Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Česká Třebová - Kozlovský kopec

9.7.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Česká Třebová - Kozlovský kopec
  • datum konání: 9.7.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Česká Třebová - Kozlovský kopec

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1425Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:19:38-
2MJ2470Polášek JanKelč 00:20:33-
3MJ3242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1011,00
4MJ3439Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:21:20-
5MJ3750Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:21:249,00
6MJ52106Berger JanAK Moravská Třebová8400:21:52-
7MJ75104Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:23:338,00
8MJ7677Exler PavelSokol Žamberk8200:23:347,00
9MJ78101Tobiáš MartinSK Polička8400:23:42-
10MJ8215Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:546,00
11MJ83124Kubíček JanLitomyšl8700:23:57-
12MJ9851Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:25:035,00
13MJ113112Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:29:33-
Muži A (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:17:41-
2MA2105Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:18:14-
3MA384Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:18:25-
4MA482Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:18:2711,00
5MA536Ulich PetrMaterial Technology6800:18:29-
6MA616Poduška JosefAC Kladno6200:18:37-
7MA749Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:429,00
8MA912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:088,00
9MA106Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:19:13-
10MA12100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:317,00
11MA1556Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:19:396,00
12MA1646Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:19:425,00
13MA19116Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:054,00
14MA219Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:25-
15MA2327Rubáček NorbertSDH Rtyně8000:20:32-
16MA26108Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:20:37-
17MA2741Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:393,00
18MA2885Pozler TomášAC Pardubice7600:20:41-
19MA298Grycman KazimierzBabice PL7200:20:43-
20MA3194Dvořák JiříViking Jilemnice6300:21:01-
21MA3667Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:21:232,00
22MA3983Smešný BronislavSokol Sobotín6800:21:30-
23MA4018Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:32-
24MA41114Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:332,00
24MA4181Levý TomášLO Rokytnice6700:21:33-
24MA4174Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:21:331,00
27MA4722Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:390,00
28MA51117Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:500,00
29MA53110Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:550,00
30MA5466Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:030,00
31MA5592Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:22:040,00
32MA5635Weiter RomanLRS Vyškov7500:22:08-
33MA5869Vodička JanŠelasport Přerov7800:22:11-
34MA675Pečenka LiborKHB Radegast6100:22:57-
35MA6876Novotný LuděkŽamberk6200:22:580,00
36MA69115Kolář PetrČeská Třebová6700:23:000,00
37MA7055Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:110,00
38MA7254Dostálek PetrTěchonín6700:23:140,00
39MA8123Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:23:500,00
40MA8879Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:110,00
41MA9124Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:24:220,00
Muži B (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:5811,00
2MB1152Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:27-
3MB1398Filip LubošAC Choceň5900:19:369,00
4MB1795Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:19:48-
5MB207Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:13-
6MB2210Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:268,00
7MB301Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:20:45-
8MB3896Šlajs TomášMontan Choceň 00:21:287,00
9MB4143Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:336,00
10MB4586Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:37-
11MB4845Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:21:435,00
12MB494Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:21:47-
13MB5038Hejl JanŠumperk5300:21:49-
14MB5772Marek DalimilASK Blansko6000:22:10-
15MB62121Štyndl MiroslavSK Polička5700:22:40-
16MB7131Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:13-
17MB7493Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:29-
18MB77113Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:35-
19MB8529Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:014,00
20MB9026Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:173,00
21MB9573Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:332,00
22MB10980Exler PavelZEZ Žamberk5800:28:001,00
23MB11662Krása RomanČeská Třebová5300:30:190,00
24MB122126Pecina MilanČeská Třebová6000:34:400,00
Muži C (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1844Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:5111,00
2MC252Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:35-
3MC3378Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:179,00
4MC35103Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:228,00
5MC5968Vodička JanŠelasport Přerov 00:22:17-
6MC6348Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:22:42-
7MC6571Chytil VladimírTJ Všechovice5000:22:49-
8MC8032Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:47-
9MC8413Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:24:00-
10MC8691Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:067,00
11MC8940Leicht JiříTJ Těchonín4900:24:156,00
12MC9187Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4700:24:22-
13MC9389Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:245,00
14MC9658Sadílek VáclavAlbrechtice5000:24:404,00
15MC10057Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:25:492,00
16MC10397Černý MilanAC Choceň4800:26:110,00
17MC107122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:350,00
18MC108125Kubíček JanLitomyšl5000:27:39-
19MC11028Tučný JanMK Pardubice4700:28:05-
20MC11511Vacek LadislavČeská Třebová4300:30:020,00
21MC11888Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:30:440,00
22MC123123Kalousek JanKČT Žamberk4100:35:200,00
23MC126109Kalous VladimírŽamberk4300:46:110,00
Muži D (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6637Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:22:51-
2MD9414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:24:32-
3MD9721Nanke WernerBK Kravaře3800:24:46-
4MD9953Bielčík JindřichLichkov 00:25:173,00
5MD10147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:561,00
6MD10433Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:43-
7MD111118Hrubý MilanASK Blansko3800:28:14-
Juniorky (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7317Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:23:25-
2ŽJ11975Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:31:1711,00
3ŽJ12463Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:429,00
4ŽJ12565Jirásková HankaLanškroun8900:38:468,00
Ženy A (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46102Havelková DagmarJilemnice7200:21:38-
2ZA6034Hanáková MiroslavaACP Brno6600:22:19-
3ZA6499Fořtová IvetaSokol Kolín7200:22:48-
4ZA102111Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:0111,00
5ZA10530Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:27:209,00
6ZA10661Dušková LenkaSKP Duha Fort Lanškroun8000:27:268,00
7ZA11219Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:28:29-
8ZA120119Eisenvortová GabrielaLoko Česká Třebová7500:32:447,00
8ZA120120Kolářová LucieVDA Aerobic Club7500:32:447,00
Ženy B (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB61107Paulů BlankaVrchlabí5400:22:26-
2ZB793Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:23:44-
3ZB8759Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:1011,00
4ZB11464Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:489,00
5ZB11790Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:30:23-
Trať 5,200 km, 230,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:17:41-
2MA2105Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:18:14-
3MA384Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:18:25-
4MA482Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:18:2711,00
5MA536Ulich PetrMaterial Technology6800:18:29-
6MA616Poduška JosefAC Kladno6200:18:37-
7MA749Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:429,00
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:5811,00
8MA912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:088,00
9MA106Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:19:13-
2MB1152Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:27-
10MA12100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:317,00
3MB1398Filip LubošAC Choceň5900:19:369,00
1MJ1425Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:19:38-
11MA1556Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:19:396,00
12MA1646Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:19:425,00
4MB1795Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:19:48-
1MC1844Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:5111,00
13MA19116Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:054,00
5MB207Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:13-
14MA219Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:25-
6MB2210Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:268,00
15MA2327Rubáček NorbertSDH Rtyně8000:20:32-
2MJ2470Polášek JanKelč 00:20:33-
2MC252Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:35-
16MA26108Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:20:37-
17MA2741Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:393,00
18MA2885Pozler TomášAC Pardubice7600:20:41-
19MA298Grycman KazimierzBabice PL7200:20:43-
7MB301Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:20:45-
20MA3194Dvořák JiříViking Jilemnice6300:21:01-
3MJ3242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1011,00
3MC3378Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:179,00
4MJ3439Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:21:20-
4MC35103Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:228,00
21MA3667Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:21:232,00
5MJ3750Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:21:249,00
8MB3896Šlajs TomášMontan Choceň 00:21:287,00
22MA3983Smešný BronislavSokol Sobotín6800:21:30-
23MA4018Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:32-
24MA4181Levý TomášLO Rokytnice6700:21:33-
9MB4143Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:336,00
24MA4174Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:21:331,00
24MA41114Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:332,00
10MB4586Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:37-
1ZA46102Havelková DagmarJilemnice7200:21:38-
27MA4722Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:390,00
11MB4845Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:21:435,00
12MB494Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:21:47-
13MB5038Hejl JanŠumperk5300:21:49-
28MA51117Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:500,00
6MJ52106Berger JanAK Moravská Třebová8400:21:52-
29MA53110Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:550,00
30MA5466Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:030,00
31MA5592Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:22:040,00
32MA5635Weiter RomanLRS Vyškov7500:22:08-
14MB5772Marek DalimilASK Blansko6000:22:10-
33MA5869Vodička JanŠelasport Přerov7800:22:11-
5MC5968Vodička JanŠelasport Přerov 00:22:17-
2ZA6034Hanáková MiroslavaACP Brno6600:22:19-
1ZB61107Paulů BlankaVrchlabí5400:22:26-
15MB62121Štyndl MiroslavSK Polička5700:22:40-
6MC6348Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:22:42-
3ZA6499Fořtová IvetaSokol Kolín7200:22:48-
7MC6571Chytil VladimírTJ Všechovice5000:22:49-
1MD6637Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:22:51-
34MA675Pečenka LiborKHB Radegast6100:22:57-
35MA6876Novotný LuděkŽamberk6200:22:580,00
36MA69115Kolář PetrČeská Třebová6700:23:000,00
37MA7055Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:110,00
16MB7131Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:13-
38MA7254Dostálek PetrTěchonín6700:23:140,00
1ŽJ7317Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:23:25-
17MB7493Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:29-
7MJ75104Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:23:338,00
8MJ7677Exler PavelSokol Žamberk8200:23:347,00
18MB77113Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:35-
9MJ78101Tobiáš MartinSK Polička8400:23:42-
2ZB793Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:23:44-
8MC8032Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:47-
39MA8123Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:23:500,00
10MJ8215Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:546,00
11MJ83124Kubíček JanLitomyšl8700:23:57-
9MC8413Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:24:00-
19MB8529Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:014,00
10MC8691Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:067,00
3ZB8759Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:1011,00
40MA8879Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:110,00
11MC8940Leicht JiříTJ Těchonín4900:24:156,00
20MB9026Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:173,00
12MC9187Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4700:24:22-
41MA9124Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:24:220,00
13MC9389Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:245,00
2MD9414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:24:32-
21MB9573Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:332,00
14MC9658Sadílek VáclavAlbrechtice5000:24:404,00
3MD9721Nanke WernerBK Kravaře3800:24:46-
12MJ9851Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:25:035,00
4MD9953Bielčík JindřichLichkov 00:25:173,00
15MC10057Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:25:492,00
5MD10147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:561,00
4ZA102111Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:0111,00
16MC10397Černý MilanAC Choceň4800:26:110,00
6MD10433Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:43-
5ZA10530Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:27:209,00
6ZA10661Dušková LenkaSKP Duha Fort Lanškroun8000:27:268,00
17MC107122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:350,00
18MC108125Kubíček JanLitomyšl5000:27:39-
22MB10980Exler PavelZEZ Žamberk5800:28:001,00
19MC11028Tučný JanMK Pardubice4700:28:05-
7MD111118Hrubý MilanASK Blansko3800:28:14-
7ZA11219Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:28:29-
13MJ113112Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:29:33-
4ZB11464Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:489,00
20MC11511Vacek LadislavČeská Třebová4300:30:020,00
23MB11662Krása RomanČeská Třebová5300:30:190,00
5ZB11790Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:30:23-
21MC11888Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:30:440,00
2ŽJ11975Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:31:1711,00
8ZA120119Eisenvortová GabrielaLoko Česká Třebová7500:32:447,00
8ZA120120Kolářová LucieVDA Aerobic Club7500:32:447,00
24MB122126Pecina MilanČeská Třebová6000:34:400,00
22MC123123Kalousek JanKČT Žamberk4100:35:200,00
3ŽJ12463Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:429,00
4ŽJ12565Jirásková HankaLanškroun8900:38:468,00
23MC126109Kalous VladimírŽamberk4300:46:110,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč