Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

26.9.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 26.9.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2757

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4818
Kožnar Aleš6616
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5415
Votoček Filip8414
Svoboda Petr6814
Šimůnek Jaromír5514
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Metelka Josef4413
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3512
Vraštilová Miloslava5612
Marek František4111
Tučný Jan4711
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Pechek František5310
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Flegl Vlastimil8610
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Jelen Petr689
Vacarda Vladimír599
Jelínek Karel519
Haman Václav818
Augustin František618
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Šrůtek Stanislav588
Šteinc Ludvík418
Veselý Pavel668
Šmída Oldřich488
Kadavý Jan478
Malý Jan737
Matějka Roman757
Miles Petr377
Dlab Ladislav707
Novotný Jiří717
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Kuřík Michal767
Kraus Jakub927

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ548Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:36:3520
2MJ1514Šretr OskarSKI Jilemnice7300:39:1119
3MJ1749Vítek ZdeněkKB Jilemnice7700:39:5018
4MJ1850Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:39:5717
5MJ2251Mikule PavelSKI Jilemnice7500:40:4116
6MJ2752Pross RomanSpartak Vrchlabí7700:41:2715
7MJ2921Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:41:3114
8MJ3123Brada OndřejSKI Jilemnice7300:41:3413
9MJ3353Krátký KarelTJ Pecka7600:41:5312
10MJ3554Beneš RudolfKrkonoše Vrchlabí7700:42:1311
11MJ3655Horáček JiříMont HK6600:42:1410
12MJ3756Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:42:169
13MJ3857Tejchman JanSKI Jilemnice7600:42:218
14MJ4058Rezler MartinSKI Jilemnice7500:42:317
15MJ4226Škoda VladimírSpartak Rokytnice n. J.7300:42:416
16MJ4359Jindřišek JanKB Jilemnice7800:42:505
17MJ4560Hnyk AlanSKI Jilemnice7500:42:584
18MJ4861Nývlt MartinLoko Trutnov7900:43:043
19MJ5162Paulů VáclavSKI Jilemnice7800:43:352
19MJ5166Graclík PetrSKI Jilemnice7800:43:352
21MJ5364Řezníček VladimírTrutnov7600:43:540
22MJ5465Spilka PetrSKI Jilemnice7800:43:570
23MJ5563Graclík TomášSKI Jilemnice7700:44:010
24MJ5867Bíman OndřejLoko Trutnov7900:44:160
25MJ6068Plšek JanLoko Trutnov7500:44:250
26MJ6369Němeček PetrVrchlabí7500:44:320
27MJ6470Kramoliš MichalSKI Jilemnice7800:44:360
28MJ6571Folc LukášLoko Trutnov7800:44:400
29MJ6672Brabec MartinLoko Trutnov7900:44:510
30MJ6773Mládek JanSKI Jilemnice7800:44:560
31MJ6874Šípek MichalLoko Trutnov7700:45:040
32MJ6975Havelka RostislavSKI Jilemnice7700:45:080
33MJ7176Vrbata MichalOB Vrchlabí7500:45:180
34MJ7277Erlebach JanSki Jilemnice7500:45:260
35MJ7478Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:46:080
36MJ7679Holman JosefHSK Benecko7700:46:180
37MJ7980Buchar JosefDolní Branná7500:46:540
38MJ8181Šír DanielSpartak Rokytnice7900:47:120
39MJ8282Franc VlastimilDolní Branná7800:47:150
40MJ8483Kolín JanSKI Jilemnice7700:47:180
41MJ8584Kvíčala MiroslavSKI Jilemnice7700:47:260
42MJ8785Vohonka PavelOB Vrchlabí7500:47:480
43MJ9086Novotný TomášJiskra Harrachov7700:48:230
44MJ9487Kolín JiříSKI Jilemnice7800:48:440
45MJ9588Vala DušanSKI Jilemnice7900:48:480
46MJ9889Novotný LadislavSokol Horní Branná7800:49:180
46MJ9890Hilpert MartinSKI Jilemnice7900:49:180
48MJ10391Hnyk AlešSKI Jilemnice7800:50:170
49MJ10592Pačák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:51:100
50MJ10693Dunka MatějSlovan Špindlerův Mlýn7900:51:120
51MJ10794Šír TomášSpartak Rokytnice nad Jizerou7600:51:340
52MJ10995Jiráň IvanDolní Branná7600:52:020
52MJ10996Hofman OsvaldDolní Branná7900:52:020
Muži A (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Korunka VáclavDukla Liberec6500:34:1830
2MA23Kynčl StanislavMaratonstav Úpice6400:35:3329
3MA34Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:35:4128
4MA45Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:36:3227
5MA66Metelka TomášVTJ Vimperk7200:36:4026
6MA77Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:36:4925
7MA88Michl PetrSkuhrov7000:36:5224
8MA99Rys JaromírSKP Holešov6400:37:3423
9MA1010Holubec LubošLoko Trutnov6800:37:4722
10MA1111Vaněk AlešSpartak Nové Město nad Metují6400:37:5421
11MA1212Jakl PetrLoko Trutnov6400:38:1420
12MA1413Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:38:5919
13MA1615Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:39:4418
14MA1916Rypl MartinTJ Benecko6700:40:2017
15MA2017Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:40:2416
16MA2518Oždián PetrSKI Jilemnice6700:40:5615
17MA2619Nývlt MilanSKI Radvanice6100:41:0514
18MA2820Václ TomášSKI Jilemnice6400:41:2913
19MA3022Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:3212
20MA3224Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:41:3611
21MA3425Farský IvoOB Vrchlabí6400:42:0910
22MA4427Vašíček MartinSKI Radvanice7100:42:549
23MA4628Zelenka PetrSpartak Rokytnice nad Jizerou6800:42:598
24MA4729Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:43:037
25MA4930Mikula JiříLomnice nad Popelkou5400:43:156
26MA5731Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:085
27MA6132Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:294
28MA7033Polanecký LiborSokol Jablonec nad Jizerou6300:45:153
29MA8934Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:48:092
Muži B (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1335Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:38:4720
2MB2136Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:40:2619
3MB2337Metelka JosefSokol Studnice4400:40:5418
4MB2438Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:40:5517
5MB3939Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:42:2916
6MB10240Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:50:1315
Muži C (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4141Veyr KarelSokol Doudleby4200:42:3410
2MC5042Šteinc LudvíkTOS Vrchlabí4100:43:239
3MC6243Marek FrantišekČervený Kostelec4100:44:318
4MC7344Miles PetrTatran Hostinné3700:46:067
5MC8345Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:47:166
6MC9746Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:49:125
7MC12147Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:58:134
Juniorky (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7778Štrojsová MarcelaLSK Lomnice nad Popelkou7800:46:297
2ŽJ9179Kantorová PavlínaTŽ Třinec7500:48:243
3ŽJ9380Mádlová IrenaSKI Jilemnice7700:48:302
4ŽJ9681Losmanová KateřinaSKI Jilemnice7600:49:051
5ŽJ10082Koldovská KateřinaSKI Jilemnice7800:49:220
6ŽJ10183Szkanderová SylvaTŽ Třinec7700:49:490
7ŽJ10884Kafková MiroslavaTJ Semily7800:51:510
8ŽJ11185Hančová DenisaTJ Spartak Rokytnice7800:52:300
9ŽJ11286Ondruchová AndreaSKI Jilemnice7700:52:510
10ŽJ11389Kučerová LenkaJiskra Harrachov7600:53:490
10ŽJ11388Rychterová HanaSKI Jilemnice7500:53:490
10ŽJ11387Němečková KateřinaSKI Jilemnice7500:53:490
13ŽJ11790Koutová PetraLoko Trutnov7800:55:550
13ŽJ11791Petrová ZuzanaLoko Trutnov7800:55:550
15ŽJ11992Lízlerová KláraSKI Jilemnice7900:57:300
16ŽJ12093Hnyková LenkaSKI Jilemnice7900:57:350
17ŽJ12294Jiráňová HanaSokol Dolní Branná7601:04:510
18ŽJ12395Karásková MiroslavaSKI Jilemnice7801:06:020
Ženy A (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5668Rázlová JanaJiskra Harrachov7400:44:0410
2ZA5969Letenská PetraSpartak Skuhrov7400:44:209
3ZA7570Rázlová JolanaJiskra Harrachov7400:46:108
4ZA7871Novotná HelenaOB Vrchlabí7400:46:526
5ZA8072Kafková JiřinaSKI Jilemnice7400:47:095
6ZA8873Hrdinková PetraSKI Jilemnice7400:48:074
7ZA11674Pospíšilová MarkétaSKI Jilemnice7400:53:510
Ženy B (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8675Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:47:4510
2ZB9276Vacková HanaČervený Kostelec5600:48:279
3ZB10477Šourková HelenaTrutnov5000:50:338
Trať 7,9 km, 640 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Korunka VáclavDukla Liberec6500:34:1830
2MA23Kynčl StanislavMaratonstav Úpice6400:35:3329
3MA34Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:35:4128
4MA45Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:36:3227
1MJ548Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:36:3520
5MA66Metelka TomášVTJ Vimperk7200:36:4026
6MA77Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:36:4925
7MA88Michl PetrSkuhrov7000:36:5224
8MA99Rys JaromírSKP Holešov6400:37:3423
9MA1010Holubec LubošLoko Trutnov6800:37:4722
10MA1111Vaněk AlešSpartak Nové Město nad Metují6400:37:5421
11MA1212Jakl PetrLoko Trutnov6400:38:1420
1MB1335Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:38:4720
12MA1413Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:38:5919
2MJ1514Šretr OskarSKI Jilemnice7300:39:1119
13MA1615Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:39:4418
3MJ1749Vítek ZdeněkKB Jilemnice7700:39:5018
4MJ1850Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:39:5717
14MA1916Rypl MartinTJ Benecko6700:40:2017
15MA2017Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:40:2416
2MB2136Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:40:2619
5MJ2251Mikule PavelSKI Jilemnice7500:40:4116
3MB2337Metelka JosefSokol Studnice4400:40:5418
4MB2438Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:40:5517
16MA2518Oždián PetrSKI Jilemnice6700:40:5615
17MA2619Nývlt MilanSKI Radvanice6100:41:0514
6MJ2752Pross RomanSpartak Vrchlabí7700:41:2715
18MA2820Václ TomášSKI Jilemnice6400:41:2913
7MJ2921Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:41:3114
19MA3022Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:3212
8MJ3123Brada OndřejSKI Jilemnice7300:41:3413
20MA3224Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:41:3611
9MJ3353Krátký KarelTJ Pecka7600:41:5312
21MA3425Farský IvoOB Vrchlabí6400:42:0910
10MJ3554Beneš RudolfKrkonoše Vrchlabí7700:42:1311
11MJ3655Horáček JiříMont HK6600:42:1410
12MJ3756Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:42:169
13MJ3857Tejchman JanSKI Jilemnice7600:42:218
5MB3939Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:42:2916
14MJ4058Rezler MartinSKI Jilemnice7500:42:317
1MC4141Veyr KarelSokol Doudleby4200:42:3410
15MJ4226Škoda VladimírSpartak Rokytnice n. J.7300:42:416
16MJ4359Jindřišek JanKB Jilemnice7800:42:505
22MA4427Vašíček MartinSKI Radvanice7100:42:549
17MJ4560Hnyk AlanSKI Jilemnice7500:42:584
23MA4628Zelenka PetrSpartak Rokytnice nad Jizerou6800:42:598
24MA4729Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:43:037
18MJ4861Nývlt MartinLoko Trutnov7900:43:043
25MA4930Mikula JiříLomnice nad Popelkou5400:43:156
2MC5042Šteinc LudvíkTOS Vrchlabí4100:43:239
19MJ5166Graclík PetrSKI Jilemnice7800:43:352
19MJ5162Paulů VáclavSKI Jilemnice7800:43:352
21MJ5364Řezníček VladimírTrutnov7600:43:540
22MJ5465Spilka PetrSKI Jilemnice7800:43:570
23MJ5563Graclík TomášSKI Jilemnice7700:44:010
1ZA5668Rázlová JanaJiskra Harrachov7400:44:0410
26MA5731Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:085
24MJ5867Bíman OndřejLoko Trutnov7900:44:160
2ZA5969Letenská PetraSpartak Skuhrov7400:44:209
25MJ6068Plšek JanLoko Trutnov7500:44:250
27MA6132Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:294
3MC6243Marek FrantišekČervený Kostelec4100:44:318
26MJ6369Němeček PetrVrchlabí7500:44:320
27MJ6470Kramoliš MichalSKI Jilemnice7800:44:360
28MJ6571Folc LukášLoko Trutnov7800:44:400
29MJ6672Brabec MartinLoko Trutnov7900:44:510
30MJ6773Mládek JanSKI Jilemnice7800:44:560
31MJ6874Šípek MichalLoko Trutnov7700:45:040
32MJ6975Havelka RostislavSKI Jilemnice7700:45:080
28MA7033Polanecký LiborSokol Jablonec nad Jizerou6300:45:153
33MJ7176Vrbata MichalOB Vrchlabí7500:45:180
34MJ7277Erlebach JanSki Jilemnice7500:45:260
4MC7344Miles PetrTatran Hostinné3700:46:067
35MJ7478Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:46:080
3ZA7570Rázlová JolanaJiskra Harrachov7400:46:108
36MJ7679Holman JosefHSK Benecko7700:46:180
1ŽJ7778Štrojsová MarcelaLSK Lomnice nad Popelkou7800:46:297
4ZA7871Novotná HelenaOB Vrchlabí7400:46:526
37MJ7980Buchar JosefDolní Branná7500:46:540
5ZA8072Kafková JiřinaSKI Jilemnice7400:47:095
38MJ8181Šír DanielSpartak Rokytnice7900:47:120
39MJ8282Franc VlastimilDolní Branná7800:47:150
5MC8345Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:47:166
40MJ8483Kolín JanSKI Jilemnice7700:47:180
41MJ8584Kvíčala MiroslavSKI Jilemnice7700:47:260
1ZB8675Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:47:4510
42MJ8785Vohonka PavelOB Vrchlabí7500:47:480
6ZA8873Hrdinková PetraSKI Jilemnice7400:48:074
29MA8934Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:48:092
43MJ9086Novotný TomášJiskra Harrachov7700:48:230
2ŽJ9179Kantorová PavlínaTŽ Třinec7500:48:243
2ZB9276Vacková HanaČervený Kostelec5600:48:279
3ŽJ9380Mádlová IrenaSKI Jilemnice7700:48:302
44MJ9487Kolín JiříSKI Jilemnice7800:48:440
45MJ9588Vala DušanSKI Jilemnice7900:48:480
4ŽJ9681Losmanová KateřinaSKI Jilemnice7600:49:051
6MC9746Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:49:125
46MJ9889Novotný LadislavSokol Horní Branná7800:49:180
46MJ9890Hilpert MartinSKI Jilemnice7900:49:180
5ŽJ10082Koldovská KateřinaSKI Jilemnice7800:49:220
6ŽJ10183Szkanderová SylvaTŽ Třinec7700:49:490
6MB10240Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:50:1315
48MJ10391Hnyk AlešSKI Jilemnice7800:50:170
3ZB10477Šourková HelenaTrutnov5000:50:338
49MJ10592Pačák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:51:100
50MJ10693Dunka MatějSlovan Špindlerův Mlýn7900:51:120
51MJ10794Šír TomášSpartak Rokytnice nad Jizerou7600:51:340
7ŽJ10884Kafková MiroslavaTJ Semily7800:51:510
52MJ10996Hofman OsvaldDolní Branná7900:52:020
52MJ10995Jiráň IvanDolní Branná7600:52:020
8ŽJ11185Hančová DenisaTJ Spartak Rokytnice7800:52:300
9ŽJ11286Ondruchová AndreaSKI Jilemnice7700:52:510
10ŽJ11389Kučerová LenkaJiskra Harrachov7600:53:490
10ŽJ11387Němečková KateřinaSKI Jilemnice7500:53:490
10ŽJ11388Rychterová HanaSKI Jilemnice7500:53:490
7ZA11674Pospíšilová MarkétaSKI Jilemnice7400:53:510
13ŽJ11790Koutová PetraLoko Trutnov7800:55:550
13ŽJ11791Petrová ZuzanaLoko Trutnov7800:55:550
15ŽJ11992Lízlerová KláraSKI Jilemnice7900:57:300
16ŽJ12093Hnyková LenkaSKI Jilemnice7900:57:350
7MC12147Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:58:134
17ŽJ12294Jiráňová HanaSokol Dolní Branná7601:04:510
18ŽJ12395Karásková MiroslavaSKI Jilemnice7801:06:020

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód