Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přebor PA a HK kraje v přespolním běhu

22.4.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přebor PA a HK kraje v přespolním běhu
  • datum konání: 22.4.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Nové Město nad Metují

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Přebor PA a HK kraje v přespolním běhu

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně mladší (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1139Rousková PavlaSK Nové Město nad Metují9300:05:52-
2ŽM1241Troppová KateřinaSokol Hradec Králové9400:05:55-
3ŽM1340Remešová HanaSK Nové Město nad Metují9400:06:04-
4ŽM1444Kašková KateřinaSokol Hradec Králové9300:06:10-
5ŽM1563Tesařová HedvikaAC Choceň9400:06:20-
6ŽM1745Trkalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:06:22-
7ŽM1962Pavlasová LucieŠAK Chrudim9400:06:28-
8ŽM2061Buřvalová AnetaŠAK Chrudim9300:06:31-
9ŽM2155Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:06:41-
10ŽM2258Trejtnarová LindaSK Plhov Náchod9300:06:42-
11ŽM2657Lindrová TerezaSK Nové Město nad Metují9300:06:57-
Žákyně starší (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS130Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:08:00-
2ŽS233Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:08:04-
3ŽS340Ručová KarolínaŠAK Pardubice9100:08:13-
4ŽS434Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:08:28-
5ŽS529Jandová DianaŠAK Chrudim9100:08:37-
6ŽS636Kubíčková TerezaSK Nové Město nad Metují9200:08:50-
7ŽS738Bergerová KateřinaDvůr Králové9200:08:53-
8ŽS832Gottlandová AdélaSokol Hradec Králové9200:08:55-
9ŽS937Bergerová KarolínaDvůr Králové9200:09:01-
10ŽS1035Vlčková LudmilaSK Nové Město nad Metují9200:09:02-
Žáci starší (trať 3,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS116Siegel JakubAC Choceň9200:10:58-
2MS215Nikl LukášAC Choceň9100:11:00-
3MS374Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:11-
4MS461Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:11:13-
5MS519Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:11:19-
6MS643Cvejn MilošHvězda AFK Pardubice9100:11:30-
7MS76Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:37-
8MS962Soukup PavelSokol Hradec Králové9100:12:07-
9MS1065Veselík MichalŠAK Chrudim9100:12:14-
10MS1141Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:12:17-
11MS1373Soukup PetrSokol Hradec Králové9100:12:25-
12MS1444Voborník AlešHvězda AFK Pardubice9100:12:28-
13MS1517Mohelník PetrAtletika Polička9200:12:29-
14MS1763Hong Anh TranŠAK Chrudim9100:12:36-
15MS2160Ciasto OndřejHvězda AFK Pardubice9200:13:10-
Dorostenci (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD161Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:12:19-
2MD219Zavřel JiříAC Choceň8900:12:20-
3MD326Hrstka MartinHvězda AFK Pardubice8900:12:20-
4MD429Rybišár PavelŠAK Chrudim9000:12:28-
5MD553Večeře TomášAtletika Polička9000:12:44-
6MD665Buřil TomášSokol Nová Paka8900:13:04-
7MD77Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:28-
8MD863Nárovec JiříTJ Dobruška9000:14:08-
9MD959Koutný MartinAtletika Polička9000:14:43-
10MD1064Švanda KarelTJ Dobruška9000:16:30-
Dorostenky (trať 3,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD898Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:11:51-
2ŽD16185Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:12:30-
3ŽD19174Kuncová KateřinaDvůr Králové nad Labem9000:13:01-
4ŽD22144Kopecká MarkétaHvězda AFK Pardubice9000:13:14-
5ŽD23163Šedová TerezaAC Choceň9000:13:31-
6ŽD27173Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:15:59-
7ŽD28162Linhartová VeronikaHvězda AFK Pardubice9000:16:25-
8ŽD29187Rollerová DanaSK Nové Město nad Metují9000:16:57-
Ženy (trať 3,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1254Dudková KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:21-
2ZA1852Schauerová LenkaAtletika Polička8800:12:43-
3ZA2085Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:13:05-
4ZA2483Hájková JanaTJ Dobruška8800:14:14-
5ZA2593Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:39-
6ZA2681Novotná GrétaSokol Hradec Králové7300:14:41-
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM143Mašín LukášAC Pardubice9300:05:13-
2MM249Pošepný VladimírSK Plhov Náchod9300:05:26-
3MM338Remeš PetrSK Nové Město nad Metují9400:05:29-
4MM435Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:32-
5MM537Javůrek JiříSokol Hradec Králové9300:05:35-
6MM627Kopecký MichalHvězda AFK Pardubice9400:05:36-
7MM736Kosa MartinLokomotiva Trutnov9300:05:41-
8MM848Špreňar VladimírSK Plhov Náchod9300:05:44-
9MM926Mrázek DanielŠAK Chrudim9300:05:48-
10MM1044Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:49-
1ŽM1139Rousková PavlaSK Nové Město nad Metují9300:05:52-
2ŽM1241Troppová KateřinaSokol Hradec Králové9400:05:55-
3ŽM1340Remešová HanaSK Nové Město nad Metují9400:06:04-
4ŽM1444Kašková KateřinaSokol Hradec Králové9300:06:10-
5ŽM1563Tesařová HedvikaAC Choceň9400:06:20-
11MM1650Kratochvíl DavidŠAK Chrudim9400:06:21-
6ŽM1745Trkalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:06:22-
12MM1845Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:06:26-
7ŽM1962Pavlasová LucieŠAK Chrudim9400:06:28-
8ŽM2061Buřvalová AnetaŠAK Chrudim9300:06:31-
9ŽM2155Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:06:41-
10ŽM2258Trejtnarová LindaSK Plhov Náchod9300:06:42-
13MM2347Mertlík FilipSK Nové Město nad Metují9300:06:47-
14MM2428Wiesner JiříHvězda AFK Pardubice9500:06:50-
15MM2546Pruš RomanSK Nové Město nad Metují9400:06:53-
11ŽM2657Lindrová TerezaSK Nové Město nad Metují9300:06:57-
16MM2742Remeš VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:06:59-
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS130Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:08:00-
2ŽS233Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:08:04-
3ŽS340Ručová KarolínaŠAK Pardubice9100:08:13-
4ŽS434Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:08:28-
5ŽS529Jandová DianaŠAK Chrudim9100:08:37-
6ŽS636Kubíčková TerezaSK Nové Město nad Metují9200:08:50-
7ŽS738Bergerová KateřinaDvůr Králové9200:08:53-
8ŽS832Gottlandová AdélaSokol Hradec Králové9200:08:55-
9ŽS937Bergerová KarolínaDvůr Králové9200:09:01-
10ŽS1035Vlčková LudmilaSK Nové Město nad Metují9200:09:02-
Trať 3,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS116Siegel JakubAC Choceň9200:10:58-
2MS215Nikl LukášAC Choceň9100:11:00-
3MS374Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:11-
4MS461Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:11:13-
5MS519Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:11:19-
6MS643Cvejn MilošHvězda AFK Pardubice9100:11:30-
7MS76Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:37-
1ŽD898Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:11:51-
8MS962Soukup PavelSokol Hradec Králové9100:12:07-
9MS1065Veselík MichalŠAK Chrudim9100:12:14-
10MS1141Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:12:17-
1ZA1254Dudková KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:21-
11MS1373Soukup PetrSokol Hradec Králové9100:12:25-
12MS1444Voborník AlešHvězda AFK Pardubice9100:12:28-
13MS1517Mohelník PetrAtletika Polička9200:12:29-
2ŽD16185Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:12:30-
14MS1763Hong Anh TranŠAK Chrudim9100:12:36-
2ZA1852Schauerová LenkaAtletika Polička8800:12:43-
3ŽD19174Kuncová KateřinaDvůr Králové nad Labem9000:13:01-
3ZA2085Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:13:05-
15MS2160Ciasto OndřejHvězda AFK Pardubice9200:13:10-
4ŽD22144Kopecká MarkétaHvězda AFK Pardubice9000:13:14-
5ŽD23163Šedová TerezaAC Choceň9000:13:31-
4ZA2483Hájková JanaTJ Dobruška8800:14:14-
5ZA2593Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:39-
6ZA2681Novotná GrétaSokol Hradec Králové7300:14:41-
6ŽD27173Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:15:59-
7ŽD28162Linhartová VeronikaHvězda AFK Pardubice9000:16:25-
8ŽD29187Rollerová DanaSK Nové Město nad Metují9000:16:57-
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD161Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:12:19-
2MD219Zavřel JiříAC Choceň8900:12:20-
3MD326Hrstka MartinHvězda AFK Pardubice8900:12:20-
4MD429Rybišár PavelŠAK Chrudim9000:12:28-
5MD553Večeře TomášAtletika Polička9000:12:44-
6MD665Buřil TomášSokol Nová Paka8900:13:04-
7MD77Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:28-
8MD863Nárovec JiříTJ Dobruška9000:14:08-
9MD959Koutný MartinAtletika Polička9000:14:43-
10MD1064Švanda KarelTJ Dobruška9000:16:30-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 0%
Značení závodu: 0%
Vyhlášení výsledků: 20%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
57%

Názory na závod

dddddddddddddddddddddddddd

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód