hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy

23.4.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 23.4.2011
  • zobrazeno již 9x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

Bertholdovo náměstí, Horní Maršov
10:00 hodin
(juniorky a muži nad 70 let - trať 5 km, start Spálený Mlýn)

Přihlášky

do 30 minut před startem závodu na hřišti TJ Jiskra Horní Maršov

Startovné

80 Kč

Popis tratě

délka: 13 km
převýšení: 540 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiskra Horní Maršov
Jiří Javůrek
Horská 212
542 24 Svoboda nad Úpou
mobil 739 771 443

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

dvu@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
21.4.2012VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy86
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2159

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4825
Pechek František5321
Paulů Blanka5418
Lanta Jiří4418
Tichý Pavel6318
Tučný Jan4717
Mach Václav5517
Trnka Milan5616
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Šklíba Karel5014
Čipera Radek6414
Marek František4114
Ulich Petr6814
Mazač Jaroslav6814
Šimůnek Jan4913
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Linhart Miloš4413
Šteinc Ludvík4112
Vítek Miroslav7212
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Šmída Oldřich4811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Jirásková Eva6410
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Nečas Josef5810
Šrůtek Stanislav5810
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šesták Karel7110
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Kavan Ivan509
Vaněk Petr619
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Vagenknecht Roman758
Tůmová Eva698
Dostálek Petr678
Vimr Adolf438

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 23.04.2011, 23:12
  • zobrazeno již 1369x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ123Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:00:0070
2MJ1024Papík RomanAC Česká Lípa9200:59:4862
3MJ1825Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:04:2154
4MJ5926Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9301:31:4748

Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA249Havlíček JanASK Slavia Praha7900:51:2470
2MA350Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:52:4262
3MA451Kunst MichalSK Nové Město Nad Metují8000:53:0354
4MA752Berka MartinKozákov8500:57:0248
5MA953Berka RadimKozákov8200:58:1844
6MA1554Herda JanV.A.C.8301:02:3540
7MA1655Kožíšek PavelHořice7201:02:5938
8MA1956Polonský TomášVrchlabí8401:04:2836
9MA2157Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:04:4134
10MA2258Šplíchal JanTJ Starkoč8301:04:4832
11MA3259Šrůtek DavidBKL Machov8001:08:3930
12MA3660Schotner DavidJiskra Horní Maršov7801:13:3028
13MA3961Lhota AlešPivovar Miletín7801:14:0326
14MA4262Mašek PetrFC Vrchlabí7901:15:4724
15MA4363Rucker JakubBonbon Lhota8801:15:5322
16MA4464Šulc LubošTeam Pavlišov7601:16:2620
16MA4465Odvárka JiříJiskra Horní Maršov7701:16:2620
18MA4666Šedivý PavelSK Jánské Lázně7301:16:4816
19MA5767Rucker LukášMachovská Lhota7801:28:5014

Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB534Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:55:0870
2MB635Jančík BořekSvartes Hořice6400:55:4562
3MB836Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:4154
4MB1137Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:5748
5MB1438Tichý PavelAC Náchod6301:02:1844
6MB1739Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:03:5340
7MB2040Prokůpek AlešČSK SKI Jilemnice6601:04:3438
8MB2341Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:05:1136
9MB2442Novotný JiříKateřinky7101:05:4134
10MB2543Karlík MichalLoko Trutnov6401:06:0032
11MB2644Valenta MichalHZS Praha6201:06:1030
12MB2845Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7001:06:5628
13MB2946Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:07:0426
14MB3347Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:09:2824
15MB5048Dvořáček VáclavJiskra Horní Maršov6901:20:5322

Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1227Vaněk PetrAC Praha6101:00:2870
2MC3028Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:07:0862
3MC3429Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:11:3754
4MC3730Chroust JanKrásná Lípa6001:13:3748
5MC4031Malatín ŠtefanAAC Brno5501:14:5344
6MC5232Eppert RomanCanis Team5901:22:0640
7MC6033Rucker OldřichBonbon Lhota5501:32:2838

Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2715Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:3170
2MD3516Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:11:4462
3MD4817Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:17:1654
4MD4918Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:18:2648
5MD5119Groh StanislavAC Vrchlabí4601:21:3744
6MD5520Tučný JanMK Pardubice4701:25:4140
7MD5821Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:31:1538
8MD6222Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:39:0036

Muži E (trať 5 km, 260 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:31:0270
2ME33Marek FrantišekSK Hronov4100:32:2362
3ME44Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:34:5554
4ME55Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:5848

Juniorky (trať 5 km, 260 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ21Procházková MichaelaUSK Praha9500:31:2170

Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA476Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:16:5170
2ZA547Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:23:4062

Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1310Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:4470
2ZB3811Cermanová AlenaDoubravice7601:14:0062

Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC418Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:15:2870
2ZC569Procházková IrenaTJ Háje5701:26:5262

Ženy D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3112Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:07:1470
2ZD5313Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:23:3862
3ZD6114Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:35:1954

Trať 5 km, 260 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:31:0270
1ZJ21Procházková MichaelaUSK Praha9500:31:2170
2ME33Marek FrantišekSK Hronov4100:32:2362
3ME44Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:34:5554
4ME55Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:5848

Trať 13,6 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ123Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:00:0070
1MA249Havlíček JanASK Slavia Praha7900:51:2470
2MA350Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:52:4262
3MA451Kunst MichalSK Nové Město Nad Metují8000:53:0354
1MB534Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:55:0870
2MB635Jančík BořekSvartes Hořice6400:55:4562
4MA752Berka MartinKozákov8500:57:0248
3MB836Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:4154
5MA953Berka RadimKozákov8200:58:1844
2MJ1024Papík RomanAC Česká Lípa9200:59:4862
4MB1137Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:5748
1MC1227Vaněk PetrAC Praha6101:00:2870
1ZB1310Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:4470
5MB1438Tichý PavelAC Náchod6301:02:1844
6MA1554Herda JanV.A.C.8301:02:3540
7MA1655Kožíšek PavelHořice7201:02:5938
6MB1739Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:03:5340
3MJ1825Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:04:2154
8MA1956Polonský TomášVrchlabí8401:04:2836
7MB2040Prokůpek AlešČSK SKI Jilemnice6601:04:3438
9MA2157Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:04:4134
10MA2258Šplíchal JanTJ Starkoč8301:04:4832
8MB2341Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:05:1136
9MB2442Novotný JiříKateřinky7101:05:4134
10MB2543Karlík MichalLoko Trutnov6401:06:0032
11MB2644Valenta MichalHZS Praha6201:06:1030
1MD2715Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:3170
12MB2845Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7001:06:5628
13MB2946Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:07:0426
2MC3028Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:07:0862
1ZD3112Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:07:1470
11MA3259Šrůtek DavidBKL Machov8001:08:3930
14MB3347Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:09:2824
3MC3429Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:11:3754
2MD3516Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:11:4462
12MA3660Schotner DavidJiskra Horní Maršov7801:13:3028
4MC3730Chroust JanKrásná Lípa6001:13:3748
2ZB3811Cermanová AlenaDoubravice7601:14:0062
13MA3961Lhota AlešPivovar Miletín7801:14:0326
5MC4031Malatín ŠtefanAAC Brno5501:14:5344
1ZC418Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:15:2870
14MA4262Mašek PetrFC Vrchlabí7901:15:4724
15MA4363Rucker JakubBonbon Lhota8801:15:5322
16MA4465Odvárka JiříJiskra Horní Maršov7701:16:2620
16MA4464Šulc LubošTeam Pavlišov7601:16:2620
18MA4666Šedivý PavelSK Jánské Lázně7301:16:4816
1ZA476Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:16:5170
3MD4817Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:17:1654
4MD4918Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:18:2648
15MB5048Dvořáček VáclavJiskra Horní Maršov6901:20:5322
5MD5119Groh StanislavAC Vrchlabí4601:21:3744
6MC5232Eppert RomanCanis Team5901:22:0640
2ZD5313Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:23:3862
2ZA547Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:23:4062
6MD5520Tučný JanMK Pardubice4701:25:4140
2ZC569Procházková IrenaTJ Háje5701:26:5262
19MA5767Rucker LukášMachovská Lhota7801:28:5014
7MD5821Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:31:1538
4MJ5926Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9301:31:4748
7MC6033Rucker OldřichBonbon Lhota5501:32:2838
3ZD6114Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:35:1954
8MD6222Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:39:0036

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ123Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:00:0070
2MA249Havlíček JanASK Slavia Praha7900:51:2462
3MA350Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:52:4254
4MA451Kunst MichalSK Nové Město Nad Metují8000:53:0348
5MB534Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:55:0844
6MB635Jančík BořekSvartes Hořice6400:55:4540
7MA752Berka MartinKozákov8500:57:0238
8MB836Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:4136
9MA953Berka RadimKozákov8200:58:1834
10MJ1024Papík RomanAC Česká Lípa9200:59:4832
11MB1137Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:5730
12MC1227Vaněk PetrAC Praha6101:00:2828
13MB1438Tichý PavelAC Náchod6301:02:1826
14MA1554Herda JanV.A.C.8301:02:3524
15MA1655Kožíšek PavelHořice7201:02:5922
16MB1739Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:03:5320
17MJ1825Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:04:2118
18MA1956Polonský TomášVrchlabí8401:04:2816
19MB2040Prokůpek AlešČSK SKI Jilemnice6601:04:3414
20MA2157Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:04:4112
21MA2258Šplíchal JanTJ Starkoč8301:04:4810
22MB2341Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:05:118
23MB2442Novotný JiříKateřinky7101:05:416
24MB2543Karlík MichalLoko Trutnov6401:06:004
25MB2644Valenta MichalHZS Praha6201:06:102

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1310Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:4470
2ZD3112Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:07:1462
3ZB3811Cermanová AlenaDoubravice7601:14:0054
4ZC418Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:15:2848
5ZA476Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:16:5144
6ZD5313Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:23:3840
7ZA547Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:23:4038
8ZC569Procházková IrenaTJ Háje5701:26:5236
9ZD6114Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:35:1934

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Tradičně pěkný závod uspořádal Jirka Javůrek! Škoda poněkud slabší účasti. Moje fotky jsem dal na : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/VC_Krkonos_23_04_11/ ale doběhl jsem pozdě, takže se tam první nenajdou.
janherda
Áčko v ideálních podmínkách. Příjemná trasa běhu a sportovní akce v krásných Krkonoších. Díky pořadatelům za dopravu zpět. Chtěl bych to někdy v budoucnu zopakovat.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód