hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šachty - Štěpánka

25.7.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 25.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké nad Jizerou - Sklenařice, dolní stanice vlaku v Šachtách
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin v bufetu horní stanice vleku Šachty

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 7,5 km
převýšení: 450 m

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategoriích a finanční pro 3 absolutní muže a ženy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
Sadová 176
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. 605 970 785

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Internetové stránky

http://www.vysokenadjizerou.cz

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 25.07.2010, 21:19
  • zobrazeno již 922x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ519Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:29:4635
2MJ788Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:30:0231
3MJ1028Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:30:2627
4MJ1169Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:30:3524
5MJ1292Štoček FabiánSKI Jilemnice9400:30:3722
6MJ1670Nyč DavidTJ Dukla Liberec9300:31:4820
7MJ1815Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:32:0619
8MJ3118Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:34:5518
9MJ3231Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:35:2517
10MJ3516Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:35:3716
11MJ4486Tišer MatoušSG Jablonec9200:36:5215
12MJ4664Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:37:0714
13MJ5249Ligaun AlešTJ Jiskra Josefův Důl9200:37:3713
14MJ5314Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:37:4712
15MJ5421Slonek MatoušKB Nové Město na Moravě9700:37:4911
16MJ7720Horňas JanKB Nové Město na Moravě9400:41:5910
17MJ7891Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:42:219

Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:28:0835
2MA254Berka MartinKozákov8500:28:5031
3MA347Rykr JanDukla Liberec8700:28:5527
4MA425Linhart RadekKerda Team7600:29:1424
5MA627Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:29:5022
6MA855Berka RadimKozákov8200:30:0520
7MA98Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:0919
8MA1346Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:3718
9MA1552Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:3517
10MA1781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:5316
11MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:3815
12MA2487Novotný JiříKateřinky7100:33:2314
13MA2875Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:34:1713
14MA3038Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:34:4212
15MA4056Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:2511
16MA5039Skrbek MiloslavSemily8100:37:2310
17MA6371Kubalík JanČernošice7800:39:429
18MA7048Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:40:428
19MA7173Votava MichalVrchlabí9000:40:437
20MA7313Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:41:046

Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1411Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3135
2MB1990Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:1631
3MB2358Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:33:1727
4MB3624Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:35:4024
5MB3929Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:36:1022
6MB4272Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:36:4120
7MB4523Valenta MichalAVC Praha6200:37:0219
8MB4782Seeman TomášMedicína Praha6800:37:1118
9MB5550Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:38:0517
10MB5993Honzík TomášTU Liberec7000:38:4816
11MB6126Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:39:0615
12MB6674Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:40:1514
13MB6767Dlar Ladislav-7000:40:1513
14MB7485Kučera PetrStružinec6100:41:0712

Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2084Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:2535
2MC2237Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5900:33:0231
3MC253Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:4127
4MC2745Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5324
5MC344Flegl VlastimilBrtev5300:35:3522
6MC3730Šrámek JaromírKUS Šumperk5800:35:4720
7MC4395Blažek JosefAlšovice5800:36:5019
8MC4835Gombita JosefLoučná 9565800:37:1318
9MC562Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:2117
10MC5734Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:38:3316
11MC6094Štoček MichalSKI Jilemnice6000:38:5415
12MC6543Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:40:0014
13MC6944Vrabec MilanSport Staněk Turnov6000:40:4213
14MC7298Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:0212
15MC7659Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2411
16MC8017Doležal JaromírSABZO Praha5700:43:5710
17MC8965Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:48:489
18MC9279Rinka ErichMKS Ostrava5400:50:438

Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD267Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4335
2MD3332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:2731
3MD6453Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:39:5027
4MD7957Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:3624
5MD8412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:0622
6MD9196Čepelka OldřichTima Liberec4800:50:3320
7MD9341Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:51:5819
8MD9740Setunský OldřichŠK Houštka4800:57:0918

Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8161Kohout TomášBlata Kooperativa3700:44:1935
2ME8333Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:0631
3ME9076Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:0527
4ME986Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:2124

Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8762Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:47:5735

Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2968Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:4035
2ZA3836Zuzánková TerezaOB Jablonec nad Nisou8600:36:0231
3ZA4199Soukalová GabrielaTJ Jiskra Josefův Důl8900:36:2927
4ZA4978Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:37:1524
5ZA6251Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:39:2122
6ZA6897Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:40:3920
7ZA8289Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:45:0719
8ZA8580Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:1318
9ZA9660Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:55:2617

Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5863Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:38:3935
2ZB7577Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:41:1131
3ZB8666Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:46:4127
4ZB951Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:54:5024

Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC949Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5535

Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5122Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:2535
2ZD8883Kašová HanaBarnex sport Brno5400:48:3631

Trať 7,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:28:0835
2MA254Berka MartinKozákov8500:28:5031
3MA347Rykr JanDukla Liberec8700:28:5527
4MA425Linhart RadekKerda Team7600:29:1424
1MJ519Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:29:4635
5MA627Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:29:5022
2MJ788Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:30:0231
6MA855Berka RadimKozákov8200:30:0520
7MA98Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:0919
3MJ1028Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:30:2627
4MJ1169Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:30:3524
5MJ1292Štoček FabiánSKI Jilemnice9400:30:3722
8MA1346Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:3718
1MB1411Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3135
9MA1552Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:3517
6MJ1670Nyč DavidTJ Dukla Liberec9300:31:4820
10MA1781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:5316
7MJ1815Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:32:0619
2MB1990Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:1631
1MC2084Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:2535
11MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:3815
2MC2237Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5900:33:0231
3MB2358Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:33:1727
12MA2487Novotný JiříKateřinky7100:33:2314
3MC253Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:4127
1MD267Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4335
4MC2745Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5324
13MA2875Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:34:1713
1ZA2968Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:4035
14MA3038Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:34:4212
8MJ3118Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:34:5518
9MJ3231Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:35:2517
2MD3332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:2731
5MC344Flegl VlastimilBrtev5300:35:3522
10MJ3516Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:35:3716
4MB3624Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:35:4024
6MC3730Šrámek JaromírKUS Šumperk5800:35:4720
2ZA3836Zuzánková TerezaOB Jablonec nad Nisou8600:36:0231
5MB3929Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:36:1022
15MA4056Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:2511
3ZA4199Soukalová GabrielaTJ Jiskra Josefův Důl8900:36:2927
6MB4272Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:36:4120
7MC4395Blažek JosefAlšovice5800:36:5019
11MJ4486Tišer MatoušSG Jablonec9200:36:5215
7MB4523Valenta MichalAVC Praha6200:37:0219
12MJ4664Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:37:0714
8MB4782Seeman TomášMedicína Praha6800:37:1118
8MC4835Gombita JosefLoučná 9565800:37:1318
4ZA4978Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:37:1524
16MA5039Skrbek MiloslavSemily8100:37:2310
1ZD5122Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:2535
13MJ5249Ligaun AlešTJ Jiskra Josefův Důl9200:37:3713
14MJ5314Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:37:4712
15MJ5421Slonek MatoušKB Nové Město na Moravě9700:37:4911
9MB5550Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:38:0517
9MC562Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:2117
10MC5734Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:38:3316
1ZB5863Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:38:3935
10MB5993Honzík TomášTU Liberec7000:38:4816
11MC6094Štoček MichalSKI Jilemnice6000:38:5415
11MB6126Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:39:0615
5ZA6251Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:39:2122
17MA6371Kubalík JanČernošice7800:39:429
3MD6453Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:39:5027
12MC6543Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:40:0014
12MB6674Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:40:1514
13MB6767Dlar Ladislav-7000:40:1513
6ZA6897Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:40:3920
13MC6944Vrabec MilanSport Staněk Turnov6000:40:4213
18MA7048Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:40:428
19MA7173Votava MichalVrchlabí9000:40:437
14MC7298Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:0212
20MA7313Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:41:046
14MB7485Kučera PetrStružinec6100:41:0712
2ZB7577Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:41:1131
15MC7659Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2411
16MJ7720Horňas JanKB Nové Město na Moravě9400:41:5910
17MJ7891Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:42:219
4MD7957Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:3624
16MC8017Doležal JaromírSABZO Praha5700:43:5710
1ME8161Kohout TomášBlata Kooperativa3700:44:1935
7ZA8289Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:45:0719
2ME8333Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:0631
5MD8412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:0622
8ZA8580Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:1318
3ZB8666Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:46:4127
1ŽJ8762Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:47:5735
2ZD8883Kašová HanaBarnex sport Brno5400:48:3631
17MC8965Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:48:489
3ME9076Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:0527
6MD9196Čepelka OldřichTima Liberec4800:50:3320
18MC9279Rinka ErichMKS Ostrava5400:50:438
7MD9341Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:51:5819
1ŽC949Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5535
4ZB951Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:54:5024
9ZA9660Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:55:2617
8MD9740Setunský OldřichŠK Houštka4800:57:0918
4ME986Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:2124

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:28:0835
2MA254Berka MartinKozákov8500:28:5031
3MA347Rykr JanDukla Liberec8700:28:5527
4MA425Linhart RadekKerda Team7600:29:1424
5MJ519Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:29:4622
6MA627Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:29:5020
7MJ788Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:30:0219
8MA855Berka RadimKozákov8200:30:0518
9MA98Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:0917
10MJ1028Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:30:2616
11MJ1169Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:30:3515
12MJ1292Štoček FabiánSKI Jilemnice9400:30:3714
13MA1346Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:3713
14MB1411Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3112
15MA1552Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:3511
16MJ1670Nyč DavidTJ Dukla Liberec9300:31:4810
17MA1781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:539
18MJ1815Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:32:068
19MB1990Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:167
20MC2084Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:256
21MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:385
22MC2237Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5900:33:024
23MB2358Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:33:173
24MA2487Novotný JiříKateřinky7100:33:232
25MC253Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:411

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Tradiční B-běh Sklenařicemi k Pasekám, Rejdicím a ke Štěpánce. Bez provozu MV. I s oblačností je tam pěkně. Přehledné i předběžné výsledky. Opět kvalitní a početná účast. Dobrá doprava zpět do Vysokého. Díky pořadatelům a těším se zase na shledání.
Prosím o opravu teamu u B.Jančíka na SVARTES Hořice, díky. B.Jančík Závod již tradičně s dobrou konkurencí i organizací.
borek.jancik
opraveno
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód