hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Police nad Metují - Hvězda

10.7.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 10.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Polici nad Metují
13:00 - 14:30 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12:00 hodin

Startovné

60,- Kč v hlavním závodě (8,9 km a 5 km)

Popis tratě

délka: 8,9 km a méně
převýšení: 350 m
dětské a dorostenecké kategorie okruhy na náměstí a poblíž, hlavní závod převážně terén, částečně asfaltové a kostkové silnice a cesty

Ceny pro vítěze

dětské a dorostenecké kategorie okruhy na náměstí a poblíž, hlavní závod převážně terén, částečně asfaltové a kostkové silnice a cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Žďárská 302
549 54 Police nad Metují
mobil: 605 901 133

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2853

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8318
Hejnyš Miroslav6018
Šrůtek Stanislav5818
Javůrek Jiří4818
Pechek František5318
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7616
Polej Jiří7116
Kvapil Vojtěch4815
Šesták Karel7115
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6014
Šír Václav4814
Linhart Miloš4414
Hanušová Lenka7913
Hájková Renata7513
Brunclík Ivo5813
Bém František2712
Vraštilová Miloslava5612
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Nečas Josef5812
Paulů Blanka5412
Zelený Luděk6112
Pechková Jana8512
Trejbal Karel5111
Šrůtek David8011
Rücker Oldřich5511
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Jirka Jan8311
Čipera Radek6411
Vacek Miroslav7710
Vacarda Vladimír5910
Svatoš Otakar3410
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310
Groh Stanislav4610
Brýdl Pavel8010
Tůmová Eva6910
Šmída Oldřich4810
Soukup Jiří2710
Šimůnek Jan8210

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

  • FOTO BĚH NA HVĚZDU (Běh do vrchu, Police nad Metují - Hvězda, 10. 7. 2010 FOTO Eva Kollertová)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 10.07.2010, 22:25
  • zobrazeno již 970x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 6 let (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1221Adámková NikolaAC Třešť0500:00:18-
2Ž1434Havlíčková TerezaČukotka0600:00:23-
3Ž1813Pohlová AdélkaU Lesovny0700:00:33-

Předžáci do 6 let (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1126Petr MichalINS ATELIÉR Náchod0400:00:17-
2M1320Meier JakubSPARTAK Police nad Metují0500:00:21-
3M149Hájek LukášTJ Maratonstav Úpice0500:00:23-
4M1618Šesták JakubTJ Maratonstav Úpice0500:00:25-
5M1733Podstata OliverLážo-plážo Vrchlabí0600:00:28-
6M1829Binar JáchymSPARTAK Police nad Metují0700:00:33-

Žákyně nejmladší 7-8 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2319Meierová BáraSPARTAK Police nad Metují0200:01:24-
2Ž2835Važanová LuciePolice nad Metují0200:01:35-
3Ž21134Duchoslavová EliškaJaroměř0200:01:56-
4Ž21521Adámková Nikol-0500:01:59-

Žáci nejmladší 7-8 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21016Maršálka MartinZŠ Broumov - Olivětín0300:01:39-
2M21111Černý JaroslavSpartak Police nad Metují0200:01:56-
3M21317Šesták JanTJ Maratonstav Úpice0300:01:57-
4M21410Polej VojtaHronov0300:01:58-
5M21533Važan MichaelPolice nad Metují0400:01:59-
6M21732Vašíček TomášTJ Maratonstav Úpice0300:02:23-
7M2189Duchoslav AdamJaroměř0500:02:37-

Žáci mladší 9-10 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3427Binar OndraSPARTAK Police nad Metují0100:01:27-
2M3514Jansa RadekSPARTAK Police nad Metují0000:01:29-
3M3615Jansa TomášSpartak Police nad Metují0000:01:30-
4M3712Černý DavidSpartak Police nad Metují0100:01:34-

Žákyně mladší 9-10 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3123Ševcová KateřinaSpartak Police nad Metují0000:01:21-
2Ž3224Petrová AdélaTEROVA Bezděkov0000:01:23-
3Ž391Labudová SabinaTábor Suchý Důl0000:01:37-

Žákyně starší 11-14 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS130Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:26-
2ŽS331Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:02:39-
3ŽS622Adámková DominikaAC Třešť9600:02:52-
4ŽS103Faltová AnežkaTábor Suchý Důl9700:03:07-

Žáci starší 11-14 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS228Binar JakubSpartak Police nad Metují9700:02:33-
2MS47Holanec TomášTábor Suchý Důl9900:02:41-
3MS54Lorenčík FilipTábor Suchý Důl9600:02:42-
4MS78Suk PatrikTábor Suchý Důl9700:02:54-
5MS86Toman BohumírTábor Suchý Důl9800:02:56-
6MS95Bílý VojtěchTábor Suchý Důl9900:03:05-

Dorostenci starší 15-18 let (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Morávek TomášTábor Suchý Důl9400:03:57-
2MD228Binar JakubSpartak Police nad Metují9700:04:20-
3MD327Binar OndraSPARTAK Police nad Metují0100:04:23-

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1942Nechvíl PetrAC Choceň9100:44:4335
2MJ88101Peška MiroslavULITA Broumov9801:01:3731

Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:5535
2MA217Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:5531
3MA394Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:38:1727
4MA456Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:38:3624
5MA592Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:5122
6MA698Řemínek MatějISRT8600:40:0720
7MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2419
8MA98Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:2218
9MA1013Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:0817
10MA13115Beran JanSpartak Police nad Metují8300:43:3816
11MA1597Stantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:4915
12MA1778Penc OndřejT.N.B.M. Meziměstí7700:44:0414
13MA1829Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:44:2913
14MA2465Čejka BořivojKRB Chrudim8000:45:0312
15MA2658Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:45:1011
16MA3075Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:46:1810
17MA3622Petr JiříINS Atelier Náchod7400:47:099
18MA3868Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:058
19MA5193Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:51:307
20MA5272Šulc LubošTEAM-Pavlišov7600:51:366
21MA5396Kubalík JanČernošice7800:51:495
22MA5783Polej JiříHronov7100:53:144
23MA5955Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:53:233
24MA63107Rücker JakubMachov-Lhota8800:54:022
25MA7170Kraus JiříKoha Náchod7500:56:051
26MA9018Stříhavka JindřichAC Choceň7101:03:161
27MA9267Jirka JakubSTAMP Náchod8001:04:491

Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB748Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:1835
2MB2087Ševčík PavelZombie Opava6100:44:4431
3MB2177Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:44:4527
4MB2561Vojtěch TomášSKMS Jánské Lázně6500:45:0824
5MB2844Vanta JosefTC Dobruška6200:45:4122
6MB4086Neugebauer ErichBK SAK Ložiska Karviná6800:48:2620
7MB42112Zelený LuděkAC Náchod6100:49:2319
8MB4930Binar LubošHOBUK6600:50:1618
9MB55109Klimeš PavelHOMEMADE Čukotka6600:52:0517
10MB7335Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:56:3916
11MB7599Peška RobertHO Škrovád6700:57:1015
12MB7876Vacek OldřichHOBUK6600:57:5614
13MB83120Tér DušanTJ Spartak Police nad Metují6500:59:4513

Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:4835
2MC145Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:4031
3MC1680Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:5027
4MC3369Bříza VladimírKRB Chrudim5100:46:3724
5MC4124Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:4822
6MC437Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:49:2420
7MC45110Kučera ZdeněkAC Náchod5500:49:3919
8MC4657Bombera JiříMoravská Třebová5500:49:4118
9MC5439Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:51:5017
10MC5637Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:52:3516
11MC584Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:53:1915
12MC6495Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:54:1914
13MC65100Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:0313
14MC66108Mach JanCSK Teplice nad Metují5600:55:0412
15MC6959Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:55:4411
16MC7074Hejnyš MiroslavTJ Spartak Police nad Metují6000:56:0410
17MC72111Šorfa LubošAC Náchod5700:56:119
18MC76106Rücker OldřichBonbon Lhota5500:57:238
19MC8291Karlíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:59:367
20MC9451Sedlák JiříPřelouč5801:05:026

Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2326Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:5835
2MD3225Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:3531
3MD3450Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:46:4627
4MD6040Šteinc LudvíkVrchlabí4100:53:2624
5MD6254Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:53:4722
6MD6789Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:0520
7MD7434Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:5819
8MD7936Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:5718
9MD8541Tučný JanMK Pardubice4701:00:2417
10MD8743Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:01:1616
11MD89105Kvapil VojtěchSokol Suchý Důl4801:02:0215
12MD9573Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:0514
13MD9746Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:12:2213
14MD9921Linhart MilošSC Dobrošov4401:16:0012

Muži E 70-79 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3117Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:32:1135
2ME510Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:4231
3ME953Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:36:3127
4ME1066Vorel MilanSlatiňany4000:37:4624
5ME1290Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:39:5422
6ME1463Sedláček FrantišekSOKOL Rychnov n.K.4000:41:0620
7ME1782Buchar JanATL Vrchlabí3300:54:0118

Muži F 80 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF162Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:44:0919

Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ128Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:29:0435
2ŽJ260Volfová PetraAKLUK Alpinepro Skitrabteam Vrchlabí9200:30:1431
3ŽJ423Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:33:4227
4ŽJ616Ševcová KateřinaSpartak Police nad Metují0000:35:1324
5ŽJ1127Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:38:1322

Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1233Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:5835
2ZA2285Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:44:5231
3ZA27119Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:45:1327
4ZA2962Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:45:4324
5ZA3564Čejková VěraKRB Chrudim8100:47:0422
6ZA3712Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:4220
7ZA4414Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:49:3819
8ZA4779Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:4218
9ZA48102Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:49:4417
10ZA5032Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:50:1816
11ZA77103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:3315
12ZA9019Stříhavková PetraAC Choceň7901:03:1614
13ZA959Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:0513

Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB311Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:2035
2ZB3971Kynčlová DagmarJilemnice7200:48:1031
3ZB8415Matalová JanaSlezská Ostrava7301:00:2227

Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC61116Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:53:4535
2ŽC6831Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:0731
3ŽC803Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:58:0127
4ŽC8181Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:1624
5ŽC8645Vacková HanaSK Hronov5601:01:0022
6ŽC9347Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:5620
7ŽC9849Freiblová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:4519

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD72Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:35:2535
2ZD888Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:36:1431
3ZD136Kašová HanaBarnex sport Brno5400:40:4727
4ZD1511Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:0724

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1126Petr MichalINS ATELIÉR Náchod0400:00:17-
1Ž1221Adámková NikolaAC Třešť0500:00:18-
2M1320Meier JakubSPARTAK Police nad Metují0500:00:21-
2Ž1434Havlíčková TerezaČukotka0600:00:23-
3M149Hájek LukášTJ Maratonstav Úpice0500:00:23-
4M1618Šesták JakubTJ Maratonstav Úpice0500:00:25-
5M1733Podstata OliverLážo-plážo Vrchlabí0600:00:28-
3Ž1813Pohlová AdélkaU Lesovny0700:00:33-
6M1829Binar JáchymSPARTAK Police nad Metují0700:00:33-

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS130Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:26-
1MS228Binar JakubSpartak Police nad Metují9700:02:33-
2ŽS331Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:02:39-
2MS47Holanec TomášTábor Suchý Důl9900:02:41-
3MS54Lorenčík FilipTábor Suchý Důl9600:02:42-
3ŽS622Adámková DominikaAC Třešť9600:02:52-
4MS78Suk PatrikTábor Suchý Důl9700:02:54-
5MS86Toman BohumírTábor Suchý Důl9800:02:56-
6MS95Bílý VojtěchTábor Suchý Důl9900:03:05-
4ŽS103Faltová AnežkaTábor Suchý Důl9700:03:07-

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Morávek TomášTábor Suchý Důl9400:03:57-
2MD228Binar JakubSpartak Police nad Metují9700:04:20-
3MD327Binar OndraSPARTAK Police nad Metují0100:04:23-

Trať 8,9 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:5535
2MA217Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:5531
3MA394Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:38:1727
4MA456Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:38:3624
5MA592Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:5122
6MA698Řemínek MatějISRT8600:40:0720
1MB748Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:1835
7MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2419
8MA98Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:2218
9MA1013Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:0817
1MC1152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:4835
1ZA1233Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:5835
10MA13115Beran JanSpartak Police nad Metují8300:43:3816
2MC145Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:4031
11MA1597Stantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:4915
3MC1680Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:5027
12MA1778Penc OndřejT.N.B.M. Meziměstí7700:44:0414
13MA1829Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:44:2913
1MJ1942Nechvíl PetrAC Choceň9100:44:4335
2MB2087Ševčík PavelZombie Opava6100:44:4431
3MB2177Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:44:4527
2ZA2285Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:44:5231
1MD2326Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:5835
14MA2465Čejka BořivojKRB Chrudim8000:45:0312
4MB2561Vojtěch TomášSKMS Jánské Lázně6500:45:0824
15MA2658Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:45:1011
3ZA27119Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:45:1327
5MB2844Vanta JosefTC Dobruška6200:45:4122
4ZA2962Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:45:4324
16MA3075Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:46:1810
1ZB311Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:2035
2MD3225Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:3531
4MC3369Bříza VladimírKRB Chrudim5100:46:3724
3MD3450Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:46:4627
5ZA3564Čejková VěraKRB Chrudim8100:47:0422
17MA3622Petr JiříINS Atelier Náchod7400:47:099
6ZA3712Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:4220
18MA3868Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:058
2ZB3971Kynčlová DagmarJilemnice7200:48:1031
6MB4086Neugebauer ErichBK SAK Ložiska Karviná6800:48:2620
5MC4124Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:4822
7MB42112Zelený LuděkAC Náchod6100:49:2319
6MC437Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:49:2420
7ZA4414Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:49:3819
7MC45110Kučera ZdeněkAC Náchod5500:49:3919
8MC4657Bombera JiříMoravská Třebová5500:49:4118
8ZA4779Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:4218
9ZA48102Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:49:4417
8MB4930Binar LubošHOBUK6600:50:1618
10ZA5032Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:50:1816
19MA5193Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:51:307
20MA5272Šulc LubošTEAM-Pavlišov7600:51:366
21MA5396Kubalík JanČernošice7800:51:495
9MC5439Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:51:5017
9MB55109Klimeš PavelHOMEMADE Čukotka6600:52:0517
10MC5637Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:52:3516
22MA5783Polej JiříHronov7100:53:144
11MC584Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:53:1915
23MA5955Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:53:233
4MD6040Šteinc LudvíkVrchlabí4100:53:2624
1ŽC61116Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:53:4535
5MD6254Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:53:4722
24MA63107Rücker JakubMachov-Lhota8800:54:022
12MC6495Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:54:1914
13MC65100Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:0313
14MC66108Mach JanCSK Teplice nad Metují5600:55:0412
6MD6789Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:0520
2ŽC6831Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:0731
15MC6959Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:55:4411
16MC7074Hejnyš MiroslavTJ Spartak Police nad Metují6000:56:0410
25MA7170Kraus JiříKoha Náchod7500:56:051
17MC72111Šorfa LubošAC Náchod5700:56:119
10MB7335Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:56:3916
7MD7434Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:5819
11MB7599Peška RobertHO Škrovád6700:57:1015
18MC76106Rücker OldřichBonbon Lhota5500:57:238
11ZA77103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:3315
12MB7876Vacek OldřichHOBUK6600:57:5614
8MD7936Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:5718
3ŽC803Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:58:0127
4ŽC8181Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:1624
19MC8291Karlíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:59:367
13MB83120Tér DušanTJ Spartak Police nad Metují6500:59:4513
3ZB8415Matalová JanaSlezská Ostrava7301:00:2227
9MD8541Tučný JanMK Pardubice4701:00:2417
5ŽC8645Vacková HanaSK Hronov5601:01:0022
10MD8743Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:01:1616
2MJ88101Peška MiroslavULITA Broumov9801:01:3731
11MD89105Kvapil VojtěchSokol Suchý Důl4801:02:0215
12ZA9019Stříhavková PetraAC Choceň7901:03:1614
26MA9018Stříhavka JindřichAC Choceň7101:03:161
27MA9267Jirka JakubSTAMP Náchod8001:04:491
6ŽC9347Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:5620
20MC9451Sedlák JiříPřelouč5801:05:026
13ZA959Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:0513
12MD9573Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:0514
13MD9746Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:12:2213
7ŽC9849Freiblová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:4519
14MD9921Linhart MilošSC Dobrošov4401:16:0012

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:5535
2MA217Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:5531
3MA394Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:38:1727
4MA456Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:38:3624
5MA592Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:5122
6MA698Řemínek MatějISRT8600:40:0720
7MB748Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:1819
8MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2418
9MA98Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:2217
10MA1013Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:0816
11MC1152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:4815
12MA13115Beran JanSpartak Police nad Metují8300:43:3814
13MC145Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:4013
14MA1597Stantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:4912
15MC1680Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:5011
16MA1778Penc OndřejT.N.B.M. Meziměstí7700:44:0410
17MA1829Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:44:299
18MJ1942Nechvíl PetrAC Choceň9100:44:438
19MB2087Ševčík PavelZombie Opava6100:44:447
20MB2177Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:44:456
21MD2326Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:585
22MA2465Čejka BořivojKRB Chrudim8000:45:034
23MB2561Vojtěch TomášSKMS Jánské Lázně6500:45:083
24MA2658Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:45:102
25MB2844Vanta JosefTC Dobruška6200:45:411

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Dobrý den. Trať pěkná s náročným stoupáním,byla by vhodná voda na traťi,při takovétom žáru.Možná,by bylo lepší,kdyby se závodilo ráno,než 14.30h.Jinak se mi trať líbila. Přejí krásný den Čejková
stillnerova
Závod opět výborný :-) Start odpoledne má svůj význam - je to pohárový závod pro celou republiku a pro toho, kdo je právě z jejího druhého konce, je toto výborné řešení. A podvečer na Hvězdě je taky pěkný...Evina
evakollertova
Velmi pěkný závod, včetně krásných výhledů a scenérií. "Kamzičí" skoky po skalách už činí v 70 letech těžkosti. Škoda, že bylo potřeba vše vyvést nahoru, měl jsem těžký batoh, naštěstí vypomohli Iscarexáci, svezli mi jej dolů-i dalším.
Jandecek
Trať závodu je moc pěkná, ale start ve 14.30 v červenci, kdy pravděpodobnost vedra je vysoká, je pro většinu běžců brutální, dřív býval v 10h a kdo chtěl jej stihl nebo přijel o den dřív (nocleh v tělocvičně byl zajištěn), stejně jako u všech jiných závodů s ranními starty, které převažují (i u pohárových dvojzávodů). Rovněž mohla být voda nebo aspoň houbičky na 5.km v Hlavňově. Jinak vše hodnotím pozitivně. Dáša K.
Dagmar.Kubrova
Za vedro pořadatelé nemohou. Bez vody to ale bylo kruté, přitom na polovině trati pod cestou brali lidé vodu u pramene. Nikoho ale nenapadlo podat vodu běžcům. Pěkná krajina, skály, výhledy.
tradičně moc pěkný závod! díky počasí by se jedno místo s vodou na trati hodilo, no ale dalo se to přežít i bez něj...
lubos.sulc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód