hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Dlouhými záhony

12.11.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 12.11.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: MARATONSTAV Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Úpice - ZŠ Lány
11:00 hodin

Popis tratě

délka: 11,3 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Maratonstav Úpice
Karel Šklíba
Palackého 348
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2194

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Šrůtek Stanislav5822
Brunclík Ivo5822
Pechek František5321
Mach Václav5520
Friebelová Eva6220
Vašíček Martin7118
Mazač Jaroslav6817
Kubeček Ladislav6217
Marek František4116
Lanta Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šmída Oldřich4815
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Vašíček Roman7414
Havlíček Zdeněk3513
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Pechková Jana8511
Groh Stanislav4611
Farář Jaroslav5010
Horáček Michal7510
Grohová Jaroslava5110
Balcar Luboš5810
Kubečková Radka6910
Sadílek Ota4610
Kozel Karel5210
Šimůnek Jan8210
Janata Milan859
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Libra Jiří379
Vacek Martin698
Valenta Michal628
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Klampflová Eva648
Cejzlar Roman718

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 13.11.2011, 21:02
  • zobrazeno již 834x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:39:48-
2MJ33Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:40:27-
3MJ54Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:42:02-
4MJ385Adámek PetrLoko Trutnov9300:50:37-
5MJ486Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9300:53:59-

Muži A (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:43-
2MA43Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:01-
3MA104Strnad AlešNáchod8600:43:34-
4MA125Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:44-
5MA146Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:35-
6MA177Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:22-
7MA288Rücker JakubBonbon Lhota8800:48:16-
8MA299Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:22-
9MA3410Vašíček RomanSK Radvanice7400:48:54-
10MA3611Wolf DavidKořenov7200:49:22-
11MA5512Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:57:07-
12MA5713Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:39-

Muži B (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB62Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:06-
2MB83Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:18-
3MB134Osoba MartinLoko Meziměstí6500:44:25-
4MB165Ptáček MilošPetrovičky7000:44:45-
5MB196Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:45:35-
6MB217Dietrich PetrLoučná 9566200:46:06-
7MB228Holubec LubošTT Trutnov6800:46:18-
8MB239Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:46:58-
9MB2510Valenta MichalHZS Praha6200:47:10-
10MB2711Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:48:10-
11MB3012Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:31-
12MB3513Vanta JosefSK Hronov6200:49:00-

Muži C (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC72Vaněk PetrAC Praha6100:42:07-
2MC113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:39-
3MC154Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:43-
4MC185Slabý JosefSedlec-Prčice6100:45:27-
5MC326Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:48:35-
6MC337Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:43-
7MC398Šolc VítězslavBKL Machov5700:50:38-
8MC409Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:39-
9MC4310Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:52:15-
10MC4511Černý VladimírOlymp Praha5200:52:34-
11MC5112Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:55:39-
12MC5313Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:55:56-
13MC5614Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:57:38-
14MC6515Šesták JindřichKKK Praha5601:03:26-
15MC6816Rücker OldřichBombon Lhota5501:09:26-

Muži D (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD372Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:37-
2MD413Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:52-
3MD504Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:50-
4MD585Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:58:25-
5MD606Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:00:27-
6MD617Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:00:53-
7MD678Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:07:03-

Muži E (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:28:24-
2ME23Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:03-
3ME34Slabý JosefVotice3600:36:08-

Juniorky (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ472Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:53:31-
2ZJ593Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:59:07-
3ZJ664Onderková MartinaOlympia Bruntál9301:04:01-

Ženy A (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA202Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:45:53-
2ZA263Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:58-
3ZA424Černá PavlínaEleven MTB Team Příchovice8000:52:05-
4ZA445Ivanová PetraAK Olomouc8300:52:17-

Ženy B (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB92Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:42:51-
2ZB243Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:07-
3ZB314Pakosz IrenaTechnik Komorno6600:48:34-
4ZB465Škorpilová JanaOBSJC Jičín7400:53:23-
5ZB496Smith LucieVrchlabí7300:54:24-
6ZB527Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:55:45-
7ZB548Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:55-
8ZB629Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:01:08-
9ZB6310Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:31-
10ZB6411Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:01:40-
11ZB6912Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6901:10:50-
12ZB7013Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:11:25-

Trať 3,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:28:24-
2ME23Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:03-
3ME34Slabý JosefVotice3600:36:08-

Trať 7,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:43-
1MJ22Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:39:48-
2MJ33Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:40:27-
2MA43Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:01-
3MJ54Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:42:02-
1MB62Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:06-
1MC72Vaněk PetrAC Praha6100:42:07-
2MB83Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:18-
1ZB92Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:42:51-
3MA104Strnad AlešNáchod8600:43:34-
2MC113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:39-
4MA125Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:44-
3MB134Osoba MartinLoko Meziměstí6500:44:25-
5MA146Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:35-
3MC154Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:43-
4MB165Ptáček MilošPetrovičky7000:44:45-
6MA177Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:22-
4MC185Slabý JosefSedlec-Prčice6100:45:27-
5MB196Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:45:35-
1ZA202Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:45:53-
6MB217Dietrich PetrLoučná 9566200:46:06-
7MB228Holubec LubošTT Trutnov6800:46:18-
8MB239Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:46:58-
2ZB243Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:07-
9MB2510Valenta MichalHZS Praha6200:47:10-
2ZA263Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:58-
10MB2711Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:48:10-
7MA288Rücker JakubBonbon Lhota8800:48:16-
8MA299Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:22-
11MB3012Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:31-
3ZB314Pakosz IrenaTechnik Komorno6600:48:34-
5MC326Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:48:35-
6MC337Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:43-
9MA3410Vašíček RomanSK Radvanice7400:48:54-
12MB3513Vanta JosefSK Hronov6200:49:00-
10MA3611Wolf DavidKořenov7200:49:22-
1MD372Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:37-
4MJ385Adámek PetrLoko Trutnov9300:50:37-
7MC398Šolc VítězslavBKL Machov5700:50:38-
8MC409Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:39-
2MD413Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:52-
3ZA424Černá PavlínaEleven MTB Team Příchovice8000:52:05-
9MC4310Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:52:15-
4ZA445Ivanová PetraAK Olomouc8300:52:17-
10MC4511Černý VladimírOlymp Praha5200:52:34-
4ZB465Škorpilová JanaOBSJC Jičín7400:53:23-
1ZJ472Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:53:31-
5MJ486Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9300:53:59-
5ZB496Smith LucieVrchlabí7300:54:24-
3MD504Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:50-
11MC5112Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:55:39-
6ZB527Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:55:45-
12MC5313Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:55:56-
7ZB548Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:55-
11MA5512Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:57:07-
13MC5614Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:57:38-
12MA5713Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:39-
4MD585Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:58:25-
2ZJ593Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:59:07-
5MD606Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:00:27-
6MD617Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:00:53-
8ZB629Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:01:08-
9ZB6310Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:31-
10ZB6411Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:01:40-
14MC6515Šesták JindřichKKK Praha5601:03:26-
3ZJ664Onderková MartinaOlympia Bruntál9301:04:01-
7MD678Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:07:03-
15MC6816Rücker OldřichBombon Lhota5501:09:26-
11ZB6912Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6901:10:50-
12ZB7013Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:11:25-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód