Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

WMMR, Pruské-Vršatec, Slovakia 2000

5.8.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: WMMR, Pruské-Vršatec, Slovakia 2000
  • datum konání: 5.8.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu WMMR, Pruské-Vršatec, Slovakia 2000

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

W35 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W3552449Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:35:43-
2W35130457Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6300:39:23-
3W35133461Pointer BarbaraASV Salzburg6200:39:32-
4W35177456Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:41:11-
5W35220450Božová DanicaAO Svit6300:43:28-
6W35302454Groneová DagmarKB Osrblie6100:47:22-
7W35356455Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:26-
8W35381466Vráblová MargitaAMK Nové Zámky6400:57:35-
9W35385462Přívětivá Svatavaneregistrována6400:58:58-
-W35-460Melicherová LudmilaJM Lavo Bardějov64DNF-
-W35-452Donelly EllisonLiauberis65DNF-
M40 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M40281Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:30:27-
2M40366Barus AttilaBanská Bystrica6000:31:14-
3M40490Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:31:25-
4M40667Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:31:34-
5M407127Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:46-
6M40895Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:00-
7M401164Balošák VladimírŠKP Čadca5900:32:23-
8M401282Gad ĽubomírŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš5600:32:46-
9M4014136Švihel MiroslavBS Sloupné5800:32:51-
10M4017128Tvrzník PetrTJ TŽ Jablunkov5600:33:09-
11M401986Hanzlík OndrejBaník Prievidza6000:33:29-
12M4021116Pribula VladimírKRB Torysa Prešov5800:33:43-
13M402394Keprt Josefneregistrován5700:33:51-
14M4024108Orlicki StasiuPiast Gliwice5900:33:56-
15M4027130Piatkowski WacekKKS Ekspres Katowice5500:34:09-
16M402871Chrenka JozefAŠK GRafobal Skalica5700:34:17-
17M403178Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:36-
18M4038131Šebeň Jozefneregistrován5800:35:06-
19M4040129Urban JaroslavŠSK ZŠ Kounice5800:35:15-
20M4042113Pirkl JaroslavKola Novák Blansko5700:35:23-
21M404475Dojčár JurajNeografia Martin5800:35:25-
22M4049445Sládek AugustínSlávia VŠD Žilina5700:35:38-
23M405098Krupka MilanTJ Rumburk5600:35:40-
24M4053531Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5900:35:46-
25M4054124Slivka MilošTJ Veselí nad Moravou5700:35:48-
26M4060115Pospiszyl Benedyktklub Biegacza Branice6000:35:58-
27M4065122Roman KrzysztofULKS Opal Kudowa Zdrój5900:36:14-
28M406693Kalát JosefHvězda Trnovany5600:36:15-
29M4067245Galovič BartolomejMK Rajec5700:36:16-
30M4068258Špirek JaroslavMŠK Vranov5600:36:19-
31M4069106Molčan PeterTJ Junior Čupka BB5700:36:22-
32M407272Chrenko JurajAK Baník Prievidza5900:36:43-
33M4074530Bajčič Marinoneregistrován5700:36:51-
34M4076125Slovák MilanTrian Club Banská Bystrica5600:37:00-
35M4077126Sobek MiroslavMatador Púchov5600:37:01-
36M4079105Mocker FrantišekAK Bílina5800:37:08-
37M408563Balcar Lubošneregistrován5800:37:28-
38M408784Greň ZygmundSila Ustron5500:37:31-
39M408985Haninec JurajAK Spartak Dubnica5700:37:38-
40M409096Koscielniak KazimierzBystra Polska5700:37:39-
41M4091114Polák MilanKKM Čadca5500:37:45-
42M409597Krella JánKKM Čadca5800:37:54-
43M4010474Cíc VladimírMAC Rača5800:38:28-
44M4010999Kubiatko MilanKKM Čadca5700:38:37-
45M4011165Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:38:44-
46M40113111Palkovič PavolJUNIOR Holíč5900:38:48-
47M4011879Fendek FrantišekŠuňava5700:39:00-
48M4011976Dolák PeterHO Iames Bratislava5800:39:04-
49M4012269Svoboda MilošMatador Púchov6000:39:08-
50M40128528Voler Dragoneregistrován5500:39:21-
51M40131139Ďurdík PavolPD Gader Blatnica5500:39:28-
52M4013487Hons MiloslavVTŽ Chomutov5700:39:33-
53M4013877Dudzik Jacekneregistrován5500:39:40-
54M4014389Huba CzeslawCieszyn5600:39:47-
55M40156101Kunc JosefLRS Vyškov6000:40:21-
56M40158102Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:40:23-
57M40161169Homola JurajŽOS Zvolen5700:40:34-
58M40165110Padyšák ŠtefanJogging klub Dubnica5800:40:40-
59M4016968Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:40:45-
60M40187123Růžička Karelneregistrován5600:41:33-
61M40193117Profous PetrUSC Static5800:41:52-
62M40200109Novák PeterSBS Lokomotiva Vrútky6000:42:19-
63M40204119Rasiuk FranciszekKlub Biegacza Branice5600:42:24-
64M4021288Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5900:43:04-
65M40221103Csongrady RudolfAMK Nové Zámky5900:43:29-
66M40225133Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5700:43:41-
67M40234135Švec RobertBratislava5800:44:03-
68M40242107Mravec ViktorAutoprofit Galanta5600:44:35-
69M4026783Garncarz AdolfTRS Sila Ustron5700:45:34-
70M40284132Šedivý JaroslavTJ Baník Horka5600:46:35-
71M40291137Čapoš Peterneregistrován5600:47:01-
72M40308235Kovalík JozefBB5700:47:54-
73M40335138Číkovský JánMaratón Šamorín5900:49:54-
74M40337118Puchacz Andrzejneregistrován5600:50:00-
75M40344134Štancel DušanMAC Rača5800:50:58-
-M40-112Piliar JozefUMB B. Bystrica56DNF-
-M40-73Cisárik EmilKKM Čadca60DNF-
-M40-100Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové55DNF-
-M40-91Jankech PavolJogging klub Dubnica57DNF-
-M40-92Kaleta JanTRS Sila Ustron60DNF-
W40 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W40149475Štancelová LenkaMAC Rača5800:40:06-
2W40235472Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:44:07-
3W40341471Cígrová AnnaBS Tatran Turany6000:50:51-
4W40358473Lauková BlaženkaBratislava5500:52:39-
-W40-469Brunclíková JarmilaTJ Slovan Špindlerův Mlýn58DNF-
-W40-468Andrýsková JanaPraha Stodůlky56DNF-
-W40-474Tiszová AlžbetaAO VSŽ Košice57DNF-
M45 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M455163Flunger PeterLG Raiba Telfes5400:31:26-
2M459193Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:32:05-
3M4510522Krempl Marjanneregistrován5400:32:18-
4M4513521Golob Ivanneregistrován5400:32:47-
5M4515204Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:58-
6M4520526Rogelj Jozeneregistrován5100:33:36-
7M4525224Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:34:04-
8M4526191Líška ĽubomírAK Žilina5300:34:08-
9M4529195Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:34:19-
10M4530172Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:34:29-
11M4533340Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:34:39-
12M4534187Kuchcinski WaclawTRS Sila Ustron5500:34:50-
13M4536177Krsek JaroslavCTC FORT Ústí nad Orlicí5100:34:56-
14M4537227Žiak ŠtefanŽ. P. Šport Podbrezová5100:34:58-
15M4541194Malý JiříAC Česká Lípa5300:35:18-
16M4547146Bohm ZdeněkLiberec5100:35:33-
17M4548217Vida JozefCK Real Fatria Prievidza5200:35:34-
18M4551165Ganaj KarelSV Stříbro5100:35:42-
19M4557230Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:35:53-
20M4559192Mach Václavneregistrován5500:35:57-
21M4561213Topor JaroslavŠKP Skalica5400:36:07-
22M4570218Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:36:31-
23M4575143Balog PeterBanská Bystrica5400:36:55-
24M4578162Fitoš EduardSoliton Nitra5500:37:03-
25M4580144Benco PeterMAC Rača5100:37:12-
26M4592141Ates RudolfUKS OSiR Kudowa Zdroj5400:37:49-
27M4593202Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:37:50-
28M4596190Letnar OldřichPoprad5300:37:56-
29M45101159Dinga JánBaník Prievidza5200:38:18-
30M45102520Dolgan Nikoneregistrován5300:38:20-
31M45110151Bátora FrantišekMK Slovenský Orol Prievidza5400:38:42-
32M45114161Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:38:49-
33M45117207Polák JozefDolany5300:38:55-
34M45124524Pavlica Dusanneregistrován5200:39:13-
35M45125223Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:39:15-
36M45126171Hýroš PavolLOK Vrútky5100:39:18-
37M45137229Černý VladimírPraha5200:39:39-
38M45142175Karabec JozefLoko Trenčín5000:39:46-
39M45144142Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:39:54-
40M45146221Zeleník JozefKRB Partyzánske5300:39:57-
41M45148150Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:40:03-
42M45162160Dvorský JaroslavAuto-Remo Velká Lomnica5200:40:35-
43M45163199Michálik FrntišekTN5100:40:36-
44M45164210Rinka ErichBK Kravaře5400:40:38-
45M45167148Brůžek ZdeněkVTŽ Chomutov5400:40:44-
46M45171209Pršek MiroslavJogging klub Dubnica n./V.5000:40:47-
47M45172214Trn ViliamSlovan Temeš5300:40:54-
48M45173180Krejsa VáclavLiga 100 Praha5200:40:55-
49M45174155Cipl FrantišekBON BON Praha5100:40:59-
50M45175154Cigánik PeterSBS Lokomotiva Vrůtky5000:41:01-
51M45176228Lupták JánLK Opalisko Závažná Poruba5200:41:02-
52M45180176Kincel PavolTJ Belá5100:41:16-
53M45191206Petro LadislavJogging klub Dubnica5400:41:49-
54M45202185Krčmárik VladimírEnzo Žilina5400:42:21-
55M45206179Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:42:37-
56M45207225Šranc DušanLokomotiva Vrútky5500:42:39-
57M45213182Kristín LubomírJogging klub Dubnica5200:43:08-
58M45215184Kron DietrichLG Parchim5300:43:15-
59M45218201Mindžák AndrejLiberec5400:43:25-
60M45222200Mikuš JánZŤŠČ-BAŃA Cígel Prievidza5200:43:30-
61M45227226Štekláč JozefSBS Lokomotiva Vrůtky5300:43:51-
62M45232170Hruška-Plocháň MariánSpartak Dubnica nad Váhom5200:43:58-
63M45236220Zawalski WlodzimierzTKKF Old Boys Bukowa5200:44:12-
64M45239216Vargovský DušanRD-RV Sliač5400:44:18-
65M45246183Krkoška DušanMAC Rača5400:44:41-
66M45251363Henryk HeinrichSkoczow5000:44:58-
67M45258186Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:17-
68M45259215Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:45:22-
69M45262164Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:45:32-
70M45270158Czetmayer JozefMatador Púchov5300:45:41-
71M45277173Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice5400:46:00-
72M45278222Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:46:01-
73M45294198Michler PetrLiga 100 Praha5500:47:07-
74M45306178Kolmaš OldřichECOTĚS Olomouc5200:47:50-
75M45310467Talik JanSila Ustron5200:48:02-
76M45313167Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5100:48:17-
77M45317181Kreml BohumilMost5300:48:26-
78M45322189Lauko MartinBratislava5400:48:47-
79M45338196Matúš JánTO Holíč5300:50:07-
80M45346149Bulva JanSK Nové Město na Mor.5200:51:21-
81M45353205Percel VladimírBaník Horka5100:52:02-
82M45354494Slota AndrejOndrašek Těšín5200:52:06-
83M45359168Hrabák JiříMost5400:52:57-
84M45369211Sedláček PavelTriatlon Brno5300:54:07-
-M45-203Osladil MiroslavIRICO Olomouc52DNF-
W45 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4563487Paulů BlankaVrchlabí5400:36:12-
2W45159483Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:40:24-
3W4521162Bučan Sonjaneregistrována5200:42:59-
4W45247489Roman ElzbietaULKS OPAL Kudowa5400:44:47-
5W45262479Bandsiak Alicjaneregistrována5200:45:32-
6W45295477Balážová ZlaticaKRB Partizánske5300:47:09-
7W45303490Rusnáková JitkaAMK Nové Zámky5300:47:38-
8W45323493Vidimová IvanaSokol Mníšek pod Brdy5100:48:49-
9W45334481Borková MáriaAMK Nové Zámky5400:49:50-
-W45-482Foidl PaulaLG-Pletzer Hopfgarten55DNF-
-W45-485Komendová VlastaLiga 100 Praha54DNF-
M50 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5016257Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:08-
2M5018265Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:33:21-
3M5022304Sviták StanislavAK Žilina5000:33:45-
4M5032283Mikuštiak JaroslavSCP Ružomberok4700:34:37-
5M5042312Zeman JiříLOKO Beroun5000:35:23-
6M5045309Vladár JánKBBS Turčianské Teplice4800:35:28-
7M5046314Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:35:31-
8M5054269Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:35:48-
9M5058261Kokeš ArnoštAC-Maraton-Kučera Třebíč5000:35:55-
10M5062291Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:36:09-
11M5071317Šuška AntonKKM Čadca4900:36:40-
12M5073290Pánek PavelLiga 2000 Písek5000:36:46-
13M5081298Smejkal LiborTechnika Brno4700:37:20-
14M5083237Chytil VladimírTatran Všechovice5000:37:22-
15M5084295Samec MilanKRB Partizánske4800:37:23-
16M5094301Spiška JozefElektroplus Handlová5000:37:53-
17M5097270Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:38:03-
18M5098296Skačan StanislavEldus Šala4800:38:12-
19M50100293Roško JúliusMŠK Brezno4800:38:15-
20M50106259Kakač JosefAVC Praha4800:38:31-
21M50107268Krčmár JozefBBS Bratislava4900:38:32-
22M50108519Doganoc Milanneregistrován4700:38:36-
23M50114244Dvorský StanislavSkal. chata Vysoké Tatry4900:38:49-
24M50116307Valent BohuslavLK Opalisko Závažná Poruba4900:38:50-
25M50121262Konopka JánŠKP Čadca4600:39:06-
26M50127287Plánka VojtěchKB Vseín4800:39:19-
27M50129232Babjak PavolKRŠ Banská Bystrica4900:39:22-
28M50132299Smitka DeziderŽP Šport Podbrezová4800:39:30-
29M50138271Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:39:40-
30M50140286Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4600:39:43-
31M50145238Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:39:56-
32M50147266Král ŠtefanJogging klub Dubnica n./V.5000:40:01-
33M50150478Mroško LadislavRekreatour Svit4900:40:07-
34M50151247Frgelec JozefŽ. P. Šport Podbrezová5000:40:08-
35M50153316Škrleta JanLiga 2000 Písek4600:40:11-
36M50157256Janíček MilanBK Lysá pod Makytou4600:40:22-
37M50167236Cetkovský VladimírARC Brno4500:40:44-
38M50169294Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:45-
39M50178272Les JosefKČT Třemošná4700:41:13-
40M50179264Krivda JurajJogging klub Dubnica4900:41:15-
41M50180176Majzlan JurajMK Slovenský Orol Prievidza5000:41:16-
42M50186292Remiš AdamTrnava4800:41:29-
43M50192275Lukačka JozefBaňa Handlová4800:41:51-
44M50194239Dolejš JanTJ Kyje4900:42:01-
45M50197284Novák PeterSBS Lokomotiva Vrůtky4800:42:15-
46M50198278Marton MilanŠKP Poprad4800:42:16-
47M50201313Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:42:20-
48M50203260Karas KarelBK Hodonín4500:42:23-
49M50209241Drobný JanAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště4600:42:47-
50M50210234Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:42:54-
51M50214253Gossányi GabrielHAC Humenné4800:43:14-
52M50219297Sloboda JozefSIBAMAC Trnava4600:43:27-
53M50223285Pavuk PeterMK TJ Tatran Spišská Nová Ves4900:43:34-
54M50227277Malý VladimírŠAK Chodov4700:43:51-
55M50229288Polák OtakarLOH Trenčín4900:43:54-
56M50243281Mařák OldřichKB Míkovice4600:44:36-
57M50244280Mazel JaroslavSBS Lokomotiva Vrútky4800:44:37-
58M50249504Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:44:55-
59M50254319Čerepušťák OndřejAVC Praha4800:45:10-
60M50257303Stolarczyk StanislawTRS Sila Ustron5000:45:13-
61M50264306Tobiaš PeterElektráreň Nováky4900:45:33-
61M50264274Liskaj JozefBST Turany5000:45:33-
63M50269308Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:45:39-
64M50271305Sýkora JanKB Dubová4900:45:44-
65M50273243Duda StanislavLoko Ostrava4800:45:53-
66M50279318Žonca MilanKRB Torysa Prešov4700:46:02-
67M50280255Hora JanBaník Stříbro4700:46:09-
68M50291315Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:01-
69M50316240Dolog PeterLokomotiva Vrútky4800:48:23-
70M50327254Helia MiroslavInter Slovnaft Bratislava4600:49:02-
71M50333248Füllöp VladimírJogg. Klub Dubnica N.V.4700:49:45-
72M50340311Vrabec VladislavAC Slovan Liberec4700:50:23-
73M50345289Pružinec JánŠKP Ilava4700:51:08-
74M50349267Králik MarcelSlávia UK Bratislava4700:51:31-
75M50351300Pagáč FrantišekLednické Rovné4800:51:45-
76M50352310Volf JiříSPV Sigma Hranice4600:51:54-
77M50368302Stehlík OldřichLiga 100 Praha4800:54:06-
78M50378273Liko AntonJogging klub Dubnica4600:57:01-
79M50387282Mikula LubomírEkomstav Pruské4900:59:51-
80M50391251Georg AndrzejTRS Sila Ustron4801:02:40-
-M50-242Držík MiroslavBBS Bratislava47DNF-
-M50-263Kopp AntonJogging klub Dubnica n./V.50DNF-
W50 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W50152497Heinzle ElisabethULC Dornbirn4900:40:09-
2W50184502Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:23-
3W50190517Grm Olganeregistrována4900:41:46-
4W50230518Kotar Hedvikaneregistrována4800:43:56-
5W50248503Preislerová Jiřinaneregistrována4800:44:49-
6W50260499Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:45:23-
7W50283500Krčmárová MáriaBBS Bratislava4800:46:30-
8W50312498Janečková AnežkaAK Zlín4700:48:16-
9W50329501Kuklová EvaKRB Partyzánske5000:49:06-
10W50331496Barbara GilMKS Kasztelan Sierpo4600:49:26-
-W50-495Ciesielská MariaZPP PKP Opole47DNF-
M55 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5535321Bartko VladimírTatran Svit4500:34:51-
2M5556339Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:35:49-
3M5563322Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:12-
4M5586328Demeter JánLutiše4300:37:29-
5M55103342Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:38:24-
6M55105341Krassa ManfredŠAK Chodov4400:38:29-
7M55135332Husár FerdinandTrenčín4400:39:36-
8M55136358Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.4500:39:37-
9M55141334Janota MichalJeska AŠK Skalica4500:39:44-
10M55154354Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:40:15-
11M55182350Mokrý MilanMK Slovenský Orol Prievidza4400:41:18-
12M55183356Tyka EdwardNiezrzeszony4300:41:22-
13M55185331Guba IvanKKM Čadca4500:41:24-
14M55196344Loužecký MilošOlymp Praha4000:42:14-
15M55199351Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:42:18-
16M55216527Struna Albinneregistrován4200:43:24-
17M55226360Zounar VladimírŠAK Chodov4200:43:47-
18M55240345Majerčák VojtechPNT Kežmarok4400:44:22-
19M55241355Sirági PeterBanská Bystrica4500:44:26-
20M55244324Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:44:37-
21M55252336Jelemenský Vincentneregistrován4300:45:06-
22M55264323Bobák StanislavŽ. P. Šport Podbrezová4300:45:33-
23M55276361Šťavík JosefBK Hodonín4300:45:58-
24M55298359Zacharovský DušanBiathlon Turčianské Teplice4300:47:14-
25M55307347März FrantišekSokol Kout4300:47:52-
26M55309349Matějček HanušSVRS Baník Stříbro4100:47:58-
27M55315329Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:48:21-
28M55325320Babka JozefŽ. P. Šport Podbrezová4100:48:52-
29M55339362Červenka KarelChemopetrol Litvínov4100:50:20-
30M55346333Jakubec JanTJ Spartak BEZ Bratislava4300:51:21-
31M55348335Janíček JosefMost4100:51:30-
32M55357348Marťan PavelAC Slovácka Slávia Uherské Hradiště4300:52:30-
33M55362353Průša JanSokol Praha Dejvice4500:53:26-
34M55374343Kuboši RudolfAC Slovácká Slavina4100:55:19-
35M55379140Baudyš PetrMaratonstav Úpice4500:57:07-
36M55388346Majzlan BlažejMK Slovenský Orol Prievidza4201:01:31-
-M55-357Vodička JanŠela Sport Přerov45DNF-
-M55-338Kašička DušanTrenčín42DNF-
-M55-352Prokop ZdeněkMaratonstav Úpice43DNF-
-M55-337Kapusta ViliamBO Tatran Turany44DNF-
-M55-330Gorzolka PawelTRS Sila Ustron42DNF-
-M55-326Ciskowski Tadeuszneregistrován43DNF-
W55 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W55253197Tweraser ErikaALC Wels4400:45:09-
2W55296506Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:47:11-
3W55326507Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4400:48:56-
4W55342505Ročňáková MiloslavaVŠSK Brandýs nad Labem4500:50:53-
-W55-57Trontelj Silvaneregistrována43DNF-
M60 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6039393Scheiber KasparLuzern3900:35:10-
2M6082384Libra JiříNové Město nad Metují3700:37:21-
3M6088401Weber JohannLCAV Doubrava3800:37:35-
4M6099373Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:38:14-
5M60112367Chwastyk KarolKąty Wrocławskie3800:38:46-
6M60120391Páleník ErvínTJ Loko Trenčín3800:39:05-
7M60155399Vargončík LadislavAK Žilina3800:40:16-
8M60165529Teraž Edineregistrován3700:40:40-
9M60189387Nanke WernerBK Kravaře3800:41:44-
10M60205370Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:42:27-
11M60208386Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:42:41-
12M60233376Kasanický BranislavŠK ST Ružomberok3500:43:59-
13M60237396Tolar VladimírSV Stříbro4000:44:13-
14M60238377Kašpar JosefAVC Praha3800:44:14-
15M60249380Kousal OldřichSK Přerov3800:44:55-
16M60255395Szabó LudvíkAVC Praha3700:45:11-
17M60275379Kotrík VladinírJavor Štrbské Pleso4000:45:57-
18M60281208Tweraser ArnoldALC Wels3900:46:16-
19M60285381Kurek Edward TeodorKatowice3900:46:37-
20M60288372Hrubý MilanASK Blansko3800:46:46-
21M60290375Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:46:53-
22M60293371Hradňanský FrantišekBaník Handlová3500:47:02-
23M60299390Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3500:47:15-
24M60300374Jakubík JosefSK Ptačina3800:47:16-
25M60301392Sedmák StanislavVelké Kostolany4000:47:20-
26M60304404Šlajs KarelAVC Praha3600:47:39-
27M60305389Pasterny FranciszekSila Ustron3600:47:42-
28M60314394Soviš Janneregistrován3800:48:19-
29M60320403Šikel KarelLázně Libverda a.s.3700:48:42-
30M6033070Trontelj Mironeregistrován4000:49:17-
31M60342397Tomašovič jaroslavKRB Nové Mesto nad Váhom3500:50:53-
32M60350365Balážik JánAtletika Valašská Polanka3800:51:34-
33M60363378Klimpera JaroslavAVC Praha3600:53:30-
34M60366368Domanský IvoAVC Praha3800:53:40-
35M60370402Zimmermann MilanKrižik A. S. Prešov3600:54:33-
36M60373400Vobořil VáclavTTS Trenčín3800:55:08-
37M60377366Cahel PavelSokol Brno3800:56:09-
38M60383388Nuschl JánElán Rožňava3900:58:42-
39M60390364Bedřich LudvíkUCS Static H. Němčí4001:02:39-
-M60-406Čurgali TeofilAC Nitra38DNF-
-M60-382Kusenda AndrejBK Lysá pod Makytou37DNF-
-M60-405Šusterka VáclavAVC Praha38DNF-
-M60-369Dzida Eugeniuszneregistrován40DNF-
-M60-532Medňanský Františekneregistrován35DNF-
-M60-521Lazar Albertneregistrován37DNF-
W60 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W60360509Kleinová MáriaPrievidza3800:53:07-
2W60394510Mertová EvaESPRO Jeseník3901:10:45-
M65 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M651424Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3200:00:00-
2M65123421Nechvátal JanTřebíč3500:39:12-
3M65160410Buchar JanOpel Vrchlabí3300:40:25-
4M65195414Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:42:04-
5M65216427Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3500:43:24-
6M65223426Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:34-
7M65231431Číž FrantišekSlovenský orol Prievidza3500:43:57-
8M65256412Gaman JaroslavHBSK Havířov3500:45:12-
9M65261525Reš Jakaneregistrován3500:45:25-
10M65268420Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:45:35-
11M65272423Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:45:47-
12M65273422Opálka TiborBBS Bratislava3400:45:53-
13M65282417Leheček AntonínAVC Praha3100:46:21-
14M65289413Hajro AntonSBS Klačany3500:46:49-
15M65297425Suchán VladimírTrstín3300:47:12-
16M65319246Ferko ŠtefanSlávia Žilina3100:48:36-
17M65327430Žilinský JúliusLokomotiva Trenčín3100:49:02-
18M65331409Babiak Wladyslawneregistrován3400:49:26-
19M65336411Buocik StanislavTurč. Peter3200:49:58-
20M65364428Zima AntonínKaniostika Roudnice nad Labem3400:53:34-
21M65375429Žilinský ImrichLokomotiva Trenčín3200:55:28-
22M65376415Holubec JaroslavBohemians Praha3300:56:04-
23M65386418Lehotský SamuelŠKP Iskra Leopoldov3400:59:28-
24M65389419Marek JanTRS Sila Ustron3001:02:07-
-M65-408Adamzyk JanLZS Miedzna34DNF-
-M65-416Kitka JindřichOstrava32DNF-
W65 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65321514Paráková MáriaBS Nový Smokovec3400:48:46-
2W65365513Marcibálová MáriaSlávia Čadca3400:53:37-
3W65384512Kondziolka DanutaSila Ustron3300:58:57-
4W65395515Šuňová LudmilaAC Kriváň Liptovský Mikuláš3201:10:56-
M70 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M70188439Mrozinski BoleslawTSR Sila Ustron3000:41:42-
2M70286249Oberauer EugenAufitowi2700:46:40-
2M70286440Schabel EugenLSV 1990 Kitzbühel2500:46:40-
4M70311438Matzner KarelTJ Vodní Stavby2900:48:15-
5M70318443Varga VincentMetropol Košice2700:48:27-
6M70355433Cupánek JosefSK Přerov2600:52:12-
7M70361436Fiřt VladimírAVC Praha2900:53:15-
8M70367434Elis MilošSK Vrané n./V.2700:53:50-
9M70371435Fichtner RudolfTJ Doksy2700:54:37-
10M70372441Soukup JiříMin. zemědělství Praha2700:54:43-
11M70380437Hauser PavolŠK Vyšná Šebastová3000:57:17-
12M70393442Tuška JánMaraton Klub Komárno2601:06:42-
W70 (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-W70-508Houštěcká NaděždaAVC Praha30DNF-
M75+ (trať 8,7 km, 494 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75324448Strmeň BenjamínLesy SR Banská Bystrica2300:48:50-
2M75382444Vaňo TiborkoRukavica Čeladnice2500:57:44-
3M75392446Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:05:54-
-M75-447Riedel AdrianKB Branice24DNF-
W75+ (trať 8,7 km, 494 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 8,7 km, 494 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M651424Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3200:00:00-
1M40281Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:30:27-
2M40366Barus AttilaBanská Bystrica6000:31:14-
3M40490Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:31:25-
1M455163Flunger PeterLG Raiba Telfes5400:31:26-
4M40667Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:31:34-
5M407127Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:46-
6M40895Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:00-
2M459193Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:32:05-
3M4510522Krempl Marjanneregistrován5400:32:18-
7M401164Balošák VladimírŠKP Čadca5900:32:23-
8M401282Gad ĽubomírŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš5600:32:46-
4M4513521Golob Ivanneregistrován5400:32:47-
9M4014136Švihel MiroslavBS Sloupné5800:32:51-
5M4515204Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:58-
1M5016257Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:08-
10M4017128Tvrzník PetrTJ TŽ Jablunkov5600:33:09-
2M5018265Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:33:21-
11M401986Hanzlík OndrejBaník Prievidza6000:33:29-
6M4520526Rogelj Jozeneregistrován5100:33:36-
12M4021116Pribula VladimírKRB Torysa Prešov5800:33:43-
3M5022304Sviták StanislavAK Žilina5000:33:45-
13M402394Keprt Josefneregistrován5700:33:51-
14M4024108Orlicki StasiuPiast Gliwice5900:33:56-
7M4525224Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:34:04-
8M4526191Líška ĽubomírAK Žilina5300:34:08-
15M4027130Piatkowski WacekKKS Ekspres Katowice5500:34:09-
16M402871Chrenka JozefAŠK GRafobal Skalica5700:34:17-
9M4529195Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:34:19-
10M4530172Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:34:29-
17M403178Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:36-
4M5032283Mikuštiak JaroslavSCP Ružomberok4700:34:37-
11M4533340Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:34:39-
12M4534187Kuchcinski WaclawTRS Sila Ustron5500:34:50-
1M5535321Bartko VladimírTatran Svit4500:34:51-
13M4536177Krsek JaroslavCTC FORT Ústí nad Orlicí5100:34:56-
14M4537227Žiak ŠtefanŽ. P. Šport Podbrezová5100:34:58-
18M4038131Šebeň Jozefneregistrován5800:35:06-
1M6039393Scheiber KasparLuzern3900:35:10-
19M4040129Urban JaroslavŠSK ZŠ Kounice5800:35:15-
15M4541194Malý JiříAC Česká Lípa5300:35:18-
5M5042312Zeman JiříLOKO Beroun5000:35:23-
20M4042113Pirkl JaroslavKola Novák Blansko5700:35:23-
21M404475Dojčár JurajNeografia Martin5800:35:25-
6M5045309Vladár JánKBBS Turčianské Teplice4800:35:28-
7M5046314Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:35:31-
16M4547146Bohm ZdeněkLiberec5100:35:33-
17M4548217Vida JozefCK Real Fatria Prievidza5200:35:34-
22M4049445Sládek AugustínSlávia VŠD Žilina5700:35:38-
23M405098Krupka MilanTJ Rumburk5600:35:40-
18M4551165Ganaj KarelSV Stříbro5100:35:42-
1W3552449Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:35:43-
24M4053531Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5900:35:46-
25M4054124Slivka MilošTJ Veselí nad Moravou5700:35:48-
8M5054269Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:35:48-
2M5556339Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:35:49-
19M4557230Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:35:53-
9M5058261Kokeš ArnoštAC-Maraton-Kučera Třebíč5000:35:55-
20M4559192Mach Václavneregistrován5500:35:57-
26M4060115Pospiszyl Benedyktklub Biegacza Branice6000:35:58-
21M4561213Topor JaroslavŠKP Skalica5400:36:07-
10M5062291Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:36:09-
1W4563487Paulů BlankaVrchlabí5400:36:12-
3M5563322Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:12-
27M4065122Roman KrzysztofULKS Opal Kudowa Zdrój5900:36:14-
28M406693Kalát JosefHvězda Trnovany5600:36:15-
29M4067245Galovič BartolomejMK Rajec5700:36:16-
30M4068258Špirek JaroslavMŠK Vranov5600:36:19-
31M4069106Molčan PeterTJ Junior Čupka BB5700:36:22-
22M4570218Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:36:31-
11M5071317Šuška AntonKKM Čadca4900:36:40-
32M407272Chrenko JurajAK Baník Prievidza5900:36:43-
12M5073290Pánek PavelLiga 2000 Písek5000:36:46-
33M4074530Bajčič Marinoneregistrován5700:36:51-
23M4575143Balog PeterBanská Bystrica5400:36:55-
34M4076125Slovák MilanTrian Club Banská Bystrica5600:37:00-
35M4077126Sobek MiroslavMatador Púchov5600:37:01-
24M4578162Fitoš EduardSoliton Nitra5500:37:03-
36M4079105Mocker FrantišekAK Bílina5800:37:08-
25M4580144Benco PeterMAC Rača5100:37:12-
13M5081298Smejkal LiborTechnika Brno4700:37:20-
2M6082384Libra JiříNové Město nad Metují3700:37:21-
14M5083237Chytil VladimírTatran Všechovice5000:37:22-
15M5084295Samec MilanKRB Partizánske4800:37:23-
37M408563Balcar Lubošneregistrován5800:37:28-
4M5586328Demeter JánLutiše4300:37:29-
38M408784Greň ZygmundSila Ustron5500:37:31-
3M6088401Weber JohannLCAV Doubrava3800:37:35-
39M408985Haninec JurajAK Spartak Dubnica5700:37:38-
40M409096Koscielniak KazimierzBystra Polska5700:37:39-
41M4091114Polák MilanKKM Čadca5500:37:45-
26M4592141Ates RudolfUKS OSiR Kudowa Zdroj5400:37:49-
27M4593202Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:37:50-
16M5094301Spiška JozefElektroplus Handlová5000:37:53-
42M409597Krella JánKKM Čadca5800:37:54-
28M4596190Letnar OldřichPoprad5300:37:56-
17M5097270Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:38:03-
18M5098296Skačan StanislavEldus Šala4800:38:12-
4M6099373Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:38:14-
19M50100293Roško JúliusMŠK Brezno4800:38:15-
29M45101159Dinga JánBaník Prievidza5200:38:18-
30M45102520Dolgan Nikoneregistrován5300:38:20-
5M55103342Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:38:24-
43M4010474Cíc VladimírMAC Rača5800:38:28-
6M55105341Krassa ManfredŠAK Chodov4400:38:29-
20M50106259Kakač JosefAVC Praha4800:38:31-
21M50107268Krčmár JozefBBS Bratislava4900:38:32-
22M50108519Doganoc Milanneregistrován4700:38:36-
44M4010999Kubiatko MilanKKM Čadca5700:38:37-
31M45110151Bátora FrantišekMK Slovenský Orol Prievidza5400:38:42-
45M4011165Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:38:44-
5M60112367Chwastyk KarolKąty Wrocławskie3800:38:46-
46M40113111Palkovič PavolJUNIOR Holíč5900:38:48-
23M50114244Dvorský StanislavSkal. chata Vysoké Tatry4900:38:49-
32M45114161Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:38:49-
24M50116307Valent BohuslavLK Opalisko Závažná Poruba4900:38:50-
33M45117207Polák JozefDolany5300:38:55-
47M4011879Fendek FrantišekŠuňava5700:39:00-
48M4011976Dolák PeterHO Iames Bratislava5800:39:04-
6M60120391Páleník ErvínTJ Loko Trenčín3800:39:05-
25M50121262Konopka JánŠKP Čadca4600:39:06-
49M4012269Svoboda MilošMatador Púchov6000:39:08-
2M65123421Nechvátal JanTřebíč3500:39:12-
34M45124524Pavlica Dusanneregistrován5200:39:13-
35M45125223Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:39:15-
36M45126171Hýroš PavolLOK Vrútky5100:39:18-
26M50127287Plánka VojtěchKB Vseín4800:39:19-
50M40128528Voler Dragoneregistrován5500:39:21-
27M50129232Babjak PavolKRŠ Banská Bystrica4900:39:22-
2W35130457Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6300:39:23-
51M40131139Ďurdík PavolPD Gader Blatnica5500:39:28-
28M50132299Smitka DeziderŽP Šport Podbrezová4800:39:30-
3W35133461Pointer BarbaraASV Salzburg6200:39:32-
52M4013487Hons MiloslavVTŽ Chomutov5700:39:33-
7M55135332Husár FerdinandTrenčín4400:39:36-
8M55136358Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.4500:39:37-
37M45137229Černý VladimírPraha5200:39:39-
53M4013877Dudzik Jacekneregistrován5500:39:40-
29M50138271Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:39:40-
30M50140286Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4600:39:43-
9M55141334Janota MichalJeska AŠK Skalica4500:39:44-
38M45142175Karabec JozefLoko Trenčín5000:39:46-
54M4014389Huba CzeslawCieszyn5600:39:47-
39M45144142Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:39:54-
31M50145238Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:39:56-
40M45146221Zeleník JozefKRB Partyzánske5300:39:57-
32M50147266Král ŠtefanJogging klub Dubnica n./V.5000:40:01-
41M45148150Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:40:03-
1W40149475Štancelová LenkaMAC Rača5800:40:06-
33M50150478Mroško LadislavRekreatour Svit4900:40:07-
34M50151247Frgelec JozefŽ. P. Šport Podbrezová5000:40:08-
1W50152497Heinzle ElisabethULC Dornbirn4900:40:09-
35M50153316Škrleta JanLiga 2000 Písek4600:40:11-
10M55154354Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:40:15-
7M60155399Vargončík LadislavAK Žilina3800:40:16-
55M40156101Kunc JosefLRS Vyškov6000:40:21-
36M50157256Janíček MilanBK Lysá pod Makytou4600:40:22-
56M40158102Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:40:23-
2W45159483Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:40:24-
3M65160410Buchar JanOpel Vrchlabí3300:40:25-
57M40161169Homola JurajŽOS Zvolen5700:40:34-
42M45162160Dvorský JaroslavAuto-Remo Velká Lomnica5200:40:35-
43M45163199Michálik FrntišekTN5100:40:36-
44M45164210Rinka ErichBK Kravaře5400:40:38-
58M40165110Padyšák ŠtefanJogging klub Dubnica5800:40:40-
8M60165529Teraž Edineregistrován3700:40:40-
37M50167236Cetkovský VladimírARC Brno4500:40:44-
45M45167148Brůžek ZdeněkVTŽ Chomutov5400:40:44-
38M50169294Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:45-
59M4016968Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:40:45-
46M45171209Pršek MiroslavJogging klub Dubnica n./V.5000:40:47-
47M45172214Trn ViliamSlovan Temeš5300:40:54-
48M45173180Krejsa VáclavLiga 100 Praha5200:40:55-
49M45174155Cipl FrantišekBON BON Praha5100:40:59-
50M45175154Cigánik PeterSBS Lokomotiva Vrůtky5000:41:01-
51M45176228Lupták JánLK Opalisko Závažná Poruba5200:41:02-
4W35177456Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:41:11-
39M50178272Les JosefKČT Třemošná4700:41:13-
40M50179264Krivda JurajJogging klub Dubnica4900:41:15-
52M45180176Kincel PavolTJ Belá5100:41:16-
41M50180176Majzlan JurajMK Slovenský Orol Prievidza5000:41:16-
11M55182350Mokrý MilanMK Slovenský Orol Prievidza4400:41:18-
12M55183356Tyka EdwardNiezrzeszony4300:41:22-
2W50184502Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:23-
13M55185331Guba IvanKKM Čadca4500:41:24-
42M50186292Remiš AdamTrnava4800:41:29-
60M40187123Růžička Karelneregistrován5600:41:33-
1M70188439Mrozinski BoleslawTSR Sila Ustron3000:41:42-
9M60189387Nanke WernerBK Kravaře3800:41:44-
3W50190517Grm Olganeregistrována4900:41:46-
53M45191206Petro LadislavJogging klub Dubnica5400:41:49-
43M50192275Lukačka JozefBaňa Handlová4800:41:51-
61M40193117Profous PetrUSC Static5800:41:52-
44M50194239Dolejš JanTJ Kyje4900:42:01-
4M65195414Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:42:04-
14M55196344Loužecký MilošOlymp Praha4000:42:14-
45M50197284Novák PeterSBS Lokomotiva Vrůtky4800:42:15-
46M50198278Marton MilanŠKP Poprad4800:42:16-
15M55199351Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:42:18-
62M40200109Novák PeterSBS Lokomotiva Vrútky6000:42:19-
47M50201313Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:42:20-
54M45202185Krčmárik VladimírEnzo Žilina5400:42:21-
48M50203260Karas KarelBK Hodonín4500:42:23-
63M40204119Rasiuk FranciszekKlub Biegacza Branice5600:42:24-
10M60205370Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:42:27-
55M45206179Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:42:37-
56M45207225Šranc DušanLokomotiva Vrútky5500:42:39-
11M60208386Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:42:41-
49M50209241Drobný JanAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště4600:42:47-
50M50210234Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:42:54-
3W4521162Bučan Sonjaneregistrována5200:42:59-
64M4021288Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5900:43:04-
57M45213182Kristín LubomírJogging klub Dubnica5200:43:08-
51M50214253Gossányi GabrielHAC Humenné4800:43:14-
58M45215184Kron DietrichLG Parchim5300:43:15-
16M55216527Struna Albinneregistrován4200:43:24-
5M65216427Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3500:43:24-
59M45218201Mindžák AndrejLiberec5400:43:25-
52M50219297Sloboda JozefSIBAMAC Trnava4600:43:27-
5W35220450Božová DanicaAO Svit6300:43:28-
65M40221103Csongrady RudolfAMK Nové Zámky5900:43:29-
60M45222200Mikuš JánZŤŠČ-BAŃA Cígel Prievidza5200:43:30-
53M50223285Pavuk PeterMK TJ Tatran Spišská Nová Ves4900:43:34-
6M65223426Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:34-
66M40225133Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5700:43:41-
17M55226360Zounar VladimírŠAK Chodov4200:43:47-
61M45227226Štekláč JozefSBS Lokomotiva Vrůtky5300:43:51-
54M50227277Malý VladimírŠAK Chodov4700:43:51-
55M50229288Polák OtakarLOH Trenčín4900:43:54-
4W50230518Kotar Hedvikaneregistrována4800:43:56-
7M65231431Číž FrantišekSlovenský orol Prievidza3500:43:57-
62M45232170Hruška-Plocháň MariánSpartak Dubnica nad Váhom5200:43:58-
12M60233376Kasanický BranislavŠK ST Ružomberok3500:43:59-
67M40234135Švec RobertBratislava5800:44:03-
2W40235472Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:44:07-
63M45236220Zawalski WlodzimierzTKKF Old Boys Bukowa5200:44:12-
13M60237396Tolar VladimírSV Stříbro4000:44:13-
14M60238377Kašpar JosefAVC Praha3800:44:14-
64M45239216Vargovský DušanRD-RV Sliač5400:44:18-
18M55240345Majerčák VojtechPNT Kežmarok4400:44:22-
19M55241355Sirági PeterBanská Bystrica4500:44:26-
68M40242107Mravec ViktorAutoprofit Galanta5600:44:35-
56M50243281Mařák OldřichKB Míkovice4600:44:36-
20M55244324Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:44:37-
57M50244280Mazel JaroslavSBS Lokomotiva Vrútky4800:44:37-
65M45246183Krkoška DušanMAC Rača5400:44:41-
4W45247489Roman ElzbietaULKS OPAL Kudowa5400:44:47-
5W50248503Preislerová Jiřinaneregistrována4800:44:49-
58M50249504Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:44:55-
15M60249380Kousal OldřichSK Přerov3800:44:55-
66M45251363Henryk HeinrichSkoczow5000:44:58-
21M55252336Jelemenský Vincentneregistrován4300:45:06-
1W55253197Tweraser ErikaALC Wels4400:45:09-
59M50254319Čerepušťák OndřejAVC Praha4800:45:10-
16M60255395Szabó LudvíkAVC Praha3700:45:11-
8M65256412Gaman JaroslavHBSK Havířov3500:45:12-
60M50257303Stolarczyk StanislawTRS Sila Ustron5000:45:13-
67M45258186Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:17-
68M45259215Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:45:22-
6W50260499Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:45:23-
9M65261525Reš Jakaneregistrován3500:45:25-
69M45262164Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:45:32-
5W45262479Bandsiak Alicjaneregistrována5200:45:32-
61M50264306Tobiaš PeterElektráreň Nováky4900:45:33-
61M50264274Liskaj JozefBST Turany5000:45:33-
22M55264323Bobák StanislavŽ. P. Šport Podbrezová4300:45:33-
69M4026783Garncarz AdolfTRS Sila Ustron5700:45:34-
10M65268420Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:45:35-
63M50269308Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:45:39-
70M45270158Czetmayer JozefMatador Púchov5300:45:41-
64M50271305Sýkora JanKB Dubová4900:45:44-
11M65272423Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:45:47-
12M65273422Opálka TiborBBS Bratislava3400:45:53-
65M50273243Duda StanislavLoko Ostrava4800:45:53-
17M60275379Kotrík VladinírJavor Štrbské Pleso4000:45:57-
23M55276361Šťavík JosefBK Hodonín4300:45:58-
71M45277173Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice5400:46:00-
72M45278222Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:46:01-
66M50279318Žonca MilanKRB Torysa Prešov4700:46:02-
67M50280255Hora JanBaník Stříbro4700:46:09-
18M60281208Tweraser ArnoldALC Wels3900:46:16-
13M65282417Leheček AntonínAVC Praha3100:46:21-
7W50283500Krčmárová MáriaBBS Bratislava4800:46:30-
70M40284132Šedivý JaroslavTJ Baník Horka5600:46:35-
19M60285381Kurek Edward TeodorKatowice3900:46:37-
2M70286249Oberauer EugenAufitowi2700:46:40-
2M70286440Schabel EugenLSV 1990 Kitzbühel2500:46:40-
20M60288372Hrubý MilanASK Blansko3800:46:46-
14M65289413Hajro AntonSBS Klačany3500:46:49-
21M60290375Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:46:53-
71M40291137Čapoš Peterneregistrován5600:47:01-
68M50291315Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:01-
22M60293371Hradňanský FrantišekBaník Handlová3500:47:02-
73M45294198Michler PetrLiga 100 Praha5500:47:07-
6W45295477Balážová ZlaticaKRB Partizánske5300:47:09-
2W55296506Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:47:11-
15M65297425Suchán VladimírTrstín3300:47:12-
24M55298359Zacharovský DušanBiathlon Turčianské Teplice4300:47:14-
23M60299390Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3500:47:15-
24M60300374Jakubík JosefSK Ptačina3800:47:16-
25M60301392Sedmák StanislavVelké Kostolany4000:47:20-
6W35302454Groneová DagmarKB Osrblie6100:47:22-
7W45303490Rusnáková JitkaAMK Nové Zámky5300:47:38-
26M60304404Šlajs KarelAVC Praha3600:47:39-
27M60305389Pasterny FranciszekSila Ustron3600:47:42-
74M45306178Kolmaš OldřichECOTĚS Olomouc5200:47:50-
25M55307347März FrantišekSokol Kout4300:47:52-
72M40308235Kovalík JozefBB5700:47:54-
26M55309349Matějček HanušSVRS Baník Stříbro4100:47:58-
75M45310467Talik JanSila Ustron5200:48:02-
4M70311438Matzner KarelTJ Vodní Stavby2900:48:15-
8W50312498Janečková AnežkaAK Zlín4700:48:16-
76M45313167Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5100:48:17-
28M60314394Soviš Janneregistrován3800:48:19-
27M55315329Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:48:21-
69M50316240Dolog PeterLokomotiva Vrútky4800:48:23-
77M45317181Kreml BohumilMost5300:48:26-
5M70318443Varga VincentMetropol Košice2700:48:27-
16M65319246Ferko ŠtefanSlávia Žilina3100:48:36-
29M60320403Šikel KarelLázně Libverda a.s.3700:48:42-
1W65321514Paráková MáriaBS Nový Smokovec3400:48:46-
78M45322189Lauko MartinBratislava5400:48:47-
8W45323493Vidimová IvanaSokol Mníšek pod Brdy5100:48:49-
1M75324448Strmeň BenjamínLesy SR Banská Bystrica2300:48:50-
28M55325320Babka JozefŽ. P. Šport Podbrezová4100:48:52-
3W55326507Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4400:48:56-
17M65327430Žilinský JúliusLokomotiva Trenčín3100:49:02-
70M50327254Helia MiroslavInter Slovnaft Bratislava4600:49:02-
9W50329501Kuklová EvaKRB Partyzánske5000:49:06-
30M6033070Trontelj Mironeregistrován4000:49:17-
18M65331409Babiak Wladyslawneregistrován3400:49:26-
10W50331496Barbara GilMKS Kasztelan Sierpo4600:49:26-
71M50333248Füllöp VladimírJogg. Klub Dubnica N.V.4700:49:45-
9W45334481Borková MáriaAMK Nové Zámky5400:49:50-
73M40335138Číkovský JánMaratón Šamorín5900:49:54-
19M65336411Buocik StanislavTurč. Peter3200:49:58-
74M40337118Puchacz Andrzejneregistrován5600:50:00-
79M45338196Matúš JánTO Holíč5300:50:07-
29M55339362Červenka KarelChemopetrol Litvínov4100:50:20-
72M50340311Vrabec VladislavAC Slovan Liberec4700:50:23-
3W40341471Cígrová AnnaBS Tatran Turany6000:50:51-
31M60342397Tomašovič jaroslavKRB Nové Mesto nad Váhom3500:50:53-
4W55342505Ročňáková MiloslavaVŠSK Brandýs nad Labem4500:50:53-
75M40344134Štancel DušanMAC Rača5800:50:58-
73M50345289Pružinec JánŠKP Ilava4700:51:08-
30M55346333Jakubec JanTJ Spartak BEZ Bratislava4300:51:21-
80M45346149Bulva JanSK Nové Město na Mor.5200:51:21-
31M55348335Janíček JosefMost4100:51:30-
74M50349267Králik MarcelSlávia UK Bratislava4700:51:31-
32M60350365Balážik JánAtletika Valašská Polanka3800:51:34-
75M50351300Pagáč FrantišekLednické Rovné4800:51:45-
76M50352310Volf JiříSPV Sigma Hranice4600:51:54-
81M45353205Percel VladimírBaník Horka5100:52:02-
82M45354494Slota AndrejOndrašek Těšín5200:52:06-
6M70355433Cupánek JosefSK Přerov2600:52:12-
7W35356455Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:26-
32M55357348Marťan PavelAC Slovácka Slávia Uherské Hradiště4300:52:30-
4W40358473Lauková BlaženkaBratislava5500:52:39-
83M45359168Hrabák JiříMost5400:52:57-
1W60360509Kleinová MáriaPrievidza3800:53:07-
7M70361436Fiřt VladimírAVC Praha2900:53:15-
33M55362353Průša JanSokol Praha Dejvice4500:53:26-
33M60363378Klimpera JaroslavAVC Praha3600:53:30-
20M65364428Zima AntonínKaniostika Roudnice nad Labem3400:53:34-
2W65365513Marcibálová MáriaSlávia Čadca3400:53:37-
34M60366368Domanský IvoAVC Praha3800:53:40-
8M70367434Elis MilošSK Vrané n./V.2700:53:50-
77M50368302Stehlík OldřichLiga 100 Praha4800:54:06-
84M45369211Sedláček PavelTriatlon Brno5300:54:07-
35M60370402Zimmermann MilanKrižik A. S. Prešov3600:54:33-
9M70371435Fichtner RudolfTJ Doksy2700:54:37-
10M70372441Soukup JiříMin. zemědělství Praha2700:54:43-
36M60373400Vobořil VáclavTTS Trenčín3800:55:08-
34M55374343Kuboši RudolfAC Slovácká Slavina4100:55:19-
21M65375429Žilinský ImrichLokomotiva Trenčín3200:55:28-
22M65376415Holubec JaroslavBohemians Praha3300:56:04-
37M60377366Cahel PavelSokol Brno3800:56:09-
78M50378273Liko AntonJogging klub Dubnica4600:57:01-
35M55379140Baudyš PetrMaratonstav Úpice4500:57:07-
11M70380437Hauser PavolŠK Vyšná Šebastová3000:57:17-
8W35381466Vráblová MargitaAMK Nové Zámky6400:57:35-
2M75382444Vaňo TiborkoRukavica Čeladnice2500:57:44-
38M60383388Nuschl JánElán Rožňava3900:58:42-
3W65384512Kondziolka DanutaSila Ustron3300:58:57-
9W35385462Přívětivá Svatavaneregistrována6400:58:58-
23M65386418Lehotský SamuelŠKP Iskra Leopoldov3400:59:28-
79M50387282Mikula LubomírEkomstav Pruské4900:59:51-
36M55388346Majzlan BlažejMK Slovenský Orol Prievidza4201:01:31-
24M65389419Marek JanTRS Sila Ustron3001:02:07-
39M60390364Bedřich LudvíkUCS Static H. Němčí4001:02:39-
80M50391251Georg AndrzejTRS Sila Ustron4801:02:40-
3M75392446Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:05:54-
12M70393442Tuška JánMaraton Klub Komárno2601:06:42-
2W60394510Mertová EvaESPRO Jeseník3901:10:45-
4W65395515Šuňová LudmilaAC Kriváň Liptovský Mikuláš3201:10:56-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód