hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

24.7.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 24.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Rokytnice nad Jizerou - náměstí
14:00 hodin

Přihlášky

do 13:30 hodin ve sportovní hale v Rokytnici

Startovné

70 Kč

Popis tratě

délka: 8,5 km
převýšení: 750 m
povrch: asfalt a terén (1:2)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Šír
Dolní 160
512 44 Rokytnice nad Jizerou
tel. 481 523 375

Stanislav Kynčl
tel. 723 502 546

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2202

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4817
Paulů Blanka5415
Šír Václav7814
Tučný Jan4713
Zátopek Jiří6013
Javůrek Jiří4813
Kynčl Stanislav6412
Kubrová Dagmar6311
Šimůnek Jan4911
Kubr Václav5511
Zoubek Zdeněk6911
Berka Radim8211
Groh Stanislav4610
Palas Jaroslav5310
Trejbal Karel5110
Jirásková Eva6410
Šír Václav6610
Brunclík Ivo5810
Gombita Josef5810
Biemann Götz4310
Wolf David7210
Kadavý Jan4710
Hák Michal759
Machačka Martin759
Vacarda Vladimír599
Pechek František539
Berka Martin859
Pirk Jan489
Tichý Pavel639
Kolínek František569
Ježek Přemysl829
Nečas Josef588
Vraštilová Miloslava568
Gregor Jaroslav518
Vaněk Petr618
Marek František418
Ulich Petr688
Kynčlová Dagmar728
Pirk Tomáš738
Kašpar Josef388
Stránský Aleš608
Čech Karel458
Hartych Stanislav658
Grohová Jaroslava517
Žák Jiří717
Nesvadba Petr867
Šírová Šárka737
Smrčka Miloš547
Flegl Vlastimil537
Kašparec Petr627

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 24.07.2010, 22:13
  • zobrazeno již 1012x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ660Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:42:43105
2MJ751Žák MichalTechnika Brno Extreme9100:42:5293
3MJ1088Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:43:1981
4MJ16127Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:44:0472
5MJ26119Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:3866
6MJ2852Dostál LukášKB Nové Město na Moravě9300:45:4760
7MJ3346Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:46:4557
8MJ3593Hásek JanSKI Klub Jablonec nad Nisou9100:47:0754
9MJ44118Tomíček OndřejČKS SKI Jilemnice9200:49:2551
10MJ50120Janata KarelHSK Benecko9200:50:0748
11MJ5453Burian JanKB Nové Město na Moravě9500:50:2345
12MJ5545Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:50:3142
13MJ66117Hebelka JakubČKS SKI jilemnice9300:52:0139
14MJ6864Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:52:1136
15MJ70103Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:52:2433
16MJ8276Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:54:4030
17MJ11955Horňas JanSK Nové Město na Moravě9401:00:1827
18MJ131137Jaśczak ArturAZS Lódź9101:02:40-
19MJ13697Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9601:03:1224

Muži A 20-39 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1133Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:39:13105
2MA265Havlíček JanASK Slavia Praha7900:39:1893
3MA343Linhart RadekKerda Team7600:41:4181
4MA447Berka MartinKozákov8500:41:5972
5MA533Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2566
6MA8148Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:42:5960
7MA962Gerych DavidAK Kroměříž7700:43:0957
8MA1128Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:1954
9MA1217Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:43:2351
10MA1350Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:43:2848
11MA145Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5945
12MA1892Prášil VojtěchSKI Klub Jablonec nad Nisou9000:44:2542
13MA2034Malý JanSokol Nová Paka7300:44:2839
14MA22141Kožíšek DušanDukla Liberec8300:44:4536
15MA2491Vavruška JiříSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7800:45:0433
16MA2957Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:0430
17MA3072Oberländer JanSokol Senohraby7500:46:1427
18MA3148Berka RadimKozákov8200:46:2924
19MA34162Bolehovský PavelKER Team7100:46:5021
20MA38165Pela ZbyněkSKI Pax Horní Maxov7300:47:5018
21MA3961Flegl VlastimilVrchlabí8600:48:0315
22MA4544Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:2812
23MA4898Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:49:469
24MA5140Pirk TomášLékařský Tri klub Praha7300:50:096
25MA53139Lakatoš RobiČR7900:50:153
26MA64122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:593
27MA69104Koukol OndřejVSK HUMANITA Praha7900:52:133
28MA758Šplíchal JanTJ Sokol Starkoč8300:52:523
29MA8029Fanta RadekGAGARIN Benešov7600:53:563
30MA847Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:55:013
31MA86101Lánský RomanROPAMAN7900:55:183
32MA87151Jirka JanStamp Náchod8300:55:183
33MA8894Lhota AlešPivovar Miletín7800:55:253
34MA9025Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:56:053
35MA93132Kubalík JanČernošice7800:56:403
36MA94107Ehler TomášVSK Humanita (Berlín)8100:56:403
37MA95102Doubek PavelSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:56:403
38MA96135Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:56:503
39MA102159Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:57:323
40MA10499Šístek DanielOB Sparta7500:58:073
41MA107144Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:58:263
42MA10871Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:003
43MA111136Michalak JakubAZS Lódź8600:59:26-
44MA129106Ouhrabka Jakub-8001:02:153
45MA138109Šrejber MiloslavBatňovice7301:03:303

Muži B 40-49 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB15164Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:01105
2MB1932Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:2893
3MB21167Beshir ErvinAdidas Team6700:44:4181
4MB2359Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:5372
5MB27157Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:45:4466
6MB40153Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:48:2660
7MB46155Jokel LubomírPalestra Praha6400:49:3957
8MB5684Kaván LubomírChřibská6100:50:4054
9MB57108Vojtěch TomášJanské Lázně6500:50:4551
10MB59156Zikmund ZdeněkOOB Nová Paka6700:51:2048
11MB6075Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:51:2345
12MB63150Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:5042
13MB6568Valenta MichalAVC Praha6200:52:0039
14MB7142Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:52:3936
15MB7836Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:53:2833
16MB79146Seeman TomášMedicína Praha6800:53:4530
17MB85138Šubrt JanHorní Sytová6800:55:1727
18MB91142Tomsa PavelDoubrava6200:56:2324
19MB9296Janík TomášSpona Teplice6800:56:3021
20MB116160Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:59:4618
21MB11787Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:59:5515
22MB1242Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:01:0212
23MB13282Kunovjánek AlešPraha 106501:02:419
24MB145126Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou6301:05:316

Muži C 50-59 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1756Smrčka MilošBK Říčany5400:44:17105
2MC2569Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:2393
3MC32124Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:4481
4MC37123Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:47:4672
5MC41152Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:3066
6MC4335Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:0160
7MC58140Gombita JosefLoučná 9565800:51:0157
8MC6110Flegl VlastimilBrtev5300:51:3054
9MC6718Šrámek JaromírKUJ Šumperk5800:52:0951
10MC76170Kaše JaroslavAGRIKOMP Brno5300:52:5748
11MC89128Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6000:55:5645
12MC9739Gregor JaroslavAC OH Praha5100:56:5342
13MC9937Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:57:0039
14MC10131Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:57:3236
15MC10338Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:58:0333
16MC10916Sedlák JiříPřelouč5800:59:0030
17MC110166Přinda OldřichUSK Slavia TU Liberec5100:59:1027
18MC113129Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:59:3224
19MC12313Doležal JaromírSABZO Praha5701:00:4721
20MC12878Krupka MilanTJ Rumburk5601:02:0418
21MC13024Chroust JanKrásná Lípa6001:02:2015
22MC134149Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:0012
23MC141105Havlín AntonínAC Obora Hvězda Praha5501:04:499
24MC14380Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:04:566
25MC1504Schmutterer PeterUSV TU Dresden5801:08:01-
26MC1553Rödel GerhardVFL Dresden - Bühlau5301:09:00-
27MC160110Rinka ErichMKS Ostrava5401:12:033
28MC161143Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:13:353
29MC16527Krejsa VáclavRentia Praha5201:16:543

Muži D 60-69 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4711Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:43105
2MD6254Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:4593
3MD77134Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4800:52:5881
4MD10095Biemann GötzSKI Harrachov4300:57:1072
5MD11219Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:59:2966
6MD115131Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:59:4060
7MD11881Zahula JanČD Tanvald5001:00:0957
8MD12241Pirk JanLékařský Tri klub Praha4801:00:4654
9MD12670Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:01:3151
10MD1399Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:5648
11MD15183Čech KarelKAK Praha4501:08:0645
12MD15322Tučný JanMK Pardubice4701:08:4942
13MD15620Málek ZdeněkAVC Praha4301:09:4639
14MD157121Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:10:4436
15MD16377Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:2833

Muži E 70 let a starší (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14021Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3801:04:18105
2ME14412Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:05:0093
3ME15449Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:0081
4ME16214Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:14:0872
5ME167161Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:21:5566

Juniorky 19 let a mladší (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ49168Beshirová CarmenSK Zdice9800:49:51105
2ŽJ120116Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:2693
3ŽJ12530Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:01:1681
4ŽJ127113Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:01:4272
5ŽJ135112Čížková BáraČKS SKI Jilemnice9401:03:0566
6ŽJ149111Zítková ŠárkaČKS SKI Jilemnice9401:07:3560
7ŽJ152114Havlíčková NikolaČKS SKI Jilemnice9301:08:4357

Ženy A 20-34 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36145Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:47:42105
2ZA4286Moravcová KláraSKI Klub Jablonec nad Nisou8300:48:3093
3ZA5263Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:50:1181
4ZA73154Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:52:4672
5ZA8190Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:54:0466
6ZA8389Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná7700:54:5060
7ZA98100Topinková MonikaOK 99 Hradec Králové8000:56:5757
8ZA10585Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:58:1354
9ZA10679Hřebíčková Hana-7700:58:2051
10ZA133163Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:5048
11ZA14258Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:5045
12ZA164169Coganová MartinaTJ Sokol Nová Paka7601:16:3342

Ženy B 35-44 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7466Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:50105
2ZB11474Krausová JaroslavaGlassman Teplice7500:59:3793
3ZB137125Jelínková AdrianaZOLBOCH ČR7401:03:2281
4ZB1461Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice nad Jizerou7301:05:3772
5ZB1596Kubičková Eliška AnnaKP BKÚ Mělník6601:12:0066
6ZB166158Popovová MartinaSNB Praha7401:17:5060
7ZB169147Seemannová JanaSokol Strašnice7501:31:4157

Ženy C 45-54 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC12173Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:39105
2ŽC15815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5393

Ženy D 55 let a starší (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7267Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:40105
2ZD14723Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:06:2493
3ZD148130Kašová HanaBarnex sport Brno5401:06:4181
4ZD16826Gruberová VěraHorní Počernice5201:29:1172

Trať 8,5 km, 750 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1133Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:39:13105
2MA265Havlíček JanASK Slavia Praha7900:39:1893
3MA343Linhart RadekKerda Team7600:41:4181
4MA447Berka MartinKozákov8500:41:5972
5MA533Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2566
1MJ660Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:42:43105
2MJ751Žák MichalTechnika Brno Extreme9100:42:5293
6MA8148Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:42:5960
7MA962Gerych DavidAK Kroměříž7700:43:0957
3MJ1088Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:43:1981
8MA1128Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:1954
9MA1217Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:43:2351
10MA1350Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:43:2848
11MA145Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5945
1MB15164Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:01105
4MJ16127Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:44:0472
1MC1756Smrčka MilošBK Říčany5400:44:17105
12MA1892Prášil VojtěchSKI Klub Jablonec nad Nisou9000:44:2542
2MB1932Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:2893
13MA2034Malý JanSokol Nová Paka7300:44:2839
3MB21167Beshir ErvinAdidas Team6700:44:4181
14MA22141Kožíšek DušanDukla Liberec8300:44:4536
4MB2359Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:5372
15MA2491Vavruška JiříSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7800:45:0433
2MC2569Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:2393
5MJ26119Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:3866
5MB27157Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:45:4466
6MJ2852Dostál LukášKB Nové Město na Moravě9300:45:4760
16MA2957Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:0430
17MA3072Oberländer JanSokol Senohraby7500:46:1427
18MA3148Berka RadimKozákov8200:46:2924
3MC32124Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:4481
7MJ3346Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:46:4557
19MA34162Bolehovský PavelKER Team7100:46:5021
8MJ3593Hásek JanSKI Klub Jablonec nad Nisou9100:47:0754
1ZA36145Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:47:42105
4MC37123Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:47:4672
20MA38165Pela ZbyněkSKI Pax Horní Maxov7300:47:5018
21MA3961Flegl VlastimilVrchlabí8600:48:0315
6MB40153Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:48:2660
5MC41152Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:3066
2ZA4286Moravcová KláraSKI Klub Jablonec nad Nisou8300:48:3093
6MC4335Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:0160
9MJ44118Tomíček OndřejČKS SKI Jilemnice9200:49:2551
22MA4544Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:2812
7MB46155Jokel LubomírPalestra Praha6400:49:3957
1MD4711Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:43105
23MA4898Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:49:469
1ŽJ49168Beshirová CarmenSK Zdice9800:49:51105
10MJ50120Janata KarelHSK Benecko9200:50:0748
24MA5140Pirk TomášLékařský Tri klub Praha7300:50:096
3ZA5263Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:50:1181
25MA53139Lakatoš RobiČR7900:50:153
11MJ5453Burian JanKB Nové Město na Moravě9500:50:2345
12MJ5545Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:50:3142
8MB5684Kaván LubomírChřibská6100:50:4054
9MB57108Vojtěch TomášJanské Lázně6500:50:4551
7MC58140Gombita JosefLoučná 9565800:51:0157
10MB59156Zikmund ZdeněkOOB Nová Paka6700:51:2048
11MB6075Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:51:2345
8MC6110Flegl VlastimilBrtev5300:51:3054
2MD6254Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:4593
12MB63150Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:5042
26MA64122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:593
13MB6568Valenta MichalAVC Praha6200:52:0039
13MJ66117Hebelka JakubČKS SKI jilemnice9300:52:0139
9MC6718Šrámek JaromírKUJ Šumperk5800:52:0951
14MJ6864Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:52:1136
27MA69104Koukol OndřejVSK HUMANITA Praha7900:52:133
15MJ70103Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:52:2433
14MB7142Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:52:3936
1ZD7267Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:40105
4ZA73154Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:52:4672
1ZB7466Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:50105
28MA758Šplíchal JanTJ Sokol Starkoč8300:52:523
10MC76170Kaše JaroslavAGRIKOMP Brno5300:52:5748
3MD77134Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4800:52:5881
15MB7836Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:53:2833
16MB79146Seeman TomášMedicína Praha6800:53:4530
29MA8029Fanta RadekGAGARIN Benešov7600:53:563
5ZA8190Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:54:0466
16MJ8276Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:54:4030
6ZA8389Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná7700:54:5060
30MA847Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:55:013
17MB85138Šubrt JanHorní Sytová6800:55:1727
31MA86101Lánský RomanROPAMAN7900:55:183
32MA87151Jirka JanStamp Náchod8300:55:183
33MA8894Lhota AlešPivovar Miletín7800:55:253
11MC89128Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6000:55:5645
34MA9025Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:56:053
18MB91142Tomsa PavelDoubrava6200:56:2324
19MB9296Janík TomášSpona Teplice6800:56:3021
35MA93132Kubalík JanČernošice7800:56:403
36MA94107Ehler TomášVSK Humanita (Berlín)8100:56:403
37MA95102Doubek PavelSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:56:403
38MA96135Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:56:503
12MC9739Gregor JaroslavAC OH Praha5100:56:5342
7ZA98100Topinková MonikaOK 99 Hradec Králové8000:56:5757
13MC9937Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:57:0039
4MD10095Biemann GötzSKI Harrachov4300:57:1072
14MC10131Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:57:3236
39MA102159Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:57:323
15MC10338Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:58:0333
40MA10499Šístek DanielOB Sparta7500:58:073
8ZA10585Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:58:1354
9ZA10679Hřebíčková Hana-7700:58:2051
41MA107144Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:58:263
42MA10871Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:003
16MC10916Sedlák JiříPřelouč5800:59:0030
17MC110166Přinda OldřichUSK Slavia TU Liberec5100:59:1027
43MA111136Michalak JakubAZS Lódź8600:59:26-
5MD11219Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:59:2966
18MC113129Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:59:3224
2ZB11474Krausová JaroslavaGlassman Teplice7500:59:3793
6MD115131Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:59:4060
20MB116160Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:59:4618
21MB11787Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:59:5515
7MD11881Zahula JanČD Tanvald5001:00:0957
17MJ11955Horňas JanSK Nové Město na Moravě9401:00:1827
2ŽJ120116Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:2693
1ŽC12173Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:39105
8MD12241Pirk JanLékařský Tri klub Praha4801:00:4654
19MC12313Doležal JaromírSABZO Praha5701:00:4721
22MB1242Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:01:0212
3ŽJ12530Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:01:1681
9MD12670Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:01:3151
4ŽJ127113Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:01:4272
20MC12878Krupka MilanTJ Rumburk5601:02:0418
44MA129106Ouhrabka Jakub-8001:02:153
21MC13024Chroust JanKrásná Lípa6001:02:2015
18MJ131137Jaśczak ArturAZS Lódź9101:02:40-
23MB13282Kunovjánek AlešPraha 106501:02:419
10ZA133163Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:5048
22MC134149Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:0012
5ŽJ135112Čížková BáraČKS SKI Jilemnice9401:03:0566
19MJ13697Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9601:03:1224
3ZB137125Jelínková AdrianaZOLBOCH ČR7401:03:2281
45MA138109Šrejber MiloslavBatňovice7301:03:303
10MD1399Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:5648
1ME14021Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3801:04:18105
23MC141105Havlín AntonínAC Obora Hvězda Praha5501:04:499
11ZA14258Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:5045
24MC14380Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:04:566
2ME14412Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:05:0093
24MB145126Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou6301:05:316
4ZB1461Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice nad Jizerou7301:05:3772
2ZD14723Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:06:2493
3ZD148130Kašová HanaBarnex sport Brno5401:06:4181
6ŽJ149111Zítková ŠárkaČKS SKI Jilemnice9401:07:3560
25MC1504Schmutterer PeterUSV TU Dresden5801:08:01-
11MD15183Čech KarelKAK Praha4501:08:0645
7ŽJ152114Havlíčková NikolaČKS SKI Jilemnice9301:08:4357
12MD15322Tučný JanMK Pardubice4701:08:4942
3ME15449Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:0081
26MC1553Rödel GerhardVFL Dresden - Bühlau5301:09:00-
13MD15620Málek ZdeněkAVC Praha4301:09:4639
14MD157121Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:10:4436
2ŽC15815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5393
5ZB1596Kubičková Eliška AnnaKP BKÚ Mělník6601:12:0066
27MC160110Rinka ErichMKS Ostrava5401:12:033
28MC161143Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:13:353
4ME16214Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:14:0872
15MD16377Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:2833
12ZA164169Coganová MartinaTJ Sokol Nová Paka7601:16:3342
29MC16527Krejsa VáclavRentia Praha5201:16:543
6ZB166158Popovová MartinaSNB Praha7401:17:5060
5ME167161Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:21:5566
4ZD16826Gruberová VěraHorní Počernice5201:29:1172
7ZB169147Seemannová JanaSokol Strašnice7501:31:4157

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1133Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:39:13105
2MA265Havlíček JanASK Slavia Praha7900:39:1893
3MA343Linhart RadekKerda Team7600:41:4181
4MA447Berka MartinKozákov8500:41:5972
5MA533Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2566
6MJ660Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:42:4360
7MJ751Žák MichalTechnika Brno Extreme9100:42:5257
8MA8148Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:42:5954
9MA962Gerych DavidAK Kroměříž7700:43:0951
10MJ1088Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:43:1948
11MA1128Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:1945
12MA1217Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:43:2342
13MA1350Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:43:2839
14MA145Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5936
15MB15164Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:0133
16MJ16127Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:44:0430
17MC1756Smrčka MilošBK Říčany5400:44:1727
18MA1892Prášil VojtěchSKI Klub Jablonec nad Nisou9000:44:2524
19MB1932Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:2821
20MA2034Malý JanSokol Nová Paka7300:44:2818
21MB21167Beshir ErvinAdidas Team6700:44:4115
22MA22141Kožíšek DušanDukla Liberec8300:44:4512
23MB2359Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:539
24MA2491Vavruška JiříSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7800:45:046
25MC2569Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:233

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36145Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:47:42105
2ZA4286Moravcová KláraSKI Klub Jablonec nad Nisou8300:48:3093
3ŽJ49168Beshirová CarmenSK Zdice9800:49:5181
4ZA5263Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:50:1172
5ZD7267Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:4066
6ZA73154Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:52:4660
7ZB7466Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:5057
8ZA8190Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:54:0454
9ZA8389Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná7700:54:5051
10ZA98100Topinková MonikaOK 99 Hradec Králové8000:56:5748
11ZA10585Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:58:1345
12ZA10679Hřebíčková Hana-7700:58:2042
13ZB11474Krausová JaroslavaGlassman Teplice7500:59:3739
14ŽJ120116Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:2636
15ŽC12173Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:3933
16ŽJ12530Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:01:1630
17ŽJ127113Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:01:4227
18ZA133163Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:5024
19ŽJ135112Čížková BáraČKS SKI Jilemnice9401:03:0521
20ZB137125Jelínková AdrianaZOLBOCH ČR7401:03:2218
21ZA14258Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:5015
22ZB1461Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice nad Jizerou7301:05:3712
23ZD14723Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:06:249
24ZD148130Kašová HanaBarnex sport Brno5401:06:416
25ŽJ149111Zítková ŠárkaČKS SKI Jilemnice9401:07:353

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 94%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 92%
Ceny vítězům: 87%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Výborná tombola - kdo nepočkal, přišel o hodně:-) Kdo nic nevyhrál, odcházel alespoň rozesmátej...
evakollertova
joooo, tak to má vypadat....
novaktoM

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód