hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozubovou

1.8.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 1.8.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná - pekárna
10:00 hodin

Přihlášky

v den závodu od 8:00 – 9:30 hodin v prostorách startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 5 km
převýšení: 500 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom, medaili a finanční odměnu.
Finanční ceny:
Každá kategorie: 500 – 300 – 200
Rekord tratě: 1 000
Absolutní pořadí ženy: 500 – 300 – 200
Absolutní pořadí muži: 1 000 – 700 - 500 – 300 – 200
V cílí bohatá tombola v hodnotě 15 000 Kč – každý účastník obdrží tričko!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Marszalek
739 91 Dolní Lomná 162
tel. 602 551 462

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.tjdolnilomna.cz

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.08.2010, 22:47
  • zobrazeno již 997x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ43Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:25:3470
2MJ9172Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:27:1162
3MJ14103Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:27:3854
4MJ2314Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:28:4348
5MJ2959Petráš MichalSK Hranice9300:29:4144
6MJ33146Fousek JanLEpus.cz Ostrava9100:30:1540
7MJ34147Šrajer JanSSK Vítkovice9100:30:3038
8MJ4013Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:30:5936
9MJ50121Chrascina Marek1. běžecký Jablunkov9700:32:0934
10MJ52151Hrubý MatějCSKA Vítkovice9300:32:2032
11MJ6232Sztymon JakubFC Buškovec Petřvald9800:33:0130
12MJ7030Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:33:5028
13MJ72117Masnica Jakub1. běžecký Jablunkov9600:34:0426
14MJ7599Konderla LubošTJ TŽ Třinec9800:34:1824
15MJ7810Michalík DanielTJ Dolní Lomná9800:34:3822
16MJ81101Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:35:1720
17MJ98169Kisza VáclavTJ Dolní Lomná9300:36:5818
18MJ106150Hrubý KryštofAtletika Poruba9600:38:1016
19MJ11254Bílek AlešPalkovice9300:39:1114
20MJ117152Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:39:5612
21MJ134123Lubojacký Jan1. běžecký Jablunkov0200:41:3710
22MJ140149Kisza MartinTJ Dolní Lomná9600:42:148
23MJ14426Marszalek JanTJ Dolní Lomná9700:43:056
24MJ148174Walach VojtěchTJ Start Havířov9900:43:234
25MJ162160Navrátil PetrSvědci Kozubovi9700:46:192
26MJ167162Szkrbol FilipSvědci Kozubovi9200:48:032
27MJ170164Sova StanislavSvědci Kozubovi9200:49:362
28MJ176166Franek OndřejBK SAK Karviná0000:57:062
29MJ177168Franek LukášBK SAK Karviná0201:02:302
30MJ18074Kluz JakubTJ Dolní Lomná9401:05:192

Muži A 20-39 let (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1145Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:24:2970
2MA217Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:1062
3MA32Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:25:2554
4MA568Polášek JanSK Hranice8300:25:5748
5MA6137Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:26:2344
6MA844Sikora JakubRossignol Racing Team8400:26:3140
7MA1116Ulfik RafalPolitechnika Slask8700:27:23-
8MA1267Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:27:2838
9MA1522Sehnal TomášKHB Radegast7300:27:4736
10MA1884Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:28:0734
11MA2252Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:3132
12MA2480Pop TomášMK Kopřivnice7100:28:5730
13MA2590Kantor IvoTřinec9000:29:0028
14MA3078Lipták RadimPepa Team FM7900:29:4426
15MA3281Hanke DavidMK Kopřivnice7100:29:5524
16MA3593Grycman KazimírCiechowice7200:30:31-
17MA3629Karkoška PetrSAK Ložiska Karviná7300:30:3622
18MA38131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:4620
19MA4285Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:31:1218
20MA4511Varsansi MarioSAK Ložiska Karviná7300:31:2716
21MA46165Maliga PetrSKI Alp Třinec8300:31:2814
22MA4792Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:3612
23MA5128Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:1610
24MA53133Szotkowski Andrzej1. běžecký Jablunkov7300:32:218
25MA5440Žužka MarekHO Karviná8300:32:346
26MA5531Sztymon PavelFC Buškovec Petřvald7300:32:384
27MA59173Wala PetrBK SAK Karviná7100:32:572
28MA60127Bocek DavidCoffee Team7500:32:582
29MA6158Švihel MiroslavBS Slopné8600:32:592
30MA67158Tešnár MarekYogi Racing Ostrava7500:33:342
31MA6821Vizner MarekHO Holešov7200:33:412
32MA6927Barta MarekBK SAK Ložiska7400:33:452
33MA82106Kubalík JanČernošice7800:35:182
34MA83111Kreželok RafalIstebna8500:35:20-
35MA8462Rylko VojtěchMosty u Jablunkova8900:35:252
36MA8955Sukač VladanPalkovice8900:36:092
37MA9272Moravec ZdeněkTragro Tram Brno8100:36:362
38MA95128Tvrdý TomášFrýdek Místek7800:36:512
39MA10053Slavík PetrBílovec8800:37:302
40MA11686Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:39:552
41MA11841Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:39:572
42MA11973Slivečka JanVŠB TU Ostrava8900:40:042
43MA126135Žídek RobertOstrava7800:40:532
44MA128175Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:40:582
45MA130124Lubojacký Kamil1. běžecký Jablunkov7100:41:022
46MA136156Figura PavelSporák8400:41:462
47MA137141Tyl JosefOstrava7100:41:502
48MA152136Štefek Radim1. běžecký Jablunkov7400:43:552
49MA157167Franek AlanBK SAK Karviná7100:44:432

Muži B 40-49 let (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB787Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:26:2770
2MB105Jančík BořekSvartes Hořice6400:27:1562
3MB1394Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:27:34-
4MB1663Magiera JanuszForma Wodzislaw6300:27:55-
5MB1956Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:1554
6MB20155Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:28:1848
7MB2775Sventek LadislavŠKP Čadca6500:29:26-
8MB4889Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:31:5044
9MB4923Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:31:5840
10MB56154Hrubý AntonínCyklo Mokřinka Dolní Lhota6400:32:4638
11MB5825Krejzl HenrichBK SAK Ložiska6600:32:5636
12MB6483Kudrna PavelKarviná6800:33:1334
13MB6695Čanecký IvanTJ Slovan Skalité6800:33:21-
14MB7166Tomečka LiborCetris Hranice6200:33:5532
15MB7696Klapka VlastíkBK SAK Karviná6600:34:3030
16MB7745Březina RadomírOstrava6700:34:3428
17MB8639Cupek JiříCoffee Team7000:35:5026
18MB87104Lichý DušanTřinec6700:36:0124
19MB88161Bierski JanPogwizdow6200:36:05-
20MB93153Kuczynski MarianNýdek6900:36:4122
21MB108163Kawulok ZbyšekTJ Dolní Lomná6200:38:2920
22MB120180Kycik AntonínAlarm Kycik6500:40:0618
23MB12591Kufa LeonTřinec6400:40:5216
24MB12965Zeman ZdeněkVšechovice6800:41:0014
25MB164159Bura LiborSvědci Kozubovi6300:47:0012
26MB173157Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:53:0710
-MB-82Szebesta PavelDresy Buřík68DNF-

Muži C 50-59 let (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC178Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:0470
2MC2137Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:2662
3MC289Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:3354
4MC31139Martynek VladislavSKI Mosty5900:29:5448
5MC3949Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:5044
6MC41105Slowioczek RomanMK Seitl5900:31:0740
7MC434Flegl VlastimilBrtev5300:31:1838
8MC5735Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:5536
9MC65140Tvrzník Petr1. běžecký Jablunkov5600:33:1834
10MC73125Kacíř ZdeněkLoučná5600:34:0732
11MC7488Wawrzyczek JosefBiathlon Karviná5400:34:0930
12MC8042Přívětivý MiroslavPříbor5300:35:0328
13MC9750Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:36:5726
14MC10419Jamrik MiroslavOrlová5700:37:5924
15MC109107Mareš BohumilLEAR Brno5100:38:4122
16MC11351Smola JosefMK Seitl5100:39:2120
17MC145109Zelinski JerzyCieszyn5200:43:10-
18MC161115Kovář RostislavAK Olomouc5100:45:4718
19MC1637Hlein Hans PeterLTF Mospingen5200:46:3916
20MC165132Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:47:4514

Muži D 60-69 let (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2638Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:1170
2MD4434Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:2262
3MD906Vodička JanMK Radslavice4500:36:1054
4MD91126Podžorný ErvinČeský Těšín4100:36:3248
5MD10269Chytil VladimírDD Všechovice5000:37:4744
6MD10347Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:37:5040
7MD11048Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4600:38:4538
8MD115108Moiczek JanCieszyn4200:39:49-
9MD12233Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:2536
10MD132171Beskydský DědekKlub Důchodců4500:41:2034
11MD139102Tučný JanMK Pardubice4700:42:0532
12MD14124Rechtenberg KarelPJR Frenštát4700:42:1930
13MD15461Trombik EmilČeský Těšín4600:44:1328
14MD15646Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:44:3826
15MD15943Navara PetrMK Kopřivnice4500:45:0824
16MD166129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:0022
17MD17576Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:55:1920

Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME127113Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:40:5670
2ME143178Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:42:4062
3ME155110Merta JaroslavJeseník3500:44:2354
4ME157179Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:44:4348
5ME17860Slowiaczek PavelBocanovice4001:03:0044

Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ79116Szotkowska EvaSKI Mosty9700:34:5370
2ŽJ9471Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:36:4362
3ŽJ96100Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:36:5654
4ŽJ11170Kawuloková JanaSKI Mosty9800:39:0848
5ŽJ12312Hamroziová AnetaTJ Dolní Lomná9700:40:4244
6ŽJ13320Kluzová NatálieTJ Dolní Lomná9500:41:2540
7ŽJ138122Molinová Radka1. běžecký Jablunkov9800:41:5438
8ŽJ142119Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:42:2736
9ŽJ14677Haltofová EvaSG Vrbno9400:43:1834
10ŽJ149120Štefková Iva1. běžecký Jablunkov0000:43:2432
11ŽJ150118Masnicová Simona1. běžecký Jablunkov0200:43:2530
12ŽJ169177Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:49:3228
13ŽJ172142Samcová Romana1. běžecký Jablunkov9700:51:5126
14ŽJ179182Bartulcová EllenKarviná9101:05:1724

Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3715Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:30:42-
2ZA63144Pastorová PetraBaláš extream team7700:33:0870
3ZA85134Szotkowská Lucie1. běžecký Jablunkov7700:35:3762
4ZA114138Zbořilová IvanaTOM UFO Ostrava8200:39:4854
5ZA12157Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:40:0748
6ZA1241Stonawská MartinaTJ Dolní Lomná8900:40:5044
7ZA15398Solczyková RenataBK SAK Karviná7700:44:0040
8ZA160148Kohutová VeronikaOrlová8900:45:3038
9ZA171176Waclawková UrszulaTJ Dolní Lomná7900:50:0736

Ženy B 35-44 let (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB105170Matalová JanaSlezská Ostrava7300:38:0670
2ZB16897Klajsková BlankaTřinec7000:49:0462

Ženy C 45-54 let (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC99130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:0970
2ŽC10118Procházková IrenaTJ Háje5700:37:3362
3ŽC10764Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:38:2054
4ŽC14736Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:2248
5ŽC151114Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:43:4744

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD131112Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:1570
2ZD135143Kašová HanaBarnex sport Brno5400:41:4062
3ZD17479Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:54:4954

Trať 5 km, 500 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1145Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:24:2970
2MA217Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:1062
3MA32Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:25:2554
1MJ43Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:25:3470
4MA568Polášek JanSK Hranice8300:25:5748
5MA6137Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:26:2344
1MB787Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:26:2770
6MA844Sikora JakubRossignol Racing Team8400:26:3140
2MJ9172Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:27:1162
2MB105Jančík BořekSvartes Hořice6400:27:1562
7MA1116Ulfik RafalPolitechnika Slask8700:27:23-
8MA1267Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:27:2838
3MB1394Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:27:34-
3MJ14103Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:27:3854
9MA1522Sehnal TomášKHB Radegast7300:27:4736
4MB1663Magiera JanuszForma Wodzislaw6300:27:55-
1MC178Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:0470
10MA1884Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:28:0734
5MB1956Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:1554
6MB20155Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:28:1848
2MC2137Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:2662
11MA2252Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:3132
4MJ2314Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:28:4348
12MA2480Pop TomášMK Kopřivnice7100:28:5730
13MA2590Kantor IvoTřinec9000:29:0028
1MD2638Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:1170
7MB2775Sventek LadislavŠKP Čadca6500:29:26-
3MC289Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:3354
5MJ2959Petráš MichalSK Hranice9300:29:4144
14MA3078Lipták RadimPepa Team FM7900:29:4426
4MC31139Martynek VladislavSKI Mosty5900:29:5448
15MA3281Hanke DavidMK Kopřivnice7100:29:5524
6MJ33146Fousek JanLEpus.cz Ostrava9100:30:1540
7MJ34147Šrajer JanSSK Vítkovice9100:30:3038
16MA3593Grycman KazimírCiechowice7200:30:31-
17MA3629Karkoška PetrSAK Ložiska Karviná7300:30:3622
1ZA3715Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:30:42-
18MA38131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:4620
5MC3949Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:5044
8MJ4013Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:30:5936
6MC41105Slowioczek RomanMK Seitl5900:31:0740
19MA4285Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:31:1218
7MC434Flegl VlastimilBrtev5300:31:1838
2MD4434Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:2262
20MA4511Varsansi MarioSAK Ložiska Karviná7300:31:2716
21MA46165Maliga PetrSKI Alp Třinec8300:31:2814
22MA4792Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:3612
8MB4889Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:31:5044
9MB4923Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:31:5840
9MJ50121Chrascina Marek1. běžecký Jablunkov9700:32:0934
23MA5128Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:1610
10MJ52151Hrubý MatějCSKA Vítkovice9300:32:2032
24MA53133Szotkowski Andrzej1. běžecký Jablunkov7300:32:218
25MA5440Žužka MarekHO Karviná8300:32:346
26MA5531Sztymon PavelFC Buškovec Petřvald7300:32:384
10MB56154Hrubý AntonínCyklo Mokřinka Dolní Lhota6400:32:4638
8MC5735Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:5536
11MB5825Krejzl HenrichBK SAK Ložiska6600:32:5636
27MA59173Wala PetrBK SAK Karviná7100:32:572
28MA60127Bocek DavidCoffee Team7500:32:582
29MA6158Švihel MiroslavBS Slopné8600:32:592
11MJ6232Sztymon JakubFC Buškovec Petřvald9800:33:0130
2ZA63144Pastorová PetraBaláš extream team7700:33:0870
12MB6483Kudrna PavelKarviná6800:33:1334
9MC65140Tvrzník Petr1. běžecký Jablunkov5600:33:1834
13MB6695Čanecký IvanTJ Slovan Skalité6800:33:21-
30MA67158Tešnár MarekYogi Racing Ostrava7500:33:342
31MA6821Vizner MarekHO Holešov7200:33:412
32MA6927Barta MarekBK SAK Ložiska7400:33:452
12MJ7030Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:33:5028
14MB7166Tomečka LiborCetris Hranice6200:33:5532
13MJ72117Masnica Jakub1. běžecký Jablunkov9600:34:0426
10MC73125Kacíř ZdeněkLoučná5600:34:0732
11MC7488Wawrzyczek JosefBiathlon Karviná5400:34:0930
14MJ7599Konderla LubošTJ TŽ Třinec9800:34:1824
15MB7696Klapka VlastíkBK SAK Karviná6600:34:3030
16MB7745Březina RadomírOstrava6700:34:3428
15MJ7810Michalík DanielTJ Dolní Lomná9800:34:3822
1ŽJ79116Szotkowska EvaSKI Mosty9700:34:5370
12MC8042Přívětivý MiroslavPříbor5300:35:0328
16MJ81101Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:35:1720
33MA82106Kubalík JanČernošice7800:35:182
34MA83111Kreželok RafalIstebna8500:35:20-
35MA8462Rylko VojtěchMosty u Jablunkova8900:35:252
3ZA85134Szotkowská Lucie1. běžecký Jablunkov7700:35:3762
17MB8639Cupek JiříCoffee Team7000:35:5026
18MB87104Lichý DušanTřinec6700:36:0124
19MB88161Bierski JanPogwizdow6200:36:05-
36MA8955Sukač VladanPalkovice8900:36:092
3MD906Vodička JanMK Radslavice4500:36:1054
4MD91126Podžorný ErvinČeský Těšín4100:36:3248
37MA9272Moravec ZdeněkTragro Tram Brno8100:36:362
20MB93153Kuczynski MarianNýdek6900:36:4122
2ŽJ9471Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:36:4362
38MA95128Tvrdý TomášFrýdek Místek7800:36:512
3ŽJ96100Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:36:5654
13MC9750Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:36:5726
17MJ98169Kisza VáclavTJ Dolní Lomná9300:36:5818
1ŽC99130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:0970
39MA10053Slavík PetrBílovec8800:37:302
2ŽC10118Procházková IrenaTJ Háje5700:37:3362
5MD10269Chytil VladimírDD Všechovice5000:37:4744
6MD10347Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:37:5040
14MC10419Jamrik MiroslavOrlová5700:37:5924
1ZB105170Matalová JanaSlezská Ostrava7300:38:0670
18MJ106150Hrubý KryštofAtletika Poruba9600:38:1016
3ŽC10764Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:38:2054
21MB108163Kawulok ZbyšekTJ Dolní Lomná6200:38:2920
15MC109107Mareš BohumilLEAR Brno5100:38:4122
7MD11048Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4600:38:4538
4ŽJ11170Kawuloková JanaSKI Mosty9800:39:0848
19MJ11254Bílek AlešPalkovice9300:39:1114
16MC11351Smola JosefMK Seitl5100:39:2120
4ZA114138Zbořilová IvanaTOM UFO Ostrava8200:39:4854
8MD115108Moiczek JanCieszyn4200:39:49-
40MA11686Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:39:552
20MJ117152Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:39:5612
41MA11841Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:39:572
42MA11973Slivečka JanVŠB TU Ostrava8900:40:042
22MB120180Kycik AntonínAlarm Kycik6500:40:0618
5ZA12157Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:40:0748
9MD12233Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:2536
5ŽJ12312Hamroziová AnetaTJ Dolní Lomná9700:40:4244
6ZA1241Stonawská MartinaTJ Dolní Lomná8900:40:5044
23MB12591Kufa LeonTřinec6400:40:5216
43MA126135Žídek RobertOstrava7800:40:532
1ME127113Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:40:5670
44MA128175Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:40:582
24MB12965Zeman ZdeněkVšechovice6800:41:0014
45MA130124Lubojacký Kamil1. běžecký Jablunkov7100:41:022
1ZD131112Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:1570
10MD132171Beskydský DědekKlub Důchodců4500:41:2034
6ŽJ13320Kluzová NatálieTJ Dolní Lomná9500:41:2540
21MJ134123Lubojacký Jan1. běžecký Jablunkov0200:41:3710
2ZD135143Kašová HanaBarnex sport Brno5400:41:4062
46MA136156Figura PavelSporák8400:41:462
47MA137141Tyl JosefOstrava7100:41:502
7ŽJ138122Molinová Radka1. běžecký Jablunkov9800:41:5438
11MD139102Tučný JanMK Pardubice4700:42:0532
22MJ140149Kisza MartinTJ Dolní Lomná9600:42:148
12MD14124Rechtenberg KarelPJR Frenštát4700:42:1930
8ŽJ142119Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:42:2736
2ME143178Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:42:4062
23MJ14426Marszalek JanTJ Dolní Lomná9700:43:056
17MC145109Zelinski JerzyCieszyn5200:43:10-
9ŽJ14677Haltofová EvaSG Vrbno9400:43:1834
4ŽC14736Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:2248
24MJ148174Walach VojtěchTJ Start Havířov9900:43:234
10ŽJ149120Štefková Iva1. běžecký Jablunkov0000:43:2432
11ŽJ150118Masnicová Simona1. běžecký Jablunkov0200:43:2530
5ŽC151114Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:43:4744
48MA152136Štefek Radim1. běžecký Jablunkov7400:43:552
7ZA15398Solczyková RenataBK SAK Karviná7700:44:0040
13MD15461Trombik EmilČeský Těšín4600:44:1328
3ME155110Merta JaroslavJeseník3500:44:2354
14MD15646Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:44:3826
4ME157179Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:44:4348
49MA157167Franek AlanBK SAK Karviná7100:44:432
15MD15943Navara PetrMK Kopřivnice4500:45:0824
8ZA160148Kohutová VeronikaOrlová8900:45:3038
18MC161115Kovář RostislavAK Olomouc5100:45:4718
25MJ162160Navrátil PetrSvědci Kozubovi9700:46:192
19MC1637Hlein Hans PeterLTF Mospingen5200:46:3916
25MB164159Bura LiborSvědci Kozubovi6300:47:0012
20MC165132Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:47:4514
16MD166129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:0022
26MJ167162Szkrbol FilipSvědci Kozubovi9200:48:032
2ZB16897Klajsková BlankaTřinec7000:49:0462
12ŽJ169177Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:49:3228
27MJ170164Sova StanislavSvědci Kozubovi9200:49:362
9ZA171176Waclawková UrszulaTJ Dolní Lomná7900:50:0736
13ŽJ172142Samcová Romana1. běžecký Jablunkov9700:51:5126
26MB173157Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:53:0710
3ZD17479Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:54:4954
17MD17576Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:55:1920
28MJ176166Franek OndřejBK SAK Karviná0000:57:062
29MJ177168Franek LukášBK SAK Karviná0201:02:302
5ME17860Slowiaczek PavelBocanovice4001:03:0044
14ŽJ179182Bartulcová EllenKarviná9101:05:1724
30MJ18074Kluz JakubTJ Dolní Lomná9401:05:192

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1145Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:24:2970
2MA217Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:1062
3MA32Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:25:2554
4MJ43Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:25:3448
5MA568Polášek JanSK Hranice8300:25:5744
6MA6137Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:26:2340
7MB787Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:26:2738
8MA844Sikora JakubRossignol Racing Team8400:26:3136
9MJ9172Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:27:1134
10MB105Jančík BořekSvartes Hořice6400:27:1532
11MA1267Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:27:2830
12MJ14103Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:27:3828
13MA1522Sehnal TomášKHB Radegast7300:27:4726
14MC178Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:0424
15MA1884Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:28:0722
16MB1956Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:1520
17MB20155Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:28:1818
18MC2137Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:2616
19MA2252Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:3114
20MJ2314Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:28:4312
21MA2480Pop TomášMK Kopřivnice7100:28:5710
22MA2590Kantor IvoTřinec9000:29:008
23MD2638Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:116
24MC289Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:334
25MJ2959Petráš MichalSK Hranice9300:29:412

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA63144Pastorová PetraBaláš extream team7700:33:0870
2ŽJ79116Szotkowska EvaSKI Mosty9700:34:5362
3ZA85134Szotkowská Lucie1. běžecký Jablunkov7700:35:3754
4ŽJ9471Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:36:4348
5ŽJ96100Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:36:5644
6ŽC99130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:0940
7ŽC10118Procházková IrenaTJ Háje5700:37:3338
8ZB105170Matalová JanaSlezská Ostrava7300:38:0636
9ŽC10764Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:38:2034
10ŽJ11170Kawuloková JanaSKI Mosty9800:39:0832
11ZA114138Zbořilová IvanaTOM UFO Ostrava8200:39:4830
12ZA12157Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:40:0728
13ŽJ12312Hamroziová AnetaTJ Dolní Lomná9700:40:4226
14ZA1241Stonawská MartinaTJ Dolní Lomná8900:40:5024
15ZD131112Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:1522
16ŽJ13320Kluzová NatálieTJ Dolní Lomná9500:41:2520
17ZD135143Kašová HanaBarnex sport Brno5400:41:4018
18ŽJ138122Molinová Radka1. běžecký Jablunkov9800:41:5416
19ŽJ142119Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:42:2714
20ŽJ14677Haltofová EvaSG Vrbno9400:43:1812
21ŽC14736Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:2210
22ŽJ149120Štefková Iva1. běžecký Jablunkov0000:43:248
23ŽJ150118Masnicová Simona1. běžecký Jablunkov0200:43:256
24ŽC151114Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:43:474
25ZA15398Solczyková RenataBK SAK Karviná7700:44:002

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód