hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Náchod - Dobrošov

11.7.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 11.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Náchod - zimní stadion
10:00 hodin

Popis tratě

délka: 8,9 km
převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod
tel. 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

sc.dobrosov@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2561

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 13.07.2010, 10:56
  • zobrazeno již 911x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ273Papík RomanAC Česká Lípa9200:37:1970
2MJ121Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:39:4862
3MJ215Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:42:4054
4MJ332Nechvíl PetrAC Choceň9100:45:0548
5MJ484Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:48:5644
6MJ543Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:50:5240

Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:0470
2MA560Malý JanSokol Nová Paka7300:37:4462
3MA766Herda JanMytreneek cz8300:38:1554
4MA1028Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:4548
5MA1415Kruml KamilSpálené7200:40:1144
6MA1654Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:41:0240
7MA2016Erlebach DavidKunčice7100:42:3538
8MA2213Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:42:5936
9MA24117Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:43:1734
10MA2575Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:43:1932
11MA3211Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:44:5030
12MA3567Bombera JiříTrnávka8500:45:2328
13MA4174Horvát DavidHradec Králové7300:47:3326
14MA47115Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:5124
15MA4947Šulc LubošTeam Pavlišov7600:49:0622
16MA5061Kubalík JanČernošice7800:49:4120
17MA5272Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:2818
18MA5736Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:53:2816
19MA5859Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:53:4414
20MA6452Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:55:3212
21MA6648Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:56:2410

Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB357Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:2370
2MB425Jančík BořekSVARTES Hořice6400:37:2762
3MB641Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:38:0754
4MB821Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:1948
5MB1370Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:39:5044
6MB29181Tichý PavelAC Náchod6300:44:1140
7MB3018Valenta MichalAVC Praha6200:44:2438
8MB3450Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:45:1236
9MB3845Kudrna PavelKarviná6800:46:2034
10MB4277Zelený LuděkAC Náchod6100:47:4032
11MB4468Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:0030
12MB5178Skalský MilošAC Náchod6700:49:5728
13MB5532Chmel ZdeněkRC PIM Praha6200:51:1826
14MB7851Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:03:5424

Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC923Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:2670
2MC1133Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:2762
3MC154Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:4654
4MC1735Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:4348
5MC1831Gombita JosefLoučná 9565800:42:2644
6MC2338Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:43:1540
7MC266Flegl VlastimilBrtev5300:43:3138
8MC39109Frinta PetrAC Náchod5800:46:2736
9MC401Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:46:3934
10MC4326Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:47:5532
11MC4664Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:2730
12MC539Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:4928
13MC6076Šorfa LubošAC Náchod5700:54:0226
14MC6855Sedlák JiříPřelouč5800:57:1324

Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1910Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:3170
2MD2830Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:0462
3MD5934Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4600:53:5454
4MD638Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:55:0648
5MD7029Tučný JanMK Pardubice4700:57:4244
6MD7242Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:5540
7MD7722Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:3838
8MD81116Linhart MilošSC Dobrošov4401:09:2836

Muži E 70 let a starší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6739Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:56:2770
2ME762Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:4262
3ME803Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:06:0054

Juniorky 19 let a mladší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2765Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:43:3970
2ZA3719Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:4162
3ZA4553Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:48:2254
4ZA6558Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:4548
5ZA7171Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:5044

Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3164Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:3370
2ZB697Matalová JanaSlezská Ostrava7300:57:2562

Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC562Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:5770
2ŽC614Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:54:2862
3ŽC625Procházková IrenaTJ Háje5700:54:4054
4ŽC791Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:1448
5ŽC823Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:09:5744

Ženy D 55 let a starší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3617Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:3270
2ZD7343Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:58:0062
3ZD7440Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:5254
4ZD7537Kašová HanaBarnex sport Brno5401:00:1548

Trať 8,9 km, 410 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:0470
1MJ273Papík RomanAC Česká Lípa9200:37:1970
1MB357Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:2370
2MB425Jančík BořekSVARTES Hořice6400:37:2762
2MA560Malý JanSokol Nová Paka7300:37:4462
3MB641Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:38:0754
3MA766Herda JanMytreneek cz8300:38:1554
4MB821Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:1948
1MC923Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:2670
4MA1028Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:4548
2MC1133Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:2762
2MJ121Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:39:4862
5MB1370Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:39:5044
5MA1415Kruml KamilSpálené7200:40:1144
3MC154Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:4654
6MA1654Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:41:0240
4MC1735Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:4348
5MC1831Gombita JosefLoučná 9565800:42:2644
1MD1910Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:3170
7MA2016Erlebach DavidKunčice7100:42:3538
3MJ215Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:42:4054
8MA2213Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:42:5936
6MC2338Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:43:1540
9MA24117Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:43:1734
10MA2575Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:43:1932
7MC266Flegl VlastimilBrtev5300:43:3138
1ZA2765Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:43:3970
2MD2830Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:0462
6MB29181Tichý PavelAC Náchod6300:44:1140
7MB3018Valenta MichalAVC Praha6200:44:2438
1ZB3164Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:3370
11MA3211Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:44:5030
4MJ332Nechvíl PetrAC Choceň9100:45:0548
8MB3450Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:45:1236
12MA3567Bombera JiříTrnávka8500:45:2328
1ZD3617Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:3270
2ZA3719Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:4162
9MB3845Kudrna PavelKarviná6800:46:2034
8MC39109Frinta PetrAC Náchod5800:46:2736
9MC401Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:46:3934
13MA4174Horvát DavidHradec Králové7300:47:3326
10MB4277Zelený LuděkAC Náchod6100:47:4032
10MC4326Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:47:5532
11MB4468Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:0030
3ZA4553Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:48:2254
11MC4664Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:2730
14MA47115Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:5124
5MJ484Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:48:5644
15MA4947Šulc LubošTeam Pavlišov7600:49:0622
16MA5061Kubalík JanČernošice7800:49:4120
12MB5178Skalský MilošAC Náchod6700:49:5728
17MA5272Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:2818
12MC539Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:4928
6MJ543Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:50:5240
13MB5532Chmel ZdeněkRC PIM Praha6200:51:1826
1ŽC562Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:5770
18MA5736Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:53:2816
19MA5859Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:53:4414
3MD5934Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4600:53:5454
13MC6076Šorfa LubošAC Náchod5700:54:0226
2ŽC614Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:54:2862
3ŽC625Procházková IrenaTJ Háje5700:54:4054
4MD638Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:55:0648
20MA6452Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:55:3212
4ZA6558Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:4548
21MA6648Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:56:2410
1ME6739Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:56:2770
14MC6855Sedlák JiříPřelouč5800:57:1324
2ZB697Matalová JanaSlezská Ostrava7300:57:2562
5MD7029Tučný JanMK Pardubice4700:57:4244
5ZA7171Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:5044
6MD7242Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:5540
2ZD7343Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:58:0062
3ZD7440Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:5254
4ZD7537Kašová HanaBarnex sport Brno5401:00:1548
2ME762Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:4262
7MD7722Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:3838
14MB7851Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:03:5424
4ŽC791Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:1448
3ME803Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:06:0054
8MD81116Linhart MilošSC Dobrošov4401:09:2836
5ŽC823Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:09:5744

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:0470
2MJ273Papík RomanAC Česká Lípa9200:37:1962
3MB357Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:2354
4MB425Jančík BořekSVARTES Hořice6400:37:2748
5MA560Malý JanSokol Nová Paka7300:37:4444
6MB641Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:38:0740
7MA766Herda JanMytreneek cz8300:38:1538
8MB821Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:1936
9MC923Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:2634
10MA1028Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:4532
11MC1133Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:2730
12MJ121Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:39:4828
13MB1370Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:39:5026
14MA1415Kruml KamilSpálené7200:40:1124
15MC154Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:4622
16MA1654Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:41:0220
17MC1735Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:4318
18MC1831Gombita JosefLoučná 9565800:42:2616
19MD1910Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:3114
20MA2016Erlebach DavidKunčice7100:42:3512
21MJ215Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:42:4010
22MA2213Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:42:598
23MC2338Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:43:156
24MA24117Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:43:174
25MA2575Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:43:192

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 75%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Zdravím, v cíli výborná hudba, lákala k tanci :-) Na http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/ opět pár fotek z víkendových závodů. Evina
evakollertova
Pěkná a perfektně značená trasa závodu, hudba v cíli na uvítanou, tradiční dobrý oběd, osvěžení i na trati, start ráno ...tento závod neměl chybu i navzdory horkému počasí!Díky organizátorům a všem jejich pomocníkům. Zdraví, Dáša K.
Dagmar.Kubrova
nakonec pěkný závod, byl jsem mile překvapen:-)
lubos.sulc
Dobrý den, chtěl bych upozornit, že jsem běžel o 10 minut rychleji, než jste mě uvedli ve výsledcích (prosím o nápravu). S pozdravem Jiří Vavruška (kategorie MA) Jinak pěkné.
bajvocko
Zdravim, chybu jsem opravil, děkuji za upozornění
team
Ještě jedna nepodstatná drobnost - startovní čísla jsou u leckoho uvedeny chybně.
flegl
Kolem vody bylo docela příjemně, stoupání zábavné, měnící se povrch, sklon, seběh. Voda na Lipí super nápad! V cíli jídlo, rychlé vyhlášení, fakt pěkný závod a Áčko si zaslouží. moje fotky jsou na http://honzaherda.rajce.idnes.cz/Nachod_-_Dobrosov_11_07_10/
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód