Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

4.10.1992, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 4.10.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1314Lajtkep PetrSlovan Liberec7300:35:4540
2MJ1415Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:35:5738
3MJ28165Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:37:4036
4MJ47166Kavan MiroslavSLL Liberec7300:39:1434
5MJ58167Lajtkep OliverSlovan Liberec7400:39:5732
6MJ75168Jandejsek F.Slovan Liberec 00:41:0630
7MJ80169Stejskal Z.SKP Liberec 00:41:2828
8MJ90170Kořínek M.Slovan DDM Liberec 00:42:1226
9MJ102171Janda DavidAqua Liberec7500:43:1024
10MJ111172Hůza J.Ještěd Liberec 00:43:5622
11MJ113173Vašíček RomanSKI Radvanice7400:44:1020
12MJ116174Synek J.CTK Stráž 00:44:1618
13MJ124175Tichý J.SKP Liberec 00:45:0216
14MJ125176Klíma M.Ještěd Liberec 00:45:1114
15MJ127177Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:45:1712
16MJ130178Vích M.Slovan DDM Liberec 00:45:2410
17MJ131179Pazour M.SKP Liberec 00:45:278
18MJ137180Borovec K.Stad. Liberec 00:45:566
19MJ138181Novák TomášKRB Koberovy8000:45:574
20MJ163182Hovorka J.Slovan VŠST Liberec 00:48:542
21MJ164183Sedláček M.SPŠE Liberec 00:48:590
22MJ174184Hejnic J.Liberec 00:50:040
23MJ178185Penz R.Osečná 00:50:450
24MJ184186Dvořák Z.Ještěd Liberec 00:52:160
25MJ190187Krčmář M.Ještěd Liberec 00:53:220
Muži A (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:32:3260
2MA24Pařík VáclavLIAZ Jablonec nad Nisou 00:32:5358
3MA35Fux StanislavSlavoj Pacov5800:33:1556
4MA46Drahoňovský M.Dukla Praha 00:34:2654
5MA57Štěpánek MichaelSlovan Liberec7000:34:4152
6MA68Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:34:5550
7MA79Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:35:0348
8MA810Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:0546
9MA911Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:35:1344
10MA1012Obešlo F.Slovan Liberec6500:35:3742
11MA1113Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:35:4340
12MA123Horáček MartinSlovan Liberec6900:35:4438
13MA1516Jedlička JosefLIAZ Jablonec5800:35:5836
14MA1717Vácha P.Jiskra Tanvald 00:36:3234
15MA1918Rys JaromírSKP Holešov6400:36:5032
16MA2019Urbánek JiříSlovan Liberec5600:36:5230
17MA2220Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:37:1028
18MA2321Urbanec DavidSlovan Liberec7000:37:1826
19MA2422Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:37:2324
20MA2523Honzík TomášVŠZ Brno7000:37:3422
21MA2724Hellmich JanCyklotramp Liberec6600:37:3820
22MA2925Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:37:4318
23MA3026Petr J.Slovan Liberec6300:37:4916
24MA3227Paldus LukášLučany nad Nisou 00:38:0414
25MA3328Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:38:0612
26MA3429Penc MiroslavDukla Praha7100:38:0810
27MA3534Čivrný JiříSlovan Liberec5300:38:128
28MA3630Kopal J.Cyklotramp Liberec 00:38:136
29MA3731Wolfram L.GER 00:38:26-
30MA3832Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:38:294
31MA3933Holubec LubošLoko Trutnov6800:38:302
32MA4035Vorlíček P.TJ Turnov 00:38:370
33MA4136Matoušek M.Slovan Liberec6100:38:420
34MA4237Havelka PetrDukla Praha7200:38:480
35MA4338Dostálek PetrLukavice6700:38:510
36MA4439Zikeš K.SKP Liberec 00:39:050
37MA4540Čipera RadekSKI Radvanice6400:39:060
38MA4841Ratze Fr.GER 00:39:16-
39MA4942Knop MiroslavLučany nad Nisou6200:39:260
40MA5043Nývlt MilanSKI Radvanice6100:39:270
41MA5144Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:39:330
41MA5145Klejna JanVŠZ Praha7200:39:330
43MA5346Masmanda R.LIB 00:39:37-
44MA5447Flossman PetrSlávia VŠST Liberec 00:39:400
45MA5748Pomikálek KarelLiberec5700:39:550
46MA5950Blažek JosefSKP Jablonec nad Nisou5800:39:590
47MA6051Brendl VáclavSlovan Liberec6200:40:150
48MA6149Pospíchal P.JiPolev 00:40:270
49MA6352Myxa Zd.Sokol Liberec 00:40:310
50MA6453Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:40:320
51MA6654Vašíček MartinSKI Radvanice7100:40:390
52MA7055Vrtal J.Oldřichovice 00:40:550
53MA7256Mikula JiříLomnice nad Popelkou5400:41:020
54MA7457Ivan J.Slovan Liberec 00:41:030
55MA7658Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:41:090
56MA7759Chládek MarcelSlavoj Kynšperk6800:41:140
57MA7860Škoda PřemekTJ Kunratická Liberec5300:41:220
58MA7961Klimeš JaroslavSKP Liberec7100:41:260
59MA8462Černohorský MiroslavSemily7000:41:480
60MA8563Langr PetrZF VŠ Praha7000:41:500
61MA8664Hádek R.TTMikul 00:41:540
62MA8965Kašpar JanFEL Praha7100:42:110
63MA9266Pinkas DanielSOUHej7100:42:200
64MA9467Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:270
65MA9668Hilger KvětoslavAC Turnov5300:42:320
66MA9769Tyrychtr P.AC Turnov6400:42:350
67MA9970Škoda K.LoLib 00:42:490
68MA10171Mrva PavelPopovice6000:43:050
69MA10372Heinrich D.GER 00:43:12-
70MA10473Pavlica PetrPraha6300:43:130
71MA10674Vaněk J.ČVUT Praha 00:43:350
72MA10875Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:43:470
73MA10976Gratias LiborVŠST Liberec5500:43:480
74MA11577Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:44:150
75MA11778Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:44:200
76MA12379Schwarz PavelJablonec nad Nisou 00:44:460
77MA12980Ouředník P.Liberec 00:45:200
78MA13381Schulz O.Česká Lípa 00:45:450
79MA14282Pokorný V.Liberec5600:46:290
80MA14583Rumpf G.GER 00:46:43-
81MA14984Hora J.Liberec 00:47:210
82MA15285Král FrantišekTJ Semily5300:47:470
83MA15586Hofmann SvenGER6300:48:15-
84MA15787Řádek J.Cyklotramp Liberec 00:48:240
85MA17388Michálek OtakarLiberec5300:49:550
86MA17989Havel K.JN5900:50:520
87MA18590Justra JiříKRB Koberovy5400:52:300
88MA18691Hádek JosefSOKOL Benešov5300:52:540
89MA18792Chuchlík O.JN 00:52:550
Muži B (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1693Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:36:0940
2MB1894Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:4838
3MB2195Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:36:5836
4MB2696Minařík ZdeněkBroum. Liberec4900:37:3734
5MB3197Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:38:0232
6MB5598Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:39:4330
7MB5699Kordina ZdeněkSokol Ruprechtice4900:39:5028
8MB65100Smitka LadislavKRB Koberovy5200:40:3326
9MB67101Oppolzer K.Jiskra Vratislavice 00:40:4324
10MB68102Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:40:4522
11MB69103Kůtek VladimírLužany5000:40:4820
12MB82104Oppolzer PetrJiskra Vratislavice4800:41:3318
13MB83105Náprstek JiříJilemnice4900:41:3516
14MB87106Kalfeřt ZdeněkSok. Český Dub5200:42:0214
15MB88107Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:0412
16MB93108Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:42:2310
17MB95109Radouš J.Slovan Liberec 00:42:298
18MB98110Líbal DrahomírJiskra Vratislavice4900:42:446
19MB100111Válek VladimírLIGA 100 Olomouc5000:42:504
20MB110112Sedláček OldřichLIAZ Jablonec4800:43:532
21MB120113Krčmář ZdeněkSokol Horní Růžodol4600:44:290
22MB126114Vítek JindřichSlovan Liberec4800:45:160
23MB128115Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:180
24MB132116Šebelka K.Slovan Liberec4800:45:340
25MB133117Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:45:450
26MB140118Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:46:180
27MB141119Vokáč V.Jablonec nad Nisou 00:46:210
28MB144120Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:46:380
29MB146121Půlkrab JanBiatlon Manušice4900:46:460
30MB150122Kubice JiříVŠST Liberec5200:47:250
31MB151123Bárta JosefVS Praha5100:47:370
32MB153124Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:47:520
33MB159125Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:48:370
34MB165126Čepelka OldřichTima Liberec4800:49:000
35MB166127Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:49:020
36MB168128Krejsa VáclavBering Praha5200:49:160
37MB169129Hejduk LuděkPraha4800:49:260
38MB171130Rjabec P.Sokol Horní Růžodol 00:49:440
38MB171131Volech PetrLokomotiva Liberec4300:49:440
40MB175132Vokál KarelLiga 100 Praha4800:50:060
41MB177133Hádek R.SoJan 00:50:340
42MB180134Jágr IvanČD Liberec4900:51:000
43MB183135Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:52:040
44MB193136Hyka VlastimilLiberec4400:57:460
45MB198137Bláha EduardED Motol5201:09:200
Muži C (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC46138Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:39:0820
2MC62139Veyr KarelSokol Doudleby4200:40:3018
3MC71140Marek FrantišekČervený Kostelec4100:41:0016
4MC72141Zacharda BohumilSlovan Liberec3500:41:0214
5MC81142Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:41:2912
6MC91143Šteinc LudvíkTOS Vrchlabí4100:42:1510
7MC112144Ollé LudvíkAŠ Mladá Boleslav3900:44:018
8MC114145Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:44:136
9MC118146Šprachta J.Liberec 00:44:234
10MC119147Miles PetrTatran Hostinné3700:44:262
11MC122148Kolář V.Spolana Neratovice4000:44:410
12MC135149Zábranský LadislavSlovan Liberec4100:45:470
13MC136150Kos JanLokomotiva Liberec3900:45:510
14MC139151Vitoušek K.Slovan Lysá nad Labem 00:45:590
15MC143152Koubek J.Liberec4200:46:300
16MC147153Nypl JaroslavStará Paka4100:46:550
17MC154154Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:48:080
18MC156155Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:48:170
19MC161156Trakal JaroslavKRB Koberovy3300:48:470
20MC167157Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:49:110
21MC175158Bém FrantišekSČVK Liberec2700:50:060
22MC181159Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:51:010
23MC182160Krausch GottfriedGER3400:51:580
24MC191161Kalousek JanKČT Žamberk4100:56:270
25MC195162Křížek JaroslavSokol Líšný3800:59:100
26MC196163Náhlovský JiříTJ Semily3401:01:160
27MC197164Hanič MichalAC Turnov1101:04:460
Ženy (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA105188Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:43:2020
2ZA107189Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:43:4020
3ZA121190Picková I.Liaz Jablonec6800:44:3118
4ZA148191Vacková HanaČervený Kostelec5600:47:1218
5ZA158192Samková LucieSl. VŠST Liberec7000:48:2816
6ZA160193Kubáčková M.LIAZ Jablonec 00:48:4414
7ZA162194Šourková HelenaTrutnov5000:48:4916
8ZA170195Havlová PavlaSKP Liberec5700:49:3914
9ZA188196Šoubová KateřinaSKP Liberec7700:53:0712
9ZA188197Holá M.SKP Liberec 00:53:0712
11ZA192198AndrováSKP Liberec 00:57:458
12ZA194199Gratiasová LenkaZŠ 5. května Liberec8100:58:446
Trať 8,4 km, 567 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:32:3260
2MA24Pařík VáclavLIAZ Jablonec nad Nisou 00:32:5358
3MA35Fux StanislavSlavoj Pacov5800:33:1556
4MA46Drahoňovský M.Dukla Praha 00:34:2654
5MA57Štěpánek MichaelSlovan Liberec7000:34:4152
6MA68Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:34:5550
7MA79Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:35:0348
8MA810Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:0546
9MA911Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:35:1344
10MA1012Obešlo F.Slovan Liberec6500:35:3742
11MA1113Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:35:4340
12MA123Horáček MartinSlovan Liberec6900:35:4438
1MJ1314Lajtkep PetrSlovan Liberec7300:35:4540
2MJ1415Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:35:5738
13MA1516Jedlička JosefLIAZ Jablonec5800:35:5836
1MB1693Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:36:0940
14MA1717Vácha P.Jiskra Tanvald 00:36:3234
2MB1894Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:4838
15MA1918Rys JaromírSKP Holešov6400:36:5032
16MA2019Urbánek JiříSlovan Liberec5600:36:5230
3MB2195Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:36:5836
17MA2220Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:37:1028
18MA2321Urbanec DavidSlovan Liberec7000:37:1826
19MA2422Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:37:2324
20MA2523Honzík TomášVŠZ Brno7000:37:3422
4MB2696Minařík ZdeněkBroum. Liberec4900:37:3734
21MA2724Hellmich JanCyklotramp Liberec6600:37:3820
3MJ28165Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:37:4036
22MA2925Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:37:4318
23MA3026Petr J.Slovan Liberec6300:37:4916
5MB3197Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:38:0232
24MA3227Paldus LukášLučany nad Nisou 00:38:0414
25MA3328Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:38:0612
26MA3429Penc MiroslavDukla Praha7100:38:0810
27MA3534Čivrný JiříSlovan Liberec5300:38:128
28MA3630Kopal J.Cyklotramp Liberec 00:38:136
29MA3731Wolfram L.GER 00:38:26-
30MA3832Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:38:294
31MA3933Holubec LubošLoko Trutnov6800:38:302
32MA4035Vorlíček P.TJ Turnov 00:38:370
33MA4136Matoušek M.Slovan Liberec6100:38:420
34MA4237Havelka PetrDukla Praha7200:38:480
35MA4338Dostálek PetrLukavice6700:38:510
36MA4439Zikeš K.SKP Liberec 00:39:050
37MA4540Čipera RadekSKI Radvanice6400:39:060
1MC46138Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:39:0820
4MJ47166Kavan MiroslavSLL Liberec7300:39:1434
38MA4841Ratze Fr.GER 00:39:16-
39MA4942Knop MiroslavLučany nad Nisou6200:39:260
40MA5043Nývlt MilanSKI Radvanice6100:39:270
41MA5145Klejna JanVŠZ Praha7200:39:330
41MA5144Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:39:330
43MA5346Masmanda R.LIB 00:39:37-
44MA5447Flossman PetrSlávia VŠST Liberec 00:39:400
6MB5598Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:39:4330
7MB5699Kordina ZdeněkSokol Ruprechtice4900:39:5028
45MA5748Pomikálek KarelLiberec5700:39:550
5MJ58167Lajtkep OliverSlovan Liberec7400:39:5732
46MA5950Blažek JosefSKP Jablonec nad Nisou5800:39:590
47MA6051Brendl VáclavSlovan Liberec6200:40:150
48MA6149Pospíchal P.JiPolev 00:40:270
2MC62139Veyr KarelSokol Doudleby4200:40:3018
49MA6352Myxa Zd.Sokol Liberec 00:40:310
50MA6453Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:40:320
8MB65100Smitka LadislavKRB Koberovy5200:40:3326
51MA6654Vašíček MartinSKI Radvanice7100:40:390
9MB67101Oppolzer K.Jiskra Vratislavice 00:40:4324
10MB68102Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:40:4522
11MB69103Kůtek VladimírLužany5000:40:4820
52MA7055Vrtal J.Oldřichovice 00:40:550
3MC71140Marek FrantišekČervený Kostelec4100:41:0016
4MC72141Zacharda BohumilSlovan Liberec3500:41:0214
53MA7256Mikula JiříLomnice nad Popelkou5400:41:020
54MA7457Ivan J.Slovan Liberec 00:41:030
6MJ75168Jandejsek F.Slovan Liberec 00:41:0630
55MA7658Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:41:090
56MA7759Chládek MarcelSlavoj Kynšperk6800:41:140
57MA7860Škoda PřemekTJ Kunratická Liberec5300:41:220
58MA7961Klimeš JaroslavSKP Liberec7100:41:260
7MJ80169Stejskal Z.SKP Liberec 00:41:2828
5MC81142Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:41:2912
12MB82104Oppolzer PetrJiskra Vratislavice4800:41:3318
13MB83105Náprstek JiříJilemnice4900:41:3516
59MA8462Černohorský MiroslavSemily7000:41:480
60MA8563Langr PetrZF VŠ Praha7000:41:500
61MA8664Hádek R.TTMikul 00:41:540
14MB87106Kalfeřt ZdeněkSok. Český Dub5200:42:0214
15MB88107Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:0412
62MA8965Kašpar JanFEL Praha7100:42:110
8MJ90170Kořínek M.Slovan DDM Liberec 00:42:1226
6MC91143Šteinc LudvíkTOS Vrchlabí4100:42:1510
63MA9266Pinkas DanielSOUHej7100:42:200
16MB93108Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:42:2310
64MA9467Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:270
17MB95109Radouš J.Slovan Liberec 00:42:298
65MA9668Hilger KvětoslavAC Turnov5300:42:320
66MA9769Tyrychtr P.AC Turnov6400:42:350
18MB98110Líbal DrahomírJiskra Vratislavice4900:42:446
67MA9970Škoda K.LoLib 00:42:490
19MB100111Válek VladimírLIGA 100 Olomouc5000:42:504
68MA10171Mrva PavelPopovice6000:43:050
9MJ102171Janda DavidAqua Liberec7500:43:1024
69MA10372Heinrich D.GER 00:43:12-
70MA10473Pavlica PetrPraha6300:43:130
1ZA105188Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:43:2020
71MA10674Vaněk J.ČVUT Praha 00:43:350
2ZA107189Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:43:4020
72MA10875Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:43:470
73MA10976Gratias LiborVŠST Liberec5500:43:480
20MB110112Sedláček OldřichLIAZ Jablonec4800:43:532
10MJ111172Hůza J.Ještěd Liberec 00:43:5622
7MC112144Ollé LudvíkAŠ Mladá Boleslav3900:44:018
11MJ113173Vašíček RomanSKI Radvanice7400:44:1020
8MC114145Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:44:136
74MA11577Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:44:150
12MJ116174Synek J.CTK Stráž 00:44:1618
75MA11778Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:44:200
9MC118146Šprachta J.Liberec 00:44:234
10MC119147Miles PetrTatran Hostinné3700:44:262
21MB120113Krčmář ZdeněkSokol Horní Růžodol4600:44:290
3ZA121190Picková I.Liaz Jablonec6800:44:3118
11MC122148Kolář V.Spolana Neratovice4000:44:410
76MA12379Schwarz PavelJablonec nad Nisou 00:44:460
13MJ124175Tichý J.SKP Liberec 00:45:0216
14MJ125176Klíma M.Ještěd Liberec 00:45:1114
22MB126114Vítek JindřichSlovan Liberec4800:45:160
15MJ127177Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:45:1712
23MB128115Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:180
77MA12980Ouředník P.Liberec 00:45:200
16MJ130178Vích M.Slovan DDM Liberec 00:45:2410
17MJ131179Pazour M.SKP Liberec 00:45:278
24MB132116Šebelka K.Slovan Liberec4800:45:340
78MA13381Schulz O.Česká Lípa 00:45:450
25MB133117Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:45:450
12MC135149Zábranský LadislavSlovan Liberec4100:45:470
13MC136150Kos JanLokomotiva Liberec3900:45:510
18MJ137180Borovec K.Stad. Liberec 00:45:566
19MJ138181Novák TomášKRB Koberovy8000:45:574
14MC139151Vitoušek K.Slovan Lysá nad Labem 00:45:590
26MB140118Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:46:180
27MB141119Vokáč V.Jablonec nad Nisou 00:46:210
79MA14282Pokorný V.Liberec5600:46:290
15MC143152Koubek J.Liberec4200:46:300
28MB144120Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:46:380
80MA14583Rumpf G.GER 00:46:43-
29MB146121Půlkrab JanBiatlon Manušice4900:46:460
16MC147153Nypl JaroslavStará Paka4100:46:550
4ZA148191Vacková HanaČervený Kostelec5600:47:1218
81MA14984Hora J.Liberec 00:47:210
30MB150122Kubice JiříVŠST Liberec5200:47:250
31MB151123Bárta JosefVS Praha5100:47:370
82MA15285Král FrantišekTJ Semily5300:47:470
32MB153124Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:47:520
17MC154154Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:48:080
83MA15586Hofmann SvenGER6300:48:15-
18MC156155Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:48:170
84MA15787Řádek J.Cyklotramp Liberec 00:48:240
5ZA158192Samková LucieSl. VŠST Liberec7000:48:2816
33MB159125Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:48:370
6ZA160193Kubáčková M.LIAZ Jablonec 00:48:4414
19MC161156Trakal JaroslavKRB Koberovy3300:48:470
7ZA162194Šourková HelenaTrutnov5000:48:4916
20MJ163182Hovorka J.Slovan VŠST Liberec 00:48:542
21MJ164183Sedláček M.SPŠE Liberec 00:48:590
34MB165126Čepelka OldřichTima Liberec4800:49:000
35MB166127Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:49:020
20MC167157Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:49:110
36MB168128Krejsa VáclavBering Praha5200:49:160
37MB169129Hejduk LuděkPraha4800:49:260
8ZA170195Havlová PavlaSKP Liberec5700:49:3914
38MB171131Volech PetrLokomotiva Liberec4300:49:440
38MB171130Rjabec P.Sokol Horní Růžodol 00:49:440
85MA17388Michálek OtakarLiberec5300:49:550
22MJ174184Hejnic J.Liberec 00:50:040
40MB175132Vokál KarelLiga 100 Praha4800:50:060
21MC175158Bém FrantišekSČVK Liberec2700:50:060
41MB177133Hádek R.SoJan 00:50:340
23MJ178185Penz R.Osečná 00:50:450
86MA17989Havel K.JN5900:50:520
42MB180134Jágr IvanČD Liberec4900:51:000
22MC181159Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:51:010
23MC182160Krausch GottfriedGER3400:51:580
43MB183135Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:52:040
24MJ184186Dvořák Z.Ještěd Liberec 00:52:160
87MA18590Justra JiříKRB Koberovy5400:52:300
88MA18691Hádek JosefSOKOL Benešov5300:52:540
89MA18792Chuchlík O.JN 00:52:550
9ZA188196Šoubová KateřinaSKP Liberec7700:53:0712
9ZA188197Holá M.SKP Liberec 00:53:0712
25MJ190187Krčmář M.Ještěd Liberec 00:53:220
24MC191161Kalousek JanKČT Žamberk4100:56:270
11ZA192198AndrováSKP Liberec 00:57:458
44MB193136Hyka VlastimilLiberec4400:57:460
12ZA194199Gratiasová LenkaZŠ 5. května Liberec8100:58:446
25MC195162Křížek JaroslavSokol Líšný3800:59:100
26MC196163Náhlovský JiříTJ Semily3401:01:160
27MC197164Hanič MichalAC Turnov1101:04:460
45MB198137Bláha EduardED Motol5201:09:200

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód