Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rohálovská desítka

25.2.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rohálovská desítka
  • datum konání: 25.2.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Prusinovice

Sociální sítě

Místo konání

kulturní dům, Prusinovice
11.15 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.30 hodin v tělocvičně v Prusinovicích

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Silniční, lehce zvlněná, obrátková trať.

Ceny pro vítěze

Finanční v absolutní kategorii mužů 10.000,- 7.000,- 5.000,- 4.000,- 3.000,- 2.000,- 1.500,- 1.000,- 700,- 500,-.
Finanční v absolutní kategorii žen 5.000,- 3.000,- 2.000,- 1.500,- 1.000,- 500,-.
Finanční v ostatních kategoriích 1.000,- 600,- 400,-.
Prémie za traťové rekordy pro muže i ženy 2.006,-.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ondřej Němec
768 42 Prusinovice 397
tel. 602 427 505, 573 386 236

Internetové stránky

http://www.obecprusinovice.cz

E-mailová adresa

rohalovska.desitka@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4758Klíma JiříAD CYKLO Brodek8700:38:27-
2MJ5438Vintr LuděkZŠ LP Vyškov8700:39:39-
3MJ6130Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:40:17-
4MJ85180Heliš MiroslavAK Zlín8800:42:14-
5MJ11788Sekanina Tomášneregistrován8900:45:04-
6MJ12839Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:46:07-
7MJ156168Novák DaliborTTC Brno8700:49:08-
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Sawe ElishaLCC Wien8200:31:09-
2MA213Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8400:31:35-
3MA34Blasinski ArturPolska7400:32:10-
4MA47Szost HenrykJM Demolex Bardejov8200:32:35-
5MA51Štefko RobertAK Asics Kroměříž6800:32:41-
6MA65Magyar ImrichAMK Nové Zámky8400:33:00-
7MA73Gerych DavidAK ASICS Kroměříž7700:33:02-
8MA86Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:33:09-
9MA99Faschingbauer PavelAK ASICS Kroměříž7300:33:14-
10MA1010Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:33:33-
11MA1132Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:33:53-
12MA1214Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:55-
13MA1318Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:34:00-
14MA1412Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:34:25-
15MA158Bětík PetrKVS Pozlovice6900:34:33-
16MA1661Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:35:00-
17MA19159Zuzčák MarekŠAK SPŠ Trnava7300:35:34-
18MA2115Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:36:01-
19MA22167Miko AlešSSK Vítkovice8400:36:03-
20MA2421Frei MartinAC Domažlice8600:36:31-
21MA2511Maceček VladoAK Kroměříž7500:36:37-
22MA2653Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:36:40-
23MA2737Steiner TomášZŠ LP Vyškov8600:36:46-
24MA3078Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:36:52-
25MA3248Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:37:02-
26MA3433Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:37:08-
27MA38107Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:37:28-
28MA40152Rončák JanSK Přerov6700:37:31-
29MA4222Holec PavelX-AIR Ostrava8500:37:45-
30MA44119Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:37:56-
31MA45133Neradil TomášASPOT Hulín7400:38:23-
32MA4675Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:38:26-
33MA48122Wala PetrMC Wallo Havířov7100:38:33-
34MA49139Dlabaja RomanAUTHOR Tufo7000:38:34-
35MA50113Varsányi MarioSAK Ložiska Karviná7300:38:48-
36MA5146Mikulčík JanKVS Pozlovice7600:39:17-
37MA55106Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:39:40-
38MA5745Mudrák StanislavKVS Pozlovice6700:39:45-
39MA5823Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:39:52-
40MA5926Rapčan LukášDRACY7800:40:14-
41MA6365Kubalčík MarekAUTHOR7000:40:25-
42MA65158Kučera PetrV+P Chropyně7500:40:34-
43MA6831Horák OndřejDRACY Team Dřevohostice8400:40:54-
44MA6956Pánek LiborAD CYKLO Brodek7900:40:59-
45MA7081Keller MichalMK Kopřivnice7500:41:00-
46MA7559Lenhart VítPřerov - Újezdec8200:41:34-
47MA76174Perknovský RadimAČR Bechyně8200:41:41-
48MA8129Straška TomášBK Viktoria Horné Orešany7800:42:01-
49MA82109Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:42:03-
50MA83151Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:42:05-
51MA8474Hansgut RudolfTRISK Olomouc6800:42:08-
52MA9634Suchánek LukášKHB Radegast7900:42:56-
53MA98138Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:43:06-
54MA99177Růžička RichardTRAGED Team8100:43:10-
55MA10154Vrubel PavelPrusinovice7600:43:16-
56MA10225Menšík PetrASPOT Hulín7000:43:18-
57MA10557Vrba IvoAD CYKLO Brodek8000:43:40-
58MA110164Jemelka DavidLiga 100 Olomouc8300:44:16-
59MA112128Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:44:21-
60MA118118Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:45:06-
61MA13070Rašner TomášRELAX Olomouc6900:46:15-
62MA138161Braněšovič LubošBK Viktoria Horné Orešany7400:47:01-
63MA139162Blažo VladislavBK Viktoria Horné Orešany7100:47:04-
64MA14199Švihel MiroslavNOTTERO8600:47:17-
65MA14469Teplíček LiborOlomouc6800:47:56-
66MA147147Diatka VladimírTRAGED Team6700:48:14-
67MA14897Žlutíř MartinAK Šternberk6800:48:28-
68MA152149Janda JiříTJ Němčice7400:48:39-
69MA160127Šenkýř DanielHlinsko pod Hostýnem8300:49:21-
70MA163108Navrátil PavelPřerov8600:49:26-
71MA169154Kuča PetrDRACY Přerov7800:49:48-
72MA18040Gyorgy LadislavZŠ LP Vyškov6900:51:11-
73MA190145Laitoch DavidTTS Osek nad Bečvou7500:52:18-
74MA202153Dostál PavelDRACY Přerov7000:55:27-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1790Horák PavelAHA Vyškov6100:35:30-
2MB18166Sventek LadislavŠKP Čadca6500:35:32-
3MB2016Bukovjan VlastimilJiskra Otrokovice6100:35:42-
4MB23124Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:36:23-
5MB27167Kolich RostislavOlympia Maraton6400:36:46-
6MB2920Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:36:49-
7MB3363Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:37:07-
8MB35100Filip VáclavAK ASICS Kroměříž6000:37:14-
9MB3747Hubáček JosefKVS Pozlovice6100:37:25-
10MB4317Heleš IgorSAK Ložiska Karviná6100:37:54-
11MB60173Balošák VladimírŠKP Čadca5900:40:16-
12MB66123Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:40:36-
13MB6728Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:40:37-
14MB74116Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:41:15-
15MB7743Kovačík LubošAMK Nové Zámky6600:41:57-
16MB79125Molčan PetrVinis Třanovice5700:41:59-
17MB91103Růžička VlastimilLokomotiva Břeclav6300:42:43-
18MB92156Gočaltovský LadislavRocktechnik Triatlon Hr6000:42:44-
19MB9351Smutný ZdeněkZŠ LP Vyškov5700:42:45-
20MB94110Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6100:42:49-
21MB10724Hrabec BohumilVK Kroměříž6000:43:53-
22MB113157Kollárik PavolStříbrnice5800:44:32-
23MB116141Gončár JiříVSŠ Brno5700:45:00-
24MB12135Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:22-
25MB123169Novák LubomírTTC Brno5800:45:25-
26MB12436Hanák PetrTJ Sokol Bučovice6400:45:29-
27MB127148Šmondrk RostlislavAK ASICS Kroměříž6600:46:05-
28MB12976Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:46:13-
29MB14092Švihel MiroslavBS Sloupné5800:47:16-
30MB149129Světnický AlexandrOlomouc6300:48:29-
31MB15582Profous PetrUSC Static5800:49:00-
32MB15755Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:12-
33MB15941Janovčík MiroslavAMK Nové Zámky5900:49:20-
34MB162105Navrátil PavelPřerov6400:49:25-
35MB17079Rosenberg Petrneregistrován6400:49:59-
36MB17180Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:50:13-
37MB172115Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:23-
38MB173130Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6100:50:30-
39MB185175Novotný MilanProstějov5900:51:34-
40MB20942Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:58:16-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3183Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:56-
2MC3960Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:30-
3MC52120Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:39:30-
4MC53117Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:39:34-
5MC56112Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:39:43-
6MC6244Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:40:20-
7MC6465Škrabánek AloisViva Zlín5200:40:27-
8MC71101Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:02-
9MC87126Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:42:23-
10MC8891Bartál LubomírBK Hodonín5100:42:26-
11MC90135Gromus PetrAK Olomouc5600:42:37-
12MC97155Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:42:57-
13MC100160Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:43:14-
14MC11484Kvita JosefMK Kopřivnice5100:44:53-
15MC125140Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:45:37-
16MC13162Kovář RostislavŽST Olomouc5100:46:22-
17MC132132Peška AntonínSokol Holešov4800:46:25-
18MC13577Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:46:39-
19MC13719Prokop JiříKonty G Zlín5600:46:45-
20MC143142Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4700:47:46-
21MC14571Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:09-
22MC15096Novák VladimírLADAN Moravská Nová Ves5400:48:30-
23MC151143Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:33-
24MC15495Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:48:59-
25MC167170Zadák KarelPINKY Veselka5400:49:35-
26MC17464Gottwald MiloslavKroměříž4800:50:31-
26MC17452Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:50:31-
28MC181134Kostka JosefVTŽ Chomutov4700:51:18-
29MC18693Hyvnar JosefMK Kopřivnice4900:51:38-
30MC19186Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:19-
31MC200176Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5200:54:18-
32MC204165Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5500:56:20-
33MC211178Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:58:26-
34MC217146Kolmaš OldřichOlomouc5201:01:42-
35MC218163Jemelka TomášLiga 100 Olomouc5101:05:12-
Muži D 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD73102Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:41:10-
2MD103121Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:43:21-
3MD109137Haberland JanSokol Brno4200:44:06-
4MD11187Bednařík JiříMniší4500:44:19-
5MD120172Konopka JánŠKP Čadca4600:45:12-
6MD15394Navara PetrMK Kopřivnice4500:48:47-
7MD16449Bubeník JiříLRS Vyškov4400:49:31-
8MD179144Bejdák SilvestrBrusné4300:51:03-
9MD18850Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:52:01-
10MD18998Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:52:05-
11MD206171Fuksa KarelSokol Žabovřesky4600:56:56-
12MD215150Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:00:53-
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12273Podžorný ErvinČeský Těšín4100:45:24-
2ME13427Lajčík AloisAK Olomouc4000:46:38-
3ME14289Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:47:29-
4ME177131Stuchlík KarelBK Kravaře3700:50:45-
5ME182104Bukovjan JosefJiskra Otrokovice3900:51:21-
6ME183179Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:51:23-
7ME19368Herbst ManfredJeseník4100:52:44-
8ME19767Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:54:05-
9ME20866Dostálík VáclavAK Olomouc4000:57:44-
10ME216114Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:01:03-
11ME219111Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:07:36-
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ72324Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:41:04-
2ŽJ86323Grycová PetraAC Kovošrot Praha8700:42:15-
3ŽJ126305Hynštová IvetaZŠ LP Vyškov8800:45:46-
4ŽJ197317Žlutířová VeronikaAK Šternberk9100:54:05-
5ŽJ210333Rudolfová LenkaAK Kroměříž8700:58:17-
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36312Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:37:22-
2ZA77313Kuitová RenataTJ Jablonec7500:41:57-
3ZA80329Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:42:00-
4ZA89310Dostálová MarieAK Olomouc7600:42:31-
5ZA136309Pokorová JaroslavaPim Praha7200:46:42-
6ZA146306Jiříčková LenkaZŠ LP Vyškov8300:48:12-
7ZA161319Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:49:23-
8ZA166335Čeladníková AnetaČekyně8200:49:34-
9ZA184325Pospíšilová HelenaŠumperk7700:51:31-
10ZA205332Sichálková TamaraHolešov7300:56:44-
11ZA207339Koukalová AlžbětaAC Moravská Slávia Brno7800:57:25-
12ZA212338Lapšanská ZuzanaBK Viktoria Horné Orešany8500:58:27-
13ZA214316Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8100:59:41-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB41301Klimešová JanaVSK Praha7000:37:33-
2ZB106341Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:45-
3ZB108308Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:43:55-
4ZB119307Šestáková RomanaFORTEX Moravský Beroun7000:45:09-
5ZB133318Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:46:32-
6ZB158311Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:16-
7ZB176314Durnová MartaSBK Wiky Kyjov6400:50:37-
8ZB195330Gromusová AlexandraOlymp Brno6200:53:12-
9ZB196336Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:53:21-
10ZB199315Němečková BlankaSBK Wiky Kyjov7000:54:15-
11ZB203322Sembolová BarbaraVinis Třanovice6400:56:04-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC95337Mališová KarlaUSK Praha6000:42:54-
2ŽC104340Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:43:29-
3ŽC115304Hynštová MarieZŠ LP Vyškov5700:44:56-
4ŽC165334Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:49:32-
5ŽC168331Škubalová Jananeregistrována6100:49:42-
6ŽC178328Glovčíková MarieSBK Wiky Kyjov5500:50:59-
7ŽC187327Janečková AnežkaAK Zlín4700:51:45-
8ŽC192321Šokalová LudmilaFrýdek Místek5600:52:31-
9ŽC194303Cupalová EvaSokol Bučovice4700:52:47-
10ŽC201320Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:54:50-
11ŽC212326Metelková Ivananeregistrována6100:58:27-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Sawe ElishaLCC Wien8200:31:09-
2MA213Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8400:31:35-
3MA34Blasinski ArturPolska7400:32:10-
4MA47Szost HenrykJM Demolex Bardejov8200:32:35-
5MA51Štefko RobertAK Asics Kroměříž6800:32:41-
6MA65Magyar ImrichAMK Nové Zámky8400:33:00-
7MA73Gerych DavidAK ASICS Kroměříž7700:33:02-
8MA86Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:33:09-
9MA99Faschingbauer PavelAK ASICS Kroměříž7300:33:14-
10MA1010Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:33:33-
11MA1132Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:33:53-
12MA1214Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:55-
13MA1318Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:34:00-
14MA1412Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:34:25-
15MA158Bětík PetrKVS Pozlovice6900:34:33-
16MA1661Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:35:00-
1MB1790Horák PavelAHA Vyškov6100:35:30-
2MB18166Sventek LadislavŠKP Čadca6500:35:32-
17MA19159Zuzčák MarekŠAK SPŠ Trnava7300:35:34-
3MB2016Bukovjan VlastimilJiskra Otrokovice6100:35:42-
18MA2115Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:36:01-
19MA22167Miko AlešSSK Vítkovice8400:36:03-
4MB23124Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:36:23-
20MA2421Frei MartinAC Domažlice8600:36:31-
21MA2511Maceček VladoAK Kroměříž7500:36:37-
22MA2653Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:36:40-
5MB27167Kolich RostislavOlympia Maraton6400:36:46-
23MA2737Steiner TomášZŠ LP Vyškov8600:36:46-
6MB2920Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:36:49-
24MA3078Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:36:52-
1MC3183Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:56-
25MA3248Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:37:02-
7MB3363Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:37:07-
26MA3433Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:37:08-
8MB35100Filip VáclavAK ASICS Kroměříž6000:37:14-
1ZA36312Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:37:22-
9MB3747Hubáček JosefKVS Pozlovice6100:37:25-
27MA38107Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:37:28-
2MC3960Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:30-
28MA40152Rončák JanSK Přerov6700:37:31-
1ZB41301Klimešová JanaVSK Praha7000:37:33-
29MA4222Holec PavelX-AIR Ostrava8500:37:45-
10MB4317Heleš IgorSAK Ložiska Karviná6100:37:54-
30MA44119Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:37:56-
31MA45133Neradil TomášASPOT Hulín7400:38:23-
32MA4675Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:38:26-
1MJ4758Klíma JiříAD CYKLO Brodek8700:38:27-
33MA48122Wala PetrMC Wallo Havířov7100:38:33-
34MA49139Dlabaja RomanAUTHOR Tufo7000:38:34-
35MA50113Varsányi MarioSAK Ložiska Karviná7300:38:48-
36MA5146Mikulčík JanKVS Pozlovice7600:39:17-
3MC52120Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:39:30-
4MC53117Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:39:34-
2MJ5438Vintr LuděkZŠ LP Vyškov8700:39:39-
37MA55106Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:39:40-
5MC56112Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:39:43-
38MA5745Mudrák StanislavKVS Pozlovice6700:39:45-
39MA5823Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:39:52-
40MA5926Rapčan LukášDRACY7800:40:14-
11MB60173Balošák VladimírŠKP Čadca5900:40:16-
3MJ6130Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:40:17-
6MC6244Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:40:20-
41MA6365Kubalčík MarekAUTHOR7000:40:25-
7MC6465Škrabánek AloisViva Zlín5200:40:27-
42MA65158Kučera PetrV+P Chropyně7500:40:34-
12MB66123Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:40:36-
13MB6728Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:40:37-
43MA6831Horák OndřejDRACY Team Dřevohostice8400:40:54-
44MA6956Pánek LiborAD CYKLO Brodek7900:40:59-
45MA7081Keller MichalMK Kopřivnice7500:41:00-
8MC71101Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:02-
1ŽJ72324Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:41:04-
1MD73102Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:41:10-
14MB74116Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:41:15-
46MA7559Lenhart VítPřerov - Újezdec8200:41:34-
47MA76174Perknovský RadimAČR Bechyně8200:41:41-
15MB7743Kovačík LubošAMK Nové Zámky6600:41:57-
2ZA77313Kuitová RenataTJ Jablonec7500:41:57-
16MB79125Molčan PetrVinis Třanovice5700:41:59-
3ZA80329Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:42:00-
48MA8129Straška TomášBK Viktoria Horné Orešany7800:42:01-
49MA82109Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:42:03-
50MA83151Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:42:05-
51MA8474Hansgut RudolfTRISK Olomouc6800:42:08-
4MJ85180Heliš MiroslavAK Zlín8800:42:14-
2ŽJ86323Grycová PetraAC Kovošrot Praha8700:42:15-
9MC87126Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:42:23-
10MC8891Bartál LubomírBK Hodonín5100:42:26-
4ZA89310Dostálová MarieAK Olomouc7600:42:31-
11MC90135Gromus PetrAK Olomouc5600:42:37-
17MB91103Růžička VlastimilLokomotiva Břeclav6300:42:43-
18MB92156Gočaltovský LadislavRocktechnik Triatlon Hr6000:42:44-
19MB9351Smutný ZdeněkZŠ LP Vyškov5700:42:45-
20MB94110Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6100:42:49-
1ŽC95337Mališová KarlaUSK Praha6000:42:54-
52MA9634Suchánek LukášKHB Radegast7900:42:56-
12MC97155Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:42:57-
53MA98138Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:43:06-
54MA99177Růžička RichardTRAGED Team8100:43:10-
13MC100160Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:43:14-
55MA10154Vrubel PavelPrusinovice7600:43:16-
56MA10225Menšík PetrASPOT Hulín7000:43:18-
2MD103121Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:43:21-
2ŽC104340Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:43:29-
57MA10557Vrba IvoAD CYKLO Brodek8000:43:40-
2ZB106341Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:45-
21MB10724Hrabec BohumilVK Kroměříž6000:43:53-
3ZB108308Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:43:55-
3MD109137Haberland JanSokol Brno4200:44:06-
58MA110164Jemelka DavidLiga 100 Olomouc8300:44:16-
4MD11187Bednařík JiříMniší4500:44:19-
59MA112128Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:44:21-
22MB113157Kollárik PavolStříbrnice5800:44:32-
14MC11484Kvita JosefMK Kopřivnice5100:44:53-
3ŽC115304Hynštová MarieZŠ LP Vyškov5700:44:56-
23MB116141Gončár JiříVSŠ Brno5700:45:00-
5MJ11788Sekanina Tomášneregistrován8900:45:04-
60MA118118Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:45:06-
4ZB119307Šestáková RomanaFORTEX Moravský Beroun7000:45:09-
5MD120172Konopka JánŠKP Čadca4600:45:12-
24MB12135Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:22-
1ME12273Podžorný ErvinČeský Těšín4100:45:24-
25MB123169Novák LubomírTTC Brno5800:45:25-
26MB12436Hanák PetrTJ Sokol Bučovice6400:45:29-
15MC125140Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:45:37-
3ŽJ126305Hynštová IvetaZŠ LP Vyškov8800:45:46-
27MB127148Šmondrk RostlislavAK ASICS Kroměříž6600:46:05-
6MJ12839Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:46:07-
28MB12976Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:46:13-
61MA13070Rašner TomášRELAX Olomouc6900:46:15-
16MC13162Kovář RostislavŽST Olomouc5100:46:22-
17MC132132Peška AntonínSokol Holešov4800:46:25-
5ZB133318Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:46:32-
2ME13427Lajčík AloisAK Olomouc4000:46:38-
18MC13577Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:46:39-
5ZA136309Pokorová JaroslavaPim Praha7200:46:42-
19MC13719Prokop JiříKonty G Zlín5600:46:45-
62MA138161Braněšovič LubošBK Viktoria Horné Orešany7400:47:01-
63MA139162Blažo VladislavBK Viktoria Horné Orešany7100:47:04-
29MB14092Švihel MiroslavBS Sloupné5800:47:16-
64MA14199Švihel MiroslavNOTTERO8600:47:17-
3ME14289Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:47:29-
20MC143142Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4700:47:46-
65MA14469Teplíček LiborOlomouc6800:47:56-
21MC14571Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:09-
6ZA146306Jiříčková LenkaZŠ LP Vyškov8300:48:12-
66MA147147Diatka VladimírTRAGED Team6700:48:14-
67MA14897Žlutíř MartinAK Šternberk6800:48:28-
30MB149129Světnický AlexandrOlomouc6300:48:29-
22MC15096Novák VladimírLADAN Moravská Nová Ves5400:48:30-
23MC151143Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:33-
68MA152149Janda JiříTJ Němčice7400:48:39-
6MD15394Navara PetrMK Kopřivnice4500:48:47-
24MC15495Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:48:59-
31MB15582Profous PetrUSC Static5800:49:00-
7MJ156168Novák DaliborTTC Brno8700:49:08-
32MB15755Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:12-
6ZB158311Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:16-
33MB15941Janovčík MiroslavAMK Nové Zámky5900:49:20-
69MA160127Šenkýř DanielHlinsko pod Hostýnem8300:49:21-
7ZA161319Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:49:23-
34MB162105Navrátil PavelPřerov6400:49:25-
70MA163108Navrátil PavelPřerov8600:49:26-
7MD16449Bubeník JiříLRS Vyškov4400:49:31-
4ŽC165334Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:49:32-
8ZA166335Čeladníková AnetaČekyně8200:49:34-
25MC167170Zadák KarelPINKY Veselka5400:49:35-
5ŽC168331Škubalová Jananeregistrována6100:49:42-
71MA169154Kuča PetrDRACY Přerov7800:49:48-
35MB17079Rosenberg Petrneregistrován6400:49:59-
36MB17180Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:50:13-
37MB172115Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:23-
38MB173130Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6100:50:30-
26MC17452Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:50:31-
26MC17464Gottwald MiloslavKroměříž4800:50:31-
7ZB176314Durnová MartaSBK Wiky Kyjov6400:50:37-
4ME177131Stuchlík KarelBK Kravaře3700:50:45-
6ŽC178328Glovčíková MarieSBK Wiky Kyjov5500:50:59-
8MD179144Bejdák SilvestrBrusné4300:51:03-
72MA18040Gyorgy LadislavZŠ LP Vyškov6900:51:11-
28MC181134Kostka JosefVTŽ Chomutov4700:51:18-
5ME182104Bukovjan JosefJiskra Otrokovice3900:51:21-
6ME183179Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:51:23-
9ZA184325Pospíšilová HelenaŠumperk7700:51:31-
39MB185175Novotný MilanProstějov5900:51:34-
29MC18693Hyvnar JosefMK Kopřivnice4900:51:38-
7ŽC187327Janečková AnežkaAK Zlín4700:51:45-
9MD18850Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:52:01-
10MD18998Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:52:05-
73MA190145Laitoch DavidTTS Osek nad Bečvou7500:52:18-
30MC19186Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:19-
8ŽC192321Šokalová LudmilaFrýdek Místek5600:52:31-
7ME19368Herbst ManfredJeseník4100:52:44-
9ŽC194303Cupalová EvaSokol Bučovice4700:52:47-
8ZB195330Gromusová AlexandraOlymp Brno6200:53:12-
9ZB196336Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:53:21-
8ME19767Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:54:05-
4ŽJ197317Žlutířová VeronikaAK Šternberk9100:54:05-
10ZB199315Němečková BlankaSBK Wiky Kyjov7000:54:15-
31MC200176Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5200:54:18-
10ŽC201320Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:54:50-
74MA202153Dostál PavelDRACY Přerov7000:55:27-
11ZB203322Sembolová BarbaraVinis Třanovice6400:56:04-
32MC204165Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5500:56:20-
10ZA205332Sichálková TamaraHolešov7300:56:44-
11MD206171Fuksa KarelSokol Žabovřesky4600:56:56-
11ZA207339Koukalová AlžbětaAC Moravská Slávia Brno7800:57:25-
9ME20866Dostálík VáclavAK Olomouc4000:57:44-
40MB20942Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:58:16-
5ŽJ210333Rudolfová LenkaAK Kroměříž8700:58:17-
33MC211178Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:58:26-
12ZA212338Lapšanská ZuzanaBK Viktoria Horné Orešany8500:58:27-
11ŽC212326Metelková Ivananeregistrována6100:58:27-
13ZA214316Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8100:59:41-
12MD215150Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:00:53-
10ME216114Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:01:03-
34MC217146Kolmaš OldřichOlomouc5201:01:42-
35MC218163Jemelka TomášLiga 100 Olomouc5101:05:12-
11ME219111Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:07:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód