hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Janské Lázně - Černá hora

7.8.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 7.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně - kolonáda
13:00 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Janských Lázních, 9.00 – 11.30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka: 8,6 km
převýšení: 650 m
Trasa vede z kolonády směrem na Hofmanovy boudy a Černou horu. Běží se stále po silnici s asfaltovým povrchem.

Ceny pro vítěze

muži – absolutní pořadí: 2 000 – 1 500 – 1 000 – 800 – 500 Kč
ženy – absolutní pořadí: 2 000 – 1 000 – 800 – 500 – 100 Kč
juniorky, junioři, muži, muži-veteráni 40, 50, 60, 70 let, ženy, veteránky nad 35, nad 45 a nad 55 let: 500 – 300 – 200 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
tel. 602 152 296

Historie MČR v běhu do vrchu

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 5381

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4830
Pechek František5325
Marek František4124
Vašíček Martin7123
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Brunclík Ivo5820
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4819
Les Josef4719
Gombita Josef5819
Šír Václav4818
Šrůtek Stanislav5818
Bolehovský Pavel7117
Vimr Adolf4317
Groh Stanislav4617
Friebelová Eva6217
Čipera Radek6417
Smrčka Miloš5416
Tučný Jan4716
Paulů Blanka5416
Stránský Aleš6015
Pechek Petr8315
Plecháček Jiří4415
Hrnčíř Jaroslav4914
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Šesták Karel7114
Kůtek Vladimír5014
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Keprtová Miloslava4813
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Pešek Milan6013
Linhart Miloš4413
Tichý Pavel6313
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Tomíček Josef5912
Kubr Václav5512
Leszkow Petr4412
Vodička Jan4512
Kynčl Stanislav6412

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 07.08.2010, 22:28
  • zobrazeno již 1071x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1616Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:38:37105
2MJ1818Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9200:38:5793
3MJ1919Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:39:0981
4MJ2323Šmerda TomášFenix Jeseník9100:39:3172
5MJ2525Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:4266
6MJ2727Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:40:0060
7MJ3131Čech JanAC Syner Turnov9300:40:4057
8MJ3232Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:40:4454
9MJ5252Nekuža MilošAC Tepo Kladno9100:42:3751
10MJ6565Kubena ŠimonHSK Brecko9500:43:5448
11MJ6767Papík RomanAC Česká Lípa9200:43:5845
12MJ106106Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:49:3142
13MJ160159Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:56:0939

Muži A 20-39 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kreisinger JanAK Kroměříž8400:34:59105
2MA22Frei MartinAK Kroměříž8600:35:0793
3MA44Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3481
4MA55Bajza JakubAK Kroměříž9000:36:1072
5MA66Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:3366
6MA77Voják JiříMílaři Domažlice8800:36:5660
7MA88Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:2057
8MA99Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:37:3054
9MA1010Kořán JakubTJ Klatovy8800:37:4951
10MA1111Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:37:5248
11MA1212Novotný ViktorFenix Jeseník8200:38:1045
12MA1313Berka MartinKozákov8500:38:1742
13MA1414Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:2339
14MA1515Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:38:3036
15MA1717Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:5633
16MA2121Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:39:2430
17MA2222Šantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:39:2827
18MA2424Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, o.s.8200:39:4124
19MA2828Berka RadimKozákov8200:40:0321
20MA3030Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:40:3818
21MA3333Herda JanMytreneek8300:40:4615
22MA3434Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:40:5212
23MA3535Sokol JanTJ Sokolov8300:41:059
24MA3636Jiřička JaroslavDolní Kalná8900:41:136
25MA3737Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:213
26MA4141Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:41:313
27MA4242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:333
28MA4444Vavruška JiříBrno7800:41:463
29MA4545Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:41:473
30MA4646Pavlík VítGalaxi Team7300:41:483
31MA4949Oberländer JanSokol Senohraby7500:42:073
32MA5050Bolehovský PavelLOKO Trutnov7100:42:203
33MA5151Flegl VlastimilVrchlabí8600:42:293
34MA5858Krejsa TomášRenovak Rensport7700:43:233
35MA6060Pomikálek JosefStochov7500:43:313
36MA6969Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:44:383
37MA7171Mráček PavelBerfcola8300:45:033
38MA7373Krátký ZdeněkJanské Lázně7800:45:053
39MA7474Němec JanKolín7300:45:123
40MA7575Šplíchal JanTJ Starkoč8300:45:253
41MA8686Veselý PetrSquash Plzeň7300:46:503
42MA8787Vrága FilipAK Kroměříž8800:46:593
43MA9191Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:47:143
44MA9494Odvárko MichalKartouzy Valdice7400:47:453
45MA100100Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:463
46MA101101Prokop JanPSK Olymp-Kerteam7200:48:533
47MA103103Jirka JanSTAMP Náchod8300:49:123
48MA105105Houska JindřichHO Koudel7600:49:243
49MA108108Lhota AlešPivovar Miletín7800:49:453
50MA109109Nosek OndřejHorní Kalná9000:49:533
51MA114114Šulc LubošPavlišov7600:50:123
52MA118118Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:50:383
53MA120120Rücker JakubMachov-Lhota8800:50:593
54MA124124Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:51:283
55MA127127Štefek RichardSKI Skuhrov7400:51:463
56MA132132Kaňovský PetrBrno7600:52:403
57MA137137Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:53:233
58MA152152Sklenička PetrBD Kalgarta7400:55:043
59MA163162Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:56:353
60MA171170Mach JanHO Koudel7100:58:243
61MA185184Vařeka PavelLitovel-Orrero7501:01:133
62MA189188Hep PavelTenis centrum7701:02:433
63MA190189Svatoň JiříSK Čechovina Hořice8501:02:503
64MA193192Šulc PetrINS Atelier Náchod7801:03:303

Muži B 40-49 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Štefko RobertAK Kroměříž6800:35:19105
2MB2626Jančík BořekSvartes Hořice6400:39:4593
3MB2929Beshir ErvinAdidas Team6700:40:1081
4MB3838Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:2572
5MB3939Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:41:2666
6MB4747Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5560
7MB5353Šmíd PetrLoučná 9566900:42:5057
8MB5555Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:43:0554
9MB5757Jokel LubomírPalestra Praha6400:43:1851
10MB6363Koudelka JiříMT Bike Chvojkovice-Brod6800:43:4748
11MB6464Vaněk PetrAC Praha6100:43:5245
12MB7676Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:3842
13MB8080Vojtěch TomášJanské Lázně6500:45:5439
14MB9090Čipera RadekSK Radvanice6400:47:0736
15MB9595Frapša MichalTJ Kovo Praha6500:48:1433
16MB102102Jančařík PetrAAC Brno6800:49:0530
17MB119119Vařeka KarelŽamberk6500:50:5127
18MB128128Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:51:4724
19MB129129Valtera PetrHradec Králové6700:51:5421
20MB151151Kozák JanVinohradské šlapky6200:54:5818
21MB161160Silný JosefTrutnov6100:56:1515
22MB166165Řezáč VěroslavOlomouc6500:57:1412
23MB187186Silný KarelOpava6301:02:169
24MB198197Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:05:346
25MB207206Frýdl MiroslavHradec Králové6401:09:043

Muži C 50-59 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2020Smrčka MilošBK Říčany5400:39:15105
2MC4040Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:2893
3MC5656Kirsch PetrAK Most5600:43:0981
4MC5959Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:43:2772
5MC7070Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:0066
6MC7777Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:45:4360
7MC7878Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:4957
8MC8383Gombita JosefLoučná 9565800:46:2454
9MC8484Pospíšil AntonínTJ Tlučná6000:46:3651
10MC8585Flegl VlastimilBrtev5300:46:4448
11MC8888Hamerník JanÚvaly5500:47:0045
12MC104104Bříza VladimírKRB Chrudim5100:49:2142
13MC107107Havránek LadislavTJ Liga 100 Praha5600:49:4139
14MC111111Balcar PavelSokol SKI Skuhrov nad Bělou5600:50:0436
15MC113113Nečas JosefÚpice5800:50:0833
16MC116116Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:50:2330
17MC123123Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:51:1727
18MC126126Pur VáclavŠumperk5500:51:3824
19MC133133Mráček PavelTJ Sokol Mšeno5500:52:4121
20MC135135Skomorowski StanisławSBD Energetik Rybnik5700:53:01-
21MC146146Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:54:0018
22MC147147Sedlák JiříPřelouč5800:54:0415
23MC154153Říha JaroslavTenis Týnec nad Labem5300:55:3112
24MC172171Rücker OldřichBonbon Lhota5500:58:279
25MC176175Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:58:596
26MC177176Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:113
27MC181180Bakyta JánUnie běhů do vrchu SK5301:00:32-
28MC188187Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:02:293
29MC196195Kašpar JiříŠumperk5301:04:103
30MC201200Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:07:023
31MC203202Bajer MilanCafe Bajer Team5501:07:553
32MC210209Holina MiroslavPraha Zahradní Město5401:11:573
33MC214213Salači PetrSokol Opava5602:15:543

Muži D 60-69 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6666Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:55105
2MD7272Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:0493
3MD9999Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:4181
4MD122122Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:0872
5MD143143Procházka VáclavMaraton MK Seitl Ostrava4500:53:4866
6MD148148Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:1060
7MD159158Říha MiroslavSokol Sadská4500:56:0257
8MD168167Vodička JanMK Radslavice4500:57:5254
9MD173172Vyskočil JaromírSokol Kolín4600:58:3451
10MD174173Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:4148
11MD179178Tučný JanMK Pardubice4700:59:4345
12MD183182Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:00:3742
13MD191190Čech KarelKAK Praha4501:03:1139
14MD197196Málek ZdeněkAVC Praha4301:04:3236
15MD200199Plecháček JiříÚpice4401:06:3233
16MD204203Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:3930

Muži E 70 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME169168Kohout TomášKooperativa3700:58:02105
2ME178177Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:59:1893
3ME199198Culka VáclavLiga Kostelec nad Orlicí3501:06:2681
4ME208207Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:3672
5ME212211Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:24:2866
6ME213212Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:43:4560

Juniorky 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6262Beshirová CarmenSK Zdice9800:43:43105
2ŽJ8181Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:46:1893
3ŽJ8989Kubešová PetraZŠ Jeseniova Praha9100:47:0481
4ŽJ117117Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:50:2972
5ŽJ121121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:51:0366
6ŽJ136136Koucká ZuzanaSEBA9300:53:2060
7ŽJ158157Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:0057
8ŽJ162161Kožnarová KristýnaSKI Jilemnice9400:56:3154
9ŽJ164163Čížková BáraSKI Jilemnice9400:57:0851
10ŽJ165164Trojanová AnežkaSKI Jilemnice9200:57:0948
11ŽJ202201Řádová MartinaSpartak Vrchlabí9501:07:3845

Ženy A 20-34 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4848Bařinová MartinaAK Olymp Brno9000:42:04105
2ZA5454Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:43:0293
3ZA6161Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:43:3781
4ZA6868Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:44:0972
5ZA7979Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:45:5066
6ZA8282Janečková IvaSKLO Janeček8400:46:1960
7ZA9696Havlová PetraAlter Medin7600:48:1757
8ZA9797Pešinová JitkaHorní Branná7700:48:2954
9ZA9898Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:3351
10ZA110110Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:49:5848
11ZA115115Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:50:1345
12ZA125125Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:51:3142
13ZA130130Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:52:0239
14ZA134134Hřebíčková HanaTJ Šumperk7700:52:5136
15ZA139139Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:53:3733
16ZA140140Králová MichaelaSK Chotěboř7900:53:4130
17ZA144144Cermanová AlenaSK Doubravice7600:53:5127
18ZA145145Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:53:5824
19ZA149149Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:54:1421
20ZA155154Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:4318
21ZA206205Ježková GabrielaLetohrad7701:09:0315
22ZA209208Mráčková DanaTJ Sokol Mšeno8001:09:4912

Ženy B 35-44 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4343Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:41:41105
2ZB9292Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:47:1693
3ZB112112Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:50:0781
4ZB131131Krausová JaroslavaGlassman Teplice7500:52:0972
5ZB141141Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:53:4366
6ZB142142Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:53:4460
7ZB150150Mikulecká MarcelaSloupenice7300:54:2657
8ZB157156Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:5554
9ZB194193Mikšovská PetraSokol Kolín7301:04:0151

Ženy C 45-54 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC138138Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:53:27105
2ŽC153214Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:1793
3ŽC156155Procházková IrenaTJ Háje5700:55:4581
4ŽC167166Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:57:2472
5ŽC170169Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1766
6ŽC175174Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:58:4860
7ŽC192191Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:03:1457
8ŽC195194Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:0254
9ŽC205204Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:09:0251
10ŽC211210Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:4448

Ženy D 55 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9393Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:21105
2ZD180179Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:2693
3ZD182181Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:00:3481
4ZD184183Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:00:5172
5ZD186185Kašová AnnaBarnex Sport5401:01:2766

Trať 8,6 km, 650 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kreisinger JanAK Kroměříž8400:34:59105
2MA22Frei MartinAK Kroměříž8600:35:0793
1MB33Štefko RobertAK Kroměříž6800:35:19105
3MA44Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3481
4MA55Bajza JakubAK Kroměříž9000:36:1072
5MA66Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:3366
6MA77Voják JiříMílaři Domažlice8800:36:5660
7MA88Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:2057
8MA99Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:37:3054
9MA1010Kořán JakubTJ Klatovy8800:37:4951
10MA1111Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:37:5248
11MA1212Novotný ViktorFenix Jeseník8200:38:1045
12MA1313Berka MartinKozákov8500:38:1742
13MA1414Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:2339
14MA1515Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:38:3036
1MJ1616Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:38:37105
15MA1717Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:5633
2MJ1818Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9200:38:5793
3MJ1919Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:39:0981
1MC2020Smrčka MilošBK Říčany5400:39:15105
16MA2121Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:39:2430
17MA2222Šantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:39:2827
4MJ2323Šmerda TomášFenix Jeseník9100:39:3172
18MA2424Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, o.s.8200:39:4124
5MJ2525Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:4266
2MB2626Jančík BořekSvartes Hořice6400:39:4593
6MJ2727Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:40:0060
19MA2828Berka RadimKozákov8200:40:0321
3MB2929Beshir ErvinAdidas Team6700:40:1081
20MA3030Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:40:3818
7MJ3131Čech JanAC Syner Turnov9300:40:4057
8MJ3232Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:40:4454
21MA3333Herda JanMytreneek8300:40:4615
22MA3434Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:40:5212
23MA3535Sokol JanTJ Sokolov8300:41:059
24MA3636Jiřička JaroslavDolní Kalná8900:41:136
25MA3737Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:213
4MB3838Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:2572
5MB3939Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:41:2666
2MC4040Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:2893
26MA4141Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:41:313
27MA4242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:333
1ZB4343Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:41:41105
28MA4444Vavruška JiříBrno7800:41:463
29MA4545Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:41:473
30MA4646Pavlík VítGalaxi Team7300:41:483
6MB4747Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5560
1ZA4848Bařinová MartinaAK Olymp Brno9000:42:04105
31MA4949Oberländer JanSokol Senohraby7500:42:073
32MA5050Bolehovský PavelLOKO Trutnov7100:42:203
33MA5151Flegl VlastimilVrchlabí8600:42:293
9MJ5252Nekuža MilošAC Tepo Kladno9100:42:3751
7MB5353Šmíd PetrLoučná 9566900:42:5057
2ZA5454Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:43:0293
8MB5555Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:43:0554
3MC5656Kirsch PetrAK Most5600:43:0981
9MB5757Jokel LubomírPalestra Praha6400:43:1851
34MA5858Krejsa TomášRenovak Rensport7700:43:233
4MC5959Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:43:2772
35MA6060Pomikálek JosefStochov7500:43:313
3ZA6161Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:43:3781
1ŽJ6262Beshirová CarmenSK Zdice9800:43:43105
10MB6363Koudelka JiříMT Bike Chvojkovice-Brod6800:43:4748
11MB6464Vaněk PetrAC Praha6100:43:5245
10MJ6565Kubena ŠimonHSK Brecko9500:43:5448
1MD6666Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:55105
11MJ6767Papík RomanAC Česká Lípa9200:43:5845
4ZA6868Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:44:0972
36MA6969Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:44:383
5MC7070Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:0066
37MA7171Mráček PavelBerfcola8300:45:033
2MD7272Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:0493
38MA7373Krátký ZdeněkJanské Lázně7800:45:053
39MA7474Němec JanKolín7300:45:123
40MA7575Šplíchal JanTJ Starkoč8300:45:253
12MB7676Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:3842
6MC7777Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:45:4360
7MC7878Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:4957
5ZA7979Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:45:5066
13MB8080Vojtěch TomášJanské Lázně6500:45:5439
2ŽJ8181Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:46:1893
6ZA8282Janečková IvaSKLO Janeček8400:46:1960
8MC8383Gombita JosefLoučná 9565800:46:2454
9MC8484Pospíšil AntonínTJ Tlučná6000:46:3651
10MC8585Flegl VlastimilBrtev5300:46:4448
41MA8686Veselý PetrSquash Plzeň7300:46:503
42MA8787Vrága FilipAK Kroměříž8800:46:593
11MC8888Hamerník JanÚvaly5500:47:0045
3ŽJ8989Kubešová PetraZŠ Jeseniova Praha9100:47:0481
14MB9090Čipera RadekSK Radvanice6400:47:0736
43MA9191Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:47:143
2ZB9292Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:47:1693
1ZD9393Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:21105
44MA9494Odvárko MichalKartouzy Valdice7400:47:453
15MB9595Frapša MichalTJ Kovo Praha6500:48:1433
7ZA9696Havlová PetraAlter Medin7600:48:1757
8ZA9797Pešinová JitkaHorní Branná7700:48:2954
9ZA9898Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:3351
3MD9999Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:4181
45MA100100Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:463
46MA101101Prokop JanPSK Olymp-Kerteam7200:48:533
16MB102102Jančařík PetrAAC Brno6800:49:0530
47MA103103Jirka JanSTAMP Náchod8300:49:123
12MC104104Bříza VladimírKRB Chrudim5100:49:2142
48MA105105Houska JindřichHO Koudel7600:49:243
12MJ106106Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:49:3142
13MC107107Havránek LadislavTJ Liga 100 Praha5600:49:4139
49MA108108Lhota AlešPivovar Miletín7800:49:453
50MA109109Nosek OndřejHorní Kalná9000:49:533
10ZA110110Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:49:5848
14MC111111Balcar PavelSokol SKI Skuhrov nad Bělou5600:50:0436
3ZB112112Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:50:0781
15MC113113Nečas JosefÚpice5800:50:0833
51MA114114Šulc LubošPavlišov7600:50:123
11ZA115115Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:50:1345
16MC116116Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:50:2330
4ŽJ117117Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:50:2972
52MA118118Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:50:383
17MB119119Vařeka KarelŽamberk6500:50:5127
53MA120120Rücker JakubMachov-Lhota8800:50:593
5ŽJ121121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:51:0366
4MD122122Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:0872
17MC123123Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:51:1727
54MA124124Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:51:283
12ZA125125Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:51:3142
18MC126126Pur VáclavŠumperk5500:51:3824
55MA127127Štefek RichardSKI Skuhrov7400:51:463
18MB128128Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:51:4724
19MB129129Valtera PetrHradec Králové6700:51:5421
13ZA130130Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:52:0239
4ZB131131Krausová JaroslavaGlassman Teplice7500:52:0972
56MA132132Kaňovský PetrBrno7600:52:403
19MC133133Mráček PavelTJ Sokol Mšeno5500:52:4121
14ZA134134Hřebíčková HanaTJ Šumperk7700:52:5136
20MC135135Skomorowski StanisławSBD Energetik Rybnik5700:53:01-
6ŽJ136136Koucká ZuzanaSEBA9300:53:2060
57MA137137Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:53:233
1ŽC138138Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:53:27105
15ZA139139Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:53:3733
16ZA140140Králová MichaelaSK Chotěboř7900:53:4130
5ZB141141Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:53:4366
6ZB142142Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:53:4460
5MD143143Procházka VáclavMaraton MK Seitl Ostrava4500:53:4866
17ZA144144Cermanová AlenaSK Doubravice7600:53:5127
18ZA145145Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:53:5824
21MC146146Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:54:0018
22MC147147Sedlák JiříPřelouč5800:54:0415
6MD148148Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:1060
19ZA149149Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:54:1421
7ZB150150Mikulecká MarcelaSloupenice7300:54:2657
20MB151151Kozák JanVinohradské šlapky6200:54:5818
58MA152152Sklenička PetrBD Kalgarta7400:55:043
2ŽC153214Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:1793
23MC154153Říha JaroslavTenis Týnec nad Labem5300:55:3112
20ZA155154Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:4318
3ŽC156155Procházková IrenaTJ Háje5700:55:4581
8ZB157156Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:5554
7ŽJ158157Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:0057
7MD159158Říha MiroslavSokol Sadská4500:56:0257
13MJ160159Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:56:0939
21MB161160Silný JosefTrutnov6100:56:1515
8ŽJ162161Kožnarová KristýnaSKI Jilemnice9400:56:3154
59MA163162Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:56:353
9ŽJ164163Čížková BáraSKI Jilemnice9400:57:0851
10ŽJ165164Trojanová AnežkaSKI Jilemnice9200:57:0948
22MB166165Řezáč VěroslavOlomouc6500:57:1412
4ŽC167166Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:57:2472
8MD168167Vodička JanMK Radslavice4500:57:5254
1ME169168Kohout TomášKooperativa3700:58:02105
5ŽC170169Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1766
60MA171170Mach JanHO Koudel7100:58:243
24MC172171Rücker OldřichBonbon Lhota5500:58:279
9MD173172Vyskočil JaromírSokol Kolín4600:58:3451
10MD174173Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:4148
6ŽC175174Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:58:4860
25MC176175Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:58:596
26MC177176Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:113
2ME178177Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:59:1893
11MD179178Tučný JanMK Pardubice4700:59:4345
2ZD180179Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:2693
27MC181180Bakyta JánUnie běhů do vrchu SK5301:00:32-
3ZD182181Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:00:3481
12MD183182Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:00:3742
4ZD184183Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:00:5172
61MA185184Vařeka PavelLitovel-Orrero7501:01:133
5ZD186185Kašová AnnaBarnex Sport5401:01:2766
23MB187186Silný KarelOpava6301:02:169
28MC188187Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:02:293
62MA189188Hep PavelTenis centrum7701:02:433
63MA190189Svatoň JiříSK Čechovina Hořice8501:02:503
13MD191190Čech KarelKAK Praha4501:03:1139
7ŽC192191Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:03:1457
64MA193192Šulc PetrINS Atelier Náchod7801:03:303
9ZB194193Mikšovská PetraSokol Kolín7301:04:0151
8ŽC195194Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:0254
29MC196195Kašpar JiříŠumperk5301:04:103
14MD197196Málek ZdeněkAVC Praha4301:04:3236
24MB198197Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:05:346
3ME199198Culka VáclavLiga Kostelec nad Orlicí3501:06:2681
15MD200199Plecháček JiříÚpice4401:06:3233
30MC201200Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:07:023
11ŽJ202201Řádová MartinaSpartak Vrchlabí9501:07:3845
31MC203202Bajer MilanCafe Bajer Team5501:07:553
16MD204203Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:3930
9ŽC205204Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:09:0251
21ZA206205Ježková GabrielaLetohrad7701:09:0315
25MB207206Frýdl MiroslavHradec Králové6401:09:043
4ME208207Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:3672
22ZA209208Mráčková DanaTJ Sokol Mšeno8001:09:4912
32MC210209Holina MiroslavPraha Zahradní Město5401:11:573
10ŽC211210Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:4448
5ME212211Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:24:2866
6ME213212Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:43:4560
33MC214213Salači PetrSokol Opava5602:15:543

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kreisinger JanAK Kroměříž8400:34:59105
2MA22Frei MartinAK Kroměříž8600:35:0793
3MB33Štefko RobertAK Kroměříž6800:35:1981
4MA44Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3472
5MA55Bajza JakubAK Kroměříž9000:36:1066
6MA66Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:3360
7MA77Voják JiříMílaři Domažlice8800:36:5657
8MA88Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:2054
9MA99Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:37:3051
10MA1010Kořán JakubTJ Klatovy8800:37:4948
11MA1111Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:37:5245
12MA1212Novotný ViktorFenix Jeseník8200:38:1042
13MA1313Berka MartinKozákov8500:38:1739
14MA1414Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:2336
15MA1515Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:38:3033
16MJ1616Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:38:3730
17MA1717Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:5627
18MJ1818Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9200:38:5724
19MJ1919Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:39:0921
20MC2020Smrčka MilošBK Říčany5400:39:1518
21MA2121Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:39:2415
22MA2222Šantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:39:2812
23MJ2323Šmerda TomášFenix Jeseník9100:39:319
24MA2424Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, o.s.8200:39:416
25MJ2525Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:423

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4343Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:41:41105
2ZA4848Bařinová MartinaAK Olymp Brno9000:42:0493
3ZA5454Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:43:0281
4ZA6161Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:43:3772
5ŽJ6262Beshirová CarmenSK Zdice9800:43:4366
6ZA6868Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:44:0960
7ZA7979Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:45:5057
8ŽJ8181Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:46:1854
9ZA8282Janečková IvaSKLO Janeček8400:46:1951
10ŽJ8989Kubešová PetraZŠ Jeseniova Praha9100:47:0448
11ZB9292Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:47:1645
12ZD9393Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:2142
13ZA9696Havlová PetraAlter Medin7600:48:1739
14ZA9797Pešinová JitkaHorní Branná7700:48:2936
15ZA9898Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:3333
16ZA110110Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:49:5830
17ZB112112Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:50:0727
18ZA115115Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:50:1324
19ŽJ117117Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:50:2921
20ŽJ121121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:51:0318
21ZA125125Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:51:3115
22ZA130130Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:52:0212
23ZB131131Krausová JaroslavaGlassman Teplice7500:52:099
24ZA134134Hřebíčková HanaTJ Šumperk7700:52:516
25ŽJ136136Koucká ZuzanaSEBA9300:53:203

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 64%
Zvolená trasa závodu: 79%
Značení závodu: 74%
Vyhlášení výsledků: 53%
Zpracování výsledků: 77%
Ceny vítězům: 67%
Celkový dojem ze závodu: 74%

Závod hodnotilo celkem 12 návštěvníků.
Celkové hodnocení
70%

Názory na závod

Bezel jsem poprve a opravdu jsem si to uzil, az na lehce zmatecny start, kdy se asi nikomu z organizatoru nechtelo do hustyho deste, to bylo fajn a pivo nahore chutnalo skvele :-)
sklena27
Mám dotaz: proč ve druhém a třetím sloupci jsou shodná čísla? Děkuji za odpověď. Přeji všem "Slunce nejen v duši"
Vaclav.Tobias
Dobry den, ve tretim sloupci se jedna o startovni cislo, v tomto pripade nam jej ale poradatel neposkytl, zobrazilo se tedy cislo automaticky generovane, zobrazeni cisel jsem v tomto pripade radeji skryl, dekuji za upozorneni
team
Nebyly by nějaké další fotky,hlavně od vítěze počínaje až po ty co už máte zveřejněné,díkec.
mikespikes
až na ten zmatený start dobré. Do propozic bych udal prezentaci alespoň do 12:00 a možnost přihlásit se přes internet předem by též nezaškodila. Letos opravdu kvalitní konkurence.
janherda
Jan Herdo ! Příště si vezmi foťák a foť . Ať máme památku na anaerobní běhy a příslušnou grimasou ve tváři ! chi chi ! Ahooj !
turistickybezec
Dobrý den, nalezl se fotoaparát, který zřejmě patří Jaromíru Vyskočilovi (Muži D). Kdo by měl na něho kontakt, prosím piště na můj mail, případně sem do komentářů. Děkuji
xxhawk
Zmatky kolem startu považuji za nedůstojné mistrovskému závodu. Nejenže nebylo srozumitelně označeno místo startu, ale navíc byli běžci uvedeni v omyl přesunutím o 100 metrů níže a po rozběhnutí se zase museli zastavit před skutečným startem, kde pak bylo okamžitě odstartováno pistolí. Přehlédl jsem 8. a 7.km před cílem, a nejsem si jistý, jestli vůbec tyto km byly značeny. Po doběhu do cíle jsem viděl na autě s časomírou čas o 21 sekund horší, než byl čas v oficiálních výsledcích a než jsem naměřil na svých stopkách. Přes uvedené nedostatky se mi závod líbil a věřím, že si účast ještě někdy zopakuji.
petr

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód