Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rock Machine Běh Okolo Hradce

1.4.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Rock Machine Běh Okolo Hradce
  • datum konání: 1.4.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: MAX 1 marketing s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Baťkovo náměstí, Hradec Králové
10.00 - 11.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 50 Kč
mládež 20 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 9,8 km (ostatní méně)
Rovinatý městský běh o okruzích dlouhých 1650 m.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě: 10.000 Kč. Finanční ceny v hodnotě: 6.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

MAX 1 marketing s.r.o.
J.Černého 353
Hradec Králové
50341

Internetové stránky

http://www.max1.cz/beh/

E-mailová adresa

tomas.pavel@max1.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.3.2008Rock Machine Běh Okolo Hradce78
17.6.2006Běh demokracie41

Statistika závodu Rock Machine Běh Okolo Hradce

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 119

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Řemínek Matěj863
Jelínek Matěj423
Matějka Milan563
Metelková Táňa723
Mikásková Michaela712
Nechvíl Petr912
Krupička Miroslav532
Chlubna Jan842
Ožana Václav642
Kozáková Denisa792
Hrazdíra Jan692
Bubeníček Jiří512
Groh Stanislav462
Sedláček František402
Linhart Miloš442
Stránská Adéla912
Martínek Filip692
Keprtová Miloslava482
Jirásková Eva642
Klášterecký Tomáš812
Trejbal Karel512
Šimůnková Zdena582
Razým Jan572
Doleček Josef792
Stránský Aleš602
Skopal Jiří472

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:15:37103,36
2MJ217Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:47101,26
3MJ33Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:16:1595,38
4MJ51Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:16:3192,03
5MJ711Nikl LukášAC Choceň9100:16:4788,67
6MJ810Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1383,21
7MJ915Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9100:17:2181,53
-MJ-24Hruška FilipHradec Králové92DNF-
Muži A (trať 9,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:30:53101,92
2MA2132Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:10100,11
3MA3136Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:31:3097,97
4MA5116Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:32:2092,62
5MA6127Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:32:4989,52
6MA7139Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:33:1986,32
7MA9117Řemínek MatějAC Choceň8600:33:2685,57
8MA12125Chlubna JanNové Město na Moravě8400:35:2073,38
9MA14109Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:5469,75
10MA25111Hrazdíra JanTajfun Team Turnov6900:39:2347,41
11MA28146Holubec JakubHK8700:39:4545,06
12MA40101Smejkal KarelHradec Králové8100:46:550,00
13MA45115Vomáčka JosefHradec Králové7700:49:110,00
14MA46126Veselý JiříOK 99 Hradec Králové8700:49:120,00
14MA46122Havrda MartinHradec Králové7700:49:120,00
16MA49145Holubec JanHK8000:50:220,00
16MA49147Jeřábek JiříStrakonice8500:50:22-
-MA-120Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová81DNF-
Muži B (trať 9,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4133Siegel JosefAC Choceň5800:32:07105,81
2MB8144Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:33:2597,95
3MB10124Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:4296,24
4MB15135Michalec RomanSpartak Čelákovice6500:36:4278,10
5MB19128Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:37:3273,06
6MB27149Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:3061,17
7MB29134Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:40:0357,84
8MB36107Pariš AttilaKRB Chrudim6000:43:3836,18
9MB44102Špalovský JiříHK5900:48:524,53
-MB-140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60DNF-
Muži C (trať 9,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11142Smytka LadislavMělník5200:34:52105,30
2MC13129Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:35:35101,30
3MC16131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:0093,39
4MC17148Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:2690,97
5MC18113Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:37:3090,60
6MC20103Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:37:4089,67
7MC21141Menšík JanJablonec nad Nisou5600:37:4389,39
8MC22112Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:5588,27
9MC23105Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:3184,92
10MC24130Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:39:0681,67
11MC26110Matějka MilanAC Syner Turnov5600:39:2779,71
12MC34152Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:42:4861,01
13MC35106Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:43:2557,56
14MC37153Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:44:2551,98
15MC41104Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:0137,46
16MC43150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:3129,08
Muži D (trať 9,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30114Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:25101,45
2MD31143Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:4899,56
3MD32151Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:40:5598,99
4MD33138Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:41:2696,45
5MD38108Vorel MilanSlatiňany4000:44:4680,08
6MD39137Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:45:5174,75
7MD42119Linhart MilošAC Náchod4400:47:5764,44
8MD48123Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:50:2052,73
9MD51121Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:51:2447,49
Juniorky (trať 4,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:56107,90
2ŽJ186Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:22:0797,04
3ŽJ2013Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:22:2095,05
4ŽJ219Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:22:3592,76
Ženy A (trať 4,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA416Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:16:30109,92
2ZA1018Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:17:3797,06
3ZA1123Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:17:5893,02
4ZA137Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:20:2165,57
5ZA1614Ševčíková EliškaMoravské Budějovice8500:20:5958,27
6ZA2212Kubínová KateřinaHradec Králové8700:24:3716,42
Ženy B (trať 4,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB65Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:35127,46
2ZB122Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:20:0890,52
3ZB158Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:5782,02
4ZB1719Tománková PavlaKRB Chrudim6800:21:3076,30
5ZB1920Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:1269,02
6ZB2321Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:20106,13
7ZB2425Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:0093,87
8ZB2526Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:54100,00
Trať 4,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:15:37103,36
2MJ217Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:47101,26
3MJ33Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:16:1595,38
1ZA416Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:16:30109,92
4MJ51Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:16:3192,03
1ZB65Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:35127,46
5MJ711Nikl LukášAC Choceň9100:16:4788,67
6MJ810Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1383,21
7MJ915Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9100:17:2181,53
2ZA1018Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:17:3797,06
3ZA1123Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:17:5893,02
2ZB122Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:20:0890,52
4ZA137Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:20:2165,57
1ŽJ1422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:56107,90
3ZB158Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:5782,02
5ZA1614Ševčíková EliškaMoravské Budějovice8500:20:5958,27
4ZB1719Tománková PavlaKRB Chrudim6800:21:3076,30
2ŽJ186Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:22:0797,04
5ZB1920Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:1269,02
3ŽJ2013Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:22:2095,05
4ŽJ219Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:22:3592,76
6ZA2212Kubínová KateřinaHradec Králové8700:24:3716,42
6ZB2321Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:20106,13
7ZB2425Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:0093,87
8ZB2526Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:54100,00
Trať 9,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:30:53101,92
2MA2132Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:10100,11
3MA3136Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:31:3097,97
1MB4133Siegel JosefAC Choceň5800:32:07105,81
4MA5116Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:32:2092,62
5MA6127Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:32:4989,52
6MA7139Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:33:1986,32
2MB8144Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:33:2597,95
7MA9117Řemínek MatějAC Choceň8600:33:2685,57
3MB10124Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:4296,24
1MC11142Smytka LadislavMělník5200:34:52105,30
8MA12125Chlubna JanNové Město na Moravě8400:35:2073,38
2MC13129Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:35:35101,30
9MA14109Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:5469,75
4MB15135Michalec RomanSpartak Čelákovice6500:36:4278,10
3MC16131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:0093,39
4MC17148Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:2690,97
5MC18113Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:37:3090,60
5MB19128Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:37:3273,06
6MC20103Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:37:4089,67
7MC21141Menšík JanJablonec nad Nisou5600:37:4389,39
8MC22112Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:5588,27
9MC23105Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:3184,92
10MC24130Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:39:0681,67
10MA25111Hrazdíra JanTajfun Team Turnov6900:39:2347,41
11MC26110Matějka MilanAC Syner Turnov5600:39:2779,71
6MB27149Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:3061,17
11MA28146Holubec JakubHK8700:39:4545,06
7MB29134Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:40:0357,84
1MD30114Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:25101,45
2MD31143Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:4899,56
3MD32151Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:40:5598,99
4MD33138Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:41:2696,45
12MC34152Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:42:4861,01
13MC35106Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:43:2557,56
8MB36107Pariš AttilaKRB Chrudim6000:43:3836,18
14MC37153Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:44:2551,98
5MD38108Vorel MilanSlatiňany4000:44:4680,08
6MD39137Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:45:5174,75
12MA40101Smejkal KarelHradec Králové8100:46:550,00
15MC41104Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:0137,46
7MD42119Linhart MilošAC Náchod4400:47:5764,44
16MC43150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:3129,08
9MB44102Špalovský JiříHK5900:48:524,53
13MA45115Vomáčka JosefHradec Králové7700:49:110,00
14MA46126Veselý JiříOK 99 Hradec Králové8700:49:120,00
14MA46122Havrda MartinHradec Králové7700:49:120,00
8MD48123Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:50:2052,73
16MA49145Holubec JanHK8000:50:220,00
16MA49147Jeřábek JiříStrakonice8500:50:22-
9MD51121Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:51:2447,49

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 40%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Prosím Vás, chtěl bych se jenom zeptat, celý závod jsem tak nějak měl přehled o tom, kolik lidí dobíhá přede mnou a nezdá se mi, že bych byl celkově devátý, napočítal jsem sedmý. Nedalo by se to nějak ověřit? Pokud se mýlím, tak se velmi omlouvám. Matěj Řemínek
m.reminek
Divácky atraktivní akce na neatletické trati. Časté ostré změny směru a běh za rohy domů jsou náročné. Kladně hodnotím občerstvovací stanici.
věkové kategorie veteránů v termínovce neodpovídaly kategoriím na závody, Chybí WC
taranta

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód