Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

16.7.1995, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 16.7.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2552

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1076Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:27:1720
2MJ2577Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:30:0719
3MJ2978Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:30:1918
4MJ3179Novák TomášKRB Koberovy8000:30:3417
5MJ4680Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:32:0316
6MJ5681Havlíček JiříKRB Koberovy8100:33:0215
7MJ6382Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:33:4614
8MJ8183Vild MiroslavBarbet Praha7900:38:0013
9MJ9084Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:46:1812
Muži A (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:25:1230
2MA23Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:25:2729
3MA34Ropek RudolfTechnika Brno7000:25:4428
4MA45Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:25:5027
5MA56Poduška JosefPoldi Kladno6200:25:5826
6MA67Metelka TomášSKI Jilemnice7200:26:0625
7MA78Novotný JindřichSK Nové Město nad Metují7100:26:2724
8MA99Abrahám LuděkSK Hronov7500:26:5423
9MA1310Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:28:1022
10MA1411Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:3621
11MA1712Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:29:1520
12MA1813Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:29:1719
13MA2014Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5700:29:2618
14MA2115Kunrt JaroslavVTJ Moravská Třebová7500:29:2817
15MA2216Vašíček MartinSKI Radvanice7100:29:3816
16MA2317Vacl TomášDSZ Jilemnice6400:29:5115
17MA2418Klampfl MilanSpartak Vrchlabí6400:29:5314
18MA2720Krysztof RomanKudowa Zdrój5900:30:17-
19MA3019Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:30:2713
20MA3221Borůvka VladimírLBC Nové Město nad Metují5800:30:4912
21MA3922Vašíček RomanSKI Radvanice7400:31:2711
22MA4023Balcar LubošPolice nad Metují5800:31:3210
23MA4324Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:31:499
24MA4925Křivda IvanKOB Choceň6700:32:128
25MA5526Erber JiříStamp Náchod5600:32:597
26MA5727Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:086
27MA5928Mašek StanislavTJ Krones7400:33:175
28MA7429Švorčík JanATK Broumov6700:36:224
29MA8030Kryštof JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:37:513
Muži B (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB831Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:26:4520
2MB1132Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:27:2919
3MB1233Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:28:0618
4MB1534Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:28:4117
5MB1635Najman LiborSK Nové Město nad Metují5300:28:5916
6MB1936Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:29:2215
7MB2837Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:30:1814
8MB3338Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:30:5013
9MB3539Pobořil JanKotouč Štramberk4800:31:0012
10MB3640Gregor JaroslavAC OH Praha5100:31:0411
11MB3741Švec MiroslavSokol Potštejn5200:31:0910
12MB3842Les JosefTatran Třemošná4700:31:159
13MB4143Ates RudolfKudowa Zdrój5400:31:38-
14MB4244Kubeček VladimírSpartak Police nad Metují4800:31:478
15MB4545Lhotka RadomilJiskra Zruč nad Sázavou5300:32:027
16MB5046Berger JanSK Hronov4700:32:186
17MB5147Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:32:395
18MB5248Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:32:424
19MB5450Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:32:483
20MB6549Schenk MiroslavStěžery4900:33:512
21MB6851Tučný JanPardubice4700:34:231
22MB7352Fenyk FrantišekAC Pardubice5300:36:130
23MB7653Čepelka OldřichTima Liberec4800:37:240
24MB8254Gerža PavelNové Město nad Metují5400:38:110
25MB8555Chadima JosefSokol Kolín4700:41:400
Muži C (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2656Metelka JosefSokol Studnice4400:30:1310
2MC3457Veyr KarelSokol Doudleby4200:30:569
3MC4458Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:31:538
4MC4759Marek FrantišekASPRO Náchod4100:32:087
5MC5360Linhart MilošKČT Náchod4400:32:436
6MC6261Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc3900:33:445
7MC6462Burga VladimírChemopetrol Litvínov4500:33:474
8MC6963Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4200:34:303
9MC7064Miles PetrHostinné3700:34:542
10MC7165Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:35:251
11MC7266Nypl JaroslavStará Paka4100:35:450
12MC7567Plecháček JiříKP BKÚ Mělník4400:36:400
13MC7768Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:37:300
14MC7869Straka JosefŠumperk3900:37:420
15MC8370Kolísko JosefKČT Náchod3800:39:320
16MC9171Škoda KryštofNáchod4100:46:580
Muži D (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5872Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:33:1610
2MD6773Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:34:179
3MD7974Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:37:488
4MD8675Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:42:597
Ženy A (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4885Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:32:0910
2ZA6186Melišíková MarieLoko Trutnov7600:33:219
3ZA6687Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:34:128
Ženy B (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6088Vacková HanaSK Hronov5600:33:2010
2ZB8489Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:40:369
3ZB8790Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:43:178
4ZB8891Nováková HedaMoravská Třebová4800:44:177
5ZB8992Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:45:416
Trať 8 km, 302 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:25:1230
2MA23Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:25:2729
3MA34Ropek RudolfTechnika Brno7000:25:4428
4MA45Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:25:5027
5MA56Poduška JosefPoldi Kladno6200:25:5826
6MA67Metelka TomášSKI Jilemnice7200:26:0625
7MA78Novotný JindřichSK Nové Město nad Metují7100:26:2724
1MB831Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:26:4520
8MA99Abrahám LuděkSK Hronov7500:26:5423
1MJ1076Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:27:1720
2MB1132Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:27:2919
3MB1233Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:28:0618
9MA1310Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:28:1022
10MA1411Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:3621
4MB1534Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:28:4117
5MB1635Najman LiborSK Nové Město nad Metují5300:28:5916
11MA1712Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:29:1520
12MA1813Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:29:1719
6MB1936Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:29:2215
13MA2014Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5700:29:2618
14MA2115Kunrt JaroslavVTJ Moravská Třebová7500:29:2817
15MA2216Vašíček MartinSKI Radvanice7100:29:3816
16MA2317Vacl TomášDSZ Jilemnice6400:29:5115
17MA2418Klampfl MilanSpartak Vrchlabí6400:29:5314
2MJ2577Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:30:0719
1MC2656Metelka JosefSokol Studnice4400:30:1310
18MA2720Krysztof RomanKudowa Zdrój5900:30:17-
7MB2837Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:30:1814
3MJ2978Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:30:1918
19MA3019Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:30:2713
4MJ3179Novák TomášKRB Koberovy8000:30:3417
20MA3221Borůvka VladimírLBC Nové Město nad Metují5800:30:4912
8MB3338Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:30:5013
2MC3457Veyr KarelSokol Doudleby4200:30:569
9MB3539Pobořil JanKotouč Štramberk4800:31:0012
10MB3640Gregor JaroslavAC OH Praha5100:31:0411
11MB3741Švec MiroslavSokol Potštejn5200:31:0910
12MB3842Les JosefTatran Třemošná4700:31:159
21MA3922Vašíček RomanSKI Radvanice7400:31:2711
22MA4023Balcar LubošPolice nad Metují5800:31:3210
13MB4143Ates RudolfKudowa Zdrój5400:31:38-
14MB4244Kubeček VladimírSpartak Police nad Metují4800:31:478
23MA4324Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:31:499
3MC4458Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:31:538
15MB4545Lhotka RadomilJiskra Zruč nad Sázavou5300:32:027
5MJ4680Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:32:0316
4MC4759Marek FrantišekASPRO Náchod4100:32:087
1ZA4885Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:32:0910
24MA4925Křivda IvanKOB Choceň6700:32:128
16MB5046Berger JanSK Hronov4700:32:186
17MB5147Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:32:395
18MB5248Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:32:424
5MC5360Linhart MilošKČT Náchod4400:32:436
19MB5450Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:32:483
25MA5526Erber JiříStamp Náchod5600:32:597
6MJ5681Havlíček JiříKRB Koberovy8100:33:0215
26MA5727Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:086
1MD5872Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:33:1610
27MA5928Mašek StanislavTJ Krones7400:33:175
1ZB6088Vacková HanaSK Hronov5600:33:2010
2ZA6186Melišíková MarieLoko Trutnov7600:33:219
6MC6261Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc3900:33:445
7MJ6382Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:33:4614
7MC6462Burga VladimírChemopetrol Litvínov4500:33:474
20MB6549Schenk MiroslavStěžery4900:33:512
3ZA6687Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:34:128
2MD6773Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:34:179
21MB6851Tučný JanPardubice4700:34:231
8MC6963Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4200:34:303
9MC7064Miles PetrHostinné3700:34:542
10MC7165Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:35:251
11MC7266Nypl JaroslavStará Paka4100:35:450
22MB7352Fenyk FrantišekAC Pardubice5300:36:130
28MA7429Švorčík JanATK Broumov6700:36:224
12MC7567Plecháček JiříKP BKÚ Mělník4400:36:400
23MB7653Čepelka OldřichTima Liberec4800:37:240
13MC7768Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:37:300
14MC7869Straka JosefŠumperk3900:37:420
3MD7974Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:37:488
29MA8030Kryštof JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:37:513
8MJ8183Vild MiroslavBarbet Praha7900:38:0013
24MB8254Gerža PavelNové Město nad Metují5400:38:110
15MC8370Kolísko JosefKČT Náchod3800:39:320
2ZB8489Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:40:369
25MB8555Chadima JosefSokol Kolín4700:41:400
4MD8675Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:42:597
3ZB8790Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:43:178
4ZB8891Nováková HedaMoravská Třebová4800:44:177
5ZB8992Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:45:416
9MJ9084Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:46:1812
16MC9171Škoda KryštofNáchod4100:46:580

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód