hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska

15.6.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska
  • datum konání: 15.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Šumperk

Sociální sítě

Místo konání

Lipová - lázně, Bobrovník
12:00 hodin

Přihlášky

v zázemí restaurace Koliba v den závodu 9:00-11:00

Startovné

130,- Kč pro předem přihlášené - konec přihlášek: 11. 6. 2013
150,- Kč v den závodu
děti zdarma

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 905 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petra Ivanová
Slámova 45
618 00 Brno - Černošice
tel. 773 972 860

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 15.06.2013, 22:06
  • zobrazeno již 832x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ34Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:48:10105
2MJ2258Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:55:5493
3MJ231Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:56:0681
4MJ3056Škoda JakubEnervit team9500:59:3372

Muži A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:46:43105
2MA248Wurst MilanAK ŠTERNBERK8200:47:4993
3MA445Novotný ViktorAK Šternberk8200:49:5181
4MA727Herda JanSKP Nymburk8300:50:3072
5MA830Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:51:3266
6MA1028Flegl VlastimilVrchlabí8600:52:1760
7MA125Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:2857
8MA1355Kostecký JanTJ Šumperk9100:53:3354
9MA1436Jetelina PetrHO Rychleby8500:53:3651
10MA1622Axmann KarelVlčí Důl8300:54:2848
11MA1913Turek MartinŽAKIS TEAM8000:55:1845
12MA2873Fišnar JiříKouty nad Desnou7600:59:0142
13MA2932Lachnit JanTJ Liga stovkařů Olomouc8000:59:1739
14MA3449Špalír JanSK UP Olomouc8801:00:0336
15MA377Wasserbauer LukášX8701:01:0433
16MA4074Martikán JiříHorolezci Frýdek-Místek7501:01:4230
17MA4550Saňák MartinSK Dama Sport Šumperk7801:03:0327
18MA4967Novák MilanVelo Blažek Pardubice8001:04:3124
19MA5654Škouránek OndřejHorolezci Šumperk7901:06:5321
20MA5946Uher Lukášneregistrován8301:08:4918
21MA6239Bošák DanielRychlé-by8401:09:5815
22MA6571Koukal JanX-AIR Ostrava7401:15:3312
23MA6833Musil TomášX8201:17:039

Muži B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB552Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:50:08105
2MB612Jančík BořekSvartes Hořice6400:50:2893
3MB943Mráz JiříX7300:51:5581
4MB2016Kruml KamilSpálené7200:55:3172
5MB243Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:56:4066
6MB2640Vojkůvka JanChuchelná6800:57:5460
7MB2772Pela ZbyněkSKI PAX Horní Maxov7300:58:3057
8MB3323Skyva PetrSKI-OB Šternberk6501:00:0154
9MB3842Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:01:0851
10MB5161Scheuer JanActivity Lanškroun6601:05:0548
11MB522Lichý DušanSplašení Goroli6701:05:3845
12MB5510Svoboda TomášJeseník6801:06:3142
13MB5860Belobrad IvanŽamberk6601:08:4139

Muži C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1144Vaněk PetrAC Praha6100:52:22105
2MC1724Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:3793
3MC1811Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:55:1281
4MC2121Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:55:4072
5MC329Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:59:5766
6MC4247Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:1760
7MC4325Valenta MichalHSZ Praha6201:02:2457
8MC4614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:1854
9MC4770Sporek MiroslavLoučná5401:03:4851
10MC4834Skalický JosefŽichlínek6201:04:0648
11MC5019Vévoda IvanAK Perná6001:04:3945
12MC6120Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:09:4142
13MC6341Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:11:2039

Muži D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4163Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:01:50105
2MD4417Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:4593
3MD7131Tučný JanMK Pardubice4701:22:1581

Muži E (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME736Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:28:28105
2ME7462Miles JiříPraha4201:30:0093

Juniorky (trať 6 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1171Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:38:39105
2ZJ2170Pražáková AnežkaAtletický klub EZ Kopřivnice0100:39:3893

Ženy A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3518Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:00:38105
2ZA3968Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:01:3393
3ZA5759Filipová EvaTJ Šumperk8601:07:0181
4ZA6729Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:17:0072
5ZA7051Dupalová BarboraX8201:20:3766

Ženy B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1564Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:54:13105
2ZB2538Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:57:3593
3ZB3137Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:59:4781
4ZB5466Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:05:5672
5ZB6035Maťátková MarcelaSKI OB Šterneberk7101:09:2566
6ZB6965Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:20:2160

Ženy C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5357Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:39105
2ZC6669Jirásková EvaLanškroun6401:16:2193

Ženy D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3626Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:01:01105
2ZD6415Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:12:5493
3ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:23:5381

Trať 6 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1171Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:38:39105
2ZJ2170Pražáková AnežkaAtletický klub EZ Kopřivnice0100:39:3893

Trať 9,5 km, 905 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:46:43105
2MA248Wurst MilanAK ŠTERNBERK8200:47:4993
1MJ34Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:48:10105
3MA445Novotný ViktorAK Šternberk8200:49:5181
1MB552Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:50:08105
2MB612Jančík BořekSvartes Hořice6400:50:2893
4MA727Herda JanSKP Nymburk8300:50:3072
5MA830Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:51:3266
3MB943Mráz JiříX7300:51:5581
6MA1028Flegl VlastimilVrchlabí8600:52:1760
1MC1144Vaněk PetrAC Praha6100:52:22105
7MA125Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:2857
8MA1355Kostecký JanTJ Šumperk9100:53:3354
9MA1436Jetelina PetrHO Rychleby8500:53:3651
1ZB1564Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:54:13105
10MA1622Axmann KarelVlčí Důl8300:54:2848
2MC1724Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:3793
3MC1811Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:55:1281
11MA1913Turek MartinŽAKIS TEAM8000:55:1845
4MB2016Kruml KamilSpálené7200:55:3172
4MC2121Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:55:4072
2MJ2258Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:55:5493
3MJ231Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:56:0681
5MB243Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:56:4066
2ZB2538Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:57:3593
6MB2640Vojkůvka JanChuchelná6800:57:5460
7MB2772Pela ZbyněkSKI PAX Horní Maxov7300:58:3057
12MA2873Fišnar JiříKouty nad Desnou7600:59:0142
13MA2932Lachnit JanTJ Liga stovkařů Olomouc8000:59:1739
4MJ3056Škoda JakubEnervit team9500:59:3372
3ZB3137Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:59:4781
5MC329Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:59:5766
8MB3323Skyva PetrSKI-OB Šternberk6501:00:0154
14MA3449Špalír JanSK UP Olomouc8801:00:0336
1ZA3518Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:00:38105
1ZD3626Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:01:01105
15MA377Wasserbauer LukášX8701:01:0433
9MB3842Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:01:0851
2ZA3968Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:01:3393
16MA4074Martikán JiříHorolezci Frýdek-Místek7501:01:4230
1MD4163Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:01:50105
6MC4247Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:1760
7MC4325Valenta MichalHSZ Praha6201:02:2457
2MD4417Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:4593
17MA4550Saňák MartinSK Dama Sport Šumperk7801:03:0327
8MC4614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:1854
9MC4770Sporek MiroslavLoučná5401:03:4851
10MC4834Skalický JosefŽichlínek6201:04:0648
18MA4967Novák MilanVelo Blažek Pardubice8001:04:3124
11MC5019Vévoda IvanAK Perná6001:04:3945
10MB5161Scheuer JanActivity Lanškroun6601:05:0548
11MB522Lichý DušanSplašení Goroli6701:05:3845
1ZC5357Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:39105
4ZB5466Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:05:5672
12MB5510Svoboda TomášJeseník6801:06:3142
19MA5654Škouránek OndřejHorolezci Šumperk7901:06:5321
3ZA5759Filipová EvaTJ Šumperk8601:07:0181
13MB5860Belobrad IvanŽamberk6601:08:4139
20MA5946Uher Lukášneregistrován8301:08:4918
5ZB6035Maťátková MarcelaSKI OB Šterneberk7101:09:2566
12MC6120Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:09:4142
21MA6239Bošák DanielRychlé-by8401:09:5815
13MC6341Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:11:2039
2ZD6415Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:12:5493
22MA6571Koukal JanX-AIR Ostrava7401:15:3312
2ZC6669Jirásková EvaLanškroun6401:16:2193
4ZA6729Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:17:0072
23MA6833Musil TomášX8201:17:039
6ZB6965Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:20:2160
5ZA7051Dupalová BarboraX8201:20:3766
3MD7131Tučný JanMK Pardubice4701:22:1581
3ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:23:5381
1ME736Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:28:28105
2ME7462Miles JiříPraha4201:30:0093

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:46:43105
2MA248Wurst MilanAK ŠTERNBERK8200:47:4993
3MJ34Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:48:1081
4MA445Novotný ViktorAK Šternberk8200:49:5172
5MB552Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:50:0866
6MB612Jančík BořekSvartes Hořice6400:50:2860
7MA727Herda JanSKP Nymburk8300:50:3057
8MA830Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:51:3254
9MB943Mráz JiříX7300:51:5551
10MA1028Flegl VlastimilVrchlabí8600:52:1748
11MC1144Vaněk PetrAC Praha6100:52:2245
12MA125Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:2842
13MA1355Kostecký JanTJ Šumperk9100:53:3339
14MA1436Jetelina PetrHO Rychleby8500:53:3636
15MA1622Axmann KarelVlčí Důl8300:54:2833
16MC1724Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:3730
17MC1811Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:55:1227
18MA1913Turek MartinŽAKIS TEAM8000:55:1824
19MB2016Kruml KamilSpálené7200:55:3121
20MC2121Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:55:4018
21MJ2258Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:55:5415
22MJ231Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:56:0612
23MB243Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:56:409
24MB2640Vojkůvka JanChuchelná6800:57:546
25MB2772Pela ZbyněkSKI PAX Horní Maxov7300:58:303

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1564Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:54:13105
2ZB2538Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:57:3593
3ZB3137Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:59:4781
4ZA3518Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:00:3872
5ZD3626Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:01:0166
6ZA3968Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:01:3360
7ZC5357Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:3957
8ZB5466Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:05:5654
9ZA5759Filipová EvaTJ Šumperk8601:07:0151
10ZB6035Maťátková MarcelaSKI OB Šterneberk7101:09:2548
11ZD6415Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:12:5445
12ZC6669Jirásková EvaLanškroun6401:16:2142
13ZA6729Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:17:0039
14ZB6965Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:20:2136
15ZA7051Dupalová BarboraX8201:20:3733
16ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:23:5330

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

rád bych upozornil na chybu v čase víteze, bohužel pořadatelé to neopravili, ale dle fotky ze zápisu v cíli mají být minuty a vteřiny opačně : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/Beh_na_Serak_-_15_06_13/#CIMG0722.jpg Jinak dobrý závod, parádní občerstvení na vrcholu, škoda nižší účasti.
janherda
Diky za upozorneni, cas viteze opraven.
team
Zdravím a prosím o info, proč nemám závod zahrnut do výsledků Saucony poháru 2013 (Josef Skalický, Žichlínek, 10. místo MC) Děkuji a přeji pohodový den :-)
pepaskal
Josef Skalicky opraven
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód