hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Zámecký běh Hejnovkou

9.4.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Zámecký běh Hejnovkou
  • datum konání: 9.4.2011
  • zobrazeno již 9x
  • pořadatel: Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

Zámecká ulice, Náchod
11:00 hodin

Přihlášky

restaurace Vatikán, Náchod, od 9:00 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

délka: 11,2 km
převýšení: 380 m
Trať závodu je vedena atraktivním prostředím zámeckého parku a přilehlými lesy. Tvoří ji jeden velký okruh s několika náročnými výběhy a převážně delšími mírnými seběhy. Povrch tvoří polní a lesní cesty a pěšiny, minimum asfaltu.

Ceny pro vítěze

věcné a finanční pro první 3 v kategorii
v absolutním pořadí bude oceněno deset mužů a čtyři ženy
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Wiesner
tel. 606 551 510

Závod je zařazen do Velké ceny východních Čech.

Internetové stránky

http://www.behwortega.hostuju.cz

E-mailová adresa

wortega@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.4.2012Zámecký běh Hejnovkou73

Statistika závodu Zámecký běh Hejnovkou

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 73

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šklíba Karel502
Vraštilová Miloslava562
Jirka Jan832
Zajac Leszek502
Lelek Vít502
Nečas Josef582
Marek František412
Trejbal Karel512
Šteinc Ludvík412
Kollertová Eva832
Ulich Petr682
Osoba Martin652
Beran Jan832
Šrůtek Stanislav582
Pechková Šárka562
Jirásková Eva642
Pavel Jan952
Šlechtová Marie522
Karlík Michal642
Linhart Miloš442
Sedláček František402
Šulc Luboš762
Žák Jiří712
Horáček Michal752
Šesták Karel712

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 09.04.2011, 20:11
  • zobrazeno již 1332x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1346Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:47:0835
2MJ2177Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:49:1831
3MJ6026Pošepný LadislavSK Nové Město nad Metují9300:57:5927

Muži A 20-39 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1935
2MA417Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:2231
3MA921Leszek JanWalbrzych8300:45:42-
4MA1041Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:2127
5MA1129Kruml KamilSpálené7200:46:2424
6MA1266Herda JanV.A.C.8300:46:2522
7MA14103Beran JanSpartak Police nad Metují8300:47:1720
8MA1510Kincl MarekBKL Machov7400:47:2719
9MA1628Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:47:2818
10MA17102Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:47:3617
11MA1843Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:47:5616
12MA2261Fichtner AdamRedpoint8500:49:3015
13MA2511Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:1314
14MA3191Hauschke OndřejŠarkán8700:51:4413
15MA3258Kalný PetrAtletika Chrudim8100:51:5012
16MA3778Berák PavelNáchod8200:52:4011
17MA4275Šulc RadekMoira Team Milovice7500:53:5310
18MA4413Švestka DavidRačí údolí8300:54:239
19MA4563Jirka JanSTAMP Náchod8300:54:348
20MA5349Šulc LubošTeam Pavlišov7600:56:337
21MA614Šplíchal JanTJ Starkoč8300:58:016
22MA6295Nejman OndřejAC Náchod8600:58:375
23MA67101Jankovský AlešPraha8601:01:364
24MA687Svoboda JiříNáchod8101:01:513

Muži B 40-49 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB223Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:1235
2MB347Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:1931
3MB539Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:3727
4MB657Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4524
5MB827Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:3022
6MB1996Osoba MartinLoko Meziměstí6500:48:0520
7MB2345Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:49:4119
8MB2499Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:50:0318
9MB2764Karlík MichalLoko Trutnov6400:51:0717
10MB2855Valenta MichalHZS Praha6200:51:1716
11MB3448Trnovský MiloslavHOBUK6500:52:1115
12MB3520Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:52:3114
13MB4736Dostálek PetrASPV Těchonín6700:54:5613
14MB7274Tomšů PetrMlýn Janderov6401:03:0012
15MB7868Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:06:2411
16MB8492Hauschke FrantišekHasiči Velká Ledhuje6501:09:0310

Muži C 50-59 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:2135
2MC2052Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:5931
3MC2632Klimeš JiříAC Náchod6100:50:1727
4MC3997Zelený LuděkAC Náchod6100:53:1224
5MC408Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:53:2022
6MC4173Bláha MilanAF Křovice5700:53:5020
7MC4815Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:1319
8MC583Kučera ZdeněkAC Náchod5500:57:5418
9MC8567Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5401:09:0617

Muži D 60-69 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3659Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:3435
2MD4662Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:54:3731
3MD5722Zajac LeszekWalbrzych5000:57:38-
4MD5970Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:5727
5MD6614Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:3124
6MD6976Groh StanislavAC Vrchlabí4601:01:5922
7MD8125Tučný JanMK Pardubice4701:07:3120
8MD825Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:08:1119
9MD83100Lelek VítČolek Červený Kostelec5001:08:3918
10MD8656Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:09:5717
11MD8860Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:4116
12MD9093Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:13:1415
13MD931Čepelka OldřichTima Liberec4801:21:2514

Muži E 70 let a starší (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6571Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:00:3935
2ME7337Marek FrantišekSK Hronov4101:04:0131
3ME9190Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:17:3127

Juniorky 19 let a mladší (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5198Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:56:2735

Ženy A 20-34 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3053Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:51:2835
2ZA3312Stružková HanaRačí údolí8300:52:0131
3ZA3879Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:53:0027
4ZA4350Stevens Jennifer RebeccaKer Team8400:53:59-
5ZA4933Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:1924
6ZA5542Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:57:1122
7ZA6294Přibylová KláraNáchod8800:58:3720
8ZA6418Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:1219
9ZA7072Stříhavková PetraAC Choceň7901:02:0318
10ZA7769Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:2217
11ZA8030Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:07:2116

Ženy B 35-44 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5138Mikulecká MarcelaSloupnice7300:56:2735
2ZB5465Cermanová AlenaDoubravice7600:56:4731
3ZB566Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:57:2127

Ženy C 45-54 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5024Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:5835
2ŽC7519Šefcová EvaSpartak Police6401:05:4231
3ŽC7635Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:0427
4ŽC9244Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6301:17:4624
5ŽC9440Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:2122

Ženy D 55 let a starší (trať 11,2 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2954Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:1835
2ZD7151Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3431
3ZD7480Vacková HanaSK Hronov5601:04:0927
4ZD792Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:06:4724
5ZD879Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:10:1922
6ZD8916Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:5920

Trať 11,2 km, 380 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1935
1MB223Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:1235
2MB347Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:1931
2MA417Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:2231
3MB539Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:3727
4MB657Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4524
1MC734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:2135
5MB827Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:3022
3MA921Leszek JanWalbrzych8300:45:42-
4MA1041Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:2127
5MA1129Kruml KamilSpálené7200:46:2424
6MA1266Herda JanV.A.C.8300:46:2522
1MJ1346Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:47:0835
7MA14103Beran JanSpartak Police nad Metují8300:47:1720
8MA1510Kincl MarekBKL Machov7400:47:2719
9MA1628Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:47:2818
10MA17102Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:47:3617
11MA1843Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:47:5616
6MB1996Osoba MartinLoko Meziměstí6500:48:0520
2MC2052Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:5931
2MJ2177Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:49:1831
12MA2261Fichtner AdamRedpoint8500:49:3015
7MB2345Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:49:4119
8MB2499Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:50:0318
13MA2511Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:1314
3MC2632Klimeš JiříAC Náchod6100:50:1727
9MB2764Karlík MichalLoko Trutnov6400:51:0717
10MB2855Valenta MichalHZS Praha6200:51:1716
1ZD2954Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:1835
1ZA3053Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:51:2835
14MA3191Hauschke OndřejŠarkán8700:51:4413
15MA3258Kalný PetrAtletika Chrudim8100:51:5012
2ZA3312Stružková HanaRačí údolí8300:52:0131
11MB3448Trnovský MiloslavHOBUK6500:52:1115
12MB3520Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:52:3114
1MD3659Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:3435
16MA3778Berák PavelNáchod8200:52:4011
3ZA3879Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:53:0027
4MC3997Zelený LuděkAC Náchod6100:53:1224
5MC408Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:53:2022
6MC4173Bláha MilanAF Křovice5700:53:5020
17MA4275Šulc RadekMoira Team Milovice7500:53:5310
4ZA4350Stevens Jennifer RebeccaKer Team8400:53:59-
18MA4413Švestka DavidRačí údolí8300:54:239
19MA4563Jirka JanSTAMP Náchod8300:54:348
2MD4662Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:54:3731
13MB4736Dostálek PetrASPV Těchonín6700:54:5613
7MC4815Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:1319
5ZA4933Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:1924
1ŽC5024Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:5835
1ŽJ5198Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:56:2735
1ZB5138Mikulecká MarcelaSloupnice7300:56:2735
20MA5349Šulc LubošTeam Pavlišov7600:56:337
2ZB5465Cermanová AlenaDoubravice7600:56:4731
6ZA5542Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:57:1122
3ZB566Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:57:2127
3MD5722Zajac LeszekWalbrzych5000:57:38-
8MC583Kučera ZdeněkAC Náchod5500:57:5418
4MD5970Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:5727
3MJ6026Pošepný LadislavSK Nové Město nad Metují9300:57:5927
21MA614Šplíchal JanTJ Starkoč8300:58:016
22MA6295Nejman OndřejAC Náchod8600:58:375
7ZA6294Přibylová KláraNáchod8800:58:3720
8ZA6418Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:1219
1ME6571Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:00:3935
5MD6614Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:3124
23MA67101Jankovský AlešPraha8601:01:364
24MA687Svoboda JiříNáchod8101:01:513
6MD6976Groh StanislavAC Vrchlabí4601:01:5922
9ZA7072Stříhavková PetraAC Choceň7901:02:0318
2ZD7151Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3431
14MB7274Tomšů PetrMlýn Janderov6401:03:0012
2ME7337Marek FrantišekSK Hronov4101:04:0131
3ZD7480Vacková HanaSK Hronov5601:04:0927
2ŽC7519Šefcová EvaSpartak Police6401:05:4231
3ŽC7635Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:0427
10ZA7769Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:2217
15MB7868Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:06:2411
4ZD792Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:06:4724
11ZA8030Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:07:2116
7MD8125Tučný JanMK Pardubice4701:07:3120
8MD825Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:08:1119
9MD83100Lelek VítČolek Červený Kostelec5001:08:3918
16MB8492Hauschke FrantišekHasiči Velká Ledhuje6501:09:0310
9MC8567Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5401:09:0617
10MD8656Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:09:5717
5ZD879Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:10:1922
11MD8860Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:4116
6ZD8916Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:5920
12MD9093Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:13:1415
3ME9190Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:17:3127
4ŽC9244Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6301:17:4624
13MD931Čepelka OldřichTima Liberec4801:21:2514
5ŽC9440Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:2122

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1935
2MB223Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:1231
3MB347Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:1927
4MA417Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:2224
5MB539Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:3722
6MB657Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4520
7MC734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:2119
8MB827Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:3018
9MA1041Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:2117
10MA1129Kruml KamilSpálené7200:46:2416
11MA1266Herda JanV.A.C.8300:46:2515
12MJ1346Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:47:0814
13MA14103Beran JanSpartak Police nad Metují8300:47:1713
14MA1510Kincl MarekBKL Machov7400:47:2712
15MA1628Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:47:2811
16MA17102Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:47:3610
17MA1843Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:47:569
18MB1996Osoba MartinLoko Meziměstí6500:48:058
19MC2052Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:597
20MJ2177Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:49:186
21MA2261Fichtner AdamRedpoint8500:49:305
22MB2345Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:49:414
23MB2499Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:50:033
24MA2511Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:132
25MC2632Klimeš JiříAC Náchod6100:50:171

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

opravdu super závod po všech stránkách,krásná trať perfektně značená,výborné zázemí i občerstvení už se těším na příští ročník
klusoe
Zahájení poháru moc pěkným závodem,ale dost těžkým na to,že to je béčko.Takhle super značená trať se vidí málokde.Organizace taky na jedničku,zkrátka samý plus.Dík pořadatelům Honza.
had 312
Skvělá trať! :-)a souhlasím s tím, že je to na "béčko" docela makačka ;-) Ája
adela.stranska
Náročná krosová trať všestranně prověří běžce. Baví mě poznávání okolí Náchoda. Díky pořadatelům za možnost setkání v tak hezkém prostředí. Občerstvení po závodě i prostředí Vatikánu je dobré.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód