Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

4.7.1993, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 4.7.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1186

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Šír Václav4812
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Brunclík Ivo5811
Havlíček Zdeněk3510
Miles Petr3710
Buchar Jan339
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Vejnar Josef576
Zátopek Jiří606
Metelka Josef446
Wolf David726
Jirásková Eva646
Hlusička Josef386
Šmída Oldřich486
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Žák Jiří715
Šlechta Dan765
Kolínek František565
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Navrátilová Lucie805
Václ Tomáš645
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121Metelka JosefKrVr7500:30:3420
2MJ162Krejcar DanielDolní Brusnice7500:31:3019
3MJ173Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:31:3518
4MJ374Šmíd VladimírJIHA7700:35:3317
5MJ435Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:36:3616
6MJ446Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:36:5715
7MJ467Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:37:1414
8MJ548Šír DanielSpartak Rokytnice7900:40:0513
Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:27:5830
2MA210Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:28:2629
3MA311Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:28:3028
4MA412Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:29:0527
5MA613Rys JaromírSKP Holešov6400:29:4326
6MA714Čivrný RomanSKI Vysoké nad Jizerou7000:29:4625
7MA815Poduška JosefBK Rozdělov6200:29:5424
8MA916Svoboda MojmírSK Nové Město n. Metují6600:30:1323
9MA1117Plíhal JanKRB Koberovy6700:30:3222
10MA1318Havel GunnarSKP Jablonex7000:30:4621
11MA1419Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:30:5020
12MA1520Stejskal JosefLichkov6600:30:5819
13MA1821Václ TomášELLA Jilemnice6400:31:4218
14MA2222Knop MiroslavSKI Preciosa Jablonec6200:32:2217
15MA2423Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:33:0716
16MA2624Dostálek PetrLukavice6700:33:3515
17MA2925Chládek MarcelUnion Cheb6800:34:0714
18MA3626Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:35:2913
19MA3827Horich PavelAC Poldi Kladno 00:35:4612
20MA4028Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:5011
21MA4129Jirsa PavelTJ Slovan Špindlerův Mlýn6100:35:5310
22MA4230Mrva PavelČeská Kamenice6000:36:039
23MA4931Vorlíček BořekPraha 00:37:478
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB532Zvoníček MartinŠkoda České Budějovice5100:29:1420
2MB1033Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:30:2419
3MB1934Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:5118
4MB2035Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:32:0117
5MB2136Metelka JosefKrVr4400:32:1316
6MB2337Losman MiroslavHradec Králové5100:32:4115
7MB2538Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:2514
8MB2739Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:33:4013
9MB3040Kavan IvanLOKO Trutnov5000:34:1112
10MB3141Náprstek JiříJilemnice4900:34:1611
11MB3342Les JosefTJ Tatran Třemošná4700:34:2410
12MB3543Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:35:019
13MB3944Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:35:488
14MB5545Tučný JanPardubice4700:41:187
15MB5646Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:41:586
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2847Šteinc LudvíkSPVR4100:34:0510
2MC3248Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:34:219
3MC3449Marek FrantišekAFK Hronov4100:34:478
4MC4550Miles PetrTatran Hostinné3700:37:087
5MC4851Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:37:386
6MC5052Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:37:585
7MC5353Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:39:544
8MC5954Straka JosefŠumperk3900:45:333
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4755Naxerová JanaSlávia Plzeň6600:37:2810
2ZA5156Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:38:579
3ZA6057Kynčlová JanaSKI Jilemnice6900:50:088
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5258Vacková HanaAFK Hronov5600:39:2310
2ZB5759Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:42:139
3ZB5860Šourková HelenaTrutnov5000:42:418
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:27:5830
2MA210Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:28:2629
3MA311Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:28:3028
4MA412Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:29:0527
1MB532Zvoníček MartinŠkoda České Budějovice5100:29:1420
5MA613Rys JaromírSKP Holešov6400:29:4326
6MA714Čivrný RomanSKI Vysoké nad Jizerou7000:29:4625
7MA815Poduška JosefBK Rozdělov6200:29:5424
8MA916Svoboda MojmírSK Nové Město n. Metují6600:30:1323
2MB1033Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:30:2419
9MA1117Plíhal JanKRB Koberovy6700:30:3222
1MJ121Metelka JosefKrVr7500:30:3420
10MA1318Havel GunnarSKP Jablonex7000:30:4621
11MA1419Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:30:5020
12MA1520Stejskal JosefLichkov6600:30:5819
2MJ162Krejcar DanielDolní Brusnice7500:31:3019
3MJ173Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:31:3518
13MA1821Václ TomášELLA Jilemnice6400:31:4218
3MB1934Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:5118
4MB2035Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:32:0117
5MB2136Metelka JosefKrVr4400:32:1316
14MA2222Knop MiroslavSKI Preciosa Jablonec6200:32:2217
6MB2337Losman MiroslavHradec Králové5100:32:4115
15MA2423Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:33:0716
7MB2538Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:2514
16MA2624Dostálek PetrLukavice6700:33:3515
8MB2739Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:33:4013
1MC2847Šteinc LudvíkSPVR4100:34:0510
17MA2925Chládek MarcelUnion Cheb6800:34:0714
9MB3040Kavan IvanLOKO Trutnov5000:34:1112
10MB3141Náprstek JiříJilemnice4900:34:1611
2MC3248Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:34:219
11MB3342Les JosefTJ Tatran Třemošná4700:34:2410
3MC3449Marek FrantišekAFK Hronov4100:34:478
12MB3543Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:35:019
18MA3626Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:35:2913
4MJ374Šmíd VladimírJIHA7700:35:3317
19MA3827Horich PavelAC Poldi Kladno 00:35:4612
13MB3944Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:35:488
20MA4028Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:5011
21MA4129Jirsa PavelTJ Slovan Špindlerův Mlýn6100:35:5310
22MA4230Mrva PavelČeská Kamenice6000:36:039
5MJ435Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:36:3616
6MJ446Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:36:5715
4MC4550Miles PetrTatran Hostinné3700:37:087
7MJ467Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:37:1414
1ZA4755Naxerová JanaSlávia Plzeň6600:37:2810
5MC4851Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:37:386
23MA4931Vorlíček BořekPraha 00:37:478
6MC5052Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:37:585
2ZA5156Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:38:579
1ZB5258Vacková HanaAFK Hronov5600:39:2310
7MC5353Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:39:544
8MJ548Šír DanielSpartak Rokytnice7900:40:0513
14MB5545Tučný JanPardubice4700:41:187
15MB5646Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:41:586
2ZB5759Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:42:139
3ZB5860Šourková HelenaTrutnov5000:42:418
8MC5954Straka JosefŠumperk3900:45:333
3ZA6057Kynčlová JanaSKI Jilemnice6900:50:088

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód