hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šárovcova Lhota - Zvičina

7.5.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 7.5.2011
  • zobrazeno již 9x
  • pořadatel: SDH Šárovcova Lhota

Sociální sítě

Místo konání

železniční přejezd v Šárovcově Lhotě
13:30 hodin

Popis tratě

délka: 13,6 km
převýšení: 393 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SDH Šárovcova Lhota
Ing. Liboslav Knězáček
Šárovcova Lhota 4
mobil 602 381 163

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz

E-mailová adresa

obec@sarovcova-lhota.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 4003

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5924
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6420
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Marek František4118
Jandura Pavel4618
Hochman Filip7318
Svatoň Jiří8517
Šimůnek Jan4917
Karlík Michal6417
Vávra Martin6316
Pešek Milan6016
Krejcar Petr4516
Paulů Blanka5415
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Groh Stanislav4615
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Záveský Vojtěch7814
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Hovorka Karel5113
Janata Milan8513
Šír Václav4813
Šulc Jan7012
Vávra Radek6312
Kutnar Jiří4812
Mach Jiří5212
Kůtek Vladimír5011
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Honzák Jiří5011
Zajíček Tomáš9211
Kupka Martin8211
Čipera Radek6411
Horáčková Jana8510
Buchar Jan3310
Pomikálek Josef7510
Klimeš Jiří6110
Šorm Jaroslav7010

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 27.05.2011, 06:51
  • zobrazeno již 1231x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3452Boura JanTJ Sokol Studenec9601:13:0835
2MJ5514Zajíček TomášMlázovice9201:18:5031
3MJ7415Zajíček LiborMladá Boleslav9501:23:0027
4MJ893Šulc JanMICRORISC s.r.o.9601:28:0424

Muži A (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Havlíček JanASK Slavia Praha7900:53:5635
2MA264Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:54:0631
3MA358Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:55:5827
4MA427Hanuš ZbyněkKerda Sport8500:57:1424
5MA816Herda JanU.A.C Dobřichov8301:00:2022
6MA1067Malý JiříSKP Nymburk8001:01:5020
7MA11107Kupka MartinAK Štikov8201:02:3019
8MA1298Kožíšek PavelACC Brno7201:03:1918
9MA1876Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:07:1217
10MA1977Vejvoda MichalJičín8201:07:3116
11MA21102Šrůtek DavidBKL Machov8001:08:2215
12MA25121Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:08:4614
13MA30103Kuchánek JanHořice7801:11:5013
14MA3178Šulc RadekMoira Team Milovice7501:12:1012
15MA33112Janák JaroslavTJ DB Dolní Brusnice8901:12:4411
16MA3523Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:13:1710
17MA4073Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:15:099
18MA4174Makovec RomanTJ Sokol Ostroměř8101:15:138
19MA42104Tunegr JanHořice7201:15:167
20MA4360Jirka JanSTAMP Náchod8301:15:196
21MA4734Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:16:075
22MA49119Dlabola AdamASTAKRASTA Jičín7701:16:204
23MA5085Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:16:573
24MA5130Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:17:012
25MA58111Sůva PetrAC AKK Hořice8001:19:211
26MA6088David VáclavJaroměř7401:19:351
27MA6269Škurna PavelSPORTING Hawana Hořice7801:20:321
28MA6481Janíček MartinSPORTING Hawana Hořice7701:20:381
29MA6712Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:21:181
30MA73106Černý VáclavLempl Boys Hořice7201:22:581
31MA8095Juriček TomášSporting Hawana8001:24:171
32MA83113Kučera MarcelStružinec8501:25:351
33MA8494Červenka JaroslavDobřenice7901:25:511
34MA8711Čeřovský JanHořice7501:26:481
35MA9246Polák MartinHydra Components Valdice7901:29:361
36MA96122Linhart MartinKumburský Újezd, Nová Paka7501:30:151
37MA9756Blaha RostislavBK Vísky8901:31:041
38MA103105Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:36:451
39MA106116Holeček MartinVZS ČČK Dvůr Králové nad Labem7401:38:251
40MA10844Strnad KarelSQS Nová Paka7901:39:001
41MA11589Vededinský AlešJaroměř7801:44:341
42MA1182Kořínek RomanROM Biker Hořice7401:48:231
-MA-75Brendl JanHoděsovice75DNF-

Muži B (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB522Jančík BořekSvartes Hořice6400:57:3635
2MB640Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:3331
3MB772Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:0827
4MB1338Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:2724
5MB1466Karlík MichalLoko Trutnov6401:04:4922
6MB2239Havlíček IvoLánov6601:08:3120
7MB2426Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:08:4519
8MB2635Soukup PetrSO RÁJ6601:09:1918
9MB2933Pour PavelRH Kartouzy valdice6801:11:3917
10MB3686Dubský AlešZvičina7101:13:3116
11MB447Šulc JanContinental Jičín7001:15:3615
12MB54101Vávra MartinJiskra Hořice6301:18:4014
13MB5731Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:19:0813
14MB6621Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:21:0812
15MB69100Vávra RadekHořice6301:21:4011
16MB7192Ušák JiříHostinné6901:22:1610
17MB76127Karel RadimLO Stará Paka7101:23:309
18MB9854Špringr ZdeněkNová Paka7001:31:358
19MB9962Čapek MilanOÚ Syřenov6501:32:097
20MB101114Kučera PavelCK Pedál Lomnice nad Popelkou6601:33:456
21MB10268Žďárský VáclavFC NARVAL Hořice7101:35:115
22MB107125Friesinger PetrVeleň6701:38:544
23MB10979Černý OtaLázně Bělohrad6201:39:383
-MB-1Nádhera PetrHradec Králové67DNF-
-MB-80Vaníček LuděkSKP JUDO Jičín67DNF-
-MB-120Rouben AntonianNová Paka68DNF-

Muži C (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15118Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:05:5535
2MC1628Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:0831
3MC1718Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:06:4727
4MC3259Zelený LuděkAC Náchod6101:12:1124
5MC3790Boha MilanAF Křovice5701:13:5522
6MC3865Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:14:4820
7MC45115Kučera PetrStružinec6101:15:5519
8MC52124Chroust JanKrásná Lípa6001:18:1318
9MC5349Hojer MiloslavRyhoterm5401:18:3517
10MC6136Machek PavelVidoň6101:19:5016
11MC68108Lemplt JiříTriatlon Milovice6101:21:3815
12MC7019Sedlák JiříPřelouč5801:22:1514
13MC7897Bucháček JaroslavHořice5601:23:5913
14MC8587Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5301:25:5412
15MC934Škrob KarelROM BIKER Hořice5701:29:4711
16MC11053Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:41:0310

Muži D (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2391Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:08:4335
2MD2796Chrisstoffels EricHotel pod Zvičinou4601:10:5631
3MD2863Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:11:2427
4MD3937Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:15:0524
5MD4684Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:0222
6MD5642Mach LadislavSachy Lužany4701:18:5920
7MD6524Groh StanislavAC Vrchlabí4601:20:4919
8MD7920Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:24:1318
9MD8141Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:5817
10MD10083Šklíba KarelMaratonstav a.s.5001:33:0016
11MD11443Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:5315

Muži E (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6351Marek FrantišekSK Hronov4101:20:3335
2ME7750Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:23:3331
3ME11329Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:42:0427

Juniorky (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5971Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:2535
2ZA759Češíková EliškaSK Slatiňany8801:23:1431
3ZA8261Hanzlová VeronikaKER Team Praha8101:25:1627
4ZA8825Riedelová JanaLázně Bělohrad8401:27:3124
5ZA9570Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:30:1422
6ZA111123Linhartová RomanaKumburský Újezd, Nová Paka8201:41:1120
7ZA112109Sůvová LenkaJiskra Hořice8401:41:1319
8ZA11693Hejsková MichaelaHradec Králové7901:44:3718
9ZA11710Horáčková JanaOrel Studenec8501:46:3417
10ZA11845Sklenárová PetraSQS Nová Paka8301:48:2316
11ZA1205Fendrychová JanaPraha8201:53:0515
12ZA12147Hejtmanová JanaSQS Vláknová optika a.s.7801:56:3614
12ZA121126Zhoufová JanaMICRORISC s.r.o.8201:56:3614
-ZA-110Šťastná MarkétaJiskra Hořice78DNF-

Ženy B (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB957Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:3635
2ZB4899Cermanová AlenaSK Doubravice7601:16:1831
3ZB866Mědílková Iva4allsport.cz Líbeznice7101:26:0027
4ZB9455Blahová JaroslavaBK Vísky6701:29:4824

Ženy C (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2082Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:07:4135
2ZC72117Martinová EvaValteřice5801:22:5735
3ZC9013Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:28:3731
4ZC918Procházková IrenaTJ Háje5701:29:0431
5ZC10432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:36:5227
6ZC10517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:37:0924

Trať 13,6 km, 393 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Havlíček JanASK Slavia Praha7900:53:5635
2MA264Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:54:0631
3MA358Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:55:5827
4MA427Hanuš ZbyněkKerda Sport8500:57:1424
1MB522Jančík BořekSvartes Hořice6400:57:3635
2MB640Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:3331
3MB772Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:0827
5MA816Herda JanU.A.C Dobřichov8301:00:2022
1ZB957Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:3635
6MA1067Malý JiříSKP Nymburk8001:01:5020
7MA11107Kupka MartinAK Štikov8201:02:3019
8MA1298Kožíšek PavelACC Brno7201:03:1918
4MB1338Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:2724
5MB1466Karlík MichalLoko Trutnov6401:04:4922
1MC15118Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:05:5535
2MC1628Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:0831
3MC1718Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:06:4727
9MA1876Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:07:1217
10MA1977Vejvoda MichalJičín8201:07:3116
1ZC2082Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:07:4135
11MA21102Šrůtek DavidBKL Machov8001:08:2215
6MB2239Havlíček IvoLánov6601:08:3120
1MD2391Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:08:4335
7MB2426Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:08:4519
12MA25121Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:08:4614
8MB2635Soukup PetrSO RÁJ6601:09:1918
2MD2796Chrisstoffels EricHotel pod Zvičinou4601:10:5631
3MD2863Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:11:2427
9MB2933Pour PavelRH Kartouzy valdice6801:11:3917
13MA30103Kuchánek JanHořice7801:11:5013
14MA3178Šulc RadekMoira Team Milovice7501:12:1012
4MC3259Zelený LuděkAC Náchod6101:12:1124
15MA33112Janák JaroslavTJ DB Dolní Brusnice8901:12:4411
1MJ3452Boura JanTJ Sokol Studenec9601:13:0835
16MA3523Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:13:1710
10MB3686Dubský AlešZvičina7101:13:3116
5MC3790Boha MilanAF Křovice5701:13:5522
6MC3865Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:14:4820
4MD3937Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:15:0524
17MA4073Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:15:099
18MA4174Makovec RomanTJ Sokol Ostroměř8101:15:138
19MA42104Tunegr JanHořice7201:15:167
20MA4360Jirka JanSTAMP Náchod8301:15:196
11MB447Šulc JanContinental Jičín7001:15:3615
7MC45115Kučera PetrStružinec6101:15:5519
5MD4684Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:0222
21MA4734Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:16:075
2ZB4899Cermanová AlenaSK Doubravice7601:16:1831
22MA49119Dlabola AdamASTAKRASTA Jičín7701:16:204
23MA5085Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:16:573
24MA5130Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:17:012
8MC52124Chroust JanKrásná Lípa6001:18:1318
9MC5349Hojer MiloslavRyhoterm5401:18:3517
12MB54101Vávra MartinJiskra Hořice6301:18:4014
2MJ5514Zajíček TomášMlázovice9201:18:5031
6MD5642Mach LadislavSachy Lužany4701:18:5920
13MB5731Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:19:0813
25MA58111Sůva PetrAC AKK Hořice8001:19:211
1ZA5971Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:2535
26MA6088David VáclavJaroměř7401:19:351
10MC6136Machek PavelVidoň6101:19:5016
27MA6269Škurna PavelSPORTING Hawana Hořice7801:20:321
1ME6351Marek FrantišekSK Hronov4101:20:3335
28MA6481Janíček MartinSPORTING Hawana Hořice7701:20:381
7MD6524Groh StanislavAC Vrchlabí4601:20:4919
14MB6621Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:21:0812
29MA6712Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:21:181
11MC68108Lemplt JiříTriatlon Milovice6101:21:3815
15MB69100Vávra RadekHořice6301:21:4011
12MC7019Sedlák JiříPřelouč5801:22:1514
16MB7192Ušák JiříHostinné6901:22:1610
2ZC72117Martinová EvaValteřice5801:22:5735
30MA73106Černý VáclavLempl Boys Hořice7201:22:581
3MJ7415Zajíček LiborMladá Boleslav9501:23:0027
2ZA759Češíková EliškaSK Slatiňany8801:23:1431
17MB76127Karel RadimLO Stará Paka7101:23:309
2ME7750Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:23:3331
13MC7897Bucháček JaroslavHořice5601:23:5913
8MD7920Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:24:1318
31MA8095Juriček TomášSporting Hawana8001:24:171
9MD8141Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:5817
3ZA8261Hanzlová VeronikaKER Team Praha8101:25:1627
32MA83113Kučera MarcelStružinec8501:25:351
33MA8494Červenka JaroslavDobřenice7901:25:511
14MC8587Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5301:25:5412
3ZB866Mědílková Iva4allsport.cz Líbeznice7101:26:0027
34MA8711Čeřovský JanHořice7501:26:481
4ZA8825Riedelová JanaLázně Bělohrad8401:27:3124
4MJ893Šulc JanMICRORISC s.r.o.9601:28:0424
3ZC9013Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:28:3731
4ZC918Procházková IrenaTJ Háje5701:29:0431
35MA9246Polák MartinHydra Components Valdice7901:29:361
15MC934Škrob KarelROM BIKER Hořice5701:29:4711
4ZB9455Blahová JaroslavaBK Vísky6701:29:4824
5ZA9570Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:30:1422
36MA96122Linhart MartinKumburský Újezd, Nová Paka7501:30:151
37MA9756Blaha RostislavBK Vísky8901:31:041
18MB9854Špringr ZdeněkNová Paka7001:31:358
19MB9962Čapek MilanOÚ Syřenov6501:32:097
10MD10083Šklíba KarelMaratonstav a.s.5001:33:0016
20MB101114Kučera PavelCK Pedál Lomnice nad Popelkou6601:33:456
21MB10268Žďárský VáclavFC NARVAL Hořice7101:35:115
38MA103105Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:36:451
5ZC10432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:36:5227
6ZC10517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:37:0924
39MA106116Holeček MartinVZS ČČK Dvůr Králové nad Labem7401:38:251
22MB107125Friesinger PetrVeleň6701:38:544
40MA10844Strnad KarelSQS Nová Paka7901:39:001
23MB10979Černý OtaLázně Bělohrad6201:39:383
16MC11053Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:41:0310
6ZA111123Linhartová RomanaKumburský Újezd, Nová Paka8201:41:1120
7ZA112109Sůvová LenkaJiskra Hořice8401:41:1319
3ME11329Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:42:0427
11MD11443Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:5315
41MA11589Vededinský AlešJaroměř7801:44:341
8ZA11693Hejsková MichaelaHradec Králové7901:44:3718
9ZA11710Horáčková JanaOrel Studenec8501:46:3417
10ZA11845Sklenárová PetraSQS Nová Paka8301:48:2316
42MA1182Kořínek RomanROM Biker Hořice7401:48:231
11ZA1205Fendrychová JanaPraha8201:53:0515
12ZA12147Hejtmanová JanaSQS Vláknová optika a.s.7801:56:3614
12ZA121126Zhoufová JanaMICRORISC s.r.o.8201:56:3614

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Havlíček JanASK Slavia Praha7900:53:5635
2MA264Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:54:0631
3MA358Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:55:5827
4MA427Hanuš ZbyněkKerda Sport8500:57:1424
5MB522Jančík BořekSvartes Hořice6400:57:3622
6MB640Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:3320
7MB772Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:0819
8MA816Herda JanU.A.C Dobřichov8301:00:2018
9MA1067Malý JiříSKP Nymburk8001:01:5017
10MA11107Kupka MartinAK Štikov8201:02:3016
11MA1298Kožíšek PavelACC Brno7201:03:1915
12MB1338Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:2714
13MB1466Karlík MichalLoko Trutnov6401:04:4913
14MC15118Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:05:5512
15MC1628Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:0811
16MC1718Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:06:4710
17MA1876Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:07:129
18MA1977Vejvoda MichalJičín8201:07:318
19MA21102Šrůtek DavidBKL Machov8001:08:227
20MB2239Havlíček IvoLánov6601:08:316
21MD2391Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:08:435
22MB2426Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:08:454
23MA25121Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:08:463
24MB2635Soukup PetrSO RÁJ6601:09:192
25MD2796Chrisstoffels EricHotel pod Zvičinou4601:10:561

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB957Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:3635
2ZC2082Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:07:4131
3ZB4899Cermanová AlenaSK Doubravice7601:16:1827
4ZA5971Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:2524
5ZC72117Martinová EvaValteřice5801:22:5722
6ZA759Češíková EliškaSK Slatiňany8801:23:1420
7ZA8261Hanzlová VeronikaKER Team Praha8101:25:1619
8ZB866Mědílková Iva4allsport.cz Líbeznice7101:26:0018
9ZA8825Riedelová JanaLázně Bělohrad8401:27:3117
10ZC9013Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:28:3716
11ZC918Procházková IrenaTJ Háje5701:29:0415
12ZB9455Blahová JaroslavaBK Vísky6701:29:4814
13ZA9570Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:30:1413
14ZC10432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:36:5212
15ZC10517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:37:0911
16ZA111123Linhartová RomanaKumburský Újezd, Nová Paka8201:41:1110
17ZA112109Sůvová LenkaJiskra Hořice8401:41:139
18ZA11693Hejsková MichaelaHradec Králové7901:44:378
19ZA11710Horáčková JanaOrel Studenec8501:46:347
20ZA11845Sklenárová PetraSQS Nová Paka8301:48:236
21ZA1205Fendrychová JanaPraha8201:53:055
22ZA12147Hejtmanová JanaSQS Vláknová optika a.s.7801:56:364
22ZA121126Zhoufová JanaMICRORISC s.r.o.8201:56:364

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 87%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Jediný problém - doběh na Zvičinu po asfaltové silnici- hrozící kolize s auty a koly ! Jinak vše skvělé - díky !
jchroust
Mnohdy nejen hrozící - já i přítel jsme museli uskakovat do křoví (každý zvlášť :-)) To jindy ale nebývá, takže bych za to nevinila organizátory, ale neurvalé řidiče. Pořadatelům naopak patří díky za krásné originální poháry. Evina Kollertová
evakollertova
Téměř ideální podmínky nám poskytly pěkný sportovní zážitek. Zvičina je těžké "B". I ten závěr mezi auty a koly. Kladně hodnotím dopravu autobusem před závodem a občerstvení. Uvítal bych příště vyvěšení předběžných výsledků.
Ten závěr by chtělo aspoň na 15min zavřít - minimálně pro jeden směr. Já se taky prodíral mezi auty a zrovna řidiči chtěli dolu i nahoru ... Trasa pěkná, občerstvovačka fakt bodla! A za 50,- servis přímo luxusní!
honzaherda
Jsou nějaké fotky ze závodu?
radek.kahanek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód