Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šachty - Štěpánka

25.7.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 25.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké nad Jizerou - Sklenařice, dolní stanice vlaku v Šachtách
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin v bufetu horní stanice vleku Šachty

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 7,5 km
převýšení: 450 m

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategoriích a finanční pro 3 absolutní muže a ženy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
Sadová 176
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. 605 970 785

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Internetové stránky

http://www.vysokenadjizerou.cz

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1002

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4812
Trejbal Karel5111
Brunclík Ivo5811
Vacarda Vladimír5910
Vraštilová Miloslava5610
Berka Radim8210
Paulů Blanka549
Zátopek Jiří609
Šrutek Stanislav589
Dvořák Ladislav488
Jančík Bořek648
Nečas Josef588
Bém František278
Vodička Jan458
Šmída Oldřich487
Vejnar Josef577
Berka Martin857
Machačka Martin757
Tučný Jan477
Vavruška Jiří787
Gombita Josef587
Erlebach David716
Žák Jiří716
Ožana Václav646
Groh Stanislav466
Šír Václav486
Čech Jan936
Palas Jaroslav536
Kubíček Zdeněk726
Pechek František536
Metelková Táňa725
Ševčík Štěpán965
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Vanta Josef625
Veselý Pavel665
Marek František415
Baláž Roman655
Kožíšek Dušan835
Flegl Vlastimil535
Herda Jan835
Šimůnek Jan825
Šimůnková Pavla775
Nesvadba Petr865
Kavalír Josef825
Kožnarová Kristýna945
Lukeš Tomáš004
Ulich Petr684
Rychnovská Dagmar754
Šesták Karel714

Výsledky závodu

  • platné k 25.07.2010, 21:19
  • zobrazeno 1164x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ519Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:29:4635
2MJ788Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:30:0231
3MJ1028Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:30:2627
4MJ1169Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:30:3524
5MJ1292Štoček FabiánSKI Jilemnice9400:30:3722
6MJ1670Nyč DavidTJ Dukla Liberec9300:31:4820
7MJ1815Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:32:0619
8MJ3118Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:34:5518
9MJ3231Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:35:2517
10MJ3516Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:35:3716
11MJ4486Tišer MatoušSG Jablonec9200:36:5215
12MJ4664Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:37:0714
13MJ5249Ligaun AlešTJ Jiskra Josefův Důl9200:37:3713
14MJ5314Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:37:4712
15MJ5421Slonek MatoušKB Nové Město na Moravě9700:37:4911
16MJ7720Horňas JanKB Nové Město na Moravě9400:41:5910
17MJ7891Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:42:219
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:28:0835
2MA254Berka MartinKozákov8500:28:5031
3MA347Rykr JanDukla Liberec8700:28:5527
4MA425Linhart RadekKerda Team7600:29:1424
5MA627Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:29:5022
6MA855Berka RadimKozákov8200:30:0520
7MA98Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:0919
8MA1346Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:3718
9MA1552Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:3517
10MA1781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:5316
11MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:3815
12MA2487Novotný JiříKateřinky7100:33:2314
13MA2875Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:34:1713
14MA3038Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:34:4212
15MA4056Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:2511
16MA5039Skrbek MiloslavSemily8100:37:2310
17MA6371Kubalík JanČernošice7800:39:429
18MA7048Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:40:428
19MA7173Votava MichalVrchlabí9000:40:437
20MA7313Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:41:046
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1411Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3135
2MB1990Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:1631
3MB2358Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:33:1727
4MB3624Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:35:4024
5MB3929Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:36:1022
6MB4272Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:36:4120
7MB4523Valenta MichalAVC Praha6200:37:0219
8MB4782Seeman TomášMedicína Praha6800:37:1118
9MB5550Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:38:0517
10MB5993Honzík TomášTU Liberec7000:38:4816
11MB6126Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:39:0615
12MB6674Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:40:1514
13MB6767Dlar Ladislav-7000:40:1513
14MB7485Kučera PetrStružinec6100:41:0712
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2084Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:2535
2MC2237Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5900:33:0231
3MC253Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:4127
4MC2745Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5324
5MC344Flegl VlastimilBrtev5300:35:3522
6MC3730Šrámek JaromírKUS Šumperk5800:35:4720
7MC4395Blažek JosefAlšovice5800:36:5019
8MC4835Gombita JosefLoučná 9565800:37:1318
9MC562Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:2117
10MC5734Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:38:3316
11MC6094Štoček MichalSKI Jilemnice6000:38:5415
12MC6543Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:40:0014
13MC6944Vrabec MilanSport Staněk Turnov6000:40:4213
14MC7298Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:0212
15MC7659Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2411
16MC8017Doležal JaromírSABZO Praha5700:43:5710
17MC8965Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:48:489
18MC9279Rinka ErichMKS Ostrava5400:50:438
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD267Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4335
2MD3332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:2731
3MD6453Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:39:5027
4MD7957Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:3624
5MD8412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:0622
6MD9196Čepelka OldřichTima Liberec4800:50:3320
7MD9341Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:51:5819
8MD9740Setunský OldřichŠK Houštka4800:57:0918
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8161Kohout TomášBlata Kooperativa3700:44:1935
2ME8333Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:0631
3ME9076Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:0527
4ME986Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:2124
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8762Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:47:5735
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2968Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:4035
2ZA3836Zuzánková TerezaOB Jablonec nad Nisou8600:36:0231
3ZA4199Soukalová GabrielaTJ Jiskra Josefův Důl8900:36:2927
4ZA4978Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:37:1524
5ZA6251Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:39:2122
6ZA6897Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:40:3920
7ZA8289Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:45:0719
8ZA8580Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:1318
9ZA9660Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:55:2617
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5863Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:38:3935
2ZB7577Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:41:1131
3ZB8666Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:46:4127
4ZB951Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:54:5024
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC949Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5535
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5122Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:2535
2ZD8883Kašová HanaBarnex sport Brno5400:48:3631
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:28:0835
2MA254Berka MartinKozákov8500:28:5031
3MA347Rykr JanDukla Liberec8700:28:5527
4MA425Linhart RadekKerda Team7600:29:1424
1MJ519Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:29:4635
5MA627Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:29:5022
2MJ788Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:30:0231
6MA855Berka RadimKozákov8200:30:0520
7MA98Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:0919
3MJ1028Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:30:2627
4MJ1169Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:30:3524
5MJ1292Štoček FabiánSKI Jilemnice9400:30:3722
8MA1346Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:3718
1MB1411Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3135
9MA1552Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:3517
6MJ1670Nyč DavidTJ Dukla Liberec9300:31:4820
10MA1781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:5316
7MJ1815Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:32:0619
2MB1990Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:1631
1MC2084Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:2535
11MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:3815
2MC2237Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5900:33:0231
3MB2358Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:33:1727
12MA2487Novotný JiříKateřinky7100:33:2314
3MC253Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:4127
1MD267Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4335
4MC2745Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5324
13MA2875Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:34:1713
1ZA2968Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:4035
14MA3038Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:34:4212
8MJ3118Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:34:5518
9MJ3231Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:35:2517
2MD3332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:2731
5MC344Flegl VlastimilBrtev5300:35:3522
10MJ3516Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:35:3716
4MB3624Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:35:4024
6MC3730Šrámek JaromírKUS Šumperk5800:35:4720
2ZA3836Zuzánková TerezaOB Jablonec nad Nisou8600:36:0231
5MB3929Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:36:1022
15MA4056Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:2511
3ZA4199Soukalová GabrielaTJ Jiskra Josefův Důl8900:36:2927
6MB4272Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:36:4120
7MC4395Blažek JosefAlšovice5800:36:5019
11MJ4486Tišer MatoušSG Jablonec9200:36:5215
7MB4523Valenta MichalAVC Praha6200:37:0219
12MJ4664Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:37:0714
8MB4782Seeman TomášMedicína Praha6800:37:1118
8MC4835Gombita JosefLoučná 9565800:37:1318
4ZA4978Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:37:1524
16MA5039Skrbek MiloslavSemily8100:37:2310
1ZD5122Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:2535
13MJ5249Ligaun AlešTJ Jiskra Josefův Důl9200:37:3713
14MJ5314Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:37:4712
15MJ5421Slonek MatoušKB Nové Město na Moravě9700:37:4911
9MB5550Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:38:0517
9MC562Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:2117
10MC5734Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:38:3316
1ZB5863Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:38:3935
10MB5993Honzík TomášTU Liberec7000:38:4816
11MC6094Štoček MichalSKI Jilemnice6000:38:5415
11MB6126Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:39:0615
5ZA6251Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:39:2122
17MA6371Kubalík JanČernošice7800:39:429
3MD6453Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:39:5027
12MC6543Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:40:0014
12MB6674Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:40:1514
13MB6767Dlar Ladislav-7000:40:1513
6ZA6897Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:40:3920
13MC6944Vrabec MilanSport Staněk Turnov6000:40:4213
18MA7048Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:40:428
19MA7173Votava MichalVrchlabí9000:40:437
14MC7298Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:0212
20MA7313Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:41:046
14MB7485Kučera PetrStružinec6100:41:0712
2ZB7577Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:41:1131
15MC7659Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2411
16MJ7720Horňas JanKB Nové Město na Moravě9400:41:5910
17MJ7891Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:42:219
4MD7957Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:3624
16MC8017Doležal JaromírSABZO Praha5700:43:5710
1ME8161Kohout TomášBlata Kooperativa3700:44:1935
7ZA8289Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:45:0719
2ME8333Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:0631
5MD8412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:0622
8ZA8580Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:1318
3ZB8666Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:46:4127
1ŽJ8762Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:47:5735
2ZD8883Kašová HanaBarnex sport Brno5400:48:3631
17MC8965Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:48:489
3ME9076Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:0527
6MD9196Čepelka OldřichTima Liberec4800:50:3320
18MC9279Rinka ErichMKS Ostrava5400:50:438
7MD9341Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:51:5819
1ŽC949Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5535
4ZB951Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:54:5024
9ZA9660Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:55:2617
8MD9740Setunský OldřichŠK Houštka4800:57:0918
4ME986Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:2124
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:28:0835
2MA254Berka MartinKozákov8500:28:5031
3MA347Rykr JanDukla Liberec8700:28:5527
4MA425Linhart RadekKerda Team7600:29:1424
5MJ519Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:29:4622
6MA627Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:29:5020
7MJ788Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:30:0219
8MA855Berka RadimKozákov8200:30:0518
9MA98Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:0917
10MJ1028Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:30:2616
11MJ1169Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:30:3515
12MJ1292Štoček FabiánSKI Jilemnice9400:30:3714
13MA1346Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:3713
14MB1411Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3112
15MA1552Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:3511
16MJ1670Nyč DavidTJ Dukla Liberec9300:31:4810
17MA1781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:539
18MJ1815Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:32:068
19MB1990Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:167
20MC2084Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:256
21MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:385
22MC2237Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5900:33:024
23MB2358Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:33:173
24MA2487Novotný JiříKateřinky7100:33:232
25MC253Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:411

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Tradiční B-běh Sklenařicemi k Pasekám, Rejdicím a ke Štěpánce. Bez provozu MV. I s oblačností je tam pěkně. Přehledné i předběžné výsledky. Opět kvalitní a početná účast. Dobrá doprava zpět do Vysokého. Díky pořadatelům a těším se zase na shledání.
Prosím o opravu teamu u B.Jančíka na SVARTES Hořice, díky. B.Jančík Závod již tradičně s dobrou konkurencí i organizací.
borek.jancik
opraveno
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód