Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Český Krumlov - Kleť

29.4.1995, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Český Krumlov - Kleť
  • datum konání: 29.4.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ56Dryák LubošSpolana Neratovice7600:42:5620
2MJ1011Suchý MiloslavSokol Grafo České Budějovice7600:44:2319
3MJ1415Stejskal LadislavJIP Větřní7700:45:4218
4MJ3839Kašák ZdeněkCyklo Švec Písek7600:52:4217
5MJ4647Bureš JindřichMaratonstav Úpice7600:55:1716
6MJ6162Vopat JanAC Český Krumlov8101:03:1815
7MJ6970Poláček AlešZŠ Nádraží Český Krumlov8201:15:5114
Muži A (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:40:4730
2MA23Kynčl StanislavStart Jilemnice6400:40:5429
3MA34Linhart JindřichAC OH Praha5800:42:0428
4MA45Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:42:3027
5MA67Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0926
6MA78Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:43:2825
7MA89Vaněk PetrRT Praha6100:43:4324
8MA910Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:43:5023
9MA1213Jansa JiříSpartak Sezimovo Ústí6600:45:0222
10MA1314Frelich MartinSokol České Budějovice7100:45:2321
11MA1617Lukš JanAQATT Kaplice7100:45:5820
12MA1718Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:46:0519
13MA1819Abrahám LuděkSK Hronov7500:46:1118
14MA1920Frelich PavelSokol České Budějovice7100:46:3317
15MA2021Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:46:4916
16MA2122Fuhrer MiroslavSKP České Budějovice6400:47:0015
17MA2223Zimmermann PavelSokol Kremže6400:47:3814
18MA2425Rys JaromírBEZA Holešov6400:48:4813
19MA2728Sladký RomanVSŽ Praha7200:49:4312
20MA2829Olšjak LadislavSAF České Budějovice5900:49:5211
21MA2930Daněk MiroslavSKP České Budějovice7100:50:0010
22MA3031Horych PavelAC Poldi Kladno7000:50:109
23MA3233Cílek MiroslavTábor6500:50:308
24MA3334Juráň KarelTriatlon Český Krumlov7400:51:167
25MA3738Tomka MartinAKVA Triatlon Kaplice6800:52:406
26MA4243Jánoška PavelTriatlon Český Krumlov5900:54:055
27MA4344Mražík KarelKaplice5900:54:064
28MA4748Kukrál MiroslavČeské Budějovice5900:55:493
28MA4749Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:55:493
30MA5556Jaksch PetrSK České Budějovice5701:00:421
31MA5657Hluchý JaroslavSokol České Budějovice7501:00:430
Muži B (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1112Vopat JanAC Český Krumlov5400:44:4620
2MB1516Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:45:5119
3MB2324Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:47:5118
4MB2627Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:49:2517
5MB3132Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:50:1916
6MB3536Les JosefKČT Třemošná4700:52:1715
7MB4041Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:53:2214
8MB5455Růžička KarelVelešín5200:59:5213
9MB6364Molhanc KarelOkula Nýrsko5001:05:3012
10MB6869Míka PavelSPŠ Vítkovice5101:15:4211
Muži C (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2526Marek FrantišekVakkos Týn nad Vltavou4400:49:0410
2MC3435Veyr KarelSokol Doudleby4200:51:529
3MC3637Šoustar LubomírGeodesie Č. Bud.4100:52:358
4MC3940Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:53:047
5MC4445Petrouš FrantišekSK Včelná4000:54:276
6MC4950Putschögl JaroslavJitex Písek3900:56:325
7MC5051Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:57:504
8MC5354Tracz LadislavBudvar České Budějovice4300:58:313
9MC5758Nanke WernerSokol Opava3801:00:472
10MC5960Miles PetrHostinné3701:01:451
11MC6061Straka JosefŠumperk3901:03:010
12MC6465Palkovič VladislavVětřní3901:07:310
13MC6566Opekar JanVelešín4501:09:050
14MC6667Havel JiříRyb. Třeboň4101:11:280
-MC-71Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd45DNF-
Muži D (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5153Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:58:0510
2MD6263Cupánek JosefPřerovské Strojírny2601:05:149
Ženy A (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4142Válková JitkaAC Čimelice6600:53:2310
2ZA4546Klampflová EvaVrchlabí6400:55:029
3ZA5859Lorenzová DanaAC Český Krumlov6801:01:298
Ženy B (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5152Novotná EvaLetohrad4800:58:0510
2ZB6768Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:13:289
Trať 10,8 km, 541 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:40:4730
2MA23Kynčl StanislavStart Jilemnice6400:40:5429
3MA34Linhart JindřichAC OH Praha5800:42:0428
4MA45Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:42:3027
1MJ56Dryák LubošSpolana Neratovice7600:42:5620
5MA67Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0926
6MA78Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:43:2825
7MA89Vaněk PetrRT Praha6100:43:4324
8MA910Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:43:5023
2MJ1011Suchý MiloslavSokol Grafo České Budějovice7600:44:2319
1MB1112Vopat JanAC Český Krumlov5400:44:4620
9MA1213Jansa JiříSpartak Sezimovo Ústí6600:45:0222
10MA1314Frelich MartinSokol České Budějovice7100:45:2321
3MJ1415Stejskal LadislavJIP Větřní7700:45:4218
2MB1516Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:45:5119
11MA1617Lukš JanAQATT Kaplice7100:45:5820
12MA1718Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:46:0519
13MA1819Abrahám LuděkSK Hronov7500:46:1118
14MA1920Frelich PavelSokol České Budějovice7100:46:3317
15MA2021Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:46:4916
16MA2122Fuhrer MiroslavSKP České Budějovice6400:47:0015
17MA2223Zimmermann PavelSokol Kremže6400:47:3814
3MB2324Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:47:5118
18MA2425Rys JaromírBEZA Holešov6400:48:4813
1MC2526Marek FrantišekVakkos Týn nad Vltavou4400:49:0410
4MB2627Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:49:2517
19MA2728Sladký RomanVSŽ Praha7200:49:4312
20MA2829Olšjak LadislavSAF České Budějovice5900:49:5211
21MA2930Daněk MiroslavSKP České Budějovice7100:50:0010
22MA3031Horych PavelAC Poldi Kladno7000:50:109
5MB3132Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:50:1916
23MA3233Cílek MiroslavTábor6500:50:308
24MA3334Juráň KarelTriatlon Český Krumlov7400:51:167
2MC3435Veyr KarelSokol Doudleby4200:51:529
6MB3536Les JosefKČT Třemošná4700:52:1715
3MC3637Šoustar LubomírGeodesie Č. Bud.4100:52:358
25MA3738Tomka MartinAKVA Triatlon Kaplice6800:52:406
4MJ3839Kašák ZdeněkCyklo Švec Písek7600:52:4217
4MC3940Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:53:047
7MB4041Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:53:2214
1ZA4142Válková JitkaAC Čimelice6600:53:2310
26MA4243Jánoška PavelTriatlon Český Krumlov5900:54:055
27MA4344Mražík KarelKaplice5900:54:064
5MC4445Petrouš FrantišekSK Včelná4000:54:276
2ZA4546Klampflová EvaVrchlabí6400:55:029
5MJ4647Bureš JindřichMaratonstav Úpice7600:55:1716
28MA4748Kukrál MiroslavČeské Budějovice5900:55:493
28MA4749Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:55:493
6MC4950Putschögl JaroslavJitex Písek3900:56:325
7MC5051Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:57:504
1ZB5152Novotná EvaLetohrad4800:58:0510
1MD5153Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:58:0510
8MC5354Tracz LadislavBudvar České Budějovice4300:58:313
8MB5455Růžička KarelVelešín5200:59:5213
30MA5556Jaksch PetrSK České Budějovice5701:00:421
31MA5657Hluchý JaroslavSokol České Budějovice7501:00:430
9MC5758Nanke WernerSokol Opava3801:00:472
3ZA5859Lorenzová DanaAC Český Krumlov6801:01:298
10MC5960Miles PetrHostinné3701:01:451
11MC6061Straka JosefŠumperk3901:03:010
6MJ6162Vopat JanAC Český Krumlov8101:03:1815
2MD6263Cupánek JosefPřerovské Strojírny2601:05:149
9MB6364Molhanc KarelOkula Nýrsko5001:05:3012
12MC6465Palkovič VladislavVětřní3901:07:310
13MC6566Opekar JanVelešín4501:09:050
14MC6667Havel JiříRyb. Třeboň4101:11:280
2ZB6768Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:13:289
10MB6869Míka PavelSPŠ Vítkovice5101:15:4211
7MJ6970Poláček AlešZŠ Nádraží Český Krumlov8201:15:5114

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód