hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Děvín

12.6.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 12.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Perná u Mikulova - u kostela
14:00 hodin (žáci a žákyně od 13:20 hodin)

Přihlášky

kulturní dům v Perné od 11 hodin

Startovné

děti 30 Kč
hlavní závod 60 Kč

Popis tratě

délka: 9,1 km
převýšení: 691 m
Cíl hlavního závodu je na vrcholu Děvína. Vjezd aut není dovolen. Věci závodníků budou dovezeny 1300 m od cíle, kde bude i občerstvení. Cesta nazpět z cíle do Perné pěšky cca 3,5 km

Ceny pro vítěze

věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
691 86 Perná 244
tel. 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.07.2011, 10:46
  • zobrazeno již 948x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ621Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:46:3270
2MJ4217Hrubý JosefLukov9201:01:2462
3MJ8642Novák MichalDětenice9301:26:5054

Muži A 20-39 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:43:1170
2MA276Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:44:1562
3MA588Ondráček TomášBrno7700:46:2454
4MA781Sehnal TomášKHB Radegast7300:47:3448
5MA971Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:48:1344
6MA1159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:4140
7MA1574Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:51:0538
8MA1818Vejčner MartinTJ Znojmo8600:53:4136
9MA2453Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:56:4234
10MA2841Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:5132
11MA2949Škapa MarekX-Air Ostrava7100:58:2230
12MA3016Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko7400:58:4528
13MA3137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:4726
14MA3247Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:4924
15MA3480Suchánek LukášKHB Radegast7900:59:2522
16MA39107Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:00:5620
17MA4015Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8601:01:1118
18MA495Michlovský JiříAK Perná8801:05:0816
19MA5351Baják MarekTJ Sokol V. B.7201:06:4314
20MA5422Šplíchal JanTJ Starkoč8301:06:4712
21MA6375Urbánek JiříLiberec8701:10:5610
22MA6479Vizner MarekHO Holešov7201:12:088
23MA7650Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:18:056
24MA80103Sládek JaroslavTJ Dynamo Cvrč.8001:22:284
-MA-104Volovec MichalxxX78DNF-
-MA-4Kopecký JanAC Perná82DNF-

Muži B 40-49 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB324Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:44:2670
2MB448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:2562
3MB825Jančík BořekSVARTES Hořice6400:47:5854
4MB1765Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:52:3648
5MB2282Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:56:2844
6MB3591Jančařík PetrAAC Brno6800:59:2840
7MB3677Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:00:0738
8MB41105Bubeník JiříLRS Vyškov6901:01:2036
9MB4889Skyba MartinBarnex Sport Brno6201:04:1934
10MB6057Král LiborAZ Šumperk6801:09:2032
11MB6223Jurča Jaroslav;-)6201:10:5430
12MB6764Orth MilanIRISH Pub Břeclav6101:12:3828
13MB8283Janovský ZdeněkStrání6501:23:1326
14MB8443Novák MilanDětenice6801:26:0524
15MB853Kantor PavelPalavan Bavory6301:26:2522

Muži C 50-59 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC101Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:2670
2MC1338Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:50:1862
3MC1468Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:50:3354
4MC2036Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:55:1748
5MC216Vévoda IvanAK Perná6000:55:4044
6MC2595Rozman LadislavCyklolaso Brno5400:56:5140
7MC5293Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:06:2538
8MC5720Marek LudvíkPopocatepetl5801:08:4736
9MC5996Mareš BohumilLEAR Brno5101:09:1034
10MC7199Pelzer Lorenc-6001:15:1632
11MC83108Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5201:25:0430

Muži D 60-69 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1987Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:4670
2MD3788Tempír FrantišekSokol Štíty4901:00:2762
3MD4578Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:02:3454
4MD5133Vodička JanMK Radslavice4501:06:1248
5MD56102Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:08:1144
6MD702Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4601:14:0140
7MD7256Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:15:2738
8MD7419Bobek JosefOlexovice4901:16:3436
9MD7832Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:19:0434
10MD79100Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4101:20:2832
11MD8146Tučný JanMK Pardubice4701:23:1130
12MD8794Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:2028
-MD-39Biemann GötzSKI klub Harrachov43DNF-

Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME244Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:33:3470
2ME334Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:35:0362
3ME452Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:5054
4ME573Lech JiříPlky tým Brno3700:36:3748
5ME645Machala JaroslavHluk3800:37:4444
6ME772Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:41:1140

Juniorky 19 let a mladší (trať 4,4 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ169Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:2470
2ŽJ89Kopecká SáraAK Perná9700:41:1462
3ŽJ910Kopecká MagdaAK Perná9100:44:3554

Ženy A 20-34 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1230Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:0870
2ZA1631Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:51:2662
3ZA2240Stružková HanaRačí údolí8300:56:2854
4ZA2667Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:57:1048
5ZA3328Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:59:0844
6ZA3870Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:4740
7ZA4290Skybová LucieAK Olymp Brno8701:01:2438
8ZA4658Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:0636
9ZA5560Pešková AlenaAAC Brno8301:06:5334
10ZA587Vévodová MartinaAK Perná9001:09:0332
11ZA6163Tržilová IvaMaratonstav Úpice8601:09:4830

Ženy B 35-44 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4492Jančaříková LenkaAAC Brno7001:02:1570
2ZB5097Hanáková MiroslavaSK Bučovice6601:05:2762
3ZB66101Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:12:2754

Ženy C 45-54 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2754Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:57:3570
2ŽC4762Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:3762
3ŽC6527Pechková ŠárkaPivovar Krakonoš5601:12:2254
4ŽC6885Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:12:4748
5ŽC6955Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:13:2144
6ŽC7726Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:18:2040
7ŽC8966Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:30:3838
-ŽC-109Haškovcová LudmilaHustopeče57DNF-

Ženy D 55 let a starší (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:3870
2ZD7598Cupalová EvaSokol Bučovice4701:17:0262
3ZD88106Kociánová MarieKřenovice4601:29:0154

Trať 4,4 km, 410 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ169Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:2470
1ME244Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:33:3470
2ME334Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:35:0362
3ME452Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:5054
4ME573Lech JiříPlky tým Brno3700:36:3748
5ME645Machala JaroslavHluk3800:37:4444
6ME772Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:41:1140
2ŽJ89Kopecká SáraAK Perná9700:41:1462
3ŽJ910Kopecká MagdaAK Perná9100:44:3554

Trať 9,1 km, 691 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:43:1170
2MA276Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:44:1562
1MB324Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:44:2670
2MB448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:2562
3MA588Ondráček TomášBrno7700:46:2454
1MJ621Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:46:3270
4MA781Sehnal TomášKHB Radegast7300:47:3448
3MB825Jančík BořekSVARTES Hořice6400:47:5854
5MA971Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:48:1344
1MC101Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:2670
6MA1159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:4140
1ZA1230Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:0870
2MC1338Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:50:1862
3MC1468Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:50:3354
7MA1574Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:51:0538
2ZA1631Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:51:2662
4MB1765Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:52:3648
8MA1818Vejčner MartinTJ Znojmo8600:53:4136
1MD1987Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:4670
4MC2036Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:55:1748
5MC216Vévoda IvanAK Perná6000:55:4044
3ZA2240Stružková HanaRačí údolí8300:56:2854
5MB2282Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:56:2844
9MA2453Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:56:4234
6MC2595Rozman LadislavCyklolaso Brno5400:56:5140
4ZA2667Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:57:1048
1ŽC2754Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:57:3570
10MA2841Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:5132
11MA2949Škapa MarekX-Air Ostrava7100:58:2230
12MA3016Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko7400:58:4528
13MA3137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:4726
14MA3247Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:4924
5ZA3328Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:59:0844
15MA3480Suchánek LukášKHB Radegast7900:59:2522
6MB3591Jančařík PetrAAC Brno6800:59:2840
7MB3677Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:00:0738
2MD3788Tempír FrantišekSokol Štíty4901:00:2762
6ZA3870Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:4740
16MA39107Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:00:5620
17MA4015Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8601:01:1118
8MB41105Bubeník JiříLRS Vyškov6901:01:2036
7ZA4290Skybová LucieAK Olymp Brno8701:01:2438
2MJ4217Hrubý JosefLukov9201:01:2462
1ZB4492Jančaříková LenkaAAC Brno7001:02:1570
3MD4578Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:02:3454
8ZA4658Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:0636
2ŽC4762Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:3762
9MB4889Skyba MartinBarnex Sport Brno6201:04:1934
18MA495Michlovský JiříAK Perná8801:05:0816
2ZB5097Hanáková MiroslavaSK Bučovice6601:05:2762
4MD5133Vodička JanMK Radslavice4501:06:1248
7MC5293Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:06:2538
19MA5351Baják MarekTJ Sokol V. B.7201:06:4314
20MA5422Šplíchal JanTJ Starkoč8301:06:4712
9ZA5560Pešková AlenaAAC Brno8301:06:5334
5MD56102Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:08:1144
8MC5720Marek LudvíkPopocatepetl5801:08:4736
10ZA587Vévodová MartinaAK Perná9001:09:0332
9MC5996Mareš BohumilLEAR Brno5101:09:1034
10MB6057Král LiborAZ Šumperk6801:09:2032
11ZA6163Tržilová IvaMaratonstav Úpice8601:09:4830
11MB6223Jurča Jaroslav;-)6201:10:5430
21MA6375Urbánek JiříLiberec8701:10:5610
22MA6479Vizner MarekHO Holešov7201:12:088
3ŽC6527Pechková ŠárkaPivovar Krakonoš5601:12:2254
3ZB66101Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:12:2754
12MB6764Orth MilanIRISH Pub Břeclav6101:12:3828
4ŽC6885Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:12:4748
5ŽC6955Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:13:2144
6MD702Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4601:14:0140
10MC7199Pelzer Lorenc-6001:15:1632
7MD7256Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:15:2738
1ZD7335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:3870
8MD7419Bobek JosefOlexovice4901:16:3436
2ZD7598Cupalová EvaSokol Bučovice4701:17:0262
23MA7650Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:18:056
6ŽC7726Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:18:2040
9MD7832Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:19:0434
10MD79100Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4101:20:2832
24MA80103Sládek JaroslavTJ Dynamo Cvrč.8001:22:284
11MD8146Tučný JanMK Pardubice4701:23:1130
13MB8283Janovský ZdeněkStrání6501:23:1326
11MC83108Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5201:25:0430
14MB8443Novák MilanDětenice6801:26:0524
15MB853Kantor PavelPalavan Bavory6301:26:2522
3MJ8642Novák MichalDětenice9301:26:5054
12MD8794Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:2028
3ZD88106Kociánová MarieKřenovice4601:29:0154
7ŽC8966Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:30:3838

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:43:1170
2MA276Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:44:1562
3MB324Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:44:2654
4MB448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:2548
5MA588Ondráček TomášBrno7700:46:2444
6MJ621Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:46:3240
7MA781Sehnal TomášKHB Radegast7300:47:3438
8MB825Jančík BořekSVARTES Hořice6400:47:5836
9MA971Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:48:1334
10MC101Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:2632
11MA1159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:4130
12MC1338Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:50:1828
13MC1468Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:50:3326
14MA1574Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:51:0524
15MB1765Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:52:3622
16MA1818Vejčner MartinTJ Znojmo8600:53:4120
17MD1987Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:4618
18MC2036Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:55:1716
19MC216Vévoda IvanAK Perná6000:55:4014
20MB2282Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:56:2812
21MA2453Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:56:4210
22MC2595Rozman LadislavCyklolaso Brno5400:56:518
23MA2841Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:516
24MA2949Škapa MarekX-Air Ostrava7100:58:224
25MA3016Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko7400:58:452

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1230Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:0870
2ZA1631Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:51:2662
3ZA2240Stružková HanaRačí údolí8300:56:2854
4ZA2667Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:57:1048
5ŽC2754Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:57:3544
6ZA3328Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:59:0840
7ZA3870Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:4738
8ZA4290Skybová LucieAK Olymp Brno8701:01:2436
9ZB4492Jančaříková LenkaAAC Brno7001:02:1534
10ZA4658Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:0632
11ŽC4762Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:3730
12ZB5097Hanáková MiroslavaSK Bučovice6601:05:2728
13ZA5560Pešková AlenaAAC Brno8301:06:5326
14ZA587Vévodová MartinaAK Perná9001:09:0324
15ZA6163Tržilová IvaMaratonstav Úpice8601:09:4822
16ŽC6527Pechková ŠárkaPivovar Krakonoš5601:12:2220
17ZB66101Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:12:2718
18ŽC6885Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:12:4716
19ŽC6955Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:13:2114
20ZD7335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:3812
21ZD7598Cupalová EvaSokol Bučovice4701:17:0210
22ŽC7726Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:18:208
23ZD88106Kociánová MarieKřenovice4601:29:016
24ŽC8966Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:30:384

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

krásný, ale tvrdý
jurca.jaroslav
Peklo na trati, kdo vydržel ten vyhrál.
markovidoma
Jako vždy, krásný závod, tentokrát zpestřený pekelnou výhní strřídající se s mračny komárů :-)
ludek.bednarz
jojo PEKLO, to je ten správný výraz pro letošní ročník :-)) až na chybějícího zdravotníka supr závod...
adela.stranska
Trochu drsný návrat do závodního kolotoče, ale nelituji :-) opravdu nádherný závod. Díky, Franto.
pajinkam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód