Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Nasavrk

9.4.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Nasavrk
  • datum konání: 9.4.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Nasavrkách
10 hodin

Přihlášky

zasílejte do 31. 3. 2006 s nalepeným ústřižkem o zaplacení startovného 200,- Kč na níže uvedenou adresu
prezentace v renovovaných prostorách zámku v sobotu od 16 do 19 hodin a v neděli od 8 do 10 hodin

Startovné

do 31. 3. 2006 - 200,- Kč
po 31. 3. 2006 - 300,- Kč

Popis tratě

Délka: 15 km
Členitá trať s táhlým seběhem do cíle vede prakticky celá po asfaltové silnici.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro prvních 10 mužů a 5 žen a ve veteránských kategoriích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
JR RUNNING SPORT-intersport
Sokolská 130
538 25 Nasavrky
tel./fax: 469 677 290
mobil: 603 513 297

Internetové stránky

http://www.bezeckypohar.chr.cz

E-mailová adresa

jr.running@wo.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Karonei MichaelKeňa8200:47:02-
2MA27Remshchuk VasilijUKR8000:47:12-
3MA33Štefko RobertAK Asics Kroměříž6800:48:05-
4MA44Kruczkowki DariuszPOL7500:48:24-
5MA5119Mazarski BartoszZantyr Sztum7600:48:39-
6MA68Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:48:51-
7MA75Wiltynski TomasPOL7500:49:22-
8MA89Zouhar FrantišekTJ AC Praha 18908200:49:36-
9MA92Rotich MichaelKeňa8200:49:58-
10MA1010Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:51:02-
11MA11120Urbanowski MarcinZantyr Sztum8700:52:26-
12MA1529Havelka PetrTJ AC Praha 18907200:52:56-
13MA2031Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:54:14-
14MA2115Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:54:21-
15MA2535Lambert MilošMilovice6900:55:34-
16MA2623Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:55:41-
17MA2714Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:57:22-
18MA3217Čejka BořivojKRB Chrudim8000:58:10-
19MA3313Rybišár DanHvězda SKP Pardubice8600:58:47-
20MA3520Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:59:50-
21MA4011Šroubek VlastimilAK Škoda Plzeň9201:00:54-
22MA4418Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7901:01:49-
23MA48141Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7901:03:21-
24MA49129Petr MichalSK Botas Skuteč8401:03:22-
25MA50116Jelínek Josefneregistrován8401:03:43-
26MA5234Lichtenberg PetrNasavrky7001:03:52-
27MA5519Maier LukášChrudim7801:03:59-
28MA6030Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7201:04:38-
29MA69115Pohlodek JanPraha8001:06:35-
30MA7732Sedlák PavelCKP Chrudim7101:07:45-
31MA7922Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:08:29-
32MA8316Novák PavelPohled8101:10:09-
33MA9225Kváč DavidChrudim7301:12:06-
34MA93123Kálal MarekPísek7301:12:12-
35MA10126Maier RichardMTB Kutná Hora7301:15:06-
36MA10333Dočkal PetrMoravany7001:15:11-
37MA10724Maier PetrMTB Cirlibaba Šumperk7401:15:38-
38MA11427Jirásko DušanSokol Srch7301:19:19-
39MA117124Jedlička ZdeněkNový Bydžov7401:21:15-
40MA12921Kinkor JanPraha7701:28:37-
Muži B (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1261Siegel JosefAC Choceň5800:52:30-
2MB1339Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:52:42-
3MB1441Jansa JiříLiga2000 Písek6600:52:53-
4MB1640Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:53:19-
5MB1736Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:53:56-
6MB18128Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:04-
7MB2337Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:54:40-
8MB3048Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:57:49-
9MB37130Schaffer PetrMlýn Janderov6001:00:36-
10MB3846Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6201:00:42-
11MB3956Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:00:53-
12MB4343Hotař PavelDatalusk Jihlava6301:01:43-
13MB45118Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:01:51-
14MB4658Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5901:02:30-
15MB5162Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:03:49-
16MB5350Benda OldřichHrubšice6101:03:54-
17MB54146Uher JiříPardubice6301:03:57-
18MB57131Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:04:08-
19MB6252Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6101:05:13-
20MB6542Vakrčka PavelÚstí nad Labem6401:05:59-
21MB71133Tomšů PetrMlýn Janderov6401:06:49-
22MB7360Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:06:54-
23MB8055Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:08:40-
24MB8647Tománek JiříAtletika Polička6201:10:35-
25MB87136Sedlák JiříPřelouč5801:10:53-
26MB9045Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:11:41-
27MB94117Šilar TomášPardubice6301:12:28-
28MB9649Mičulka AlešSokol Srch6201:13:02-
29MB10554Albrecht VáclavSK ČNB Praha5901:15:22-
30MB10657Mejzlík PetrTJ Spatak Třebíč5901:15:30-
31MB10938Haisch ErichHeilbronn6601:17:20-
32MB11144Rejl JiříSokol Srch6301:18:22-
33MB116126Červinka ZdeněkVýsonín6601:20:27-
34MB12151Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6101:23:18-
Muži C (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC34134Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:59:44-
2MC3671Brožek RadmilKRB Chrudim5401:00:34-
3MC4176Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:01:09-
4MC4784Novotný JosefTransporta Chrudim4801:03:00-
5MC5677Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5101:04:07-
6MC6379Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:05:25-
7MC64143Hadrava KarelAtletika Jihlava5601:05:47-
8MC6665Šofr ZdeněkSokol Mnětice5601:06:12-
9MC7080Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:06:43-
10MC7273Vodička JiříSokol Maleč5301:06:50-
11MC7469Neruda MiroslavChrudim5601:07:03-
12MC8167Exner VladimírSokol Srch5601:09:13-
13MC8281Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:09:29-
14MC84122Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:10:12-
15MC8572Krajč ZdeněkTrutnov5401:10:28-
16MC95125Ambrož JaroslavAC Praha5401:12:54-
17MC9770Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:13:10-
18MC11274Alexa JiříKRB Chrudim5301:18:43-
19MC113144Leszkow JosefMK Hlinsko5101:19:15-
20MC11582Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:27-
21MC118145Solnička PetrNAB Včelákov4901:21:23-
22MC12278David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:23:40-
23MC12475Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:24:58-
24MC127121Horák VáclavLipčany5601:27:30-
25MC13068Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5601:31:36-
Muži D (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5887Málek JaroslavPočátky4601:04:19-
2MD5990Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:04:25-
3MD7585Groh StanislavAC Vrchlabí4601:07:25-
4MD88139Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:11:15-
5MD9193Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:11:54-
6MD99132Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:13:26-
7MD10086Vorel MilanSlatiňany4001:13:31-
8MD10288Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:15:07-
9MD11091Doležal StanislavBK Pardubice3801:17:23-
10MD12692Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:26:48-
Muži E (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10895Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:17:03-
2ME12394Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:23:58-
3ME13196Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:05:53-
Ženy A (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18101Ruban JuliaUKR8300:54:04-
2ZA2899Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:57:31-
3ZA29102Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:57:46-
4ZA31103Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:57:59-
5ZA42142Guber JasminkaSokol Hradec Králové8601:01:30-
6ZA78104Pokorová JaroslavaPim RC Praha7201:08:19-
7ZA98105Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:13:17-
Ženy B (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2297Ustanowska DorotaPOL7000:54:22-
2ZB24100Klimešová JanaVSK Praha7000:54:49-
3ZB67107Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7101:06:25-
4ZB76108Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:07:26-
5ZB104106Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:15:14-
6ZB119135Fenčíková VladislavaTurbo Chotěboř6501:21:30-
7ZB125127Klimešová AlenaBukovice6301:25:33-
8ZB128109Tománková PavlaKRB Chrudim6801:28:31-
Ženy C (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC61114Mališová KarlaUSK Praha6001:04:41-
2ŽC68112Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:06:28-
3ŽC89113Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:11:38-
4ŽC120111Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:22:57-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Karonei MichaelKeňa8200:47:02-
2MA27Remshchuk VasilijUKR8000:47:12-
3MA33Štefko RobertAK Asics Kroměříž6800:48:05-
4MA44Kruczkowki DariuszPOL7500:48:24-
5MA5119Mazarski BartoszZantyr Sztum7600:48:39-
6MA68Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:48:51-
7MA75Wiltynski TomasPOL7500:49:22-
8MA89Zouhar FrantišekTJ AC Praha 18908200:49:36-
9MA92Rotich MichaelKeňa8200:49:58-
10MA1010Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:51:02-
11MA11120Urbanowski MarcinZantyr Sztum8700:52:26-
1MB1261Siegel JosefAC Choceň5800:52:30-
2MB1339Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:52:42-
3MB1441Jansa JiříLiga2000 Písek6600:52:53-
12MA1529Havelka PetrTJ AC Praha 18907200:52:56-
4MB1640Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:53:19-
5MB1736Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:53:56-
6MB18128Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:04-
1ZA18101Ruban JuliaUKR8300:54:04-
13MA2031Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:54:14-
14MA2115Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:54:21-
1ZB2297Ustanowska DorotaPOL7000:54:22-
7MB2337Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:54:40-
2ZB24100Klimešová JanaVSK Praha7000:54:49-
15MA2535Lambert MilošMilovice6900:55:34-
16MA2623Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:55:41-
17MA2714Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:57:22-
2ZA2899Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:57:31-
3ZA29102Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:57:46-
8MB3048Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:57:49-
4ZA31103Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:57:59-
18MA3217Čejka BořivojKRB Chrudim8000:58:10-
19MA3313Rybišár DanHvězda SKP Pardubice8600:58:47-
1MC34134Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:59:44-
20MA3520Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:59:50-
2MC3671Brožek RadmilKRB Chrudim5401:00:34-
9MB37130Schaffer PetrMlýn Janderov6001:00:36-
10MB3846Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6201:00:42-
11MB3956Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:00:53-
21MA4011Šroubek VlastimilAK Škoda Plzeň9201:00:54-
3MC4176Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:01:09-
5ZA42142Guber JasminkaSokol Hradec Králové8601:01:30-
12MB4343Hotař PavelDatalusk Jihlava6301:01:43-
22MA4418Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7901:01:49-
13MB45118Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:01:51-
14MB4658Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5901:02:30-
4MC4784Novotný JosefTransporta Chrudim4801:03:00-
23MA48141Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7901:03:21-
24MA49129Petr MichalSK Botas Skuteč8401:03:22-
25MA50116Jelínek Josefneregistrován8401:03:43-
15MB5162Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:03:49-
26MA5234Lichtenberg PetrNasavrky7001:03:52-
16MB5350Benda OldřichHrubšice6101:03:54-
17MB54146Uher JiříPardubice6301:03:57-
27MA5519Maier LukášChrudim7801:03:59-
5MC5677Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5101:04:07-
18MB57131Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:04:08-
1MD5887Málek JaroslavPočátky4601:04:19-
2MD5990Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:04:25-
28MA6030Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7201:04:38-
1ŽC61114Mališová KarlaUSK Praha6001:04:41-
19MB6252Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6101:05:13-
6MC6379Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:05:25-
7MC64143Hadrava KarelAtletika Jihlava5601:05:47-
20MB6542Vakrčka PavelÚstí nad Labem6401:05:59-
8MC6665Šofr ZdeněkSokol Mnětice5601:06:12-
3ZB67107Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7101:06:25-
2ŽC68112Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:06:28-
29MA69115Pohlodek JanPraha8001:06:35-
9MC7080Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:06:43-
21MB71133Tomšů PetrMlýn Janderov6401:06:49-
10MC7273Vodička JiříSokol Maleč5301:06:50-
22MB7360Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:06:54-
11MC7469Neruda MiroslavChrudim5601:07:03-
3MD7585Groh StanislavAC Vrchlabí4601:07:25-
4ZB76108Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:07:26-
30MA7732Sedlák PavelCKP Chrudim7101:07:45-
6ZA78104Pokorová JaroslavaPim RC Praha7201:08:19-
31MA7922Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:08:29-
23MB8055Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:08:40-
12MC8167Exner VladimírSokol Srch5601:09:13-
13MC8281Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:09:29-
32MA8316Novák PavelPohled8101:10:09-
14MC84122Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:10:12-
15MC8572Krajč ZdeněkTrutnov5401:10:28-
24MB8647Tománek JiříAtletika Polička6201:10:35-
25MB87136Sedlák JiříPřelouč5801:10:53-
4MD88139Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:11:15-
3ŽC89113Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:11:38-
26MB9045Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:11:41-
5MD9193Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:11:54-
33MA9225Kváč DavidChrudim7301:12:06-
34MA93123Kálal MarekPísek7301:12:12-
27MB94117Šilar TomášPardubice6301:12:28-
16MC95125Ambrož JaroslavAC Praha5401:12:54-
28MB9649Mičulka AlešSokol Srch6201:13:02-
17MC9770Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:13:10-
7ZA98105Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:13:17-
6MD99132Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:13:26-
7MD10086Vorel MilanSlatiňany4001:13:31-
35MA10126Maier RichardMTB Kutná Hora7301:15:06-
8MD10288Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:15:07-
36MA10333Dočkal PetrMoravany7001:15:11-
5ZB104106Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:15:14-
29MB10554Albrecht VáclavSK ČNB Praha5901:15:22-
30MB10657Mejzlík PetrTJ Spatak Třebíč5901:15:30-
37MA10724Maier PetrMTB Cirlibaba Šumperk7401:15:38-
1ME10895Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:17:03-
31MB10938Haisch ErichHeilbronn6601:17:20-
9MD11091Doležal StanislavBK Pardubice3801:17:23-
32MB11144Rejl JiříSokol Srch6301:18:22-
18MC11274Alexa JiříKRB Chrudim5301:18:43-
19MC113144Leszkow JosefMK Hlinsko5101:19:15-
38MA11427Jirásko DušanSokol Srch7301:19:19-
20MC11582Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:27-
33MB116126Červinka ZdeněkVýsonín6601:20:27-
39MA117124Jedlička ZdeněkNový Bydžov7401:21:15-
21MC118145Solnička PetrNAB Včelákov4901:21:23-
6ZB119135Fenčíková VladislavaTurbo Chotěboř6501:21:30-
4ŽC120111Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:22:57-
34MB12151Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6101:23:18-
22MC12278David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:23:40-
2ME12394Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:23:58-
23MC12475Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:24:58-
7ZB125127Klimešová AlenaBukovice6301:25:33-
10MD12692Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:26:48-
24MC127121Horák VáclavLipčany5601:27:30-
8ZB128109Tománková PavlaKRB Chrudim6801:28:31-
40MA12921Kinkor JanPraha7701:28:37-
25MC13068Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5601:31:36-
3ME13196Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:05:53-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Špatná propagace závodu, sakra to je takový problém dát včas propozice třeba na Nasavrcký web? Určitě by si to tahle akcička zasloužila!
kvac.david
Jsem spokojen se závodem. protože ho známe, našli jsme si ho. Dobrý doejm nepolauilo ani počasí, děkuji oraganizátorům a pořadatelúm. Mičulka (Sokol Srch)
amiculka
Nasavrky byly propagovány naprosto standardně jak v tištěných mediách (Termínovka běhů mimo dráhu, okresní a krajský tisk) tak také na všech třech hlavních běžeckých webech (beh.cz, spanker.cz a behej.com i na všesportovním webu e-sport.cz Příčiny letošní slabší účasti jsou docela jinde - ve výši startovného a velké konkurenci PIM půlmaratonu a dalších běhů v regionu.
maraton

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód