hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Čerchov

26.6.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 26.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

areál TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
10:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 9,8 km
převýšení: 600 m
povrch: asfalt a beton

Ceny pro vítěze

finanční v hlavní kategorii na 1.-3. místě
věcné v ostatních kategoriích na 1.-3. místě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Novák
345 34 Klenčí pod Čerchovem
tel. 728 652 526

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.07.2010, 15:38
  • zobrazeno již 815x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ244Papík RomanAC Česká Lípa9200:44:1770
2MJ643Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1662

Muži A 20-39 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Frei MartinAK Kroměříž8600:41:0870
2MA526Veber TomášMílaři Domažlice7400:44:4962
3MA718Valíček RadekBiatlon Strakonice7400:46:3154
4MA98Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:1548
5MA1252Kozina TomášDomažlice7500:48:2044
6MA1316Brunát VlastimilZbůch7100:48:4040
7MA1449Kamyc PetrBělá nad Radbuzou8200:48:5138
8MA179Höferle MichalAC Domažlice8800:50:2336
9MA227Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:4734
10MA2347Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:5732
11MA2551Skala RomanPraha7200:53:0530
12MA2625Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:53:1828
13MA2830Strnad KarelSpartak Klenčí7700:53:2726
14MA3127Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:3024
15MA3454Ledvina JanTatran Chodov7400:55:4922
16MA3711Votava JanMílaři Domažlice8900:58:0420
17MA3960Peteřík TomášHoršovský Týn8000:59:0318
18MA4039Brašna LukášSpartak Klenčí8300:59:4216
19MA4423Kolář PetrDomažlice7201:05:2114
20MA4622Štefek JosefBAS Babylon7101:06:2012

Muži B 40-49 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB342Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2670
2MB42Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:3762
3MB837Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:46:5054
4MB1150Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:47:4548
5MB1519Váchal MartinTatran Chodov6400:49:1644
6MB1629Beroušek PavelMílaři Domažlice6200:50:1140
7MB1956Kaván LubomírChřibská6100:50:4138
8MB2048Höll PetrTatran Chodov6800:51:2736
9MB3246Kuželka PetrSokol Postřekov6400:54:4234
10MB3332Beroušek PetrPostřekov6200:55:0832

Muži C 50-59 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1857Gombita JosefLoučná 9565800:50:3170
2MC2131Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:51:3862
3MC2438Pospíšil AntonínTlučná6000:52:3854
4MC3021Piskáček OtaAWT Duchek Team Hluboká5600:54:1548
5MC4235Chroust JanKrásná Lípa6001:02:4744
6MC4553Hojda PetrSpartak Klenčí5701:05:3540
7MC5345Novák ZdeněkDomažlice5201:10:4038
8MC605Krejsa VáclavRentia Praha5201:19:5536

Muži D 60-69 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2733Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:2170
2MD3517Valíček VáclavČZ Strakonice5000:56:1862
3MD3834Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:58:4654
4MD4115Konop JiříJC Dumont Domažlice4901:02:4148
5MD4740Šůcha VáclavSV Stříbro4601:06:2144
6MD504Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:07:3440
7MD5159Pytelka VáclavPlzeň4501:07:3638
8MD5214Tučný JanPardubice4701:08:0936
9MD5413Málek ZdeněkAVC Praha4301:11:3434
10MD5520Valtr BohumilDUCHEK Team Hluboká4101:11:5732
11MD571März FrantišekSokol Kout4301:14:3930
12MD5858Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:16:0328

Muži E 70 let a starší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME486Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:2470

Juniorky 19 let a mladší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2928Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:53:5870

Ženy A 20-34 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1024Preibischová MonikaAC Slovan Mariánské Lázně8500:47:2370
2ZA3655Forsterová StanislavaDomažlice7800:57:2762
3ZA4941Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:1154

Ženy B 35-44 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5912Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:17:1270

Ženy C 45 let a starší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4336Šroubková MartaSC Maraton Plzeň6101:05:1570
2ŽC563Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:12:3962

Trať 9,8 km, 600 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Frei MartinAK Kroměříž8600:41:0870
1MJ244Papík RomanAC Česká Lípa9200:44:1770
1MB342Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2670
2MB42Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:3762
2MA526Veber TomášMílaři Domažlice7400:44:4962
2MJ643Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1662
3MA718Valíček RadekBiatlon Strakonice7400:46:3154
3MB837Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:46:5054
4MA98Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:1548
1ZA1024Preibischová MonikaAC Slovan Mariánské Lázně8500:47:2370
4MB1150Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:47:4548
5MA1252Kozina TomášDomažlice7500:48:2044
6MA1316Brunát VlastimilZbůch7100:48:4040
7MA1449Kamyc PetrBělá nad Radbuzou8200:48:5138
5MB1519Váchal MartinTatran Chodov6400:49:1644
6MB1629Beroušek PavelMílaři Domažlice6200:50:1140
8MA179Höferle MichalAC Domažlice8800:50:2336
1MC1857Gombita JosefLoučná 9565800:50:3170
7MB1956Kaván LubomírChřibská6100:50:4138
8MB2048Höll PetrTatran Chodov6800:51:2736
2MC2131Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:51:3862
9MA227Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:4734
10MA2347Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:5732
3MC2438Pospíšil AntonínTlučná6000:52:3854
11MA2551Skala RomanPraha7200:53:0530
12MA2625Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:53:1828
1MD2733Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:2170
13MA2830Strnad KarelSpartak Klenčí7700:53:2726
1ŽJ2928Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:53:5870
4MC3021Piskáček OtaAWT Duchek Team Hluboká5600:54:1548
14MA3127Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:3024
9MB3246Kuželka PetrSokol Postřekov6400:54:4234
10MB3332Beroušek PetrPostřekov6200:55:0832
15MA3454Ledvina JanTatran Chodov7400:55:4922
2MD3517Valíček VáclavČZ Strakonice5000:56:1862
2ZA3655Forsterová StanislavaDomažlice7800:57:2762
16MA3711Votava JanMílaři Domažlice8900:58:0420
3MD3834Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:58:4654
17MA3960Peteřík TomášHoršovský Týn8000:59:0318
18MA4039Brašna LukášSpartak Klenčí8300:59:4216
4MD4115Konop JiříJC Dumont Domažlice4901:02:4148
5MC4235Chroust JanKrásná Lípa6001:02:4744
1ŽC4336Šroubková MartaSC Maraton Plzeň6101:05:1570
19MA4423Kolář PetrDomažlice7201:05:2114
6MC4553Hojda PetrSpartak Klenčí5701:05:3540
20MA4622Štefek JosefBAS Babylon7101:06:2012
5MD4740Šůcha VáclavSV Stříbro4601:06:2144
1ME486Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:2470
3ZA4941Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:1154
6MD504Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:07:3440
7MD5159Pytelka VáclavPlzeň4501:07:3638
8MD5214Tučný JanPardubice4701:08:0936
7MC5345Novák ZdeněkDomažlice5201:10:4038
9MD5413Málek ZdeněkAVC Praha4301:11:3434
10MD5520Valtr BohumilDUCHEK Team Hluboká4101:11:5732
2ŽC563Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:12:3962
11MD571März FrantišekSokol Kout4301:14:3930
12MD5858Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:16:0328
1ZB5912Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:17:1270
8MC605Krejsa VáclavRentia Praha5201:19:5536

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Frei MartinAK Kroměříž8600:41:0870
2MJ244Papík RomanAC Česká Lípa9200:44:1762
3MB342Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2654
4MB42Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:3748
5MA526Veber TomášMílaři Domažlice7400:44:4944
6MJ643Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1640
7MA718Valíček RadekBiatlon Strakonice7400:46:3138
8MB837Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:46:5036
9MA98Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:1534
10MB1150Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:47:4532
11MA1252Kozina TomášDomažlice7500:48:2030
12MA1316Brunát VlastimilZbůch7100:48:4028
13MA1449Kamyc PetrBělá nad Radbuzou8200:48:5126
14MB1519Váchal MartinTatran Chodov6400:49:1624
15MB1629Beroušek PavelMílaři Domažlice6200:50:1122
16MA179Höferle MichalAC Domažlice8800:50:2320
17MC1857Gombita JosefLoučná 9565800:50:3118
18MB1956Kaván LubomírChřibská6100:50:4116
19MB2048Höll PetrTatran Chodov6800:51:2714
20MC2131Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:51:3812
21MA227Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:4710
22MA2347Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:578
23MC2438Pospíšil AntonínTlučná6000:52:386
24MA2551Skala RomanPraha7200:53:054
25MA2625Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:53:182

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1024Preibischová MonikaAC Slovan Mariánské Lázně8500:47:2370
2ŽJ2928Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:53:5862
3ZA3655Forsterová StanislavaDomažlice7800:57:2754
4ŽC4336Šroubková MartaSC Maraton Plzeň6101:05:1548
5ZA4941Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:1144
6ŽC563Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:12:3940
7ZB5912Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:17:1238

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Zde je chybně uvedeno moje jméno - jmenuji se Kubičková s KRÁTKÝM i. (Ve výsledcích závodu to bylo správně).
elize
Dobry den, opraveno
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód