Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

3.7.1994, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 3.7.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1191

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Miles Petr3710
Havlíček Zdeněk3510
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Buchar Jan339
Zoubek Zdeněk699
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Metelka Josef446
Wolf David726
Jirásková Eva646
Šmída Oldřich486
Hlusička Josef386
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Žák Jiří715
Šlechta Dan765
Kolínek František565
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Navrátilová Lucie805

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ62Vymazal PetrBEZA Holešov7500:29:2320
2MJ73Krejcar DanielVTJ Kutná Hora7500:29:3519
3MJ144Dryák LubošSpolana Neratovice7600:30:2918
4MJ215Šlechta DanDukla Liberec7600:32:0917
5MJ406Šír DanielSpartak Rokytnice7900:37:1816
6MJ427Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:37:5715
7MJ508Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:41:2614
8MJ549Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:44:0413
Muži A (trať 7,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Korunka VáclavDukla Liberec6500:27:4630
2MA211Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:2829
3MA312Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:28:5128
4MA513Feik JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:29:2027
5MA814Kubičina RomanSKI DRMAX7400:29:5326
6MA915Plíhal JanKRB Koberovy6700:29:5625
7MA1016Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:30:0124
8MA1117Vaněk PetrRT Praha6100:30:1523
9MA1218Koucký RomanJilemnice6300:30:2422
10MA1319Hušek MartinPreciosa Jablonec nad Nisou6900:30:2721
11MA1520Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:30:4920
12MA1921Chládek MarcelŠAK Chodov6800:31:4619
13MA2222Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:32:2818
14MA2323Horych PavelAC Poldi Kladno7000:33:0017
15MA2624Čipera RadekSKI Radvanice6400:33:1716
16MA2825Vašíček MartinSKI Radvanice7100:33:3815
17MA3026Rys JaromírBEZA Holešov6400:33:4514
18MA3227Václ TomášDSZ Jilemnice6400:34:4113
19MA4128Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:37:4012
20MA4329Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:38:1011
21MA4630Vorlíček BořekPraha6700:39:3910
22MA4731Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:39:509
Muži B (trať 7,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB432Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:1720
2MB1633Balatka JaroslavElitex Jablonec nad Nisou5400:30:5419
3MB1734Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:31:0118
4MB1835Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:0417
5MB2036Smitka LadislavKRB Koberovy5200:32:0816
6MB2437Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:0415
7MB2538Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:33:0814
8MB2739Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:33:2113
9MB3340Les JosefTatran Třemošná4700:34:4712
10MB3441Lapáček KarelZdobnice4800:35:0311
11MB3742Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:0410
12MB4843Tučný JanPardubice4700:40:259
13MB4944Čepelka OldřichTima Liberec4800:41:208
14MB5545Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:45:207
Muži C (trať 7,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2946Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:33:4210
2MC3147Biemann GötzJiskra Harrachov4300:34:059
3MC3548Metelka JosefSokol Studnice4400:35:168
4MC3649Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:35:287
5MC3850Hromádko JiříMladá Boleslav4300:36:436
6MC3951Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:37:115
7MC4452Miles PetrHostinné3700:38:264
8MC5153Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:41:593
9MC5254Straka JosefŠumperk3900:42:132
Ženy (trať 7,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4555Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:38:5310
2ZA5356Šourková HelenaTrutnov5000:42:189
Trať 7,2 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Korunka VáclavDukla Liberec6500:27:4630
2MA211Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:2829
3MA312Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:28:5128
1MB432Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:1720
4MA513Feik JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:29:2027
1MJ62Vymazal PetrBEZA Holešov7500:29:2320
2MJ73Krejcar DanielVTJ Kutná Hora7500:29:3519
5MA814Kubičina RomanSKI DRMAX7400:29:5326
6MA915Plíhal JanKRB Koberovy6700:29:5625
7MA1016Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:30:0124
8MA1117Vaněk PetrRT Praha6100:30:1523
9MA1218Koucký RomanJilemnice6300:30:2422
10MA1319Hušek MartinPreciosa Jablonec nad Nisou6900:30:2721
3MJ144Dryák LubošSpolana Neratovice7600:30:2918
11MA1520Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:30:4920
2MB1633Balatka JaroslavElitex Jablonec nad Nisou5400:30:5419
3MB1734Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:31:0118
4MB1835Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:0417
12MA1921Chládek MarcelŠAK Chodov6800:31:4619
5MB2036Smitka LadislavKRB Koberovy5200:32:0816
4MJ215Šlechta DanDukla Liberec7600:32:0917
13MA2222Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:32:2818
14MA2323Horych PavelAC Poldi Kladno7000:33:0017
6MB2437Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:0415
7MB2538Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:33:0814
15MA2624Čipera RadekSKI Radvanice6400:33:1716
8MB2739Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:33:2113
16MA2825Vašíček MartinSKI Radvanice7100:33:3815
1MC2946Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:33:4210
17MA3026Rys JaromírBEZA Holešov6400:33:4514
2MC3147Biemann GötzJiskra Harrachov4300:34:059
18MA3227Václ TomášDSZ Jilemnice6400:34:4113
9MB3340Les JosefTatran Třemošná4700:34:4712
10MB3441Lapáček KarelZdobnice4800:35:0311
3MC3548Metelka JosefSokol Studnice4400:35:168
4MC3649Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:35:287
11MB3742Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:0410
5MC3850Hromádko JiříMladá Boleslav4300:36:436
6MC3951Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:37:115
5MJ406Šír DanielSpartak Rokytnice7900:37:1816
19MA4128Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:37:4012
6MJ427Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:37:5715
20MA4329Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:38:1011
7MC4452Miles PetrHostinné3700:38:264
1ZA4555Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:38:5310
21MA4630Vorlíček BořekPraha6700:39:3910
22MA4731Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:39:509
12MB4843Tučný JanPardubice4700:40:259
13MB4944Čepelka OldřichTima Liberec4800:41:208
7MJ508Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:41:2614
8MC5153Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:41:593
9MC5254Straka JosefŠumperk3900:42:132
2ZA5356Šourková HelenaTrutnov5000:42:189
8MJ549Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:44:0413
14MB5545Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:45:207

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód