hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Mohelnice - Lysá hora

31.7.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 31.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15:00 hodin

Přihlášky

od 12:30 do 14:30 hodin v restauraci Zlatník cca 1 km od startu ve smětu na Visalaje

Startovné

60 Kč

Popis tratě

délka: 8,4 km
převýšení: 704 m
povrch: asfalt

Ceny pro vítěze

finanční pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Chalupa
V. Klicpery 4/288
736 01 Havířov Šumbark
tel. 596 883 926, 558 437 922

Propozice ve formátu GIF

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3050

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Špacír Ladislav5513
Šimůnek Jan4913
Jirásková Eva6412
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Kvassay Ladislav5412
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Kubíček František469

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.08.2010, 00:08
  • zobrazeno již 995x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ365Titěra JanASK Jablonec nad Nisou9200:40:02105
2MJ449Žák MichalTechnika Brno9100:40:1393
3MJ1134Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:42:0381
4MJ1947Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:43:5372
5MJ2545Fousek JanLEpus.cz Ostrava9100:44:4166
6MJ4833Kloda PetrAO Slavia Havířov9200:49:0760
7MJ5048Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:49:0857
8MJ7081Ryšavý JiříSK OB Ostrava9200:52:4254
9MJ119103Genserek MichalOstrava9101:02:4251
10MJ13232Chmelík TomášAO Slavia Havířov9201:10:2848

Muži A 20-39 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:43105
2MA244Žák JiříTechnika Brno7100:38:5793
3MA840Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:41:1081
4MA1039Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:0172
5MA1290Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:1966
6MA13113Sehnal TomášKHB Radegast7300:42:2260
7MA1437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:2657
8MA16110Prášil VítězslavRosignol Racing Team8100:42:5654
9MA1724Zemaník JanTJ Slezan Frýdek Místek9000:42:5951
10MA2346Kruml KamilSpálené7200:44:1848
11MA27132Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:44:5445
12MA3031Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:45:3842
13MA3359Lipták RadimPepa Team FM7900:45:4239
14MA34125Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:45:4636
15MA3775Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:47:0433
16MA3871Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:47:1530
17MA4115Sztymon PavelFC Buškovec Petřvald7300:47:5127
18MA44114Škoda KristiánCK Frenštát pod Radhoštěm9000:48:1724
19MA45109Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7100:48:2921
20MA4650Richter OndřejHavířov8700:48:4118
21MA4773Hrubý VojtěchBystřička7400:48:4515
22MA4896Kněžík RomanBalaž Extreme Team Ostrava7200:49:0712
23MA513Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:149
24MA53101Žajdlík FilipTřinec7700:49:406
25MA5587Trubač DavidSK Valašské Království7500:50:003
26MA57112Vizner MarekHO Holešov7200:50:113
27MA5827Kolouch DavidAmverte FM7600:50:283
28MA59124Staněk PetrVelké Těšany7400:50:303
29MA6014Adamczyk PiotrČeský Těšín8000:50:373
29MA6097Kohut RadekPraha8400:50:373
31MA65118Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:51:173
32MA7292Kubalík JanČernošice7800:52:543
33MA7451Schwarz JanHavířov8700:53:263
34MA8022Karásek LiborFrýdlant nad Ostravicí7300:55:103
35MA85116Michalec ViktorOstravice8300:55:493
36MA8961Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:56:123
37MA91115Baran KarelOstrava7400:56:203
38MA97107Kovaluk MiroslavTT Ostrava7700:57:233
39MA9877Bednařík MartinSádlík Moravský Písek7200:57:333
40MA105127Zieliński MarcinKolin7600:59:29-
41MA10654Kryske ReneKopřivnice7300:59:433
42MA111133Koval RadimFrýdek Místek7401:00:323
43MA11382Svěchota MilanSKOB Ostrava7201:00:443
44MA122102Lysek MartinHlučín9001:04:263
45MA123123Friedel JanBeroun7701:04:373
46MA124119Hrabuška RadekMK Seitl Ostrava8901:04:383

Muži B 40-49 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Jančík BořekSvartes Hořice6400:40:17105
2MB658Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:4593
3MB788Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:5981
4MB964Jurčík JánKKM Čadca6800:41:23-
5MB20104Sventek LadislavŠKP Čadca6500:44:09-
6MB2193Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1372
7MB24121Szebesta PavelDresy Buřík Orlová6800:44:4066
8MB28106Rýdl PavelStudénka6700:45:1660
9MB2966Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:45:27-
10MB3679Ševčík PavelZombie Opava6100:46:1157
11MB434Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:47:5954
12MB52129Jančařík PetrAAC Brno6800:49:3551
13MB54126Miléř PetrZlín6300:49:4248
14MB6674Mojžšíšek PavelHorní Datyně6500:51:2145
15MB6725Klapka VlastíkBK SAK Ložiska Karviná6600:51:3242
16MB6870Lazar PeterAK Žilina6500:51:37-
17MB7313Vernarský JaroslavTJ Slezan Frýdek-Místek6700:53:0939
18MB7872Celuch MilanSlavia Havířov6600:54:5136
19MB7985Berger TomášSKOB Ostrava6900:54:5933
20MB86105Macků JaroslavOstrava6300:55:5430
21MB887Cupek JiříCoffee Team - Třínec7000:56:0027
22MB9694Kuczynski MarianNýdek6900:57:0624
23MB9943Kloda MarianKarviná6800:57:4221
24MB101134Herrlich LutzIngolstadt6900:58:04-
25MB10386Filipec RostislavSK Valašské Království6800:58:1718

Muži C 50-59 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC159Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:42:39105
2MC1838Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:4393
3MC2611Jasek TadeuszEKO INSTA Żywiec5100:44:45-
4MC316Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:4181
5MC391Flegl VlastimilBrtev5300:47:3072
6MC4098Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:47:3666
7MC4269Líška ĽubomírAK Žilina5300:47:57-
8MC6017Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:3760
9MC6476Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:0657
10MC69128Malatín ŠtefanAAC Brno5500:52:0254
11MC7156Kvita JosefMK Kopřivnice5100:52:5251
12MC75120Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava5700:54:0048
13MC8163Mareš BohumilLEAR Brno5100:55:3045
14MC91100Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:56:20-
15MC9428Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:56:4642
16MC10980Ryšavý JiříSK OB Ostrava5801:00:2139
17MC11799Švrček JiříOstrava5301:02:0636
18MC120131Urbiš VilémSpartak5401:02:4633

Muži D 60-69 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2219Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:14105
2MD3118Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:4193
3MD3568Sviták StanislavAK Žilina5000:46:08-
4MD6357Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:50:4281
5MD768Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:2172
6MD7723Vodička JanMK Radslavice4500:54:3466
7MD8212Kachel ZdzisławŻywiec5000:55:32-
8MD87117Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:55:5960
9MD902Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:56:1457
10MD9353Bednařík JiříLBK Kopřivnice4500:56:3754
11MD107111Beskydský DědekKlub Důchodců4500:59:5851
12MD10884Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:00:1548
13MD11016Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:2845
14MD11521Tučný JanMK Pardubice4701:01:3442
15MD116130Rechtenberg KarelFrýdlant nad Oslavou4701:01:5639
16MD12167Holec FrantišekTJ Slezan Frýdek Místek4601:03:0836
17MD12755Navara PetrMK Kopřivnice4501:05:4733
18MD13342Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:10:2930
19MD13529Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:20:5827

Muži E 70 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11291Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:00:43105
2ME12836Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:0193
3ME13460Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:20:0681

Juniorky 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8452Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:48105

Ženy A 20-34 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56122Pastorová PetraBaláš Extream team OV7700:50:05105
2ZA8335Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:55:4093
3ZA10289Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:58:1281
4ZA11430Stříhavková PetraAC Choceň7901:00:4572
5ZA12978Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:06:2766

Ženy B 35-44 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB100135Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7200:57:55105
2ZB104108Matalová JanaOstrava7300:59:0493

Ženy C 45-54 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC9541Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:01105
2ŽC12662Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:05:3193
3ŽC12920Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:06:2781
4ŽC13183Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:09:2072

Ženy D 55 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11810Kašová HanaBarnex sport Brno5401:02:39105
2ZD12595Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:0593

Trať 8,4 km, 704 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:43105
2MA244Žák JiříTechnika Brno7100:38:5793
1MJ365Titěra JanASK Jablonec nad Nisou9200:40:02105
2MJ449Žák MichalTechnika Brno9100:40:1393
1MB55Jančík BořekSvartes Hořice6400:40:17105
2MB658Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:4593
3MB788Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:5981
3MA840Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:41:1081
4MB964Jurčík JánKKM Čadca6800:41:23-
4MA1039Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:0172
3MJ1134Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:42:0381
5MA1290Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:1966
6MA13113Sehnal TomášKHB Radegast7300:42:2260
7MA1437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:2657
1MC159Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:42:39105
8MA16110Prášil VítězslavRosignol Racing Team8100:42:5654
9MA1724Zemaník JanTJ Slezan Frýdek Místek9000:42:5951
2MC1838Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:4393
4MJ1947Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:43:5372
5MB20104Sventek LadislavŠKP Čadca6500:44:09-
6MB2193Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1372
1MD2219Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:14105
10MA2346Kruml KamilSpálené7200:44:1848
7MB24121Szebesta PavelDresy Buřík Orlová6800:44:4066
5MJ2545Fousek JanLEpus.cz Ostrava9100:44:4166
3MC2611Jasek TadeuszEKO INSTA Żywiec5100:44:45-
11MA27132Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:44:5445
8MB28106Rýdl PavelStudénka6700:45:1660
9MB2966Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:45:27-
12MA3031Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:45:3842
4MC316Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:4181
2MD3118Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:4193
13MA3359Lipták RadimPepa Team FM7900:45:4239
14MA34125Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:45:4636
3MD3568Sviták StanislavAK Žilina5000:46:08-
10MB3679Ševčík PavelZombie Opava6100:46:1157
15MA3775Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:47:0433
16MA3871Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:47:1530
5MC391Flegl VlastimilBrtev5300:47:3072
6MC4098Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:47:3666
17MA4115Sztymon PavelFC Buškovec Petřvald7300:47:5127
7MC4269Líška ĽubomírAK Žilina5300:47:57-
11MB434Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:47:5954
18MA44114Škoda KristiánCK Frenštát pod Radhoštěm9000:48:1724
19MA45109Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7100:48:2921
20MA4650Richter OndřejHavířov8700:48:4118
21MA4773Hrubý VojtěchBystřička7400:48:4515
22MA4896Kněžík RomanBalaž Extreme Team Ostrava7200:49:0712
6MJ4833Kloda PetrAO Slavia Havířov9200:49:0760
7MJ5048Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:49:0857
23MA513Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:149
12MB52129Jančařík PetrAAC Brno6800:49:3551
24MA53101Žajdlík FilipTřinec7700:49:406
13MB54126Miléř PetrZlín6300:49:4248
25MA5587Trubač DavidSK Valašské Království7500:50:003
1ZA56122Pastorová PetraBaláš Extream team OV7700:50:05105
26MA57112Vizner MarekHO Holešov7200:50:113
27MA5827Kolouch DavidAmverte FM7600:50:283
28MA59124Staněk PetrVelké Těšany7400:50:303
29MA6014Adamczyk PiotrČeský Těšín8000:50:373
29MA6097Kohut RadekPraha8400:50:373
8MC6017Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:3760
4MD6357Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:50:4281
9MC6476Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:0657
31MA65118Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:51:173
14MB6674Mojžšíšek PavelHorní Datyně6500:51:2145
15MB6725Klapka VlastíkBK SAK Ložiska Karviná6600:51:3242
16MB6870Lazar PeterAK Žilina6500:51:37-
10MC69128Malatín ŠtefanAAC Brno5500:52:0254
8MJ7081Ryšavý JiříSK OB Ostrava9200:52:4254
11MC7156Kvita JosefMK Kopřivnice5100:52:5251
32MA7292Kubalík JanČernošice7800:52:543
17MB7313Vernarský JaroslavTJ Slezan Frýdek-Místek6700:53:0939
33MA7451Schwarz JanHavířov8700:53:263
12MC75120Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava5700:54:0048
5MD768Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:2172
6MD7723Vodička JanMK Radslavice4500:54:3466
18MB7872Celuch MilanSlavia Havířov6600:54:5136
19MB7985Berger TomášSKOB Ostrava6900:54:5933
34MA8022Karásek LiborFrýdlant nad Ostravicí7300:55:103
13MC8163Mareš BohumilLEAR Brno5100:55:3045
7MD8212Kachel ZdzisławŻywiec5000:55:32-
2ZA8335Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:55:4093
1ŽJ8452Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:48105
35MA85116Michalec ViktorOstravice8300:55:493
20MB86105Macků JaroslavOstrava6300:55:5430
8MD87117Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:55:5960
21MB887Cupek JiříCoffee Team - Třínec7000:56:0027
36MA8961Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:56:123
9MD902Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:56:1457
14MC91100Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:56:20-
37MA91115Baran KarelOstrava7400:56:203
10MD9353Bednařík JiříLBK Kopřivnice4500:56:3754
15MC9428Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:56:4642
1ŽC9541Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:01105
22MB9694Kuczynski MarianNýdek6900:57:0624
38MA97107Kovaluk MiroslavTT Ostrava7700:57:233
39MA9877Bednařík MartinSádlík Moravský Písek7200:57:333
23MB9943Kloda MarianKarviná6800:57:4221
1ZB100135Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7200:57:55105
24MB101134Herrlich LutzIngolstadt6900:58:04-
3ZA10289Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:58:1281
25MB10386Filipec RostislavSK Valašské Království6800:58:1718
2ZB104108Matalová JanaOstrava7300:59:0493
40MA105127Zieliński MarcinKolin7600:59:29-
41MA10654Kryske ReneKopřivnice7300:59:433
11MD107111Beskydský DědekKlub Důchodců4500:59:5851
12MD10884Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:00:1548
16MC10980Ryšavý JiříSK OB Ostrava5801:00:2139
13MD11016Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:2845
42MA111133Koval RadimFrýdek Místek7401:00:323
1ME11291Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:00:43105
43MA11382Svěchota MilanSKOB Ostrava7201:00:443
4ZA11430Stříhavková PetraAC Choceň7901:00:4572
14MD11521Tučný JanMK Pardubice4701:01:3442
15MD116130Rechtenberg KarelFrýdlant nad Oslavou4701:01:5639
17MC11799Švrček JiříOstrava5301:02:0636
1ZD11810Kašová HanaBarnex sport Brno5401:02:39105
9MJ119103Genserek MichalOstrava9101:02:4251
18MC120131Urbiš VilémSpartak5401:02:4633
16MD12167Holec FrantišekTJ Slezan Frýdek Místek4601:03:0836
44MA122102Lysek MartinHlučín9001:04:263
45MA123123Friedel JanBeroun7701:04:373
46MA124119Hrabuška RadekMK Seitl Ostrava8901:04:383
2ZD12595Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:0593
2ŽC12662Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:05:3193
17MD12755Navara PetrMK Kopřivnice4501:05:4733
2ME12836Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:0193
5ZA12978Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:06:2766
3ŽC12920Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:06:2781
4ŽC13183Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:09:2072
10MJ13232Chmelík TomášAO Slavia Havířov9201:10:2848
18MD13342Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:10:2930
3ME13460Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:20:0681
19MD13529Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:20:5827

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:43105
2MA244Žák JiříTechnika Brno7100:38:5793
3MJ365Titěra JanASK Jablonec nad Nisou9200:40:0281
4MJ449Žák MichalTechnika Brno9100:40:1372
5MB55Jančík BořekSvartes Hořice6400:40:1766
6MB658Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:4560
7MB788Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:5957
8MA840Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:41:1054
9MA1039Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:0151
10MJ1134Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:42:0348
11MA1290Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:1945
12MA13113Sehnal TomášKHB Radegast7300:42:2242
13MA1437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:2639
14MC159Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:42:3936
15MA16110Prášil VítězslavRosignol Racing Team8100:42:5633
16MA1724Zemaník JanTJ Slezan Frýdek Místek9000:42:5930
17MC1838Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:4327
18MJ1947Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:43:5324
19MB2193Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1321
20MD2219Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:1418
21MA2346Kruml KamilSpálené7200:44:1815
22MB24121Szebesta PavelDresy Buřík Orlová6800:44:4012
23MJ2545Fousek JanLEpus.cz Ostrava9100:44:419
24MA27132Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:44:546
25MB28106Rýdl PavelStudénka6700:45:163

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56122Pastorová PetraBaláš Extream team OV7700:50:05105
2ZA8335Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:55:4093
3ŽJ8452Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:4881
4ŽC9541Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:0172
5ZB100135Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7200:57:5566
6ZA10289Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:58:1260
7ZB104108Matalová JanaOstrava7300:59:0457
8ZA11430Stříhavková PetraAC Choceň7901:00:4554
9ZD11810Kašová HanaBarnex sport Brno5401:02:3951
10ZD12595Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:0548
11ŽC12662Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:05:3145
12ZA12978Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:06:2742
12ŽC12920Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:06:2742
14ŽC13183Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:09:2036

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód