Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Duatlon Břehy

1.5.2007, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Duatlon Břehy
  • datum konání: 1.5.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Duatlon Břehy

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vodehnal JanOMT Pardubice7301:10:10-
2MA23Pozler TomášSK OMT Pardubice7601:10:11-
3MA34Petr TomášOMT Pardubice 01:10:52-
4MA45Štěpař PetrSK OMT Pardubice6401:12:26-
5MA56Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7501:12:42-
6MA67Berka MartinSK OMT Pardubice8701:14:30-
7MA78Kašpárek PavelOMT Pardubice6101:14:43-
8MA89GOŁĘBIEWSKI MICHAŁLKS OGNIWO DZIERŻONIÓW8401:15:18-
9MA910Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:15:59-
10MA1011Novotný RadekJPK Axis8901:16:07-
11MA1112Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7401:16:36-
12MA1213Patočka RomanSK OMT Pardubice6901:17:07-
13MA1314Bednář TomášTRIEXPERT Team8001:18:28-
14MA1415Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7201:18:35-
15MA1516Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8001:19:02-
16MA1617Čipera RadekSKI Radvanice6401:19:23-
17MA1718Vyskočil JanTJ Slavoj Čáslav 01:20:39-
18MA1819Vyskočil Jiříneregistrován6401:20:49-
19MA1920Maršík PetrTJ Slavoj Čáslav7101:21:28-
20MA2021Licek MartinTT Pardubice7101:21:34-
21MA2122Pokorný BřetislavISŠT Mělník6201:21:50-
22MA2223Mocek Tomášneregistrován7901:22:42-
23MA2324Uher JiříPardubice6301:23:06-
24MA2425Hartman Karelneregistrován7701:23:24-
25MA2526Krutílek MiloslavTT Pardubice7001:23:38-
26MA2627Ryzner JanTT Pardubice5901:24:06-
27MA2728Doležal LubošApollo Doldy Náchod5401:24:09-
28MA2829Cejnar Václavneregistrován5101:24:18-
29MA2930Širůček JaromírLTC Hradec Králové6201:24:23-
30MA3031Hrůza RobertZnouzectnost7801:24:28-
31MA3132Král Liborneregistrován7001:24:30-
32MA3233Krejčík ČestmírBobr Team ČSOB Pojišťovna7201:24:50-
33MA3334Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:25:08-
34MA3435Exner VladimírSokol Srch5601:25:54-
35MA3536Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:26:52-
36MA3637Svoboda DavidDynamo Moskva7001:27:43-
37MA3738Fiala Jannemocnice Kolín5301:28:55-
38MA3839Václavík JaroslavTT Pardubice4801:29:12-
39MA3940Mičulka AlešSK Srch6201:29:40-
40MA4142Jirásko LubomírSokol Srch7101:31:30-
41MA4243Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč5901:31:35-
42MA4344Rejl JiříSokol Srch6301:33:20-
43MA4445Šilar Tomášneregistrován6301:34:00-
44MA4546Jirásko DušanSokol Srch7301:34:45-
45MA4647Novák RomanZnouzectnost7701:35:36-
46MA4748Born DušanPardubice7301:36:30-
47MA5051Šulc Martinneregistrován7901:39:55-
48MA5152Zeman Zdeněkneregistrován7501:40:12-
49MA5556Burián LadislavSK Srch 01:41:48-
Ženy (trať 33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4041Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:30:44-
2ZA4849Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7601:36:34-
3ZA4950Klimtová ZuzanaTopesto7401:38:31-
4ZA5253Ryznerová AlenaSK Srch7501:40:56-
5ZA5354Boušková BlankaZnouzectnost7501:41:29-
6ZA5455Benedová Lenkaneregistrována8501:41:36-
7ZA5657Hašková DášaZnouzectnost7701:50:00-
8ZA5758Hynková NatálieZnouzectnost7601:53:00-
Trať 33 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vodehnal JanOMT Pardubice7301:10:10-
2MA23Pozler TomášSK OMT Pardubice7601:10:11-
3MA34Petr TomášOMT Pardubice 01:10:52-
4MA45Štěpař PetrSK OMT Pardubice6401:12:26-
5MA56Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7501:12:42-
6MA67Berka MartinSK OMT Pardubice8701:14:30-
7MA78Kašpárek PavelOMT Pardubice6101:14:43-
8MA89GOŁĘBIEWSKI MICHAŁLKS OGNIWO DZIERŻONIÓW8401:15:18-
9MA910Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:15:59-
10MA1011Novotný RadekJPK Axis8901:16:07-
11MA1112Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7401:16:36-
12MA1213Patočka RomanSK OMT Pardubice6901:17:07-
13MA1314Bednář TomášTRIEXPERT Team8001:18:28-
14MA1415Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7201:18:35-
15MA1516Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8001:19:02-
16MA1617Čipera RadekSKI Radvanice6401:19:23-
17MA1718Vyskočil JanTJ Slavoj Čáslav 01:20:39-
18MA1819Vyskočil Jiříneregistrován6401:20:49-
19MA1920Maršík PetrTJ Slavoj Čáslav7101:21:28-
20MA2021Licek MartinTT Pardubice7101:21:34-
21MA2122Pokorný BřetislavISŠT Mělník6201:21:50-
22MA2223Mocek Tomášneregistrován7901:22:42-
23MA2324Uher JiříPardubice6301:23:06-
24MA2425Hartman Karelneregistrován7701:23:24-
25MA2526Krutílek MiloslavTT Pardubice7001:23:38-
26MA2627Ryzner JanTT Pardubice5901:24:06-
27MA2728Doležal LubošApollo Doldy Náchod5401:24:09-
28MA2829Cejnar Václavneregistrován5101:24:18-
29MA2930Širůček JaromírLTC Hradec Králové6201:24:23-
30MA3031Hrůza RobertZnouzectnost7801:24:28-
31MA3132Král Liborneregistrován7001:24:30-
32MA3233Krejčík ČestmírBobr Team ČSOB Pojišťovna7201:24:50-
33MA3334Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:25:08-
34MA3435Exner VladimírSokol Srch5601:25:54-
35MA3536Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:26:52-
36MA3637Svoboda DavidDynamo Moskva7001:27:43-
37MA3738Fiala Jannemocnice Kolín5301:28:55-
38MA3839Václavík JaroslavTT Pardubice4801:29:12-
39MA3940Mičulka AlešSK Srch6201:29:40-
1ZA4041Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:30:44-
40MA4142Jirásko LubomírSokol Srch7101:31:30-
41MA4243Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč5901:31:35-
42MA4344Rejl JiříSokol Srch6301:33:20-
43MA4445Šilar Tomášneregistrován6301:34:00-
44MA4546Jirásko DušanSokol Srch7301:34:45-
45MA4647Novák RomanZnouzectnost7701:35:36-
46MA4748Born DušanPardubice7301:36:30-
2ZA4849Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7601:36:34-
3ZA4950Klimtová ZuzanaTopesto7401:38:31-
47MA5051Šulc Martinneregistrován7901:39:55-
48MA5152Zeman Zdeněkneregistrován7501:40:12-
4ZA5253Ryznerová AlenaSK Srch7501:40:56-
5ZA5354Boušková BlankaZnouzectnost7501:41:29-
6ZA5455Benedová Lenkaneregistrována8501:41:36-
49MA5556Burián LadislavSK Srch 01:41:48-
7ZA5657Hašková DášaZnouzectnost7701:50:00-
8ZA5758Hynková NatálieZnouzectnost7601:53:00-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód