Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rohálovská desítka

24.2.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rohálovská desítka
  • datum konání: 24.2.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Holešov

Sociální sítě

Místo konání

Prusinovice, u kulturního domu
start hl. závodu v 11.15 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

délka hl. trati 10 km, tratě pro děti a mládež 140 - 1500 m
Jedná se o silniční běh v členitém terénu. Začíná se v Prusinovicích, kde běžci absolvují dva okruhy a poté běží do sousední vesnice Tučapy. Tam je obrátka a vrací se zpět. Nejdelší výběh měří 600m...

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě: 30 000 Kč
Finanční ceny v hodnotě: 70 000 Kč
V hlavním závodě jsou ve všech kategoriích finanční ceny + drobné věcné ceny, losuje se však 50 cen od firmy Asics v závodnické tombole.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování na požádání pořadatel zajišťuje v tělocvičně bez poplatku, popř. v hotelu Podhoran v Bystřici pod Hostýnem 250 Kč za osobu - 10 km od místa startu.

Adresa organizátora:
Ondřej Němec
76842 Prusinovice 397

Internetové stránky

http://www.obecprusinovice.cz

E-mailová adresa

asics@post.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 16-18 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD117Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:04:34-
2MD220Jedlička RomanVSK Brno8900:04:37-
3MD313Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:04:40-
4MD415Richter DavidSlezan Opava9000:04:45-
5MD516Procházka TomášTJ Slezan Opava9100:04:46-
6MD614Alt VáclavTJ SOKOL Opava9100:04:47-
7MD725Indra LuděkŠtrof Kroměříž9100:04:54-
8MD848Janeček RobertBK Lysá8900:04:55-
9MD919Ronek MartinAK Kyjov9000:05:06-
10MD1021Říkovský NikolaKroměříž9100:05:17-
11MD1118Sýkora LukášSKM Valašské Meziříčí9000:05:21-
12MD157Svoboda MichalFortex SKI Moravský Beroun9200:05:32-
13MD1624Hrabal LuděkOrelská Jednota B. p. H.9100:05:34-
14MD1710Ondrušek PavelZetor Brno8900:05:39-
15MD1812Kobliha JosefZŠ Bratrství Bystřice p. H.9100:05:41-
16MD1922Valach TomášBařice9100:05:43-
17MD2023Přikryl RadekKroměříž9100:05:45-
18MD2111Hubášek JanKVS Pozlovice9100:05:51-
19MD258Vala MichalFortex SKI Moravský Beroun9400:06:06-
20MD299Frank MarekFortex SKI Moravský Beroun9400:06:33-
Dorostenky 16-18 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1212Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:24-
2ŽD137Nevřalová JanaAK Kroměříž9100:05:25-
3ŽD1416Jelínková HanaAK Kroměříž9100:05:28-
4ŽD2217Janečková AdrianaBK Lysá9100:05:52-
5ŽD238Muchová ZuzanaAK Kroměříž8900:05:57-
6ŽD2415Vrágová AnežkaSlezan Frýdek Místek9100:05:59-
7ŽD2614Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:08-
8ŽD2713Musilová ErikaAC Moravská Slavie9100:06:22-
9ŽD286Lebdušková IvaFortex SKI Moravský Beroun9400:06:32-
10ŽD3018Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:06:37-
11ŽD315Maňasová MarcelaFortex SKI Moravský Beroun9100:06:38-
12ŽD3219Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:07:54-
Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3197Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:34:14-
2MJ3640Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:34:48-
3MJ5328Blažek JaroslavFORTEX Moravský Beroun8800:36:57-
4MJ54227Kaminski PetrSTART Havířov9200:36:58-
5MJ68202Janíček RóbertBK Lysá pod Markytou8900:38:09-
6MJ91148Lajčín TomášAK PÚCHOV Slovensko8800:39:28-
7MJ98196Alt VáclavTJ SOKOL Opava9100:39:54-
8MJ108197Richtar DavidTJ Slezan Opava9000:40:20-
9MJ112198Procházka TomášTJ Slezan Opava9100:40:33-
10MJ113191Heliš MiroslavHolešov8800:40:41-
11MJ170213Dostál AdamSK Přerov9000:43:08-
12MJ197150Urban MilanOSEK n. Bečvou8800:45:18-
13MJ19996Lecián RadimTri Race8800:45:28-
14MJ237552Ondrůšek PavelZetor Brno8900:48:05-
15MJ245205Mužík DavidTTS Osek nad Bečvou9100:48:46-
16MJ28061Hřib JiříNěmčice9300:52:35-
17MJ284217Sedláček LukášTučapy9300:53:01-
18MJ31152Žlutíř MatějŠternberk9401:04:02-
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:30:02-
2MA21Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8400:30:50-
3MA319Burghard JakubJM Demolex Bardejov7300:31:07-
4MA44Blasinski ArturPolska7400:31:14-
5MA511Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:31:25-
6MA610Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:31:39-
7MA7142Novák PavelAtletika Jihlava7000:31:42-
8MA85Gerych DavidAK ASICS Kroměříž7700:31:45-
9MA97Križák JánAŠK Grafobal Skalica7000:31:51-
10MA108Fekl DanielAK ASICS Kroměříž7800:31:58-
11MA119Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:32:07-
12MA13141Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:33-
13MA1412Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:32:37-
14MA153Hurtík RomanAK ASICS Kroměříž8300:32:46-
15MA166Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:32:54-
16MA1716Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:32:58-
17MA1913Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:11-
18MA20240Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:33:15-
19MA2123Bětík PetrKVS Pozlovice6900:33:17-
20MA2215Miko AlešAK ASICS Kroměříž8400:33:20-
21MA2392Zawierucha JerzyPolska Chemia Hurt Rybn7600:33:29-
22MA2491Baczynski WojciechPolska Chemia Hurt Rybn8100:33:35-
23MA2518Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:33:51-
24MA2637Polášek JanSK Hranice8300:33:52-
25MA27135Luhový MichalAŠK GRAFOBAL Skalica8400:33:55-
26MA2914Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:33:58-
27MA3093Wojnon TomaszPolska AZC AWF Katowice8600:34:06-
28MA32236Vyžrálek IvoSK Moravský Krumlov7300:34:32-
29MA3390Zawierucna DamianPolska Chemia Hurt Rybn8000:34:38-
30MA3580Magyar ImrichAŠKP Žilina8400:34:44-
31MA37139Chmelík JosefSK Polička7300:34:50-
32MA41244Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:35:35-
33MA4256Steiner TomášVSK Univerzita Brno8600:35:38-
34MA44245Krajča TomášSKOB Zlín8700:35:50-
35MA4558Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:55-
36MA4655Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:14-
37MA48166Horný PavelSK Přerov7300:36:26-
38MA50199Neradil TomášASPOT Hulín7400:36:53-
39MA51143Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:36:54-
40MA56175Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:37:05-
41MA57167Wala PetrMC Wallo Havířov7100:37:08-
42MA59109Hověžák PavelBarnex Sport7500:37:16-
43MA62235Bielčik PetrLichkov7100:37:43-
44MA63208Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7300:37:45-
45MA65153Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:37:51-
46MA66160Dlabaja RomanAUTHOR Tufo7000:37:58-
47MA69163Maceček VladoAK Kroměříž7500:38:10-
48MA72263Kučera PetrSK Grymov7500:38:19-
49MA73140Rosina RomanPúchov7400:38:21-
50MA7439Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:38:23-
51MA75113Pěchula PetrTJ Slezan Frýdek Místek7700:38:24-
51MA7581Végh ŠtefanTRIATLON Dvory7700:38:24-
53MA77201Janíček RóbertBK Lysá pod Markytou6900:38:28-
54MA80127Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:38:41-
55MA8141Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:38:42-
56MA83231Vrba IvoAD CYKLO Brodek8000:38:49-
57MA84133Ambros JakubMK Kopřivnice8700:38:50-
58MA85128Horák OndřejDRACY Team Dřevohostice8400:38:52-
59MA86550Palkovič TomášJUNIOR Holíč8500:38:55-
60MA92180Kubalčík MarekAUTHOR Tufo7000:39:30-
61MA95234Červenka PavelDT SWISS Zlín6900:39:40-
62MA96170Janek WojciechPolska Radom 00:39:48-
63MA97116Tešnar PavelAC Moravská Slávia Brno7300:39:53-
64MA9982Vízy RomanAC Nové Zámky7500:39:56-
65MA101271Dvorský MichalSMSF Splavsko6800:40:01-
66MA102221Růžička RichardTRAGED Team8100:40:04-
67MA104138Rapčan LukášAK FUKA Team7800:40:12-
68MA105184Schopf JanTRAGÉD Team7900:40:14-
69MA107147Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:40:19-
70MA10926Pánek LiborV+P Chropyně7900:40:23-
71MA114222Kuča PetrDRACY Team Dřevohostice7800:40:45-
72MA115218Karger PavelATEX Tufo Zlín8000:40:46-
73MA116176Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:40:47-
74MA119262Suchánek LukášKHB Radegast7900:40:53-
75MA123219Menšík PetrASPOT Hulín7000:41:05-
76MA126207Tkadlec AloisDRÁSAL Team Holešov7300:41:19-
77MA12850Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:41:23-
78MA140248Hansgut RudolfTRISK Olomouc6800:41:45-
79MA146238Frydrych MartinMIKO Cycles8300:41:56-
80MA147266Janda JiříTJ Němčice7400:41:57-
81MA14959Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:58-
82MA151210Dědič MichalDRÁSAL SIGA Team8400:42:02-
83MA15264Vrubel PavelPrusinovice7600:42:03-
84MA15386Mráček MichalOtrokovice7300:42:06-
85MA154225Kalík MarcelASPOT Hulín7600:42:07-
86MA15529Frank PavelFORTEX Moravský Beroun6800:42:12-
87MA159264Frankovič JanLipník nad Bečvou7600:42:24-
88MA160172Urbánek VítCH3 Šumperk7800:42:33-
89MA161256Pok PavelDRACY Team Dřevohostice7400:42:38-
90MA16398Gončár JiříWEISSER Sport8100:42:50-
91MA164103Daněk Simon2DR7100:42:51-
92MA168154Perutka TomášBOBO Team7500:43:04-
93MA17172Večerka JiříOtrokovice7700:43:09-
94MA173241Mašlaň Jiříneregistrován8300:43:14-
95MA176237Konvička AdamSLPČ7700:43:44-
96MA17834Škrobák JiříAK Hodonín8200:43:51-
97MA180117Sás LadislavAK Šternberk7200:43:53-
98MA183126Babič MichalZborovice7900:44:01-
99MA185100Vaněk PetrOlomouc7000:44:06-
100MA191111Zajíc TomášRadslavice7800:44:42-
101MA192105Novotný PetrPřerov8000:44:43-
102MA193156Záhorovský JosefPozlovice8300:44:49-
103MA19557Ungr MarcelBeroun7600:45:07-
104MA196194Blažo VladislavBK Viktoria Horné Orešany7100:45:11-
105MA200121Skřeček AlešPřerov7400:45:32-
106MA201247Mynář MiroslavTrisk Olomouc6800:45:34-
107MA203211Bartík PatrikCYKLO Team OD Morava7600:45:45-
108MA208255Zemánek PetrDRACY Team Dřevohostice6800:45:57-
109MA215212Teplíček LiborSK Haná Náměšť6800:46:15-
110MA21951Žlutíř MartinROB Šternberk6800:46:39-
111MA224229Gyorgy LadislavZŠ LP Vyškov6900:47:10-
112MA225115Richter Martinneregistrován7200:47:22-
113MA23299Rašner TomášRELAX Olomouc6900:47:47-
114MA236193Blažo DanielBK Viktoria Horné Orešany6800:48:04-
115MA242101Dostál PavelDRACY Team Dřevohostice7000:48:29-
116MA244204Bia MarekTTS Osek nad Bečvou8500:48:45-
117MA250209Laitoch DavidTTS Osek nad Bečvou7500:49:12-
118MA251252Majtner JosefDRÁSAL Team Holešov8600:49:16-
119MA252157Šturm ZbyněkTJ Prusinovice7600:49:19-
120MA258242Šenkýř DanielHlinsko pod Hostýnem8300:49:53-
121MA262228Hradil RobertTJ Všetuly7700:50:02-
122MA268122Novotný JanKožušany7900:50:46-
123MA27062Skřivánek DaliborTJ Němčice8200:50:57-
124MA272155Zycháček Václavneregistrován6900:51:00-
125MA274243Sahaj JiříSK Přerov7900:51:13-
126MA276185Symerský MiroslavT.O.T Komárno7800:51:20-
127MA278339Poláčková AnetaBrno8600:51:49-
128MA279149Dohnal PetrOsek nad Bečvou8100:52:06-
129MA288120Hrazdira Martinneregistrován7100:53:32-
130MA289192Malíšek DrahomírBK VIKTORIA Horné Orešany7100:53:43-
131MA30836Marek OttoLakmal Holešov7700:58:16-
132MA309226Polák MartinASPOT Hulín7600:58:57-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1217Čotov IvanLubná6600:32:31-
2MB1889Golebiewski MiroslawPolska Chemia Hurt Rybn6200:33:00-
3MB28178Petronyuk ViktorAC Kovošrot Praha6000:33:56-
4MB3488Kolich RostislavTJ TŽ Třinec6400:34:39-
5MB38125Siegel JosefAC Choceň5800:34:57-
6MB3920Horák PavelAHA Vyškov6100:35:02-
7MB67189Švihel MiroslavBS Sloupné5800:38:04-
8MB70179Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:38:16-
9MB71165Skyva PetrAK Šternberk6500:38:17-
10MB87269Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:39:00-
11MB8824Mudrák StanislavKVS Pozlovice6700:39:03-
12MB89223Doubrava JiříSBK Wiky Kyjov6200:39:10-
13MB94257Rella MilanMilan Rella Cyklosport6600:39:36-
14MB106152Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:40:16-
15MB111250Zatloukal MarekKopečkáři6500:40:30-
16MB117214Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:40:50-
17MB121322Celuch MilanAO Slavia Havířov6600:41:01-
18MB125551Palkovič PavolJUNIOR Holíč5900:41:13-
19MB127132Link RenéRožnov pod Radhoštěm6200:41:21-
20MB12987Sedláček JaroslavSOKOL Holešov6400:41:24-
21MB13047Hakke VladimirAMK Nové Zámky6600:41:29-
22MB133195Bezucha JiříTTC Olomouc6200:41:36-
23MB13570Sedlák Jiří Přelouč5800:41:38-
24MB136171Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6400:41:39-
25MB137151Kollárik PavolStříbrnice5800:41:40-
26MB13921Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:41:42-
27MB14478Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:41:51-
28MB145134Hrabec BohumilVK Kroměříž6000:41:53-
29MB14771Hrubý AntonínTJ Dolní Lhota6400:41:57-
30MB156230Gočaltovský LadislavRocktechnik Triatlon Hr6000:42:14-
31MB157108Dvořák LadislavBALD Ostrava6200:42:16-
32MB166131Dopita Tomášneregistrován6700:42:57-
33MB17549Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:43:39-
34MB18648Novák KarelORELSKÁ JEDNOTA Byst6200:44:07-
35MB189114Čech ZdeněkBALÁŽ Extreme Team Ostrava5800:44:37-
36MB202186Světnický AlexandrOlomouc6300:45:36-
37MB204107Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:45:49-
38MB209119Janek MiroslavModrá Pyramida Praha6700:45:58-
39MB21153Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:03-
40MB218260Gremlica VáclavHulín6400:46:27-
41MB226173Hrdlička JaroslavEKODRILL6300:47:28-
42MB22731Stržínek KarelCK Stará Ves6400:47:32-
43MB228183Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6100:47:34-
44MB22975Tovaryš JiříORL5800:47:38-
45MB23946Janovčík MiroslavAMK Nové Zámky5900:48:18-
46MB24685Crhák LuděkZETOR Brno5900:49:00-
47MB249162Sedlář DrahomírTJ SOKOL Salaš5900:49:08-
48MB25660Navrátil PavelPřerov6400:49:41-
49MB260137Šmondrk RostlislavAK ASICS Kroměříž6600:49:55-
50MB297216Sedláček PetrTučapy6500:54:03-
51MB30168Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:56:34-
52MB302164Nedbal TomášHolešov6500:56:51-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4774Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:16-
2MC52146Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:36:55-
3MC58130Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:37:13-
4MC61181Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:37:37-
5MC64267Berky RobertAMK Nové Zámky5700:37:48-
6MC78233Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:38:34-
7MC79136Sobek MiroslavMatador Púchov5600:38:37-
8MC118159Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:40:52-
9MC120188Gromus PetrAK Olomouc5600:40:57-
10MC122158Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:04-
11MC124177Keil JaroslavASICS Klub5300:41:06-
12MC134272Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:41:37-
13MC138249Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:41:41-
14MC14343Bartál LubomírBK Hodonín5100:41:50-
15MC150206Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:42:00-
16MC177268Samec MilanKRB Partizánske4800:43:49-
17MC18133Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:43:54-
18MC187123Gončár JiříL 159 Přerov5700:44:08-
19MC18832Podešva PavelDUKO Rýmařov4900:44:35-
20MC194187Prokop JiříKonty G Zlín5600:44:56-
21MC198239Musil LadislavSK Atletika Slavičín5600:45:23-
22MC207124Kovář RostislavAK Olomouc5100:45:56-
23MC210259Peška AntonínSokol Holešov4800:46:00-
24MC21245Jacko AndrejAMK Nové Zámky5500:46:05-
25MC21338Chrástek PavelBK Hodonín5100:46:07-
26MC21483Novák VladimírLADAN Moravská Nová Ves5400:46:13-
27MC233220Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:47:52-
28MC235265Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:48:03-
29MC238224Tureček JanSBK Wiky Kyjov5500:48:09-
30MC24054Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:19-
31MC261112Matysík VladimírDP Ostrava4800:50:00-
32MC265254Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:50:11-
33MC26777Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:50:22-
34MC28327Bardoň JanMK Seitl Ostrava5200:52:54-
35MC292145Szturc JanSAK Ložiska Karviná5000:53:48-
36MC29365Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:50-
37MC296253Stříž PavelPřaslavice5400:53:59-
38MC29925Zapletalík PavelNohyb Praha4900:54:19-
39MC30073Hyvnar JosefMK Kopřivnice4900:54:33-
40MC30444Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:57:00-
41MC312174Šíbl RadoslavHolešov5501:08:04-
Muži D 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10379Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:40:08-
2MD14222Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:41:49-
3MD15869Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:17-
4MD16966Bednařík JiříMniší4500:43:06-
5MD18235Šůcha VáclavSV Stříbro4600:43:57-
6MD217118Hlavsa FrantišekABK99 Pohořelice4700:46:17-
7MD234246Hladík AntonínHlubočky4600:47:58-
8MD24367Navara PetrMK Kopřivnice4500:48:34-
9MD248200Janíček MilanBK Lysá pod Makytou4600:49:02-
10MD25742Karas KarelBK Hodonín4500:49:48-
11MD273161Kupec PavelLiga 100 Zlín4300:51:06-
12MD277261Zouhar JiříGLASSMAN TT Teplice4500:51:28-
13MD28663Schruffer JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:53:07-
14MD29084Svoboda KarelZETOR Brno4500:53:46-
15MD310251Novotný FrantišekAK ASICS Kroměříž4601:01:25-
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME162110Haberland JanSokol Brno4200:42:49-
2ME206190Lajčík AloisAK Olomouc4000:45:54-
3ME216106Podžorný ErvinČeský Těšín4100:46:16-
4ME222144Janků LadislavOlomouc4200:46:55-
5ME230232Bielčik JindřichLichkov4000:47:42-
6ME25395Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:49:29-
7ME263258Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:50:05-
8ME264102Herbst ManfredJeseník4100:50:09-
9ME26976Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:50:53-
10ME27530Matoušek MilanFORTEX Moravský Beroun4200:51:19-
11ME281182Stuchlík KarelBK Kravaře3700:52:41-
12ME285203Kusenda AndrejBK Lysá pod Makytou3700:53:02-
13ME305104Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:06-
14ME30794Knebl VladislavToma Otrokovice3500:58:08-
15ME313270Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:10:52-
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ90334Bařinová MartinaSK Přerov9000:39:25-
2ŽJ219332Janíčková AdrianaBK Lysá pod Makytou9100:46:39-
3ŽJ291307Žlutířová VeronikaAK Šternberk9100:53:47-
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40301Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:29-
2ZA43318Czyz KatarzynaPolska Ruda Slaska7700:35:49-
3ZA49302Janečková DankaAC Nové Zámky7300:36:38-
4ZA82319Kucharska EwaPolska MKS Iskra Pszczy8100:38:44-
5ZA93328Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:39:31-
6ZA100306Ammerová JanaBK Hodonín7700:40:00-
7ZA110321Dostálová MarieAK Olomouc7600:40:24-
8ZA131311Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:41:31-
9ZA132333Doležalová MonikaAC Česká Lípa7800:41:33-
10ZA167309Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:42:58-
11ZA172338Nepejchalová IvanaAC Moravská Slávia Brno8300:43:13-
12ZA179323Krausová DarinaMK Kopřivnice7400:43:52-
13ZA184304Zetochová JanaAK Hodonín8600:44:05-
14ZA223308Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:07-
15ZA254326Pospíšilová HelenaCH3 Šumperk7700:49:32-
16ZA287322Pulkrábková StaňkaVK Kroměříž7800:53:18-
17ZA298341Kvapilová Jitkaneregistrována7600:54:08-
18ZA306324Rudolfová EvaSDH Pacetluky8300:57:33-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB55317Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:03-
2ZB60303Klimešová JanaVSK Praha7000:37:21-
3ZB165337Doubková KateřinaAC Moravský Krumlov7200:42:53-
4ZB190330Pokorová JaroslavaPim RC Praha7200:44:41-
5ZB205325Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc6800:45:50-
6ZB231316Durnová MartaVHS PLUS Veselí n.M.6400:47:44-
7ZB241336Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6400:48:23-
8ZB255315Němečková BlankaVHS PLUS Veselí n.M.7000:49:36-
9ZB266320Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:50:19-
10ZB271314Hladíková HanaOtrokovice6900:50:59-
11ZB282312Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:48-
12ZB303310Navrátilová ŽanetaPřerov6500:56:59-
Ženy C 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC174335Vaněčková LadaLIGA 100 Zlín6200:43:20-
2ŽC221331Škubalová JanaKroměříž6100:46:46-
Ženy D 50 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD141313Hynštová MarieAHA Vyškov5700:41:46-
2ŽD247327Janečková AnežkaAK Zlín4700:49:01-
3ŽD259329Glovčíková MarieSBK Wiky Kyjov5500:49:54-
4ŽD294340Balážová ZlaticaKRB Partizánske5300:53:51-
5ŽD295305Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:53:57-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD117Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:04:34-
2MD220Jedlička RomanVSK Brno8900:04:37-
3MD313Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:04:40-
4MD415Richter DavidSlezan Opava9000:04:45-
5MD516Procházka TomášTJ Slezan Opava9100:04:46-
6MD614Alt VáclavTJ SOKOL Opava9100:04:47-
7MD725Indra LuděkŠtrof Kroměříž9100:04:54-
8MD848Janeček RobertBK Lysá8900:04:55-
9MD919Ronek MartinAK Kyjov9000:05:06-
10MD1021Říkovský NikolaKroměříž9100:05:17-
11MD1118Sýkora LukášSKM Valašské Meziříčí9000:05:21-
1ŽD1212Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:24-
2ŽD137Nevřalová JanaAK Kroměříž9100:05:25-
3ŽD1416Jelínková HanaAK Kroměříž9100:05:28-
12MD157Svoboda MichalFortex SKI Moravský Beroun9200:05:32-
13MD1624Hrabal LuděkOrelská Jednota B. p. H.9100:05:34-
14MD1710Ondrušek PavelZetor Brno8900:05:39-
15MD1812Kobliha JosefZŠ Bratrství Bystřice p. H.9100:05:41-
16MD1922Valach TomášBařice9100:05:43-
17MD2023Přikryl RadekKroměříž9100:05:45-
18MD2111Hubášek JanKVS Pozlovice9100:05:51-
4ŽD2217Janečková AdrianaBK Lysá9100:05:52-
5ŽD238Muchová ZuzanaAK Kroměříž8900:05:57-
6ŽD2415Vrágová AnežkaSlezan Frýdek Místek9100:05:59-
19MD258Vala MichalFortex SKI Moravský Beroun9400:06:06-
7ŽD2614Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:08-
8ŽD2713Musilová ErikaAC Moravská Slavie9100:06:22-
9ŽD286Lebdušková IvaFortex SKI Moravský Beroun9400:06:32-
20MD299Frank MarekFortex SKI Moravský Beroun9400:06:33-
10ŽD3018Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:06:37-
11ŽD315Maňasová MarcelaFortex SKI Moravský Beroun9100:06:38-
12ŽD3219Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:07:54-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:30:02-
2MA21Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8400:30:50-
3MA319Burghard JakubJM Demolex Bardejov7300:31:07-
4MA44Blasinski ArturPolska7400:31:14-
5MA511Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:31:25-
6MA610Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:31:39-
7MA7142Novák PavelAtletika Jihlava7000:31:42-
8MA85Gerych DavidAK ASICS Kroměříž7700:31:45-
9MA97Križák JánAŠK Grafobal Skalica7000:31:51-
10MA108Fekl DanielAK ASICS Kroměříž7800:31:58-
11MA119Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:32:07-
1MB1217Čotov IvanLubná6600:32:31-
12MA13141Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:33-
13MA1412Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:32:37-
14MA153Hurtík RomanAK ASICS Kroměříž8300:32:46-
15MA166Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:32:54-
16MA1716Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:32:58-
2MB1889Golebiewski MiroslawPolska Chemia Hurt Rybn6200:33:00-
17MA1913Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:11-
18MA20240Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:33:15-
19MA2123Bětík PetrKVS Pozlovice6900:33:17-
20MA2215Miko AlešAK ASICS Kroměříž8400:33:20-
21MA2392Zawierucha JerzyPolska Chemia Hurt Rybn7600:33:29-
22MA2491Baczynski WojciechPolska Chemia Hurt Rybn8100:33:35-
23MA2518Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:33:51-
24MA2637Polášek JanSK Hranice8300:33:52-
25MA27135Luhový MichalAŠK GRAFOBAL Skalica8400:33:55-
3MB28178Petronyuk ViktorAC Kovošrot Praha6000:33:56-
26MA2914Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:33:58-
27MA3093Wojnon TomaszPolska AZC AWF Katowice8600:34:06-
1MJ3197Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:34:14-
28MA32236Vyžrálek IvoSK Moravský Krumlov7300:34:32-
29MA3390Zawierucna DamianPolska Chemia Hurt Rybn8000:34:38-
4MB3488Kolich RostislavTJ TŽ Třinec6400:34:39-
30MA3580Magyar ImrichAŠKP Žilina8400:34:44-
2MJ3640Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:34:48-
31MA37139Chmelík JosefSK Polička7300:34:50-
5MB38125Siegel JosefAC Choceň5800:34:57-
6MB3920Horák PavelAHA Vyškov6100:35:02-
1ZA40301Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:29-
32MA41244Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:35:35-
33MA4256Steiner TomášVSK Univerzita Brno8600:35:38-
2ZA43318Czyz KatarzynaPolska Ruda Slaska7700:35:49-
34MA44245Krajča TomášSKOB Zlín8700:35:50-
35MA4558Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:55-
36MA4655Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:14-
1MC4774Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:16-
37MA48166Horný PavelSK Přerov7300:36:26-
3ZA49302Janečková DankaAC Nové Zámky7300:36:38-
38MA50199Neradil TomášASPOT Hulín7400:36:53-
39MA51143Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:36:54-
2MC52146Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:36:55-
3MJ5328Blažek JaroslavFORTEX Moravský Beroun8800:36:57-
4MJ54227Kaminski PetrSTART Havířov9200:36:58-
1ZB55317Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:03-
40MA56175Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:37:05-
41MA57167Wala PetrMC Wallo Havířov7100:37:08-
3MC58130Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:37:13-
42MA59109Hověžák PavelBarnex Sport7500:37:16-
2ZB60303Klimešová JanaVSK Praha7000:37:21-
4MC61181Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:37:37-
43MA62235Bielčik PetrLichkov7100:37:43-
44MA63208Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7300:37:45-
5MC64267Berky RobertAMK Nové Zámky5700:37:48-
45MA65153Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:37:51-
46MA66160Dlabaja RomanAUTHOR Tufo7000:37:58-
7MB67189Švihel MiroslavBS Sloupné5800:38:04-
5MJ68202Janíček RóbertBK Lysá pod Markytou8900:38:09-
47MA69163Maceček VladoAK Kroměříž7500:38:10-
8MB70179Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:38:16-
9MB71165Skyva PetrAK Šternberk6500:38:17-
48MA72263Kučera PetrSK Grymov7500:38:19-
49MA73140Rosina RomanPúchov7400:38:21-
50MA7439Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:38:23-
51MA7581Végh ŠtefanTRIATLON Dvory7700:38:24-
51MA75113Pěchula PetrTJ Slezan Frýdek Místek7700:38:24-
53MA77201Janíček RóbertBK Lysá pod Markytou6900:38:28-
6MC78233Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:38:34-
7MC79136Sobek MiroslavMatador Púchov5600:38:37-
54MA80127Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:38:41-
55MA8141Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:38:42-
4ZA82319Kucharska EwaPolska MKS Iskra Pszczy8100:38:44-
56MA83231Vrba IvoAD CYKLO Brodek8000:38:49-
57MA84133Ambros JakubMK Kopřivnice8700:38:50-
58MA85128Horák OndřejDRACY Team Dřevohostice8400:38:52-
59MA86550Palkovič TomášJUNIOR Holíč8500:38:55-
10MB87269Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:39:00-
11MB8824Mudrák StanislavKVS Pozlovice6700:39:03-
12MB89223Doubrava JiříSBK Wiky Kyjov6200:39:10-
1ŽJ90334Bařinová MartinaSK Přerov9000:39:25-
6MJ91148Lajčín TomášAK PÚCHOV Slovensko8800:39:28-
60MA92180Kubalčík MarekAUTHOR Tufo7000:39:30-
5ZA93328Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:39:31-
13MB94257Rella MilanMilan Rella Cyklosport6600:39:36-
61MA95234Červenka PavelDT SWISS Zlín6900:39:40-
62MA96170Janek WojciechPolska Radom 00:39:48-
63MA97116Tešnar PavelAC Moravská Slávia Brno7300:39:53-
7MJ98196Alt VáclavTJ SOKOL Opava9100:39:54-
64MA9982Vízy RomanAC Nové Zámky7500:39:56-
6ZA100306Ammerová JanaBK Hodonín7700:40:00-
65MA101271Dvorský MichalSMSF Splavsko6800:40:01-
66MA102221Růžička RichardTRAGED Team8100:40:04-
1MD10379Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:40:08-
67MA104138Rapčan LukášAK FUKA Team7800:40:12-
68MA105184Schopf JanTRAGÉD Team7900:40:14-
14MB106152Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:40:16-
69MA107147Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:40:19-
8MJ108197Richtar DavidTJ Slezan Opava9000:40:20-
70MA10926Pánek LiborV+P Chropyně7900:40:23-
7ZA110321Dostálová MarieAK Olomouc7600:40:24-
15MB111250Zatloukal MarekKopečkáři6500:40:30-
9MJ112198Procházka TomášTJ Slezan Opava9100:40:33-
10MJ113191Heliš MiroslavHolešov8800:40:41-
71MA114222Kuča PetrDRACY Team Dřevohostice7800:40:45-
72MA115218Karger PavelATEX Tufo Zlín8000:40:46-
73MA116176Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:40:47-
16MB117214Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:40:50-
8MC118159Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:40:52-
74MA119262Suchánek LukášKHB Radegast7900:40:53-
9MC120188Gromus PetrAK Olomouc5600:40:57-
17MB121322Celuch MilanAO Slavia Havířov6600:41:01-
10MC122158Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:04-
75MA123219Menšík PetrASPOT Hulín7000:41:05-
11MC124177Keil JaroslavASICS Klub5300:41:06-
18MB125551Palkovič PavolJUNIOR Holíč5900:41:13-
76MA126207Tkadlec AloisDRÁSAL Team Holešov7300:41:19-
19MB127132Link RenéRožnov pod Radhoštěm6200:41:21-
77MA12850Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:41:23-
20MB12987Sedláček JaroslavSOKOL Holešov6400:41:24-
21MB13047Hakke VladimirAMK Nové Zámky6600:41:29-
8ZA131311Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:41:31-
9ZA132333Doležalová MonikaAC Česká Lípa7800:41:33-
22MB133195Bezucha JiříTTC Olomouc6200:41:36-
12MC134272Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:41:37-
23MB13570Sedlák Jiří Přelouč5800:41:38-
24MB136171Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6400:41:39-
25MB137151Kollárik PavolStříbrnice5800:41:40-
13MC138249Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:41:41-
26MB13921Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:41:42-
78MA140248Hansgut RudolfTRISK Olomouc6800:41:45-
1ŽD141313Hynštová MarieAHA Vyškov5700:41:46-
2MD14222Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:41:49-
14MC14343Bartál LubomírBK Hodonín5100:41:50-
27MB14478Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:41:51-
28MB145134Hrabec BohumilVK Kroměříž6000:41:53-
79MA146238Frydrych MartinMIKO Cycles8300:41:56-
29MB14771Hrubý AntonínTJ Dolní Lhota6400:41:57-
80MA147266Janda JiříTJ Němčice7400:41:57-
81MA14959Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:58-
15MC150206Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:42:00-
82MA151210Dědič MichalDRÁSAL SIGA Team8400:42:02-
83MA15264Vrubel PavelPrusinovice7600:42:03-
84MA15386Mráček MichalOtrokovice7300:42:06-
85MA154225Kalík MarcelASPOT Hulín7600:42:07-
86MA15529Frank PavelFORTEX Moravský Beroun6800:42:12-
30MB156230Gočaltovský LadislavRocktechnik Triatlon Hr6000:42:14-
31MB157108Dvořák LadislavBALD Ostrava6200:42:16-
3MD15869Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:17-
87MA159264Frankovič JanLipník nad Bečvou7600:42:24-
88MA160172Urbánek VítCH3 Šumperk7800:42:33-
89MA161256Pok PavelDRACY Team Dřevohostice7400:42:38-
1ME162110Haberland JanSokol Brno4200:42:49-
90MA16398Gončár JiříWEISSER Sport8100:42:50-
91MA164103Daněk Simon2DR7100:42:51-
3ZB165337Doubková KateřinaAC Moravský Krumlov7200:42:53-
32MB166131Dopita Tomášneregistrován6700:42:57-
10ZA167309Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:42:58-
92MA168154Perutka TomášBOBO Team7500:43:04-
4MD16966Bednařík JiříMniší4500:43:06-
11MJ170213Dostál AdamSK Přerov9000:43:08-
93MA17172Večerka JiříOtrokovice7700:43:09-
11ZA172338Nepejchalová IvanaAC Moravská Slávia Brno8300:43:13-
94MA173241Mašlaň Jiříneregistrován8300:43:14-
1ŽC174335Vaněčková LadaLIGA 100 Zlín6200:43:20-
33MB17549Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:43:39-
95MA176237Konvička AdamSLPČ7700:43:44-
16MC177268Samec MilanKRB Partizánske4800:43:49-
96MA17834Škrobák JiříAK Hodonín8200:43:51-
12ZA179323Krausová DarinaMK Kopřivnice7400:43:52-
97MA180117Sás LadislavAK Šternberk7200:43:53-
17MC18133Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:43:54-
5MD18235Šůcha VáclavSV Stříbro4600:43:57-
98MA183126Babič MichalZborovice7900:44:01-
13ZA184304Zetochová JanaAK Hodonín8600:44:05-
99MA185100Vaněk PetrOlomouc7000:44:06-
34MB18648Novák KarelORELSKÁ JEDNOTA Byst6200:44:07-
18MC187123Gončár JiříL 159 Přerov5700:44:08-
19MC18832Podešva PavelDUKO Rýmařov4900:44:35-
35MB189114Čech ZdeněkBALÁŽ Extreme Team Ostrava5800:44:37-
4ZB190330Pokorová JaroslavaPim RC Praha7200:44:41-
100MA191111Zajíc TomášRadslavice7800:44:42-
101MA192105Novotný PetrPřerov8000:44:43-
102MA193156Záhorovský JosefPozlovice8300:44:49-
20MC194187Prokop JiříKonty G Zlín5600:44:56-
103MA19557Ungr MarcelBeroun7600:45:07-
104MA196194Blažo VladislavBK Viktoria Horné Orešany7100:45:11-
12MJ197150Urban MilanOSEK n. Bečvou8800:45:18-
21MC198239Musil LadislavSK Atletika Slavičín5600:45:23-
13MJ19996Lecián RadimTri Race8800:45:28-
105MA200121Skřeček AlešPřerov7400:45:32-
106MA201247Mynář MiroslavTrisk Olomouc6800:45:34-
36MB202186Světnický AlexandrOlomouc6300:45:36-
107MA203211Bartík PatrikCYKLO Team OD Morava7600:45:45-
37MB204107Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:45:49-
5ZB205325Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc6800:45:50-
2ME206190Lajčík AloisAK Olomouc4000:45:54-
22MC207124Kovář RostislavAK Olomouc5100:45:56-
108MA208255Zemánek PetrDRACY Team Dřevohostice6800:45:57-
38MB209119Janek MiroslavModrá Pyramida Praha6700:45:58-
23MC210259Peška AntonínSokol Holešov4800:46:00-
39MB21153Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:03-
24MC21245Jacko AndrejAMK Nové Zámky5500:46:05-
25MC21338Chrástek PavelBK Hodonín5100:46:07-
26MC21483Novák VladimírLADAN Moravská Nová Ves5400:46:13-
109MA215212Teplíček LiborSK Haná Náměšť6800:46:15-
3ME216106Podžorný ErvinČeský Těšín4100:46:16-
6MD217118Hlavsa FrantišekABK99 Pohořelice4700:46:17-
40MB218260Gremlica VáclavHulín6400:46:27-
110MA21951Žlutíř MartinROB Šternberk6800:46:39-
2ŽJ219332Janíčková AdrianaBK Lysá pod Makytou9100:46:39-
2ŽC221331Škubalová JanaKroměříž6100:46:46-
4ME222144Janků LadislavOlomouc4200:46:55-
14ZA223308Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:07-
111MA224229Gyorgy LadislavZŠ LP Vyškov6900:47:10-
112MA225115Richter Martinneregistrován7200:47:22-
41MB226173Hrdlička JaroslavEKODRILL6300:47:28-
42MB22731Stržínek KarelCK Stará Ves6400:47:32-
43MB228183Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6100:47:34-
44MB22975Tovaryš JiříORL5800:47:38-
5ME230232Bielčik JindřichLichkov4000:47:42-
6ZB231316Durnová MartaVHS PLUS Veselí n.M.6400:47:44-
113MA23299Rašner TomášRELAX Olomouc6900:47:47-
27MC233220Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:47:52-
7MD234246Hladík AntonínHlubočky4600:47:58-
28MC235265Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:48:03-
114MA236193Blažo DanielBK Viktoria Horné Orešany6800:48:04-
14MJ237552Ondrůšek PavelZetor Brno8900:48:05-
29MC238224Tureček JanSBK Wiky Kyjov5500:48:09-
45MB23946Janovčík MiroslavAMK Nové Zámky5900:48:18-
30MC24054Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:19-
7ZB241336Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6400:48:23-
115MA242101Dostál PavelDRACY Team Dřevohostice7000:48:29-
8MD24367Navara PetrMK Kopřivnice4500:48:34-
116MA244204Bia MarekTTS Osek nad Bečvou8500:48:45-
15MJ245205Mužík DavidTTS Osek nad Bečvou9100:48:46-
46MB24685Crhák LuděkZETOR Brno5900:49:00-
2ŽD247327Janečková AnežkaAK Zlín4700:49:01-
9MD248200Janíček MilanBK Lysá pod Makytou4600:49:02-
47MB249162Sedlář DrahomírTJ SOKOL Salaš5900:49:08-
117MA250209Laitoch DavidTTS Osek nad Bečvou7500:49:12-
118MA251252Majtner JosefDRÁSAL Team Holešov8600:49:16-
119MA252157Šturm ZbyněkTJ Prusinovice7600:49:19-
6ME25395Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:49:29-
15ZA254326Pospíšilová HelenaCH3 Šumperk7700:49:32-
8ZB255315Němečková BlankaVHS PLUS Veselí n.M.7000:49:36-
48MB25660Navrátil PavelPřerov6400:49:41-
10MD25742Karas KarelBK Hodonín4500:49:48-
120MA258242Šenkýř DanielHlinsko pod Hostýnem8300:49:53-
3ŽD259329Glovčíková MarieSBK Wiky Kyjov5500:49:54-
49MB260137Šmondrk RostlislavAK ASICS Kroměříž6600:49:55-
31MC261112Matysík VladimírDP Ostrava4800:50:00-
121MA262228Hradil RobertTJ Všetuly7700:50:02-
7ME263258Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:50:05-
8ME264102Herbst ManfredJeseník4100:50:09-
32MC265254Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:50:11-
9ZB266320Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:50:19-
33MC26777Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:50:22-
122MA268122Novotný JanKožušany7900:50:46-
9ME26976Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:50:53-
123MA27062Skřivánek DaliborTJ Němčice8200:50:57-
10ZB271314Hladíková HanaOtrokovice6900:50:59-
124MA272155Zycháček Václavneregistrován6900:51:00-
11MD273161Kupec PavelLiga 100 Zlín4300:51:06-
125MA274243Sahaj JiříSK Přerov7900:51:13-
10ME27530Matoušek MilanFORTEX Moravský Beroun4200:51:19-
126MA276185Symerský MiroslavT.O.T Komárno7800:51:20-
12MD277261Zouhar JiříGLASSMAN TT Teplice4500:51:28-
127MA278339Poláčková AnetaBrno8600:51:49-
128MA279149Dohnal PetrOsek nad Bečvou8100:52:06-
16MJ28061Hřib JiříNěmčice9300:52:35-
11ME281182Stuchlík KarelBK Kravaře3700:52:41-
11ZB282312Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:48-
34MC28327Bardoň JanMK Seitl Ostrava5200:52:54-
17MJ284217Sedláček LukášTučapy9300:53:01-
12ME285203Kusenda AndrejBK Lysá pod Makytou3700:53:02-
13MD28663Schruffer JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:53:07-
16ZA287322Pulkrábková StaňkaVK Kroměříž7800:53:18-
129MA288120Hrazdira Martinneregistrován7100:53:32-
130MA289192Malíšek DrahomírBK VIKTORIA Horné Orešany7100:53:43-
14MD29084Svoboda KarelZETOR Brno4500:53:46-
3ŽJ291307Žlutířová VeronikaAK Šternberk9100:53:47-
35MC292145Szturc JanSAK Ložiska Karviná5000:53:48-
36MC29365Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:50-
4ŽD294340Balážová ZlaticaKRB Partizánske5300:53:51-
5ŽD295305Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:53:57-
37MC296253Stříž PavelPřaslavice5400:53:59-
50MB297216Sedláček PetrTučapy6500:54:03-
17ZA298341Kvapilová Jitkaneregistrována7600:54:08-
38MC29925Zapletalík PavelNohyb Praha4900:54:19-
39MC30073Hyvnar JosefMK Kopřivnice4900:54:33-
51MB30168Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:56:34-
52MB302164Nedbal TomášHolešov6500:56:51-
12ZB303310Navrátilová ŽanetaPřerov6500:56:59-
40MC30444Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:57:00-
13ME305104Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:06-
18ZA306324Rudolfová EvaSDH Pacetluky8300:57:33-
14ME30794Knebl VladislavToma Otrokovice3500:58:08-
131MA30836Marek OttoLakmal Holešov7700:58:16-
132MA309226Polák MartinASPOT Hulín7600:58:57-
15MD310251Novotný FrantišekAK ASICS Kroměříž4601:01:25-
18MJ31152Žlutíř MatějŠternberk9401:04:02-
41MC312174Šíbl RadoslavHolešov5501:08:04-
15ME313270Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:10:52-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

tezkej, ale moc pekne pripravenej zavod, diky!
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód