hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

21.8.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 21.8.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Morava
11:00 hodin

Přihlášky

Sportovní Areál Snů, Dolní Morava
od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

300,- (přihlášení do 15.8.2010 - 200,-)
100,- (lidový běh)

Popis tratě

délka: 13 km / 5 km - hl. závod / juniorky, muži E a lidový běh
převýšení: 968 m / 520 m - hl. závod / juniorky, muži E a lidový běh

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 90.000,-
Věcné ceny věnované sponzory.

Tombola v hodnotě 50.000,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bude zajištěna doprava do Dolní Moravy.

Připravujeme opět bohatý kulturní program.

ZÁVOD JE KVALIFIKACÍ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Propozice ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/kralicak/

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník268
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3811

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šimůnek Jan4916
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Marek František4112
Keprtová Miloslava4812
Hrdina Pavel8812
Leszkow Petr4412
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Stránská Adéla9112
Pilgr Luděk7611
Šimůnková Zdena5811
Blaha Tomáš7611
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Klášterecký Tomáš8111
Šír Václav4811
Pečenka Libor6111
Král Jindřich7310
Pucholt Jiří5910
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Krejčí Stanislav639
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Šafář Jaroslav519
Vraštilová Miloslava569
Mališová Karla609
Žák Jiří719
Vévodová Martina909
Šrůtek Stanislav589
Jančařík Petr689
Hofmanová Veronika789
Šalplachta Jindřich479
Krupka Milan569
Vacarda Vladimír599
Horáček Michal759
Ožana Václav649
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.07.2011, 10:47
  • zobrazeno již 1190x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1488Frühauf PetrPSK Olymp Praha9101:04:28105
2MJ19272Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:4893
3MJ2094Štochl JanTJ Lokomotiva Teplice9201:05:0581
4MJ23165Schejbal OldřichAK Olymp Brno9101:05:3572
5MJ29296Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9201:07:0066
6MJ32181Gräf JakubDukla Liberec - DULI9101:07:3660
7MJ33159Kučinský JosefX-AIR Ostrava9101:07:5657
8MJ42236Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:09:0354
9MJ45288Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:10:1151
10MJ4695Lichý TomášSK Skialp Beskydy9401:10:2048
11MJ49280Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:11:1345
12MJ59142Voják MartinMílaři Domažlice9301:12:4342
13MJ6287Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9201:13:3739
14MJ72279Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9401:16:1936
15MJ84105Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9101:18:1233
16MJ87156Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9501:18:4830
17MJ97143Motl OndřejTJ Rumburk9401:21:2027
18MJ105227Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9301:22:1924
19MJ16768Müller DanielTJ Šumperk9301:35:5021

Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5189Kubešová PetraSK Jeseniova9100:35:16105
2ZJ731Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:1193
3ZJ9278Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník9300:36:3181
4ZJ11112Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:37:0872
5ZJ15171Ostrejšová KarolínaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:38:4866
6ZJ16114Klaclová ŠárkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:39:4160
7ZJ1871Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:40:1757
8ZJ2230Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:4854
9ZJ2841Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:43:4851
10ZJ41115Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:47:0648
11ZJ53263Kožíšková KristýnaSokol České Budějovic9600:55:4545

Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:56:47105
2MA264Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:2193
3MA313Blaha TomášAK Kroměříž7600:59:1781
4MA416Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:59:3872
5MA59Voják JiříMílaři Domažlice8800:59:5466
6MA626Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:00:5760
7MA7203Gerych DavidAK Kroměříž7701:01:3157
8MA8119Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:01:5154
9MA9153Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0651
10MA10176Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:02:1548
11MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:1845
12MA12107Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:5242
13MA15287Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8201:04:3439
14MA1619Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:04:3536
15MA18266Rexa MartinKERDA Team7901:04:4133
16MA24180Hamr JanAK Bílina8601:05:3730
17MA2897Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:2627
18MA30166Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:07:2724
19MA31179Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:2921
20MA34116Herda JanMytreneek cz8301:08:2018
21MA3528Rosenberg DavidMizuno World Sport8601:08:2715
22MA37135Tejchman JakubPSK Olymp Praha8801:08:3812
23MA446Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:279
24MA47144Zapalač MartinIvan Svědík Running Team8601:10:516
25MA50103Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:203
26MA5383Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:423
27MA5615Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8801:12:173
28MA58254Flegl VlastimilVrchlabí8601:12:343
29MA65177Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:14:103
30MA66141Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:14:473
31MA69293Bambas JosefFokoláre Brno7101:15:223
32MA7132Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7901:15:593
33MA75169Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:16:353
34MA76239Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:353
35MA81264Ehl PetrHO Komorni vytah LB7801:17:483
36MA83204Dvořák PavelFosa Prostějov8201:18:063
37MA86291Sehnal TomášKHB Radegast7301:18:453
38MA88295Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:033
39MA93216Clemenz SilvioPSV Zittau7901:20:12-
40MA94197Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:20:333
41MA99256Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:21:303
42MA100101Hubáček PavelSporton Šumperk7601:21:353
43MA101154Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:21:453
44MA102149Vizner MarekHorolezecký oddíl Holešov7201:21:523
45MA103292Sichálek TomášH.O. Holešov7301:21:563
46MA104253Jirka JanSTAMP Náchod8301:22:153
47MA114168Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:24:153
48MA117212Adamec TomášLetohrad8501:24:473
49MA118150Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7401:24:513
50MA11949Baják MarekTJ Sokol Velké Bílovice7201:25:123
51MA121163Černý MiroslavKrálíky7401:25:303
52MA122297Bednařík MartinSádlík - nábytek7201:25:393
53MA126208Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7101:25:593
54MA127199Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:083
55MA12865Hejl JakubAVP, viking.cz8901:26:443
56MA13121Šulc LubošTeam Pavlišov7601:27:113
57MA13393Marhold PetrChoceň7801:27:153
58MA134158Sedláček TomášMAKA sport Moravská Třebová7101:27:203
59MA13669Marhold LubošChoceň7701:27:433
60MA137226Odstrčilík TomášMartinice8301:28:463
61MA140134Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:29:383
62MA141102Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:29:593
63MA142160Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:30:323
64MA146161Neset TomášHO Horal Rýmařov7701:31:273
65MA151124Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:32:433
66MA153222Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:33:143
67MA157196Hájek VáclavČeská Třebová9001:33:463
68MA159274Sejkora PatrikLanškroun7801:33:573
69MA160167Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:34:113
70MA173229Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8001:37:583
71MA175162Havelka MiloslavMAKA sport Moravská Třebová8001:38:243
72MA17848Nikodým LukášTJ Šumperk8001:39:453
73MA179173Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:39:463
74MA182152Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:40:493
75MA194140Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:153
76MA1953Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:45:223
77MA19659Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:45:273
78MA19954Střecha Martin-7301:47:043
79MA203209Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:48:133
80MA207108Kraus JiříAČR Jindřichův Hradec7301:50:033
-MA-27Kořán JakubTJ Tartan Železná Ruda88DNF-
-MA-43Bombera JiříMěstečko Trnávka85DNF-
-MA-99Jendrišák MilanBK Bludoveček82DNF-
-MA-136Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí84DNF-

Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1361Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:57105
2MB2179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1493
3MB2242Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:2481
4MB2647Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:05:4572
5MB27207Beshir ErvinAdidas Team6701:05:5466
6MB4191Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:08:5360
7MB5470Ducháček JanÚstí nad Orlicí6801:12:0057
8MB60157Malina LiborMaraton Klub Kladno7001:12:4654
9MB63273Mihulka JindřichLogitron7001:13:5151
10MB67282Kaván LubomírChřibská6101:14:4848
11MB68259Rončák JanFortex SKI Moravský Beroun6701:15:0745
12MB73232Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:16:3042
13MB77128Valenta MichalPraha 46201:16:3639
14MB109190Marhan MilanHO Banka Praha6801:23:3136
15MB110133Černoch JiříTrisk Olomouc6701:23:4633
16MB113252Klimeš JiříAC Náchod6101:24:0030
17MB12085Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:25:2427
18MB123184Haničinec IvoBS Slopné6701:25:4424
19MB129172Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:5121
20MB130155Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:26:5718
21MB132185Kunčar VítCRAFT TEAM Luhačovice6601:27:1315
22MB135194Březina RadomírOstrava6701:27:3612
23MB143195Valtera PetrHradec Králové6701:30:329
24MB152174Ranš SlavojČernošice6201:32:546
25MB158238Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:33:553
26MB162121Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:34:303
27MB174294Žofka PavelAlpa Ostrava6901:38:173
28MB187200Janovský ZdeněkStrání6501:42:183
29MB191120Šulc JiříChřibská6201:44:333
30MB197122Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:45:433

Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1762Smrčka MilošBK Říčany5401:04:39105
2MC2529Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:3893
3MC4066Kolínek FrantišekAK Perná5601:08:4781
4MC48137Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5301:10:5572
5MC52127Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:11:3866
6MC5752Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:12:2460
7MC74145Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:16:3157
8MC7863Gombita JosefLoučná 9565801:16:5354
9MC8274Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:18:0451
10MC85147Jindra DavidFit Club Hájek6001:18:1948
11MC90109Hamerník JanFit Club Hájek5501:19:1845
12MC96235Štoček MichalSKI Jilemnice6001:21:0342
13MC11144Bombera JiříMoravská Třebová5501:23:4939
14MC112230Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:23:5836
15MC11690Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:4633
16MC124260Hrdina VilémPraha 85601:25:4530
17MC138215Clemenz HeimoConnex Zittau5901:29:19-
18MC13933Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:29:28-
19MC14750Zoubek KarelVanovice6001:31:3327
20MC15645Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:33:4524
21MC16680Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:35:5021
22MC169170Šebek JindřichFort SMC Ustí nad Orlicí5601:36:4618
23MC17658Krupka MilanTJ Rumburk5601:38:5315
24MC177289Eppert RomanCanis Team5901:39:1212
25MC18076Leszkow JosefMK Hlinsko5101:40:029
26MC18160Kašpar JiříŠumperk5301:40:076
27MC190285Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:43:413
28MC198286Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:46:143
29MC201118Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:193
30MC20255Růžička KarelČeská Ves5601:47:433
31MC20835Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:50:443
32MC212233Mařík JiříEKOFAS Ostrava5502:10:093
33MC213290Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5202:10:583

Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5539Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:12:02105
2MD7038Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:4393
3MD80125Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:17:2581
4MD9524Tempír FrantišekSokol Štíty4901:20:5372
5MD14457Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:30:3666
6MD14520Červ MiloslavAtletika Polička5001:31:1260
7MD14922Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:31:5057
8MD17078Leszkow PetrMK Hlinsko4401:37:0954
9MD17240Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:37:5151
10MD189104Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:43:2948
11MD200231Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:47:1545
12MD2101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:57:3242
13MD211111Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4902:02:0039

Muži E (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3886Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:23105
2ME4234Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:5493
3ME51164Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:52:0981
4ME56129Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:0872
5ME5756Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:58:5666

Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36175Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8001:08:31105
2ZA39106Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8101:08:4493
3ZA43183Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:09:2481
4ZA6112Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:1172
5ZA64202Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:13:5666
6ZA92178Havlová PetraBK Říčany7601:19:4260
7ZA985Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:21:2457
8ZA10798Vévodová MartinaAK Perná9001:22:4454
9ZA10818Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:5551
10ZA115250Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7701:24:4148
11ZA15492Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8601:33:2345
12ZA155228Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:33:3942
13ZA17146Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:37:1439
14ZA18496Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:41:0736
15ZA185123Záveská AnnaOB Česká Třebová8801:41:1733
16ZA18614Stříhavková PetraAC Choceň7901:41:4730
17ZA193139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:45:1527
-ZA-100Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77DNF-

Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3811Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:08:42105
2ZB5110Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:2893
3ZB89126Kynčlová DagmarJilemnice7201:19:1081
4ZB9117Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:19:3472
5ZB148138Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:31:3666
6ZB16389Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:34:5960
7ZB164188Matalová JanaOstrava7301:35:3357
8ZB16553Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:35:4354

Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC106146Mališová KarlaFit Club Hájek6001:22:36105
2ZC125117Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:5393
3ZC15077Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:5981
4ZC16184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:34:1972
5ZC168151Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6401:36:3266
6ZC1922Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:3560
7ZC204110Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:48:4057
8ZC20575Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:49:1654
-ZC-37Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-

Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD797Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:04105
2ZD18367Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:41:0193
3ZD18851Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:4081
4ZD206242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:49:5072
5ZD209206Cupalová EvaSokol Bučovice4701:55:3066

Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1191Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:30:55-
2LB2255Kostecký JanTJ Šumperk9100:32:27-
3LB3284Kautz RobertFenix ski Team Jeseník9400:33:17-
4LB4221Kubíček JakubCK Stará Ves9100:34:22-
5LB636Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:35:28-
6LB8267Živný MarekOrel Orlice9100:36:19-
7LB10275Špaček JiříHS Dolní Morava6400:36:51-
8LB12281Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:37:12-
9LB13244Pastor Daniel-9900:38:01-
10LB14283Schreier JakubFenix SKI Jeseník9600:38:45-
11LB17251Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:39:51-
12LB19243Pastor Patrik-0100:41:31-
13LB20246Pastor Richard-7100:41:32-
14LB21258Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:41:47-
15LB23193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:17-
16LB24241Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:43-
17LB25219Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:42:49-
18LB26130Kyncl JiříČeská Třebová5800:42:58-
18LB26220Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:42:58-
20LB29198Černoch MichalDlouhoňovice7700:44:00-
21LB30182Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:09-
22LB3182Stříhavka JindřichAC Choceň0000:44:18-
23LB3281Stříhavka JindřichAC Choceň7100:44:19-
24LB3325Brzobohatý VáclavAŠMB oddíl plavání9800:45:02-
25LB34234Štočková VěraSKI Jilemnice6100:45:48-
26LB35248Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:45:50-
27LB36211Pešek KamilKameničky8000:46:02-
28LB37218Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:46:08-
29LB39245Pastor David-0200:46:34-
30LB40217Dresler RomanLanškroun8100:46:47-
31LB43240Supík SvatoplukHella Mohelnice6700:47:54-
32LB44192Dufek TomášPardubice7200:48:26-
33LB45113Šamberger Karel-5800:48:41-
34LB46257Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:48:44-
35LB4772Divišová AliceŠumperk7100:49:04-
36LB48131Kyncl JanČeská Třebová8200:49:17-
37LB49249Šantavý ZbyněkRS ISCAR s.r.o8000:51:32-
38LB50262Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:52:00-
39LB52214Doležalová HelenaAtletika Zábřeh7000:53:59-
40LB54132Šejnoha PavelČeská Třebová8200:57:33-
41LB55210Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:57:58-
42LB58261Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:06:29-
43LB59265Vacardová Alice- 01:06:30-
44LB60237Havlíčková Libuše-5501:08:14-
45LB61223Pucholtová AlenaUnhošť6501:12:49-
46LB62224Pucholt JakubUnhošť0101:14:48-
47LB63213Chroust JanKrásná Lípa6001:17:53-
48LB64205Vévodová DanielaAK Perná6501:20:18-
49LB65225Pucholtová LenkaUnhošť9201:21:47-
50LB66268Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:26:20-
51LB67270Matyáš MartinZŠ Dolní Dobrouč8501:26:23-
52LB68269Maixnerová Jana-8601:27:20-
53LB69186Brzobohatá MartinaISCAR7801:27:38-
54LB70187Brzobohatá EliškaISCAR0401:27:39-
55LB71277Petráš Martin-9701:27:52-
56LB72276Kubíček Milan-9101:27:54-
-LB-201Pikorová Blanka-60DNF-
-LB-271Kalousek MilanAK Sokolov62DNF-

Trať 5 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1191Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:30:55-
2LB2255Kostecký JanTJ Šumperk9100:32:27-
3LB3284Kautz RobertFenix ski Team Jeseník9400:33:17-
4LB4221Kubíček JakubCK Stará Ves9100:34:22-
1ZJ5189Kubešová PetraSK Jeseniova9100:35:16105
5LB636Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:35:28-
2ZJ731Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:1193
6LB8267Živný MarekOrel Orlice9100:36:19-
3ZJ9278Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník9300:36:3181
7LB10275Špaček JiříHS Dolní Morava6400:36:51-
4ZJ11112Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:37:0872
8LB12281Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:37:12-
9LB13244Pastor Daniel-9900:38:01-
10LB14283Schreier JakubFenix SKI Jeseník9600:38:45-
5ZJ15171Ostrejšová KarolínaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:38:4866
6ZJ16114Klaclová ŠárkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:39:4160
11LB17251Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:39:51-
7ZJ1871Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:40:1757
12LB19243Pastor Patrik-0100:41:31-
13LB20246Pastor Richard-7100:41:32-
14LB21258Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:41:47-
8ZJ2230Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:4854
15LB23193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:17-
16LB24241Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:43-
17LB25219Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:42:49-
18LB26220Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:42:58-
18LB26130Kyncl JiříČeská Třebová5800:42:58-
9ZJ2841Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:43:4851
20LB29198Černoch MichalDlouhoňovice7700:44:00-
21LB30182Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:09-
22LB3182Stříhavka JindřichAC Choceň0000:44:18-
23LB3281Stříhavka JindřichAC Choceň7100:44:19-
24LB3325Brzobohatý VáclavAŠMB oddíl plavání9800:45:02-
25LB34234Štočková VěraSKI Jilemnice6100:45:48-
26LB35248Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:45:50-
27LB36211Pešek KamilKameničky8000:46:02-
28LB37218Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:46:08-
1ME3886Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:23105
29LB39245Pastor David-0200:46:34-
30LB40217Dresler RomanLanškroun8100:46:47-
10ZJ41115Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:47:0648
2ME4234Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:5493
31LB43240Supík SvatoplukHella Mohelnice6700:47:54-
32LB44192Dufek TomášPardubice7200:48:26-
33LB45113Šamberger Karel-5800:48:41-
34LB46257Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:48:44-
35LB4772Divišová AliceŠumperk7100:49:04-
36LB48131Kyncl JanČeská Třebová8200:49:17-
37LB49249Šantavý ZbyněkRS ISCAR s.r.o8000:51:32-
38LB50262Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:52:00-
3ME51164Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:52:0981
39LB52214Doležalová HelenaAtletika Zábřeh7000:53:59-
11ZJ53263Kožíšková KristýnaSokol České Budějovic9600:55:4545
40LB54132Šejnoha PavelČeská Třebová8200:57:33-
41LB55210Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:57:58-
4ME56129Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:0872
5ME5756Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:58:5666
42LB58261Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:06:29-
43LB59265Vacardová Alice- 01:06:30-
44LB60237Havlíčková Libuše-5501:08:14-
45LB61223Pucholtová AlenaUnhošť6501:12:49-
46LB62224Pucholt JakubUnhošť0101:14:48-
47LB63213Chroust JanKrásná Lípa6001:17:53-
48LB64205Vévodová DanielaAK Perná6501:20:18-
49LB65225Pucholtová LenkaUnhošť9201:21:47-
50LB66268Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:26:20-
51LB67270Matyáš MartinZŠ Dolní Dobrouč8501:26:23-
52LB68269Maixnerová Jana-8601:27:20-
53LB69186Brzobohatá MartinaISCAR7801:27:38-
54LB70187Brzobohatá EliškaISCAR0401:27:39-
55LB71277Petráš Martin-9701:27:52-
56LB72276Kubíček Milan-9101:27:54-

Trať 13 km, 963 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:56:47105
2MA264Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:2193
3MA313Blaha TomášAK Kroměříž7600:59:1781
4MA416Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:59:3872
5MA59Voják JiříMílaři Domažlice8800:59:5466
6MA626Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:00:5760
7MA7203Gerych DavidAK Kroměříž7701:01:3157
8MA8119Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:01:5154
9MA9153Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0651
10MA10176Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:02:1548
11MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:1845
12MA12107Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:5242
1MB1361Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:57105
1MJ1488Frühauf PetrPSK Olymp Praha9101:04:28105
13MA15287Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8201:04:3439
14MA1619Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:04:3536
1MC1762Smrčka MilošBK Říčany5401:04:39105
15MA18266Rexa MartinKERDA Team7901:04:4133
2MJ19272Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:4893
3MJ2094Štochl JanTJ Lokomotiva Teplice9201:05:0581
2MB2179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1493
3MB2242Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:2481
4MJ23165Schejbal OldřichAK Olymp Brno9101:05:3572
16MA24180Hamr JanAK Bílina8601:05:3730
2MC2529Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:3893
4MB2647Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:05:4572
5MB27207Beshir ErvinAdidas Team6701:05:5466
17MA2897Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:2627
5MJ29296Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9201:07:0066
18MA30166Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:07:2724
19MA31179Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:2921
6MJ32181Gräf JakubDukla Liberec - DULI9101:07:3660
7MJ33159Kučinský JosefX-AIR Ostrava9101:07:5657
20MA34116Herda JanMytreneek cz8301:08:2018
21MA3528Rosenberg DavidMizuno World Sport8601:08:2715
1ZA36175Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8001:08:31105
22MA37135Tejchman JakubPSK Olymp Praha8801:08:3812
1ZB3811Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:08:42105
2ZA39106Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8101:08:4493
3MC4066Kolínek FrantišekAK Perná5601:08:4781
6MB4191Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:08:5360
8MJ42236Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:09:0354
3ZA43183Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:09:2481
23MA446Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:279
9MJ45288Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:10:1151
10MJ4695Lichý TomášSK Skialp Beskydy9401:10:2048
24MA47144Zapalač MartinIvan Svědík Running Team8601:10:516
4MC48137Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5301:10:5572
11MJ49280Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:11:1345
25MA50103Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:203
2ZB5110Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:2893
5MC52127Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:11:3866
26MA5383Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:423
7MB5470Ducháček JanÚstí nad Orlicí6801:12:0057
1MD5539Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:12:02105
27MA5615Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8801:12:173
6MC5752Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:12:2460
28MA58254Flegl VlastimilVrchlabí8601:12:343
12MJ59142Voják MartinMílaři Domažlice9301:12:4342
8MB60157Malina LiborMaraton Klub Kladno7001:12:4654
4ZA6112Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:1172
13MJ6287Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9201:13:3739
9MB63273Mihulka JindřichLogitron7001:13:5151
5ZA64202Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:13:5666
29MA65177Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:14:103
30MA66141Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:14:473
10MB67282Kaván LubomírChřibská6101:14:4848
11MB68259Rončák JanFortex SKI Moravský Beroun6701:15:0745
31MA69293Bambas JosefFokoláre Brno7101:15:223
2MD7038Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:4393
32MA7132Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7901:15:593
14MJ72279Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9401:16:1936
12MB73232Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:16:3042
7MC74145Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:16:3157
33MA75169Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:16:353
34MA76239Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:353
13MB77128Valenta MichalPraha 46201:16:3639
8MC7863Gombita JosefLoučná 9565801:16:5354
1ZD797Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:04105
3MD80125Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:17:2581
35MA81264Ehl PetrHO Komorni vytah LB7801:17:483
9MC8274Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:18:0451
36MA83204Dvořák PavelFosa Prostějov8201:18:063
15MJ84105Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9101:18:1233
10MC85147Jindra DavidFit Club Hájek6001:18:1948
37MA86291Sehnal TomášKHB Radegast7301:18:453
16MJ87156Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9501:18:4830
38MA88295Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:033
3ZB89126Kynčlová DagmarJilemnice7201:19:1081
11MC90109Hamerník JanFit Club Hájek5501:19:1845
4ZB9117Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:19:3472
6ZA92178Havlová PetraBK Říčany7601:19:4260
39MA93216Clemenz SilvioPSV Zittau7901:20:12-
40MA94197Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:20:333
4MD9524Tempír FrantišekSokol Štíty4901:20:5372
12MC96235Štoček MichalSKI Jilemnice6001:21:0342
17MJ97143Motl OndřejTJ Rumburk9401:21:2027
7ZA985Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:21:2457
41MA99256Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:21:303
42MA100101Hubáček PavelSporton Šumperk7601:21:353
43MA101154Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:21:453
44MA102149Vizner MarekHorolezecký oddíl Holešov7201:21:523
45MA103292Sichálek TomášH.O. Holešov7301:21:563
46MA104253Jirka JanSTAMP Náchod8301:22:153
18MJ105227Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9301:22:1924
1ZC106146Mališová KarlaFit Club Hájek6001:22:36105
8ZA10798Vévodová MartinaAK Perná9001:22:4454
9ZA10818Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:5551
14MB109190Marhan MilanHO Banka Praha6801:23:3136
15MB110133Černoch JiříTrisk Olomouc6701:23:4633
13MC11144Bombera JiříMoravská Třebová5501:23:4939
14MC112230Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:23:5836
16MB113252Klimeš JiříAC Náchod6101:24:0030
47MA114168Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:24:153
10ZA115250Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7701:24:4148
15MC11690Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:4633
48MA117212Adamec TomášLetohrad8501:24:473
49MA118150Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7401:24:513
50MA11949Baják MarekTJ Sokol Velké Bílovice7201:25:123
17MB12085Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:25:2427
51MA121163Černý MiroslavKrálíky7401:25:303
52MA122297Bednařík MartinSádlík - nábytek7201:25:393
18MB123184Haničinec IvoBS Slopné6701:25:4424
16MC124260Hrdina VilémPraha 85601:25:4530
2ZC125117Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:5393
53MA126208Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7101:25:593
54MA127199Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:083
55MA12865Hejl JakubAVP, viking.cz8901:26:443
19MB129172Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:5121
20MB130155Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:26:5718
56MA13121Šulc LubošTeam Pavlišov7601:27:113
21MB132185Kunčar VítCRAFT TEAM Luhačovice6601:27:1315
57MA13393Marhold PetrChoceň7801:27:153
58MA134158Sedláček TomášMAKA sport Moravská Třebová7101:27:203
22MB135194Březina RadomírOstrava6701:27:3612
59MA13669Marhold LubošChoceň7701:27:433
60MA137226Odstrčilík TomášMartinice8301:28:463
17MC138215Clemenz HeimoConnex Zittau5901:29:19-
18MC13933Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:29:28-
61MA140134Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:29:383
62MA141102Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:29:593
63MA142160Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:30:323
23MB143195Valtera PetrHradec Králové6701:30:329
5MD14457Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:30:3666
6MD14520Červ MiloslavAtletika Polička5001:31:1260
64MA146161Neset TomášHO Horal Rýmařov7701:31:273
19MC14750Zoubek KarelVanovice6001:31:3327
5ZB148138Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:31:3666
7MD14922Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:31:5057
3ZC15077Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:5981
65MA151124Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:32:433
24MB152174Ranš SlavojČernošice6201:32:546
66MA153222Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:33:143
11ZA15492Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8601:33:2345
12ZA155228Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:33:3942
20MC15645Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:33:4524
67MA157196Hájek VáclavČeská Třebová9001:33:463
25MB158238Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:33:553
68MA159274Sejkora PatrikLanškroun7801:33:573
69MA160167Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:34:113
4ZC16184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:34:1972
26MB162121Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:34:303
6ZB16389Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:34:5960
7ZB164188Matalová JanaOstrava7301:35:3357
8ZB16553Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:35:4354
21MC16680Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:35:5021
19MJ16768Müller DanielTJ Šumperk9301:35:5021
5ZC168151Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6401:36:3266
22MC169170Šebek JindřichFort SMC Ustí nad Orlicí5601:36:4618
8MD17078Leszkow PetrMK Hlinsko4401:37:0954
13ZA17146Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:37:1439
9MD17240Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:37:5151
70MA173229Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8001:37:583
27MB174294Žofka PavelAlpa Ostrava6901:38:173
71MA175162Havelka MiloslavMAKA sport Moravská Třebová8001:38:243
23MC17658Krupka MilanTJ Rumburk5601:38:5315
24MC177289Eppert RomanCanis Team5901:39:1212
72MA17848Nikodým LukášTJ Šumperk8001:39:453
73MA179173Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:39:463
25MC18076Leszkow JosefMK Hlinsko5101:40:029
26MC18160Kašpar JiříŠumperk5301:40:076
74MA182152Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:40:493
2ZD18367Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:41:0193
14ZA18496Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:41:0736
15ZA185123Záveská AnnaOB Česká Třebová8801:41:1733
16ZA18614Stříhavková PetraAC Choceň7901:41:4730
28MB187200Janovský ZdeněkStrání6501:42:183
3ZD18851Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:4081
10MD189104Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:43:2948
27MC190285Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:43:413
29MB191120Šulc JiříChřibská6201:44:333
6ZC1922Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:3560
17ZA193139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:45:1527
75MA194140Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:153
76MA1953Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:45:223
77MA19659Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:45:273
30MB197122Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:45:433
28MC198286Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:46:143
78MA19954Střecha Martin-7301:47:043
11MD200231Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:47:1545
29MC201118Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:193
30MC20255Růžička KarelČeská Ves5601:47:433
79MA203209Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:48:133
7ZC204110Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:48:4057
8ZC20575Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:49:1654
4ZD206242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:49:5072
80MA207108Kraus JiříAČR Jindřichův Hradec7301:50:033
31MC20835Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:50:443
5ZD209206Cupalová EvaSokol Bučovice4701:55:3066
12MD2101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:57:3242
13MD211111Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4902:02:0039
32MC212233Mařík JiříEKOFAS Ostrava5502:10:093
33MC213290Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5202:10:583

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:56:47105
2MA264Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:2193
3MA313Blaha TomášAK Kroměříž7600:59:1781
4MA416Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:59:3872
5MA59Voják JiříMílaři Domažlice8800:59:5466
6MA626Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:00:5760
7MA7203Gerych DavidAK Kroměříž7701:01:3157
8MA8119Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:01:5154
9MA9153Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0651
10MA10176Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:02:1548
11MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:1845
12MA12107Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:5242
13MB1361Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:5739
14MJ1488Frühauf PetrPSK Olymp Praha9101:04:2836
15MA15287Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8201:04:3433
16MA1619Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:04:3530
17MC1762Smrčka MilošBK Říčany5401:04:3927
18MA18266Rexa MartinKERDA Team7901:04:4124
19MJ19272Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:4821
20MJ2094Štochl JanTJ Lokomotiva Teplice9201:05:0518
21MB2179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1415
22MB2242Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:2412
23MJ23165Schejbal OldřichAK Olymp Brno9101:05:359
24MA24180Hamr JanAK Bílina8601:05:376
25MC2529Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:383

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36175Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8001:08:31105
2ZB3811Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:08:4293
3ZA39106Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8101:08:4481
4ZA43183Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:09:2472
5ZB5110Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:2866
6ZA6112Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:1160
7ZA64202Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:13:5657
8ZD797Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:0454
9ZB89126Kynčlová DagmarJilemnice7201:19:1051
10ZB9117Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:19:3448
11ZA92178Havlová PetraBK Říčany7601:19:4245
12ZA985Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:21:2442
13ZC106146Mališová KarlaFit Club Hájek6001:22:3639
14ZA10798Vévodová MartinaAK Perná9001:22:4436
15ZA10818Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:5533
16ZA115250Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7701:24:4130
17ZC125117Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:5327
18ZB148138Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:31:3624
19ZC15077Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:5921
20ZA15492Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8601:33:2318
21ZA155228Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:33:3915
22ZC16184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:34:1912
23ZB16389Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:34:599
24ZB164188Matalová JanaOstrava7301:35:336
25ZB16553Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:35:433

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Pár fotek z vyhlášení: http://elekol.rajce.idnes.cz/
elekol
V minulosti Králičák trpěl některými organizačními nedostatky, ale je vidět, že se pořadatelé hodně poučili, protože letos byla organizace opravdu 100%. Super závod.
rumpeak
Opět neuvěřitelně krásný závod, na který budu zase dlouho vzpomínat, k úplné spokojenosti chyběla snad jen nominace do Slovinska:)
ludek.pilgr
ANO, krásný závod to byl:-)
lubos.sulc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód