Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

22.4.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 22.4.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 9.00 do 9.45 (dospělí do 10.30) hodin v místě startu

Startovné

20 Kč pouze dospělí

Popis tratě

Délka: hlavní závod 7,5 km, ostatní méně
Louky a lesní cesty.

Ceny pro vítěze

Kromě věcných cen budou v závodě žen a hlavním závodě mužů uděleny peněžité odměny prvním šesti v cíli.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Hermann
Na Výsluní 424
561 64 Jablonné nad Orlicí
Telefon: 465 642 819, 465 641 904

Propozice pořadatele ve formátu .gif

E-mailová adresa

m.hermann@iol.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školačky 1998-2000 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž22116Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:46106,99
2Ž26117Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:4898,60
3Ž28118Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:4994,41
4Ž210119Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:5093,99
5Ž214120Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:00:5281,82
6Ž217121Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:5473,43
7Ž220122Koclířová AdélaJablonné nad Orlicí9800:00:5569,23
8Ž221123Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:5665,03
9Ž222124Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:5856,64
10Ž225125Gregorová MonikaLanškroun0000:00:5952,45
11Ž226126Jánešová BarboraJablonné nad Orlicí9900:01:0048,25
12Ž228127Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:01:0144,06
13Ž229128Purkertová AnnaJablonné nad Orlicí0000:01:0623,08
14Ž231129Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:0910,49
15Ž232130Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:106,29
16Ž233131Macháčková MarieJablonné nad Orlicí0000:01:120,00
17Ž234132Kačírková DenisaJablonné nad Orlicí0000:01:170,00
Školáci 1998-2000 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21133Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:44107,30
2M22134Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:4698,54
3M24135Gregora JakubLanškroun9800:00:4794,16
4M25136Remeš VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:00:4893,72
5M26137Jakeš TomášASPV Těchonín9800:00:4889,78
6M28138Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:4985,40
7M211139Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:00:5176,64
8M212140Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:00:5276,20
9M213141Valenta AdamJablonné nad Orlicí9800:00:5275,77
10M215142Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:5367,88
11M216143Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:00:5467,45
12M217144Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:5463,50
13M219145Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:00:5563,07
14M222146Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:00:5845,99
15M224147Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:5945,55
16M226148Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:01:0037,23
17M229149Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:0610,95
Nejmladší dívky 1996-1997 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž33150Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:24101,65
2Ž35151Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:2599,29
3Ž37152Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:2699,06
4Ž38153Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:01:2892,21
5Ž311154Novotná DoraKB OEZ Letohrad9700:01:3185,12
6Ž312155Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:3380,40
7Ž318156Vondrová SimonaLetohrad9800:01:4356,79
8Ž319157Bártová KateřinaAO TJ Jablonné nad Orlicí9700:01:4649,70
9Ž320158Malá VeronikaAO TJ Jablonné nad Orlicí9800:01:50-
10Ž322159Maťátková NelaDolní Čermná9600:02:0211,92
Nejmladší chlapci 1996-1997 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31160Halbrštát TomášAC Choceň9600:01:21104,03
2M32161Schneider MartinOlympia Bruntál9600:01:2399,19
3M33162Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:2496,77
4M35163Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:01:2594,35
5M38164Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:01:2887,10
6M310165Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:3082,26
7M313166Faltus TomášAO TJ Jablonné nad Orlicí9600:01:3472,58
8M314167Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí9600:01:3570,16
9M315168Štantejský OndřejKerhartice9700:01:3667,74
10M316169Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:01:3765,32
11M317170Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:4058,06
12M321171Křen JakubLetohrad9700:01:5131,45
Žákyně mladší 1994-1995 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1172Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:02:44108,19
2ŽM2173Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:02:5397,66
3ŽM3174Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:5694,15
4ŽM4175Remešová HanaSK Nové Město nad Metují9400:02:5990,64
5ŽM5176Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:0583,63
6ŽM6177Čermáková BeátaŠAK Chrudim9400:03:1176,61
7ŽM7178Caldová AdélaAtletika Albrechtice9400:03:1769,59
8ŽM8179Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:098,77
Žáci mladší 1994-1995 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1180Remeš PetrSK Nové Město nad Metují9400:04:54101,80
2MM2181Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:5799,78
3MM3182Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:04:5998,43
4MM4183Šesták JakubOlympia Bruntál9400:05:1488,31
5MM6184Vondra DavidLetohrad9400:05:1984,94
6MM7185Horník LukᚊAK Chrudim9400:05:2084,27
7MM9186Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:05:2580,90
8MM13187Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:05:3176,85
9MM14188Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:3474,83
10MM15189Prachař DavidAC Choceň9400:05:4070,79
11MM19190Lakota AntonínAC Choceň9500:05:5362,02
12MM20191Komínek JiříLitomyšl9400:05:5660,00
13MM21192Wiesner JiříHvězda AFK Pardubice9500:05:5858,65
14MM22193Křivda MartinSK Nové Město nad Metují9500:05:5957,98
15MM23194Polák ŠtěpánAC Choceň9500:06:0752,58
16MM26195Frydrych JakubAC Choceň9500:07:119,44
Žákyně starší 1992-1993 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5196Klaclová ŠárkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:18102,28
2ŽS8197Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:2299,79
3ŽS9198Kubíčková TerezaSK Nové Město nad Metují9200:05:2597,93
4ŽS11199Tekalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:2697,31
5ŽS12200Černá KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:2995,44
6ŽS16201Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:05:4187,98
7ŽS17202Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:4287,36
8ŽS18203Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:05:4784,25
9ŽS24204Holická MartinaBrno9300:06:1964,35
10ŽS25205Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:3554,40
11ŽS27206Vlčková LudmilaSK Nové Město nad Metují9200:07:4212,75
Žáci starší 1992-1993 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1207Lukeš PetrTJ Slezan Frýdek Místek9200:05:52106,06
2MS2208Siegel JakubAC Choceň9200:06:0897,25
3MS3209Svoboda MichalOlympia Bruntál9200:06:0996,69
4MS5210Bednář KarelJablonné nad Orlicí9300:06:2388,98
5MS7211Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:06:4079,61
6MS10212Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:4676,31
7MS13213Kabrhel TomášTJ Jiskra Litomyšl9200:06:5471,90
8MS16214Kopáček PetrŠAK Chrudim9200:07:1063,09
9MS21215Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:2256,47
10MS23216Flégl OndřejTJ Dobruška9200:07:2455,37
11MS26217Hanuš PavelTK Choceň9300:07:4444,35
12MS28218Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:07:5339,39
Dorostenci 1990-1991 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1219Večeře TomášAtletika Polička9000:09:20106,00
2MD2220Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:09:3999,42
3MD3221Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:5394,57
4MD4222Nárovec JiříTJ Dobruška9000:09:5494,23
5MD5223Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:5593,88
6MD6224Procházka TomᚊAK Pardubice9100:09:5992,49
7MD7225Dudek MilanJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:0291,45
8MD8226Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:10:1487,30
9MD9227Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:2085,22
10MD10228Dvořáček PavelSokol Lupenice9100:10:3679,68
11MD11229Nikl LukášAC Choceň9100:10:5672,75
12MD12230Černý AdamTJ Dobruška9100:11:2762,01
Dorostenky 1990-1991 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD92Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:06:45107,91
2ŽD143Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:0399,37
3ŽD194Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:07:1792,73
4ŽD305Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:07:5674,23
5ŽD326Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:08:1366,17
6ŽD347Kůtová EliškaAC Choceň9000:08:2859,05
Junioři (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1229Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:26:26-
2MJ1930Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:27:14-
3MJ2231Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:24-
4MJ2432Sejkora KarelAtletika Polička8800:27:40-
5MJ3133Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:28:36-
6MJ3234Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:28:38-
7MJ135Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:00:00-
Muži A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:23:59-
2MA237Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:24:21-
3MA338Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:24:33-
4MA439Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:24:45-
5MA540Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:25:05-
6MA641Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:25:22-
7MA742Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:51-
8MA943Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:09-
9MA1044Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:26:16-
10MA1345Hybský OndřejHvězda AFK Pardubice8300:26:37-
11MA1446Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek8600:26:48-
12MA1547Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:26:53-
13MA1648Řemínek MatějAC Choceň8600:26:56-
14MA2149Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:20-
15MA2350Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:27:31-
16MA2551Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:27:46-
17MA2652Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:03-
18MA2753Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:28:09-
19MA3554Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:29:04-
20MA3655Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:29:09-
21MA3756Bielčik PetrLichkov7100:29:16-
22MA157Matějka MichalSport Mladkov7300:00:00-
23MA158Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:00:00-
24MA159Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:00:00-
25MA160Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:00:00-
26MA161Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:00:00-
27MA162Švadlena PavelKOB Choceň7500:00:00-
28MA163Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:00:00-
29MA164Krištof PetrAtletika Polička7500:00:00-
30MA165Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:00:00-
31MA166Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:00:00-
32MA167Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:00:00-
33MA168Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:00:00-
34MA169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:00:00-
Muži B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB870Čotov IvanLubná6600:26:08-
2MB1171Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:26:21-
3MB1772Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:59-
4MB1873Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:27:05-
5MB2874Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:28:13-
6MB2975Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:28:18-
7MB3376Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:40-
8MB3877Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:28-
9MB3978Dostálek PetrASPV Těchonín6700:29:30-
10MB179Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:00:00-
11MB180Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:00:00-
12MB181Novotný LuděkSK Žamberk6200:00:00-
13MB182Felkl LuděkSalón Zdena6000:00:00-
14MB183Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:00:00-
15MB184Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:00:00-
16MB185Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:00:00-
17MB186Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:00:00-
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30106Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:24-
2MD1107Groh StanislavAC Vrchlabí4600:00:00-
3MD1108Libra JiříNové Město nad Metují3700:00:00-
4MD1109Švadlena JiříKOB Choceň4600:00:00-
5MD1110Vorlíček RudolfBK Běkodo Teplice4700:00:00-
6MD1111Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:00:00-
7MD1112Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:00:00-
8MD1113Bielčik JindřichLichkov4000:00:00-
9MD1114Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:00:00-
-MD-115Rychlý RudolfSokol Hradec Králové41DNF-
Juniorky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ88Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:06:42-
2ŽJ129Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:06:48-
Ženy A (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA610Křížová LucieOlympia Bruntál8700:06:28-
2ZA1011Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:46-
3ZA1712Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:07:12-
4ZA2013Hubková KateřinaAC Pardubice8400:07:19-
5ZA2214Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:07:23-
6ZA2515Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:41-
7ZA3316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:27-
8ZA3817Rizničová RadkaDivoženky Kladno7300:11:08-
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB418Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:22-
2ZB1519Šestáková RomanaFORTEX Moravský Beroun7000:07:08-
3ZB1820Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:07:16-
4ZB2421Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:07:27-
5ZB2722Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:47-
6ZB2823Křivdová LenkaKOB Choceň7200:07:53-
7ZB3124Holická AlenaBrno6600:08:05-
8ZB3525Ženčáková MarieSalón Zdena6800:10:07-
9ZB3626Felklová JarmilaSalón Zdena6000:10:20-
10ZB3727Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:10:54-
11ZB3928Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:39-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21133Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:44107,30
2M22134Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:4698,54
1Ž22116Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:46106,99
3M24135Gregora JakubLanškroun9800:00:4794,16
4M25136Remeš VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:00:4893,72
2Ž26117Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:4898,60
5M26137Jakeš TomášASPV Těchonín9800:00:4889,78
6M28138Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:4985,40
3Ž28118Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:4994,41
4Ž210119Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:5093,99
7M211139Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:00:5176,64
8M212140Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:00:5276,20
9M213141Valenta AdamJablonné nad Orlicí9800:00:5275,77
5Ž214120Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:00:5281,82
10M215142Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:5367,88
11M216143Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:00:5467,45
12M217144Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:5463,50
6Ž217121Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:5473,43
13M219145Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:00:5563,07
7Ž220122Koclířová AdélaJablonné nad Orlicí9800:00:5569,23
8Ž221123Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:5665,03
14M222146Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:00:5845,99
9Ž222124Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:5856,64
15M224147Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:5945,55
10Ž225125Gregorová MonikaLanškroun0000:00:5952,45
16M226148Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:01:0037,23
11Ž226126Jánešová BarboraJablonné nad Orlicí9900:01:0048,25
12Ž228127Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:01:0144,06
13Ž229128Purkertová AnnaJablonné nad Orlicí0000:01:0623,08
17M229149Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:0610,95
14Ž231129Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:0910,49
15Ž232130Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:106,29
16Ž233131Macháčková MarieJablonné nad Orlicí0000:01:120,00
17Ž234132Kačírková DenisaJablonné nad Orlicí0000:01:170,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31160Halbrštát TomášAC Choceň9600:01:21104,03
2M32161Schneider MartinOlympia Bruntál9600:01:2399,19
3M33162Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:2496,77
1Ž33150Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:24101,65
4M35163Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:01:2594,35
2Ž35151Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:2599,29
3Ž37152Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:2699,06
5M38164Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:01:2887,10
4Ž38153Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:01:2892,21
6M310165Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:3082,26
5Ž311154Novotná DoraKB OEZ Letohrad9700:01:3185,12
6Ž312155Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:3380,40
7M313166Faltus TomášAO TJ Jablonné nad Orlicí9600:01:3472,58
8M314167Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí9600:01:3570,16
9M315168Štantejský OndřejKerhartice9700:01:3667,74
10M316169Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:01:3765,32
11M317170Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:4058,06
7Ž318156Vondrová SimonaLetohrad9800:01:4356,79
8Ž319157Bártová KateřinaAO TJ Jablonné nad Orlicí9700:01:4649,70
9Ž320158Malá VeronikaAO TJ Jablonné nad Orlicí9800:01:50-
12M321171Křen JakubLetohrad9700:01:5131,45
10Ž322159Maťátková NelaDolní Čermná9600:02:0211,92
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1172Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:02:44108,19
2ŽM2173Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:02:5397,66
3ŽM3174Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:5694,15
4ŽM4175Remešová HanaSK Nové Město nad Metují9400:02:5990,64
5ŽM5176Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:0583,63
6ŽM6177Čermáková BeátaŠAK Chrudim9400:03:1176,61
7ŽM7178Caldová AdélaAtletika Albrechtice9400:03:1769,59
8ŽM8179Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:098,77
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1180Remeš PetrSK Nové Město nad Metují9400:04:54101,80
2MM2181Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:5799,78
3MM3182Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:04:5998,43
4MM4183Šesták JakubOlympia Bruntál9400:05:1488,31
1ŽS5196Klaclová ŠárkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:18102,28
5MM6184Vondra DavidLetohrad9400:05:1984,94
6MM7185Horník LukᚊAK Chrudim9400:05:2084,27
2ŽS8197Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:2299,79
7MM9186Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:05:2580,90
3ŽS9198Kubíčková TerezaSK Nové Město nad Metují9200:05:2597,93
4ŽS11199Tekalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:2697,31
5ŽS12200Černá KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:2995,44
8MM13187Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:05:3176,85
9MM14188Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:3474,83
10MM15189Prachař DavidAC Choceň9400:05:4070,79
6ŽS16201Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:05:4187,98
7ŽS17202Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:4287,36
8ŽS18203Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:05:4784,25
11MM19190Lakota AntonínAC Choceň9500:05:5362,02
12MM20191Komínek JiříLitomyšl9400:05:5660,00
13MM21192Wiesner JiříHvězda AFK Pardubice9500:05:5858,65
14MM22193Křivda MartinSK Nové Město nad Metují9500:05:5957,98
15MM23194Polák ŠtěpánAC Choceň9500:06:0752,58
9ŽS24204Holická MartinaBrno9300:06:1964,35
10ŽS25205Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:3554,40
16MM26195Frydrych JakubAC Choceň9500:07:119,44
11ŽS27206Vlčková LudmilaSK Nové Město nad Metují9200:07:4212,75
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1207Lukeš PetrTJ Slezan Frýdek Místek9200:05:52106,06
2MS2208Siegel JakubAC Choceň9200:06:0897,25
3MS3209Svoboda MichalOlympia Bruntál9200:06:0996,69
1ZB418Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:22-
4MS5210Bednář KarelJablonné nad Orlicí9300:06:2388,98
1ZA610Křížová LucieOlympia Bruntál8700:06:28-
5MS7211Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:06:4079,61
1ŽJ88Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:06:42-
1ŽD92Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:06:45107,91
2ZA1011Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:46-
6MS10212Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:4676,31
2ŽJ129Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:06:48-
7MS13213Kabrhel TomášTJ Jiskra Litomyšl9200:06:5471,90
2ŽD143Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:0399,37
2ZB1519Šestáková RomanaFORTEX Moravský Beroun7000:07:08-
8MS16214Kopáček PetrŠAK Chrudim9200:07:1063,09
3ZA1712Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:07:12-
3ZB1820Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:07:16-
3ŽD194Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:07:1792,73
4ZA2013Hubková KateřinaAC Pardubice8400:07:19-
9MS21215Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:2256,47
5ZA2214Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:07:23-
10MS23216Flégl OndřejTJ Dobruška9200:07:2455,37
4ZB2421Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:07:27-
6ZA2515Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:41-
11MS26217Hanuš PavelTK Choceň9300:07:4444,35
5ZB2722Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:47-
6ZB2823Křivdová LenkaKOB Choceň7200:07:53-
12MS28218Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:07:5339,39
4ŽD305Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:07:5674,23
7ZB3124Holická AlenaBrno6600:08:05-
5ŽD326Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:08:1366,17
7ZA3316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:27-
6ŽD347Kůtová EliškaAC Choceň9000:08:2859,05
8ZB3525Ženčáková MarieSalón Zdena6800:10:07-
9ZB3626Felklová JarmilaSalón Zdena6000:10:20-
10ZB3727Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:10:54-
8ZA3817Rizničová RadkaDivoženky Kladno7300:11:08-
11ZB3928Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:39-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1219Večeře TomášAtletika Polička9000:09:20106,00
2MD2220Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:09:3999,42
3MD3221Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:5394,57
4MD4222Nárovec JiříTJ Dobruška9000:09:5494,23
5MD5223Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:5593,88
6MD6224Procházka TomᚊAK Pardubice9100:09:5992,49
7MD7225Dudek MilanJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:0291,45
8MD8226Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:10:1487,30
9MD9227Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:2085,22
10MD10228Dvořáček PavelSokol Lupenice9100:10:3679,68
11MD11229Nikl LukášAC Choceň9100:10:5672,75
12MD12230Černý AdamTJ Dobruška9100:11:2762,01
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
9MD1114Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:00:00-
7MC193Dostál LadislavMoravská Třebová5600:00:00-
6MC192Bláha MilanAF Křovice5700:00:00-
5MC191Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:00:00-
4MC190Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:00:00-
3MC189Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:00:00-
17MB186Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:00:00-
16MB185Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:00:00-
15MB184Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:00:00-
14MB183Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:00:00-
12MB181Novotný LuděkSK Žamberk6200:00:00-
11MB180Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:00:00-
10MB179Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:00:00-
13MB182Felkl LuděkSalón Zdena6000:00:00-
34MA169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:00:00-
33MA168Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:00:00-
32MA167Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:00:00-
8MC194Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:00:00-
9MC195Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:00:00-
8MD1113Bielčik JindřichLichkov4000:00:00-
7MD1112Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:00:00-
6MD1111Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:00:00-
5MD1110Vorlíček RudolfBK Běkodo Teplice4700:00:00-
4MD1109Švadlena JiříKOB Choceň4600:00:00-
3MD1108Libra JiříNové Město nad Metují3700:00:00-
2MD1107Groh StanislavAC Vrchlabí4600:00:00-
19MC1105Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:00:00-
17MC1103Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:00:00-
16MC1102Volf BřetislavLanškroun5200:00:00-
15MC1101Koblížek JindřichSKI Žamberk4800:00:00-
14MC1100Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:00:00-
13MC199Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:00:00-
12MC198Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:00:00-
11MC197Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:00:00-
10MC196Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:00:00-
31MA166Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:00:00-
30MA165Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:00:00-
1MA136Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:23:59-
18MC1104Velechovský JiříSAZS Králíky5500:00:00-
7MJ135Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:00:00-
22MA157Matějka MichalSport Mladkov7300:00:00-
23MA158Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:00:00-
24MA159Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:00:00-
25MA160Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:00:00-
29MA164Krištof PetrAtletika Polička7500:00:00-
27MA162Švadlena PavelKOB Choceň7500:00:00-
26MA161Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:00:00-
28MA163Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:00:00-
2MA237Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:24:21-
3MA338Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:24:33-
4MA439Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:24:45-
5MA540Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:25:05-
6MA641Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:25:22-
7MA742Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:51-
1MB870Čotov IvanLubná6600:26:08-
8MA943Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:09-
9MA1044Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:26:16-
2MB1171Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:26:21-
1MJ1229Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:26:26-
10MA1345Hybský OndřejHvězda AFK Pardubice8300:26:37-
11MA1446Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek8600:26:48-
12MA1547Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:26:53-
13MA1648Řemínek MatějAC Choceň8600:26:56-
3MB1772Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:59-
4MB1873Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:27:05-
2MJ1930Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:27:14-
1MC2087Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:27:17-
14MA2149Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:20-
3MJ2231Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:24-
15MA2350Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:27:31-
4MJ2432Sejkora KarelAtletika Polička8800:27:40-
16MA2551Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:27:46-
17MA2652Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:03-
18MA2753Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:28:09-
5MB2874Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:28:13-
6MB2975Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:28:18-
1MD30106Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:24-
5MJ3133Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:28:36-
6MJ3234Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:28:38-
7MB3376Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:40-
2MC3488Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:28:42-
19MA3554Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:29:04-
20MA3655Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:29:09-
21MA3756Bielčik PetrLichkov7100:29:16-
8MB3877Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:28-
9MB3978Dostálek PetrASPV Těchonín6700:29:30-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 56%
Zpracování výsledků: 34%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 68%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

Bylo to super!!!!narocna a clenita trat
Vondra43
trať byla super - nicméně to, že časomíře selžou jediné stopky je neomluvitelné - nechápu jak se pak bude objektivně bodovat pohár!
lubve
Odkládání startu hlavního závodu nebylo dobré. Chybí mi výsledky a časy.
a co výsledky!
jiskra
Výsledky jsme zatím od pořadatele neobdrželi.
kebrle
Z důvodu chybějících časů u některých závodníků, jsme byli nuceni nepřidělit body v postižených, tj. mužských kategoriích. Výsledky dětských a mládežnických kategorií zde budou během zítřka.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód