hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Úpická desítka

6.3.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Úpická desítka
  • datum konání: 6.3.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6107Uvízl RadekSK Studenec9200:35:38-
2MJ864Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:36:09-
3MJ1033Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:36:13-
4MJ35133Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:41:41-

Muži A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1145Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:41-
2MA285Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:42-
3MA590Štangler DavidTriatlon Team Trutnov7400:34:12-
4MA7199Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:39-
5MA12165Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:52-
6MA1475Bartoš MartinCYKLO Tony8000:37:43-
7MA179Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:49-
8MA21171Palguta RomanCyklo Tony7700:38:22-
9MA2412Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:38:54-
10MA2666Laštůvka MartinGamatec8000:39:05-
11MA28175Kábrt IvoRtyně v Podkrkonoší7500:39:20-
12MA32116Koutský AntonínFT Řešetova Lhota7200:40:44-
13MA34123Jirka JanSTAMP Náchod8300:41:28-
14MA39161Hotárek JanZa sebe7700:42:03-
15MA41152Marhold LubošChoceň7700:42:44-
16MA42102Lhota AlešPivovar Miletín7800:42:53-
17MA4667Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:43:48-
18MA55148Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7700:47:37-
19MA56172Slavík JiříTC Dobruška7600:47:38-
20MA57118Kopecký MichalHOCK7300:48:16-

Muži B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB338Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:07-
2MB4169Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:10-
3MB932Doucha JiříStart Náchod7100:36:12-
4MB1322Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:39-
5MB1686Osoba MartinLoko Meziměstí6500:37:47-
6MB18125Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:37:59-
7MB1936Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:38:17-
8MB2411Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:38:54-
9MB305Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:54-
10MB49170Metelka PavelHradec Králové6800:45:21-
11MB51164Vanta JosefSK Hronov6200:46:20-
12MB5241Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:46:56-
13MB54195Kalousek JanTýniště nad Orlicí7100:47:33-
14MB68153Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:52:07-

Muži C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15160Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:45-
2MC2023Klimeš JiříAC Náchod6100:38:21-
3MC2251Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:25-
4MC23113Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:36-
5MC2930Nečas JosefÚpice5800:39:29-
6MC3650Zelený LuděkAC Náchod6100:41:52-
7MC3863Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:59-
8MC4421Trnka MilanLokomotiva Trutnov5600:43:11-
9MC4576Krajč ZdeněkTrutnov5400:43:26-

Muži D (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31129Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:28-
2MD4861Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:34-
3MD60174Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:16-
4MD6155Lelek VítČolek Červený Kostelec5000:49:22-
5MD62149Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:05-
6MD6360Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:50:43-
7MD64200Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:50:44-
8MD65167Jaroš StanislavBílá Třemešná5000:51:48-
9MD66166Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:51:49-
10MD67162Tučný JanMK Pardubice4700:51:59-
11MD717Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:00:27-

Muži E (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME53127Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:46:57-
2ME6962Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:53:39-
3ME73163Soukup JiříLiga 100 Náchod2701:24:32-

Ženy A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27168Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:19-
2ZA33150Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:40:52-
3ZA37173Uvízlová MartinaSokol Kolín8600:41:55-
4ZA40144Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:34-

Ženy B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1119Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:33-
2ZB43101Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:10-
3ZB47147Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:52-
4ZB50146Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:45:52-
5ZB58158Šimonová ŠárkaZa sebe7200:48:51-
6ZB5915Vacková HanaSK Hronov5600:48:53-
7ZB70100Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:56-
8ZB72151Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:57-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1145Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:41-
2MA285Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:42-
1MB338Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:07-
2MB4169Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:10-
3MA590Štangler DavidTriatlon Team Trutnov7400:34:12-
1MJ6107Uvízl RadekSK Studenec9200:35:38-
4MA7199Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:39-
2MJ864Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:36:09-
3MB932Doucha JiříStart Náchod7100:36:12-
3MJ1033Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:36:13-
1ZB1119Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:33-
5MA12165Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:52-
4MB1322Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:39-
6MA1475Bartoš MartinCYKLO Tony8000:37:43-
1MC15160Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:45-
5MB1686Osoba MartinLoko Meziměstí6500:37:47-
7MA179Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:49-
6MB18125Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:37:59-
7MB1936Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:38:17-
2MC2023Klimeš JiříAC Náchod6100:38:21-
8MA21171Palguta RomanCyklo Tony7700:38:22-
3MC2251Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:25-
4MC23113Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:36-
8MB2411Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:38:54-
9MA2412Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:38:54-
10MA2666Laštůvka MartinGamatec8000:39:05-
1ZA27168Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:19-
11MA28175Kábrt IvoRtyně v Podkrkonoší7500:39:20-
5MC2930Nečas JosefÚpice5800:39:29-
9MB305Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:54-
1MD31129Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:28-
12MA32116Koutský AntonínFT Řešetova Lhota7200:40:44-
2ZA33150Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:40:52-
13MA34123Jirka JanSTAMP Náchod8300:41:28-
4MJ35133Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:41:41-
6MC3650Zelený LuděkAC Náchod6100:41:52-
3ZA37173Uvízlová MartinaSokol Kolín8600:41:55-
7MC3863Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:59-
14MA39161Hotárek JanZa sebe7700:42:03-
4ZA40144Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:34-
15MA41152Marhold LubošChoceň7700:42:44-
16MA42102Lhota AlešPivovar Miletín7800:42:53-
2ZB43101Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:10-
8MC4421Trnka MilanLokomotiva Trutnov5600:43:11-
9MC4576Krajč ZdeněkTrutnov5400:43:26-
17MA4667Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:43:48-
3ZB47147Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:52-
2MD4861Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:34-
10MB49170Metelka PavelHradec Králové6800:45:21-
4ZB50146Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:45:52-
11MB51164Vanta JosefSK Hronov6200:46:20-
12MB5241Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:46:56-
1ME53127Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:46:57-
13MB54195Kalousek JanTýniště nad Orlicí7100:47:33-
18MA55148Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7700:47:37-
19MA56172Slavík JiříTC Dobruška7600:47:38-
20MA57118Kopecký MichalHOCK7300:48:16-
5ZB58158Šimonová ŠárkaZa sebe7200:48:51-
6ZB5915Vacková HanaSK Hronov5600:48:53-
3MD60174Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:16-
4MD6155Lelek VítČolek Červený Kostelec5000:49:22-
5MD62149Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:05-
6MD6360Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:50:43-
7MD64200Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:50:44-
8MD65167Jaroš StanislavBílá Třemešná5000:51:48-
9MD66166Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:51:49-
10MD67162Tučný JanMK Pardubice4700:51:59-
14MB68153Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:52:07-
2ME6962Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:53:39-
7ZB70100Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:56-
11MD717Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:00:27-
8ZB72151Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:57-
3ME73163Soukup JiříLiga 100 Náchod2701:24:32-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód