hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy

27.4.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 27.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Jiskra Horní Maršov
10:00 hodin

Přihlášky

od 7:45 hodin, hřiště TJ Jiskra Horní Maršov

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 540 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Javůrek
Horská 212
542 24 Svoboda nad Úpou
tel. 739 771 443, 603 218 346

E-mailová adresa

dds.reditel@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2076

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4825
Pechek František5320
Tichý Pavel6318
Lanta Jiří4418
Paulů Blanka5417
Mach Václav5516
Tučný Jan4716
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Trnka Milan5615
Mazač Jaroslav6814
Čipera Radek6414
Marek František4113
Ulich Petr6813
Šklíba Karel5013
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7212
Fátor Miloslav6411
Šteinc Ludvík4111
Miles Petr3711
Hlusička Josef3811
Šmída Oldřich4811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Zahradník Jan5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Nečas Josef5810
Kynčl Stanislav649
Vraštilová Miloslava569
Klimeš Bedřich569
Cejzlar Roman719
Šesták Karel719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Šrutek Stanislav589
Čermáková Martina808
Vagenknecht Roman758
Svatoš Otakar348
Král Josef408
Dostálek Petr678
Vacková Hana568

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 28.04.2013, 16:26
  • zobrazeno již 806x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5355Gábor AdrianDDŠ Horní Maršov9701:20:5770

Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:54:2670
2MA423Herda JanSKP Nymburk8300:57:3862
3MA540Davídek DušanVrchlabí8100:57:5754
4MA613Flegl VlastimilVrchlabí8600:58:0448
5MA73Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:0144
6MA1454Houska JindřichHO Koudel7601:03:4140
7MA1830Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:05:3138
8MA238Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec8101:08:3236
9MA335Odvárka JiříHorní Maršov7701:12:2134
10MA3670Lhota AlešPivovar Miletín7801:13:5132
11MA381Šplíchal JanTJ Starkoč8301:14:1730
12MA3960Holešovský JanHO Koudel7701:14:2628
13MA4635Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:17:4926
14MA5829Crha ZdeněkLCT Slovan Kladno7901:25:1624

Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB228Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:54:3670
2MB37Jančík BořekSvartes Hořice6400:56:0062
3MB864Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:5754
4MB1015Malý JanSokol Nová Paka7301:02:0248
5MB139Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:03:1644
6MB1521Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:2640
7MB1610Veselý PavelMSK Horní Rokytnice6601:04:3438
8MB1711Ptáček MilošPetrovičky7001:05:1036
9MB2741Klein PetrJičín7301:09:4434
10MB4442Havlíček IvoLánov6601:15:5632
11MB5627Dvořáček VáclavEnergy Team6901:24:0330
12MB6362Grahame SmithVrchlabí6601:45:2728

Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC924Vaněk PetrAC Praha6100:59:5870
2MC1972Tichý PavelAC Náchod6301:05:3462
3MC2263Vanta JosefSK Hronov6201:07:5354
4MC286Nečas JosefÚpice5801:10:2548
5MC2971Zelený LuděkAC Náchod6101:10:2944
6MC3039Valenta MichalHZS Praha6201:11:2540
7MC3257Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:4938
8MC3458Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:13:0036
9MC3747Pažout VladimírTrutnov5601:13:5634
10MC4069Lept JiříTriatlon Milovice6101:14:3032
11MC4526Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:17:2730
12MC4731Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:18:0628
13MC5168Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:20:0126
14MC5732Snížek LubošTJ Barrandov6201:24:5124

Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1159Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:02:4170
2MD122Mach FrantišekLIAZ Jablonec5001:03:0062
3MD2422Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:08:4054
4MD3112Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:11:3048
5MD3525Hájek FrantišekFGT Stolany4901:13:0444
6MD5033Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:19:4840
7MD5552Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:23:0838
8MD6150Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:30:3736

Muži E (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME190Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:35:1870

Juniorky (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4119Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:3470
2ZA4949Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:19:4062

Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2066Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:05:5170
2ZB2153Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:06:5662
3ZB2565Havlová MarieOLFIN CAR - VELLA Trutnov7601:08:5854
4ZB4218Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:14:5948
5ZB4346Rychnovská DagmarKošťálov7501:15:3544
6ZB4837Kolbová Šárkaneregistrována7501:18:1240
7ZB6051Strnádková JanaDolní Kalná7101:25:4738

Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5248Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:0870

Ženy D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2638Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:09:1870
2ZD5420Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:22:1762
3ZD594Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:25:3154
4ZD6217Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:37:0548

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME190Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:35:1870

Trať 13,6 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:54:2670
1MB228Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:54:3670
2MB37Jančík BořekSvartes Hořice6400:56:0062
2MA423Herda JanSKP Nymburk8300:57:3862
3MA540Davídek DušanVrchlabí8100:57:5754
4MA613Flegl VlastimilVrchlabí8600:58:0448
5MA73Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:0144
3MB864Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:5754
1MC924Vaněk PetrAC Praha6100:59:5870
4MB1015Malý JanSokol Nová Paka7301:02:0248
1MD1159Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:02:4170
2MD122Mach FrantišekLIAZ Jablonec5001:03:0062
5MB139Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:03:1644
6MA1454Houska JindřichHO Koudel7601:03:4140
6MB1521Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:2640
7MB1610Veselý PavelMSK Horní Rokytnice6601:04:3438
8MB1711Ptáček MilošPetrovičky7001:05:1036
7MA1830Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:05:3138
2MC1972Tichý PavelAC Náchod6301:05:3462
1ZB2066Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:05:5170
2ZB2153Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:06:5662
3MC2263Vanta JosefSK Hronov6201:07:5354
8MA238Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec8101:08:3236
3MD2422Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:08:4054
3ZB2565Havlová MarieOLFIN CAR - VELLA Trutnov7601:08:5854
1ZD2638Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:09:1870
9MB2741Klein PetrJičín7301:09:4434
4MC286Nečas JosefÚpice5801:10:2548
5MC2971Zelený LuděkAC Náchod6101:10:2944
6MC3039Valenta MichalHZS Praha6201:11:2540
4MD3112Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:11:3048
7MC3257Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:4938
9MA335Odvárka JiříHorní Maršov7701:12:2134
8MC3458Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:13:0036
5MD3525Hájek FrantišekFGT Stolany4901:13:0444
10MA3670Lhota AlešPivovar Miletín7801:13:5132
9MC3747Pažout VladimírTrutnov5601:13:5634
11MA381Šplíchal JanTJ Starkoč8301:14:1730
12MA3960Holešovský JanHO Koudel7701:14:2628
10MC4069Lept JiříTriatlon Milovice6101:14:3032
1ZA4119Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:3470
4ZB4218Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:14:5948
5ZB4346Rychnovská DagmarKošťálov7501:15:3544
10MB4442Havlíček IvoLánov6601:15:5632
11MC4526Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:17:2730
13MA4635Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:17:4926
12MC4731Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:18:0628
6ZB4837Kolbová Šárkaneregistrována7501:18:1240
2ZA4949Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:19:4062
6MD5033Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:19:4840
13MC5168Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:20:0126
1ZC5248Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:0870
1MJ5355Gábor AdrianDDŠ Horní Maršov9701:20:5770
2ZD5420Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:22:1762
7MD5552Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:23:0838
11MB5627Dvořáček VáclavEnergy Team6901:24:0330
14MC5732Snížek LubošTJ Barrandov6201:24:5124
14MA5829Crha ZdeněkLCT Slovan Kladno7901:25:1624
3ZD594Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:25:3154
7ZB6051Strnádková JanaDolní Kalná7101:25:4738
8MD6150Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:30:3736
4ZD6217Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:37:0548
12MB6362Grahame SmithVrchlabí6601:45:2728

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:54:2670
2MB228Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:54:3662
3MB37Jančík BořekSvartes Hořice6400:56:0054
4MA423Herda JanSKP Nymburk8300:57:3848
5MA540Davídek DušanVrchlabí8100:57:5744
6MA613Flegl VlastimilVrchlabí8600:58:0440
7MA73Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:0138
8MB864Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:5736
9MC924Vaněk PetrAC Praha6100:59:5834
10MB1015Malý JanSokol Nová Paka7301:02:0232
11MD1159Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:02:4130
12MD122Mach FrantišekLIAZ Jablonec5001:03:0028
13MB139Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:03:1626
14MA1454Houska JindřichHO Koudel7601:03:4124
15MB1521Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:2622
16MB1610Veselý PavelMSK Horní Rokytnice6601:04:3420
17MB1711Ptáček MilošPetrovičky7001:05:1018
18MA1830Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:05:3116
19MC1972Tichý PavelAC Náchod6301:05:3414
20MC2263Vanta JosefSK Hronov6201:07:5312
21MA238Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec8101:08:3210
22MD2422Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:08:408
23MB2741Klein PetrJičín7301:09:446
24MC286Nečas JosefÚpice5801:10:254
25MC2971Zelený LuděkAC Náchod6101:10:292

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2066Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:05:5170
2ZB2153Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:06:5662
3ZB2565Havlová MarieOLFIN CAR - VELLA Trutnov7601:08:5854
4ZD2638Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:09:1848
5ZA4119Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:3444
6ZB4218Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:14:5940
7ZB4346Rychnovská DagmarKošťálov7501:15:3538
8ZB4837Kolbová Šárkaneregistrována7501:18:1236
9ZA4949Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:19:4034
10ZC5248Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:0832
11ZD5420Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:22:1730
12ZD594Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:25:3128
13ZB6051Strnádková JanaDolní Kalná7101:25:4726
14ZD6217Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:37:0524

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Rekordní účast běžců, ale myslím, že před 64 chybí jednička. Nějak nám ta účast v "Poháru" vázne. Mírně zvlněná trať v krásném prostředí Krkonoš, starostliví pořadatelé s dobrým zázemím. Chválím zejména dopravu zpět do Horního Maršova. Běžci do toho!

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód