Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní běh na Horách

20.5.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní běh na Horách
  • datum konání: 20.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Jarní běh na Horách

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2002 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1238Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:00:22-
2Ž1334Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:22-
3Ž1544Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:25-
4Ž1814Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:30-
Chlapci r. 2002 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1113Gregora FilipLanškroun0200:00:18-
2M145Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:24-
3M162Vondra JanČeská Třebová0200:00:25-
4M1742Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:29-
5M1922Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:30-
6M11027Ehrig Petrneregistrován0300:00:33-
7M11133Borek ViktorHorní Čermná0400:00:41-
Dívky r. 2000-2001 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1141Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:39-
2Ž1212Gregorová MonikaLanškroun0000:00:41-
Chlapci r. 2000-2001 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M133Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:43-
2M1443Hagemann IngmarRegensburg -D0100:00:48-
3M159Rulík FrantišekSlatiňany9400:01:18-
Dívky r. 1998-1999 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2340Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:37-
2Ž2836Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:26-
3Ž21026Gregorová LenkaAtletika Albrechtice9800:03:44-
Chlapci r. 1998-1999 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Vondra VojtěchZŠ Ústecká Česká Třebová9800:02:31-
2M2421Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:02:42-
3M2511Gregora JakubLanškroun9800:02:55-
4M267Chalupník MatějSlatiňany9900:03:21-
5M294Lukes Adam-9900:03:41-
Dívky r. 1996-1997 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž326Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:37-
2Ž378Rulíková VeronikaSpartak Slatiňany9700:03:24-
Chlapci r. 1996-1997 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3128Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:34-
Žákyně mladší r. 1994-1995 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM210Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:03:43-
Žáci mladší r. 1994-1995 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM119Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:42-
2MM239Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:42-
3MM645Kučera MichalČeská Třebová9500:05:26-
Žákyně starší r. 1992-1993 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS316Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:55-
2ŽS415Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:59-
3ŽS517Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:04-
Žáci starší r. 1992-1993 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS220Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:13:41-
Dorostenky r. 1990-1991 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD118Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:13:40-
2ŽD354Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:14:38-
Dorostenci r. 1990-1991 (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky r. 1988-1989 (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři r. 1988-1989 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ224Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:28:26-
Ženy A 34 let a mladší (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB625Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:31:20-
2ZB1151Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:37:09-
3ZB1249Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:41:22-
Muži A 39 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:44-
2MA356Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:29:43-
3MA735Borek PetrHorní Čermná7000:32:03-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB450Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:30:09-
2MB855Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:33:57-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC923Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:06-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD537Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:31:13-
2MD1052Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:36:51-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1113Gregora FilipLanškroun0200:00:18-
1Ž1238Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:00:22-
2Ž1334Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:22-
2M145Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:24-
3Ž1544Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:25-
3M162Vondra JanČeská Třebová0200:00:25-
4M1742Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:29-
4Ž1814Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:30-
5M1922Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:30-
6M11027Ehrig Petrneregistrován0300:00:33-
7M11133Borek ViktorHorní Čermná0400:00:41-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1141Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:39-
2Ž1212Gregorová MonikaLanškroun0000:00:41-
1M133Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:43-
2M1443Hagemann IngmarRegensburg -D0100:00:48-
3M159Rulík FrantišekSlatiňany9400:01:18-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Vondra VojtěchZŠ Ústecká Česká Třebová9800:02:31-
1Ž326Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:37-
1Ž2340Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:37-
2M2421Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:02:42-
3M2511Gregora JakubLanškroun9800:02:55-
4M267Chalupník MatějSlatiňany9900:03:21-
2Ž378Rulíková VeronikaSpartak Slatiňany9700:03:24-
2Ž2836Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:26-
5M294Lukes Adam-9900:03:41-
3Ž21026Gregorová LenkaAtletika Albrechtice9800:03:44-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3128Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:34-
1ŽM210Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:03:43-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM119Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:42-
2MM239Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:42-
1ŽS316Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:55-
2ŽS415Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:59-
3ŽS517Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:04-
3MM645Kučera MichalČeská Třebová9500:05:26-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD118Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:13:40-
1MS220Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:13:41-
2ŽD354Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:14:38-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód