Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Harrachov - Údolím horských řek

10.10.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Harrachov - Údolím horských řek
  • datum konání: 10.10.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 22,1 km, 935 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Čivrný JiříSlovan Liberec5301:25:4330
2MA23Raim LadislavMaratonstav Úpice6401:28:5229
3MA34Korunka VáclavDukla Liberec6501:31:1928
4MA45Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6301:31:5227
5MA56Dvořák JiříJiskra Tanvald5801:32:2126
6MA67Honzík TomášVŠZ Brno7001:33:0025
7MA78Šmíd IvanJiskra Harrachov6101:33:5924
8MA89Vopat JanSlavoj Český Krumlov5401:35:4023
9MA910Holubec LubošLoko Trutnov6801:36:0722
10MA1111Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5401:36:5421
11MA1212Weiss MichalAC Praha 18905901:37:1620
12MA1313Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:37:2519
13MA1415Šimůnek RostislavMont HK6801:37:3518
13MA1414Gombita JosefSKP Most5801:37:3518
15MA1616Horáček JiříMont HK6601:38:1216
16MA1717Dostálek PetrSokol Lukavice6701:40:0715
17MA1818Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:42:0814
18MA1919Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:43:1113
19MA2320Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:45:3312
20MA2621Rys JaromírSKP Holešov6401:49:1211
21MA2822Bechný MichalMont HK6801:49:4710
22MA3023Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:51:289
23MA3224Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:53:358
24MA3325Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5801:54:017
25MA3826Dumek VáclavJiskra Tanvald6202:04:146
Muži B (trať 22,1 km, 935 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1027Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:36:2420
2MB2028Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:44:3419
3MB2129Kůtek VladimírLužany5001:45:2418
4MB2430Náprstek JiříSKI Jilemnice4901:46:2817
5MB2731Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:49:3416
6MB2932Válek VladimírLIGA 100 Olomouc5001:50:3115
7MB3133Sedláček OldřichLIAZ Jablonec4801:51:3114
8MB3434Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4501:58:5713
9MB3635Lapáček KarelStart Vamberk4802:02:0612
10MB3936Krejsa VáclavBering Praha5202:06:0811
11MB4237Čepelka OldřichTima Liberec4802:13:4610
12MB4338Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5202:14:099
Muži C (trať 22,1 km, 935 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2239Řezáč IvoCHZ Litvínov4101:45:2910
2MC2540Marek FrantišekČervený Kostelec4101:46:329
3MC3541Miles PetrTatran Hostinné3702:00:028
4MC4042Čepelka FrantišekAFK Hronov3202:08:157
Ženy (trať 22,1 km, 935 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3743Vacková HanaČervený Kostelec5602:03:0610
2ZA4144Šourková HelenaTrutnov5002:08:349
Trať 22,1 km, 935 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Čivrný JiříSlovan Liberec5301:25:4330
2MA23Raim LadislavMaratonstav Úpice6401:28:5229
3MA34Korunka VáclavDukla Liberec6501:31:1928
4MA45Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6301:31:5227
5MA56Dvořák JiříJiskra Tanvald5801:32:2126
6MA67Honzík TomášVŠZ Brno7001:33:0025
7MA78Šmíd IvanJiskra Harrachov6101:33:5924
8MA89Vopat JanSlavoj Český Krumlov5401:35:4023
9MA910Holubec LubošLoko Trutnov6801:36:0722
1MB1027Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:36:2420
10MA1111Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5401:36:5421
11MA1212Weiss MichalAC Praha 18905901:37:1620
12MA1313Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:37:2519
13MA1414Gombita JosefSKP Most5801:37:3518
13MA1415Šimůnek RostislavMont HK6801:37:3518
15MA1616Horáček JiříMont HK6601:38:1216
16MA1717Dostálek PetrSokol Lukavice6701:40:0715
17MA1818Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:42:0814
18MA1919Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:43:1113
2MB2028Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:44:3419
3MB2129Kůtek VladimírLužany5001:45:2418
1MC2239Řezáč IvoCHZ Litvínov4101:45:2910
19MA2320Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:45:3312
4MB2430Náprstek JiříSKI Jilemnice4901:46:2817
2MC2540Marek FrantišekČervený Kostelec4101:46:329
20MA2621Rys JaromírSKP Holešov6401:49:1211
5MB2731Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:49:3416
21MA2822Bechný MichalMont HK6801:49:4710
6MB2932Válek VladimírLIGA 100 Olomouc5001:50:3115
22MA3023Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:51:289
7MB3133Sedláček OldřichLIAZ Jablonec4801:51:3114
23MA3224Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:53:358
24MA3325Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5801:54:017
8MB3434Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4501:58:5713
3MC3541Miles PetrTatran Hostinné3702:00:028
9MB3635Lapáček KarelStart Vamberk4802:02:0612
1ZA3743Vacková HanaČervený Kostelec5602:03:0610
25MA3826Dumek VáclavJiskra Tanvald6202:04:146
10MB3936Krejsa VáclavBering Praha5202:06:0811
4MC4042Čepelka FrantišekAFK Hronov3202:08:157
2ZA4144Šourková HelenaTrutnov5002:08:349
11MB4237Čepelka OldřichTima Liberec4802:13:4610
12MB4338Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5202:14:099

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód