Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh v Damníkově

1.12.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh v Damníkově
  • datum konání: 1.12.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10.30 hodin

Přihlášky

od 9.00 do 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

délka: 4,2 km, převýšení: 220 m
Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AO TJ Sokol Damníkov
Jiří Machytka
561 23 Damníkov 23
tel. 723 398 817

Internetové stránky

http://kurty.xv.cz

E-mailová adresa

kaja.fabian@centrum.cz

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ956Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:16:40104,64
2MJ1517Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:03100,19
3MJ1959Večeře TomášAtletika Polička9000:17:2995,17
4MJ2168Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:17:44-
5MJ2723Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:18:01-
6MJ2863Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:18:01-
7MJ3773Vinter JanLanškroun8900:18:52-
8MJ4160Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:29-
9MJ4922Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:19:58-
10MJ5113Kubík JakubVosivejvanovice9300:20:04-
11MJ5389Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:16-
12MJ6090Ptáček JakubAnenská Studánka9600:20:53-
13MJ6145Krejsar JosefSokol Damníkov9000:20:5754,59
14MJ7593Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:22:36-
15MJ8691Balcar TomášAnenská Studánka9200:25:54-
16MJ8943Krejsar PatrikSokol Damníkov9600:28:00-
17MJ9192Balcar MartinAnenská Studánka9600:30:22-
18MJ9244Pecháček PetrTJ Damníkov9700:30:37-
Muži A 20-39 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Brýdl PavelNové Město nad Metují8000:14:21-
2MA248Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:14:55-
3MA340Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:59-
4MA587Řemínek MatějAC Choceň8600:15:35-
5MA738Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:00-
6MA883Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:33-
7MA1132Bielčik PetrLichkov7100:16:43-
8MA1253Šutera JosefAtletika Polička7900:16:48-
9MA162Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:17:16-
10MA1757Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:20-
11MA1872Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:25-
12MA2482Chlup JiříTJ Rychnov7000:17:57-
13MA308Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:18:12-
14MA3481Krmela PavelTJ Rychnov7800:18:43-
15MA3851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:03-
16MA4579Švec MartinTJ Damníkov7000:19:45-
17MA4686Marhold LubošChoceň7700:19:49-
18MA5519Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:28-
19MA5818Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:38-
20MA6467Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:11-
21MA6584Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:21:16-
22MA8476Stolarik Liborneregistrován6900:24:55-
23MA8578Motyčka RichardTJ Damníkov7100:25:25-
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB441Siegel JosefAC Choceň5800:15:18-
2MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:56-
3MB1434Dostálek PetrASPV Těchonín6700:16:58-
4MB251Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:18:00-
5MB2669Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:18:00-
6MB3180Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:23-
7MB3333Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:32-
8MB4327Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:19:33-
9MB8112Kubík RomanVosívejvanovice6700:24:43-
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1328Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:16:52-
2MC2015Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:34-
3MC2271Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:51-
4MC2930Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:04-
5MC3546Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:51-
6MC4070Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:29-
7MC4226Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:30-
8MC4455Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:34-
9MC4785Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:50-
10MC5088Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:20:03-
11MC7352Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:22:31-
12MC8254Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:45-
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5762Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:37-
2MD5937Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:41-
3MD6310Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:02-
4MD7035Bielčik JindřichLichkov4000:22:02-
5MD713Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:22:04-
6MD9331Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:33-
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2361Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:17:53-
2ŽJ3958Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:28-
3ŽJ527Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:07-
4ŽJ546Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:20:25120,27
5ŽJ6836Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:34-
6ŽJ7620Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:22:47-
7ŽJ775Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:23:3192,98
8ŽJ7825Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:31-
9ŽJ7975Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:1386,76
10ŽJ9021Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:29:03-
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3247Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:18:31-
2ZA3611Klímová IvanaHvězda SKP Pardubice8700:18:52-
3ZA5677Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:31-
4ZA6249Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:00-
5ZA6666Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:22-
6ZA7239Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:22:16-
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB1074Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:41-
2ŽB4865Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:19:56-
3ŽB6750Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:26-
4ŽB6964Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:51-
5ŽB7442Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:36-
6ŽB804Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:19-
7ŽB8316Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:54-
8ŽB8714Kubíková MonikaVosívejvanovice6900:26:01-
9ŽB889Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:26:23-
Trať 4,2 km, 220 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Brýdl PavelNové Město nad Metují8000:14:21-
2MA248Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:14:55-
3MA340Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:59-
1MB441Siegel JosefAC Choceň5800:15:18-
4MA587Řemínek MatějAC Choceň8600:15:35-
2MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:56-
5MA738Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:00-
6MA883Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:33-
1MJ956Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:16:40104,64
1ŽB1074Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:41-
7MA1132Bielčik PetrLichkov7100:16:43-
8MA1253Šutera JosefAtletika Polička7900:16:48-
1MC1328Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:16:52-
3MB1434Dostálek PetrASPV Těchonín6700:16:58-
2MJ1517Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:03100,19
9MA162Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:17:16-
10MA1757Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:20-
11MA1872Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:25-
3MJ1959Večeře TomášAtletika Polička9000:17:2995,17
2MC2015Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:34-
4MJ2168Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:17:44-
3MC2271Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:51-
1ŽJ2361Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:17:53-
12MA2482Chlup JiříTJ Rychnov7000:17:57-
4MB251Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:18:00-
5MB2669Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:18:00-
5MJ2723Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:18:01-
6MJ2863Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:18:01-
4MC2930Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:04-
13MA308Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:18:12-
6MB3180Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:23-
1ZA3247Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:18:31-
7MB3333Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:32-
14MA3481Krmela PavelTJ Rychnov7800:18:43-
5MC3546Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:51-
2ZA3611Klímová IvanaHvězda SKP Pardubice8700:18:52-
7MJ3773Vinter JanLanškroun8900:18:52-
15MA3851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:03-
2ŽJ3958Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:28-
6MC4070Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:29-
8MJ4160Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:29-
7MC4226Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:30-
8MB4327Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:19:33-
8MC4455Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:34-
16MA4579Švec MartinTJ Damníkov7000:19:45-
17MA4686Marhold LubošChoceň7700:19:49-
9MC4785Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:50-
2ŽB4865Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:19:56-
9MJ4922Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:19:58-
10MC5088Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:20:03-
10MJ5113Kubík JakubVosivejvanovice9300:20:04-
3ŽJ527Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:07-
11MJ5389Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:16-
4ŽJ546Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:20:25120,27
18MA5519Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:28-
3ZA5677Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:31-
1MD5762Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:37-
19MA5818Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:38-
2MD5937Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:41-
12MJ6090Ptáček JakubAnenská Studánka9600:20:53-
13MJ6145Krejsar JosefSokol Damníkov9000:20:5754,59
4ZA6249Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:00-
3MD6310Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:02-
20MA6467Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:11-
21MA6584Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:21:16-
5ZA6666Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:22-
3ŽB6750Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:26-
5ŽJ6836Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:34-
4ŽB6964Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:51-
4MD7035Bielčik JindřichLichkov4000:22:02-
5MD713Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:22:04-
6ZA7239Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:22:16-
11MC7352Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:22:31-
5ŽB7442Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:36-
14MJ7593Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:22:36-
6ŽJ7620Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:22:47-
7ŽJ775Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:23:3192,98
8ŽJ7825Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:31-
9ŽJ7975Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:1386,76
6ŽB804Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:19-
9MB8112Kubík RomanVosívejvanovice6700:24:43-
12MC8254Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:45-
7ŽB8316Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:54-
22MA8476Stolarik Liborneregistrován6900:24:55-
23MA8578Motyčka RichardTJ Damníkov7100:25:25-
15MJ8691Balcar TomášAnenská Studánka9200:25:54-
8ŽB8714Kubíková MonikaVosívejvanovice6900:26:01-
9ŽB889Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:26:23-
16MJ8943Krejsar PatrikSokol Damníkov9600:28:00-
10ŽJ9021Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:29:03-
17MJ9192Balcar MartinAnenská Studánka9600:30:22-
18MJ9244Pecháček PetrTJ Damníkov9700:30:37-
6MD9331Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:33-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód