Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. WMMR, Brandenkopf, Germany 2003

22.9.2003, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: 3. WMMR, Brandenkopf, Germany 2003
  • datum konání: 22.9.2003
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 3. WMMR, Brandenkopf, Germany 2003

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M40 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401857Schmuck HelmutLCC Wien6300:42:43-
2M402725Bryson RobinNewcastle AC6200:43:01-
3M403835Torresani FrancoAtl. Trento6200:43:10-
4M404791McNeilly DeonNewcastle AC6200:43:25-
5M405813Roberts CraigKendal6300:43:40-
6M407742Faveaux ThierryArch6300:43:58-
7M408860Hartmann UweLC Saucony Saar5900:44:03-
8M4010730Convert GillesA.S.Monteferrand6000:44:17-
9M4012839Vandercammen AlainMilitary Team Belgium6300:44:52-
10M4013830Steinbacher WisiTSV Wattwil6200:45:11-
11M4014848Zervas TorstenLG Seligenstadt6100:45:22-
12M4016722Bougon DidierU-S-P-A5800:45:31-
13M4018856Blaško MilanŠport Rysy Poprad6100:45:50-
14M4019832Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:52-
15M4020740Erdlenbruch MichaelLG Leinf. Echterdingen5900:45:59-
16M4021792Meffan PatrickAthletics Nelson5900:46:07-
17M4024745Fowler MalcolmPennine Fell Runners6300:46:15-
18M4027717Bayer StephanSC Mengersgereuth-Hämmern6100:46:41-
19M4029849Höller KarlSV Mölten Raiffeisen6300:46:45-
20M4031785Malbo ChristianLa Sanfloraine6300:46:47-
21M4032843Ward AdamCarnethy6100:46:48-
22M4036828Shaw AndyHolmfirth Harriers6100:46:56-
23M4038727Calmbach UliDJK Schwäb Gmünd6200:46:59-
24M4040744Forster PeterMRRC München5900:47:02-
25M4042734Degrieck IvanMilitary Team Belgium6000:47:13-
26M4045776Kühn ReinerLG Stadt Hatterheim6100:47:21-
27M4046724Brugger LudwigLG Badenova-Nord-Schwarzwald5900:47:27-
28M4050831Stephan JoachimUSC Freiburg5900:47:51-
29M4052854Páleník ErvínLokomotiva Trenčín6200:47:56-
30M4053739Eppler KlausTSV Messtetten6100:47:57-
31M4057762Hörmann HansMRRC München6000:48:10-
32M4058753Haas AlexanderTV Biberach6200:48:13-
33M4061714Barlow StephenEngland6100:48:23-
34M4062737Emmenecker GerhardLSG Aalen6200:48:24-
35M4063787Markovic ZoranPPD Zeleznicar6000:48:25-
36M4066736Dotter AloisLT Furtwangen6200:48:32-
37M4068751Greenwood IanClayton Le Moors6100:48:36-
38M4070790Mc Gonigle DermotNewcastle6200:48:47-
39M4076718Becht JoachimFC Unterkirnach6100:48:59-
40M4077780Levell PaulMercia Fell Runners6000:48:59-
41M4078804Pearson GraemeLake City Rotorua5900:49:01-
42M4083853Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:49:12-
43M4085757Hepburn JohnFort William6100:49:20-
44M4088846Wieczorek WalerianLKS JSKRA JASZKOWA6200:49:31-
45M4091748Gallagher RonaldWesterlands6000:49:34-
46M4095733De Benedictis PaoloLG Stadt Hatterheim6200:49:49-
47M40100836Tracanelli GiovanniAtl. San Martino Amalte6000:50:07-
48M40104820Scharbach WilfriedSV Waldkirch5900:50:10-
49M40108851Becker WolfgangPST Trier6100:50:23-
50M40111732Crowe DesmondShettleston6100:50:27-
51M40114855Martiš VladimírJogging klub Dubnica n./V.6200:50:31-
52M40116749Ganter ThomasLT Furtwangen5900:50:34-
53M40117814Rodgers RichardNewcastle AC6300:50:37-
54M40120704Davis Adrian RFIfe A.C.6200:50:41-
55M40132803Pannewitz HaraldTB Tailfingen6000:51:03-
56M40153847Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:51:53-
57M40157743Fehrenbach MichaelLT Furtwangen6100:52:00-
58M40166806Poeschel HansDJK Ellw.-SG Virngrund6200:52:21-
59M40168731Cornet IvanArch6100:52:22-
60M40171775Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:52:26-
61M40182712Bakker AartAltis6100:52:42-
62M40183750Gessler WernerTV Steinheim6100:52:43-
63M40191825Schrodi AribertDJK Schwäb Gmünd6200:52:54-
64M40194799Mürle ThomasTSG 78 Heidelberg6200:53:05-
65M40197809Rausch BerndSpiridon Hochwald6200:53:12-
66M40199801Oberle KlausLG Geroldseck Lahr6000:53:17-
67M40203761Hollunder BernhardSV Waldkirch6300:53:20-
68M40204754Habermann AndreasTV Huchem-Stammeln6100:53:20-
69M40208756Hendges WinfriedLA-TUS-Mayen5900:53:25-
70M40219769Knodel RalfDJK Schwäb Gmünd6000:53:42-
71M40224713Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:53:51-
72M40226818Rueb EnricoLMC Rheinfelden6000:54:00-
73M40231758Herbert SergeASPTT Strasbourg6100:54:11-
74M40232829Smith AlanDeeside Runners6000:54:16-
75M40234752Gundlach JoachimLG Bradenkopf6100:54:19-
76M40235774Kronschnabl AlfredTSV Massing6200:54:21-
77M40236811Rennwald KlausLG Ortenau Nord6300:54:22-
78M40241777Lederer JoachimLCM Rheinfelden6100:54:25-
79M40254805Peichl GeraldSSC Langnau a.A.6300:54:56-
80M40260826Schunder MichaelSV Pädagogik Hildburghsn.6300:55:06-
81M40262834Sum Karl-HeinzSV Schapbach6300:55:09-
82M40275858Mendorf EdgarSC Önsbach 00:55:36-
83M40279837Trescher BernhardFreiburger FC6200:55:45-
84M40280852Umlarik PavolMK Rajec5900:55:52-
85M40282840Vondran ThomasLG Seligenstadt6300:55:55-
86M40283841Wagner FrankLG Geroldseck6300:55:56-
87M40285822Schmid HaraldTSG Schnaitheim6200:56:01-
88M40298710Ambrisi NicolaTSG Schnaitheim6000:56:34-
89M40311716Bayer SiegfriedLG Radolfzell6200:56:54-
90M40312850Macuh PeterAK Pivka6100:57:01-
91M40316821Schilling FriderTSV Öttlingen5800:57:12-
92M40322844Weitkamp FrankVfL Freudenstadt6300:57:22-
93M40328816Rosenfelder GerhardDJK Schwäb Gmünd5900:57:37-
94M40331766Kaehler CHristianTSG 78 Heidelberg5900:57:40-
95M40340842Walter DietmarTSV Frickenhausen6100:57:54-
96M40346812Reihle MichaelTV Ortenb.-LG Offenb.6300:57:59-
97M40352808Poirier LionelColmar MC6200:58:14-
98M40355719Bergner AxelLC Bad Dürkheim6300:58:23-
99M40360794Meyer MartinLC 80 Pforzheim6300:58:31-
100M40364738Eppert RomanCanis Lupus City5900:58:42-
101M40371705Burns EdwardSheftleston6300:58:56-
102M40372800O'Hagan EdmundNewry6000:58:58-
103M40373823Schnee JürgenSC Oberlahn6200:58:59-
104M40381767Kempf ArnoTV Biberach5900:59:09-
105M40389711Avan MehmetLG Stadt Hatterheim6000:59:26-
106M40391726Bündner HeinzFC Nordkirchen5900:59:28-
107M40411735Divjak JozePodbrdo6001:00:12-
108M40423755Hasenohr OsswaldLG Bradenkopf6001:00:45-
109M40443815Rofka StefanDJK Schwäb Gmünd6001:01:18-
110M40449747Gaiser ManfredLG Hohenfels6301:01:29-
111M40455723Braun HubertBreitensp. Sinzheim e.V.6301:01:43-
112M40461765Huth JosefLG Seligenstadt5901:01:47-
113M40464779Leistner Hans-RalfTuS Greishen6301:01:48-
114M40476833Stüber WilfriedVFL Waldkraiburg6301:02:02-
115M40481746Fratus StefanoAtletica Paratico6101:02:10-
116M40488771Kolkenbrock RainerSV Otterberg5801:02:41-
117M40494729Christiansen ThomasVFL Waldbreitbach6201:03:04-
118M40497760Hodapp PeterTV Freiburg St. Georgen6201:03:11-
119M40503764Hupfer MartinLT Furtwangen6101:03:23-
120M40506741Ernst AntonTSG Maxdorf5801:03:35-
121M40517810Reissmüller MartinAST Süssen6001:04:09-
122M40519768Klein NorbertVFL Kamen5901:04:17-
123M40555824Schneider ManfredTV Kippenheim6001:05:35-
124M40569781Linden JürgenLT Schweich6201:06:08-
125M40587759Hild ClaudeA.S.L. Printzheim5901:07:04-
126M40589782Lubrecht RolfTSV Berkersheim6001:07:10-
127M40600795Michalčík KarelBK Kravaře5901:07:58-
128M40627728Cetnarski ThomasUSC Freiburg5901:09:28-
129M40645817Rosenstiel NorbertLG Baar5901:10:19-
130M40665788Martin GeorgTV Biberach5801:12:12-
131M40694720Birkner KlausTV Biberach5901:15:01-
M45 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M456481Doll CharlySv. Kirchzarten5400:43:56-
2M459598von Tabouillot WolfgangTSG 78 Heidelberg5800:44:08-
3M4511556Neill DavidStaffordshire Moorlands AC5600:44:34-
4M4515581Senoner HugoAtletica Gherdeina5500:45:27-
5M4517526Klaeren KlausPST Trier5700:45:41-
6M4522617Jakubowski MarianPolen5700:46:08-
7M4523529Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:13-
8M4528600Wahli Jean-PierreGSM Bévilard5700:46:44-
9M4533593Urh IvanKGT Papez5600:46:48-
10M4534588Thurner WinfriedLT Furtwangen5700:46:50-
11M4535604Weedall MichaelEngland5600:46:53-
12M4537507Hasselmann RolfLG Hünxe5700:46:58-
13M4539500Graf Karl-HeinzUSC Freiburg5800:47:00-
14M4541562Prager FranzWSV Otterskirchen5700:47:06-
15M4543495Framton DuncanEngland5800:47:13-
16M4544566Reier JosefTSV Tettau5500:47:18-
17M4547595Vogg HerbertTG Viktoria Augsburg5400:47:33-
18M4549492Fontan Pier PaoloAtletica Susa5500:47:47-
19M4554547Louison Jean ClaudeAS Lyon5600:48:02-
20M4555471Bichler LudwigFT Jahn Landsberg5400:48:04-
21M4560601Wallis MikeClayton le Moors5700:48:19-
22M4564474Bultot ChristianArch5800:48:29-
23M4567484Eichhorn HaraldLG Bad Sod./Neuenhain5700:48:34-
24M4569610Gadler ClaudioGS Vallsugano/Trentino5700:48:47-
25M4572545Lohmeier BernhardTV Geiselhöring5700:48:51-
26M4579519Karotsch FrankTG Stockach5700:49:02-
27M4580585Stückl XaverSVO LA Germaringen5500:49:05-
28M4582467Bauer DieterTB Weiden5700:49:11-
29M4586620Hermesdorf WilfriedTG Konz5700:49:21-
30M4590591Uher JaroslavTJ Sušice5700:49:34-
31M4598537Lais NorbertFC Alemania Unterkirnach5600:50:05-
32M45101479Cvajnar BojanSkofja loka5800:50:07-
33M45102534Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:50:09-
34M45106567Renambatz Jean-PiereLG Bradenkopf5600:50:12-
35M45110570Richard AndreArch5400:50:26-
36M45121555Mühlberg RainerLG Neckar-Enz5400:50:47-
37M45126582Shuttleworth ColinPreston Harriers5800:50:51-
38M45127489Faist ErichLG Kinzigtal5800:50:52-
39M45133490Fischer RolandLT Furtwangen5600:51:07-
40M45135514Hugenschmidt JürgenLG Radolfzell5600:51:14-
41M45138517Jordan RemoLaufteam Oberwallis5800:51:23-
42M45139541Lantelme Pier LuigiAmici Pianezza5500:51:26-
43M45140521Kempf BernhardTV Kippenheim5400:51:26-
44M45146608Wohlschlegel PeterLG Geroldseck5400:51:37-
45M45150525Kieven AnsgarTV Huchem-Stammeln5600:51:48-
46M45154605Weis WernerTV Biberach5500:51:55-
47M45156569Ricardo GonzalezAjijic5800:52:00-
48M45160538Lander EdgarTG Schömberg5600:52:08-
49M45162540Langlotz MartinTSG Maxdorf5800:52:12-
50M45164571Riede KlausDJK Schwäb Gmünd5400:52:17-
51M45165480Dirschauer KlemensLG Tuttlingen-Fridingen5500:52:20-
52M45172469Beaty AndrewCumberland Fell Runners5800:52:30-
53M45176614Sobek MiroslavMatador Púchov5600:52:37-
54M45179557Nezosi GiocondoAtletica Paratico5300:52:41-
55M45180473Brakebusch HerbertUSA Aubenas5400:52:42-
56M45184530Kopper ErichDJK Schwäb Gmünd5400:52:44-
57M45185515Ilzhöfer HelmutTSV Essingen195600:52:46-
58M45187615Igo RogerMilitary Team Belgium5300:52:48-
59M45188487Evans CliffordAberystwyth University5800:52:49-
60M45190488Ewert Hans-HendrikFC Alemania Unterkirnach5500:52:53-
61M45195520Kaupp RainerTSG Backnang5600:53:06-
62M45196592Urban JaroslavSSK ZS Kounice5800:53:09-
63M45198478Cuntz Karl-HeinzLG Kapellen-Drusweiler5500:53:12-
64M45200461Arnold PatrickASPITT Metz5600:53:18-
65M45202477Ciresa VittorioAtletica 3V5600:53:19-
66M45210544Liedtke DietmarBSBV Berlin5800:53:26-
67M45212516Irion WalterLG Tuttlingen-Fridingen5500:53:31-
68M45213533Krčmář PetrTJ Sušice5800:53:34-
69M45214465Bajic MarioLjubljanske mlekarne5700:53:37-
70M45215586Sum ArminLG Badenova-Nord-Schwarzwald5600:53:38-
71M45218531Kraemer FrankTSG 78 Heidelberg5700:53:41-
72M45228594Viol AchimTSV Burgberg5700:54:02-
73M45233611Cicm VladimírSBS Bratislava5800:54:17-
74M45238542Laufer WilfriedLG Baar5700:54:24-
75M45245561Plannendörfer EdgarTV Herbolzheim5400:54:37-
76M45247616Kendall CharlesEngland 00:54:45-
77M45248589Tomes ChrisKeighley & Craven5700:54:45-
78M45250499Gebhard WernerLC Völklingen5800:54:50-
79M45252462Asquith DuncanSKYRAC5800:54:54-
80M45270587Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:24-
81M45287568Renz UweLSG Karlsruhe5700:56:12-
82M45289564Pryde GodronLomond5800:56:17-
83M45296558O'Hagan FrancisNewcastle AC5700:56:33-
84M45301476Carton HubertArch5600:56:38-
85M45305527Klemenc AntonKGT Papez5500:56:45-
86M45309609Wolf HubertTV Huchem-Stammeln5300:56:53-
87M45310580Seelinger BertholdFC Alemania Unterkirnach5600:56:53-
88M45325619Gründling PeterLC Bad Dürkheim5700:57:29-
89M45334463Ates RudolfOpal Kudowa5400:57:45-
90M45336596Voler DragoTS Radenci5500:57:46-
91M45338546Lorenz FlorianTV Biberach5400:57:53-
92M45341505Hanlon DaveDundee Hawkhill Harriers5700:57:54-
93M45342504Hamroun MohamedASPTT Strasbourg5600:57:55-
94M45343572Rosa SergioAtl. S. Martino Amaltea Asics5400:57:56-
95M45345491Flaeswinkel PeterFC Nordirchen5400:57:58-
96M45354482Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:58:17-
97M45361599Votano AntonioAtletica Susa5500:58:37-
98M45363550Maucher GerhardSV Horgenzell5500:58:41-
99M45367575Schober EduardTB Weiden5500:58:48-
100M45369536Labarre DenisColmar Marathon Club5800:58:53-
101M45375501Grogan KevinRathfarnham WSAF A.C.5500:59:01-
102M45378560Pälchen AxelVfL Freudenstadt5500:59:04-
103M45385468Baur HelmutLG Winterlingen5500:59:18-
104M45396554Morent NorbertTSG Luetkirch5700:59:42-
105M45397460Arnold FranzLG Badenova-Nord-Schwarzwald5700:59:45-
106M45399618Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:59:46-
107M45400470Beck JürgenLG Baar5700:59:49-
108M45402493Forker SiegbertTV Kuppenheim5600:59:54-
109M45403602Walter ReinholdBreitensp. Sinzheim e.V.5600:59:59-
110M45410513Hoch GeorgSV Waldkirch5401:00:11-
111M45413464Bächle KarlLG Bradenkopf5701:00:15-
112M45416579Seebacher MatthiasLG Seligenstadt5701:00:19-
113M45419523Keppeler RupertTSV Gershofen5801:00:30-
114M45420508Hauger GeorgTV Biberach5701:00:39-
115M45428597Vollmer FranzIffezheimer Rennbock5701:00:51-
116M45433612Petro LadislavJogg. Klub Dubnica N.V.5401:01:00-
117M45441522Kendl HelmutTSV Berkersheim5601:01:13-
118M45446511Hennig RüdigerLG Bradenkopf5701:01:22-
119M45457485Eisold WolfgangTSV Balgeheim5601:01:43-
120M45458539Lang HansSV Lauffen Power-Team5701:01:45-
121M45466553Mocker FrantišekASK Děčín5801:01:50-
122M45470472Böhrer JürgenTv Hatzenbühl5801:01:57-
123M45472607Wernet EwaldSV Steinach5401:01:58-
124M45475498Gässler GerhardTV kippenheim5401:01:59-
125M45479486Ehrhardt BerndLG offenburg5401:02:09-
126M45498503Fagner WinfriedMRRC München5601:03:16-
127M45518613Padyšák ŠtefanJogg. Klub Dubnica N.V.5801:04:17-
128M45520497Freytag Karl-HeinzLG Bradenkopf5601:04:24-
129M45527475Burger MartinUSC Freiburg5701:04:35-
130M45546573Rott FlorentUnitas Brumath5701:05:18-
131M45556510Hemmerich HubertLAC Quelle FÜ/MÜ/WÜ5801:05:37-
132M45574552Mindžák AndrejLiberec5401:06:16-
133M45591590Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5301:07:23-
134M45597578Schwarz AlbertTSV Rottweil5601:07:37-
135M45629574Schäfer HelmutLG OG Nord-SV Freistett5301:09:30-
136M45639548Klis JanTRS Sila Ustron5301:09:57-
137M45641466Bartolini LucianoAtletica Paratico5501:10:12-
M50 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5025384Rungger AlbertSüdtiroler Laufverein5200:46:29-
2M5026286Beha MeinradFC Unterkirnach5200:46:39-
3M5030404Vello GianniAtl. S. Martino Amaltea Asics5000:46:46-
4M5048378Puchner AloisLG Au-Pregarten5200:47:42-
5M5051334Hübner HansjörgTV Isny5300:47:52-
6M5059345Kiefl PeterTV Geiselhöring5000:48:19-
7M5065368Münzel WolfgangLAZ Obernburg5200:48:31-
8M5071405Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:48:48-
9M5073406Vuilleumier AlainGS Malleray Bévillard5100:48:52-
10M5081322Graf AlfonsSV Waldkirch4900:49:07-
11M5087366Moscato AurelioPolisportiva Lib. Cernuschese5100:49:30-
12M5089375Peterson EwanMoray Roadrunners5200:49:32-
13M5096299Cappelletti TarcisioAtletica Team Loppio5300:49:50-
14M5099377Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:50:05-
15M50103336Imhof WalterLaufteam Oberwallis5200:50:10-
16M50112280Abgottspon AntonTV Stalden5200:50:27-
17M50115389Schmiederer AlfonsSV Steinach5100:50:32-
18M50118382Rogelj JozeBTC Bauer5100:50:37-
19M50119407Wahl MartinWSV Oberaudorf5000:50:39-
20M50122413Líška ĽubomírAK Žilina5300:50:47-
21M50128294Brown SteveWelsh Masters5300:50:53-
22M50130300Chaintreuil DanielE.A.Cluny5300:50:55-
23M50131291Blum SiegfriedFC Unterkirnach5000:51:02-
24M50134315Foidl HermannLg Pletzer Hopfgarten4900:51:14-
25M50136342Käshammer RolandLG Ortenau Nord/TV Kappelr5200:51:16-
26M50141414Sviták StanislavAK Žilina5000:51:28-
27M50144284Barralet GrahamAshgrove Rangers Athletics Club5100:51:30-
28M50147380Re AngeloPolisportiva Lib. Cernuschese5200:51:37-
29M50151371Pánek PavelESO Novotný Jindřichův Hradec5000:51:50-
30M50152339Jarrett Henry GeorgeCumberland Fell Funners5200:51:51-
31M50155328Hinterecker WolfgangSparda Team Rechbergh.5200:51:59-
32M50158409Winn JackieCumberland Fell Runners5100:52:00-
33M50159354Lehmann GünterLT Furtwangen5200:52:04-
34M50163386Schäfer RolfTS Schramberg4900:52:14-
35M50169374Peace NicholasIlkley Harriers5300:52:23-
36M50170416Lassak DušanMarvel Martin5100:52:25-
37M50174288Benz HubertUSC Freiburg5200:52:32-
38M50192316Foschi MarioEngland Team5300:52:57-
39M50193361Maslo GüntherTSV Essingen5100:53:01-
40M50201338James RobertEngland5200:53:18-
41M50206417Kováč MiroslavLoko Trenčín5200:53:23-
42M50209265Bartolini LuigiAtletica Paratico5100:53:26-
43M50211367Müller BerndLG Bad Sod./Neuenhain5300:53:29-
44M50220391Schröder WernerFC Nordkirchen5000:53:45-
45M50230400Tiefenbacher WilliTVN St. Veit/Gölsen5000:54:09-
46M50242388Schmid RudiTG Schömberg5000:54:28-
47M50243281Armitage DavidCosmic Hill Bashers5100:54:33-
48M50246327Hentschel OskarTSV Rottsweil5200:54:39-
49M50255306Donadoni LivioAtletica Paratico4900:54:56-
50M50256311Erhart Hans-PeterLG Baar5300:54:58-
51M50257359Maier HansTLV Simonswald5300:55:01-
52M50261333Hoss JosefLG Rhein-Wied5200:55:06-
53M50263292Böhm ZdeněkLiberec5100:55:09-
54M50266393Seng HeinzLG Baar4900:55:16-
55M50268410Tomasi LinoG.S. Valsugano/Trentiono5000:55:19-
56M50272348Klos Karl-HeinzLC Donnersberg5200:55:26-
57M50278363McGuire AlexFife A.C.5200:55:43-
58M50284419Spiller ManfredTV Bitz 00:56:00-
59M50287314Florentz RolandColmar Marathon Club5000:56:12-
60M50289403Van Nahmen HeinrichLG Alpen5000:56:17-
61M50291392Scigocki JanLG Grossstrelitz5100:56:22-
62M50294317Frank LotharSV Waldkirch5000:56:27-
63M50295305Dangelmaier HelmutDJK Schwäb Gmünd5200:56:28-
64M50297349Koal GerdNLLB Cottbus5200:56:34-
65M50300360Maisenbaccher HansFC Unterkirnach5000:56:38-
66M50313329Hirsch WernerLCDJK Mannheim5200:57:02-
67M50314293Bonassi LucianoATL Paratico5300:57:09-
68M50319418Hines IanCornwall Orienteering Club5300:57:15-
69M50330304Dangelmaier HansDJK Schwäb Gmünd5200:57:38-
70M50333387Scharfetter BertlLC Oberpinzgau4900:57:44-
71M50351357Mahlau BernhardTV Steinheim4900:58:13-
72M50357337Jähtzen HerbertGazelle Pforzheim5000:58:28-
73M50365341Jermieson AshleyCosmic Hill Bashers5000:58:43-
74M50374289Bernard HenrykBBC Koblenz Horche5100:59:00-
75M50380331Hofmann KlausTuS Greishen4900:59:09-
76M50384312Ferenbach FranzSV Steinach5200:59:16-
77M50387343Kauk JohanDJK Ellw.-SG Virngrund5200:59:22-
78M50388310Erber AntonTSV Gershofen4900:59:23-
79M50407365Micic DragoslavVeteran BG4901:00:08-
80M50418283Barnscheidt Karl-HeinzSV-Lembeck5001:00:29-
81M50421401Tronjeck MatthiasWSG 81 Königs Wusterh.5201:00:39-
82M50424381Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5301:00:46-
83M50437297Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:01:08-
84M50438415Czetmayer JozefMatador Púchov5301:01:09-
85M50442402Twardy ZdzislawLG Grossstrelitz4901:01:13-
86M50445298Canatmessi GiorgioAtletica Paratico5101:01:20-
87M50453320Gartner WilliTV Eisental4901:01:36-
88M50454347Klenner NorbertTSV Frickenhausen5301:01:42-
89M50456324Hallmer WilhelmLLC Marathon Regensburg5301:01:43-
90M50473351Krejsa VáclavBering Praha5201:01:59-
91M50480352Lademacher RalfGut-Heil Neumünster5101:02:09-
92M50484326Heinen JosefTV Huchem-Stammeln5101:02:30-
93M50491344Kettyle WesleyA.C.K.C5001:02:52-
94M50492369Nittel Hans-JoachimFT Freiburg5001:02:58-
95M50493290Bihrer MartinLG Bradenkopf5101:03:02-
96M50496395Serowy WernerASC Dillenburg4901:03:10-
97M50499399Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:03:17-
98M50510353Lang HorstLG Brenztal TV Hürben5101:03:43-
99M50511321Goldsmith NeilAltrincham5001:03:47-
100M50542323Gril GilbertColmar Marathon Club5001:05:00-
101M50562358Mahlburg RudolfBreitensp. Sinzheim e.V.5201:05:48-
102M50563303Cufer VojkoPodbrdo5301:05:49-
103M50581394Serowy HelmutASC Dillenburg4801:06:49-
104M50590411Bakyta JánJogging klub Dubnica5301:07:22-
105M50598412Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5101:07:38-
106M50613318Frei WernerSC Auenstein5301:08:44-
107M50614295Brown Willie JohnNewcastle AC5201:08:46-
108M50620397Singler AloisLG Geroldseck5101:09:09-
109M50628319Frýba HugoTJ Horní Kostelec5201:09:28-
110M50648362Mc Veigh MartyNewcastle AC5101:10:33-
111M50653309Dunkel ReinerTV Inzlingen5201:10:53-
112M50660330Hoffmann KarlLG Kapellen-Drusweiler5101:11:45-
113M50669390Schneider ErnstTV Müllheim4901:12:37-
114M50677307Douté ChristianASPTT Strasbourg5001:13:21-
115M50679372Pankratow ArnoldLT Bittermark Dortmund5101:13:29-
116M50691376Pfeifer HeinzTSV Eschollbrücken-Eich5301:14:47-
117M50696385Sappl GeorgSt. Moritz5201:15:33-
118M50699282Aschieris AdrianoAtletica Susa5201:16:02-
119M50707301Clayton NeilSkyrac AC4901:17:42-
120M50712396Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:18:30-
121M50721408Wanner RolfKarlsruher SC4901:21:11-
M55 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5556233Van Noten OmerROBA4700:48:07-
2M5574249Storchegger MartinSchweiz 00:48:56-
3M5575214Orlandini RobertoSan Pellegrino4500:48:58-
4M5593220Reitmeir HelmutLC Buchendorf4400:49:45-
5M5597215Overton DuncanKeswick AC4800:50:00-
6M55105191Grant BernardHarrogate Harriers4800:50:12-
7M55109211Milan ClaudioAtletica Susa4600:50:24-
8M55123199Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:50:47-
9M55125195Hesketh AnthonyHorwich4800:50:49-
10M55129193Hausmann CarstenRemschneider Schwimmverein4800:50:53-
11M55142187Fruet AlfredAthletic Club 96 Alpikom4500:51:29-
12M55145229Steiner HeinzLG Raiffeisen Telfs4400:51:31-
13M55148185Evans DicCardiff A.A.C.4600:51:41-
14M55166272Moormann BerndLV Einheit Greiz 00:52:21-
15M55173238Wiederrich KarlheinzTSV Mindelheim4800:52:31-
16M55175177Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:52:35-
17M55178236Weissenberger HubertLG Hohenfels4800:52:38-
18M55181223Schlenker EdmundVFL Ostelsheim4400:52:42-
19M55186208Mc Henry DesiWillowfield Harriers4700:52:46-
20M55221230Tait DavidDark Peak Fell Runners4700:53:46-
21M55237182Dannenhauer GerhardTSG Backnang4600:54:23-
22M55244241Froner IginioG.S. Valsugano/Trentiono4500:54:35-
23M55259237Welle LudwigLG Geroldseck4400:55:05-
24M55267202Konrad JosefLG Baar4800:55:17-
25M55274181Cuntz HerbertLG Kapellen-Drusweiler4800:55:30-
26M55292190Gore BrianHorwich4700:56:22-
27M55303216Patterson JimNewcastle AC4600:56:43-
28M55332210Merlak KonradHotedrsica4800:57:44-
29M55337217Preece BenDeeside Runners4400:57:52-
30M55339225Schwndemann HansLG Ortenau Nord4400:57:53-
31M55353192Hangst JürgenLG Badenova-Nord-Schwarzwald4800:58:16-
32M55362234Violin GiuseppeAtl. S. Martino Amaltea Asics4600:58:40-
33M55392235Wagner RunaldLG Hünxe4800:59:31-
34M55395174Becker Karl HeinzTV Hermeskeil4600:59:40-
35M55404203Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:00:05-
36M55405213Nordmann Karl HeinzLG Eichsfeld4701:00:07-
37M55408231Timmermann GerhardTSV Berkersheim4501:00:10-
38M55422205Lerch VladislavŽST Olomouc4801:00:40-
39M55425180Cufer PeterPodbrdo4601:00:48-
40M55434207Lutz RainerLG Geroldseck4801:01:03-
41M55448196Hirth DieterTSV Rottweil4801:01:27-
42M55460243Dunaj-Spily PeterJogg. Klub Dubnica N.V.4801:01:47-
43M55461221Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:01:47-
44M55468248Lorenzetti RonaldoAtletica Paratico 01:01:53-
45M55469200Kaspar WendelinTV Kippenheim4801:01:57-
46M55482228Stefanski RolfSV Langendreer 044701:02:15-
47M55485189Gawrys CzeslawLKS Iskra Jaszkowa4701:02:31-
48M55486227Škrleta JanNová Včelnice4601:02:35-
49M55501171Bakmaz BorisAtletica Susa4401:03:17-
50M55526201Klink WernerDJK Schwäb Gmünd4701:04:34-
51M55534184Eichberger Hans JürgenTV Hatzenbühl4701:04:50-
52M55553206Lordi BenedettoAtletica Paratico4701:05:33-
53M55554172Bauch HelmutTSV Berkersheim4701:05:34-
54M55559212Nolz GüntherUnion Traismauer4801:05:40-
55M55560218Reich FernandoTV Ihringen4401:05:44-
56M55566224Schmitt HeinzSV Steinach4701:05:54-
57M55567173Bauer RomanLC Aichach4301:06:01-
58M55584183Donaldson RonnieN.I.M.R.A.4501:06:51-
59M55592232Toobe PeterTV Sinsheim4701:07:28-
60M55610197Höfler IvoVillingen Schwenningen4401:08:31-
61M55651209Melinz JohannTV Frohleiten4301:10:44-
62M55661178Campanini FernandoAtletico Agordina4601:11:48-
63M55664175Becker WernerTV Sinsheim4701:12:04-
64M55667188Fuchs BedřichTJ Dobříš4401:12:19-
65M55668239Winkler KarlTSV Gershofen4501:12:35-
66M55687222Schäffler KarlSG Nellingen4501:14:21-
67M55695219Reininger RudiLG Kapellen-Drusweiler4601:15:12-
68M55698245Liko AntonJogg. Klub Dubnica N.V.4601:16:01-
69M55701247Füllöp VladimírJogg. Klub Dubnica N.V.4701:16:33-
70M55706204Lanz GünterFT 1844 Freiburg4601:17:36-
71M55737242Georg AndrzejTRS Sila Ustron4801:31:58-
M60 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M60107121Lessing PeterSC Önsbach4100:50:21-
2M60137143Scheiber KasparStraumann Running Team3900:51:22-
3M60205130Neff HeinrichFC Blau-Weiss Bellamont4200:53:21-
4M6021690Amies JohnMacclesfield Harriers4200:53:38-
5M6022998Blersch KurtVfL Freudenstadt4000:54:04-
6M60240137Rampf RolandMBB-SG Augsburg4200:54:25-
7M60249103Bussmann ReinhardLG Kreis Dachau4300:54:48-
8M6026997Beckmann RolandTSV Schmiden3900:55:22-
9M60276102Buckle KennethWelsh Masters4100:55:38-
10M60320128Mueller SiegmarLG Esslingen4000:57:15-
11M60335126Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:57:46-
12M60346101Braun UlrichLG Lage-Detmold3900:57:59-
13M60359100Blust HeinzLG Hohenfels4200:58:29-
14M60366154Babra JosefKB Osrblie4100:58:45-
15M6037791Backes HorstSaar 50 Saarbrücken3900:59:02-
16M60379129Muray PaulHorwich4100:59:06-
17M60386117Burns William KeithCarnethy HR4200:59:19-
18M60426107Eichelberger WalterS.V. Post Zug4101:00:49-
18M60426152Wessiak WalterATV Graz4101:00:49-
20M60431150Valli RoccoAtletica Paratico3901:00:58-
21M6044496Bechtel WilfriedPost LG Heidelberg4201:01:19-
22M60450108Eisinger HansVFA Neunkirchen4101:01:30-
23M60459104Cromar StephenDundee Hawkhill Harriers3801:01:46-
24M60465136Pesavento HeinzVFL Freudenstadt4201:01:50-
25M60471124Love CharlesDundee Hawkhill Harriers4301:01:57-
26M60495122Lorenz WernerTus Schönau4301:03:08-
27M60502114Hoffmann PeterLC Bad Dürkheim3901:03:23-
28M60507147Taylor PeterBorder Harriers3901:03:38-
29M60512115Hribernik FrancAK Koper4101:03:48-
30M60529133Nittel LotharFT Freiburg4301:04:39-
31M6053094Banfi MarianoPodistiValle Olona4001:04:44-
32M60531125Malý ZdeněkSokol Beroun4201:04:44-
33M6053893Baier GünterLg Stadt Hatterheim4001:04:55-
34M60539127Mayer GeorgTSV Riedlingen3901:04:57-
35M60552139Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:05:32-
36M60565123Stavitz JosefOlymp Praha 01:05:53-
37M6057199Blessing WalterFC Unterkirnach3901:06:14-
38M60575105Drandarakis GeorgiosTSV Rottsweil4001:06:21-
39M60606140Ringwald HansLG Bradenkopf4101:08:22-
40M60616116Kehr HansVFL Kirchheim/Teck4001:08:47-
41M60630145Schmittner WernerTV Ochsenfurt3901:09:35-
42M60633148Thudium HeinzLG Baar4001:09:43-
43M60644113Hartmann EckehardATS Cuxhaven4001:10:18-
44M60649110Fromm JürgenSSC Hanau-Rodenbach4001:10:40-
45M60655109Frohne FreimutTSV Berkersheim4301:10:59-
46M60663131Neunecker BerndLG Kämpfelbach3901:12:02-
47M60666106Eckner HubertLG Hof/Bayern3901:12:12-
48M60670134Obermaier WilliTSV 05 ROT4101:12:42-
49M60674138Rapp MartinTV Villingen4201:12:50-
50M60690142Schäfter HeinzSenioren Laufv. Schweiz4301:14:33-
51M60692149Trontelj MiroAK Koper4001:14:48-
52M60693141Ritzenthaler JeanCSL Neuf-Brisach4101:14:53-
53M60703120Kubík JosefSK Ptačina3801:16:58-
54M60705119Klingmann HerbertFC Kirnbach4001:17:33-
55M60729132Nimmo IanCarnethy HRC4001:23:59-
56M60731151Vogt EugenTVDÄ Hanau4001:25:32-
M65 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6522277Weber HansLCAV Doubrava3800:53:47-
2M6523930Althaus GerdRemschneider Schwimmverein3700:54:24-
3M6525858Pedrazza GiancarloFull Sport Merano3800:55:05-
4M6526539Collins JohnSwansea Harriers AC3700:55:12-
5M6527346Ganss LotharDJK Salz3700:55:27-
6M6528169Seeger HorstFC Alemania Unterkirnach3800:55:52-
7M6530752Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:56:52-
8M6535886Manghi NinoEndas Mameli-Ravenna 00:58:28-
9M6538333Baggia BrunoAltetica Valli di Non e Sole3400:59:13-
10M6541438Clemens HorstLC Paderborn3801:00:15-
11M6543537Cerello AngeloAtletica Casorate3401:01:05-
12M6545266Rohn HorstTSV Schmiden3801:01:35-
13M6548344Freund KarlTSV Lautlingen3801:02:16-
14M6548934Baumann KonradMurrtal Runners3601:02:46-
15M6549953Manz BrunoTV Eisental3801:03:17-
16M6550831Amarell LudwigTriathlon-Club Suhl3501:03:41-
17M6552347Gruenig WilhelmTSV Eschollbrücken-Eich3801:04:29-
18M6554071Stelzer HerbertPostsportverein Graz3601:04:58-
19M6554925Besch FritzIGL Reutingen3701:05:28-
20M6555054Mesel LudwigLC Bad Dürkheim3501:05:28-
21M6555157Nanke WernerBK Kravaře3801:05:32-
22M6555773Straub RupprechtTSV Gershofen3701:05:37-
23M6555865Rist HubertLG Radolfzell3601:05:39-
24M6557656Hrubý MilanASK Blansko3801:06:25-
25M6560876Waibel AntonTSV Rottweil3701:08:29-
26M6562175Vilvo KonradTV Huchem-Stammeln3801:09:09-
27M6562464Res JakaImes Sezana3501:09:22-
28M6563268Scheuer ManfredTG Konz3501:09:42-
29M6563640Dähne GerhardTV Biberach3801:09:48-
30M6565232Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3401:10:49-
31M6565442Duffy PeterNorthern Jets AC3501:10:55-
32M6565879Číž FrantišekOrol Prievidza3501:11:10-
33M6567667Scharf NorbertESV Offenburg3801:13:15-
34M6570043Flach KalliLG Seligenstadt3801:16:28-
35M6570849Hayde ArnulfPSV Holzminden3701:17:46-
36M6571163Renschler HerbertVFL Freudenstadt3401:18:14-
37M6571474Tinsel BerndSC Oberlahn3701:19:02-
38M6571878Wolter ReinholdTB Emmendingen3601:20:25-
39M6571936Biskupiak HenrykSHA Ustron3601:20:57-
40M6572562Reng AlwinSV Fischbach 1912 e. V.3601:22:57-
41M6573045Frey WillibaldTV Inzlingen3801:24:32-
42M6573441Domanský IvoAVC Praha3801:28:31-
43M6573955Mayer WilhelmTV Rodenkirchen3501:58:11-
M70+ (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M704309Gauld BillCarnethy3301:00:55-
2M704324Buchar JanKVG Vrchlabí3301:00:58-
3M7044025Mrozinski BoleslawTSR Sila Ustron3001:01:12-
4M7053610Guerini GiovanniAtletica Paratico3301:04:52-
5M7054718Ragg RemigiusLG Brandenkopf3301:05:20-
6M7057315Menarry AlexanderDarlington3201:06:15-
7M7057722Stille FritzPSTV Konstanz3301:06:25-
8M7058311Herkert TheoLG Ortenau Nord3001:06:50-
9M7059613Hosp FranzLäuferclub Bozen3201:07:36-
10M706092Brandenburger UlrichASC Dillenburg3201:08:30-
11M7061117Pfisterer ErnstASG Triathlon Hockenheim3101:08:38-
12M7061919Schild NorbertLCAV Doubrava3201:09:03-
13M706373Braun EngelbertTV Bühlertal2801:09:50-
14M7064028Smith Allan Spencer3M Gorseinon RRC3301:10:00-
15M7064716Oberauer MichaelLCL Aufi + Owi2701:10:32-
16M7067123Storz WernerTV Müllheim2801:12:42-
17M706721Armbruster WilliSC Önsbach3301:12:45-
18M706758Eder HermannTSU Schenkenfelden3301:13:02-
19M7067812Holzner JuliusLTC Graz3201:13:26-
20M7068126Varga VincentMaraton Košice2701:13:40-
21M7068820Schwab OttoGazelle Pforzheim2801:14:22-
22M707176Cuder MartinoAlpini Udine2801:20:22-
23M7072724Zipp HeinzLG Neckar-Enz3001:23:13-
24M707325Cetnarski FranzUSC Freiburg2801:25:53-
25M707337Dürrschnabel RobertDJK Villingen2901:26:57-
26M7073621Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:30:44-
27M7073814Klein ReinhardUSC Freiburg2401:40:53-
28M7074027Truska JanCH Komárno2602:04:46-
W35 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W3584876Gassmann DanielaTSV Galgenen6400:49:19-
2W3594894Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:49:48-
3W35113892Walter TinaDJK Schwäbisch Gmünd6800:50:29-
4W35223883Lennartz BirgitLLG St. Augustin6500:53:49-
5W35253878Hargreaves JacquelineCumberland fell runners6500:54:55-
6W35264891Walter IrisTV Meisenheim6700:55:11-
7W35277875Filippi IsabellaAtletica Paratico6600:55:41-
8W35286881Kirschke ViolaTSG 78 Heidelberg6700:56:06-
9W35308873Nooijer ElisabethAltis Amersfoort6400:56:52-
10W35315870Bellorini OmbrettaAtletica Verbano6700:57:11-
11W35326874Dugdale EvelynKendal6400:57:29-
12W35398877Hala UlrikeLG Baar6500:59:46-
13W35406888Trobec UršaTK Kobarid6701:00:08-
14W35504880King ChristineLG Badenova-Nord-Schwarzwald6401:03:24-
15W35545887Stare KatarinaTK Bohinj6801:05:11-
16W35604893Slobodová JarmilaKB Osrblie6501:08:16-
17W35631879Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:42-
18W35659885Moors ChristineTV Wallersdorf6401:11:13-
19W35715882Kopf KarinLg Bradenkopf6301:19:05-
W40 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4092675Heilig-Duventäster Marie-LuiseLG Welfen6100:49:42-
2W40124695Rueda-Oppliger FabiolaStade GENEVE6300:50:48-
3W40142678Imgraben BarbaraTV Britzingen6100:51:29-
4W40149677Hoeltz UlrikeLSG Karlsruhe6100:51:45-
5W40161685Macdonald CarlineWellingten Harriers A.C.6300:52:08-
6W40189686Müller BrittaVFL Freudenstadt6200:52:50-
7W40207681Kubicka IrmgardLG-AU Pregarten6000:53:23-
8W40217700West SuzyCSU6300:53:40-
9W40225676Hermann UrsulaLT Furtwangen6000:53:52-
10W40299661Beaty KateCumberland Fell Runners5800:56:36-
11W40302673Gertsch ClaudiaLG Badenova-Nord-Schwarzwald6100:56:41-
12W40317667Calmbach AndreaDJK Schwäb Gmünd6300:57:13-
13W40321662Becconsall SueBingley Harriers5900:57:21-
14W40324697Shannon AlwynneNewcastle AC6100:57:27-
15W40327660Armitage SoniaCosmic Hill Bashers6000:57:35-
16W40370684Lütticken IrmgardPST Trier6300:58:55-
17W40376691Pointner BarbaraWSV Bad-Hofgastein6200:59:02-
18W40401690Pernstich HildegardAlpikum Bozen 966200:59:51-
19W40412702Zacharias AnneTSV Öttlingen6001:00:14-
20W40415666Budgett SuzanneEngland6201:00:18-
21W40417674Haerer GertrudLG Bamberg6101:00:27-
22W40436699Straub AnnetteSSC Hanau-Rodenbach5901:01:05-
23W40439696Schmid MariaTV Zwiesel5801:01:10-
24W40477668De Vack-Reichel CarolLG Baar6001:02:07-
25W40522703Cígrová AnnaBS Tatran Turany6001:04:26-
26W40528683Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:04:38-
27W40532694Rosenfalder IngridDJK Schwäb Gmünd6101:04:44-
28W40537669Erdl SieglindeTV Geiselhöring6101:04:54-
29W40544689Obermaier EllenTSV 05 ROT6101:05:09-
30W40572688Noble LoisCosmic Hill Bashers6201:06:15-
31W40582693Rofka SolveigDJK Schwäb Gmünd6101:06:49-
32W40602701Wette-Schiestl AdelheidTV Endingen6101:08:08-
33W40615698Staudt AlwineTV Hermeskeil5901:08:47-
34W40634670Fehrenbach-Kienzler GiselaLT Furtwangen5901:09:45-
35W40646679Kleine GabiWSV Oberhof 056201:10:27-
36W40650682Lederer ReginaLCM Rheinfelden6101:10:43-
37W40657664Borm HelgineTV Sinsheim6201:11:01-
38W40684665Buck Lindsay JeanCumberland Fell Runners6001:14:13-
W45 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W45177623Brakebusch-Leveque OdiUSA Aubenas5800:52:37-
2W45227639Kieninger RenateFC Unterkirnach5400:54:00-
3W45251620Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:51-
4W45271630Fischer AnneATS Cuxhaven5500:55:24-
5W45304638Ilzhöfer AngelikaTSV Essingen5700:56:43-
6W45306629Emberger MariaLG Pletzer Hopfgarten5400:56:50-
7W45318643Moras DanilaLeonis Marco5500:57:14-
8W45323645Rungger GertraudL.F. Sarntal Raiffeisen5500:57:25-
9W45344633Frotsching AnniLAC Salzburg5700:57:57-
10W45346641Laney MaureenClayton le Moors5300:57:59-
11W45350648Slater KarenSettle Harriers5700:58:05-
12W45368650Tomes ElizabethKeighley and Craven AC5700:58:51-
13W45382631Flügel MonikaSKI-Club Neuenstein5800:59:13-
14W45390625Cagol ElkeLSG Karlsruhe5500:59:27-
15W45393635Harvey KatherineAltrincham5800:59:35-
16W45429649Sommer ErikaLG Welfen5701:00:52-
17W45474640Knaeble RoswithaTV Niederschopfheim5501:01:59-
18W45487634Goetz ElsaLG Baar5801:02:39-
19W45490636Hendrickx Vicky OctavieROBA5501:02:47-
20W45514647Serr MariaSC Lauf/LG Ort. Nord5701:03:55-
21W45524642Michaelis-Steck HeidemarieLG Brenztal5501:04:29-
22W45535646Schlageter ElkeLT Furtwangen5601:04:51-
23W45568637Hornung EdithUSC Freiburg5401:06:01-
24W45588632Foidl PaulaLG-Pletzer Hopfgarten5501:07:05-
25W45593628Dirr AngelikaTV Herbolzheim5801:07:28-
26W45622626Cufer MarjetaPodbrdo5801:09:12-
27W45623624Brown BarbaraACKC5701:09:21-
28W45662621Bloor HilaryDark Peak5401:11:49-
29W45689627Cufer MilojkaPodbrdo5401:14:29-
30W45720644Ruhland KerstinLSV 1990 Kitzbühel5501:20:59-
W50 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W50293443Muschler LianeSC DHfK5000:56:24-
2W50329425Fairfax LouiseTasmania5100:57:38-
3W50356457Zentner LidiaGazelle Pforzheim5300:58:26-
4W50409439Lipp-Scherzer RegineLaz Salamander Kornw5001:00:11-
5W50463446Paul BärbelLG Welfen5301:01:48-
6W50467427Grm OlgaKlub Trmastih4901:01:51-
7W50509455Winkler LuiseTSV Gershofen5101:03:42-
8W50515435Kornamayer ChristelTV Biberach5201:03:59-
9W50521434Koal IngridNLLB Cottbus4901:04:25-
10W50525431Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:04:30-
11W50548428Hain-Anderer MariaLG Radolfzell5201:05:23-
12W50564454Weisser ChristaFC Unterkirnach5101:05:51-
13W50570447Pfleider HelgaVfL Freudenstadt5101:06:12-
14W50578441Meiers WaltraudLT Brüderkrankenhaus5101:06:27-
15W50579423Dodds WendyClayton Le Moors5001:06:30-
16W50586424Edel-Göth HaneloreDJK Schwäb Gmünd5201:06:56-
17W50594440Lörsch ClaudiaLSV Ladenburg4901:07:29-
18W50595433Knapp CordulaTV Heppenheim4901:07:32-
19W50599442Metz HanneloreTV Haueneberstein4901:07:52-
20W50601420Bersier YvonneSarn5301:08:04-
21W50603426Gore LindaHorwich4901:08:15-
22W50612421Bizjak UrskaSkofja loka4901:08:42-
23W50618444Nimmo AnneCarnethy HRC5301:09:02-
24W50625436Korte IrenaTSV Eschollbrücken-Eich5301:09:26-
25W50635449Schmiederer RitaLG Ortenau Nord5001:09:47-
26W50638452Watmore AnnDark Peak Fell Runners5301:09:53-
27W50643453Weinzierl ChristaTV Geiselhöring4901:10:17-
28W50682450Schwendemann BrigitteLG Ortenau Nord5001:13:45-
29W50685437Küst MargaritaBreitensp. Sinzheim e.V.5301:14:13-
30W50697448Robinet BrigitteTV Haueneberstein5101:15:50-
31W50710430Jermieson DianaCosmic Hill Bashers5201:17:57-
32W50726438Lajovic-Zakrajsek AlenicicaAK Pivka5301:22:59-
W55 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W55349268Spronk MarianneSV Viktoria Goch4800:58:00-
2W55394265Schaeffler RoswithaLCM Rheingelden4600:59:38-
3W55447266Schmittner GerlindeTV Ochsenfurt4501:01:23-
4W55451264Regitz ErikaTV Denzlingen4601:01:31-
5W55478255Hinz AdelheinLG Vogelsberg4301:02:08-
6W55505251Brancaleone EvelinaAtletica Agordina4601:03:31-
7W55513257Krauter UteTSG 78 Heidelberg4301:03:49-
8W55516250Bauer LeniLC Aichach4501:04:07-
9W55533269Zehendner HanniSöflingen TSG4601:04:46-
10W55541262Novotná EvaLetohrad4801:05:00-
11W55580267Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4401:06:37-
12W55605259Lemoncello PhyllisFife Athletic Club4701:08:18-
13W55617261Norer EmanuelaLSV 1990 Kitzbühel4801:08:49-
14W55626256Kraus AnniTG Viktoria Augsburg4401:09:27-
15W55642263Overton PatriciaKeswick AC4701:10:15-
16W55656258Kuss VeronikaLT Furtwangen4801:11:00-
17W55673260Nittel BrigitteSV Kirchzarten4701:12:49-
18W55704254Habel BrigitteSV Jungingen4601:17:10-
W60 (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W60543163Schneider EmmiLC Diabü Eschenburg4001:05:06-
2W60561156Berghaus BärbelSolinger LC4001:05:45-
3W60585166Wolf BarbaraTG Viktoria Augsburg4101:06:52-
4W60607157Bürkle GudrunLFV Schutterwald4101:08:29-
5W60680160Maulbetsch HildeFC Kirnbach4201:13:33-
6W60683159Mandel BärbelLT Bittermark Dortmund4201:13:57-
7W60686167Zollmann Marie ElisabethLAG Siegen4101:14:21-
8W60702164Thiel ReginaLC Donnersberg4101:16:33-
9W60709161Moser AmandaPost SV Graz4301:17:54-
10W60722155Adler ChristaLT Endingen4101:21:33-
11W60735158Hocevar Trontelj SilvaAK Koper4301:29:04-
W65+ (trať 10 km, 700 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6571382Stiegmann AnnemarieLG Lage-Detmold3501:18:34-
2W6571681Reng AnnemarieSV Fischbach 1912 e. V.3801:19:17-
3W6572380Hufnagel IngeLTG Kämpfelbach3701:21:41-
4W6572483Kleinová MáriaSOV Prievidza3801:22:50-
5W6572884Marcibálová MáriaSlavia Čadca3401:23:58-
6W6574188Kondziolka DanutaSila Ustron3302:08:09-
Trať 10 km, 700 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401857Schmuck HelmutLCC Wien6300:42:43-
2M402725Bryson RobinNewcastle AC6200:43:01-
3M403835Torresani FrancoAtl. Trento6200:43:10-
4M404791McNeilly DeonNewcastle AC6200:43:25-
5M405813Roberts CraigKendal6300:43:40-
1M456481Doll CharlySv. Kirchzarten5400:43:56-
6M407742Faveaux ThierryArch6300:43:58-
7M408860Hartmann UweLC Saucony Saar5900:44:03-
2M459598von Tabouillot WolfgangTSG 78 Heidelberg5800:44:08-
8M4010730Convert GillesA.S.Monteferrand6000:44:17-
3M4511556Neill DavidStaffordshire Moorlands AC5600:44:34-
9M4012839Vandercammen AlainMilitary Team Belgium6300:44:52-
10M4013830Steinbacher WisiTSV Wattwil6200:45:11-
11M4014848Zervas TorstenLG Seligenstadt6100:45:22-
4M4515581Senoner HugoAtletica Gherdeina5500:45:27-
12M4016722Bougon DidierU-S-P-A5800:45:31-
5M4517526Klaeren KlausPST Trier5700:45:41-
13M4018856Blaško MilanŠport Rysy Poprad6100:45:50-
14M4019832Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:52-
15M4020740Erdlenbruch MichaelLG Leinf. Echterdingen5900:45:59-
16M4021792Meffan PatrickAthletics Nelson5900:46:07-
6M4522617Jakubowski MarianPolen5700:46:08-
7M4523529Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:13-
17M4024745Fowler MalcolmPennine Fell Runners6300:46:15-
1M5025384Rungger AlbertSüdtiroler Laufverein5200:46:29-
2M5026286Beha MeinradFC Unterkirnach5200:46:39-
18M4027717Bayer StephanSC Mengersgereuth-Hämmern6100:46:41-
8M4528600Wahli Jean-PierreGSM Bévilard5700:46:44-
19M4029849Höller KarlSV Mölten Raiffeisen6300:46:45-
3M5030404Vello GianniAtl. S. Martino Amaltea Asics5000:46:46-
20M4031785Malbo ChristianLa Sanfloraine6300:46:47-
21M4032843Ward AdamCarnethy6100:46:48-
9M4533593Urh IvanKGT Papez5600:46:48-
10M4534588Thurner WinfriedLT Furtwangen5700:46:50-
11M4535604Weedall MichaelEngland5600:46:53-
22M4036828Shaw AndyHolmfirth Harriers6100:46:56-
12M4537507Hasselmann RolfLG Hünxe5700:46:58-
23M4038727Calmbach UliDJK Schwäb Gmünd6200:46:59-
13M4539500Graf Karl-HeinzUSC Freiburg5800:47:00-
24M4040744Forster PeterMRRC München5900:47:02-
14M4541562Prager FranzWSV Otterskirchen5700:47:06-
25M4042734Degrieck IvanMilitary Team Belgium6000:47:13-
15M4543495Framton DuncanEngland5800:47:13-
16M4544566Reier JosefTSV Tettau5500:47:18-
26M4045776Kühn ReinerLG Stadt Hatterheim6100:47:21-
27M4046724Brugger LudwigLG Badenova-Nord-Schwarzwald5900:47:27-
17M4547595Vogg HerbertTG Viktoria Augsburg5400:47:33-
4M5048378Puchner AloisLG Au-Pregarten5200:47:42-
18M4549492Fontan Pier PaoloAtletica Susa5500:47:47-
28M4050831Stephan JoachimUSC Freiburg5900:47:51-
5M5051334Hübner HansjörgTV Isny5300:47:52-
29M4052854Páleník ErvínLokomotiva Trenčín6200:47:56-
30M4053739Eppler KlausTSV Messtetten6100:47:57-
19M4554547Louison Jean ClaudeAS Lyon5600:48:02-
20M4555471Bichler LudwigFT Jahn Landsberg5400:48:04-
1M5556233Van Noten OmerROBA4700:48:07-
31M4057762Hörmann HansMRRC München6000:48:10-
32M4058753Haas AlexanderTV Biberach6200:48:13-
6M5059345Kiefl PeterTV Geiselhöring5000:48:19-
21M4560601Wallis MikeClayton le Moors5700:48:19-
33M4061714Barlow StephenEngland6100:48:23-
34M4062737Emmenecker GerhardLSG Aalen6200:48:24-
35M4063787Markovic ZoranPPD Zeleznicar6000:48:25-
22M4564474Bultot ChristianArch5800:48:29-
7M5065368Münzel WolfgangLAZ Obernburg5200:48:31-
36M4066736Dotter AloisLT Furtwangen6200:48:32-
23M4567484Eichhorn HaraldLG Bad Sod./Neuenhain5700:48:34-
37M4068751Greenwood IanClayton Le Moors6100:48:36-
24M4569610Gadler ClaudioGS Vallsugano/Trentino5700:48:47-
38M4070790Mc Gonigle DermotNewcastle6200:48:47-
8M5071405Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:48:48-
25M4572545Lohmeier BernhardTV Geiselhöring5700:48:51-
9M5073406Vuilleumier AlainGS Malleray Bévillard5100:48:52-
2M5574249Storchegger MartinSchweiz 00:48:56-
3M5575214Orlandini RobertoSan Pellegrino4500:48:58-
39M4076718Becht JoachimFC Unterkirnach6100:48:59-
40M4077780Levell PaulMercia Fell Runners6000:48:59-
41M4078804Pearson GraemeLake City Rotorua5900:49:01-
26M4579519Karotsch FrankTG Stockach5700:49:02-
27M4580585Stückl XaverSVO LA Germaringen5500:49:05-
10M5081322Graf AlfonsSV Waldkirch4900:49:07-
28M4582467Bauer DieterTB Weiden5700:49:11-
42M4083853Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:49:12-
1W3584876Gassmann DanielaTSV Galgenen6400:49:19-
43M4085757Hepburn JohnFort William6100:49:20-
29M4586620Hermesdorf WilfriedTG Konz5700:49:21-
11M5087366Moscato AurelioPolisportiva Lib. Cernuschese5100:49:30-
44M4088846Wieczorek WalerianLKS JSKRA JASZKOWA6200:49:31-
12M5089375Peterson EwanMoray Roadrunners5200:49:32-
30M4590591Uher JaroslavTJ Sušice5700:49:34-
45M4091748Gallagher RonaldWesterlands6000:49:34-
1W4092675Heilig-Duventäster Marie-LuiseLG Welfen6100:49:42-
4M5593220Reitmeir HelmutLC Buchendorf4400:49:45-
2W3594894Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:49:48-
46M4095733De Benedictis PaoloLG Stadt Hatterheim6200:49:49-
13M5096299Cappelletti TarcisioAtletica Team Loppio5300:49:50-
5M5597215Overton DuncanKeswick AC4800:50:00-
31M4598537Lais NorbertFC Alemania Unterkirnach5600:50:05-
14M5099377Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:50:05-
47M40100836Tracanelli GiovanniAtl. San Martino Amalte6000:50:07-
32M45101479Cvajnar BojanSkofja loka5800:50:07-
33M45102534Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:50:09-
15M50103336Imhof WalterLaufteam Oberwallis5200:50:10-
48M40104820Scharbach WilfriedSV Waldkirch5900:50:10-
6M55105191Grant BernardHarrogate Harriers4800:50:12-
34M45106567Renambatz Jean-PiereLG Bradenkopf5600:50:12-
1M60107121Lessing PeterSC Önsbach4100:50:21-
49M40108851Becker WolfgangPST Trier6100:50:23-
7M55109211Milan ClaudioAtletica Susa4600:50:24-
35M45110570Richard AndreArch5400:50:26-
50M40111732Crowe DesmondShettleston6100:50:27-
16M50112280Abgottspon AntonTV Stalden5200:50:27-
3W35113892Walter TinaDJK Schwäbisch Gmünd6800:50:29-
51M40114855Martiš VladimírJogging klub Dubnica n./V.6200:50:31-
17M50115389Schmiederer AlfonsSV Steinach5100:50:32-
52M40116749Ganter ThomasLT Furtwangen5900:50:34-
53M40117814Rodgers RichardNewcastle AC6300:50:37-
18M50118382Rogelj JozeBTC Bauer5100:50:37-
19M50119407Wahl MartinWSV Oberaudorf5000:50:39-
54M40120704Davis Adrian RFIfe A.C.6200:50:41-
36M45121555Mühlberg RainerLG Neckar-Enz5400:50:47-
20M50122413Líška ĽubomírAK Žilina5300:50:47-
8M55123199Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:50:47-
2W40124695Rueda-Oppliger FabiolaStade GENEVE6300:50:48-
9M55125195Hesketh AnthonyHorwich4800:50:49-
37M45126582Shuttleworth ColinPreston Harriers5800:50:51-
38M45127489Faist ErichLG Kinzigtal5800:50:52-
21M50128294Brown SteveWelsh Masters5300:50:53-
10M55129193Hausmann CarstenRemschneider Schwimmverein4800:50:53-
22M50130300Chaintreuil DanielE.A.Cluny5300:50:55-
23M50131291Blum SiegfriedFC Unterkirnach5000:51:02-
55M40132803Pannewitz HaraldTB Tailfingen6000:51:03-
39M45133490Fischer RolandLT Furtwangen5600:51:07-
24M50134315Foidl HermannLg Pletzer Hopfgarten4900:51:14-
40M45135514Hugenschmidt JürgenLG Radolfzell5600:51:14-
25M50136342Käshammer RolandLG Ortenau Nord/TV Kappelr5200:51:16-
2M60137143Scheiber KasparStraumann Running Team3900:51:22-
41M45138517Jordan RemoLaufteam Oberwallis5800:51:23-
42M45139541Lantelme Pier LuigiAmici Pianezza5500:51:26-
43M45140521Kempf BernhardTV Kippenheim5400:51:26-
26M50141414Sviták StanislavAK Žilina5000:51:28-
3W40142678Imgraben BarbaraTV Britzingen6100:51:29-
11M55142187Fruet AlfredAthletic Club 96 Alpikom4500:51:29-
27M50144284Barralet GrahamAshgrove Rangers Athletics Club5100:51:30-
12M55145229Steiner HeinzLG Raiffeisen Telfs4400:51:31-
44M45146608Wohlschlegel PeterLG Geroldseck5400:51:37-
28M50147380Re AngeloPolisportiva Lib. Cernuschese5200:51:37-
13M55148185Evans DicCardiff A.A.C.4600:51:41-
4W40149677Hoeltz UlrikeLSG Karlsruhe6100:51:45-
45M45150525Kieven AnsgarTV Huchem-Stammeln5600:51:48-
29M50151371Pánek PavelESO Novotný Jindřichův Hradec5000:51:50-
30M50152339Jarrett Henry GeorgeCumberland Fell Funners5200:51:51-
56M40153847Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:51:53-
46M45154605Weis WernerTV Biberach5500:51:55-
31M50155328Hinterecker WolfgangSparda Team Rechbergh.5200:51:59-
47M45156569Ricardo GonzalezAjijic5800:52:00-
57M40157743Fehrenbach MichaelLT Furtwangen6100:52:00-
32M50158409Winn JackieCumberland Fell Runners5100:52:00-
33M50159354Lehmann GünterLT Furtwangen5200:52:04-
48M45160538Lander EdgarTG Schömberg5600:52:08-
5W40161685Macdonald CarlineWellingten Harriers A.C.6300:52:08-
49M45162540Langlotz MartinTSG Maxdorf5800:52:12-
34M50163386Schäfer RolfTS Schramberg4900:52:14-
50M45164571Riede KlausDJK Schwäb Gmünd5400:52:17-
51M45165480Dirschauer KlemensLG Tuttlingen-Fridingen5500:52:20-
14M55166272Moormann BerndLV Einheit Greiz 00:52:21-
58M40166806Poeschel HansDJK Ellw.-SG Virngrund6200:52:21-
59M40168731Cornet IvanArch6100:52:22-
35M50169374Peace NicholasIlkley Harriers5300:52:23-
36M50170416Lassak DušanMarvel Martin5100:52:25-
60M40171775Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:52:26-
52M45172469Beaty AndrewCumberland Fell Runners5800:52:30-
15M55173238Wiederrich KarlheinzTSV Mindelheim4800:52:31-
37M50174288Benz HubertUSC Freiburg5200:52:32-
16M55175177Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:52:35-
53M45176614Sobek MiroslavMatador Púchov5600:52:37-
1W45177623Brakebusch-Leveque OdiUSA Aubenas5800:52:37-
17M55178236Weissenberger HubertLG Hohenfels4800:52:38-
54M45179557Nezosi GiocondoAtletica Paratico5300:52:41-
55M45180473Brakebusch HerbertUSA Aubenas5400:52:42-
18M55181223Schlenker EdmundVFL Ostelsheim4400:52:42-
61M40182712Bakker AartAltis6100:52:42-
62M40183750Gessler WernerTV Steinheim6100:52:43-
56M45184530Kopper ErichDJK Schwäb Gmünd5400:52:44-
57M45185515Ilzhöfer HelmutTSV Essingen195600:52:46-
19M55186208Mc Henry DesiWillowfield Harriers4700:52:46-
58M45187615Igo RogerMilitary Team Belgium5300:52:48-
59M45188487Evans CliffordAberystwyth University5800:52:49-
6W40189686Müller BrittaVFL Freudenstadt6200:52:50-
60M45190488Ewert Hans-HendrikFC Alemania Unterkirnach5500:52:53-
63M40191825Schrodi AribertDJK Schwäb Gmünd6200:52:54-
38M50192316Foschi MarioEngland Team5300:52:57-
39M50193361Maslo GüntherTSV Essingen5100:53:01-
64M40194799Mürle ThomasTSG 78 Heidelberg6200:53:05-
61M45195520Kaupp RainerTSG Backnang5600:53:06-
62M45196592Urban JaroslavSSK ZS Kounice5800:53:09-
65M40197809Rausch BerndSpiridon Hochwald6200:53:12-
63M45198478Cuntz Karl-HeinzLG Kapellen-Drusweiler5500:53:12-
66M40199801Oberle KlausLG Geroldseck Lahr6000:53:17-
64M45200461Arnold PatrickASPITT Metz5600:53:18-
40M50201338James RobertEngland5200:53:18-
65M45202477Ciresa VittorioAtletica 3V5600:53:19-
67M40203761Hollunder BernhardSV Waldkirch6300:53:20-
68M40204754Habermann AndreasTV Huchem-Stammeln6100:53:20-
3M60205130Neff HeinrichFC Blau-Weiss Bellamont4200:53:21-
41M50206417Kováč MiroslavLoko Trenčín5200:53:23-
7W40207681Kubicka IrmgardLG-AU Pregarten6000:53:23-
69M40208756Hendges WinfriedLA-TUS-Mayen5900:53:25-
42M50209265Bartolini LuigiAtletica Paratico5100:53:26-
66M45210544Liedtke DietmarBSBV Berlin5800:53:26-
43M50211367Müller BerndLG Bad Sod./Neuenhain5300:53:29-
67M45212516Irion WalterLG Tuttlingen-Fridingen5500:53:31-
68M45213533Krčmář PetrTJ Sušice5800:53:34-
69M45214465Bajic MarioLjubljanske mlekarne5700:53:37-
70M45215586Sum ArminLG Badenova-Nord-Schwarzwald5600:53:38-
4M6021690Amies JohnMacclesfield Harriers4200:53:38-
8W40217700West SuzyCSU6300:53:40-
71M45218531Kraemer FrankTSG 78 Heidelberg5700:53:41-
70M40219769Knodel RalfDJK Schwäb Gmünd6000:53:42-
44M50220391Schröder WernerFC Nordkirchen5000:53:45-
20M55221230Tait DavidDark Peak Fell Runners4700:53:46-
1M6522277Weber HansLCAV Doubrava3800:53:47-
4W35223883Lennartz BirgitLLG St. Augustin6500:53:49-
71M40224713Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:53:51-
9W40225676Hermann UrsulaLT Furtwangen6000:53:52-
72M40226818Rueb EnricoLMC Rheinfelden6000:54:00-
2W45227639Kieninger RenateFC Unterkirnach5400:54:00-
72M45228594Viol AchimTSV Burgberg5700:54:02-
5M6022998Blersch KurtVfL Freudenstadt4000:54:04-
45M50230400Tiefenbacher WilliTVN St. Veit/Gölsen5000:54:09-
73M40231758Herbert SergeASPTT Strasbourg6100:54:11-
74M40232829Smith AlanDeeside Runners6000:54:16-
73M45233611Cicm VladimírSBS Bratislava5800:54:17-
75M40234752Gundlach JoachimLG Bradenkopf6100:54:19-
76M40235774Kronschnabl AlfredTSV Massing6200:54:21-
77M40236811Rennwald KlausLG Ortenau Nord6300:54:22-
21M55237182Dannenhauer GerhardTSG Backnang4600:54:23-
74M45238542Laufer WilfriedLG Baar5700:54:24-
2M6523930Althaus GerdRemschneider Schwimmverein3700:54:24-
6M60240137Rampf RolandMBB-SG Augsburg4200:54:25-
78M40241777Lederer JoachimLCM Rheinfelden6100:54:25-
46M50242388Schmid RudiTG Schömberg5000:54:28-
47M50243281Armitage DavidCosmic Hill Bashers5100:54:33-
22M55244241Froner IginioG.S. Valsugano/Trentiono4500:54:35-
75M45245561Plannendörfer EdgarTV Herbolzheim5400:54:37-
48M50246327Hentschel OskarTSV Rottsweil5200:54:39-
76M45247616Kendall CharlesEngland 00:54:45-
77M45248589Tomes ChrisKeighley & Craven5700:54:45-
7M60249103Bussmann ReinhardLG Kreis Dachau4300:54:48-
78M45250499Gebhard WernerLC Völklingen5800:54:50-
3W45251620Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:51-
79M45252462Asquith DuncanSKYRAC5800:54:54-
5W35253878Hargreaves JacquelineCumberland fell runners6500:54:55-
79M40254805Peichl GeraldSSC Langnau a.A.6300:54:56-
49M50255306Donadoni LivioAtletica Paratico4900:54:56-
50M50256311Erhart Hans-PeterLG Baar5300:54:58-
51M50257359Maier HansTLV Simonswald5300:55:01-
3M6525858Pedrazza GiancarloFull Sport Merano3800:55:05-
23M55259237Welle LudwigLG Geroldseck4400:55:05-
80M40260826Schunder MichaelSV Pädagogik Hildburghsn.6300:55:06-
52M50261333Hoss JosefLG Rhein-Wied5200:55:06-
81M40262834Sum Karl-HeinzSV Schapbach6300:55:09-
53M50263292Böhm ZdeněkLiberec5100:55:09-
6W35264891Walter IrisTV Meisenheim6700:55:11-
4M6526539Collins JohnSwansea Harriers AC3700:55:12-
54M50266393Seng HeinzLG Baar4900:55:16-
24M55267202Konrad JosefLG Baar4800:55:17-
55M50268410Tomasi LinoG.S. Valsugano/Trentiono5000:55:19-
8M6026997Beckmann RolandTSV Schmiden3900:55:22-
80M45270587Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:24-
4W45271630Fischer AnneATS Cuxhaven5500:55:24-
56M50272348Klos Karl-HeinzLC Donnersberg5200:55:26-
5M6527346Ganss LotharDJK Salz3700:55:27-
25M55274181Cuntz HerbertLG Kapellen-Drusweiler4800:55:30-
82M40275858Mendorf EdgarSC Önsbach 00:55:36-
9M60276102Buckle KennethWelsh Masters4100:55:38-
7W35277875Filippi IsabellaAtletica Paratico6600:55:41-
57M50278363McGuire AlexFife A.C.5200:55:43-
83M40279837Trescher BernhardFreiburger FC6200:55:45-
84M40280852Umlarik PavolMK Rajec5900:55:52-
6M6528169Seeger HorstFC Alemania Unterkirnach3800:55:52-
85M40282840Vondran ThomasLG Seligenstadt6300:55:55-
86M40283841Wagner FrankLG Geroldseck6300:55:56-
58M50284419Spiller ManfredTV Bitz 00:56:00-
87M40285822Schmid HaraldTSG Schnaitheim6200:56:01-
8W35286881Kirschke ViolaTSG 78 Heidelberg6700:56:06-
81M45287568Renz UweLSG Karlsruhe5700:56:12-
59M50287314Florentz RolandColmar Marathon Club5000:56:12-
82M45289564Pryde GodronLomond5800:56:17-
60M50289403Van Nahmen HeinrichLG Alpen5000:56:17-
61M50291392Scigocki JanLG Grossstrelitz5100:56:22-
26M55292190Gore BrianHorwich4700:56:22-
1W50293443Muschler LianeSC DHfK5000:56:24-
62M50294317Frank LotharSV Waldkirch5000:56:27-
63M50295305Dangelmaier HelmutDJK Schwäb Gmünd5200:56:28-
83M45296558O'Hagan FrancisNewcastle AC5700:56:33-
64M50297349Koal GerdNLLB Cottbus5200:56:34-
88M40298710Ambrisi NicolaTSG Schnaitheim6000:56:34-
10W40299661Beaty KateCumberland Fell Runners5800:56:36-
65M50300360Maisenbaccher HansFC Unterkirnach5000:56:38-
84M45301476Carton HubertArch5600:56:38-
11W40302673Gertsch ClaudiaLG Badenova-Nord-Schwarzwald6100:56:41-
27M55303216Patterson JimNewcastle AC4600:56:43-
5W45304638Ilzhöfer AngelikaTSV Essingen5700:56:43-
85M45305527Klemenc AntonKGT Papez5500:56:45-
6W45306629Emberger MariaLG Pletzer Hopfgarten5400:56:50-
7M6530752Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:56:52-
9W35308873Nooijer ElisabethAltis Amersfoort6400:56:52-
86M45309609Wolf HubertTV Huchem-Stammeln5300:56:53-
87M45310580Seelinger BertholdFC Alemania Unterkirnach5600:56:53-
89M40311716Bayer SiegfriedLG Radolfzell6200:56:54-
90M40312850Macuh PeterAK Pivka6100:57:01-
66M50313329Hirsch WernerLCDJK Mannheim5200:57:02-
67M50314293Bonassi LucianoATL Paratico5300:57:09-
10W35315870Bellorini OmbrettaAtletica Verbano6700:57:11-
91M40316821Schilling FriderTSV Öttlingen5800:57:12-
12W40317667Calmbach AndreaDJK Schwäb Gmünd6300:57:13-
7W45318643Moras DanilaLeonis Marco5500:57:14-
68M50319418Hines IanCornwall Orienteering Club5300:57:15-
10M60320128Mueller SiegmarLG Esslingen4000:57:15-
13W40321662Becconsall SueBingley Harriers5900:57:21-
92M40322844Weitkamp FrankVfL Freudenstadt6300:57:22-
8W45323645Rungger GertraudL.F. Sarntal Raiffeisen5500:57:25-
14W40324697Shannon AlwynneNewcastle AC6100:57:27-
88M45325619Gründling PeterLC Bad Dürkheim5700:57:29-
11W35326874Dugdale EvelynKendal6400:57:29-
15W40327660Armitage SoniaCosmic Hill Bashers6000:57:35-
93M40328816Rosenfelder GerhardDJK Schwäb Gmünd5900:57:37-
2W50329425Fairfax LouiseTasmania5100:57:38-
69M50330304Dangelmaier HansDJK Schwäb Gmünd5200:57:38-
94M40331766Kaehler CHristianTSG 78 Heidelberg5900:57:40-
28M55332210Merlak KonradHotedrsica4800:57:44-
70M50333387Scharfetter BertlLC Oberpinzgau4900:57:44-
89M45334463Ates RudolfOpal Kudowa5400:57:45-
11M60335126Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:57:46-
90M45336596Voler DragoTS Radenci5500:57:46-
29M55337217Preece BenDeeside Runners4400:57:52-
91M45338546Lorenz FlorianTV Biberach5400:57:53-
30M55339225Schwndemann HansLG Ortenau Nord4400:57:53-
95M40340842Walter DietmarTSV Frickenhausen6100:57:54-
92M45341505Hanlon DaveDundee Hawkhill Harriers5700:57:54-
93M45342504Hamroun MohamedASPTT Strasbourg5600:57:55-
94M45343572Rosa SergioAtl. S. Martino Amaltea Asics5400:57:56-
9W45344633Frotsching AnniLAC Salzburg5700:57:57-
95M45345491Flaeswinkel PeterFC Nordirchen5400:57:58-
10W45346641Laney MaureenClayton le Moors5300:57:59-
12M60346101Braun UlrichLG Lage-Detmold3900:57:59-
96M40346812Reihle MichaelTV Ortenb.-LG Offenb.6300:57:59-
1W55349268Spronk MarianneSV Viktoria Goch4800:58:00-
11W45350648Slater KarenSettle Harriers5700:58:05-
71M50351357Mahlau BernhardTV Steinheim4900:58:13-
97M40352808Poirier LionelColmar MC6200:58:14-
31M55353192Hangst JürgenLG Badenova-Nord-Schwarzwald4800:58:16-
96M45354482Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:58:17-
98M40355719Bergner AxelLC Bad Dürkheim6300:58:23-
3W50356457Zentner LidiaGazelle Pforzheim5300:58:26-
72M50357337Jähtzen HerbertGazelle Pforzheim5000:58:28-
8M6535886Manghi NinoEndas Mameli-Ravenna 00:58:28-
13M60359100Blust HeinzLG Hohenfels4200:58:29-
99M40360794Meyer MartinLC 80 Pforzheim6300:58:31-
97M45361599Votano AntonioAtletica Susa5500:58:37-
32M55362234Violin GiuseppeAtl. S. Martino Amaltea Asics4600:58:40-
98M45363550Maucher GerhardSV Horgenzell5500:58:41-
100M40364738Eppert RomanCanis Lupus City5900:58:42-
73M50365341Jermieson AshleyCosmic Hill Bashers5000:58:43-
14M60366154Babra JosefKB Osrblie4100:58:45-
99M45367575Schober EduardTB Weiden5500:58:48-
12W45368650Tomes ElizabethKeighley and Craven AC5700:58:51-
100M45369536Labarre DenisColmar Marathon Club5800:58:53-
16W40370684Lütticken IrmgardPST Trier6300:58:55-
101M40371705Burns EdwardSheftleston6300:58:56-
102M40372800O'Hagan EdmundNewry6000:58:58-
103M40373823Schnee JürgenSC Oberlahn6200:58:59-
74M50374289Bernard HenrykBBC Koblenz Horche5100:59:00-
101M45375501Grogan KevinRathfarnham WSAF A.C.5500:59:01-
17W40376691Pointner BarbaraWSV Bad-Hofgastein6200:59:02-
15M6037791Backes HorstSaar 50 Saarbrücken3900:59:02-
102M45378560Pälchen AxelVfL Freudenstadt5500:59:04-
16M60379129Muray PaulHorwich4100:59:06-
75M50380331Hofmann KlausTuS Greishen4900:59:09-
104M40381767Kempf ArnoTV Biberach5900:59:09-
13W45382631Flügel MonikaSKI-Club Neuenstein5800:59:13-
9M6538333Baggia BrunoAltetica Valli di Non e Sole3400:59:13-
76M50384312Ferenbach FranzSV Steinach5200:59:16-
103M45385468Baur HelmutLG Winterlingen5500:59:18-
17M60386117Burns William KeithCarnethy HR4200:59:19-
77M50387343Kauk JohanDJK Ellw.-SG Virngrund5200:59:22-
78M50388310Erber AntonTSV Gershofen4900:59:23-
105M40389711Avan MehmetLG Stadt Hatterheim6000:59:26-
14W45390625Cagol ElkeLSG Karlsruhe5500:59:27-
106M40391726Bündner HeinzFC Nordkirchen5900:59:28-
33M55392235Wagner RunaldLG Hünxe4800:59:31-
15W45393635Harvey KatherineAltrincham5800:59:35-
2W55394265Schaeffler RoswithaLCM Rheingelden4600:59:38-
34M55395174Becker Karl HeinzTV Hermeskeil4600:59:40-
104M45396554Morent NorbertTSG Luetkirch5700:59:42-
105M45397460Arnold FranzLG Badenova-Nord-Schwarzwald5700:59:45-
12W35398877Hala UlrikeLG Baar6500:59:46-
106M45399618Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:59:46-
107M45400470Beck JürgenLG Baar5700:59:49-
18W40401690Pernstich HildegardAlpikum Bozen 966200:59:51-
108M45402493Forker SiegbertTV Kuppenheim5600:59:54-
109M45403602Walter ReinholdBreitensp. Sinzheim e.V.5600:59:59-
35M55404203Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:00:05-
36M55405213Nordmann Karl HeinzLG Eichsfeld4701:00:07-
13W35406888Trobec UršaTK Kobarid6701:00:08-
79M50407365Micic DragoslavVeteran BG4901:00:08-
37M55408231Timmermann GerhardTSV Berkersheim4501:00:10-
4W50409439Lipp-Scherzer RegineLaz Salamander Kornw5001:00:11-
110M45410513Hoch GeorgSV Waldkirch5401:00:11-
107M40411735Divjak JozePodbrdo6001:00:12-
19W40412702Zacharias AnneTSV Öttlingen6001:00:14-
111M45413464Bächle KarlLG Bradenkopf5701:00:15-
10M6541438Clemens HorstLC Paderborn3801:00:15-
20W40415666Budgett SuzanneEngland6201:00:18-
112M45416579Seebacher MatthiasLG Seligenstadt5701:00:19-
21W40417674Haerer GertrudLG Bamberg6101:00:27-
80M50418283Barnscheidt Karl-HeinzSV-Lembeck5001:00:29-
113M45419523Keppeler RupertTSV Gershofen5801:00:30-
114M45420508Hauger GeorgTV Biberach5701:00:39-
81M50421401Tronjeck MatthiasWSG 81 Königs Wusterh.5201:00:39-
38M55422205Lerch VladislavŽST Olomouc4801:00:40-
108M40423755Hasenohr OsswaldLG Bradenkopf6001:00:45-
82M50424381Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5301:00:46-
39M55425180Cufer PeterPodbrdo4601:00:48-
18M60426152Wessiak WalterATV Graz4101:00:49-
18M60426107Eichelberger WalterS.V. Post Zug4101:00:49-
115M45428597Vollmer FranzIffezheimer Rennbock5701:00:51-
16W45429649Sommer ErikaLG Welfen5701:00:52-
1M704309Gauld BillCarnethy3301:00:55-
20M60431150Valli RoccoAtletica Paratico3901:00:58-
2M704324Buchar JanKVG Vrchlabí3301:00:58-
116M45433612Petro LadislavJogg. Klub Dubnica N.V.5401:01:00-
40M55434207Lutz RainerLG Geroldseck4801:01:03-
11M6543537Cerello AngeloAtletica Casorate3401:01:05-
22W40436699Straub AnnetteSSC Hanau-Rodenbach5901:01:05-
83M50437297Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:01:08-
84M50438415Czetmayer JozefMatador Púchov5301:01:09-
23W40439696Schmid MariaTV Zwiesel5801:01:10-
3M7044025Mrozinski BoleslawTSR Sila Ustron3001:01:12-
117M45441522Kendl HelmutTSV Berkersheim5601:01:13-
85M50442402Twardy ZdzislawLG Grossstrelitz4901:01:13-
109M40443815Rofka StefanDJK Schwäb Gmünd6001:01:18-
21M6044496Bechtel WilfriedPost LG Heidelberg4201:01:19-
86M50445298Canatmessi GiorgioAtletica Paratico5101:01:20-
118M45446511Hennig RüdigerLG Bradenkopf5701:01:22-
3W55447266Schmittner GerlindeTV Ochsenfurt4501:01:23-
41M55448196Hirth DieterTSV Rottweil4801:01:27-
110M40449747Gaiser ManfredLG Hohenfels6301:01:29-
22M60450108Eisinger HansVFA Neunkirchen4101:01:30-
4W55451264Regitz ErikaTV Denzlingen4601:01:31-
12M6545266Rohn HorstTSV Schmiden3801:01:35-
87M50453320Gartner WilliTV Eisental4901:01:36-
88M50454347Klenner NorbertTSV Frickenhausen5301:01:42-
111M40455723Braun HubertBreitensp. Sinzheim e.V.6301:01:43-
89M50456324Hallmer WilhelmLLC Marathon Regensburg5301:01:43-
119M45457485Eisold WolfgangTSV Balgeheim5601:01:43-
120M45458539Lang HansSV Lauffen Power-Team5701:01:45-
23M60459104Cromar StephenDundee Hawkhill Harriers3801:01:46-
42M55460243Dunaj-Spily PeterJogg. Klub Dubnica N.V.4801:01:47-
112M40461765Huth JosefLG Seligenstadt5901:01:47-
43M55461221Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:01:47-
5W50463446Paul BärbelLG Welfen5301:01:48-
113M40464779Leistner Hans-RalfTuS Greishen6301:01:48-
24M60465136Pesavento HeinzVFL Freudenstadt4201:01:50-
121M45466553Mocker FrantišekASK Děčín5801:01:50-
6W50467427Grm OlgaKlub Trmastih4901:01:51-
44M55468248Lorenzetti RonaldoAtletica Paratico 01:01:53-
45M55469200Kaspar WendelinTV Kippenheim4801:01:57-
122M45470472Böhrer JürgenTv Hatzenbühl5801:01:57-
25M60471124Love CharlesDundee Hawkhill Harriers4301:01:57-
123M45472607Wernet EwaldSV Steinach5401:01:58-
90M50473351Krejsa VáclavBering Praha5201:01:59-
17W45474640Knaeble RoswithaTV Niederschopfheim5501:01:59-
124M45475498Gässler GerhardTV kippenheim5401:01:59-
114M40476833Stüber WilfriedVFL Waldkraiburg6301:02:02-
24W40477668De Vack-Reichel CarolLG Baar6001:02:07-
5W55478255Hinz AdelheinLG Vogelsberg4301:02:08-
125M45479486Ehrhardt BerndLG offenburg5401:02:09-
91M50480352Lademacher RalfGut-Heil Neumünster5101:02:09-
115M40481746Fratus StefanoAtletica Paratico6101:02:10-
46M55482228Stefanski RolfSV Langendreer 044701:02:15-
13M6548344Freund KarlTSV Lautlingen3801:02:16-
92M50484326Heinen JosefTV Huchem-Stammeln5101:02:30-
47M55485189Gawrys CzeslawLKS Iskra Jaszkowa4701:02:31-
48M55486227Škrleta JanNová Včelnice4601:02:35-
18W45487634Goetz ElsaLG Baar5801:02:39-
116M40488771Kolkenbrock RainerSV Otterberg5801:02:41-
14M6548934Baumann KonradMurrtal Runners3601:02:46-
19W45490636Hendrickx Vicky OctavieROBA5501:02:47-
93M50491344Kettyle WesleyA.C.K.C5001:02:52-
94M50492369Nittel Hans-JoachimFT Freiburg5001:02:58-
95M50493290Bihrer MartinLG Bradenkopf5101:03:02-
117M40494729Christiansen ThomasVFL Waldbreitbach6201:03:04-
26M60495122Lorenz WernerTus Schönau4301:03:08-
96M50496395Serowy WernerASC Dillenburg4901:03:10-
118M40497760Hodapp PeterTV Freiburg St. Georgen6201:03:11-
126M45498503Fagner WinfriedMRRC München5601:03:16-
97M50499399Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:03:17-
15M6549953Manz BrunoTV Eisental3801:03:17-
49M55501171Bakmaz BorisAtletica Susa4401:03:17-
27M60502114Hoffmann PeterLC Bad Dürkheim3901:03:23-
119M40503764Hupfer MartinLT Furtwangen6101:03:23-
14W35504880King ChristineLG Badenova-Nord-Schwarzwald6401:03:24-
6W55505251Brancaleone EvelinaAtletica Agordina4601:03:31-
120M40506741Ernst AntonTSG Maxdorf5801:03:35-
28M60507147Taylor PeterBorder Harriers3901:03:38-
16M6550831Amarell LudwigTriathlon-Club Suhl3501:03:41-
7W50509455Winkler LuiseTSV Gershofen5101:03:42-
98M50510353Lang HorstLG Brenztal TV Hürben5101:03:43-
99M50511321Goldsmith NeilAltrincham5001:03:47-
29M60512115Hribernik FrancAK Koper4101:03:48-
7W55513257Krauter UteTSG 78 Heidelberg4301:03:49-
20W45514647Serr MariaSC Lauf/LG Ort. Nord5701:03:55-
8W50515435Kornamayer ChristelTV Biberach5201:03:59-
8W55516250Bauer LeniLC Aichach4501:04:07-
121M40517810Reissmüller MartinAST Süssen6001:04:09-
127M45518613Padyšák ŠtefanJogg. Klub Dubnica N.V.5801:04:17-
122M40519768Klein NorbertVFL Kamen5901:04:17-
128M45520497Freytag Karl-HeinzLG Bradenkopf5601:04:24-
9W50521434Koal IngridNLLB Cottbus4901:04:25-
25W40522703Cígrová AnnaBS Tatran Turany6001:04:26-
17M6552347Gruenig WilhelmTSV Eschollbrücken-Eich3801:04:29-
21W45524642Michaelis-Steck HeidemarieLG Brenztal5501:04:29-
10W50525431Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:04:30-
50M55526201Klink WernerDJK Schwäb Gmünd4701:04:34-
129M45527475Burger MartinUSC Freiburg5701:04:35-
26W40528683Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:04:38-
30M60529133Nittel LotharFT Freiburg4301:04:39-
31M6053094Banfi MarianoPodistiValle Olona4001:04:44-
32M60531125Malý ZdeněkSokol Beroun4201:04:44-
27W40532694Rosenfalder IngridDJK Schwäb Gmünd6101:04:44-
9W55533269Zehendner HanniSöflingen TSG4601:04:46-
51M55534184Eichberger Hans JürgenTV Hatzenbühl4701:04:50-
22W45535646Schlageter ElkeLT Furtwangen5601:04:51-
4M7053610Guerini GiovanniAtletica Paratico3301:04:52-
28W40537669Erdl SieglindeTV Geiselhöring6101:04:54-
33M6053893Baier GünterLg Stadt Hatterheim4001:04:55-
34M60539127Mayer GeorgTSV Riedlingen3901:04:57-
18M6554071Stelzer HerbertPostsportverein Graz3601:04:58-
10W55541262Novotná EvaLetohrad4801:05:00-
100M50542323Gril GilbertColmar Marathon Club5001:05:00-
1W60543163Schneider EmmiLC Diabü Eschenburg4001:05:06-
29W40544689Obermaier EllenTSV 05 ROT6101:05:09-
15W35545887Stare KatarinaTK Bohinj6801:05:11-
130M45546573Rott FlorentUnitas Brumath5701:05:18-
5M7054718Ragg RemigiusLG Brandenkopf3301:05:20-
11W50548428Hain-Anderer MariaLG Radolfzell5201:05:23-
19M6554925Besch FritzIGL Reutingen3701:05:28-
20M6555054Mesel LudwigLC Bad Dürkheim3501:05:28-
21M6555157Nanke WernerBK Kravaře3801:05:32-
35M60552139Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:05:32-
52M55553206Lordi BenedettoAtletica Paratico4701:05:33-
53M55554172Bauch HelmutTSV Berkersheim4701:05:34-
123M40555824Schneider ManfredTV Kippenheim6001:05:35-
131M45556510Hemmerich HubertLAC Quelle FÜ/MÜ/WÜ5801:05:37-
22M6555773Straub RupprechtTSV Gershofen3701:05:37-
23M6555865Rist HubertLG Radolfzell3601:05:39-
54M55559212Nolz GüntherUnion Traismauer4801:05:40-
55M55560218Reich FernandoTV Ihringen4401:05:44-
2W60561156Berghaus BärbelSolinger LC4001:05:45-
101M50562358Mahlburg RudolfBreitensp. Sinzheim e.V.5201:05:48-
102M50563303Cufer VojkoPodbrdo5301:05:49-
12W50564454Weisser ChristaFC Unterkirnach5101:05:51-
36M60565123Stavitz JosefOlymp Praha 01:05:53-
56M55566224Schmitt HeinzSV Steinach4701:05:54-
57M55567173Bauer RomanLC Aichach4301:06:01-
23W45568637Hornung EdithUSC Freiburg5401:06:01-
124M40569781Linden JürgenLT Schweich6201:06:08-
13W50570447Pfleider HelgaVfL Freudenstadt5101:06:12-
37M6057199Blessing WalterFC Unterkirnach3901:06:14-
30W40572688Noble LoisCosmic Hill Bashers6201:06:15-
6M7057315Menarry AlexanderDarlington3201:06:15-
132M45574552Mindžák AndrejLiberec5401:06:16-
38M60575105Drandarakis GeorgiosTSV Rottsweil4001:06:21-
24M6557656Hrubý MilanASK Blansko3801:06:25-
7M7057722Stille FritzPSTV Konstanz3301:06:25-
14W50578441Meiers WaltraudLT Brüderkrankenhaus5101:06:27-
15W50579423Dodds WendyClayton Le Moors5001:06:30-
11W55580267Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4401:06:37-
103M50581394Serowy HelmutASC Dillenburg4801:06:49-
31W40582693Rofka SolveigDJK Schwäb Gmünd6101:06:49-
8M7058311Herkert TheoLG Ortenau Nord3001:06:50-
58M55584183Donaldson RonnieN.I.M.R.A.4501:06:51-
3W60585166Wolf BarbaraTG Viktoria Augsburg4101:06:52-
16W50586424Edel-Göth HaneloreDJK Schwäb Gmünd5201:06:56-
125M40587759Hild ClaudeA.S.L. Printzheim5901:07:04-
24W45588632Foidl PaulaLG-Pletzer Hopfgarten5501:07:05-
126M40589782Lubrecht RolfTSV Berkersheim6001:07:10-
104M50590411Bakyta JánJogging klub Dubnica5301:07:22-
133M45591590Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5301:07:23-
59M55592232Toobe PeterTV Sinsheim4701:07:28-
25W45593628Dirr AngelikaTV Herbolzheim5801:07:28-
17W50594440Lörsch ClaudiaLSV Ladenburg4901:07:29-
18W50595433Knapp CordulaTV Heppenheim4901:07:32-
9M7059613Hosp FranzLäuferclub Bozen3201:07:36-
134M45597578Schwarz AlbertTSV Rottweil5601:07:37-
105M50598412Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5101:07:38-
19W50599442Metz HanneloreTV Haueneberstein4901:07:52-
127M40600795Michalčík KarelBK Kravaře5901:07:58-
20W50601420Bersier YvonneSarn5301:08:04-
32W40602701Wette-Schiestl AdelheidTV Endingen6101:08:08-
21W50603426Gore LindaHorwich4901:08:15-
16W35604893Slobodová JarmilaKB Osrblie6501:08:16-
12W55605259Lemoncello PhyllisFife Athletic Club4701:08:18-
39M60606140Ringwald HansLG Bradenkopf4101:08:22-
4W60607157Bürkle GudrunLFV Schutterwald4101:08:29-
25M6560876Waibel AntonTSV Rottweil3701:08:29-
10M706092Brandenburger UlrichASC Dillenburg3201:08:30-
60M55610197Höfler IvoVillingen Schwenningen4401:08:31-
11M7061117Pfisterer ErnstASG Triathlon Hockenheim3101:08:38-
22W50612421Bizjak UrskaSkofja loka4901:08:42-
106M50613318Frei WernerSC Auenstein5301:08:44-
107M50614295Brown Willie JohnNewcastle AC5201:08:46-
33W40615698Staudt AlwineTV Hermeskeil5901:08:47-
40M60616116Kehr HansVFL Kirchheim/Teck4001:08:47-
13W55617261Norer EmanuelaLSV 1990 Kitzbühel4801:08:49-
23W50618444Nimmo AnneCarnethy HRC5301:09:02-
12M7061919Schild NorbertLCAV Doubrava3201:09:03-
108M50620397Singler AloisLG Geroldseck5101:09:09-
26M6562175Vilvo KonradTV Huchem-Stammeln3801:09:09-
26W45622626Cufer MarjetaPodbrdo5801:09:12-
27W45623624Brown BarbaraACKC5701:09:21-
27M6562464Res JakaImes Sezana3501:09:22-
24W50625436Korte IrenaTSV Eschollbrücken-Eich5301:09:26-
14W55626256Kraus AnniTG Viktoria Augsburg4401:09:27-
128M40627728Cetnarski ThomasUSC Freiburg5901:09:28-
109M50628319Frýba HugoTJ Horní Kostelec5201:09:28-
135M45629574Schäfer HelmutLG OG Nord-SV Freistett5301:09:30-
41M60630145Schmittner WernerTV Ochsenfurt3901:09:35-
17W35631879Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:42-
28M6563268Scheuer ManfredTG Konz3501:09:42-
42M60633148Thudium HeinzLG Baar4001:09:43-
34W40634670Fehrenbach-Kienzler GiselaLT Furtwangen5901:09:45-
25W50635449Schmiederer RitaLG Ortenau Nord5001:09:47-
29M6563640Dähne GerhardTV Biberach3801:09:48-
13M706373Braun EngelbertTV Bühlertal2801:09:50-
26W50638452Watmore AnnDark Peak Fell Runners5301:09:53-
136M45639548Klis JanTRS Sila Ustron5301:09:57-
14M7064028Smith Allan Spencer3M Gorseinon RRC3301:10:00-
137M45641466Bartolini LucianoAtletica Paratico5501:10:12-
15W55642263Overton PatriciaKeswick AC4701:10:15-
27W50643453Weinzierl ChristaTV Geiselhöring4901:10:17-
43M60644113Hartmann EckehardATS Cuxhaven4001:10:18-
129M40645817Rosenstiel NorbertLG Baar5901:10:19-
35W40646679Kleine GabiWSV Oberhof 056201:10:27-
15M7064716Oberauer MichaelLCL Aufi + Owi2701:10:32-
110M50648362Mc Veigh MartyNewcastle AC5101:10:33-
44M60649110Fromm JürgenSSC Hanau-Rodenbach4001:10:40-
36W40650682Lederer ReginaLCM Rheinfelden6101:10:43-
61M55651209Melinz JohannTV Frohleiten4301:10:44-
30M6565232Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3401:10:49-
111M50653309Dunkel ReinerTV Inzlingen5201:10:53-
31M6565442Duffy PeterNorthern Jets AC3501:10:55-
45M60655109Frohne FreimutTSV Berkersheim4301:10:59-
16W55656258Kuss VeronikaLT Furtwangen4801:11:00-
37W40657664Borm HelgineTV Sinsheim6201:11:01-
32M6565879Číž FrantišekOrol Prievidza3501:11:10-
18W35659885Moors ChristineTV Wallersdorf6401:11:13-
112M50660330Hoffmann KarlLG Kapellen-Drusweiler5101:11:45-
62M55661178Campanini FernandoAtletico Agordina4601:11:48-
28W45662621Bloor HilaryDark Peak5401:11:49-
46M60663131Neunecker BerndLG Kämpfelbach3901:12:02-
63M55664175Becker WernerTV Sinsheim4701:12:04-
130M40665788Martin GeorgTV Biberach5801:12:12-
47M60666106Eckner HubertLG Hof/Bayern3901:12:12-
64M55667188Fuchs BedřichTJ Dobříš4401:12:19-
65M55668239Winkler KarlTSV Gershofen4501:12:35-
113M50669390Schneider ErnstTV Müllheim4901:12:37-
48M60670134Obermaier WilliTSV 05 ROT4101:12:42-
16M7067123Storz WernerTV Müllheim2801:12:42-
17M706721Armbruster WilliSC Önsbach3301:12:45-
17W55673260Nittel BrigitteSV Kirchzarten4701:12:49-
49M60674138Rapp MartinTV Villingen4201:12:50-
18M706758Eder HermannTSU Schenkenfelden3301:13:02-
33M6567667Scharf NorbertESV Offenburg3801:13:15-
114M50677307Douté ChristianASPTT Strasbourg5001:13:21-
19M7067812Holzner JuliusLTC Graz3201:13:26-
115M50679372Pankratow ArnoldLT Bittermark Dortmund5101:13:29-
5W60680160Maulbetsch HildeFC Kirnbach4201:13:33-
20M7068126Varga VincentMaraton Košice2701:13:40-
28W50682450Schwendemann BrigitteLG Ortenau Nord5001:13:45-
6W60683159Mandel BärbelLT Bittermark Dortmund4201:13:57-
38W40684665Buck Lindsay JeanCumberland Fell Runners6001:14:13-
29W50685437Küst MargaritaBreitensp. Sinzheim e.V.5301:14:13-
7W60686167Zollmann Marie ElisabethLAG Siegen4101:14:21-
66M55687222Schäffler KarlSG Nellingen4501:14:21-
21M7068820Schwab OttoGazelle Pforzheim2801:14:22-
29W45689627Cufer MilojkaPodbrdo5401:14:29-
50M60690142Schäfter HeinzSenioren Laufv. Schweiz4301:14:33-
116M50691376Pfeifer HeinzTSV Eschollbrücken-Eich5301:14:47-
51M60692149Trontelj MiroAK Koper4001:14:48-
52M60693141Ritzenthaler JeanCSL Neuf-Brisach4101:14:53-
131M40694720Birkner KlausTV Biberach5901:15:01-
67M55695219Reininger RudiLG Kapellen-Drusweiler4601:15:12-
117M50696385Sappl GeorgSt. Moritz5201:15:33-
30W50697448Robinet BrigitteTV Haueneberstein5101:15:50-
68M55698245Liko AntonJogg. Klub Dubnica N.V.4601:16:01-
118M50699282Aschieris AdrianoAtletica Susa5201:16:02-
34M6570043Flach KalliLG Seligenstadt3801:16:28-
69M55701247Füllöp VladimírJogg. Klub Dubnica N.V.4701:16:33-
8W60702164Thiel ReginaLC Donnersberg4101:16:33-
53M60703120Kubík JosefSK Ptačina3801:16:58-
18W55704254Habel BrigitteSV Jungingen4601:17:10-
54M60705119Klingmann HerbertFC Kirnbach4001:17:33-
70M55706204Lanz GünterFT 1844 Freiburg4601:17:36-
119M50707301Clayton NeilSkyrac AC4901:17:42-
35M6570849Hayde ArnulfPSV Holzminden3701:17:46-
9W60709161Moser AmandaPost SV Graz4301:17:54-
31W50710430Jermieson DianaCosmic Hill Bashers5201:17:57-
36M6571163Renschler HerbertVFL Freudenstadt3401:18:14-
120M50712396Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:18:30-
1W6571382Stiegmann AnnemarieLG Lage-Detmold3501:18:34-
37M6571474Tinsel BerndSC Oberlahn3701:19:02-
19W35715882Kopf KarinLg Bradenkopf6301:19:05-
2W6571681Reng AnnemarieSV Fischbach 1912 e. V.3801:19:17-
22M707176Cuder MartinoAlpini Udine2801:20:22-
38M6571878Wolter ReinholdTB Emmendingen3601:20:25-
39M6571936Biskupiak HenrykSHA Ustron3601:20:57-
30W45720644Ruhland KerstinLSV 1990 Kitzbühel5501:20:59-
121M50721408Wanner RolfKarlsruher SC4901:21:11-
10W60722155Adler ChristaLT Endingen4101:21:33-
3W6572380Hufnagel IngeLTG Kämpfelbach3701:21:41-
4W6572483Kleinová MáriaSOV Prievidza3801:22:50-
40M6572562Reng AlwinSV Fischbach 1912 e. V.3601:22:57-
32W50726438Lajovic-Zakrajsek AlenicicaAK Pivka5301:22:59-
23M7072724Zipp HeinzLG Neckar-Enz3001:23:13-
5W6572884Marcibálová MáriaSlavia Čadca3401:23:58-
55M60729132Nimmo IanCarnethy HRC4001:23:59-
41M6573045Frey WillibaldTV Inzlingen3801:24:32-
56M60731151Vogt EugenTVDÄ Hanau4001:25:32-
24M707325Cetnarski FranzUSC Freiburg2801:25:53-
25M707337Dürrschnabel RobertDJK Villingen2901:26:57-
42M6573441Domanský IvoAVC Praha3801:28:31-
11W60735158Hocevar Trontelj SilvaAK Koper4301:29:04-
26M7073621Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:30:44-
71M55737242Georg AndrzejTRS Sila Ustron4801:31:58-
27M7073814Klein ReinhardUSC Freiburg2401:40:53-
43M6573955Mayer WilhelmTV Rodenkirchen3501:58:11-
28M7074027Truska JanCH Komárno2602:04:46-
6W6574188Kondziolka DanutaSila Ustron3302:08:09-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód