hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Horský běh na Lysou horu - MČR veteránů

16.6.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu - MČR veteránů
  • datum konání: 16.6.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: X-AIR Ostrava

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště v Ostravici, okres Frýdek-Místek
11:00 hodin

Přihlášky

předem na behnalysou.cz . V den startu na hřišti v Ostravici od 8:00 do 10:30 hodin

Startovné

do 1. června 2012 - 200 Kč, později také 200 Kč (bez nároku na tričko), v ceně zahrnuto občerstvení a pití v cíli a v místě startu

Popis tratě

Délka: 9,2 km (5,2 km)
Převýšení: 927 m (688 m)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v celkové hodnotě 50. 000 Kč
Běžkyně a běžci mají nárok na tričko pouze při zaplacení startovného do 30.5.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Libor Bednarz
Otakara Jeremiáše 6000/33
708 00 Ostrava Poruba
tel. 737 708 958

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Horský běh na Lysou horu - MČR veteránů

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 17.06.2012, 20:29
  • zobrazeno již 877x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4241Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:56:18105
2MJ2691Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:03:1793
3MJ285Bechný MichalVinotéka u Karla9401:03:1881
4MJ56288Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:08:5472
5MJ61233Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9901:10:2966
6MJ79252Václavek JanSKI klub Česká Třebová9601:12:2060
7MJ14039Gola Patrikneregistrován9601:19:5357
8MJ15640Gola Robinneregistrován9501:21:5654
9MJ176291Janašek Jáchymneregistrován0001:25:2651
10MJ215147Rykr VojtěchSK Fighter Inside9401:31:3948
11MJ242314Dlouhý TomášSlizouni9401:38:0845

Muži A (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1229Dlugosz AndrzejMontrar7800:51:25-
2MA2123Ondráček TomášTriexpert Brno7700:52:10105
3MA3237Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:53:3593
4MA7169Herda JanU.A.C.8300:57:3981
5MA967Keller MartinMK Kopřivnice7800:58:1072
6MA1297Malý JanSokol Nová Paka7300:58:5566
7MA14248Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:59:1060
8MA1627Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2957
9MA2250Hurta MichalBK Vsetín7401:02:3054
10MA23222Regec VojtěchTJ Bratislava8201:02:43-
11MA25151Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:03:1551
12MA26148Ryška VítHorokolo Jundrov7501:03:1748
13MA2965Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:03:2545
14MA33171Šišák MiroslavUh. Hradiště8001:03:5942
15MA3412Bruštík RadimBrušťa8201:04:0339
16MA36116Netopil VladislavSlavkov u Brna8101:04:5336
17MA3793Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7901:05:4233
18MA38118Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:05:4830
19MA40244Žajdlík FilipTřinec7701:06:0127
20MA42235Kasalík RadimPrajzský BK Kravaře8101:06:3524
21MA45125Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:07:0521
22MA46184Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:07:1518
23MA47165Sýkora LukášAK Olomouc9001:07:2915
24MA48126Otevřel VítČeský Těšín8801:07:4112
25MA4928Ehler Tomášneregistrován8101:07:459
26MA50312Choleva PetrLítací Jelen7401:08:076
27MA51117Neuwirth Janmujfyzioterapeut.cz8001:08:113
28MA57310Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:09:013
29MA58119Novák Tomášneregistrován8701:09:073
30MA6460Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:10:433
31MA65397Šplíchal JanTJ Starkoč8301:10:453
32MA69223Stezka MartinChřibská8401:11:073
33MA7071Kohut RadekStudénka8401:11:193
34MA74172Šitka JosefMK SEITL Ostrava8601:12:033
35MA76236Hrubý DanielVZS Ostrava8301:12:133
36MA77275Polášek TomášSK Valašské Království8401:12:143
37MA7899Martikán JiříHO Frýdek-Místek7501:12:173
38MA8154Janas KarelPorubští RAFANI7401:12:463
39MA8258Jasenský OldřichAK ASICS Kroměříţ8201:12:473
39MA82326Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:12:473
41MA8641Goláň JosefGOGY Team7701:13:513
42MA87273Jašek RomanAO Kobeřice7301:13:553
43MA88201Zemánek TomášFyzio Team7901:13:583
44MA9168Kempa JanFialové Kobry7901:14:043
45MA936Belej Davidběžímhlavanehlava8101:14:203
46MA98189Veselý AntonínHO Start7601:14:483
47MA100162Stoszek JanVZS Ostrava7601:15:003
48MA10833Filip RichardBackaldrin team7501:15:513
49MA10966Kašparu JancoVaradero8001:15:543
50MA11083Křenek RadekVinotéka u Karla / Frenštát p. R.8601:16:153
51MA112138Prouza RobertFrenštát pod Radhoštěm7701:16:253
52MA115152Sikora MartinTřinec7301:17:113
53MA118390Krupa BogdanHO Třinec - ABADŽIKRA8401:17:563
53MA11870Kocián MartinMK767601:17:563
55MA12038Gerža Pavel155.horolezecký oddíl Vsetín9201:18:043
56MA122113Mrověc TomášSport team Nakup-ostrava.cz8801:18:233
57MA124142Reček JanVlčovice9001:18:373
58MA125141Raška RadekVeřovice7601:18:383
59MA126385Juřica PavelBTR 2012 Ostrava7301:18:433
60MA130185Tvrdý TomášFrýdek Místek7801:19:033
61MA1328Blabla TomášBystré8201:19:253
62MA13311Bocek DavidCoffee Team7501:19:273
63MA134292Vičar KarelTJ LMCH7601:19:323
64MA140267Bláha TomášDračí dech Hranice8601:19:533
65MA142239Šotola RomanPorubští rafani7401:19:553
66MA14575Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:20:263
67MA148208Matúš RadekSKVK8101:21:07-
68MA14957Janků PetrProfi Cargo Olomouc7401:21:223
68MA14947Herman Jakubneregistrován7501:21:223
70MA152263Doleschal TomášMoraviaman Team Otrokovice8601:21:403
71MA158328Švanda Pavelgodzzila racing team8301:22:193
72MA16110Blucha RichardSlimáci Ostrava9001:22:443
73MA164214Růžička MichalAkvabely Olomouc8001:23:073
74MA16544Halfar Janneregistrován8501:23:103
75MA166334Večerka JiříOtrokovice7701:23:173
76MA16923Dinter JiříPepaTeam Frýdek-Místek7301:23:493
77MA17015Burda Vojtěchneregistrován8701:24:133
77MA170207Koziel MichalX-TRAIL Orlová8501:24:133
79MA174332Špaček RichardOstravar7301:25:043
80MA178149Ryzí MartinSK Fighter Inside9201:26:043
81MA1799Blucha JanSlimáci Ostrava8401:26:283
82MA182106Mezera MartinBackaldrin Team7601:26:413
83MA18521Dedek DanielFyzio Team7701:27:073
84MA187182Tomanek RaducioiuVaradero7601:27:233
85MA190157Sojka Patrikneregistrován8801:28:123
86MA193295Marek RenéPepaTeam Frýdek-Místek7601:28:373
87MA196221Smažinka Daliborneregistrován7301:28:463
88MA199203Žídek RobertOstrava7801:29:213
89MA20520Částečka RomanHrabůvka7301:30:213
90MA208193Wagner PetrMTK Klimkovice8301:31:043
91MA21022Dedek KamilMk Seitl Ostrava7501:31:263
92MA21189Landsberger FilipProKentus Team F-M7901:31:283
93MA21837Gerych JanSK Fighter Inside8401:32:453
94MA220240Vavříček Vladimírneregistrován7801:33:233
95MA221219Blažek Pavelneregistrován7601:33:483
96MA222215Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:33:593
97MA225224Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8001:34:383
98MA226104Medvec Pavelneregistrován8401:34:423
99MA227139Prstecký Janneregistrován7801:34:473
100MA228280Bravenec Martinneregistrován7601:34:483
101MA22980Kravčík DavidANHYPODLAHY8701:34:503
102MA232180Šumšal VašekVELPEL TEAM OSTRAVA8301:35:483
103MA253135Popelář ZdeněkBeskydští lenoši-Popíci-Frenštát.p.R7801:42:133
104MA260145Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:51:043
105MA26552Chlupáček Davidneregistrovaný8202:03:143
106MA26835Gabryš Jiříjabbim.cz team8302:23:473

Muži B (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6218Kováčik ĽubomírSúlov6600:57:33-
2MB8388Soukup RadomírAC Tábor6800:57:50105
3MB1055Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:3593
4MB15274Šindelek VladanTIS Vilhelm6700:59:2381
5MB17187Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:00:0672
6MB2116Cienciala TomášNávsí-Záhoří7001:01:3966
7MB24260Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:02:4860
8MB32271Jokel LubomírPalestra Praha6401:03:4857
9MB35122Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:04:4054
10MB53289Baar MartinSportique6701:08:2651
11MB551Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:08:4548
12MB5945Hanke DavidMK Kopřivnice7101:09:3945
13MB60175Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:09:5242
14MB6656Janík TomášSpona Teplice6801:10:5539
15MB68238Dlugosz Franciszekneregistrován6601:11:05-
16MB72191Vojkůvka JanEkofas Ostrava6801:11:4136
17MB7526Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:12:1033
18MB85225Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7101:13:2830
19MB88112Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7201:13:5827
20MB90196Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:14:0224
21MB92111Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6501:14:1821
22MB95144Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:14:4018
23MB99446Helcel RichardM.H.Bike Havirov7201:14:5815
24MB102256Chvostek PavelFM BALKERI6501:15:0812
25MB10351Hurta TomášBK Vsetín6801:15:129
26MB104293Szarafin Sławomirbiegigorskie.eu6501:15:15-
27MB113276Groš HonzaHO Třinec - ABADŽIKRA7201:16:376
28MB121103Mazur MartinČeský Těšín7101:18:113
29MB129168Šimek MilanKES BUKTEAM6901:19:013
30MB137226Dubový Jiříneregistrován7101:19:453
30MB137131Pigula JaromírFialové kobry7201:19:453
32MB147121Olejník Daliborneregistrován6501:20:363
33MB151266Škurek ViktorBrantice7101:21:363
34MB162213Mrajca Tomašmk seitl ostrava7201:22:483
35MB163164Sýkora JosefSK Hranice6301:23:063
36MB17318Cupek JiříCoffee Team7001:24:333
37MB175100Máša Stanislavneregistrován6701:25:183
38MB17769Klinkovský CyrilSlavkov u Brna6901:25:523
39MB18098Marťák Miroslavneregistrován6801:26:353
40MB183108Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:26:443
41MB185178Štýbar LuděkPorubští rafani6901:27:073
42MB18974Kotek MartinVZS Ostrava6801:28:023
43MB19184Křižák MartinVřesina u Hlučína6901:28:153
44MB195345Beránek RomanEKOFAS OSTRAVA6301:28:423
45MB198251Topor MichalDynamo Orlová7001:29:193
46MB20213Bugner JosefJOKI6501:29:453
47MB207255Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6501:30:503
48MB219287Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát6901:33:113
49MB229269Bartoš Edwinneregistrován6801:34:503
50MB231153Silnoušek JiříŠternberk7201:35:423
51MB239114Nadažy RadekBohumín Pudlov6501:37:223
52MB241290Lazar PeterAK Žilina6501:37:32-
53MB250134Polišenský RichardRBT Slimáci6501:40:413
54MB251249Adamík Vladimírneregistrován6301:41:503

Muži C (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5163Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:21105
2MC1173Kolínek FrantišekAK Perná5600:58:4293
3MC1314Bukovjan VlastimilKES BUKTEAM6100:59:0481
4MC18392Alekseev Alexanderneregistrován5601:00:12-
5MC19198Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:00:4172
6MC20173Škrabánek PetrBílovec6001:01:1566
7MC31127Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:03:3960
8MC39294Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:05:5457
9MC41234Martinec JindřichSokol Radostice6101:06:1054
10MC43242Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:06:4151
11MC44195Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:06:4548
12MC71283Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:11:3745
13MC80177Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:12:3542
14MC9663Kacíř ZdeněkLOUČNA 9565601:14:4139
15MC974Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:14:4636
16MC105181Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:15:1633
17MC107166Ševčík PavelZombie Opava6101:15:4730
18MC111381Malatín ŠtefanAAC Brno5501:16:1927
19MC114129Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:16:5024
20MC117190Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:17:4221
21MC13617Collen MalcolmTeam GB6001:19:37-
22MC143154Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:19:58-
23MC15464Kadlčák Jiříneregistrován5901:21:4618
24MC15972Kolčárek RostislavDeva team6101:22:2015
25MC16032Fikáček Ivo- (Ostrava)5601:22:2312
26MC188250Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:27:589
27MC197228Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:28:526
28MC203394Jamrík MiroslavOrlová5701:29:563
29MC20542Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:30:213
30MC212140Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:31:303
31MC235167Šimara PavelVsetín5401:36:353
32MC236179Šulc JiříChřibská6201:36:503
33MC238272Jaroň AlešHrabůvka6001:37:203
34MC245278Podstavka Petrzastupitelstvo MSK5501:39:013
35MC24994Lysák Radimneregistrován6001:39:573
36MC258199Zbořil JosefKroměříž6201:50:093
37MC25995Macura MilanAK Štandl Frýdek-Místek5301:50:393
38MC263155Slamiak Stanislavneregistrován6201:57:383

Muži D (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD52206Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:08:20105
2MD54253Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:3993
3MD62395Rouča KarelTriatlet Karlovy Vary5101:10:3181
4MD67216Sviták StanislavMK Seitl Ostrava5001:11:03-
5MD73146Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:11:5972
6MD12388Kvita JosefMK Kopřivnice5101:18:2766
7MD127243Vodička JanSK Salix Grymov4501:18:4860
8MD131245Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4901:19:11-
9MD14485Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:20:1557
10MD153220Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:21:4554
11MD184183Tučný JanMK Pardubice4701:26:5551
12MD19490Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:28:4148
13MD200217Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:3845
14MD217384Šůcha VáclavSV Stříbro4601:32:1142
15MD224115Navara PetrMK Kopřivnice4501:34:2839
16MD23330Farský ŠtefanDom srdca Martin4601:35:55-
17MD2347Beskydský DědekKlub důchodců4501:36:0536
18MD255264Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:44:1233
19MD26481Krejčí JosefPepa Team F-M4901:59:0530
20MD266393Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4302:06:3627

Muži E (trať 5,4 km, 693 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1132Podžorný ErvinČeský Těšín4100:48:49105
2ME6247Hána KvětoslavVHS Veselí nad Moravou3700:57:3893
3ME731Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:59:3981
4ME8285Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:4572
5ME9383Miles Jiříneregistrován4201:05:4266
6ME10202Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:28:1860

Juniorky (trať 5,4 km, 693 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2137Procházková MichaelaUSK Praha9500:49:15105
2ZJ3156Slamiaková EvaSlizouni9400:51:0593
3ZJ4231Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9700:53:1681
4ZJ562Juríčková MartaVinotéka u Karla9400:53:4072

Ženy A (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA63204Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:10:42105
2ZA94197Zahradníková LucieVZS Ostrava8301:14:2493
3ZA14559Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:20:2681
4ZA181120Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8101:26:3872
5ZA201387Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:29:4066
6ZA267386Chovanečková ZuzanaDeep Throat8502:21:2960

Ženy B (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB30109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:03:36105
2ZB10179Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:0393
3ZB106316Martikánová AliceHorolezci FM7601:15:3881
4ZB128279Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:5872
5ZB135230Hyánková EvaNew Balance7401:19:3566
6ZB155161Stehlíková JitkaAK Kroměříž7601:21:4760
7ZB191105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:28:1557
8ZB204281Matalová JanaSlezská Ostrava7301:30:0254
9ZB214262Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:31:3851
10ZB243194Wágnerová LenkaMK SEITL Ostrava7201:38:1548
11ZB24424Divínová Danielaneregistrována6801:38:4945
12ZB248261Večerková HanaOtrokovice6901:39:5242
13ZB254107Michálková Katkaneregistrována7601:42:3839
14ZB256298Smutná Kateřinaporubští rafani7301:44:2636
15ZB261227Dubová Antónianeregistrována7201:51:13-
16ZB26276Kovářová Gabrielaneregistrována7401:53:5133

Ženy C (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC84101Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:12:49105
2ZC139396Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:19:5093
3ZC157174Škrdová DanušeMK Seitl Ostrava6501:22:0981
4ZC1683Bajerová IlonaMK SEITL Ostrava5801:23:4272
5ZC22361Jirásková EvaLanškroun6401:34:0866
6ZC24036Geletičová AnnaKolík TJ Bohumín6401:37:2760
7ZC2472Antošová Radomilaběhámtedyjsem5801:39:2557
8ZC252343Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:41:5454
9ZC257265Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:45:2651

Ženy D (trať 9,2 km, 927 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD116246Hynštová MarieAHA Vyškov5701:17:24105
2ZD167128Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:23:1893
3ZD172176Šokalová LudmilaPepa Team F-M5601:24:1681
4ZD20987Kuligová JanaFrýdlant nad Ostravicí5101:31:2272
5ZD213205Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:3766
6ZD216143Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:31:5060
7ZD237136Procházková IrenaTJ Háje5701:37:1957
8ZD246192Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:39:0854

Trať 5,4 km, 693 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1132Podžorný ErvinČeský Těšín4100:48:49105
1ZJ2137Procházková MichaelaUSK Praha9500:49:15105
2ZJ3156Slamiaková EvaSlizouni9400:51:0593
3ZJ4231Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9700:53:1681
4ZJ562Juríčková MartaVinotéka u Karla9400:53:4072
2ME6247Hána KvětoslavVHS Veselí nad Moravou3700:57:3893
3ME731Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:59:3981
4ME8285Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:4572
5ME9383Miles Jiříneregistrován4201:05:4266
6ME10202Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:28:1860

Trať 9,2 km, 927 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1229Dlugosz AndrzejMontrar7800:51:25-
2MA2123Ondráček TomášTriexpert Brno7700:52:10105
3MA3237Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:53:3593
1MJ4241Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:56:18105
1MC5163Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:21105
1MB6218Kováčik ĽubomírSúlov6600:57:33-
4MA7169Herda JanU.A.C.8300:57:3981
2MB8388Soukup RadomírAC Tábor6800:57:50105
5MA967Keller MartinMK Kopřivnice7800:58:1072
3MB1055Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:3593
2MC1173Kolínek FrantišekAK Perná5600:58:4293
6MA1297Malý JanSokol Nová Paka7300:58:5566
3MC1314Bukovjan VlastimilKES BUKTEAM6100:59:0481
7MA14248Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:59:1060
4MB15274Šindelek VladanTIS Vilhelm6700:59:2381
8MA1627Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2957
5MB17187Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:00:0672
4MC18392Alekseev Alexanderneregistrován5601:00:12-
5MC19198Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:00:4172
6MC20173Škrabánek PetrBílovec6001:01:1566
6MB2116Cienciala TomášNávsí-Záhoří7001:01:3966
9MA2250Hurta MichalBK Vsetín7401:02:3054
10MA23222Regec VojtěchTJ Bratislava8201:02:43-
7MB24260Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:02:4860
11MA25151Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:03:1551
12MA26148Ryška VítHorokolo Jundrov7501:03:1748
2MJ2691Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:03:1793
3MJ285Bechný MichalVinotéka u Karla9401:03:1881
13MA2965Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:03:2545
1ZB30109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:03:36105
7MC31127Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:03:3960
8MB32271Jokel LubomírPalestra Praha6401:03:4857
14MA33171Šišák MiroslavUh. Hradiště8001:03:5942
15MA3412Bruštík RadimBrušťa8201:04:0339
9MB35122Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:04:4054
16MA36116Netopil VladislavSlavkov u Brna8101:04:5336
17MA3793Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7901:05:4233
18MA38118Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:05:4830
8MC39294Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:05:5457
19MA40244Žajdlík FilipTřinec7701:06:0127
9MC41234Martinec JindřichSokol Radostice6101:06:1054
20MA42235Kasalík RadimPrajzský BK Kravaře8101:06:3524
10MC43242Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:06:4151
11MC44195Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:06:4548
21MA45125Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:07:0521
22MA46184Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:07:1518
23MA47165Sýkora LukášAK Olomouc9001:07:2915
24MA48126Otevřel VítČeský Těšín8801:07:4112
25MA4928Ehler Tomášneregistrován8101:07:459
26MA50312Choleva PetrLítací Jelen7401:08:076
27MA51117Neuwirth Janmujfyzioterapeut.cz8001:08:113
1MD52206Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:08:20105
10MB53289Baar MartinSportique6701:08:2651
2MD54253Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:3993
11MB551Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:08:4548
4MJ56288Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:08:5472
28MA57310Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:09:013
29MA58119Novák Tomášneregistrován8701:09:073
12MB5945Hanke DavidMK Kopřivnice7101:09:3945
13MB60175Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:09:5242
5MJ61233Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9901:10:2966
3MD62395Rouča KarelTriatlet Karlovy Vary5101:10:3181
1ZA63204Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:10:42105
30MA6460Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:10:433
31MA65397Šplíchal JanTJ Starkoč8301:10:453
14MB6656Janík TomášSpona Teplice6801:10:5539
4MD67216Sviták StanislavMK Seitl Ostrava5001:11:03-
15MB68238Dlugosz Franciszekneregistrován6601:11:05-
32MA69223Stezka MartinChřibská8401:11:073
33MA7071Kohut RadekStudénka8401:11:193
12MC71283Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:11:3745
16MB72191Vojkůvka JanEkofas Ostrava6801:11:4136
5MD73146Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:11:5972
34MA74172Šitka JosefMK SEITL Ostrava8601:12:033
17MB7526Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:12:1033
35MA76236Hrubý DanielVZS Ostrava8301:12:133
36MA77275Polášek TomášSK Valašské Království8401:12:143
37MA7899Martikán JiříHO Frýdek-Místek7501:12:173
6MJ79252Václavek JanSKI klub Česká Třebová9601:12:2060
13MC80177Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:12:3542
38MA8154Janas KarelPorubští RAFANI7401:12:463
39MA8258Jasenský OldřichAK ASICS Kroměříţ8201:12:473
39MA82326Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:12:473
1ZC84101Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:12:49105
18MB85225Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7101:13:2830
41MA8641Goláň JosefGOGY Team7701:13:513
42MA87273Jašek RomanAO Kobeřice7301:13:553
43MA88201Zemánek TomášFyzio Team7901:13:583
19MB88112Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7201:13:5827
20MB90196Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:14:0224
44MA9168Kempa JanFialové Kobry7901:14:043
21MB92111Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6501:14:1821
45MA936Belej Davidběžímhlavanehlava8101:14:203
2ZA94197Zahradníková LucieVZS Ostrava8301:14:2493
22MB95144Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:14:4018
14MC9663Kacíř ZdeněkLOUČNA 9565601:14:4139
15MC974Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:14:4636
46MA98189Veselý AntonínHO Start7601:14:483
23MB99446Helcel RichardM.H.Bike Havirov7201:14:5815
47MA100162Stoszek JanVZS Ostrava7601:15:003
2ZB10179Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:0393
24MB102256Chvostek PavelFM BALKERI6501:15:0812
25MB10351Hurta TomášBK Vsetín6801:15:129
26MB104293Szarafin Sławomirbiegigorskie.eu6501:15:15-
16MC105181Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:15:1633
3ZB106316Martikánová AliceHorolezci FM7601:15:3881
17MC107166Ševčík PavelZombie Opava6101:15:4730
48MA10833Filip RichardBackaldrin team7501:15:513
49MA10966Kašparu JancoVaradero8001:15:543
50MA11083Křenek RadekVinotéka u Karla / Frenštát p. R.8601:16:153
18MC111381Malatín ŠtefanAAC Brno5501:16:1927
51MA112138Prouza RobertFrenštát pod Radhoštěm7701:16:253
27MB113276Groš HonzaHO Třinec - ABADŽIKRA7201:16:376
19MC114129Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:16:5024
52MA115152Sikora MartinTřinec7301:17:113
1ZD116246Hynštová MarieAHA Vyškov5701:17:24105
20MC117190Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:17:4221
53MA118390Krupa BogdanHO Třinec - ABADŽIKRA8401:17:563
53MA11870Kocián MartinMK767601:17:563
55MA12038Gerža Pavel155.horolezecký oddíl Vsetín9201:18:043
28MB121103Mazur MartinČeský Těšín7101:18:113
56MA122113Mrověc TomášSport team Nakup-ostrava.cz8801:18:233
6MD12388Kvita JosefMK Kopřivnice5101:18:2766
57MA124142Reček JanVlčovice9001:18:373
58MA125141Raška RadekVeřovice7601:18:383
59MA126385Juřica PavelBTR 2012 Ostrava7301:18:433
7MD127243Vodička JanSK Salix Grymov4501:18:4860
4ZB128279Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:5872
29MB129168Šimek MilanKES BUKTEAM6901:19:013
60MA130185Tvrdý TomášFrýdek Místek7801:19:033
8MD131245Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4901:19:11-
61MA1328Blabla TomášBystré8201:19:253
62MA13311Bocek DavidCoffee Team7501:19:273
63MA134292Vičar KarelTJ LMCH7601:19:323
5ZB135230Hyánková EvaNew Balance7401:19:3566
21MC13617Collen MalcolmTeam GB6001:19:37-
30MB137226Dubový Jiříneregistrován7101:19:453
30MB137131Pigula JaromírFialové kobry7201:19:453
2ZC139396Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:19:5093
64MA140267Bláha TomášDračí dech Hranice8601:19:533
7MJ14039Gola Patrikneregistrován9601:19:5357
65MA142239Šotola RomanPorubští rafani7401:19:553
22MC143154Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:19:58-
9MD14485Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:20:1557
3ZA14559Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:20:2681
66MA14575Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:20:263
32MB147121Olejník Daliborneregistrován6501:20:363
67MA148208Matúš RadekSKVK8101:21:07-
68MA14957Janků PetrProfi Cargo Olomouc7401:21:223
68MA14947Herman Jakubneregistrován7501:21:223
33MB151266Škurek ViktorBrantice7101:21:363
70MA152263Doleschal TomášMoraviaman Team Otrokovice8601:21:403
10MD153220Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:21:4554
23MC15464Kadlčák Jiříneregistrován5901:21:4618
6ZB155161Stehlíková JitkaAK Kroměříž7601:21:4760
8MJ15640Gola Robinneregistrován9501:21:5654
3ZC157174Škrdová DanušeMK Seitl Ostrava6501:22:0981
71MA158328Švanda Pavelgodzzila racing team8301:22:193
24MC15972Kolčárek RostislavDeva team6101:22:2015
25MC16032Fikáček Ivo- (Ostrava)5601:22:2312
72MA16110Blucha RichardSlimáci Ostrava9001:22:443
34MB162213Mrajca Tomašmk seitl ostrava7201:22:483
35MB163164Sýkora JosefSK Hranice6301:23:063
73MA164214Růžička MichalAkvabely Olomouc8001:23:073
74MA16544Halfar Janneregistrován8501:23:103
75MA166334Večerka JiříOtrokovice7701:23:173
2ZD167128Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:23:1893
4ZC1683Bajerová IlonaMK SEITL Ostrava5801:23:4272
76MA16923Dinter JiříPepaTeam Frýdek-Místek7301:23:493
77MA17015Burda Vojtěchneregistrován8701:24:133
77MA170207Koziel MichalX-TRAIL Orlová8501:24:133
3ZD172176Šokalová LudmilaPepa Team F-M5601:24:1681
36MB17318Cupek JiříCoffee Team7001:24:333
79MA174332Špaček RichardOstravar7301:25:043
37MB175100Máša Stanislavneregistrován6701:25:183
9MJ176291Janašek Jáchymneregistrován0001:25:2651
38MB17769Klinkovský CyrilSlavkov u Brna6901:25:523
80MA178149Ryzí MartinSK Fighter Inside9201:26:043
81MA1799Blucha JanSlimáci Ostrava8401:26:283
39MB18098Marťák Miroslavneregistrován6801:26:353
4ZA181120Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8101:26:3872
82MA182106Mezera MartinBackaldrin Team7601:26:413
40MB183108Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:26:443
11MD184183Tučný JanMK Pardubice4701:26:5551
83MA18521Dedek DanielFyzio Team7701:27:073
41MB185178Štýbar LuděkPorubští rafani6901:27:073
84MA187182Tomanek RaducioiuVaradero7601:27:233
26MC188250Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:27:589
42MB18974Kotek MartinVZS Ostrava6801:28:023
85MA190157Sojka Patrikneregistrován8801:28:123
43MB19184Křižák MartinVřesina u Hlučína6901:28:153
7ZB191105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:28:1557
86MA193295Marek RenéPepaTeam Frýdek-Místek7601:28:373
12MD19490Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:28:4148
44MB195345Beránek RomanEKOFAS OSTRAVA6301:28:423
87MA196221Smažinka Daliborneregistrován7301:28:463
27MC197228Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:28:526
45MB198251Topor MichalDynamo Orlová7001:29:193
88MA199203Žídek RobertOstrava7801:29:213
13MD200217Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:3845
5ZA201387Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:29:4066
46MB20213Bugner JosefJOKI6501:29:453
28MC203394Jamrík MiroslavOrlová5701:29:563
8ZB204281Matalová JanaSlezská Ostrava7301:30:0254
89MA20520Částečka RomanHrabůvka7301:30:213
29MC20542Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:30:213
47MB207255Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6501:30:503
90MA208193Wagner PetrMTK Klimkovice8301:31:043
4ZD20987Kuligová JanaFrýdlant nad Ostravicí5101:31:2272
91MA21022Dedek KamilMk Seitl Ostrava7501:31:263
92MA21189Landsberger FilipProKentus Team F-M7901:31:283
30MC212140Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:31:303
5ZD213205Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:3766
9ZB214262Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:31:3851
10MJ215147Rykr VojtěchSK Fighter Inside9401:31:3948
6ZD216143Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:31:5060
14MD217384Šůcha VáclavSV Stříbro4601:32:1142
93MA21837Gerych JanSK Fighter Inside8401:32:453
48MB219287Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát6901:33:113
94MA220240Vavříček Vladimírneregistrován7801:33:233
95MA221219Blažek Pavelneregistrován7601:33:483
96MA222215Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:33:593
5ZC22361Jirásková EvaLanškroun6401:34:0866
15MD224115Navara PetrMK Kopřivnice4501:34:2839
97MA225224Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8001:34:383
98MA226104Medvec Pavelneregistrován8401:34:423
99MA227139Prstecký Janneregistrován7801:34:473
100MA228280Bravenec Martinneregistrován7601:34:483
101MA22980Kravčík DavidANHYPODLAHY8701:34:503
49MB229269Bartoš Edwinneregistrován6801:34:503
50MB231153Silnoušek JiříŠternberk7201:35:423
102MA232180Šumšal VašekVELPEL TEAM OSTRAVA8301:35:483
16MD23330Farský ŠtefanDom srdca Martin4601:35:55-
17MD2347Beskydský DědekKlub důchodců4501:36:0536
31MC235167Šimara PavelVsetín5401:36:353
32MC236179Šulc JiříChřibská6201:36:503
7ZD237136Procházková IrenaTJ Háje5701:37:1957
33MC238272Jaroň AlešHrabůvka6001:37:203
51MB239114Nadažy RadekBohumín Pudlov6501:37:223
6ZC24036Geletičová AnnaKolík TJ Bohumín6401:37:2760
52MB241290Lazar PeterAK Žilina6501:37:32-
11MJ242314Dlouhý TomášSlizouni9401:38:0845
10ZB243194Wágnerová LenkaMK SEITL Ostrava7201:38:1548
11ZB24424Divínová Danielaneregistrována6801:38:4945
34MC245278Podstavka Petrzastupitelstvo MSK5501:39:013
8ZD246192Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:39:0854
7ZC2472Antošová Radomilaběhámtedyjsem5801:39:2557
12ZB248261Večerková HanaOtrokovice6901:39:5242
35MC24994Lysák Radimneregistrován6001:39:573
53MB250134Polišenský RichardRBT Slimáci6501:40:413
54MB251249Adamík Vladimírneregistrován6301:41:503
8ZC252343Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:41:5454
103MA253135Popelář ZdeněkBeskydští lenoši-Popíci-Frenštát.p.R7801:42:133
13ZB254107Michálková Katkaneregistrována7601:42:3839
18MD255264Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:44:1233
14ZB256298Smutná Kateřinaporubští rafani7301:44:2636
9ZC257265Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:45:2651
36MC258199Zbořil JosefKroměříž6201:50:093
37MC25995Macura MilanAK Štandl Frýdek-Místek5301:50:393
104MA260145Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:51:043
15ZB261227Dubová Antónianeregistrována7201:51:13-
16ZB26276Kovářová Gabrielaneregistrována7401:53:5133
38MC263155Slamiak Stanislavneregistrován6201:57:383
19MD26481Krejčí JosefPepa Team F-M4901:59:0530
105MA26552Chlupáček Davidneregistrovaný8202:03:143
20MD266393Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4302:06:3627
6ZA267386Chovanečková ZuzanaDeep Throat8502:21:2960
106MA26835Gabryš Jiříjabbim.cz team8302:23:473

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2123Ondráček TomášTriexpert Brno7700:52:10105
2MA3237Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:53:3593
3MJ4241Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:56:1881
4MC5163Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:2172
5MA7169Herda JanU.A.C.8300:57:3966
6MB8388Soukup RadomírAC Tábor6800:57:5060
7MA967Keller MartinMK Kopřivnice7800:58:1057
8MB1055Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:3554
9MC1173Kolínek FrantišekAK Perná5600:58:4251
10MA1297Malý JanSokol Nová Paka7300:58:5548
11MC1314Bukovjan VlastimilKES BUKTEAM6100:59:0445
12MA14248Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:59:1042
13MB15274Šindelek VladanTIS Vilhelm6700:59:2339
14MA1627Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2936
15MB17187Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:00:0633
16MC19198Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:00:4130
17MC20173Škrabánek PetrBílovec6001:01:1527
18MB2116Cienciala TomášNávsí-Záhoří7001:01:3924
19MA2250Hurta MichalBK Vsetín7401:02:3021
20MB24260Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:02:4818
21MA25151Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:03:1515
22MJ2691Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:03:1712
22MA26148Ryška VítHorokolo Jundrov7501:03:1712
24MJ285Bechný MichalVinotéka u Karla9401:03:186
25MA2965Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:03:253

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB30109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:03:36105
2ZA63204Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:10:4293
3ZC84101Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:12:4981
4ZA94197Zahradníková LucieVZS Ostrava8301:14:2472
5ZB10179Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:0366
6ZB106316Martikánová AliceHorolezci FM7601:15:3860
7ZD116246Hynštová MarieAHA Vyškov5701:17:2457
8ZB128279Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:5854
9ZB135230Hyánková EvaNew Balance7401:19:3551
10ZC139396Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:19:5048
11ZA14559Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:20:2645
12ZB155161Stehlíková JitkaAK Kroměříž7601:21:4742
13ZC157174Škrdová DanušeMK Seitl Ostrava6501:22:0939
14ZD167128Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:23:1836
15ZC1683Bajerová IlonaMK SEITL Ostrava5801:23:4233
16ZD172176Šokalová LudmilaPepa Team F-M5601:24:1630
17ZA181120Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8101:26:3827
18ZB191105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:28:1524
19ZA201387Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:29:4021
20ZB204281Matalová JanaSlezská Ostrava7301:30:0218
21ZD20987Kuligová JanaFrýdlant nad Ostravicí5101:31:2215
22ZD213205Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:3712
23ZB214262Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:31:389
24ZD216143Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:31:506
25ZC22361Jirásková EvaLanškroun6401:34:083

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 88%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

super zavod a nadstandartni poradatelske zazemi !! dekuji a tesim se na dalsi rocnik ;-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód