18.6.2014, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 67 |
Sadílek Ota | 46 | 64 |
Borek Petr | 70 | 60 |
Šimůnek Jan | 82 | 51 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Pilgr Luděk | 76 | 49 |
Borek Viktor | 04 | 49 |
Šimůnková Pavla | 77 | 48 |
Matyášová Jana | 65 | 47 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 42 |
Šimůnek Jan | 03 | 41 |
Červ Miloslav | 50 | 41 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Stránský Aleš | 60 | 40 |
Kostřicová Blanka | 61 | 38 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 38 |
Kubišta Oto | 53 | 35 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Grätz Luděk | 58 | 29 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Vondra Vojtěch | 98 | 28 |
Radiměřský Karel | 87 | 28 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 28 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Dejdarová Tereza | 10 | 27 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Hanik Maxim | 07 | 27 |
Doucha Jiří | 71 | 26 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Vacek Michal | 04 | 25 |
Kouba Radim | 11 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Pirkl Vít | 10 | 24 |
Kalous Petr | 77 | 24 |
Hofmanová Veronika | 78 | 24 |
Borková Johanka | 07 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 5 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:33 | - |
2 | C2 | 4 | 3 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:00:37 | - |
3 | C2 | 5 | 10 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:00:40 | - |
4 | C2 | 9 | 9 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:47 | - |
5 | C2 | 10 | 13 | Marhold Daniel | Horní Jelení | 09 | 00:00:50 | - |
6 | C2 | 11 | 8 | Pirkl Vít | Česká Třebová | 10 | 00:00:51 | - |
7 | C2 | 15 | 2 | Hanák Stanislav | Activity Lanškroun | 09 | 00:00:58 | - |
- | C2 | - | 16 | Kovář Štěpán | neregistrován | 10 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 2 | 4 | Königová Tereza | SKB Česká Třebová | 08 | 00:00:33 | - |
2 | D2 | 3 | 12 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:36 | - |
3 | D2 | 6 | 6 | Pávková Tereza | Ústí nad Orlicí | 07 | 00:00:41 | - |
4 | D2 | 7 | 17 | Brusenbauchová Nela | SKI Klub Česká Třebová | 08 | 00:00:42 | - |
5 | D2 | 8 | 1 | Broulíková Anežka | neregistrována | 08 | 00:00:45 | - |
6 | D2 | 12 | 15 | Sacháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:00:54 | - |
7 | D2 | 13 | 14 | Štěpánová Eva | Sokol Česká Třebová | 09 | 00:00:54 | - |
8 | D2 | 14 | 7 | Dejdarová Tereza | RCR Bike Team Česká Třebová | 10 | 00:00:56 | - |
- | D2 | - | 11 | Marholdová Nikola | Choceň | 10 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 9 | 8 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:01:33 | 107,07 |
2 | M1 | 11 | 4 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:01:35 | 102,73 |
3 | M1 | 14 | 15 | Bureš Josef | Česká Třebová - Brázdov | 06 | 00:01:41 | 90,20 |
4 | M1 | 16 | 17 | Dostál Tadeáš | BUDO KLUB Lanškroun | 06 | 00:01:51 | 71,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 5 | 12 | Hamplová Tereza | Ostrov | 05 | 00:01:27 | 107,05 |
2 | Z1 | 7 | 10 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:01:30 | 101,44 |
3 | Z1 | 10 | 9 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:34 | 91,51 |
4 | Z1 | 19 | 20 | Orlichová Nikola | ZŠ Ústecká | 05 | 00:02:07 | 18,03 |
5 | Z1 | 20 | 13 | Pávková Kristýna | Ústí nad Orlicí | 05 | 00:02:25 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 19 | Herman Jakub | JUDO Česká Třebová | 03 | 00:01:23 | 109,97 |
2 | M2 | 6 | 2 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:30 | 95,43 |
3 | M2 | 8 | 3 | Jadrný Tomáš | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:01:30 | 94,60 |
4 | M2 | 12 | 1 | Vebr Dominik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:01:38 | 75,29 |
5 | M2 | 13 | 14 | Pávek Ondra | Peklák team | 03 | 00:01:41 | 69,41 |
6 | M2 | 17 | 18 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:52 | 44,91 |
7 | M2 | 18 | 5 | Polášek Matěj | FK Česká Třebová | 04 | 00:01:57 | 32,74 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 6 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:18 | 107,53 |
2 | Z2 | 2 | 11 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:23 | 96,42 |
3 | Z2 | 3 | 16 | Dostálová Viktorie | BUDO KLUB Lanškroun | 03 | 00:01:23 | 96,05 |
4 | Z2 | 15 | 7 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:45 | 42,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 6 | 10 | Kovář Lukáš | Řetůvka | 01 | 00:04:16 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 5 | 1 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:53 | 132,06 |
2 | Z3 | 8 | 9 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:51 | 89,60 |
3 | Z3 | 10 | 8 | Matyášová Jitka | neregistrována | 01 | 00:05:07 | 78,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 11 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 00:03:22 | 104,96 |
2 | M4 | 2 | 2 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:26 | 100,38 |
3 | M4 | 3 | 3 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:32 | 94,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 4 | 4 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 99 | 00:03:45 | 128,40 |
2 | Z4 | 7 | 5 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:24 | 98,93 |
3 | Z4 | 9 | 7 | Matyášová Eliška | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:58 | 72,67 |
4 | Z4 | 11 | 6 | Doležalová Veronika | neregistrována | 99 | 00:06:04 | 22,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 40 | 60 | Kučera Jan | Česká Třebová | 97 | 00:08:11 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 18 | 24 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:06:25 | 136,46 |
2 | Z5 | 53 | 2 | Gregorová Lenka | Activity Lanškroun | 98 | 00:09:17 | 63,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 31 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:05:20 | 119,60 |
2 | MJ | 12 | 22 | Jureček Michal | Cotkytle | 96 | 00:06:04 | 94,78 |
3 | MJ | 16 | 46 | Petrů Martin | Choceň | 96 | 00:06:21 | 85,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 42 | 53 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:08:14 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 20 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 72 | 00:05:04 | 119,58 |
2 | MB | 5 | 45 | Pocsai Sándor | Čerti Kunčina | 70 | 00:05:36 | 100,58 |
3 | MB | 13 | 17 | Pávek Jiří | Fort SMC | 69 | 00:06:11 | 79,84 |
4 | MB | 14 | 14 | Chlup Jiří | Activity Lanškroun | 70 | 00:06:12 | 79,48 |
5 | MB | 20 | 33 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:06:33 | 67,02 |
6 | MB | 31 | 44 | Linhart Tomáš | Česká Třebová | 72 | 00:07:30 | 32,77 |
7 | MB | 37 | 16 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:07:41 | 26,75 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 42 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:06:00 | 108,97 |
2 | MC | 11 | 25 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:06:01 | 108,52 |
3 | MC | 26 | 54 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:06:50 | 82,51 |
4 | MC | 32 | 35 | Roháček Michal | XC Sport.cz | 61 | 00:07:31 | 60,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 36 | 34 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:07:34 | 109,08 |
2 | MD | 38 | 10 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:07:54 | 100,47 |
3 | MD | 45 | 4 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:08:18 | 90,45 |
4 | MD | 48 | 50 | Hejkrlík Antonín | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 52 | 00:08:32 | 84,60 |
5 | MD | 51 | 1 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:08:49 | 77,60 |
6 | MD | 57 | 29 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:09:54 | 50,22 |
7 | MD | 64 | 12 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:11:53 | 0,08 |
8 | MD | 65 | 40 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 00:12:53 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 33 | 5 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:32 | 138,28 |
2 | ME | 54 | 6 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:09:39 | 93,10 |
3 | ME | 61 | 19 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:10:47 | 68,62 |
4 | ME | 63 | 7 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:11:25 | 55,17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 28 | 65 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 00:07:15 | 116,75 |
2 | ZA | 41 | 56 | Jelénková Iva | Zdiby team | 89 | 00:08:12 | 92,80 |
3 | ZA | 43 | 30 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:08:17 | 90,44 |
4 | ZA | 56 | 48 | Hejkrlíková Iva | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 82 | 00:09:48 | 52,03 |
5 | ZA | 58 | 59 | Benešová Marcela | Notable | 84 | 00:09:58 | 47,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 34 | 38 | Fojtíková Hana | Žamberk | 79 | 00:07:32 | 116,17 |
2 | ZB | 44 | 21 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:08:18 | 97,68 |
3 | ZB | 50 | 23 | Dostálová Petra | Budo klub Lanškroun | 78 | 00:08:46 | 86,15 |
4 | ZB | 60 | 27 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:10:32 | 43,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 46 | 9 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:20 | 127,16 |
2 | ZC | 62 | 41 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:10:57 | 72,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 52 | 8 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:09:11 | 111,90 |
2 | ZD | 55 | 49 | Hejkrlíková Věra | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 54 | 00:09:48 | 99,48 |
3 | ZD | 59 | 32 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:20 | 88,62 |
4 | ZD | 66 | 13 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:13:08 | 31,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 5 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:33 | - |
1 | D2 | 2 | 4 | Königová Tereza | SKB Česká Třebová | 08 | 00:00:33 | - |
2 | D2 | 3 | 12 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:36 | - |
2 | C2 | 4 | 3 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:00:37 | - |
3 | C2 | 5 | 10 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:00:40 | - |
3 | D2 | 6 | 6 | Pávková Tereza | Ústí nad Orlicí | 07 | 00:00:41 | - |
4 | D2 | 7 | 17 | Brusenbauchová Nela | SKI Klub Česká Třebová | 08 | 00:00:42 | - |
5 | D2 | 8 | 1 | Broulíková Anežka | neregistrována | 08 | 00:00:45 | - |
4 | C2 | 9 | 9 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:47 | - |
5 | C2 | 10 | 13 | Marhold Daniel | Horní Jelení | 09 | 00:00:50 | - |
6 | C2 | 11 | 8 | Pirkl Vít | Česká Třebová | 10 | 00:00:51 | - |
6 | D2 | 12 | 15 | Sacháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:00:54 | - |
7 | D2 | 13 | 14 | Štěpánová Eva | Sokol Česká Třebová | 09 | 00:00:54 | - |
8 | D2 | 14 | 7 | Dejdarová Tereza | RCR Bike Team Česká Třebová | 10 | 00:00:56 | - |
7 | C2 | 15 | 2 | Hanák Stanislav | Activity Lanškroun | 09 | 00:00:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 11 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 00:03:22 | 104,96 |
2 | M4 | 2 | 2 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:26 | 100,38 |
3 | M4 | 3 | 3 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:32 | 94,66 |
1 | Z4 | 4 | 4 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 99 | 00:03:45 | 128,40 |
1 | Z3 | 5 | 1 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:53 | 132,06 |
1 | M3 | 6 | 10 | Kovář Lukáš | Řetůvka | 01 | 00:04:16 | 100,00 |
2 | Z4 | 7 | 5 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:24 | 98,93 |
2 | Z3 | 8 | 9 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:51 | 89,60 |
3 | Z4 | 9 | 7 | Matyášová Eliška | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:58 | 72,67 |
3 | Z3 | 10 | 8 | Matyášová Jitka | neregistrována | 01 | 00:05:07 | 78,33 |
4 | Z4 | 11 | 6 | Doležalová Veronika | neregistrována | 99 | 00:06:04 | 22,44 |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.