Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

15.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 15.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

před Kulturním střediskem, Skuhrov nad Bělou
10.00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka hlavního závodu 13 km, juniorky a lidový běh 4,5 km
Běh do vrchu s převýšením 750 m, povrch asfalt a terén

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 5.000 Kč. Finanční ceny v hodnotě 15.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Krunčík Pavel
517 03 Skuhrov nad Bělou 139
Telefon 608 519 061

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 972

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Pechek František536
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Chlubna Jan845
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765
Mannlová Jana805

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší r. 98 a mladší (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2357Holíková ZuzanaSKI Skuhrov9900:04:00-
2Ž2451Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:04:22-
3Ž2754Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:44-
Žáci nejmladší r. 98 a mladší (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:03:39-
2M2253Martinec OndřejSKI Skuhrov9900:03:41-
3M2555Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:28-
4M2658Crhák Tomášneregistrován 00:04:29-
5M2856Nosek TomášSKI Skuhrov nad Bělou9900:05:45-
Žáci mladší r. 96-97 (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31311Štefek MartinSKI Skuhrov9600:07:49-
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31012Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:07:01-
2Ž31413Peterková PavlínaSkuhrov nad Bělou 00:08:34-
Žákyně mladší r. 94-95 (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM112Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:07:33-
2ŽM121Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:07:45-
Žáci mladší r. 94-95 (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM93Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:06:12-
Muži - Příchozí (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MP1132Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:26:27-
2MP2134Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:27:35-
3MP3140Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:28:28-
4MP5138Čermák MiroslavTatry.cz7600:29:34-
5MP7139Čížek MilošSK Choceň6000:31:05-
6MP9137Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:32:49-
7MP12142Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:39:51-
Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ947Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:02:46109,18
2MJ1130Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9101:03:51105,90
3MJ2723Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9001:10:4584,93
4MJ4482Votava MichalVrchlabí9001:15:5169,38
Muži A 20-39 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:54102,54
2MA231Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:58:20101,05
3MA369Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4296,41
4MA462Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:5395,76
5MA573Řemínek MatějAC Choceň8601:00:0695,02
6MA856Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:3786,45
7MA1021Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:3982,94
8MA1214Matula MartinPraha 57101:04:1380,99
9MA1355Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:04:3579,74
10MA1429Melišík JanRedpoint Pearl Izumi7401:06:2673,42
11MA1579Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:06:4972,12
12MA1620Herda JanDobřichov8301:07:0771,12
13MA1834Benák JanHradec Králové8201:07:2969,86
14MA2452Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:09:3262,88
15MA2577Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:09:5861,36
16MA2851Jančařík PetrAAC Brno6801:10:4758,60
17MA3411Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:12:4551,88
18MA3728Havel LukášASA Trutnov7701:13:0051,04
19MA3857Jirka JanSTAMP Náchod8301:13:0150,98
20MA4632Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:16:1839,80
21MA4993Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:5337,80
22MA509Bednář MiroslavTraged Team7501:16:5837,53
23MA5680Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:17:5534,26
24MA616Šebánek RadekDoříš8001:19:4528,00
25MA6246Ungr MarcelBeroun7601:20:1526,28
26MA6415Kubalík JanPraha7801:20:5524,02
27MA7224Štefek RichardSolnice7401:24:5710,24
28MA801Pokorný LubošKralupy nad Vltavou7801:26:454,16
Muži B 40-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB640Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6601:00:25108,18
2MB737Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:17105,42
3MB1791Zelený LuděkAC Náchod6101:07:1686,40
4MB2267Sychrovský PavelPoříčany6701:09:1780,03
5MB2327Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6501:09:1979,89
6MB3039Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:10:5674,76
7MB3283Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:12:1570,59
8MB3381Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:12:4269,18
9MB3665Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:12:5368,59
10MB4012Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:13:1667,37
11MB457Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:16:0458,47
12MB5188Tomšů PetrMlýn Janderov6401:17:0155,44
13MB6676Vraniak JanSolnice6201:21:1142,24
14MB6784Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:21:2741,40
15MB7063Škrha JiříAC Náchod6101:24:3431,46
16MB8470Črhák LuděkOrel Černovice ZETOR5901:28:5217,84
Muži C 50-59 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC205Flegl VlastimilBrtev5301:08:07103,79
2MC2166Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:08:55101,50
3MC3160Hrdina VilémHO Banka Praha5601:11:1694,71
4MC3536Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:4690,42
5MC4258Kučera ZdeněkKC Náchod5501:14:5884,07
6MC4387Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5601:15:2382,85
7MC4716Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:16:3479,47
8MC5559Nejman BedřichAC Náchod5001:17:4875,89
9MC5713Stuchlík ZdeněkKoncept HK5001:18:0475,15
10MC6038Leszkow JosefMK Hlinsko5101:18:2474,17
11MC6525Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:21:0266,58
12MC6889Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:22:2662,54
13MC6935Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:23:1760,11
14MC7486Koblížek JindřichSK Žamberk4801:25:1854,28
15MC7771Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:25:5152,72
16MC8353Motejlek LuborNymburk5501:28:1146,00
17MC8694Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:30:3139,28
Muži D 60-69 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2633Melišík MilanTrutnov4701:10:18105,96
2MD3944Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0298,45
3MD4126Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:14:0495,59
4MD5919Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:18:1284,18
5MD7364Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:25:1064,97
6MD7510Tučný JanMK Pardubice4701:25:2664,22
7MD7690Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4701:25:4963,16
8MD8948Groh StanislavAC Vrchlabí4601:33:2742,10
9MD9061Linhart MilošAC Náchod4401:34:4938,29
10MD9243Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:42:5415,98
Muži E 70 let a starší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9441Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:56:54100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4131Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:29:15109,31
2ŽJ6133Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:30:17102,57
3ŽJ8136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:3088,12
4ŽJ10135Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:2082,69
5ŽJ11141Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:33:2382,36
Ženy A 20-34 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA192Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:07:57117,07
2ZA5274Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:17:1392,12
3ZA5318Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:17:4290,80
4ZA7168Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:24:4571,86
5ZA7878Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:26:0968,07
6ZA8222Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:27:5263,45
7ZA8592Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:29:1959,55
Ženy B 35-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2950Jančaříková LenkaAAC Brno7001:10:55111,22
2ZB4885Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:16:4595,69
3ZB5475Víchová JanaHSK Benecko7201:17:4393,09
4ZB583Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:18:0592,12
5ZB6317Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:20:3485,53
6ZB8145Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:27:2167,46
7ZB8772Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:30:4458,43
8ZB9354Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:44:2890,40
Ženy C 50 let a starší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7949Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:26:38100,00
2ŽC888Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:32:24114,62
3ŽC9142Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:42:1194,98
Trať 1,5 km, 60 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:03:39-
2M2253Martinec OndřejSKI Skuhrov9900:03:41-
1Ž2357Holíková ZuzanaSKI Skuhrov9900:04:00-
2Ž2451Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:04:22-
3M2555Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:28-
4M2658Crhák Tomášneregistrován 00:04:29-
3Ž2754Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:44-
5M2856Nosek TomášSKI Skuhrov nad Bělou9900:05:45-
1MM93Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:06:12-
1Ž31012Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:07:01-
1ŽM112Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:07:33-
2ŽM121Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:07:45-
1M31311Štefek MartinSKI Skuhrov9600:07:49-
2Ž31413Peterková PavlínaSkuhrov nad Bělou 00:08:34-
Trať 4,5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MP1132Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:26:27-
2MP2134Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:27:35-
3MP3140Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:28:28-
1ŽJ4131Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:29:15109,31
4MP5138Čermák MiroslavTatry.cz7600:29:34-
2ŽJ6133Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:30:17102,57
5MP7139Čížek MilošSK Choceň6000:31:05-
3ŽJ8136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:3088,12
6MP9137Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:32:49-
4ŽJ10135Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:2082,69
5ŽJ11141Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:33:2382,36
7MP12142Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:39:51-
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:54102,54
2MA231Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:58:20101,05
3MA369Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4296,41
4MA462Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:5395,76
5MA573Řemínek MatějAC Choceň8601:00:0695,02
1MB640Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6601:00:25108,18
2MB737Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:17105,42
6MA856Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:3786,45
1MJ947Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:02:46109,18
7MA1021Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:3982,94
2MJ1130Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9101:03:51105,90
8MA1214Matula MartinPraha 57101:04:1380,99
9MA1355Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:04:3579,74
10MA1429Melišík JanRedpoint Pearl Izumi7401:06:2673,42
11MA1579Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:06:4972,12
12MA1620Herda JanDobřichov8301:07:0771,12
3MB1791Zelený LuděkAC Náchod6101:07:1686,40
13MA1834Benák JanHradec Králové8201:07:2969,86
1ZA192Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:07:57117,07
1MC205Flegl VlastimilBrtev5301:08:07103,79
2MC2166Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:08:55101,50
4MB2267Sychrovský PavelPoříčany6701:09:1780,03
5MB2327Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6501:09:1979,89
14MA2452Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:09:3262,88
15MA2577Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:09:5861,36
1MD2633Melišík MilanTrutnov4701:10:18105,96
3MJ2723Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9001:10:4584,93
16MA2851Jančařík PetrAAC Brno6801:10:4758,60
1ZB2950Jančaříková LenkaAAC Brno7001:10:55111,22
6MB3039Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:10:5674,76
3MC3160Hrdina VilémHO Banka Praha5601:11:1694,71
7MB3283Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:12:1570,59
8MB3381Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:12:4269,18
17MA3411Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:12:4551,88
4MC3536Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:4690,42
9MB3665Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:12:5368,59
18MA3728Havel LukášASA Trutnov7701:13:0051,04
19MA3857Jirka JanSTAMP Náchod8301:13:0150,98
2MD3944Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0298,45
10MB4012Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:13:1667,37
3MD4126Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:14:0495,59
5MC4258Kučera ZdeněkKC Náchod5501:14:5884,07
6MC4387Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5601:15:2382,85
4MJ4482Votava MichalVrchlabí9001:15:5169,38
11MB457Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:16:0458,47
20MA4632Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:16:1839,80
7MC4716Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:16:3479,47
2ZB4885Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:16:4595,69
21MA4993Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:5337,80
22MA509Bednář MiroslavTraged Team7501:16:5837,53
12MB5188Tomšů PetrMlýn Janderov6401:17:0155,44
2ZA5274Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:17:1392,12
3ZA5318Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:17:4290,80
3ZB5475Víchová JanaHSK Benecko7201:17:4393,09
8MC5559Nejman BedřichAC Náchod5001:17:4875,89
23MA5680Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:17:5534,26
9MC5713Stuchlík ZdeněkKoncept HK5001:18:0475,15
4ZB583Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:18:0592,12
4MD5919Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:18:1284,18
10MC6038Leszkow JosefMK Hlinsko5101:18:2474,17
24MA616Šebánek RadekDoříš8001:19:4528,00
25MA6246Ungr MarcelBeroun7601:20:1526,28
5ZB6317Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:20:3485,53
26MA6415Kubalík JanPraha7801:20:5524,02
11MC6525Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:21:0266,58
13MB6676Vraniak JanSolnice6201:21:1142,24
14MB6784Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:21:2741,40
12MC6889Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:22:2662,54
13MC6935Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:23:1760,11
15MB7063Škrha JiříAC Náchod6101:24:3431,46
4ZA7168Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:24:4571,86
27MA7224Štefek RichardSolnice7401:24:5710,24
5MD7364Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:25:1064,97
14MC7486Koblížek JindřichSK Žamberk4801:25:1854,28
6MD7510Tučný JanMK Pardubice4701:25:2664,22
7MD7690Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4701:25:4963,16
15MC7771Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:25:5152,72
5ZA7878Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:26:0968,07
1ŽC7949Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:26:38100,00
28MA801Pokorný LubošKralupy nad Vltavou7801:26:454,16
6ZB8145Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:27:2167,46
6ZA8222Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:27:5263,45
16MC8353Motejlek LuborNymburk5501:28:1146,00
16MB8470Črhák LuděkOrel Černovice ZETOR5901:28:5217,84
7ZA8592Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:29:1959,55
17MC8694Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:30:3139,28
7ZB8772Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:30:4458,43
2ŽC888Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:32:24114,62
8MD8948Groh StanislavAC Vrchlabí4601:33:2742,10
9MD9061Linhart MilošAC Náchod4401:34:4938,29
3ŽC9142Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:42:1194,98
10MD9243Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:42:5415,98
8ZB9354Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:44:2890,40
1ME9441Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:56:54100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 96%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 99%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Výborně značená trať, hezký závod... Flegl ml.
v.flegl
Skuhrovští lyžaři! Bylo to SUPER. Hlavně ty buchty..... (myslím ty se švestkama), ale i vše ostatní.
astransky
Moc pěkný závod...co tkhle příště končit už v Luisině údolí? :-)
m.reminek
Velmi dobře udělaný závod,hezká trasa,výborné značení i to občerstvení nakonec. Jen tak dál!
vacekma
Díky za po všech stránkách skvělý závod, pořadatele nezaskočil ani výpadek dopravy na start kratšího závodu. V gastronomickém průvodci po závodech byste dosáhli na 5 hvězdiček :-). Jako běžec bez velkých výsledkových ambicí si stačím při běhu všímat okolní krajiny, a v tomto směru mě potěšilo střídání lučních a lesních pasáží. Hodně zdaru do dalších ročníků !
bronislav.krejci
Dík organizátorům. Byl to skvělý závod. Mé hodnocení je ve všech aspektech 100%. Tak dobře jsem se po závodě už dlouho nenacpala..:)) Dáša
Dagmar.Kubrova
Příjemný závod, krajinu a přírodu jsem si užil při vyklusání nazpátek. Pochvalte pekaře(ku)! Buchty neměly chybu.
flegl
výborný závod, dobrá organizace i zázemí, trať zajímavá, jen přesun 4km do sedla k Masarykově boudě nemusí každému sednout.
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód