
63M50268263Hájíček FrantišekSeta 1 Tábor5101:38:28-
12W45269475Lajovic Misaxxx5301:38:34-
64M50270275Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:42:58-
65M50271306Georg AndrzejTrs4801:44:27-
66M50272265Kozel KarelLoko Trutnov5201:45:15-
13W45273467Pláničková Evaxxx5402:04:22-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód