hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Dlouhými záhony

10.11.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 10.11.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Úpice - ZŠ Lány
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 11,3 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Palackého 348
542 32 Úpice
tel. 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2207

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Šrůtek Stanislav5822
Brunclík Ivo5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Kubeček Ladislav6217
Mazač Jaroslav6817
Marek František4116
Stránský Aleš6015
Lanta Jiří4415
Šmída Oldřich4815
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Vašíček Roman7414
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3513
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Kolínek František5612
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Vojáček Pavel5112
Pechková Jana8511
Groh Stanislav4611
Kubečková Radka6910
Sadílek Ota4610
Šimůnek Jan8210
Kozel Karel5210
Farář Jaroslav5010
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Balcar Luboš5810
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Libra Jiří379
Janata Milan859
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Bureš Jindřich538
Plecháček Jiří448
Soukup Ladislav588
Vacek Martin698
Valenta Michal628
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 13.11.2012, 10:27
  • zobrazeno již 779x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41Bechný MichalVinotéka u Karla9400:23:44-
2MJ62Schütz FilipHSK Benecko9700:24:19-
3MJ143Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:25:59-

Muži A (trať 11,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:02-
2MA26Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:25-
3MA87Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:48:12-
4MA98Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:48:23-
5MA119Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:49:48-
6MA1210Houska JindřichHO Koudel7600:49:56-
7MA1711Rücker JakubBonbon Lhota8800:51:00-
8MA1812Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:51:31-
9MA2013Vašíček RomanSK Radvanice7400:52:35-
10MA2114Jirka JanAC Náchod8300:55:49-
11MA2215Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:57:55-
12MA2316Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:59:53-
13MA2417Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8101:00:58-
14MA2518Kolísko JanKRNAP9001:01:42-
15MA2619Novotný JiříMaratonstav Úpice8501:01:43-

Muži B (trať 11,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB320Jančík BořekSvartes Hořice6400:45:29-
2MB421Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:10-
3MB522Šesták KarelŠEPA R.S.7100:46:50-
4MB623Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:47:23-
5MB724Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:47:43-
6MB1025Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:49:30-
7MB1326Karlík MichalLoko Trutnov6400:50:02-
8MB1427Tichý PavelAC Náchod6300:50:08-
9MB1528Vít PavelAxit DOLDY7100:50:41-
10MB1629Šatný RadekCyklo Tony Náchod7200:50:42-
11MB1930Haničinec IvoBS Slopné6700:52:17-
12MB2731Lanta PetrOrel Úpice7201:02:21-
13MB2832Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:02:43-
14MB2933Hanuš JiříAxit DOLDY Náchod7201:03:52-

Muži C (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:06-
2MC235Vaněk PetrAC Praha6100:23:13-
3MC536Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:10-
4MC737Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:24:20-
5MC1038Vanta JosefSK Hronov6200:25:01-
6MC1239Valenta MichalHZS Praha6200:25:49-
7MC1540Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:01-
8MC1641Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:26:03-
9MC1742Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:26:54-
10MC2043Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:27:12-
11MC2644Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:30:40-

Muži D (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD945Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:24:53-
2MD1346Tempír FrantišekSokol Štíty4900:25:54-
3MD1847Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:26:56-
4MD2148Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:27:42-
5MD2249Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:29:22-
6MD2350Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:30:11-
7MD2751Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:33:04-
8MD2852Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:33:42-
9MD3053Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:35:39-

Juniorky (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ254Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:30:36-

Ženy A (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1954Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:26:58-

Ženy B (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB355Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:23:15-
2ZB856Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:24:24-
3ZB2957Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:34:40-

Ženy C (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1158Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:25:16-
2ZC2459Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:30:34-
3ZC3160Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:37:00-

Trať 7,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:06-
2MC235Vaněk PetrAC Praha6100:23:13-
1ZB355Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:23:15-
1MJ41Bechný MichalVinotéka u Karla9400:23:44-
3MC536Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:10-
2MJ62Schütz FilipHSK Benecko9700:24:19-
4MC737Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:24:20-
2ZB856Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:24:24-
1MD945Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:24:53-
5MC1038Vanta JosefSK Hronov6200:25:01-
1ZC1158Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:25:16-
6MC1239Valenta MichalHZS Praha6200:25:49-
2MD1346Tempír FrantišekSokol Štíty4900:25:54-
3MJ143Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:25:59-
7MC1540Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:01-
8MC1641Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:26:03-
9MC1742Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:26:54-
3MD1847Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:26:56-
1ZA1954Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:26:58-
10MC2043Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:27:12-
4MD2148Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:27:42-
5MD2249Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:29:22-
6MD2350Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:30:11-
2ZC2459Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:30:34-
1ZJ254Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:30:36-
11MC2644Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:30:40-
7MD2751Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:33:04-
8MD2852Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:33:42-
3ZB2957Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:34:40-
9MD3053Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:35:39-
3ZC3160Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:37:00-

Trať 11,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:02-
2MA26Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:25-
1MB320Jančík BořekSvartes Hořice6400:45:29-
2MB421Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:10-
3MB522Šesták KarelŠEPA R.S.7100:46:50-
4MB623Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:47:23-
5MB724Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:47:43-
3MA87Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:48:12-
4MA98Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:48:23-
6MB1025Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:49:30-
5MA119Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:49:48-
6MA1210Houska JindřichHO Koudel7600:49:56-
7MB1326Karlík MichalLoko Trutnov6400:50:02-
8MB1427Tichý PavelAC Náchod6300:50:08-
9MB1528Vít PavelAxit DOLDY7100:50:41-
10MB1629Šatný RadekCyklo Tony Náchod7200:50:42-
7MA1711Rücker JakubBonbon Lhota8800:51:00-
8MA1812Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:51:31-
11MB1930Haničinec IvoBS Slopné6700:52:17-
9MA2013Vašíček RomanSK Radvanice7400:52:35-
10MA2114Jirka JanAC Náchod8300:55:49-
11MA2215Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:57:55-
12MA2316Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:59:53-
13MA2417Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8101:00:58-
14MA2518Kolísko JanKRNAP9001:01:42-
15MA2619Novotný JiříMaratonstav Úpice8501:01:43-
12MB2731Lanta PetrOrel Úpice7201:02:21-
13MB2832Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:02:43-
14MB2933Hanuš JiříAxit DOLDY Náchod7201:03:52-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód