Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Čerchov

26.6.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 26.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

areál TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
10:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 9,8 km
převýšení: 600 m
povrch: asfalt a beton

Ceny pro vítěze

finanční v hlavní kategorii na 1.-3. místě
věcné v ostatních kategoriích na 1.-3. místě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Novák
345 34 Klenčí pod Čerchovem
tel. 728 652 526

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ244Papík RomanAC Česká Lípa9200:44:1770
2MJ643Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1662

Muži A 20-39 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Frei MartinAK Kroměříž8600:41:0870
2MA526Veber TomášMílaři Domažlice7400:44:4962
3MA718Valíček RadekBiatlon Strakonice7400:46:3154
4MA98Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:1548
5MA1252Kozina TomášDomažlice7500:48:2044
6MA1316Brunát VlastimilZbůch7100:48:4040
7MA1449Kamyc PetrBělá nad Radbuzou8200:48:5138
8MA179Höferle MichalAC Domažlice8800:50:2336
9MA227Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:4734
10MA2347Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:5732
11MA2551Skala RomanPraha7200:53:0530
12MA2625Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:53:1828
13MA2830Strnad KarelSpartak Klenčí7700:53:2726
14MA3127Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:3024
15MA3454Ledvina JanTatran Chodov7400:55:4922
16MA3711Votava JanMílaři Domažlice8900:58:0420
17MA3960Peteřík TomášHoršovský Týn8000:59:0318
18MA4039Brašna LukášSpartak Klenčí8300:59:4216
19MA4423Kolář PetrDomažlice7201:05:2114
20MA4622Štefek JosefBAS Babylon7101:06:2012

Muži B 40-49 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB342Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2670
2MB42Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:3762
3MB837Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:46:5054
4MB1150Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:47:4548
5MB1519Váchal MartinTatran Chodov6400:49:1644
6MB1629Beroušek PavelMílaři Domažlice6200:50:1140
7MB1956Kaván LubomírChřibská6100:50:4138
8MB2048Höll PetrTatran Chodov6800:51:2736
9MB3246Kuželka PetrSokol Postřekov6400:54:4234
10MB3332Beroušek PetrPostřekov6200:55:0832

Muži C 50-59 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1857Gombita JosefLoučná 9565800:50:3170
2MC2131Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:51:3862
3MC2438Pospíšil AntonínTlučná6000:52:3854
4MC3021Piskáček OtaAWT Duchek Team Hluboká5600:54:1548
5MC4235Chroust JanKrásná Lípa6001:02:4744
6MC4553Hojda PetrSpartak Klenčí5701:05:3540
7MC5345Novák ZdeněkDomažlice5201:10:4038
8MC605Krejsa VáclavRentia Praha5201:19:5536

Muži D 60-69 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2733Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:2170
2MD3517Valíček VáclavČZ Strakonice5000:56:1862
3MD3834Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:58:4654
4MD4115Konop JiříJC Dumont Domažlice4901:02:4148
5MD4740Šůcha VáclavSV Stříbro4601:06:2144
6MD504Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:07:3440
7MD5159Pytelka VáclavPlzeň4501:07:3638
8MD5214Tučný JanPardubice4701:08:0936
9MD5413Málek ZdeněkAVC Praha4301:11:3434
10MD5520Valtr BohumilDUCHEK Team Hluboká4101:11:5732
11MD571März FrantišekSokol Kout4301:14:3930
12MD5858Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:16:0328

Muži E 70 let a starší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME486Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:2470

Juniorky 19 let a mladší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2928Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:53:5870

Ženy A 20-34 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1024Preibischová MonikaAC Slovan Mariánské Lázně8500:47:2370
2ZA3655Forsterová StanislavaDomažlice7800:57:2762
3ZA4941Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:1154

Ženy B 35-44 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5912Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:17:1270

Ženy C 45 let a starší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4336Šroubková MartaSC Maraton Plzeň6101:05:1570
2ŽC563Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:12:3962

Trať 9,8 km, 600 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Frei MartinAK Kroměříž8600:41:0870
1MJ244Papík RomanAC Česká Lípa9200:44:1770
1MB342Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2670
2MB42Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:3762
2MA526Veber TomášMílaři Domažlice7400:44:4962
2MJ643Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1662
3MA718Valíček RadekBiatlon Strakonice7400:46:3154
3MB837Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:46:5054
4MA98Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:1548
1ZA1024Preibischová MonikaAC Slovan Mariánské Lázně8500:47:2370
4MB1150Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:47:4548
5MA1252Kozina TomášDomažlice7500:48:2044
6MA1316Brunát VlastimilZbůch7100:48:4040
7MA1449Kamyc PetrBělá nad Radbuzou8200:48:5138
5MB1519Váchal MartinTatran Chodov6400:49:1644
6MB1629Beroušek PavelMílaři Domažlice6200:50:1140
8MA179Höferle MichalAC Domažlice8800:50:2336
1MC1857Gombita JosefLoučná 9565800:50:3170
7MB1956Kaván LubomírChřibská6100:50:4138
8MB2048Höll PetrTatran Chodov6800:51:2736
2MC2131Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:51:3862
9MA227Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:4734
10MA2347Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:5732
3MC2438Pospíšil AntonínTlučná6000:52:3854
11MA2551Skala RomanPraha7200:53:0530
12MA2625Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:53:1828
1MD2733Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:2170
13MA2830Strnad KarelSpartak Klenčí7700:53:2726
1ŽJ2928Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:53:5870
4MC3021Piskáček OtaAWT Duchek Team Hluboká5600:54:1548
14MA3127Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:3024
9MB3246Kuželka PetrSokol Postřekov6400:54:4234
10MB3332Beroušek PetrPostřekov6200:55:0832
15MA3454Ledvina JanTatran Chodov7400:55:4922
2MD3517Valíček VáclavČZ Strakonice5000:56:1862
2ZA3655Forsterová StanislavaDomažlice7800:57:2762
16MA3711Votava JanMílaři Domažlice8900:58:0420
3MD3834Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:58:4654
17MA3960Peteřík TomášHoršovský Týn8000:59:0318
18MA4039Brašna LukášSpartak Klenčí8300:59:4216
4MD4115Konop JiříJC Dumont Domažlice4901:02:4148
5MC4235Chroust JanKrásná Lípa6001:02:4744
1ŽC4336Šroubková MartaSC Maraton Plzeň6101:05:1570
19MA4423Kolář PetrDomažlice7201:05:2114
6MC4553Hojda PetrSpartak Klenčí5701:05:3540
20MA4622Štefek JosefBAS Babylon7101:06:2012
5MD4740Šůcha VáclavSV Stříbro4601:06:2144
1ME486Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:2470
3ZA4941Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:1154
6MD504Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:07:3440
7MD5159Pytelka VáclavPlzeň4501:07:3638
8MD5214Tučný JanPardubice4701:08:0936
7MC5345Novák ZdeněkDomažlice5201:10:4038
9MD5413Málek ZdeněkAVC Praha4301:11:3434
10MD5520Valtr BohumilDUCHEK Team Hluboká4101:11:5732
2ŽC563Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:12:3962
11MD571März FrantišekSokol Kout4301:14:3930
12MD5858Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:16:0328
1ZB5912Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:17:1270
8MC605Krejsa VáclavRentia Praha5201:19:5536

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Frei MartinAK Kroměříž8600:41:0870
2MJ244Papík RomanAC Česká Lípa9200:44:1762
3MB342Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2654
4MB42Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:3748
5MA526Veber TomášMílaři Domažlice7400:44:4944
6MJ643Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1640
7MA718Valíček RadekBiatlon Strakonice7400:46:3138
8MB837Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:46:5036
9MA98Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:1534
10MB1150Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:47:4532
11MA1252Kozina TomášDomažlice7500:48:2030
12MA1316Brunát VlastimilZbůch7100:48:4028
13MA1449Kamyc PetrBělá nad Radbuzou8200:48:5126
14MB1519Váchal MartinTatran Chodov6400:49:1624
15MB1629Beroušek PavelMílaři Domažlice6200:50:1122
16MA179Höferle MichalAC Domažlice8800:50:2320
17MC1857Gombita JosefLoučná 9565800:50:3118
18MB1956Kaván LubomírChřibská6100:50:4116
19MB2048Höll PetrTatran Chodov6800:51:2714
20MC2131Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:51:3812
21MA227Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:4710
22MA2347Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:578
23MC2438Pospíšil AntonínTlučná6000:52:386
24MA2551Skala RomanPraha7200:53:054
25MA2625Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:53:182

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1024Preibischová MonikaAC Slovan Mariánské Lázně8500:47:2370
2ŽJ2928Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:53:5862
3ZA3655Forsterová StanislavaDomažlice7800:57:2754
4ŽC4336Šroubková MartaSC Maraton Plzeň6101:05:1548
5ZA4941Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:1144
6ŽC563Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:12:3940
7ZB5912Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:17:1238

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Zde je chybně uvedeno moje jméno - jmenuji se Kubičková s KRÁTKÝM i. (Ve výsledcích závodu to bylo správně).
elize
Dobry den, opraveno
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód