25.7.2014, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
9.8.2024 | Svinnský ISCAREX kros | - |
4.8.2023 | Svinnský ISCAREX kros | 191 |
5.8.2022 | Svinnský ISCAREX kros | 158 |
6.8.2021 | Svinnský ISCAREX kros | 165 |
7.8.2020 | Svinnský ISCAREX kros | 148 |
9.8.2019 | Svinnský ISCAREX kros | 159 |
27.7.2018 | Svinnský ISCAREX kros | 126 |
28.7.2017 | Svinnský ISCAREX kros | 169 |
15.7.2016 | Svinnský ISCAREX kros | 159 |
24.7.2015 | Svinnský Iscarex kros | 126 |
6.9.2013 | Svinnský kros | 134 |
27.7.2012 | Svinnský kros | 136 |
29.7.2011 | Svinnský kros | 140 |
22.8.2010 | Svin(n)ský kros | 151 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Viktor | 04 | 13 |
Borek Petr | 70 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Kubišta Oto | 53 | 11 |
Borková Agáta | 02 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Radiměřský Karel | 87 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Peterková Veronika | 84 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Sedláček Roman | 64 | 9 |
Krátká Anna | 69 | 9 |
Bubeníček Jiří | 51 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Kostřicová Blanka | 61 | 9 |
Kalousek Jan | 71 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Kouba Radim | 11 | 8 |
Dušková Lenka | 80 | 8 |
Matyášová Jana | 65 | 8 |
Němec Radek | 77 | 8 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 8 |
Němcová Natálie | 11 | 8 |
Koubová Elen | 09 | 8 |
Šimůnek Jan | 03 | 7 |
Stránský Jakub | 07 | 7 |
Kubíček Jan | 87 | 7 |
Krunčík Pavel | 85 | 7 |
Šponar Josef | 47 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 7 |
Belobrad Ivan | 66 | 7 |
Kačerovský Michal | 98 | 7 |
Šafář Jaroslav | 51 | 7 |
Chaloupka Jan | 90 | 7 |
Živný Marek | 91 | 7 |
Scheuer Jan | 66 | 7 |
Šimůnková Pavla | 77 | 7 |
Šilarová Michaela | 02 | 6 |
Hruban Jan | 66 | 6 |
Skalická Nela | 11 | 6 |
Merta Jaroslav | 35 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 165 | Dudycha Jakub | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:00:01 | - |
2 | M1 | 3 | 159 | Boháč Pankrác | AC Choceň | 06 | 00:00:01 | - |
3 | M1 | 5 | 163 | Barvínek Daniel | Dlouhoňovice | 06 | 00:00:01 | - |
4 | M1 | 7 | 184 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:00:01 | - |
5 | M1 | 9 | 168 | Křížek Matěj | neregistrován | 09 | 00:00:01 | - |
6 | M1 | 11 | 155 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:01 | - |
7 | M1 | 13 | 186 | Krňávek Barrera Mateo | neregistrován | 10 | 00:00:01 | - |
8 | M1 | 15 | 161 | Migal Ondřej | Rychlá Rota Jeseník | 08 | 00:00:01 | - |
9 | M1 | 17 | 193 | Šimek Ondřej | neregistrován | 09 | 00:00:01 | - |
10 | M1 | 19 | 194 | Fryauf Vincent | neregistrován | 11 | 00:00:01 | - |
11 | M1 | 21 | 192 | Brusenbauch Alan | SKI Klub Česká Třebová | 11 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 175 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:00:01 | - |
2 | Z1 | 3 | 154 | Hamplová Tereza | Ostrov | 05 | 00:00:01 | - |
3 | Z1 | 5 | 153 | Konývková Kristýna | SKI Klub Ústí nad Orlicí | 06 | 00:00:01 | - |
4 | Z1 | 7 | 188 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:01 | - |
5 | Z1 | 9 | 181 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:01 | - |
6 | Z1 | 11 | 187 | Krňávková Barrera Liwen | neregistrována | 07 | 00:00:01 | - |
7 | Z1 | 13 | 164 | Brusenbauchová Nela | SKI Klub Česká Třebová | 08 | 00:00:01 | - |
8 | Z1 | 15 | 180 | Preislerová Agáta Nela | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:01 | - |
9 | Z1 | 17 | 183 | Brychtová Veronika | Cerekvice nad Loučnou | 10 | 00:00:01 | - |
10 | Z1 | 19 | 177 | Jirásková Apolena | BBB Lanškroun | 11 | 00:00:01 | - |
11 | Z1 | 21 | 162 | Migalová Mia | Rychlá Rota Jeseník | 10 | 00:00:01 | - |
12 | Z1 | 23 | 191 | Migalová Gréta | Rychlá Rota Jeseník | 13 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 170 | Urbánek Matyáš | SK Týniště nad Orlicí | 03 | 00:01:49 | 102,31 |
2 | M2 | 3 | 157 | Petrjánoš Ondřej | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:51 | 99,21 |
3 | M2 | 4 | 156 | Petrjánoš Šimon | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:51 | 98,48 |
4 | M2 | 5 | 158 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:55 | 91,19 |
5 | M2 | 6 | 166 | Jadrný Tomáš | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:02:02 | 78,62 |
6 | M2 | 7 | 173 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:02:06 | 70,97 |
7 | M2 | 8 | 167 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:07 | 70,24 |
- | M2 | - | 198 | Fryauf Jáchym | neregistrován | 04 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 171 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:47 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 152 | Jansová Denisa | TJ Sokol Deštné | 02 | 00:03:25 | 108,54 |
2 | Z3 | 2 | 160 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:37 | 97,23 |
3 | Z3 | 3 | 151 | Derková Martina | KB Letohrad | 01 | 00:03:41 | 94,23 |
4 | Z3 | 4 | 174 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:16 | 61,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 190 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:07:39 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 2 | 182 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:09:15 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 189 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:19 | 105,00 |
2 | M5 | 2 | 185 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:38 | 98,37 |
3 | M5 | 3 | 195 | Vebr Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:43 | 96,63 |
4 | M5 | 5 | 199 | Šťovíček Petr | Sokol Ústí nad Orlicí | 98 | 00:13:12 | 23,72 |
5 | M5 | 6 | 196 | Kučera Jan | Česká Třebová | 97 | 00:13:43 | 12,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 4 | 176 | Kalousová Eliška | Vencl Tým Ústí n. Orlicí | 98 | 00:12:05 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 76 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:18:47 | 116,37 |
2 | MJ | 14 | 57 | Pazdera Aleš | Atletika Polička | 96 | 00:22:08 | 83,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 10 | 37 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 00:21:29 | 106,41 |
2 | MB | 15 | 91 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:22:11 | 100,10 |
3 | MB | 18 | 16 | Chlup Jiří | Activity Lanškroun | 70 | 00:22:55 | 93,49 |
4 | MB | 19 | 8 | Jadrný Lubomír | Czech Outdoor Extreme Team | 73 | 00:23:02 | 92,44 |
5 | MB | 20 | 197 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:23:06 | 91,84 |
6 | MB | 25 | 90 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:24:28 | 79,52 |
7 | MB | 26 | 211 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:24:32 | 78,92 |
8 | MB | 34 | 2 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:25:51 | 67,06 |
9 | MB | 42 | 30 | Kos Michal | SRK Rychnov nad Kněžnou | 68 | 00:26:41 | 59,55 |
10 | MB | 54 | 14 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:28:45 | 40,93 |
11 | MB | 55 | 3 | Toman Václav | Sokol Hradec Králové | 72 | 00:28:49 | 40,33 |
12 | MB | 57 | 60 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:29:11 | 37,02 |
13 | MB | 61 | 209 | Křivohlávek Miroslav | Orlice | 67 | 00:29:47 | 31,61 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 210 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:21:17 | 108,59 |
2 | MC | 11 | 213 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:21:43 | 104,70 |
3 | MC | 22 | 78 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:23:43 | 86,71 |
4 | MC | 27 | 88 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 00:24:40 | 78,17 |
5 | MC | 31 | 81 | Roháček Michal | XC Sport.cz | 61 | 00:25:15 | 72,92 |
6 | MC | 32 | 63 | Skalický Josef | Artla Žichlínek | 62 | 00:25:21 | 72,02 |
7 | MC | 36 | 94 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:26:06 | 65,28 |
8 | MC | 63 | 31 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:29:59 | 30,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 23 | 75 | Krupička Miroslav | Jiskra Ustí nad Orlicí | 53 | 00:23:45 | 112,25 |
2 | MD | 33 | 80 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:25:41 | 96,97 |
3 | MD | 40 | 27 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:26:28 | 90,78 |
4 | MD | 44 | 55 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:26:44 | 88,67 |
5 | MD | 48 | 34 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 50 | 00:27:22 | 83,66 |
6 | MD | 49 | 20 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:27:40 | 81,29 |
7 | MD | 62 | 204 | Hejkrlík Antonín | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 52 | 00:29:50 | 64,16 |
8 | MD | 64 | 44 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:30:05 | 62,19 |
9 | MD | 67 | 28 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:30:36 | 58,10 |
10 | MD | 71 | 62 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:31:31 | 50,86 |
11 | MD | 73 | 203 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 00:32:10 | 45,72 |
12 | MD | 82 | 35 | Hrobař Rudolf | SKP Rychnov nad Kněžnou | 47 | 00:35:15 | 21,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 72 | 200 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 00:31:45 | 110,98 |
2 | ME | 80 | 24 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:33:54 | 98,18 |
3 | ME | 81 | 207 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:35:08 | 90,84 |
4 | ME | 83 | 19 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:35:55 | 86,17 |
5 | ME | 84 | 6 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:36:27 | 83,00 |
6 | ME | 90 | 71 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:58:44 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 37 | 89 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 00:26:12 | 107,71 |
2 | ZA | 45 | 74 | Lauterbachová Lucie | Líšnice | 81 | 00:27:13 | 100,24 |
3 | ZA | 51 | 47 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:28:20 | 92,05 |
4 | ZA | 53 | 73 | Jurošková Ivana | neregistrována | 87 | 00:28:44 | 89,11 |
5 | ZA | 58 | 46 | Jelénková Iva | Atletiko Zdiby | 89 | 00:29:20 | 84,71 |
6 | ZA | 59 | 39 | Kofroňová Markéta | Petrůvka | 91 | 00:29:25 | 84,10 |
7 | ZA | 65 | 4 | Honsová Veronika | Rychlá Rota Jeseník | 82 | 00:30:15 | 77,98 |
8 | ZA | 69 | 86 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:30:53 | 73,33 |
9 | ZA | 70 | 82 | Smetanová Klára | AC Hylváty | 90 | 00:30:54 | 73,21 |
10 | ZA | 75 | 83 | Macanová Petra | neregistrována | 89 | 00:32:37 | 60,61 |
11 | ZA | 78 | 42 | Krňávková Klára | neregistrována | 80 | 00:33:13 | 56,21 |
12 | ZA | 79 | 206 | Hejkrlíková Iva | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 82 | 00:33:35 | 53,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 38 | 201 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:26:15 | 103,37 |
2 | ZB | 41 | 5 | Honsová Hana | Activity Lanškroun | 79 | 00:26:36 | 100,75 |
3 | ZB | 46 | 214 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:27:15 | 95,88 |
4 | ZB | 52 | 9 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:28:21 | 87,64 |
5 | ZB | 56 | 77 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 00:29:07 | 81,90 |
6 | ZB | 76 | 18 | Krňávková Kateřina | neregistrována | 78 | 00:32:50 | 54,06 |
7 | ZB | 85 | 12 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:36:33 | 26,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 29 | 87 | Krátká Anna | Hvězda SKP Pardubice | 69 | 00:24:59 | 120,23 |
2 | ZC | 50 | 54 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:28:00 | 98,52 |
3 | ZC | 66 | 21 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:30:24 | 81,25 |
4 | ZC | 74 | 10 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:32:25 | 110,09 |
5 | ZC | 77 | 7 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:33:10 | 105,70 |
6 | ZC | 86 | 205 | Hejkrlíková Věra | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 54 | 00:36:50 | 84,21 |
7 | ZC | 87 | 208 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:38:03 | 26,20 |
8 | ZC | 88 | 23 | Jelínková Magdalena | Hvězda Pardubice | 45 | 00:39:22 | 69,37 |
9 | ZC | 89 | 79 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:39:40 | 14,57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 171 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:47 | 100,00 |
1 | M2 | 2 | 170 | Urbánek Matyáš | SK Týniště nad Orlicí | 03 | 00:01:49 | 102,31 |
2 | M2 | 3 | 157 | Petrjánoš Ondřej | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:51 | 99,21 |
3 | M2 | 4 | 156 | Petrjánoš Šimon | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:51 | 98,48 |
4 | M2 | 5 | 158 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:55 | 91,19 |
5 | M2 | 6 | 166 | Jadrný Tomáš | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:02:02 | 78,62 |
6 | M2 | 7 | 173 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:02:06 | 70,97 |
7 | M2 | 8 | 167 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:07 | 70,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 152 | Jansová Denisa | TJ Sokol Deštné | 02 | 00:03:25 | 108,54 |
2 | Z3 | 2 | 160 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:37 | 97,23 |
3 | Z3 | 3 | 151 | Derková Martina | KB Letohrad | 01 | 00:03:41 | 94,23 |
4 | Z3 | 4 | 174 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:16 | 61,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 190 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:07:39 | 100,00 |
1 | Z4 | 2 | 182 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:09:15 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 189 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:19 | 105,00 |
2 | M5 | 2 | 185 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:38 | 98,37 |
3 | M5 | 3 | 195 | Vebr Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:43 | 96,63 |
1 | Z5 | 4 | 176 | Kalousová Eliška | Vencl Tým Ústí n. Orlicí | 98 | 00:12:05 | 100,00 |
4 | M5 | 5 | 199 | Šťovíček Petr | Sokol Ústí nad Orlicí | 98 | 00:13:12 | 23,72 |
5 | M5 | 6 | 196 | Kučera Jan | Česká Třebová | 97 | 00:13:43 | 12,91 |
Organizace závodu: 77% Zvolená trasa závodu: 73% Značení závodu: 97% Vyhlášení výsledků: 77% Zpracování výsledků: 87% Ceny vítězům: 43% Celkový dojem ze závodu: 73% Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků. | Celkové hodnocení 75% |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
klement70